Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak egy pillanatra jöttem, hogy infokat mondjak a kangoo-val kapcsolatban:
Anettnek hívják az oktatót, állítólag most pénteken fog letellni az a bizonyos két hét szünet, amit egy baleset miatt tartott. A mobilszámán lehet érdeklődni, hogy lesz-e egyáltalán óra az adott napon.
Az óra 500 Ft-ba kerül, a cipőbérlés 400 Ft. Azért is érdemes telefonon érdeklődni, mert ha nincs meg a létszám, nem tart órát.
Egyébként hétfőn 18-tól, szerdán 17.30-tól és pénteken is 18-tól van óra.

Most mennem kell, remélem este tudok jönni és akkor visszaolvasok.

Sziasztok

hugodugo
 
 


Zsanettet és Mátét üdvözöljük a csapatban, reméljük hamarosan személyesen is megismerkedünk veletek!

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Végre én is vagyok!

Voltunk ma a doktornőnél,mert a Vikinek nagy fájdalmai vannakKép(((és péntek óta nem eszik semmi mást csak cici,joghurt,krémtúró.
Valami vírust elkapott,attól volt 3 napig lázas most meg a láztól tiszta kiütés a hasán és a hátánKép
Állítólag max.7 napig tart,úgyhogy lehet,hogy nem tudunk menni a babaklubba péntekenKép
A fogzástól legyengült az immunrendszere szegénykémnekKép
Vasárnap 5 óra hosszt csak sírt,ma meg délelött 3-atKép
Már sokszor én is vele sírnék,olyan rossz nézni,ahogy fáj neki valamilyeKép
Adtam neki Panadolt,kúpot,homeós bogyót,de mindegyik csak ideig-óráig hatKép

Cirmike
köszi így utólag is a Viki köszöntését!
Örülök,hogy Roli meggyógyult,nektek meg jobbulást kívánunk!

Zsanett
üdvözlünk köztünk!
Én is a Pazár Dánielnél szültem a kislányomat,2005.03.27-én.
Mennyivel született a kisfiad?Szopik még?
Édes a Máté,ő is olyan hajasbaba mint VikiKép
Ringatva altatod el őt vagy pedig beteszed a kiságyába?
Vikinél sokáig gond volt,mert cicin elaludt,de ahogy betettem a kiságyába mindig felébredtKép
Most elfordítottuk a kiságyát és hál istennek azóta 10-11 órát alszik éjjelente.

Angi
jó kangoozást estéreKép

Edit,Melinda,Reni mi van veletek?

Most megyek kicsit lepihenek persze ha a lánykám fog hagyniKép

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 

 
 

Sziasztok

Erika
Hát kitartás a Vikinek is meg persze neked is.Én tök félek ha majd jön a foga vagy valami baja lesz.Szerintem tök fogok parázni.Még hál istennek nem volt gondunk semmivel(ezt gyors le is kopogtam),a szurikat is nagyon jól viselte.Talán most készülődik valami fogas dolog,mert csak úgy a levegőbe egyszer egyszer felordít.Sokszor nem tudja hogy sírjon vagy nevessen.

Zsanett
Örülök, hogy végül is írtál. Nem lehet hogy azért nem alszik a Máté,mert napközben a séták alatt sokat alszik?Nem próbáltad még azt hogy ülve sétáltatod,és akkor nem alszik hanem jobb esetben nézelődik.Bár nem tom. Nézd meg esetleg a www.bebilap.hu-t azon szerintem találsz alvással kapcsolatos dolgokat,meg egyebet.

Na ha az Angi végre eljutKép a kangoora és beszámol róla,akkor lehet hogy én is elmegyek próbát tenni. Én láttam már ilyet élőben nagyon tetszett,ki is lehetett volna próbálni,de tök logikátlanul egy női sportnapra többségében 40-45-ös cipőket hoztak.Így nekünk nem jutott megfelelő méretKép.

Cirmike
Úgy halottam ,hogy az Ági nem messze lakott tőletek.Nem tudsz róla valamit?Esetleg már beköltöztek Tatabányára?Mert anno még a kórházban azt mesélte hogy már rég át kellett volna adniuk az új lakást(a Bárdos suli mellett valamelyik).Na mindegy ha esetleg tudsz róla valamit írd meg légyszi.Köszi.

Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Üdv Zsanett!

Talán én lakom hozzátok legközelebb, mi az Ifjúmunkáson lakunk (sárberki kereszteződésnél). De őszíntén, nekem nem vagy ismerős. Mindesenesetre gratula a kis Mátéhoz, tényleg édes hajas baba.
Kezdettől gond van az alvással, vagy csak mostanában?
Írj bővebben, hogy szeret-e cicin elaludni, később ébred-e fel, vagy már el se akar aludni? Este fürdetsz, minden nap ugyanaz a "menetrend"? Babamasszázsra nem gondoltál esetleg?
Szülésed sima volt, vagy császár?
Mennyit alszik napközben, hányszor? Védőnőnek mondtad, nem tanácsolt valamit?

Cirmike, jobbulást nektek, talán nem kaptátok el. Akkor Rolinak megvolt az első ovis-bacija! Várta már az ovit 1 hét után? Nem volt most se gond?

Angi, akkor szerintem tedd fel a csaj mobilját ide, hogy akit érdekel esetleg...
bár így elég nehéz tervezni, gyerek mellett ugye az ember lányának is közbejöhet az utolsó fél órában is bármi, hátha még a csaj sem tudja garantálni, lehet hogy potyára kér az ember bébiőrzést... Kép

Erika!
Hát nem semmi szegény Viki szenvedése! Igen, a fogzásokkor sajna le szokott az immunrendszer gyengülni, de jól sejtetted, hogy a láz nem amiatt van, reméljük hamar túl lesztek rajta! Ha már a Panadol sem hat túlságosan, próbálj ki más bébiszirupot (Nurofen), vagy én mindig a www.hazipatika.com oldalon a gyógyszerkeresőbe keresek, ott leírják az árat, adagolást... stb. Utána meg rá tudsz kérdezni a gyerekorvostól!

Képzeljétek ma 1/2 órával később tudtam menni a Somáért és jópár kisgyereket már elvittek, akik még ott szoktak lenni, mikor mi eljövünk. És azzal fogadott a g.néni, hogy a Soma telj. kétségbe volt esve, hogy biztos az ő anyukája nem jön érte, pedig mondta neki, de biztos hogy jön. Erre megkérdezte tőle, hogy ugye itt leszel velem végig, amíg anya jön!
Olyan édes, hát igen megszokta hogy felkel és pár perc múlva ott vagyok...

Na asszem bedőlök az ágyba, lassan. Jó éjt mindenkinek!

lola77
 
 


Hello Mindenkinek!

