Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Babus és Judyt!Kép

Akkor inkább adjam egyelőre a HA-sakat???
Én is ekcémára gyanakszom.
Vigyem el bőrgyógyászhoz mert dokinéni nem mondta h az meg nem is tulajdonított nagy jelentőséget nekiKép

Én pici korától hazsnálok egyfajat öblitőszert de akkor hagyjam el inkább??

Babus!Kép
Te sima pépeket adtál, nem HA-sakat?

Még én sem adok sem tojást, sem Danoninokat semmit.
De a tápszer amit kap az nem HA-s hanem tejalapú.

Babus!Kép
Nekünk is van a testén 2 db a könyökén ilyen száraz foltocska de ott nem piros.
ű
Az arcán meg akkor pirosodik be ha kint van vagy fogzásnál.

Én nagyon remélem h nem allergia!!!!

Mea
mea
 
 


Stellapa!Kép

Várjuk a fotókatKépKépKép

Mea
mea
 
 


Mea
Ha a tápszer sem HA-s, akkor sok értelme nincs a HA-as tejpépnek sem. Ha a sima tápitól nem lett baja, a sima tejpéptől sem lesz, hisz a kettő nagyon hasonló.
Juditék esete más volt, hisz ott Atti anyatejet kap, így ő még sosem kapott tejalapú dolgot, azért volt jó a HA-s tejpép.
De Livi már megszokta a tejalapú tápszert, hisz születésétől kezdve kapja, így a tejpép sem okozhat gondotKép

Én is pici korától ugyanazt az egy öblítőt (fehér Silan) és ugyanazt az egy mosószert (folyékony Perwoll) használom, mégis 10 hónaposan jött ki Kristófon az allergia.
A karján és a lábán Kristófnak sem olyan piros, mint az arcán, inkább olyan, mintha lehorzsolta volna, ellenben az arcán olyan igazi pirospozsgás. És nem állandóan ilyen, hanem időnként napokra előjön, aztán akár 1-2-3 hétig semmi, aztán újra előjön. Az ekcéma időnként fellángol, pl. betegségkor, fogzáskor, pszichés hatásra, ilyenkor romlik a helyzet.
Ez hajlam, ami egyszer csak előjön és ha nem kezelik egyre súlyosabb lesz. Aztán az esetek többségében évek múltán ki is növi majd.
Szerintem a biztonság kedvéért vidd el bőrgyógyászhoz, ő egy pillanat alatt eldönti, hogy az-e vagy sem, mégcsak nem is kellemetlen a vizsgálat, mert csak rápillant a bőrére és már kész is. Max. megnyugszol, ha nincs semmi. Ha meg tényleg ekcéma, akkor sincs nagy gond, remek fürdetők, kenőcsök vannak rá, jól karbantarthatóKép


Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Lanyok, koszi a biztatast, sokat segit, de tenyleg!

Annacska!
Gratulalok a csodaszep fiadhoz!

Stellaapa!
Mikor mehettek haza? Mar nagyon varjuk a fotokat!

Babus!
biztos nem lesz semmi gond az eredmenyekkel! Nagyon sajnalom, hogy Kristofnak ilyen keves az alvasigenye!

Nicol!
Jobbulast kivanok Neked!

Edinka!
Gratula a mensihez Kép Johet a kisteso? Kép
Tenyleg nem lehet ott lenne mellettuk allandoan, es kivedeni az eseseket! Atti szerencsere nem esik annyit, csak ha faradt, almos.
Nemprobaltad jatszoterre vinni? Ott kimaszkalhatna magat, es jol le is faradna.

