Új privát üzeneted érkezett!

Fény!

Ezért még nem kell pszichológus szerintem! Az én kisfiam is ezt csinálta,abban a pillanatban ha a másik gyerek sikongatott, ő keservesen elkezdett sírni. Szerintem ezért nem kell megijedned. Sőt a mai napig is ha valaki sír ő is megijed és hozzám bújik. Pedig már 3 éves.

Gyöngyöske!

Mi is csatlakozunk az előttünk szólókhoz és nagyon sok boldogságot kívánunk a kis csöppséghez!

Marci beteg lett. Taknyos, lázas, rekedt. Tegnap voltunk a dokinál, dugig volt a rendelő hasonló bajjal küszködő gyerekekkel. Olyan nehéz, mert nem engedi rendesen szívni az orrát, fújni meg egyáltalán nem akarja. A kúp beadásáról, meg a lázmérésről nem is beszélve.

<font color="0000ff">Akit érdekel, holnap lesz a Sütő János úti oviban nyílt nap 9 órától.
</font>
Vendég
 


Fény!
Nem akarlak elkeseríteni, de nincs olyan csodaszer, ami csek egy kívánt ponton fogyaszt, az csak a torna, de az igaz, hogyah nem jól csinálod, akkor nem fogyaszt, csak izmot épít.
Keress fel egy szakembert (edzőt) mert az tud segíteni.
Viszont vannak táplálék kiegészítők amik segíthetnek (pl. L-Carnitine).

Dodus, Panka!
Csatlakozom, én is imádom a császárkalácst. Kép


Ancsi!
A gyermekek után járó adókedvezmény januártól csak 3, vagy több gyermekes családoknak jár. Kép
(Bocsi, de nem ugrik be, hogy nektek hány baba van.)

Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Éva, PerpikeKép

Köszi, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Igazából nem a csajosnak akartam én a pszichológust, hanem én szerettem volna tanácsot kérni, hogy erőltessem más bababák társaságát, vagy ne. Tudom, hogy türelemmel majd ez elmúlik, és azt is látom, hogy érzékeny kislány. De az sem mindegy, hogy mi szülők hogyan állunk hozzá, a nagyszülőkről (akik persze mindent jobban tudnak) nem is beszélve.
Ezért lehetne esetleg egy szakembert megkérdezni.

Emese!
Persze, hogy nincs csodaszer, semmilyen se, csak kemény torna, kitartás, önfegyelem. De én az edzést személyi edzővel csináltam, edzéstervvel meg minden, ráadásul nem is olcsón. Aztán jól ráfáztam. Akkor keményedett és ugrott előre a gyomrom, olyan lett a combom, meg a vállam, mintha súlyt emelnék. Ahogy abbahagytam, minden normalizálódott, kivéve a hasam, utána meg teherbe estem. Úgyhogy elment a kedvem az edzőktől, meg a konditermektől egy életre. stepaerobicra jártam évekig, de azt ilyen súlyfelesleggel életveszély csinálni, egyszer megpróbáltam, és 180 alá nem ment le a pulzusom, pedig alig minimálisra csökkentettem a mozgást, tehát nem csináéltam a karmunkát csak a lábat, azt is csak lépegetve. Na mindegy, nem akarok nyafogni, csak unom, hogy évek óta küzdök egy problémával, nevezetesen a nagy hasammal, ami a szülés után jól megereszkedett. És bármit próbálok, semmire nem mozdul meg a zsírréteg.
Na jól kipanaszkodtam maga, pedig nem vagyok ilyen nyafogós, csak egyre kevésbé tolerálom, és egyre jobban utálok tükröbe nézni. Nyaf-nyaf. Kép

A betegeknek jobbulást, a többieknek szép napot!
fény
 
 

 
 

Hahó.
Mse.
Ez nem adókedvezmény,hanem adójóváirás.Ez állitólag annak jár akinek az éves jövedelme nem haladja meg a 1.5millió ft-ot.
Én mikor beadtam a gyedigénylést a könyvelő mondta hogy x-eljem be a rublikát mert ez jár.
De hogy ezt honnan kapom és mikor azt nem tudom.
Ezt tudja valaki?