Köszönöm a kedves üdvözlő szavakat Kép

Erika,
Máté 4105gr-al és 57cm-rel született, természetes úton. Szopizik még, noha a tejci
már az elejétől fogva kevés volt, ezért pótolni
kellett. De még most is van, és cicin szokott elaludni esténként. Próbáltam elvenni tőle, de nagyon sírt. Igazándiból addig nem akarom erőltetni amíg odáig nem jutunk el, hogy nem kel
fel kb. másfél órával a fürdés után. Uis ez most a helyzet minálunk. Sokszor van fent.

Évi,
Nekem egy kicsit ismerős vagy, pár éve laktam
a sárberki kereszteződésnél a tizesben kb. 4 hónapig..
A menetrend nálunk minden este uaz.Fél órás babamasszás + torna utána fürdés, etetés, alváspróbálkozás Kép utána óvatos beemelés az ágyba.Ha továbbalszik, akkor is felébred 1,5 - 2 óra múlva, akkor meg kell szeretgetni, és alszik tovább. Már gondoltam rá, hogy esetleg nem
tetszik neki a kókuszmatraca - esetleg túl kemény ? - vagy az ágy van rossz helyen. Mert bármelyik ágyon tovább alszik, csak ne az ővé legyen az. Apukája szerint biztosan rácsfóbiája van Kép A védőnőm azt mondta majd kialakul Kép

Lívi,
először úgy szoktunk menni sétálni, hogy először ül a gyerkőc, majd mikor már bólogat, akkor lefektetem. És akkor szoktunk találkozni Kép
Köszi a tippet megnézem a bebilap-ot.

Sziasztok.
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Anett, a kangoo-s csaj telefonszáma:
06-30/254-6872.

hugodugo
 
 


Na voltam Kangoon ááááááááááá kinyírt csak annak javaslom aki már formában van vagy legalábbis legalább egy hónapja heti2x jár aerobikra. Nagyon jó különben mindenki leizzadt mint állat, de állóképesség kell hozzá.
Info majdnem jó amit Hugodugo írt csak az időpont más kedd 19.00től szerda 18.00tól és péntek is 18.00tól, tényleg fel kell hívni mert felírja mekkora cipő kell és nem jársz úgy hogy odamész aztán nincs is rád való cipő. A csaj nagyon aranyos és kedves.
Azt hittem meghalok ma az izomláztól de képzeljétek semmi, pedig aztán kész voltam mint a bili.

Erika!
Sok erőt és kitartást és persze sok-sok gyógypuszit küldünk Vikinek!

Zsanett!
Nekem is este a kaján alszik el, de én nem izgatom magam miatta mert ha máskor nem akkor majd leszokik róla ha már rendes kaját eszik és a vacsi valami kanalas dolog lesz vagy vajaskenyér Kép
Tényleg gluténes dolgokat mikortól lehet adni a bébinek? glutén csak a sima lisztbe van? Teljeskiőrlésűbe nincs?

Előre is köszi a válaszokat!

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Zsanett, hát sorry hogy nekem nem vagy ismerős, bár biztos taliztunk már akkor utcán... Kép
Hallottam már több anyukát, hogy egyszerűen nem marad meg a rácsos ágyban! Biztos Máté is szereti a testközelséget!
Esetleg közvetlenül a Te ágyad mellé tenni nem lehet a rácsos ágyát?
Bár ezt annó mi sem tudtuk megoldani, mert nem lehetett volna megmozdulni a szobába.

Angi!
A telj. kiörl. liszt is gluténes- úgy tudom, csak több rost van benne, ezért egészségesebb a felnőttnek! De én olyan 8-9 hós korától adtam (ha jól emlékszem) rizslisztet Somának, addig krumplival sűrítettem csak a főzijeit! Aztán ezt csak pár hónapig, mert már 11 hós kora körül kezdte enni azt amit mi (már amit meg tudott)rágni...)

Most megyek vissza bért számfejteni...

lola77
 
 


SZIASZTOK!
Csak egy félpercem van.Remélem,este tudok jönni.

Angi!
Nekünk a védőnéni csak 1éves kor után ajánlotta a gluténes dolgokat.Glutén van a zabban,búzában,árpában és rozsban.Sem lisztként,sem pehelyként ezek nem fogyaszthatók.
Helyette kukorica,rizs,sárgaborsó és szója adható.Azaz az ilyen tartalmú ételek.
Nagyon vigyázz az étel-allergiával!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Mindeninek köszönjük a gyógypuszikat meg hogy gondoltatok ránk!
Hál istennek Vikinek már nincs baja,bár ebédet még mindig csak kóstolgatja,a nap többi részében viszont elég jó étvágya van.

Holnap megyünk a babaklubba eddig úgy néz ki,remélem nem jön közbe semmi,már nagyon társaság hiányunk vanKép

Anita,Melinda,Reni,Cirmike és a többiek akik már régen jeletkeztek mi van veletek?

Zsanka és aki ráér holnap,gyertek a baba-mama klubba a dózsakerti közösségi házba 10-12-ig lesz.
Aki nem tudja hogy hol van,annak leíromKép
Mivel elég rossz az idő kint,legyen egy jó délelöttünk,gyertek el!

Remélem,hogy holnap sokan el tudtok jönni a klubba,sziasztok:ERika és Viktória Lili

cseriviola
 
 


Sziasztok

Angi
Nem tudod véletlenül a Gertrúd anyukájának az elérhetőségét?Mert miért is ne a rossz internetoldal címet adtam meg neki.

Egyébként jól éreztem vagyis éreztük magunkat a baba-mama klubban.Jó így kimozdulni egy kicsit,meg szerintem jó a gyerekeknek, hogy nemcsak felnőttek társaságában vannak.Természetesen a fényképezőt megint otthon hagytam,de talán legközelebbKép.A Timi most egy kicsit el van pilledve,lehet hogy alszik is egyet,ki tudja fárasztani a sok új információ begyűjtése.

Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Képek a mai baba-mama klubbról,Lackó-Angi,Timi-Lívia,Iza-Aranka,és persze miKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Szerintünk is nagyon jó volt ez a mai klub,jó sokan voltunk.

Mindenkinek jó hétvégét és menjetek szavazni!!!!!!!!!!

Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!


Nagyon lemaradtam.........
Benedek "új tudománya" nagyon lefoglal. Fel tud mászni Bálint ágyára, onnan a pelenkázóra, mindezt pár perc alatt. Az etetőszékből kimászik a konyhaasztalra, onnan meg kinéz az ablakon, a 4. emeleten!!!!! Örülünk, hogy ilyen kis ügyes, csak nagyon veszélyes is, állandóan ellenőrizni kell. Bálint ilyeneket nem csinált egy évesen.
Ha tudunk, és jó idő van, inkább lent vagyunk, hogy kimozoghassák magukat a fiúk.
Tegnap voltunk kardiológiai kontrollon, hál' Istennek mindketten rendben vannak, ultrahangot, ekg-t csinált a főorvosnő. (családban előforduló öröklött szívbetegség miatt)
Bálint már nagyon készül a nyílt napokra, a Dózsakerti, és Turul oviba biztos megyünk jövő héten, a harmadikat még nem tudom. Benedeket nem visszük, megszerveztem, hgoy vigyázzanak rá, így tudok csak Bálinttal foglalkozni.
Itt a tavaszi nagytakarítás is, most éppen ablakokat is pucolok, egyesével, amikor alszanak.

