Új privát üzeneted érkezett!

Gabek: A régi Megatoys helyén nyílt most egy Baby outlet áprilistól. Erre gondolsz? Mert akkor ez a Soroksári úton van.

Jaaaaaaaaa, akkor ő volt az az ügyeletes fiatal doki, akitől mindenki keresztbepisilt??? Mikor visszamentem hétvégi kimenőről azzal fogadtak a szobatársaim, hogy mit hagytam ki, mert egy olyan pasi volt az ügyeletes doki, valami Balázs, hogy azóta is el vannak ájulva. Szóval akkor ő lenne az? Kép Kép Kép Milyen jó memóriája lehet, ha így megismert, vagy nagy benyomást tettél rá Kép

Tényleg ne parázzatok a kilók miatt, mert a barátnőm is 20kg-t hízott (decemberben szült) és januárban már vissza is nyerte a régi formáját mindenféle trükközés és fogyókúra nélkül.

lilló
 
 


Ezt elfelejtettem, ha beütöd a www.megatoys.hu-t akkor automatikusan ennek a baby outletnek az oldalát nyitja meg.

lilló
 
 


Helló!
Hát nem nyugtattatok meg, de mindegy. Azt hiszem elkeseredtem, azt gondoltam korábban, hogy fitt,csinos kismami leszek, hát nem bálna vagyok! Kép
A Soroksári uti bababpltról: hát szerintem nem jó. Nem tudom milyen volt korábban, de mi nem találtunk benne semmit, illeve volt egy tök jó babakocsi 9000Ft-ért, de kiderült, hogy 61000Ft még hozzá a váz!!!! Szóval erről ennyit! Rengeteg ruha, cipő volt, de nekem nem jött be ez az üzlet! Bár, ha nagyon őszinte akarok lenni, már beleszerttem egy babakocsiba, így már nem is érdekes semmi! De senkit nem akarok befolyásolni, ma különben is fejlövésem volt! Egész nap csak nyüsszögtem! Nektek is vannak ilyen napjaitok?

Kép
anid
 
 

 
 

Sziasztok!!

Lillo, Gabek köszi az infót az Istenhegyi úti klinikáról:-))

Én kedden megyek nem tudom hogy kihez sajnos!! De remélem rendes doki lesz:-))

És a dvd-n kivül képet is kaptatok vagy kértetek?

Lintner Balázs dokit én is ismerem tényleg helyes, és nagyon jó fej!! Jó lenne ha ő csinálná az UH-ot!!!:-))

Puszi nektek!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME/NEVE ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Huncut 2006.03.29 41+3 Első Sándor Dr. Tahy ? 27
Lilló 2006.04.25 37+4 Első Bálint Dr. Bánhidy Gönczi Katalin 30
Pöttöm_Panna 2006.05.18 34+2 Második Patrik Dr. Bánhidy ? 30
Rita81 2006.05.19 34+1 Első Máté (Dalma) Dr. Valent Zsoldosné Eta 24
Gabek 2006.05.24 33+3 Első Kisfiú Dr. Bánhidy ? 30
Indigo 2006.05.27 33 Második Áron Dr. Vermes(Máv kórház) ? 29
Prucsok 2006.05.28 32+6 Első Blanka Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Anid 2006.07.11 26+4 Első Kata/Kolos Dr. Melczer ? 33
Timici 2006.07.21 25+1 Második ? Dr. Radványi ? 31
Brikancs 2006.09.06 18+3 Második ? Dr. Valent ? 27</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Brikancs Lili (1999.04.30) 27 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocakban
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika <table>
Botond (2002.05.31)
Zalán (2005.08.09)</pre> 32 Dr. Valent Dömötör Margit Hüvelyi Nem
Tjutka <table>
Bence (2002.09.22)
Dorka (2005.07.13)</pre> 28 Dr. Ács Nem volt Hüvelyi Nem
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Hivett <table>
Klaudia (2003.01.03)
Emma (2005.02.28)</pre> 29 Dr.Gidai ? Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 29 Dr. Vermes Nem volt Császár Pocakban
Timici Bence (2003.01.22) 31 Dr. Szendei(Sote I.) Nem volt Császár Pocakban
Piroska <table>
Zsombor (2003.01.23)
Szabolcs (2006.01.15)</pre> 30 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Nem
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi <table>
Dani (2003.12.09)
Péter (2006.02.24)</pre> 39 Dr. Matányi/Dr. Szabó Zsoldosné Eta Császár Nem
Nedinabp <table>
Bálint (2004.03.08)
Bence (2005.09.06)</pre> 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Nem
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Igen
Shine <table>
Ádám (2004.06.04)
Zétény Pál (2006.02.08)</pre> 29 Dr. Vermes Dömötör Margit/? Császár/Hüvelyi Nem
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Pöttöm_Panna Flóra (2004.08.02) 30 Dr. Bánhidy Berényi Gyöngyi Hüvelyi Pocakban
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 38 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tigyi Zsuzsi Hüvelyi Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Akinorev Gergely (2005.05.24) 22 Dr. Gimes Dömötör Margit Császár Nem
Lini Lacika (2005.06.24) 30 Dr. Valent Hüvelyi Nem
Recece(Eszter) Virág (2005.07.02) 34 Dr. Valent Császár Nem
Anitq Zsófi (2005.07.12) 32 Dr. Radványi Tóth Anna Hüvelyi Nem
Dorka34 Benedek (2005.07.21) 34 Dr. Radványi Tóth Anna Hüvelyi Nem
Kgk Botond Olivér (2005.08.09) 26 Dr. Patai Gönczi Katalin Császár Idővel
Mea Lívia (2005.09.06) 26 Dr. Valent Nem volt Császár Nem
Szofec Balázs (2005.10.11) 34 Dr. Ács Zsoldosné Eta ? Nem
Vanília Ádám (2005.12.10) 25 Dr. Várbíró ? Hüvelyi Nem
Hatos Flóra (2005.12.12) 26 Dr. Takács Dömötör Margit Hüvelyi Nem
Osyne Fanni Noémi (2005.12.12) 30 Dr. Bánhidy ? Császár Nem
Joe Botond (2006.01.18) 23 Dr. Ács ? Hüvelyi Nem
Mesa Luca (2006.01.18) 24 Dr. Ács ? Császár Nem
Kgiulia Dorina Ilona és Lívia Mária (2006.01.28) 24 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Dorka24 Norbert (2006.03.11) 24 Dr. Mericli ? ? Nem
Annácska Péter Donát (2006.03.31) 25 Dr. Várbíró Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem</pre>