Mea!
Attinak is folyton eros, pirospozsgas az arcocskaja. Ilyesztgettek, hogy biztos allergia, baja van. Megkerdeztem a doki nenitol, es allitolag ez teljesen normalis. Mashol a testen nem talaltam meg.
Mi tejpepet mar eleg regota adunk szopi elott, kb. 6hos kora ota. Imadja. Kedvence a Nestle-tol a kekszes, es a sztracsis. Danonino, danette vanilias, csokis pudingot is imadja. Ezt kb mar egy honapja kapja. Tegnap nem viccelek, 3nagy dobozzal megevett. Nem szokott sokat enni, sot.
De lehet errol mar irtam. Vizet en meg forralok, meg a babavizet is. Pici betuvel rajta van, hogy fel kell forralni Kép

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Atti tegnap tett ket lepest! Meg csak 9 honapos. Normalis ez? Kép Tegnap voltunk doki neninel, es 9500g es 78 cm Kép Osszement 1cm Kép

Voltunk jatszoteren. Hat en nem is szamitottam ra, hogy igy elvezi majd. Nem messze van egy zart jatszoter, hatalmas homokozoval. Hat az Atti magan kivul sikitozott. Oda ment babakhoz, motorozott (persze en toltam, hintazott es a legaranyosabb, negykezlabolt a homokozoban. 1,5 orat voltunk kint. Ugy elfaradt, hogy 2,5orat aludt, es este minden altatas nelkul 8kor kidolt. Kép Nekunk nagyon bejott a jatszoter.

Kepzeljetek, a szomszedaink (kozos az udvar, egy nadkerites valasztja el oket) elkoltoztek, es az uj csalad irto aranyos, ket gyerekes. Egy 3 eves es egy 8honapos kislanyuk van. Ma egyutt megyunk majd setalni. Remelem jol kijovunk mi is meg a gyerekeink is.

Vanda!
segitsegem most volt egy hetig itt volt apum, meg megkertem, hogy jojjon meg el hetfotol. Sajnos az elozo heten nem tudtam a 14.ei vizsgara keszulni, mert ugye a szakdogat kellett potolnom. Most me mar annyira kozel a vizsga, hogy nem tudom sikerul-e 3ra egyszerre felkeszulni. Majd meglatjuk. Teszel majd fel kepet Materol? Este majd en is megprobalom.


puszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lányok, aki rajta van a iWiW-en!
Nagyn jó poén! Nézzétek meg a Csonka András oldalát (http://www.wiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=11978), 4024 ismerőse van, de rajta van a fél sztárvilág, színészek, énekesek, műsorvezetők, pl. a Barátok köztös Szőke Zoltán, Szorcsik Viki a Jóban rosszban-ból, Laklóth Aladár, a Kozmix-os Lala, Batiz András, Balázsy Panna, Bálint antónia, Frenki és Vitkó Laci a Való Világból, de ez csak töredéke, amit én megnéztem, sőt, még Gyurcsány Ferencet is megtaláltam, bár őt nem az ismerősei között.
Tök jó szórakozás, csak idő kell hozzá:9 ami nincsKép

Judit
Teljesen normálisKép Kicsit korán érő a gyerek, ennyiKép Én több gyereket is ismerek, főleg a tavaszi babás topikból, akiknek ilyen idős korukban már ment a gyerkőceKép

Majd még jövökKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok, Mamik!

Nemsokára csatlakozom Hozzátok, mint újdonsült mami. Kép
41+0 vagyok ma, lányom még mindig jobban szereti anyát belülről, mint kívülről Kép

Milyen az, amikor elmegy a nyákdugó? Nekem tegnap este (ma délelőttig) olyan rózsaszínes váladékom volt, már sokkal kevesebb, reggel volt még mellette olyan, mint menzikor szokott, olyan foszlány vagy mi (ezer bocsánat érte, csak szeretném tudni, mi történik most velem!)...
Ez mi lehetett szerintetek? Holnap egyébként megyek, befekszem a kh-ba...

Puszi és köszönöm előre is!

Unique
41+0

KépKép
unique
 
 


Szia Unique!
Hivtad a dokidat? Elmondtad neki? Szerintem mindenkepp beszelj vele, ne varj ezzel holnapig!!!

puszi es drukk
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Judit,

A szülésznőmet hívtam, ő mondta, hogy még ne menjünk be a kórházba, csak ha a fájásaim kb. 5 percesek lesznek és intenzívek (és persze nem múlnak el). Amíg nem menzis vér jön (mennyiségileg is!), addig teljesen természetes a dolog. Mire gondolsz egyébként?