Lola: Igen, sokszor megyünk a máltaira is, meg amerre éppen járunk. Jó lenne megint egy kinti tali, ha jó idő lesz. Kinek van kedve jönni? (Máltai Játszótér, Bánhida)
Érdekes, hgoy ilyen érzékenyek a kisgyerekek, hogy arra gondolnak, hogy nem mennek értük. Aranyos lehetett Soma.

Gratulálunk ANIKÓ-nak Bendegúz Leventéhez! Már biztos otthon is vannak.

Lívia: Én is megyek árusítóként a kismamás babaruhabörzére. Nem tudom, milyen lesz, még nem voltam.
Milyen a Kiképzés Norbi kazi? Hány perc? Nekem olyan lenne ideális, ami csak 30-40 perces.

Zsanett: Én is üdvözöllek, szép kis hajasbabád van! Alvásproblémánk nekünk is van, nekem mindketten rosszul alszanak, valamenyyit segít, hogy a szobájukba vettünk egy nagy matracot, azon szívesebben alszanak. Nem is tudom, minek veszünk ágyakat! Kép

Angi, Lívi: Ügyesek vagytok, hogy ennyit tornáztok, én itthon szoktam, általában késő este.

Erika: Köszi a hiányolást. Voltatok ma klubban? Ott voltunk az ovinál, nem láttalak kijönni. Csak Arankáékat.

Aranka: Mi van Veletek? Mit mondtak az alvásrendelésen? Mostanában annyiszor összefutottunk, de nem volt időm megkérdezni.

Hugi: Majdnem ugynalyen tapétánk van a nappaliban! Most éppen szőnyeget keresünk. Nagyon nehéz a zöld-sárga kockás ülőgarnitúrához venni, főleg, hgoy a nagyon világos nem praktikus két kicsi gyereknél.

Edit: Nem írtál a Karcsúság receptjeiről, csalódtál benne?

Jó hétvégét mindenkinek!

KépKép
renáta29
 
 


Erika!

Megelőztél, miközben írtam-altattam. Jó lehetett ma a babaklub. Lackó és Timi nagyon összehaverkodtak! Kép

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Erika,
köszönöm szépen a szíves invitálást a baba-mama klubba, most nem tudtunk menni, de jövő héten
mindenképpen kipróbálnánk. Ugye minden héten van? Itt nálunk a módszertani böliben is van klub, de ide idősebb babák járnak - a legfiatalabb is 9 hónapos. Jók a képek, aranyosak a gyerkőcök Kép

Nem tudom, hogy szerettek-e sütni/főzni, én igen,
megadok egy receptcímet - a neve habos túrós süti - a héten csináltam meg a páromnak, mert szülinapja volt. Nagyon-nagyon finom. Ajánlom próbáljátok ki!
http://www.tvpaprika.hu/index.php?page=receptek&id=miteszunkma384

Képzeljétek a védőnöm azt mondta, hogy adhatok a Máténak már salátát.. Tudja valaki, hogy hogyan csináljam neki? Pároljam meg - van pároló készülékem - és adjak hozzá burgonyát? Ti adtatok neki ilyesmit? Olyan íztelen a saláta egymagában.. A Máté most 5,5 hónapos...
Szegénykémet néha sajnálom, annyira egyformákat kénytelen enni.. Kép de hát mindent csak fokozatosan.. Kép

Na megyek, mert már megint megfordult a lurkó és kiabál...Kép

Jó - napsütéssel teli - hétvégét mindenkinek!

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Nagyon édik a lurkók tényleg, igen nekem is feltűnt, hogy Lackó és Timi megvizsgálták egymást!

Rena!
De jó, hogy írtál, tényleg rég "jelentkeztél", bár így már megértem az okokat (Benedek aktívkodása Kép)!
Valamikor jövő héten tuti megyünk a Máltaira du.-n, akkor összefuthatnánk, persze ha ráértek. És aki tud, jöjjön! Nekem csüt-ön kívül bármelyik nap jó!
Hmmmm?

Zsanett, érdekes hogy a salátát ajánlotta a védőnő, hisz szerintem az ilyenkor még nem olyan megbízható (permetezett, ill. üvegházi nem?) Amúgy igen párolt meg és egy kis tápival turmixold össze olyan majdnem híg-nem teljesen folyós állagúra, ha sűrűbbet akarsz egy krumplit is megfőzhetsz és beleturmixolhatsz!
Az íztelenségre ne adj amúgy, mert az ilyen apró babáknak még minden íz "egyforma", szerintem még só se kell bele, minek elrontani ilyen korán az "ízlését"!
Ne félj alig múlik 1 éves és rájön, hogy mi ízlik inkább neki, ráérsz neki majd akkor a szája ízlésére főzni!

Lányok, körkérdés:
Ti hol kaptok magatokra farmert, mert én már tavaly sem kaptam (ugye nem vagyok nádszálkarcsú)! Inkább a csípőfazont szeretem/szeretném, de a nagy fenekem felveszi és kinnt lesz az egész! Hát értitek... Kép
Tatabányán, vagy hol van jobb üzlet, lehet márkás is, de ha olcsóbb, viszont jó fazon, az se érdekel, ha bóvli!
Köszi!

Zsanett én megnézem majd a receptet!

lola77
 
 


Sziasztok.

Tök jók a képek.Asszem megyek legközelebb is.A Timi ari volt,mert most azt az infot szedte össze a talin,hogy nagy a zsivaj,néha egy-egy nagyobb kiabálás elhangzik.Na erre felbuzdúlva egész délután síkitozott.Olyan hangosan hogy mellette még beszélgetni sem lehetett.Aranyos volt,de remélem kicsit visszábbvesz a hangjából.Kép

Lola
Én is nehezen kapok farmert magamra.Én most leguccsó itt nálunk dózsakertben a lővérrel szembeni boltban vettem gatyót.Tök rendes volt a csaj,nem volt egyáltalán tolakodó,meg nem nézett csúnyán azért mert nem egy modell alkat vagyok.Pont a megfelelő méretű gatyókat hozta ki,és türelmesen várta hogy válogatok.De az volt a jó hogy nem hozott ki olyan gatyát ami tutira nem lett volna jó,már ránézésre sem,így nem kellett vagy 20 gatyát felpróbálnom,csak 4-et.És nem volt drága ,mert olyan 3500Ft volt.Meg jó fölsők is vannak.