Ha a táblába szeretnél bekerülni, küldj egy e-mail-t az adataiddal a profilomban levő címemre

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Lilló
Köszi, megnéztem a neten. ma ez lesz az egyik úticélunk :-)

Anid
Milyen babakocsiba szerettél bele? Mert én most nagyon pörgök ezen a témán, és szeretném én is megtalálni az "igazit".

Brigi
Keddenként ő rendel, tehát biztos hozzá mész. Velem nagyon rendes volt megnézte a babának mindenét, el is magyarázta mi-micsoda. Kérdezzél bátran. Kapsz képet is, DVD-t is, méreteket papíron is, ne izgulj jó kezekben leszel Kép

Indigó
A következő táblába, majd beleírnád, hogy nekünk Gergőnk lesz?!

Köszi,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!!

Gabek de jó kapunk képet meg mindent meg méreteket is:-)) Már tényleg nagyon várom:-)) Én hétfőn megyek, sajnos lehet hogy így kevés az esély, hogy Lintner dokihoz kerüljek:-)) De remélem akihez megyek az is rendes lesz:-)) Amikor felhívtam a klinikát akkor egy fiatal dokival beszéltem nagyon rendes volt ő is:-))

Ahogy Lili mondja mindig két napot alszunk és kiderül:-))

Puszi

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

A Lintner tényleg marha jóképű pasi, de az apja csak dolgozott a Klinikán, most a János kórházban vezeti a szülészet-nőgyógyászatot. Megjegyzem, az apuka is igen sármos, a szeme pont olyan szép, mint a fiájé, bár a haja kicsit ziláltabb Kép Meg ugye ő eggyel idősebb generáció Kép
muter
 
 


Sziasztok lányok!

Én jövőhéten megyek 4D-re a Praxisba.
Szerintetek a 18.-héten már megtudják mondani, hogy kisfiú vagy kislány a pocaklakó?
dóri80
 
 


Sziasztok!!

Dóri te is jövőhéten mész a 4D UH-ra te hova mész?

Látom Lintner doki mindenkinek tetszik:-))

Itt múltkor volt szó egy túrós receptről, nem tudtok nekem valami fincsi túrós receptet, úgy kivánom:-)) Előre is köszi!!

Puszi nektek!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Dóri,
Ha jól fekszik a baba, simán megmondják hagyományos UH-gal is. Nekünk a 18 hetesen már látszott szépen, h fiunk lesz.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Olyan szuper idő volt ma, és két bababoltba is elmentünk anyukámmal! Lilló, tényleg a Peg Perege Pramette a legcsúcszuperebb kocsi, anyukám (meg én is) beleszerettünk. És nagyon kedvesek a Minimanóban. Még azért gondolkodunk a kocsin az ár miatt, de tényleg nagyon szuper. A matrac viszont tárgytalan sajnos. Biztos lesz, akinek jó lesz! Nagyon jó árban van, tényleg!

Indigo! A mai naptól sajna nem igaz a korom a táblában, légyszi, adandó alkalommal növeld meg eggyel! Kép

Brigi, van egy nagyon egyszerű túrós recept, megpróbálom valamikor átküldeni neked. Azt hiszem, meg van az emailcímed.

Most megyek, mert várnak vacsorára. Kép

Üdv,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Szia Rita!!
Köszi hogy átküldöd!!!!:-)) Jó étágyat!!

Puszi!!
Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Helló Mindenkinek!
Gyönyörű idő volt tegnap. én olyan jót csavarogtam apával, voltunk Szentendrén a Skanzenban, ilyen húsvéti előkészületek voltak, tele volt kiskrapekkal a falu, így mi csak sétáltunk egyet, kiültünk a szélvédett helyekre a falusi házak elé, és azt játszottuk, hogy pletykálunk a falusi szomszédainkról! Nagyiék is mindig ezt csinálták falun gyerekkoromban! Kép
Gabek!
Két kocsi maradt a kalapban, egy PerreCardin -piros,kék kockás, illetve egy Harry (nem bizti, hogy így kell leírni) narancs,zöld. de a szín mellett a lényeg: bolygós kerék, de fixálható, állítható karmagasság, ill.forditható tolókar, kukucskaluk, levehető huzat, teljesen télíesíthető, nem kell mózes rész, nagy alsórekesz, kistáska, igaz túlélőtáskát pluszban kell venni hozzá! Jó a rugózásuk, nagykerekes, 3 ülésfokozat. Szóval ennyi! rita írta a Peg Pereget, az is jó, csak nehezebb, mint amikről írtam, és nem mindegy, mennyit emelsz a tömegközlekedésen, nekem nincs kocsim, így ez is szempont! Árban úgy 10 ezer Ft a különbség.

Uh-ról: nekem még mindig nem tudták megmondani, hogy ki lakik a pocakomban, majd húsvét után megyunk megint, akkor már 28 hetesek leszünk, mondtam is magamban, addig ki nem jövök, míg valamit nem mondanak, ha kell fejenállok! Képaki április 18-ra tervezi és utánam jön legyen türelemmel!Kép NA jó csak viccelek, de annyira kíváncsi vagyok. eddig mindig úgy fordult a baba, hogy nem lehetett látni. Van így értelme elmenni 4D-re?
Egy új túrós recept engem is érdekelne!