Puszi és köszönöm Kép

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique
Nekem pont ilyen volt, mint neked.
Délelőtt kezdődött, véres, nyálkás, rózsaszínes valami (bocsiKép), és még aznap este a kórházban kötöttünk ki és hajnalra megszületett Kristóf.
Bár állítólag napok is eltelhetnek a nyákdugó távozása és a szülés között. Reméljük neked nemKép
Mennek a drukkokKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Gondoltam, hogy Rád (is) számíthatok! Kép
Igen, nekem is ilyesmi volt. De már elmúlóban van Kép Nekem szerintem még nem esedékes a kórház, de mivel holnap ígyis-úgyis be kell mennem délelőtt, így nem izgulok miatta. A doki holnap úgyis megvizsgál. Kép Akkor Neked ezek szerint voltak már utána fájásaid is, ugye? Engem nem halmoznak el... Kép
De ha már csak napok vannak hátra és nem kell mesterségesen megidítani, én már azzal is kiegyezek Kép Talán Húsvétra megleszünk vele Kép

Köszi!

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique
Akkor délelőtt, amikor jött a nyákdugó, akkor voltak fájásaim, de délutánra teljesen elmúltak. Csak azért mentünk be ide a gyöngyösi kórházba, mert nem nagyon mocorgott Kristóf, itt pedig a CTG rossz lett, ejtegette a szívhangot a drága, ezért mentünk be Pestre a kórházba, ez este 9 körül volt, de hajnali 1-2-ig semmi fájásom nem volt, fantasztikusan éreztem magam, teázgattunk a szülésznővel, csak a rossz CTG miatt tartottak bent, még Apucimat is hazaküldtük, senki sem gondolta, hogy szülni fogok.
Aztán tök hirtelen fájások és 2 és fél óra vajúdás után megszületett KristófKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Anyukák!
Már otthon vagyunk mindannyian!
Íme 3 kép(1-a kórházból,1-Olivérről,1-Botondról):
Kép
stellapa
 
 


Olivér a hordozóban:
Kép
stellapa
 
 


És Botond egy másikban:
Kép
stellapa
 
 


Stella
Elmondhatatlanul szépek és édesek a fiúk. Kép Kép Már napok óta azért kukkolom a netet, hogy végre megleshessem őket.
Mégegyszer gratulálok.

Majcsi
majcsi
 
 


Stella Család!

Tényleg gyönyörűek, fantasztikus! Kép Köszi a képeket, már én is nagyon vártam! Kép
Nah, gondolom akkor nagy a futkosás nálatok Kép
Azért majd pár sort írjatok, hoyg megy a szopi, mennyire hasonlítanak egymásra, meg ilyesmiket Kép
Vendég
 


Stella!
Gyönyörűek a fiúk! Kép Tejcsi beindult már?

Unique!
Drukkolok nagyon! És persze írj minél többet. Kép

Babus!
Nem semmi a légzésfigyelős sztori. Remélem csak vaklárma volt. Nincs szivacs téve a rács mentén a kiságyban?

Judit!
Jó súlyban van Atti. Kép Vivi még csak 7400 gramm és majdnem egy éves.

Annácska!
Nagyon helyes a fiad. Meséélj hogy viselkedik a kislányod? Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Stella!!!!!!
GYÖNYÖRÛEK!!!!!!!!KépKépKép
Még egyszer sok boldogságot, rengeteg tejcsit és sok-sok türelmet kívánok nektek!!!!!!

Mea!
Ha tejalapú a tápi, akkor a tejpép is lehet az.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Ja és egy pancsis kép:
Kép

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem írtam... Bocs! Időm a nullával egyenlő. Két gyerek, meg most akarunk költözni, szóval elég feszített a tempó.

Azért jöttem, hogy gratuláljak az új babákhoz! (Remélem, nem hagytam/hagyok ki senkit...)

Annácska,
nagy gratula Petihez, irtó helyes a kissrác!Kép

Stella és Stellapa,
nektek is nagy gratula a fiúkhoz! Tündériek!Kép

És az összes babó csodaszépKép, néha be szoktam kukkolni képeket nézni, de olvasni sajnos nincsen időm.