Reni
A Norbi kazi az 60 perces.De az uccsó 15-20 percre azt mondja hogy nem kell mindig megcsinálni.Az eleje mozgékonyabb,nem ugri-bugris,és megmozgat tényleg mindent,a végén meg pluszba még kar-láb-hasizom.Ha gondolod kölcsönadom nézd meg,van dvd-n is meg kazettán is.
A börzére ruhákat viszel ki,vagy mást is?

Csajok
Ti már rendeltetek erről a címről pelust?

Jó hétvégét,remélem ilyen napos marad.

Üdv Lívia

Timi estére teljesen kidőlt.Kép

Kép
slivia
 
 


Lívi!

Köszi a farmerinfót... ez az az első bolt mindjárt az uttól ugye, nem beljebb a kis-kínai? Mert tavaly ősszel ott is próbáltam, tényleg rendes volt a csaj, felbróbáltam vagy 5-öt (gumisat... stb.), és végül nem vettem semmit. De még ott voltak a legjobbak, meg amik rám is jöttek, csak pont színben nem volt jó. De majd lehet elnézek megint, mosmtmár feladom a színigényemet is, csak legyen 1 farmerom!
De tegnap du. sikerélményem volt, mert itt a Kodály téren kaptam magamra (igaz XXL méretű)vászongatyót világos tejeskávé színű, jó fazonnal, oldalt zsebes! Már úgy vagyok, ha kapok magamra gatyeszt, ami elsőre jó, már tök örülök!

Nem is mondtam, tegnap mikor nézegettem a babaklubbos képeket, Soma megismerte, hogy ott voltunk és mondta, hogy menjünk megint!
Ja és Lilla!!!!! mindjárt kérdezte azt is, hogy hol van a Dávid?????? KépKépKép

Nagyon édi a Timi, nekem is elaludt így Soma, de csak pár hetesen és persze a férjemen szeretett jobban! Biztos olyan hallgatnin nekik a szívdobbanást, amit 9 hónapig éreztek!!!

Ma du. megyünk megnézzük az új Jubileum-téri játszót!

további jó hétvégét!

lola77
 
 


Sziasztok!

Elég rég voltam már én is, minden nap volt valami program, na meg aztán leendő lakhelyünket is kell csinálni, elfáradtam estére, nem tudtam jönni.

Sokat voltunk mi is játszóterezni, Virág már nagyon szeret csúszdázni. Mostanában a Csónakázó-térre mentünk, de legközelebb mi is megnézzük a Jubilem-parkot. Én úgy hallottam, hogy azt a játszóteret kimondottan a nagyobb gyerekeknek csinálják, az autóból pedig úgy láttam, hogy Virágnak való.

Lola:
én farmert még a Colosseumban szoktam venni, tudod az Interspar emeletén. Nézz körbe ott is, elég sokszor van akció.

Erika:
örülök, hogy Viki már jobban van, olyan rossz nézni, ahogy szenvednek :-(

Rena:
Hát Benedek tényleg nagyon bátor! Virág is sokszor csinál elképezte dolgokat, nem győzök a nyomában lenni. Most még a legújabb az, hogy megfogdossa a németjuhászunk orrát, de félek, hogy a Bonnie egyszer odakap majd :-)
Mi a padlószőnyeget a Dr. Padlóban vettük, az Interspar mellett. Ez nem a Diego, van mellette még egy szőnyeges. Hogy Virág szobájában mi lesz még nem tudom, mert már régebben vettünk neki egy maciós szőnyeget, három nagy maci van rajta, de most meg amit kinéztem neki padlószőnyeget, azon sok-sok kisebb egérke van, így a kettő már nem passzol. Vagy egyszínű szőnyege lesz és akkor a tapéta lesz mintás. Ezt még jól ki kell találnom.
A világos szín ténlyeg nem praktikus a gyerekek miatt, de persze nekem is az jobban tetszik.

Az lehetséges, hogy a Virág már beszél? Isten bizony mondom, egyik nap mintha azt mondta volna, hogy tejtejti = tejberizs, másik nap viszont mikor a Tescoban voltunk, akkor az én kezemben volt, apa egy kicsit lemaradt, ő meg nézett hátra. Megálltam, mondtam neki, hogy kiabálj apának, gyere. És ő halál komolyan azt mondta gye-e. Annyira édes volt!!!

Egyik nap a Stopban voltam fagyizni, az eladók szó nélkül adtak a Virágnak tölcsért, ő meg hálából elkezdett nekik integetni, úgyhogy teljesen belopta magát a szívükbe. Egész úton boldogan mutogatta, hogy bi-bi nekem van tölcsérem, harapott egyet, aztán megint lóbálta.

Látszik a képeken, hogy jól sikerült a babatali, legközelebb majd mi is megyünk. Bár még nem tudom hogy csináljuk, mert Virág mostanában korán kel, 10 körül alszik egyet, aztán megint sokáig fent van, és az "előírt" 12-15 óra közötti alvást elcsúsztatja 15-16 körül.

Lívia:
Nekünk Virág apa vállán, mellkasán szeretett sokat aludni, főleg az esti etetés után.

Tegnap megkósoltam a Macis tejeskávét, kicsit a régi idők jutottak eszembe. Én még mindig nem értem, hogy úgy emlékszem azt mondták, hogy majd vacsorára kell ilyet adnom a gyereknek, de ezzel jól fog lakni? Férjem megkérdezte, hogy hány litert adjunk belőle :-)

Most megyek, megpróbálom még azt az istenverte bankot felhívni, hátha ma esetleg sikerül.

Jók legyetek, szép napot mindenkinek!

Sziasztok, Hugi

hugodugo
 
 


Sziasztok,

Alig tudok jönni, Réka állandóan kézben lenne, vagy még úgy is jó neki, ha fekszik én pedig föléhajolok és játszunk. Ha hasra fektetem süvölt és alig lehet utána megnyugtatni. Ha hagytam szenvedni ahogy a védőnőnk mondja, már átfordult a hasáról többször is és volt úgy hogy fordítva a hátáról a hasára is (gondolom már nagyon unatkozott és szenvedett a magánytól 20 perc alatt) Ilyenkorra mindig tiszta nyál, takony és hányás lesz. Ez az egyetlen megoldás? Tanács lányok?
Hogy fog megtanulni mászni? Most 7 hónapos.

Ja és a cicit abbahagyta, reggel elfogad egy pici tápszert (80-100 ml) máskor nemigen, lefekvés előtt esetleg 30 ml körül. Ha lefejném a tejet és odaadnám neki a főzihez megenné, de nincs erőm fejegetni, csak ha kézzel fejem akkor jön hatékonyan ami max. 120 ml két ciciből. Napközben aztán szépen eszik mindent amit a dokinőnk tanácsolt (már adtam neki olyan pépet is amiben sokféle gabona van, tehát glutén is és elkezdtük a joghurtos dolgokat)

Roli jól van élvezi az ovit és a programokat. Várjuk a húsvétot, együtt lesz a család a Balatoni házunknál és hétfőre hazajövünk majd locsolkodni.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Lívi,
Ági valóban közel lakott hozzánk, de sosem taliztam vele, szerintem már átköltöztek Tbányára, mert abban a házban ahová leírta, hogy költöznek majd látok függönyöket.