Kép
anid
 
 


Rita, először is boldog szülinapot! És hát úgy látom, a túrós receptet a nagy érdeklődésre való tekintettel közzé kell tenned!! KépKép

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Sziasztok!

Kicsit elmaradtam az olvasásban, sőt a hozzászólásban is, de mentségemre legyen mondva március 26-án, éppen két hete megszületett a kisfiam, a kis Sanyi. 3880 g és 55 cm. Gyönyörű baba! Sajnos most nem tudok képet csatolni, mert ezen a gépen, amiről írok csak egy kép van, és annak a mérete meghaladja a megengedettet.
Az anyává válással kapcsolatban egyetértek a többiekkel, tényleg nem megy egyik napról a másikra!
Maga a szülés nem volt egyszerű, mert háromszorosan volt a nyaka köré tekeredve a köldökzsinór és ez visszatartotta őt. Emiatt a kitolási szakasz igencsak elhúzódott. Azt mondják a szülési fájdalmat könnyű elfelejteni, hát nekem egyenlőre nem sikerült.
Néhány tanács a klinikával kapcsolatban:
- rettentő meleg van a gyerekágyas szobákban, ezért érdemes a lehető legvékonyabb hálóinggel készülni
- a táskába tegyetek be egy üveg ásványvizet illetve szőlőcukrot, mert a cukrot lehet szopogatni a vajúdás alatt. A víz az este szülőknél nagyon hasznos, mert szülés után nagyon szomjas leszel és éjjel nem tudsz szerezni innivalót
- velem a csecsemősök is relatíve kedvesek voltak, megmutatták, hogyan kell kezelni a köldökét, tisztábatenni, fejni stb., bár azt nem mutatták meg, hogy hogyan kell fogni a gyereket és a fürdetés is tabutéma volt.
- a szülőszoba tényleg olyan, mint ahogy a felkészítőn leírták, tényleg lehet zenét bevinni, én hálóingben szültem és az apuka jelenléte is tényleg hasznos volt.

A baba egy kicsit hasfájós, ezért szívesen venném, ha valaki elküldené nekem Ági csodareceptjeit a benedekmonikukacfreemailponthu címre. Előre is köszi!

Sziasztok,
Huncut

Kép
Kép
huncut
 
 


Szia Huncutka!! Gratulálok! Jó egészséget és sok tejcsit!! Várjuk a képeket:-))
Te hallgattál zeeeeeeeeeenét szülés közben?

Vagy valaki szülés közben hallgatott már zenét? Ezek olyan újdonságok nekem? Régen nem volt ilyen:-)) Köszi a tanácsokat Huncutka!!:-)

Puszi!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Először is: Huncut! Szívből gratulálok a Babádhoz! Jó egészséget Nektek és sok-sok tejcsit!

Rita: Boldog szülinapot Neked Kép
A túrós receptet nekem is küldd már át légyszi, főleg, hogy a szombaton Józsika megdícsérte Kép Kép
Örülök, hogy tetszett a Minimanó, én is azért szeretek odajárni, mert tök kedvesek. A babakocsival mi is úgy voltunk, mint Te meg az anyukád, szerelem volt első látásra Kép

Brigi: Bár még nem szültem, de mi is tervezzük, hogy zenét hallgatunk szülés közben, mert mondták a felkészítőn, hogy lehet. Én már össze is válogattam egy Bálintka kedvencei CD-t, mert vannak a kiscsávónak olyan zenék, amik nagyon bejönnek, sokat hallgattuk együtt, ha megérkezik a világra, akkor is biztos szeretni fogja Kép
Ja, a Lintner fun clubba én nem csatlakozom, mert bár nagyon aranyos, és mint doki tetszik, de mint pasi nekem túl szépfiú Kép

Látom, hogy mindenkinek jól telt a hétvége. Mi szombaton vendégeket vártunk, vasárnap mi mentünk családi ebédre a párom családjához nagy áprilisi névnapozásra. Kép Belegondoltam, hogy jövőre, ilyenkor már a közös családi ünneplés alkalmával a kisfiam szülinapját is hozzácsaphatjuk Kép Hihetetlen...

Szép napot Mindenkinek!

lilló
 
 


Sziasztok!

Huncunt, gratulalok én is! Sok tejcsit és boldogsagot kivanok Kép! Ha nem tudod lekicsinyiteni a képet, küld el nekem, szivesen felrakom! sarahhh12@hotmail.com
Asvanyvizet tényleg vigyetek, én is azt hittem szomjandöglök!
A szülésre vittem be CD-ket, itthon még egész jolesett a zenehallgatas, batoritott, erött adott, jobban tudtam fogadni a fajasokat. A szülöszobaban viszont elég hamar kikapcsoltam, mert kifejezetten zavart, amikor komolyodtak a dolgok Kép Inkabb a baba szivhangjat hallgattuk Kép

Anid, nalunk csak 28. héten arulta el magat a baba, szerintem vard meg a sima UH-t és utana menj el 4Dsre.

Rochas/Edina, üdv! Nem semmi, ami veled történt...Kép Mikor született a kisfiad? Velünk sem foglalkoztak tul sokat, mert a noverber 1-i ünnep miatt alig voltak bent csecsemösök, de azért be-benéztek kétnaponta.

Jutka Kép, az elvalasztas hogyan zajlik? A gyerek egyre jobban szokja meg a kajat és egyszer csak nem akar többet szopizni?
Dorka most 9 honaposan hanyszor szopizik még naponta??

Olyan jo, hogy szép idö van végre Kép Most is egy csomot voltunk a szabadban hétvégén. A manonak nagyon bejön, hogy nem ezt a hüje lakast kell bamulni végre Kép Mostanaban kicsit türelmetlen néha, szerintem nem tud még azt csinalni a kezével, amit szeretne.... és ezek a szemét kis figurak sem jönnek le a textilkönyvröl, hiaba!