ancsi26
 
 


Ancsi!
Annyit kahatsz vissza maximum amennyi adód volt Kép Biztos itt lehet a különbség.
Éva
neva
 
 


Fény Drága!
Csak nyafizz nyugodtan. Megértelek, mert az én hasam egy évvel ezelőttig akkora volt, hogy mindenki kérdezgette jön e második baba.
De nekem nagyon jó edzőm volt, aki tényleg odafigyelt rám (nem edzéstervvel, hanem egész edzés alatt). Amit én tőle megtanultam, azt azóta is jól tudom hasznosítani. Megtudtam, hogy ha túl nagy erővel (túl nagy súllyal) dolgozom, akkor izom épül, de ha csak kicsi súlyokkal csinálok többszöri ismétlésben gyakorlatokat, akkor ég a zsír is. Ami még fontos, hogy egy megadott pulzusszámon dolgozzunk, de ennek beméréséhez mindenképpen kell az edző és egy spec. óra, ami méri. Nekem 13 centi ment le a hasamból a jó edzéssel.

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Maris!
Virágnak nagyon boldog szülinapot kívánok, így utólag is!
Kép

Panka, Cat!
Nektek milyen kendőtök van? Nandu? Rendeltétek a netről, vagy vettétek? Lehet kapni Miskolcon valahol?

Fény!
Remélem mihamarabb megszokja a kislányod más gyerekek társaságát.
Az én Dorkám pl. egy évig (az ovi első évében) nem állt szóba ott a felnőttekkel, egyáltalán nem szólalt meg, ha kérdezték. Szerencsére egy csoportba járt a bátyjával, így ő tolmácsolt. A gyerekekkel csevegett, itthon is, be sem állt a szája.

Én sajna tegnap elkaptam egy ronda hányós, hasmenős vírust, tegnap csak feküdtem és szenvedtem, ma már egy kcsit jobb. Remélem Dalmába nem megy át.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


GyöngyöskeKép!

Mi is csatlakozunk a többiekhez.
Zalán születéséhez sok boldogságot és jó egészséget kívánunk!
Kép

Betti és családja

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Fény!
TürelemKép! Majd nyáron szokni fogja a gyerekeket távolról, aztán közelebbről is. Tudnak a gyerekek fura dolgokat produkálni. Az enyém mostanában mindenkinek köszöntget az utcán és leáll beszélgetni. Bárkivel.
Izom. Én úgy tudom, nyújtani is kell, mert különben megvastagodnak.
Egyébként az én hasam is lötyög, de még mindig húzódik össze a bőr, így két év után is. Olyan ismerős volt, amit írtál. Gerda születése után egyszerűen nem tudtam nadrágot venni, csak hajtogattam a hasamon a bőrt a zsírral és nem fért bele semmibe. Állítólag az úszás nagyon jót tesz neki.

Rita!
Én elég sokat használtam kendőt. Volt/van Kismamás, Nandu és Bóbita. A Kismamást kaptam, a Nandut neten rendeltem, a Bóbita a gyártótól van, ezt árulom. Úgy tudom, boltokban még mindig nem kapható egyik sem. Kriszta13 árult Nandut, nem tudom foglalkozik-e még vele.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Rita!
Nekem Nandu kendőm van, és Krisztától vettem tavaly a börzén, boltokban még én sem láttam.

Sziasztok

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske Kép
GRATULÁLUNK SZERETETTEL, SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNUNK MINDNYÁJATOKNAK!

Kép

delice
 
 


és akkor folytatom Kép

Rita - kendő Kép

Nekünk nincs kendőnk Kép de már nagyon bánom. Rebeka 20 hós múlt, 11-12kg lehet, és totálba szétmegy a bal karom, könyököm. de tényleg sajognak.. Ma is bejártunk egy csomó üzletet, de a végére már ugye ölben, meg persze közben is...
Jobbulást!

Többiek Kép
A Ti Gyerekeitek hajlandóak pl. Corában a bevásárlókocsiban ücsörögni? Mert az enyémnek esze ágában sincs. KépKépKép Úgyhogy kész rémálom az egész, állandóan a nyomában kell lenni, nehogy valami olyan leessen. pl.