Mi jól vagyunk Csabikám is szépen fejlődik, már gyönyörűen kúszik és mászik... izé... hátrafelé.Kép Sikítozik, mint hat lány, a hozzátápit egyelőre nem igazán díjazza, még mindig majdnem tök kopasz, és már majdnem kint van az első foga. Ja, és éjjel minimum 6-7 alkalommal ébred 2-3 perc szopi erejéig, szóval senki sincsen egyedül az ébredős babájával (most a fogzás miatt félóránként ébred). Teszek még fel képet is, hogy lássátok. Sajnos nem ígérem, hogy többször jövök, egyszerűen nem megy.

Minden jót mindenkinek!

Kóbor

A képek:

A nővérével:
Kép

Mászás közben megpihent egy vigyorra:
Kép

Fürcsi:
Kép

És azért egy vigyorgósat a lányomról is, hogy ne maradjon ki, ezt a nagy vigyort direkt a fényképezőgép kedvéért vágta.Kép:
Kép
kóbor
 
 


Köszönöm Lányok a sok sok tanácsot Lívike bőrével kapcsolatbanKép
Szerintem is a legjobb ha elvisszük bőrgyógyászhoz, de én nagyon remélem nem allergia.

Stella!Kép
Juj de édesek a kicsiKKépKépKép
GyönyörűekKép
És Te is jól nézel ki a fotónKépDe tényleg.Kép


Nicol!Kép
De édes ViviKép

Kóbor!Kép
A Te gyerekeid is nagyon helyesekKép

Puszika mindenkinek, szép hétvégétKép

Mea
mea
 
 


Lívike új hobbija a hintaKép
Pedig önáálóan még nem ül de bezzeg a hintábanKép

KépKép
KépKép

Mea
mea
 
 


Bocsánat előbb 2 x tettem fele gyiket, ezt akartam helyetteKép

Kép

Mea
mea
 
 


Stella es Stellapa,
Csoda helyes a ket kis maszat es fantasztikus, hogy ilyen hamar haza is mehettetek! Nagyon nagyon drukkolok nektek, hogy minden a legnagyobb rendben legyen veletek es hogy csodaszep perceitek legyenek negyesben Kép Kép Kép

Vanda
vanda72
 
 


Stella es Stellaapa!
Gyonyoruek a kicsik, nagy gratula!!! SOk boldogsagot!

Nicol!
Csucs a csajszi! Szeretnem osszehozni Attival Kép

Kobor!
Gratula a gyerkocokhoz!

Mea!
Jo husiban van a lanyka Kép Nekunk is ilyen hintank van Kép Gyonyoru szemei vannak!!!

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Latta valaki szerdan a szuletett felesegeket?

koszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!Kép

KösziKépKépKép

A hinta tök jó, nekünk beváltKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok Kép
Stella Kép
Nagyon édesek a fiaid Kép Nagyon sok boldogságot nektek és sok-sok kitartást Kép

Mea Kép
Mekkora már a lányod! Néha csak ámulok, hogy telik az idő Kép

Nikol Kép
Nagyon ügyes a lánykád, hogy már egyedül megy neki a fürcsi Kép

Judyt Kép
Köszi, Peti igazi szerelem baba Kép
Csak a kedvedért Kép
Kép

Annácska+Peti baba

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kedves Mindenki!Kép
Nagyon szépen köszönjük a sok dícséretet!
Jönnek még képek,de csak kis idő múlva,mert rendkívül lekötnek minket a fiúk!
Persze miről is írok itt,hiszen Ti ezt pontosan tudjátok!

Drága Tündi!Kép

Reméljük hamarosan saját szemeddel/füleddel láthatod/hallhatod a dolgokat/hasonlóságokat!
Eltaláltad! Néha tényleg futkosás van nálunk!
A szopit próbáljuk "erőltetni",aztán majd meglátjuk mi lesz.....
Most el kell köszönnöm,hív a Mama!Kép
stellapa
 
 


Húú Annácska de cukik a gyerekekKépKépKép

Igen én is csak lesek mekkora lány már LívikeKép

Nagyon gyorsan megy az idő....