Jaaaa, elfelejtettem a lényeget Kép Indinek, a Szent Imrés kismamanak megszületett a kisfia pénteken Valent dokinal. Ide masolom, amit a Szent Imrés topikban irtak:
"sok aggódás és nehéz napok után 23 óra 27 perckor megszületett Dominik Ray, 3700 gramm, 61cm. császár-10/10 apgar, és valóban minden rendben. oldalt több a haja még, mint a feje búbján!...
vikó "megélhette" a szülést, tompán még fájdalmakat is érzett... és olyan igazi "vikósan" örömében sírt, a rázkódástól alig tudták összevarrni a pociját!..."

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Még valamit elfelejtettem: Rita én is boldog szülinapot kivanok Kép

A recept engem is érdekelne!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Huncutnak gratuláció!
Szent Imrés Anyukának is!
Jó nagy babók.

Ne izguljatok a kilók miatt! Én 20kg-ot híztam, a szülés után 5 kg maradt rajtam, ami egyáltalán nem látszik, ha csak nem a cicikre szálltak.
Egyedül a hasam amit még meg kell szoknom. Eddig nagy kemény volt, most meg kicsi és lebeg.
Nekünk azt ajánlották, hogy hordjunk egy darabig haskötöt, de lehet sima szülésnél ez másképp van.

A szobákban tényleg nagyon meleg van.

A csecsemősökről a tapasztalataimat már megosztottam veletek.

Dorka

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!!

Rita Boldog szülinapot kivánok neked!!:-))

Csajok mi a különbség a genetikai és a rendes UH között? Mert én simára mozizásra mentem és amikor fizetni kellett azt mondták ez genetikai volt! Na mindegy szarul esett hogy olcsóban számoltam és fizettem majdnem a dupláját:-((( Oda se megyek többbet. Semmit nem kérdeztek alig értettem mit mondanak, csak annyit kérdezett a doki hogy hol fogok szülni.
Na mindegy többet nem megyek inkább a sima kórházi UH. De amúgy minden rendben van és egy kép a bébiről, aki a doki szerint kislány, de azért megvárom hogy a klinikán mit mondanak az AFP eredménye után:-))

Kép:
<!--attachment: baba_arc_kicsi3-404623.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*144.1**baba+arc+kicsi3%2ebmp --><center><pre>
Kép
baba arc kicsi3.bmp (144.1 k)</pre></center><!--/attachment-->

Puszi nektek!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Bocsi valamiért nem lehet megnyitni a képet. nem értem:-((


Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

3,5 nap net megvonás után végre újra gépezhetek! Kép A kábeltévések szereltek pénteken, no komment...
Én is gratulálok Huncutnak és a Szent Imrés kismamának! Kép Jó babázást és sok tejcit kívánok.

Dóri,
majd írd meg milyen a Praxisban a 4D, mert csütörtökön én is megyek. Érdekel milyen a doki, aki csinálja. Szerencsére apa is tud jönni. Kép
Korábban (18 hetesen) az Istenhegyin voltunk, akkor a Gasztonyi doktor csinálta. Nagyon rendes volt, mindent elmondott és megmutatott. (A barátnőm nála szült és nagyon szerette.) Arról az egyről maradtam le, hogy hol látszik lánykám lánysága. Kép Ez azóta is megfejtetlen titok előttem minden UH-on, pedig mindig megkérem a dokit, hogy mutassa meg. Kép

Sára,
Tummy Tub többféle méretben van? Mert hétvégén voltunk babakocsit nézni és a Brendonban láttam, de olyan kicsinek tűnt. Mintha a múltkor egy másik boltban jártamban nagyobb lett volna...

A babakocsival nekem fő problémám, hogy "csak" babakocsit szeretnék, hordozó, mózes stb. nélkül. És nem nagyon volt magában, vagy nem tetszett. A neten láttam külföldi honlapokon tetszetőset, így most idegenbe szakadt barátaimat nyüstölöm a témával. Biztos örülnek nekem. Kép

És ma kifestődött a babaszoba. Kép Nem zajos a festő, de úgy elfáradtam, mintha egész nap nyüzsögtem volna. Főleg a fejem K.O. És még nincs vége a festésnek, pedig kiderült, hogy 3 hét múlva vizsgázom (végre), úgyhogy áprilisban sem fogok unatkozni, így már alig várom a májust!

Szép estét mindenkinek!
Prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok szülinapi jókívánságot! Bocs, hogy csak most jelentkezem, nagy nyüzsgés volt itt hétvégén, egymást érték a vendégek, nem vagyok ehhez szokva. De jól esett egy kicsit a változatosság.

Hát akkor kozkívánatra a túrós recept (kicsit off-topic):

3 dl lisztet összekeverünk 2,5 dl porcukorral, egy fél sütőporral és egy csipet sóval. A keverék felét kivajazott tepsibe szórjuk. Rámorzsolunk fél kg túrót, ízlés szerint vaníliás cukorral, mazsolával ízesítjük, citromhéjat reszelünk rá. Majd rászórjuk a maradék lisztes keveréket. 3 dl tejet kikeverünk 2-3 tojással, és az eddigiekre öntjük. A tetejére 5 dkg vajat morzsolunk/vagdalunk. Hideg sütőbe tolva közepes fokozaton 40 perc alatt megsül. Jó étvágyat!

(Hihetetlen, de tényleg működik, pedig mindent csak bele kell szórni...!) Sok sikert mindenkinek!

Lilla! Örülök, hogy nem lett semmi bajod a vasárnapi kirándulástól! Ezek szerint Te is épségben átvészelted a 7végét!