Ancsi
A muffin nekem is ráragad picit a papirra, de nem szedem szét, papirostól kínálom, aki eszi, bírkózozn meg vele Kép
Ezen az oldalon vannak fényképszerkesztő programok : http://www.origo.hu//szoftverbazis/multimedia/grafika/index.html
Nekem innen van ppl a PhotoFiltre Free v6.23, ami egy Ingyenes rajzprogram, magyar nyelvű.
ezt innen tudod letölteni : http://www.origo.hu//szoftverbazis/multimedia/grafika/pf-setup-en.html
Ha valami további kérdés van szivesen segítek!
Felteszem a profilomba az email címemetKép

Niki
Jobbulást!

Bea
Ti hogy vagytok?

Fény
Callanetics is jó a cm-k fogyasztására. Én egy időben csináltam. Ha belejön az ember, már nem olyan nehéz és tényleg hatásos.
A gyerekeket szerintem majdcsak megszokja Hanna. Korábban Rebeka is félős volt, sírt is. De aztán hozzászokott Kép
Pierre Cardin esernyőkocsi : http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=109944
igaz Pesten van, de hátha Kép

Betti
Végülis Dr. Batz papucsot vettem, a Corában, az egyik kinti cipőboltban, ahol Assok is vannak, ott találtam. Remélem beválik majd, csak azt sajnálom, hogy fehér. De most ez van.

Mindenkinek jó készülést a Húsvétra. Kép

Nálunk már megvan az izgalom, mert másodnapján az Encsi Templomból közvetiti a Kossuth-Rádió a református Istentiszteletet, élő , egyenes adásban, és az énekkarunk is fog szerepelni. Úgyhogy esténként mennek a próbák ezerrel..

Ja, és nálunk ilyen hideg van, borzasztó a szél megint !Kép
Elviselhetetlen Kép






Kép

delice
 
 


Sziasztok!

Ma érkeztünk haza a kórházból. Mindenkinek köszönjük a gratulációt, aranyosak vagytok. Még nem tudtam visszaolvasni, csak bekukkantottam. A lányok még nem is tudják, hogy itthon vagyunk.

Szóval, Barkai Zalán Sólyom április 7-én 8.36-kor megszületett, kicsit besárgult, így 1 nappal később engedtek haza, de minden rendben.

Neva!
Átküldenék Neked képet Zalánról, megtennéd, hogy felteszed? Köszi. Kép

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Kép
neva
 
 


Kép
neva
 
 


Kép
neva
 
 


Sziasztok

Gyöngyöske
Nagyon édes, szép kisfiú Zalán, én is alig várom már, hogy megint egy ilyen édes kis csöppséget tarthassak a kezemben. Mégegyszer gratulálok és jó egészséget kívánok.A második nevét hogyan találtátok?

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Delice.
Köszi.Majd megpróbálom letölteni.
Amúgy mit lehet csinálni ezzel a progival?

Gyöngyöske.
Meg kell zabálni ezt a tündér kisbabát.Az a haj!!Nem semmi!Nagyon szép baba!
Gratulálok!!Kép

Lányok!
Tud valaki ajánlani nekem egy jó nőgyógyászt?De tényleg olyat aki rendes,kedves,végighallgatja a mondanivalómat és akivel normálisan ellehet beszélgetni!!
Az én nőgyógyászomnak nagyon nagy a zsebe,de a problémámon még nem segitett!!

Jó éjt!

ancsi26
 
 


Ancsi
DR. GAZDIK IRÉN, Semmelweis kórház. Fantasztikus egy no, igaz, hogy ami a sziven, az a szajan, de a zsebe nem nagy... Nala szultem, mar mutott is, mindenkit hozza kuldok.

Gyongyoske
GRATULALUNK EHHEZ A SZEPSEGES BABAHOZ!!!

Delice
Nekem se regota van kendom, de nagyon orulok, hogy megvettem, mert a villamoson kesz remalom kozlekedni gyerekkel.
Nekem is Dr. Batz papucsom van, es kb. 2 eve birja a strapat.
SOK SIKERT A HUSVETI FELLEPESHEZ!