De ténylegKép

Mea
mea
 
 


Annácska!
Két gyönyörű gyermeked van.Kép
Annamari akkor most már teljesen boldog, hogy van testvére.KépGondolom már segíteni akar az ellátásában.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Osszatok meg legyszi, kinel milyen jatekok valtak be. Most jon a nyuszi es meg akarom lepni Attit valamivel.

Vanda!
Ha erdekel jarassegito, en valoszinu penteken veszek egy FP, majd megirom milyen mennyire valt be. Rohanok tovabb tanulni. Szoritsatok legyszi penteken.

udv
Judit

Anncska!
Aranyosak a lanyok. Annacska gondolom nagy segitseg. Ejszaka mennyit alusztok?

Stella csalad!
Nem zavarlak telefonalassal benneteket, megvarom mig egy kicsit beall a ritmus, es raertek par percre. Majus vegen ugye meglatogathatunk?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Hali!

Köszi a dicséreteket! Kép

Mea,
szerintem Lívi nagyobb, mint az én Csabim, pedig fiatalabb.Kép

Annácska,
nagyon tündéri a két gyerek együtt, gondolom, nagyon örül a lányod Petinek!Kép Most már ő is elmondhatja, hogy van testvére!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok Kép
Mea Kép
Köszi Kép

Judyt Kép
Büszke vagyok rájuk Kép
Annamari segít mindenben amiben tud Kép Ma még a fürcsiben is, krémezte a kistestvért utána meg ő hozta a türcsit és takarta be Kép

Judit Kép
Annamari nagy segítség, bármit kérek tőle szívesen hozza Kép
Éjjel csak egyszer kel fel és utána szinte rögtön visszaalszik Kép Nagyon rendes baba Kép

Kóbor Kép
Imádja a tesót! Tegnap a suliban büszkén mutogatta a kistestvérét Kép Jó látni, hogy ennyire szeretí Kép

Annácska+Peti baba

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kóbor!Kép
Hát nem kicsi a lánykámKépKépKép
Akkora mint egy 1 éves KépKépKép
Remélem most leáll a növésben is(76 cm volt egy hónapjaKép és 9200 gramm)

Mea
mea
 
 


Judit!
Járássegítő: nekünk van FP vizilovunk, nagyon szép és maszív Vivi mégis utálja tolni.
Kép
Kép
Neki inkább ez a kisautó jött be:
Kép
Ehhez magátol odamegy feláll és tologatja.

Annácska!
Nagyon édik a gyerkőcök!Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Kedves Judit!Kép

A telefonnal nem zavarsz,hisz szüleink és a rokonság is gyakran hívogat minket.
Persze ha személyesen jönnétek el,az lenne az igazi,amúgy is van "tartozásotok" ezzel kapcsolatban!Kép

Drága Tündi!Kép

Te is jöhetsz ám,ha beleférünk a programodba!
Amúgy is volt sok kérdésed amire azért nem válaszoltam,mert csak rajtad múlik mikor láthatod a saját szemeddel!Kép
Gyere bátran a TibivelKép vagy akár nélküle is.
Esetleg egyeztess Judittal,bár nem kell várnod rá,ha van időd jöhetsz bármikor,várunk!Kép
stellapa
 
 


Stella Család!
Húúú de édesek vagytok! Kép Nagyon kíváncsi vagyok a fiúkra, rátok, de a világért sem zavartalak volna benneteket mostanság, tudom, nagyon el vagytok kapva. De ha nem gond, akkor húsvét után tennék egy röpke látogatást, vagy amig ki nem dobtok hogy most már aztán ti is akarjátok szeretgetni a fiaitokat Kép Igyekszem majd az uramat is elcsábítani, szerintem nem kell nagyon rábeszélnem Kép
Addig is millió puszi nektek! Jelentkezem majd időpont egyeztetéssel Kép

Kóbor
Hát te itt? De jó! Emlékszel mág rám? Kép

Lányok
Olyan szépek a gyerkőceitek! Milyen gyorsan nőnek,fejlődnek!
Vendég
 


Mea,
hihihi, az én lányom egy évesen 72cm volt és 7,69kg.Kép A fiam most, 7,5 hósan 68cm és 8 kiló felé közelít (nincsen mérlegünk itthon).Kép Szóval jól láttam akkor, hogy Lívi óriási!Kép Gondolom, ti sem vagytok kicsik a pároddal?Kép