Huncut!
Hatalmas gratula a kisfiadhoz! És tök jó, hogy így megosztod a szüléssel kapcsolatos tanácsokat - szerintem ebből mindannyian profitálunk! Köszi! Kép

A Szent Imrés anyukának is gratula!

Dorka! Neked is köszi a tanácsokat. Mi az a haskötő?

Üdv mindenkinek!
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Ui. Lilla! Te vagy az első a táblában!!!! Kép Kép Kép

Kép

Kép
rita81
 
 


Prucsok Szia!!

Engem is Gosztonyi doki nézett, nem azt mondom hogy nem jó doki mindent mondott csak nagyon halkan és nem sokat értettem. Azt mondta nekem ishogy lány lesz, de én nem láttam semmit:-)) Már mint amiből kiderülne a neme, de ő a doki.
Nem én csak azért vagyok mérges, hogy a 8000ft-os mozizásra mentem és 14000ft-ot fizettem, mert állítólag genetikai volt, de mi a különbség.

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Rita köszi a receptet Kép kiprobalom!

Brik, sajnalom, hogy igy sikerült az UH Kép De legalabb mindent megnézett a doki, ha genetikai UH is volt és ez megnyugtato, nem?? De mondjuk tényleg bosszanto, hogy majdnem 2x annyi, mint amire szamitottal... Kép Képet azota sem tudtal felrakni??

Prucsok, tummybol csak egy méret van sajnos! Nekünk még 2, max 3 honap és kinövi a mano szerintem. Most is fürdik éppen, apanak magyaraz ugy, hogy közben az egész kezét a szajaba tömi, nagyon értelmes dumaja van Kép

na jo éjt!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Szia Brik!

Én ezért megyek a Praxisba mert ott 12.000.- a genetikai és 10.000.- a sima mozi minusz 1000.- a babaneten. A genetikai a 18-20.-hét között van. Tehát ha ebben az időpontban voltál akkor az több.
Sajnálom, hogy nem írtam be ide a fórumba, azt hittem már megírtam, de ezek szerint az nlc-n írtam csak. Emailben is érdeklődtem az Istenhegyiről és aott írták nekem, hogy 14.000.-!!!! Én is dobtam egy hátast.
Viszont genetikai uh-ra kell mennem majd Bakos Dr-hoz a klinikára is. Duplán meg lesz nézve a pindur.
dóri80
 
 


Sziasztok!!

Mostmár mindegy az a lényeg egészséges!!!:-))

Dóri igen 18hetesen voltam:-)) Amit csinált UH-t a baba méretei szerint 17+5 hetes, de én még megvárom azt amit a klinikán látnak. Én ilyen vagyok:-))Kicsit bizonytalan:-))

Kép újra, remélem most sikerül:Kép

Puszi nektek!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


SziasztokKép

Egy apró élek bejelentkezésKép

Üdv az újaknak a fedélzeten, örülök hogy egyre többen leszünk.

RitaKép
Nagyon sok boldog szülinapot igy utólag is nekedKép

LillóKép
Remélem már helyre állt a vérnyomid és minden rendben veletekKép És egy lökött kérdés: Milyen elsőnek lenni?KépKép

JutkaKép
Jajj de jó hogy újra jöttél, már nagyon hiányoztak a soraidKép Nagyon sok pozitiv energiát küldök nektek hogy egyre jobb legyen.

SaraKép
Nem dobnál fel egy képet amint a prücsök a Tommyban fürdik, igazán nem tudom elképzelni hogy az én golyó fiam beleférneKépKép

BrikKép
Sajnálom hogy a dupláját kellett fizetned mint amire számitottál, de a lényeg hogy egészséges a picur. Ami meg a klinikai uhát illeti nem akarlak lelombozni,de ne várj tőle tul sokat, igaz attól függ ki fog megnézni genetikai uhán, dokija válogatja hogy ki mennyit közöl és milyen kedves az emberrel.
Emailt nem kaptam meg sajnaKépKép

HuncutkaKép
Gratulálok a picitekhez, sok boldogságot és tejcsit kivánok nektek és nekiKép

AnnácskaKép
gratula a kicsi Petihez, nagyon nagyon szép babóKép

Vikó drága örülök hogy neked is minden rendben zajlott igy a végére sok izgalom ellenére, remélem nem csalódtál a II. nőiben.

Dóri Kép
A Praxis nagy élmény lesz, legalábbis bizom benne hogy te is csak jókat fogsz róla regélniKép
A Bakos dr ur uhájától ne várj tul sokat, elég szükszavú szokott lenni, igaz volt már aki kellemesen csalódott.

Gabek Kép
Nagyon szép nevet választottatok a kisfiatoknak. (nálunk is benne volt a tarsolyban, csak hát Dani a PEtit tudta kimondani igy ő döntött hogy mi legyen az öcsi neveKép)

Prücsök Kép
ÖSzintén együttérzek veled festés ügyben, nálunk is most zajlik az emeleten. A vizsgáidhoz kina összes termését megtoldom neked PEti heti adagjával KépKépKép

AnidKép
Ha vigasztal akkor mi csak a 37. héten tudtuk meg ki lakik a pociban addig titkolta a kispocakmanónkKép

Mi jól vagyunk, Peti 6 hetesen már 5280 gramm volt, szépen fejlődik, nagyon sokat mosolyog, picit még hasfájós, de remélem 3 hónapos korára kinövi. Dani még féltékeny sajnos, de már nem annyira mint az elején,viszont nagyon kell rá figyelni mert azt hiszi hogy játékbaba az öccse, folyton nyuzná a kicsit. Mire elég nagy lesz PEti egy tök edzett kiskölök lesz belőle, mert a bátyuskája kondiban fogja tartaniKépKépKép
Időm szinte semmire sincs, de remélem lassan belerázodom mindenbe és akkor jobb lesz a helyzet.