Rita
Nekem Kismamas kendom van, a babaszoban vettem hasznaltan. Szuper!

Bea
Hogy van Bius? Bocsi, hogy nem mentem vissza hozzatok a borzen, de egy regi kedves ismerossel talalkoztam ossze.

Panka?
Koda?
Minden OK?

Kerdes: KINEK MILYEN KENYERSUTO VALT BE?

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!

Mostanáig "bohóckodtam" Kép
tojásokba gyertyát öntök, nyuszis - tyutyus képeket készítek, ilyesmi Kép aztán holnap ember legyen a talpán...
Pláne ha reggel megint már 7től rájön Rebekára a csuklás Kép

Gyöngyöske
Zalán nagyon édi-baba Kép

Ancsi
A progival rengeteg mindent lehet csinálni, és tényleg nagy előnye, hogy magyar nyelvű. de többek közt azt is lehet, amit konkrétan kérdeztél még korábban!
A nőgyógyászomat én is szivesen ajánlom, Õ is igazán kedves, rendes, abszolut meg voltam Vele elégedve Kép
(Szerintem itt mindenki a "sajátját" fogja ajánlani Kép )

Angelika
Komolyan mostanában vettél kendőt? Dejó Kép Megkérdezhetem mennyiért vetted? Nem volt nehéz "beleszoktatni"? Nekem Rebeka az újításoktól m indig fél Kép
A bili projectteé is ezért még ott tartunk, hogy a baba ráül, meg anya is ráül Kép Kép egyszerűen nem hajlandó ráülni. Kép Kép (Mondjuk annyira nem erőltetem..)
Ebből a Batu-ból kénytelen voltam a legkényelmetlenebbet (Kép ) venni, mert kiderült, hogy lúdtalpam van, meg még bokasüllyedésem, pár hete, és már a bütyköm is elindult, így muszáj. És ez a fajta nagyobb emeléssel bír, mint a Scholl (amiket eddig hordtam).
Köszi Kép Majd drukkoljatok Kép Meg is hallgathatjátok (ha nem lesz jobb dolgotok Kép )
Kenyérsütő, ahogy hétfőn is mondtam, nekünk valami no-name van, de teljesen jó. Ha gondolod, megnézhetem ,hogy mi a neve. Egy keverőlapátja van, de ez a méret épp elég is, mert gyakrabban kell sütni és mindig fridd. (kár,hogy mostanában baromi lusták vagyunk hozzá Kép )


És egy kérdés:
a nagy sonkát (házi - anyós-pajtástól van ) miután egy napig áztattam --- szóval mi is pontosan a teendő? Másik vízbe főzöm? vagy ebben? és kb mennyi ideig?
Ugye van köztetek SONKA-SZAKÉRTÕ?? Kép remélem...

JÓ REGGELT MINDENKINEK Kép

delice
 
 



Gyöngyöske!
Nagyon szívesen! Kép Aranyos a kisfiad. Az utolsó képen azt orrocskája Gyöngyre emlékeztet.
Jó egészséget kívánok! Kép
Éva
neva
 
 


Sziasztok!
Na itt vagyunk mi is Kép Már jól vagyunk Kép sajnos rám is átragadt a hasmenés-hányás szindóma Kép érdekes apjuk nem kapta el Kép
Angelika! Gondoltuk Kép
Ági!
Nekem van hordozó kendőm odaadom próbáljátok meg Kép
Nekem nem mindig marad el Bia a bevásárló kocsiba.Változó Kép
Gyöngyöske!
Gratulálunk KépKépKép
Ancsi!
Én a megyeibe járok(szültemKép Dr Berkő Péterhez,nem nagy a zsebe Kép pedig oszt.vez. Kép vizsgálat 5eft.Én nagyon szeretem és tökéletesen megbizom benne (szerintem ez a lényeg Kép
Ha addig nem jönnék
(mert megyünk haza szerencsre húsvétolni Kép
Kellemes húsvéti Ünnepeket kivánok mindenkinek Kép
na pusz bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

S.O.S.! Sürgősen kellene nekünk egy ortopéd orvos. Tudok valakit ajánlani? Riskó szabadságon van, egy hét múlva lesz csak. Lóránt sántikálva megy. KépKépKép Megnézte ma a háziorvos, nem talált semmit, de én azért megnézetném egy szakorvossal is. Biztos, ami biztos. GYEK-be hogy kell menni ortopédiára? Beutalóval? Köszönöm előre is!