Kíváncsi lennék én is, mi a helyzet.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hoyg csak most jelentkezem, de valami nem stimmelt a nettel hétvége meg elég sűrű volt. A babaklubb tényleg jó volt csináltam én is képeket, majd megpróbálom valamikor feltenni, most csak gyorsan jelentkezem, mert nekünk a hétfő elég nyűgi a hétvégi állandókézbenléttől Kép

Edit!
Képzeld pénteken megkérdeztem a klubban a védőnénit a gluténról és azt mondta hogy 8 hónapos kortól lehet adni, hmm kaptam egy jó babapiskóta receptet azt szerettem volna kipróbálni teljeskiőrlésű lisztből, de majd később.

Kisgengszter kisfiam 7450g 3 hét alatt hízott 30 dkg úgy hogy betegek voltunk. Elégedett apa is Kép
A kis zabagép pedig nem látszik rajta, habár örökmozgó, mint ahogy az Erika egyik képén is látszik, hogy épp fekvőtámaszhoz készülődik Kép
Jaaaaaaaa és képzeljétek már kúszunk is rendesen nem túl gyorsan szép komotosan mint a kommandósok lopakodunk Kép

Nem tudom ki kérdezte, de dózsakerti babaklub csak 2 hetente van péntekenként 10-12ig

Remélem mindenkinek válaszoltam!

Puszmák mindenkinek!

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Lívia: A börzére viszek ki gyerekülést, kengurut, hordozókendőt, légzésfigyelőt és ruhákat. Ha addig nem megy el, mert érdeklődnek a hirdetésekre is.
Köszi a kazettát-dvd-t, (dvd jobb lenne) ha megoldható, kölcsön tudod adni 1-2 napra, akkor megnézném.

Lola: Én a nagy kínaiban vettem legutóbb farmert, mert csak az volt nyitva már, amikor el tudtam itthonról szabadulni, de nekem most jó. Kényelmes is, és a férjem szerint jól áll. Pedig kapkodva vettem, kabátot is, na azon látszott is.

Cirmike: Szerintem nem kell erőltetni Rékát, úgyis fog kúszni-mászni magától is. Ha ennyire nem szeret hason lenni, nem is jó neki, ha még hány is. NIncs azért annyira elkésve. (mondom én, mikor mi sem sietünk el semmit)tök jó, hogy Roli így élvezi az ovit. Bálint is szeretne már menni.

Hugi: Azért a kutyával vigyázz. Hiába a Tiétek, nem lehet tudni, kiszámíthatatlanok. Talán nem baj, ha Virág is megtanulja, hogy ne az orrát fogja, csak a hátát, fejét simizze. Az nem olyan irritáló a kutyának se. Nálunk a gyerekszobában van padlószőnyeg, zöld, a tapéta macis, mi nagyon szeretjük, Benedek is mindig magyaráz nekik.
Mondhat már 1-2 szót Virág, Benedek is mondogat.

Angi: Nagyon ügyes Lackó, hogy már kúszik, meg hogy ennyit eszik is. A hozzátáplálásról azt mondják, hogy ha nem fordult elő a családban allergia, akkor adhatsz neki 1 éves kor előtt.

Zsanett: Az első ételnek mondta a védőnőd a salátát? Nem rossz, csak általában a sárgarépa, krumpli, alma, őszibarack, sütőtökkel szoktuk kezdeni. Én soha nem csináltam még salátát, most lehet, hogy fogok, mert abban is van vas. Ma mondta a védőnő.

Jót sétáltunk Erikáékkal ma délelőtt. Vikinek jobbulást! (gégegyulladása van)

sziasztok

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok.

Reni
Mikor tudnám akkor odaadni a dvd-t?Mondjuk a héten szerda meg csütörtök nem jó,de a többi napokon szerintem bármikor.Most a héten szerintem csak a dózsa suliba fogok menni tornázni kedd meg csüti.Talán most már majd megy lefele a kiló mert végre megjött.Még sosem örültem neki így.Még korai lett volna a következő baba.Kép

Hát a Vikinek mi is jobbulást kívánunk.Ez a fránya április nem indul neki kedvezően.Remélem hamar kiheveri.Jobbulást neki.

Ma találkoztunk az Anikóékkal.Nagyon aranyos a kisfia.Mondta Anikó hogy jól vannak,van tejci is,és már növekszik rendesen a Bendegúz.

Na nyugodt éjszakát mindenkinek Üdv Lívia

Olyan kérdésem lenne hogy saját készítésű rizst adhatok a Timinek?Mondjuk megfőzöm vízben,aztán tápszerrel meg gyűmivel feltuningolom.Csak azért kérdem mert ezek a dobozos rízspépek baromi drágák.
Meg tényleg lehet már 6 hónapos kórtól húst adni a gyerekeknek?Ezt kicsit furinak tartom.

Kép
slivia
 
 


Sziasztok újra.

Lemaradt valahogy az üzim vége.

Annyit írtam még,hogy találkoztunk Anikóékkal.Jól vannak,fejlődik rendesen a Bendegúz,és van tejci is.

Nyugodt jó éjszakát mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Rena!
Azért a salátával vigyázz,kostold meg és megérted,miért nem szeretik általában a gyerekek.Már ha főzeléknek akarod.Meg ebben az üvegházas salátában aztán nem sok vas meg vitamin van.Én megvárnám a szabadföldit és akkor már eheti nyersen is (kicsit megecetezve).
Persze ez nem Zsanettékre vonatkozik!
Egyébként jó a könyv,vannak kedvenceim is.

Angi!
Mindent lehet ma már hozátáplálás címen.Nálunk a védőnéni és doki is azt mondja,hogy a babapiskótában semmi nincs,amire a gyereknek szüksége lenne.Csak hízlal!Ezért jó súlyban lévő babáknak nem is ajánlják.Mert ha egyszer rájön,hogy mennyivel finomabb babapiskótával a gyümi... nem biztos,hogy "üresen" megeszi.Márpedig szerintem sem kell már ebben az életkorban sem 5ször fullra ennie magát egy babának.

Cirmike!
Azt tanácsolta a védőnőtök,hogy addig hagyd hason Rékát,míg át nem fordul?Akkor is összehányja magát?
Én fejből nem tudom,hogy mikor mit kell tudnia egy babának.De a gyógytornászunk azt szokta mondani,hogy a szakirodalom szerinti tól-ig határon belül ha nem csinál egy baba valamit,akkor az legalább annyit megér,hogy szakembernek megmutasd!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Cirmike!
Kimaradt a kérdésből a ha!Akkor is,ha összehányja magát?Ugye csak félreértettem valamit?