Képet most nem tudok feltenni, mert a szgépünkről minden adat eltünt egy ujra install során, de már visszaszerzés alatt áll a dolog.

sok puszi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Rita a haskötő, olyan gumis anyag amivel össze lehet kétoldalról húzni a hasad és akkor nem lóg.
Hasonló eljárás, mint amit a teleshoppok reklámoznak karcsúsító bugyi, vagy harisnyaként.

Áginak a hasfájásra adott receptjét leírnátok nekem is?

Igaz a doki nénink ajánlott egy cseppet, ami nem gyógyszer, de ha van jobb.
A teát nem igazán komálja a tejcsi után.

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Ági!
Tök jó, hogy jelentkeztél, várjuk a képe(ke)t Rólatok!

Lilla! Mikor mész jöv héten CTG-re? Nekem sajnos nem rugalmas a programom, mert csak Tamás tud vinni, és csak kedd reggel ér rá. Nem jössz Te is akkor véletlenül?

Üdv,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!

Jól tudom, hogy ma indul a felkészítő? Megy valaki?

Puszi: Ranpo

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok!

Brigi: Sajnálom, hogy így jártál az Istenhegyin. Pedig nekem - meg szerintem beszélhetek Gabek nevében is - Gabeknak is nagy élmény volt. Nem is szóltak előre, hogy ez genetikai lesz, vagy nem is kérdeztek semmit??? Érdekes... úgy látszik, hogy nem mindegy kihez mész, vagy hogy ki ajánl be... Mert minket az orvosunk küldött oda Gabekkal, direkt a Lintnerhez, és direkt keddi időpontra.
De azért a Baba rendben van és nincs semmi gond, ugye?

Ági: De jó, hogy jelentkeztél!!! KépÖrülök, hogy jól vagytok. Az az igazság, hogy akkor most adnék egy lökött választ a lökött kérdésre... én inkább már utolsó lennék az a másik táblázatban Kép
Ha megnézed a wiw-en az ismerőseim között Sárát, akkor ott van egy fürdőzős kép Vincéről Kép

Rita: Köszi a sütireceptet, majd kipróbálom egy kevésbé lusta pillanatomban. Na azt nem tudom, hogy mikor lesz ilyenem mostanában, pedig ennék egy jó kis túrós sütit.
Én csütörtökön reggel megyek ctg-re, mert ugye nekem is kell alkalmazkodnom a páromhoz, mert ő visz be, és csütörtökön tudott a néni adni nagyon korai fél 8-as időpontot. Vagy várjál csak... Ez ez a hét. Akkor próbálok majd jövő héten az egyik időpontot kedd reggelre kérni. Te hányra mész? 8 vagy fél 8? Nekem már kettő kell a jövő héttől, ha még egyben leszünk, bár én kedden már úúúúúúúúúgy szülnék, addigra már Kata sem lesz szabin.

Dorka: Ez jó ez a haskötő? Nekem azt mondták, hogy nem ajánlják, mert jobb, ha természetes módon, magától húzódik vissza a bőr meg a has, mert különben löttyedt lesz. Ezért nem is vettem semmi ilyet, se haskötőt, se leszorítós bugyit.

Lányok! Ti is ilyen álomkórosak voltatok az utolsó hetekben? Én szinte egész nap csak aludnék. Bár az is igaz, hogy éjszaka óránként fel kell kelnem. Lehet ezt pihenem ki nappal.

Lilló

lilló
 
 


Lilló

nekem nagyon jó volt, most már nem hordom.lehet ha rendesen szülsz más, de így a csaszinál sokat segített, pl. felkellni az ágyból.

én is álomkóros voltam, de használd ki és aludj amennyit csak bírsz,mert utána már bánhatod.igaz nem lehet előre kipihenni magát az embernek.

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok,

Mi is hétvégén nézelődtünk, mindenféle baba dolgot keresve.

Babakocsi ügyben még nem sikerült dönteni Kép

De a Mária nagyker az nagyon bekött, köszi lányok az ötletet!!!

Elmentünk a Baby outletbe is, de ott nem vettük semmit ill. csak apróságokat.

Üdv,

Gabi

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!!

Nem tudom hogy rendben vn e minden amióta tudom hogy az AFP magas lett csak sírok:-)) Szerintetek mi lehet mert a papíron amit kaptam ott minden okés volt csak 1 héttel kisebb a baba mint ahogy kiszámoltuk. Olyan ideges vagyok!!

Puszi!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Dorka: Köszi a választ! Hát nem tudom, hogy mitévő legyek, mert innen-onnan mást hall az ember.

Brigi: Ne idegesítsd Magad, és főleg ne sírdogálj, mert azzal nem teszel jót Magadnak, meg a Babádnak sem. A magas AFP eredmény önmagában még nem biztos ám, hogy rosszat jelent. Annyi minden befolyásolja az eredményt, jó időben lett-e megcsinálva, a Te súlyod jól lett-e megadva...stb. Azt szokták mondani, hogy az AFP és a genetikai UH együttes értéke a mérvadó. Ha a genetikai UH-n nem volt semmi gond, akkor biztos nincs baj. Mennyire lett magas az értéked? A MOM lett magas, vagy maga az AFP érték? Ha az UH szerint egy héttel kisebb a Baba, akkor lehet el van számolva, és még nem is voltál 16 hetes, mikor megcsinálták az AFP-t.
Ne gyötörd Magad!!!

Gabek: És vettetek is valamit?

Lilló

lilló
 
 


Szia Lillo!!

Kösszi, hogy segtesz:-))) Próbálok megnyugodni. a MOM, ha jól értettem 60, aFP érték 1,8.Te szerinted mi lehet? Ez nagyon magas? Köszi hogy nyugtatgatsz probálok megnyugodni, csak nehéz, ráadásul a dokimat se érem el:-((

Puszi!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Szia Brigi!