Delice, ügyesek legyetek! Sok sikert!

Gyöngyöske, Zalán nagyon szép kisbaba. Engem Lórira emlékeztet. Kép Gratulálk még egyszer!

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sonkafőzés engem is érdekel! Egy napig kell áztatni?

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!

Én, úgy tudom, minden gyerekortopédiára kell beutaló (ami nem magán rendelő) A GYEK-be, ha időpontot kérsz 6 hét!, legalábbis kb. fél éve még így volt.
Mi a múlt héten vittük a fiamat a diósgyőri SZTK-ba Dr. Kocsis Ágnes (remélem jól emlékszem a nevére), de szerintem ott csak egy gyerek ortopéd doki van. A férjem volt vele, mert én a pici Dalmától nem tudok mozdulni. A gyerekorvosunk ajánlotta és adta a beutalót, mert mondtuk neki, hogy már megjártuk Riskó Ágnes magánrendelőjét + A GYEK-et is, de még mindig fáj a fiunk lába.
Itt pár nap múlvára adták az időpontot, ott csak 10 percet kellett várni, és végre normálisan elmagyarázta, hogy miért fáj Dani térde, és jól megvizsgálta (a többi csak messziről ránézett és közölte, hogy lúdtalpas).

Kbetti!
Melyik kendő a legjobb? A Bóbita milyen? Mennyibe kerül?

Gyöngyöske!
Zalán nagyon édi, jó nagy baba!

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Dodus
Nem ismerek nev szerint senkit, a hazidokitok nem tud vkit?
Beutalo sztem tutira kell.


Delice
3700Ft volt postaval a kendo.
Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!

Végre süt a napKép
Tegnap du. felugrottunk Pestre egy gyors vásárlásra, olyan szupi babakocsit vettemKép De tavaszi, nyári cipőkre még ott sincsenek felkészülve, azért sikerült vennem.Kép

CatKép
Gratu az első fogacskához.Kép Hogy vagytok?

AncsiKép
Progit én is azt használom, amit Ági ajánlott.
Ha az adójóváírást X-elted be, akkor azt havonta érvényesítik a gyedednél. Nem tudom, ez az összeg mi lehet, mit írnak a visszaigazoláson?

NikiKép
Voltál a nyílt napon?

RitaKép
Nekem van egy Nandu kötözős kendőm, ezt Krisztától vettem és egy Carolino karikás kendőm, ezt a neten rendeltem. A Nandunak sokkal jobb az anyaga, a Carolinos elég durva, tavaly nyáron nem is mertem belerakni Mollit, nehogy kidörzsölje a bőrét.

ÁgiKép
Bevásárlókocsis üldögéléssel nálunk nincs gondKép megszokták szerintem, szinte minden nap megyünk.
Ügyesek legyetekKép

GyöngyöskeKép
Nagyon édes és nagyon szép nevet választottatokKép

ZsuzsaKép
Hogy vagy?

AncsiKép
Nekem is szupi a dokibácsimKép Kerchner Csaba a megyeiben, de tényleg úgy van, hogy mindenki a sajátját fogja ajánlani.Kép
Milyen jellegű a problémád, persze csak ha nem titokKép

AngelikaKép
Nekem Panasonic gépem van, nagyon szuper, egy lapátos, max. 75dkg-os kenyeret készít, magától adagolja a magot.