Tündi,
persze, hogy emlékszem rád!!!Kép Tudod, amikor csatlakoztam a topikhoz a babaprojekt elején, én valahogy nagyon úgy éreztem, hogy mi együtt fogunk babásodni, ezért mindig figyelem ám, hogy mi van veled! (Remélem, nem baj!) Azért valahol nagyon igazságtalan az élet, látod, Csabi mindjárt nyolc hónapos... Nemsokára (na jó, azért nem holnap) újabb babaprojektbe kezdünk, éljen hármaska!Kép Remélem, addigra neked már beköltözik a pocakodba valaki(k)! Nagyon drukkolok!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Kóbor Kép
Köszi, aranyos vagy! Látod, valamiért nekem az igazságtalanságban kell megtalálnom a magam igazát. Így aztán ebben a topikban még mindig csak vendégeskedek, és nem haza járok. És már azt sem írom, hogy na de majd hamarosan..... már csak azt írom, egyszer majd... talán...
Vendég
 


Kóbor!Kép

Párom 186 és 95 kiló én megKépKépKép 162 cm és 53 kilóKépKépKép

Ja és én is nagy baba voltam, mégis törpe maradtamKépKépKép

Tünde!Kép
Én nagyon kívánom, hogy ne egyszer talán hanem mihamarabb "itthon" legyél nálunk.
De amúgy is nagy szeretettel várunk ide sokszorKépKépKép

Mea
mea
 
 


Drága Tündi!Kép

Fel a fejjel!
Én ismerlek és tudom,hogy nem vagy egy elveszett csajszi!
Hiszem,hogy hamarosan minden rendben lesz!Kép
A többit majd szóban nálunk,mert nagyon várunk ám!Kép
Egyeztess Stellával,és az ünnepek után remélem találkozunk!

Addig is küldenék Neked és Minden Kedves olvasónak/nézelődőnek két képet.
1.Olivér és apukája Robi:


Kép
stellapa
 
 


A másodikon pedig Botond a büszke és boldog Stellapával.
Íme:

Kép
stellapa
 
 


Sziasztok!

Beszaladtam egy gyors udvozlesre.

Tundi!
En is hasonlokat kivanok Neked, mint Mea!!!!!!
Ha megyunk Pecsre mindenkepp meglatogatunk, es atengedem neked egy kicsit Attit. Persze tudom ez nem karpotol semmiert, de talan jobb kedvre derit, es ujabb erot gyujthetsz. Szamolj be mindenkepp, ha jartal Stellaeknal, hogy milyenek a fiuk!!!

Robi apu!
Hat irto jol allnak a fiuk a kezedben. Sokaig probaltalak elkepzelni, de ez mindent felul mult! Stellarol is teszel fel kepet? Hogy van? A seb mar gyogyulgat? Millio puszi nektek!!!

Nekem holnap lesz a nagy nap, a 3vizsga. Hat ettol ma olyan gyomorgorcsot kaptam, hogy ugy erzem kilyukadt a gyomrom. Majd meg rosszabbul lettem, hanyinger, hasmenes, es most meg felment 39-re a lazam. Gondolom ez mar nem csak az idegesseg. na mindegy, nem panaszkodom, csak probalom felkesziteni magam, hogy holnap nem fog menni a vizsga Kép

Millio puszi!
Judit

Kobor!
Irtam mar, hogy en is nagyon orulok, hogy jottel?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!Kép

remélmem vizsgákon túl vagy hamarosan és jól sikerülnek!!!Kép
Megy a drukk!!!!Kép

Stellapa!Kép
Juj nagyon édik a fiúkKép
És nagyon boldognak látlak Téged is!!!Kép
Stellát puszilom és kitartást az első nehéz hetekhezKép

Nekünk 2-3 hóig volt nehéz, de kettővel tuti sokkal nehezebb az elejénKép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