Nekem 1,7 lett Zsombival, de a dokim nem mondta, hogy magas lenne. És nincs is semmi baja a kisfiamnak. Nyugi Kép Én úgy tudom, hogy 2 felett számít magasnak.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Brigi, tényleg nyugodj meg! AFP vizsgalatot mar szinte csak Magyarorszagon végeznek, nyugaton mar évtizedek ota nem, mert nem tartjak elég megbizhatonak és nem akarjak feleslegesen beparaztatni a kismamikat! Szoval, ha a többi rendben van + az UH is tényleg nincs ok aggodalomra Kép!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm mindenkinek, hogy segít, Ne tudjátok meg, hogy milyen sokat segítettek lelkileg nekem!! Azt se tudom hogy hogyan köszönjem meg! Holnap megyek UH-ra, mert behivtak, de elértem a dokit és ő is azt mondta, hogy nem olyan magas, de nézzük meg és ha esetleg nem jó akkor felküld a Bakos dr-hoz. Úgy hogy megnyugodtam, csak sajnálom a bébimet, hogy idegeskedek és nehogy ártsak vele neki, most még ez miatt is félek. Lányok remélem nem lesz gond:-))

KÖSZÖNÖM Nektek!! :-))

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Szia Brigi!
Megnéztem neked a jegyzeteimet, amit az előkészítőn az egyik doki mondott az AFP-ről. A 60-as AFP-vel nagyon jó vagy, mert 20-100-ig jó, a MOM pedig 2,5 felett számít kórosnak, tehát az 1,8 nem magas.
Szóval mostantól aztán nyugalom van! Kép Én könnyen beszélek, mert már rég túl vagyok rajta, de annak idején én is ugyanígy izgultam ám Kép Kép

Lilló

lilló
 
 


Szia Brigi!

Tényleg ne idegeskedj. Én tegnap kaptam meg a dokimtól az AFP eredményemet, a MOM értékem 1,5 az AFP meg 58 lett. Nekem azt mondta a doki, hogy minden rendben van. Te is nyugodj meg, Lilló jól írta, hogy mikortól számít kórosnak. Egyébként tegnap csinálták meg nekem is a genetikai uh-ot, és simán azt mondta a doki, hogy 19 hetes lehetek, miközben pont tegnap töltöttem be a 20.hetet. Szóval ne izgulj. Igaz én is izgultam egészen addig, amíg saját szememmel utána nem jártam, hogy mikortól számít rossznak az eredmény.

Jövő hét csütörtökön készülök menni az Istenhegyire sima 4D-sre. Eléggé elszomorított amit írtál. Azt hittem, hogy az egy jó hely. Ezek szerint mégse. Azt hiszem én is viszek magammal több pénzt, hátha a végén megkapom, hogy nem 8, hanem 14 ezer forint lesz a vizsgálat.

Puszi: Évi

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok!

Én is gratulálok az imrés kismamának! Bocs, anyukának!! KépKépKép

Brigi, remélem már teljesen megnyugodtál! A baba ezt is érzi, és örülni fog, hogy anya már nem ideges KépKép Úgyis tudja, hogy csak érte volt! Kép

ÁgiKép, nagyon kedves vagy!

Saara, szerintem pont az a lényeg, hogy ne elválasztás legyen, hanem tényleg "hozzátáplálás". A 6. hónap után is nyugodtan lehet még 1-2 hónapig csak kóstolgatás, teljesen nem kell kiváltani egy étkezést sem rögtön. Aztán majd lassan lehet emelni az adagot (illetve emeli ő magától isKép) Hogy ne szokjon le a ciciről, kezdetben semmiképp ne add neki szoptatás előtt a kaját! Kezdd gyümölccsel, az ált. mindenkinek bejön. Egyszerre egyfélét szabad bevezetni, és két új étel között érdemes várni 5-7 napot, hogy ha esetleg allergiás valamire, az világosan kiderüljön. De ezeket az általánosságokat biztosan tudod már.Kép Én nagyon fontosnak tartom, hogy egyfajta kis szertartást alakítsunk ki az evés körül (na nem kell semmi nagy dologra gondolni, csak pl. mindig ugyanott üljön, 1-2 db kanalat használj, hogy ismerje őket, stb.), a babák szeretik az effajta biztonságot.Kép És nagyon fontos, hogy sosem szabad semmit erőltetni, mert azzal lehet a legtöbbet ártani. Ha valamit nem kér, arra érdemes újra és újra visszatérni később, mert néha kiszámíthatatlanok a babák! Kép Én itatni csak a szilárd ételekkel együtt kezdtem a gyerkőcöket. Nagyon ügyesek, hamar megtanulnak pohárból inni!Kép Csapvizet nem érdemes még sokáig adni (a forralt változatnak semmi íze), de van néhány babáknak is adható palackos (pl. Szentkirályi). Na, nem okoskodok tovább, ha van még valami, szívesen írok mailt.Kép Van még egy csomó minden a fejemben... Ja, Dorka még sokszor szopizik, nem is tudom hirtelen, de kb. 6-7szer, és emellett háromszor eszik mást (gyümölcsöt, zöldséget, húst és ezek kombinációit).

Bocs, megint sokat írtam.

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Sziasztok,

Jutka
ez annyira jó kis összefoglaló, hogy azzonnal kimásoltam és el is mentettem magamnak :-) Ne fogd vissza magad, ez mindenkinek jól jöhet Kép

Brik
Ha a genetikai Uhod jó lett, akkor ne izgulj, minden rendben lesz. A baba az egy hetes lemaradását még simán behozhatja Kép

Ranpo
Ha tudod tetesd át az időpontodat keddre az Istenhegyi Klinikán, a keddi orvos az nagyon jó, nemhiába dícsérjük Lillóval. Mond azt, hogy valami közbejött és nem jó a csütörtök. Tőlem anno az elején megkérdezték, hogy volt-e már genetikai UH-om, mivel én akkor már túl voltam ezen a klinikán, ezért azt nem vizsgálták, de Te is simán mondhatod, hogy azon már túl vagy, és akkor biztos nem kell többet fizetned.
De mindenképpen egyél csokit, vagy valami édeset, hogy ne legyen szégyenlős a babád.