Na mire befejeztem a nap is elbújtKép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok.
Panka.
Ha már igy rákérdeztél csak leirom a bajom,bár elég ciki erről irnom,de hátha tud valaki tanácsot adni.
Szóval sorolom:Iszonyatosan viszketek,Szinte állandóan egy ilyen tompa égető érzésem van,ami felerősödik pl.ha pisilés után megtörlöm,zuhanyozás után megtörölközök vagy ha sokat sétálok.És ezekből kifolyólag a párommal az együttlétek is elég kellemetlenek,mert akkor is érzem ezt az égető érzést.De a legeslegrosszabb az az ha az együttlét után elmegyek wc-re leirhatatlanul csip,mar a vizeletem!!De lányok annyira hogy néha sirvafakadok.És ez hónapok óta tart!!
2-szer voltam a nődokimnál.Elöszőr azt mondta enyhe gombás fertőzés.Irt kúpot meg kenőcsöt amit a párom is használt,de semmi javulás.Aztán visszamentem,azt mondta enyhe hüvelyi fertőzés.Irt valami egydózisú hüvelykrémet,de megint semmi hatás!KépAzért gondoltam,hogy új doki kellene,mert végig sem hallgat rendesen!!Nem magyaráz el semmit és persze a legnagyobb gond hogy nem tud meggyógyitani.Most két hete szüneteltetjük a párommal az együttlétet hátha történik valami,de ez egyre roszabb!!
Már arra is gondoltam,hogy nem is nőgyógyászati bajom van,hanem mosópor vagy öblitő nem jó vagy már magam se tudom!
Na ezt jól kiirtam magamból,de nagyon elvagyok keseredve és nem tudom mitévő legyek!?

ancsi26
 
 


Ancsi,
sürgősen menj el másik nőgyógyászhoz, egész tuti, hogy valami makacs gyulladás, hogy bakteriális vagy gombás, azt majd ő megmondja. biztos, hogy kell antibiotikum. Az én nőgyógyászom Fenesi István, a magánrendelése a Mártírok utcában van, fiatal, de én elégedett vagyok vele. Nem vizsgál feleslegesen, nem rendelget vissza, csak azért, hogy pengessek. Nem is drága szerintem, olyan 3-4 ezer között van egy vizsgálat.
Hétfőnként rendel.
De bárki jobb lehet. mint a jelenlegi orvosod, ez biztos.

PankaKép

Milyen babakocsit vettél? Mennyi volt?
Én is nézem az esernyőket, de olyat szeretnék, aminek a háttámlája rendesen dönthető, utálom, ha egy gyerek magába roskadva, előrebillent fejjel alszik egy babakocsiban. Egyelőre úgy látom, hogy a Pierre Cardin esernyőbabakocsija ilyen. Ismertek más márkában hasonló tulajdonságút?
Azt is őszíntén megmondom, max. 15 ezret szánok rá, több nincs, és szerintem nem érdemes arra, amire nekem kell.

Na szaladok, a lányom elkóboroltKép
szép napot!

Fény
fény
 
 


Delice.
Neked ki a nődokid?
Megmondom őszintén hogy olyanhoz nem szivesen megyek aki a Semmelweisben dolgozik,mert elég ciki lenne összetalálkozni a mostani dokimmal!!

Más:nem sikerül azt a progit letölteni.Rákattintok a letöltésre,de nem csinál semmit vagy kiirja hogy a program nem válaszol!Kép

ancsi26
 
 


Ancsi
Írtam privit
Ági

delice
 
 


Dodus!
Jutottál valamire? Remélem semmi komoly.

Ancsi!
Nem voltál mostanában strandon? Pillanatnyi megoldásként canesten vagy esetleg az aloe first. Ne halogasd az orvos váltást. Én is most tettem meg. Imre Istvánhoz mentem. Leült velem a folyosón és megbeszéltük milyen alternatívák lehetnek fogamzásgátlás terén stb. Velem még ilyen rendes senki sem volt, pedig eddig is magánrendelésre jártam. Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Melindát láttam ma, vagyis ha nem köszön rám akkor biztos nem ismerem meg.Kép

Wink cipős boltban voltunk ma és szerintem tuti cipők vannak. Na vettünk is kettőt gyorsan. Kép
neva
 
 


Kbetti!

A kismamás és a nandu kendő közt mi a különbség?

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Jó reggelt.
Köszönöm a segitséget mindenkinek.
Húsvét után visszatérek erre!