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Aki a Colosseumba akar vásárolni, menjen a gatyók egészen jól le vannak árazva. Inkább nyáriak vannak már, nagyobb méreteket is láttam. Ma is hoztak új cuccokat.

Angi,
köszi, én kérdeztem a babaklubot, a Lívi már informált, hogy 2 hetente van. Akkor majd jövő héten megyünk Kép

Reni,
a védőnő csak mondta a salit, már "túlvagyunk" a szokásos bevezető kajákon. Mindet eszi a gyerkőc
(hozzáteszem már 9kg a lelkem Kép) Hála istennek mi jó helyzetben vagyunk, mert mindkét nagyszülő
otthon "termeszti" a zöldségeket, nem vegyszerezik őket,ezért én nem is nagyon veszek.

Lívi,
én már kérdeztem a védőnőt a husiról. Ténylegesen 6 hónapos kórtól lehet adni nekik, elsősorban azért mert addigra merülnek le a vaskészletei a gyerkőcöknek. Elsőként gyenge csirkemellet ajánlják. Ezt aztán bele kell turmixolni a főzibe (guszta lehet Kép)

Vikinek mielőbbi gyógyulást kívánunk.

Jó éjt mindenkinek
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy nem jöttem túl gyakran mostanában,de a Viki már megint betegKép((((((((

Hétvégén belázasodott,majd nagyon csúnyán köhögKép
Tegnap voltunk a doktornőnélé,Vikinek gégegyulladása vanKép(((((((és náthásKép
Kaptunk antibiotikumot és hurutoldót is ezeket kapja,remélem hamar meggyógyul,mert nagyon fájhat neki,sokat sír köhögéskorKép

Most mennem kell,megint nagyon köhögKép

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika: Reméljük hamar meggyógyul Viki. Még egyszer jobbulást kívánunk!

Edit: Van saját salátánk, vagyis a férjem mamájának Környén. Én se adnék boltit, ki tudja, mivel vegyszerezik . A védőnő a húst mondta(majdnem minden nap kap), sárgaborsót, lencsét, salátát, csirkemájat. Spenótot nem eszi meg, a céklát se.

Lívi: Hánykor lesz ma torna? Mert esetleg odamehetnék a dvd-ért, ha hazajön addig a férjem.
A rizst nem tudom. Én nem adtam. Nálunk a Milupa Milumil bio 7- 7 gabonás pehely ízlett a fiúknak anyatejjel, vagy gyümölcslével. 6 hónapos kortól adható.

Benedek most arra jött rá, hogy a gyerekszobában ha feláll a kisszékre, onnan a kisasztalra, akkor elérhető az ablak. Remkával beszéltünk skype-on, hogy Martin is mindenhova felmászott, nekünk ez új. Bálint nem.
Most sietek, megyünk tanácsadásra, vissza kell vinni a kardiológiai eredményt, és iratok még vasat.

KépKép
renáta29
 
 


Reni Lívi!

Ha gondoljátok én elhozom a DVD-t megyek tornára is és itt lakom a Reniék mellett. De ha Reni egy kicsit ki szeretne mozdulni akkor isten ments nem hozom el Kép

UTÁLOM EZT AZ IDÕÕÕÕÕTTTT!!!!!

Sok-sok gyógypuszi a Vikinek!!!!

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Lányok, köszi a farmer-infót mindenkinek! Zsanka, lehet ma benézek akkor az üzletbe du.

Igen, tényleg az a jobb, ha saját termesztett dolgokat adunk a gyerekeknek, mi is mindig a nagymamámékét adjuk általában.

Cirmike, szerintem még ne aggódj, a sógornőm (tudod, Anett nagyobbik lánya) is csak 9 hósan kezdett el mászni, a kicsi pedig most 10 hósan! Rossz lehet az biztos, hogy akaratlanul is Rolival hasonlítod, aki hamar csinált mindent!

Lívi!
szerintem a rizs még korai, hisz az is tartalmaz glutént, úgy tudom. Akkor inkább vegyél gyógynöv. boltban kuszkuszt, abból lehet olyan tejbegrízt csinálni, mint a sima grízből. De mire összekevered a tápszerrel, gondolom az se lesz túl olcsó!
Javasolt a családban, hogy húsvétra, erre-arra ilyet hozzanak a lányodnak. Igen, tényleg drága, de ha feltuningolod gyümölccsel és 1 nap 1-szer adod, akkor majdnem kitart 1 hétig 1 doboz, és figyeld, mert sokszor akciósak (500 körül, vagy az alatt...), akkor tankolj be belőle! Én mindig a sima (gyümölcs nélküli: vaníliás) vettem és abba tettem a gyümiket!

Zsanka, jó súlyban van Máté, nekem 1 évesen volt ennyi Soma!

Erika!
Az nagyon rooooooosz a gégegyuszi, nekünk is volt egyszer! Jobbulást Vikinek!

Hellóka!

lola77
 
 


Erika!
Jobbulást Vikinek!Sajnos, a fogzással nagyon legyengül az immunrendszerük,így sokkal könnyebben elkapnak mindenféle bacit!Remélem,használ a gyógyszer!Mi is sok-sok gyógyító energiát küldünk a Vikinek,neked meg kitartás-bombákat!Nálam most van készleten egy jó adag!:-))))

Reni!
Nagyon jó a saláta,főleg ha "hazai".Csak szerintem nyersen jobb.Egy kis husi mellé vagy tojásos nokedlihoz.

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Lolla,LÍVI!

Rizsben nincsen glutén!tehát Lívia adhatod a babádnak a saját készítésűt is csak az mecerásabb!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Felrakok pár képet a babataliról Kép
a fele társaság
Kép

kisfiam nagyon csajozott, mint látjuk nem csak a Timivel:
Kép

Timi nyálcsorgósan Kép
Kép

Viki jó szorosan anyánál
Kép

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok

Úgy látom a rossz idő meghozta az írni való kedvet.

Reni
18 30-kor kezdődik a torna,én előtte kb. 10 perccel indulok,és a tornaterem felöli részen szoktam a barátnőmet megvárni.Ha nem tudsz jönni akkor odaadom az Anginak ha az úgy jó neked.

Hát igazán beindulhatna már a jó idő.A Timi is tök nyügi.Nem tudom mi lehet vele,de játékkal egyáltalán nincs ma el,csak az jó ha én szórakoztatom,de az is úgy hogy a cumi folyamatosan a szájában és szorongatja.Szerdán megyek tanácsadásra megkérdem a dokinőt,hogy kukkantson be a szájába nem e a foga készülődik.Én annyira nem tom mit kéne látnom.

Jobbuást mindenkinek,meg jobb időt

Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Angi, Lívi: Köszi mindkettőtöknek, akkor inkább nem mennék, nekem is nagyon nyűgös Benedek ma. Angi, a 217-ben a 9-es gombot nyomd meg légyszi. (Nagy Zoltán- még az előző lakó neve)Aranyos vagy, hogy elhozod.

Lívi: lehet, hogy az idő miatt is nyűgösek, Benedek is kapaszkodik a nadrágomba, állandóan kézben lenne. Persze jöhet a foga is Timinek.

Edit: csak nyersen le tudja nyelni? Mert olyanokat már eszik, hogy palacsinta, rizs, nokedli, de a saláta is lemegy nyersen? Jó, ki kell próbálni. Most nincs itthon, majd hozatok.

Cirmike: Van egy fejlődési lapunk, amit tölteni kell, azon a "9 hónapos korban javasolt ellenőrizni" rovatban van a kúszás-mászás. A 10-11 hó van besatírozva, tehát addig még jó.

KépKép
renáta29
 
 


Angi: Aranyos Lackó, hogy már most vetkőzteti a lányokat!!! Kép

KépKép
renáta29
 
 


oké Reni viszem majd a dvdt.

Lackó is elég nyűgi ma 1,5 órát aludt csak úgyhogy amúgy is most le akartam menni, de most méginkább leviszem hátha az a baja.

Még mindig utálom ezt az időt!

Pusszancs
Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Hellóka!

Hugi, Zsanett, tegnap sikerült elmennem a Colosseumba, ugyan farmert nem kaptam, de másik 2 gatyót (lenvászon+nyárra térd vászongatya) igen, úgyhogy örültem, köszi az infót.
Farmerek (női) alig voltak, persze azok is csak a maradékok!

Edit, Erika!
Tényleg most hogy így mondjátok,nálunk is a legelső betegség a fogak kijövésekor volt, akkor mondta is a védőnő, hogy legyengül az immunrendszerük!
Erika, főleg ugye, hogy tavaszra a mi vitaminkészletünk is már kimerül (tehát a tejciben sincs annyi), így az övék is+ Viki alig eszik ilyenkor, szóval hát érthető ha sorba elkapja a nyavajákat! Legalább edződtök ti is a közösségi bacikhoz, mert a köv. időszak az lesz betegeskedés szempontjából!

Anita!
Mi van veletek, rég írtál, esküvői előkészületek?

lola77
 
 


Sziasztok.

Ma voltam a dokinőnél,a szokásos havi ellenőrzésen.Megnézettem a Timit fog ügyben ,de azt mondja a doki hogy még nem lát semmit.Mondta hogy jó lesz már odafigyelni rá,mert nagyon ügyesen mozog és nehogy akkor forduljon át amikor mi nem vagyunk ott és ,épp rossz helyen van.A rízst is megkérdeztem azt mondta hogy azt még nem,de zöldségből szinte szerintem az összeset felsorolta(követni sem tudtam annyit).Viszont azt mondta hogy tízóraira csak gyümölcs az nem elég neki,minimum 100ml táp akkor is kell neki.Ezzel én nem nagyon értek egyet,meg hát szinte mindenhol azt írják hogy szépen lassan le lehet cserélni a tápszeres étkezéseket, és elsőnek a 10 órais kaját írják.Hát most 5 kajából 1* nem kap tápot,az szerintem nem gáz.Ja de az ebédre azt mondta,hogy az lehet nyugodtan csak főzelék.Most akkor ezt nem teljesen értem ,de mindegy .Szerintem az a baja a dokinőnek ,hogy most csak 300 grammot hízott a Timi.De mondjuk előtte meg 1 kg.Most 6240 gramm kb 64-65 cm,és 18-án lesz 5 hónapos.,és egyáltalán nem úgy néz ki mintha éhezne.

Üdv mindenkinek Lívia

Szerintetek...

KépKép

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


Holnap viszem vissza a Vikit a doktornőhöz,de szinte semmi javulást nem tapasztaltam,főleg az éjszakák rettentőekKép
A héten eddig minden éjjel 1-1,5 órát fent vagyunk mert annyira fullad a köhögéstől,szegénykém nagyon sír,nem tud elaludni/én sem tudnék hasonló esetbenKép/
Ma semmit nem evettKép( a cicin kívülKép
Inni szerencsére jó sokat iszik.

Angi
nagyon jók a klubbos képek!

Lívia
tényleg jó súlyban van a Timi,Viki sajnos most nagyon lepasszolt,nincsenek rajta "hurkák"Kép

Mindenkinek szép napot,sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Lívi!

Ugyanmááááá a Lackó 7450g 67-68cm és szerintem mi sem vagyunk soványak szóval ne vedd fel.
Mi először a délutáni kajót cseréltük fel gyümire amikor eleinte kevesett evett akkor megkínáltam utána tápival, de aztán elhegytuk szerintem nem kell neki adni ha éhes úgyis hamarabb szól a következő kajánál.
De tudod mit? Szerintem azt csinálsz amit akarsz Kép Bocsi ezt muszáj volt beírnom Kép Nem bírtam ki

Erika!
Sok sok gyógyenergia meg kitartást!!
Ne izgulj még mindig eszünk helyettetek Kép

Puszi

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Évi,
Örülök, hogy találtál gatyót Kép én is néztem, de a párommal akarok bemenni, mert neki is kell vmi melós nadrág. Nekem meg valami csini dressz, mert a hétvégén megyünk vacsizni, és jól akarok kinézni, ne mindig a szoptatós nénit lássa bennem. Kép

Erika,
nekem még nem volt beteg a Máté, de nem tudom, hogy nem segítene neki az, ha párásítót tennél be a szobába? Láttam eladót, a Kodály téri orvosi rendelőben. Hátha akkor csillapulna a köhögése.
Reméljük minél hamarabb meggyógyul.

Lívi,
szerintem nagyon jó húsban van a Timi. Tényleg szólni fog, ha éhes lesz. Legalábbis a Máté olyankor kiabál rendesen Kép.

Azt viszont megkérdezném, hogy ti adtatok a babáknak édesköményt? Nem a "magot", hanem a zöldséget.Úgy hallottam, hogy nagyon jót tesz nekik, csak nem igazán tudom, hogyan használjam fel.

A héten voltunk az uszodában, nézétek meg az én Hurka-Gyurkómat Kép! Nagyon édes és ügyesen szopja az öklét a vízben is Kép. Többször is megdícsérték Kép.


Kép
Kép
Kép

Jó éjszakát, és napsütötte holnapot! (reméljük javul már az idő!)

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok,

Köszi a hozzászólásokat Rékához...
Persze a védőnő sem úgy gondolta, hogy mindenáron hagyjam szenvedni, de egy picit hadd próbálkozzon ha nem is tetszik neki a dolog, mert akkor fog majd vmit csinálni. Hát nem tudom? Nekem rossz ha ő szenved, de akkor hagyom és nem rohanok hozzá rögtön, ha vmit éppen csinálok (pl. teregetés, felmosás) azt mindenképpen befejezem és csak utána megyek hozzá. Igaz ugyan az is hogy ilyenkor találtam őt eddig más pozicióban. (és hányásban)

A dokinő szerint viszont ne aggódjak, csak kicsit lusta a lelkem és majd ráér még csinálni a dolgokat.
Csak annyira fura a Rolihoz képest (tudom, hogy nem szabad hasonlítani, csak pont ezért kérdezgetek utána, hogy mi a jó)

Egyébként 64 cm és 6570 g volt tegnap.
Kinézetre pedig nagyon duncus.
Voltunk mi is vele fürdőben, ő is nagyon élvezte.

Erika, annyira sajnálom, hogy Viki ilyen hosszan beteg. Nálunk sosem volt ilyen eddig, bizti neked is kimerítő, hát még szegény Vikinek. Jobbulást!

Zsani, Réka is így rágta a kezét a vízben
mint Máté. Kép


Cirmike
Nem engedi a programunk elmenteni más néven amit lekicsinyítettem képeket (ááááááááááá...)
Talán majd máskor.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok.

Angi
Én is úgy gondoltam ám,ahogy te mondtad.Szerintem ha megeszik egy egész almát,meg hozzá szoktam rakni neki egy kis őszibarit(a kaki miatt),akkor ha akarnék sem tudnék beletömni 100 tápot még,ha mondjuk csak a felét szokta megenni mert olyan kedve van,vagyis lusta kanalazniKép akkor max 40 tápot kap azt csuti van kettőig.

Zsanett
Nagyon aranyos a Máté a fürdős képeken.Látszik rajta hogy tök élvezi.Állítólag 11 hósan lehet vinni a babákat ide a gőzfürdőbe is ,mondjuk beutaló kell hozzá.És nem tudom hogy milyen mert a Vilinek az a nő ajánlotta aki csinálja,és a Vili annyira nem ragozta a dolgot,mivel hol van az még,és annyira nem informálódott.

Erika kitartás,Vikinek meg mielőbbi gyógyulást kívánunk.

Reni
Megnézted a dvd-t?Hogy tetszett?Nem jössz el egyszer kipróbálni a dózsa sulit?Szerintem nagyon jó,csak sajnálom hogy tavaszi szünet miatt majd csak jövő hét csütörtökön lesz.

Na úgy látom talán ma már jobb idő vban kilátásban.Süt a nap
Kép
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Hát lányok, még mindig nem akar jó idő lenni, szerintem igen hideg van én cidriztem hazafele! KépKép

Lívi!
Tudtam én hogy valamiért a rizst még nem lehet, de akkor nem a glutén miatt, nem mondta a dokinőtök hogy miért...
Szerintem is jól csinálod, ha 1 tejes-tápis kaját kiváltassz gyümivel. Szerintem mindegy hogy a du-it, vagy a délelőttit. Én a délelőtt adtam neki gyümit pont azért hogy 12 felé tudjon ebédelni, meg nekem mindig du. volt éhesebb Soma!
A Vili a férjed?

Zsanett!
Melyik usziba voltatok? Nagyon édi a Máté, látszik hogy élvezi a vizet...

És Ti Cirmike, Győrben megint? Majd azért próbáldd meg a képeket felrakni, kíváncsi vagyok. Roli ebéd utánig van az oviban? Mit mesél a családnak róla, ha kérdezik...?

Edit! Na mit kapnak a fiúk végülis húsvétra?

Lányok, készültök a húsvétra?


A lurkóknak egy kis előzetes:

Kép

lola77
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit bejelentkezünk mi is, hogy nem vesztünk el. Levizsgáztam mindenből, persze ez nem jelenti még a tanfolyam végét. Minden tantárgy után vizsgázunk, csak most egy kicsit sok jött össze. Teljesen ki voltam már idegileg a végére. Lett egy hármasom, és négy ötösöm. Most pedig pihenek teljes gőzzel. A férjem is segít a maga módján, a héten hozza nekünk az ebédet, így főznöm sem kellett. Sőt még el tudtam olvasni egy Robin Cook könyvet is.
Viszont kicsit lemaradtam, nem egészen vagyok képben, hogy kivel mi történt.
Képzeljétek, a Dávidhoz, még ha fel is kelnem éjjel, nem kell kivenni a kiságyból pár napja. Iszik egy kis vizet, és tök ügyesen visszaalszik egyedül. Ja és most már tud hápogni is (beszélni még nem Kép). Van egy olyan kacsája, ami hápog, és az apja is mondta neki, hogy mit mond a kacsa, és ő erre visszahápogott Kép

Erika!
Viki sokat betegeskedik mostanában, nem? Nekünk is volt egy ilyen időszak, dec-januárban, egymás után 3-szor is beteg volt, akkor voltunk a kórházban is. Neki is akkor nőtt két felső foga, lehet, hogy neki is le volt gyengülve az immunrendszere. Aztán egyik betegségből mentünk a másikban. Két hónapon belül ötször volt nála az orvos. Meg voltam ijedve, hogy már sose lesz egy olyan hetünk, amíg nem beteg. Úgyhogy kitartás. Küldünk nektek egy Micimacis képet, tudom, hogy Viki szereti.
Kép

Sziasztok: Lilla

Kép
lillaka
 
 


Lilla,
Bár szegény Vikinek küldted a képet (remélem megnézi majd), de nekem is tetszik.
Gratulálok a szép jegyekhez!!!!

Lola,
Most Zalakaroson voltunk a Mendan Hotelben, ahol decemberben is, Roli választotta, hogy oda, ahol van a cunami (nagyon erős pezsgőfürdő), mindenre emlékezett mi hol van.
Egyébként igen, ebéd után megyek érte oviba 12:20-ra és reggel általában 8-ig beérek vele, mivel már 6:30-kor kel.(hiába volt óra átállítás ő régen is 6:30-kor kelt, hogy csinálja?) Itthon aztán már nem alszik, viszont Réka ekkor igen, úgyhogy én pedig tudok Rolival foglalkozni. Este legalább így 8:30-körül alszik el vita nélkül, rögtön fürcsi és kakaó után.
Keveset mesél, ha igen akkor pedig nagyon kiszínezi. Persze szoktam kérdezősködni: jól feloldódik, sokat beszél, nem pisilt be egyszer sem, mindig szól ha kell wc-znie, innia stb. Nagy kedvenc lett, nemcsak a saját csoportjában hanem a másik csoportbeli ovónénik, dadusok is jól ismerik már (cicáival együtt). Mikor mentem érte, pont a dadus nénit bírkózta és a nyakán ült (ahogy az apján szokott), puszikat osztogat. Õ segít reggel kihordani minden csoportba (4 van) a reggelit. Ennek ellenére reggelente itthon hiszti van az indulásnál, hogy miért nem akar menni, de ha odaérünk már rögtön el is köszön, hogy mehetek. IMÁDOM, hogy ennyire aranyos! Bár nagy zsivány. Néha verekszik, de van egy kisfiú aki nagyon, persze haverok lettek.

Na, nem áradozok többet Rolcsikámról...
Jó éjt, megpróbálok képeket feltenni.
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?