Lilló
Megrendeltük az ágyat, vettünk ágyneműt, meg apróságokat.

Nem tudom ki mivel keni a hasát, és a Chicco krémjét használom, hogy ne legyek csíkos, az kb. 4-5.000 Ft-ba kerül, de a Baby Outletben ugynaz csak 1.990 volt, tehát ajánlom mindenkinek!!!

Na jó éjt,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Brigi ugye megnyugodtal??! Kép

Agi, de jo, hogy jelentkeztél! Ugy örülök neked Kép! Nagyon strapas lehet hirtelen 2 gyerekkel boldogulni... Hogy birod? Mi is kb a 2 év különbséget célozzuk, hogy még egy harmadik is beleférjen Kép. Ez a terv, dehat majd meglatjuk, most még nagy a szam Kép A féltékenységet is nagyon nehéz lehet kezelni... De ez szinte kikerülhetetlen ilyen korkülönbséggel, nem?
Petike tényleg szépen fejlödik! Hasfajasra hallottam vmi cseresznyemagos parnacskarol, amit meg kell melegiteni és a pocijukra rakni, azt kiprobaltad mar?
Ja és tummys képet rakjak fel akkor vagy megnézted a wiw-en?

Jutka, köszönöm, hogy valaszoltal Kép Amit irtal abszolut nem atalanossag nekem, még eléggé müveletlen vagyok a témaban Kép... Akkor lehet irok majd mailt, ha konkrét kérdésem van. Itt jart ma a doki és azt mondta, mar most el lehet kezdeni a hozzataplalast, de még varok egy picit, böven van tejem és szépen gyarapszik a mano (5 honapos és 7,2 kilo). Dorka jo sokat szopizik Kép

Ma oltast kaptunk, szegény gyerek végigüvöltötte a délutant Kép, bedagadt mint 2 combja, olyan rossz, ha faj valamilyük Kép Ilyenkor mindig megszakad a szivem Kép Majdnem bögtem én is, mikor a doki beadta az oltast, ez koros???

Lillo, neked nagyon drukkolok, küldök sok ++++++ és tényleg pihenj sokat és élvezd az utolso hetek/napok nyugalmat Kép!! Tudom, könnyü mondani Kép!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!
Első alkalommal írok, bár az első terhességem idején már látogattam ezeket az oldlakat. 7 hetes terhes vagyok, és sürgósen orvost szeretnék választani.
Arra gondoltam, hogy a 2. sz. Klinikán szülnék, és az volt az elsődleges elképzelésem, hogy olyan dokihoz megyek, aki egyben jó ultrahangos szakember is. Tudtok ilyet javasolni? Ha az orvos Uh-is csinál, mindig Õ fog engem vizsgálni a saját rendelőjében, vagy néha pl. a genetikai ultrahangot más csinálja rendszerint a kórházban?
Az előző terhességgel "borítékos" dokihoz jártam egy másik intézmélybe, a hozzászólásokat olvasva úgy vettem ki, hogy itt szinte minden orvosnak magánrendelője van. Hogyan működik ez? Ha választassz egy orvost, a magánrendelőbe hív és végig ott kezel a szülésig? Õ végzi az ultrahangot is a saját megánrendelésén? Esetleg a CTG-t is? Azt is olvasom, hogy egy kezelés az egyik dokinál például 7000 Ft/alkalom. Ebbe mi tartozik bele? Az UH is vagy annak külön díja van? Milyen határok kozött mozog a magánrendelőben történő vizsgálat díja orvostól függően?

Előre is köszönök minden információt. Ha úgy jobban megfelel írhattok a bogarkis@freemail.hu címre is.
bogarkis
 
 


Helló Lányok!
Hát velem olyan történt, amit sem a sebészeten a doki, sem a nödokim nem tapasztalt még4 A bokám alatt elpattant egy hajszálér. Így most olyan a bal lábam, mintha koszos lenne. Nincs komoly baj, először egy kicsit megijedtem, de kenegetni, jegelni kell és 2 hét alatt felszívódik.Jó mi? Valószínű a súlyom sok a lábamnak, különösen a balnak, azt 4 éve műtötték porcleválás miatt. Tudtam én, hogy baj az a 10 kg.Kép
A körztis ápolónő úgy kiabált velem, hogy már elértem a 10 kg-ot, hogy egész hétfő este bőgtem, s azóta nem merek enni. Hát így vagyunk!
Gratulálok az új anyukáknak! Sok tejcsit és nyugalmat kívánok! Kép Kép
A haskötő talán azért jó, mert a gravitációtól nem nyúlik tovább az ottmaradt bőr. Szerintem érdemes rápróbálni, tornázni úgysem tud az ember egyből.
Haskrémem nekem a Vichitől van, eddig bevált, de azt mondják, hogy ha hajlamos vagy repedésre akkor úgyis repedsz, ha meg nem akkor felesleges kenni. De de ez soha nem fog kiderülni.
Bogar4
Dokija válogatja,hogy a magánredelésén van e Uh,vagy nincs. De ha van, szerintem akkor is megnéznek a klinikán. Főleg a genetikain. CTG-s magánrendelésről nem hallottam még. De van olyan doki is a klinikán, aki az ambulancián- külön épület, szép, tiszta, rendes- végzi a terhesgondozást, és ott nem tudom kell-e fizetni. Az én dokim sebészeti vonalon erős, tehát én azért vagyok nyugodt esetleges "komplikációk" esetére, pl. császár, gátmetszés.

Kép
anid
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?