Na mára csak ennyi,mert megyünk anyukámékhoz!Kép

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KIVÁNOK!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Rita!
A Nandu pamut, a Bóbita lenvászon. Nekem a Nanduval két bajom volt:
1. Gerda már májusban sem bírta, iszonyatosan melege volt szegénynek benne.
2. Valamiért képtelen voltam dupla keresztkötésbe kötni. Egyszerűen nem ért össze. Erre van megoldás, nagyobbat kell venni. Pankának például sikerült a dupla kereszt, de Õ úgy tudom a legnagyobbat vette, én meg a magasságomhoz ajánlottat.
Szóval a Bóbita előnye és hátránya is a másfajta anyagból ered. Ja, meg az ára is más: 2500-3000. Még tudnám folytatni, de nem akarom a többieket untatni, ha bővebben érdekel küldök inkább emilt. A Bóbita honlapja: http://cirrusz.hu/bobita/

Ancsi!
Addig is amíg orvoshoz nem kerülsz: a mosószer, öblítő hipotézised is fontos lehet. Próbáld meg a fehérneműket többször kiöblíteni még a programon kívül, öblítőt, mosószert cserélgetni stb. Tejsavas mosakodógéleket próbáltál már? Az is segíthet.

Ági!
Drukkolok a közvetítéshez és az énekkar szerepléséhezKép! Remélem jó lesz a papucs! Én nagyon szeretem. Képszerkesztők engem is érdekelnének. Húsvét után küldhetnék emilt a kérdéseimmel?

Mennem kell... Nem tudtok bevált sós kalács receptet véletlenül?
Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat, szerencsére megoldódni látszik a dolog. A fiatalember valószínűleg megrántotta a lábát (ami nem csoda, mert állandóan szaladgál, ugra-bugrálKép) és már pénteken is alig látszott a bicegés. Úgyhogy megnyugodtunk kicsit, de azért árgus szemmel figyeljük.

Davallia, köszi neked is a doktornőt, elraktározom a nevét. Az aszisztensét tényleg ismerem. Kép (De nem is tudtam, hogy a kórházban dolgozik.)

Mindenkinek kellemes ünnepet kívánunk! Pihenjetek sokat és sétáljatok, ha szép időnk lesz!

Kép

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 



Sziasztok

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!!! Úgy látszik a jó idő elkerül bennünket az ünnepek alatt azért még bizakodunk.

Kép

Panka
Homeogene 9-t szedtem, amit javasoltál, és már rendbe is hozott.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!

Kép
Vendég
 


BOLDOG HÚSVÉTOT MINDENKINEK! Kép


Kép

delice
 
 


Boldog Nyulat mindenknek!Kép
Fény
fény
 
 



Sziasztok!

Kellemes húsvétot mindenkinek!
Kép

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!

Kép

Cat és családja

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!
Valószínűleg kénytelenk leszünk a vasárnapi talt kihagyni, mert Ádi szombaton éjszaka belázasodott.
Már megint torokgyulladása van, de az antibiotikumot kihányja, úgyhogy megint jön a szurizás.
Azért mindenkinek jó szórakozást kívánok a talin!

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
Másról megint nem tudok beszámolni, mint hogy Laura beteg. Kedden fülészet, mindkét füle be van gyulladva. Augmentin. Kicsit javulgatott, de szombat óta meg lázas. Úgy tűnik ez már valami vírusos dolog lehet, mert más tünet nincs csak tüsszög.
Hihetetlen, hogy az egész tél így telt és még most sincs vége.
neva
 
 


Az én fiam is beteg láz, megfázás, torokgyuszkó. Õ már nagy 10 éves, ezért remélem pár nap és túl leszünk rajta, ill. a család többi tagja nem kapja el.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk!

Holnap és holnapután délelőtt az ovinkban (Katowice úti óvoda) nyílt nap lesz, ha esetleg érdekelne valakit.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok.

Látom sok a beteg!KépJobbulást mindenkinek.

Davallia ajánlotta a Megyeiben Sándor Zsolt dokit.Ismeri valaki?Esetleg magánrendeléséről valaki tud?

Tegnap voltam a házidokinál.Vinnem kell vizeletmintát az ÁNTSZ-be tenyésztésre.Remélem már kideritenek valamit!

ancsi26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?