Csak rövidenKép

Stella családKép
Tündéri édesek a fiúkKép
És nahátKép, Olivérnek ugyanolyan kutyás pizsije van, mint Kristófnak voltKép (mi csak így hívtuk, pedig nem is pizsinek használtuk, de olyan édi volt benneKépKép)
Õ így festett benne:
Kép

Judit
Én a helyedben már semmiképp se vennének Attinak járássegítőt.
A múltkor írtad, hogy már pár lépést meg tesz önállóan, 1 hónap múlva már bőven egyedül fog járni, akkor minek neki?
Ráadásul kurva(bocsiKép) drága is, és erre a kis időre minek?
Ahogy Nicol is írta, a kis bébitaxiknak meg hasonlóknak is azért van magasított háttámlája, hogy e gyerkőc annál fogva tudja tolni és lépeget utána, később pedig ráül és megy vele. Szerintem ezerszer hasznosabb és jóval olcsóbb, mint az a drága Fisher Price kütyü. Annak szerintem max. akkor lett volna még értelme, amikor még csak éppen elkezdett felállogatni Atti és a bútorokba kapaszkodva járkálni.
Na persze ti tudjátokKép

Majd még igyekszem jönniKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Vizsgak sikerultek!!! Nem valami fenyesen, de nem is erdekel!!! Mar csak egy lesz majusban, utana johet az allamvizsga.

Koszonom a drukkokat, jol jott nagyon!
Ja, es a lazam is lement, es minden mas bajom is elmult Kép

puszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Nagyon ügyes vagy!! Kép Most pihizz egy kicsit. Nemsokára vége a tanulásnak.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok Lányok,

Nicol, AnnácskaKép
Nagyon köszönöm a gratulációkat! Kép

Szerdán jöttünk haza, egy gyönyörű, formás kislánnyal a kezünkben! Olyan boldog vagyok, hogy azt leírni nem lehet! Kép Csak ezt tudom kívánni mindenkinek! Kép (szombaton reggel 9.20-kor született)
Van egy picike kis asszimetria a csípőjében (tőlem örökölte), de remélem, korrigálható. Nem vészes. Kb. 1-2 hét múlva kell elvinnünk ortopédiára, kontrollra, de addig is jó széles pelust adok rá, hátha kikorrigálja magát Kép
Egyébként teljesen egészséges. És beindult a tejem is (annyi, hogy szopizás után még kb. 150-et fejhetnék a kettőből...). Iszom a Laktoherb teát is. Az segített. Meg a mindennapos madártej és édesanyám gondoskodása (minden nap külön főz nekem és hozza akajcsit, ami a tejnek segít).
Szüléstörténetet később írok!

Laura "hivatalosan" 3400 g-al született és 3.390 g-al hoztuk el a kórházból. De már nagyon elegem volt az ottani életből! Kép

Kérdésem lenne viszont, kérlek, segítsetek nekem! (ha tudtok)

Laura hasfájós lett, nagyon sok gázt termel. Igazából részben sajna az én hibám is, mert nagyon sok tejcsit adtam neki (amikor sírt és a szájába kapkodta a kezét, mindig etettem, de persze nem kellett volna... most már mindegy)Kép. Már beállt a ritmusa 3-4 óránkénti szopira, de borzasztóan gyötrik a görcsök, alig tudunk mással foglalkozni, mint őt nyugtatgatni, ez szinte az egész napot elviszi... (az éjszakákról ne is beszéljünk).
Szóval mostanság 60-akat eszik kb. 15 perc alatt, majd be is alszik (persze keltjük a büfizéshez!), elalszik, majd kb. 1 óra múlva indul az aréna... Olyan vígasztalhatatlan, megszakad a szívem és nem bírok vele mit kezdeni. Kép
Segítsetek: mit lehet tenni ilyenkor vele?
Nem is alszik olyan mélyen, nem tudom, meddig bírja így szegénykém...

Puszi és köszönöm,

Unique

StellaKép
Fantasztikusan gyönyörűek a srácok! Hihetetlen, milyen szép, formásak és az arcuk is milyen gyönyörű! Úgy látszik, ez most ilyen időszak, Laura arca is olyan nagyon "babás" lett Kép

KépKép
unique
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: