Új privát üzeneted érkezett!

Melcsi, Zsebi,

Köszönöm, végül is úgy csináltam hogy új üvegben fejtem és a végén hozzáöntöttem a hűtőben levőhöz...sajnos csak 50 ml jött két fejésből eddig...azért dolgozom rajta és közben barátkozom a tápszer témával....nagyon várom a holnap reggelt...
Amint tudok jelentkezem, szerintem holnap este...

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta Kép
Nagyon drukkolok, hogy mielőbb rendeződjenek Máté és a tejci körül a dolgok! Puszillak!

Unique Kép
Gratulálok Laurához Kép

Norka Kép
Örülök, hogy jobban vagy Kép
Köszi a kérdést. Egyáltalán nincs tünetem, ami furi, mert a múltkor volt ez-az, de azért reménykedem, szerdáig!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok!Kép

Köszönjük a sok-sok dícséretet a srácok nevében is!
Rengeteg a dolgunk,nem hittük volna,hogy ennyire nehéz lesz!
Mostantól 2 hétig otthon leszek Stellával,és próbálok segítek neki mindenben!
Így talán könnyebb lesz mindenkinek!
Most el is köszönnénk Tőletek,amint kicsit nyugisabb lesz a helyzet újra jelentkezünk!

Unique!Kép

Sokat gondolunk Rátok!
Gratulálunk Laurához!Kép
Minden jót Nektek!
stellapa
 
 

 
 

Unique : Gratulálok Laura születéséhez, nagyon sok boldogságot kívánok Nektek !!

Kriszta : remélem Mátét nem kell 3-4 napig bent tartani, drukkolok, hogy mielőbb együtt lehessetek. Borzalmas érzés lehet Kép
Sokat gondolok rátok. Puszi!

mniki
 
 


FanniKép Kép Kép nekem sem volt semmilyen tünetem...

KrisztaKép MátéKép nagyon kiborultam attól, amit olvastam, jól értettem, ha nem így állnak hozzátok a kórházban, most nem kellene bent lenni a csöppségnek. Ezt nem hiszem el, hogy napjainkban megtörténhet és egy kisbabához nem a maximális odafigyeléssel állnak a "szakemberek". Bízom benne, hogy mielőbb otthon lesz veletek vagy addig is bent maradhatsz nála, biztosan érzi, amikor mellette vagy. Én is félek a szoptatástól és úgy állok hozzá, hogy áldás ha sikerül, de nincs veszve semmi, ha esetleg nem jön össze és tápszert kell adni a bébinek. Ami rajtam múlik mindent meg fogok tenni, ahogy te is.

Szerdán lesz a császárom, gondoljatok ránk!!!! Érdekes, hogy egyáltalán nem izgulok, viszont nagyon-nagyon várom a találkozást VELEKép

holnap még jövök

reno
37+3
renoka
 
 


szevasz Kriszta,
Sajnos a Madarász utcai kórházzal kapcsolatosan van tapasztalat, ismerősünk maradhatott, de csak széken aludhatott, babóca talán 3napot volt bent, sajnos neki is volt problémája a tejjel, de Neked nem lesz, mert már felcsatoltad az ipari szívót és nyomod!!! Náluk most lesz 1 éves a baba és a sárgulása miatt szigorúan betartják a fehérjementes etetést. A Dévays topikon Enigma is nagyon figyel erre, vannak spéci fehérjementes tápszerek amit csak orvos írhat fel.
Fel a fejjel csütörtökre otthon lesztek mindannyian addig is ne hergeld magad, és szipózzad a tejed és akkor lesz!! Úgy látom ehhez van tehetséged és amúgy sem vagy egy feladós típus, szóval mutasd meg nekik mit tudtok Ti!

Renoka,
Na mizu van? Ma voltam megint Violánál, tehát még mindig járok, és még érzem hogy kell is bár az utóbbi napokban határozottan jól vagyok –általánosan-. Választott nekem egy termékenységi nyakláncot amit holnaptól hordok, én vadul bízok benne.

Kavicska,
Igazán sajnálom ami történt. Az biztos hogy lelkük velünk van, érezzük illatukat és megannyi közös percet.

Puszi Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Bocs, betegek a fiúk Kép eléggé Kép Kép Kép

Kriszta Kép
sajnálom, hogy nem alakul jól a kezdés. Szopin ne izgulj, minél jobban izgulsz annál jobban blokkolsz.
Máté hazakerül és minden OK lesz.

öntögetés: csak hidegen lehet összeönteni a tejeket, hidegre meleget nem.
az anyatej nagyon kényes, figyelni kell rá!

mennem kell

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


KrisztaKép
Kép
Remélem hamar otthon lesztekKép Drukkolok.
Csodaszép MátéKép

Unique
Kép

Sok boldogságot kívánok Nektek.

Stella
A srácok gyönyörűekKépMégegyszer gratula.

Süni
süni_renóca
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Kriszta!
Lehet hogy még később fog beindulni Nálad, légy szorgalmas, de ne csüggedj ha kevésnek is találod. Máténak minden csepp jó, amit kap, ezt tartsd szem előtt.
Kedves Renoka!
Nagíon szurkolok Neked szerdán! Kivánok boldog találkozást a kisbabáddal. Párod kint fogja várni a bébiátadóban?
Kedves Fanni!
Mikor is tesztelsz? Még nem biztos hogy kéne érezned valamit, de magamról azt mondhatom, hogy a 2 sikeres lombik után már 1-2 nap mulva rámjött az álomkór és a sikertelennél nem. De mindenki más.
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Renokám,
Remélem az altatásban nem fogsz csuklani, mert mi folyamatosan Rátok gondolunk! Nagyon sok sikert és türelmet még szerdáig! Kérlek mondd meg az Uradnak hogy ha tud este jelentkezzen be, hogy hogy mennyit fogytál!Az jó ha te nem izgulsz, én nagyon, így az elég is lesz!

Tegnap délután megnéztem Unique családot, láthattam Laura-Õfelségét is. Tiszta apja!!! Írtó cuki, Unique is nagyon boldog, várta hogy jöjjön az a Dalia férje látogatóba. Van egy kis gátsebe, de ahogy így elnéztem leszarja, nagyon fürgén mozgott és sugárzott a boldogságtól! Minden percben megfordult, hogy lássa Õkelmét és ellenőrizze, hogy alszik-e még! Hát már elő is tört az aggódó Anya belőle, és ez így teljesen OK. -szerdán mehetnek haza, mondtam én neki még pénteken, hogy szerdán otthon lesznek! Esetleg már megjósolhatnám tutira, hogy én mikor esek teherbe, de úgy érzem most, szóval no para!A kórházról -Imre Kórház- én mint külsős szemlélő csak jókat tudok mondani róla. Teljesen zárt a gyermekágyas rész, van külön társalgó és nem a folyosón ülni, minden szobát kintről fel lehet hívni telefonon és lehet beszélni az anyukával! Ja azt azért elárulom, hogy Unique megcsípte az 1 ágyas lakosztályt, gondolom Kavicska közben járt! Csütörtökön talán lesznek képek!

Kriszta írt este, hogy sikerült megetetni Mátét és fél 8 körül értek este haza, gondolom reggel megint mennek, azt írja, hogy sajnos még nincsenek jobban.

Kriszta!
Kitartás, Máté tökös kiscsávó ügyesen veszi az akadályt! Tejjel gyakorolj és annyi lesz amennyi lesz, te megteszel mindent! Kérdeztem az ismerőst, mert ők is így jártak, őket 1 hétig tartották bent, de ez ne rettentsen el semmitől!
Hajrá!

Fannikám,
Nyugalom! Vérvétel lesz?!

Kavicska,
Nálatok Mizu?

Icsilya,
remélem a fiúk már erőteljesen javulnak! Akkor most nincs játszóház? Mikor kezditek az építkezést?

Snori,
Hun lenni?

Timi,
Halakra jó idő van, bár a horgászok képesek esőben is kint ülni! Most akkor még nyomod a sulit? Te közben nem dolgozol? Összekavarodtam!

Puszi Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Renoka Kép
A holnapi lehet eddigi életed legszebb napja, s képzeld, azután csak mégszebbek jönnek!
Nagyon szorítok! Puszillak! Majd küldj fotót lécci!
Köszi, hogy írtad, hogy nem volt tüneted. Nekem továbbra sincs, de azért remélem, számomra is jót hoz a holnap.

Judit Kép
Köszönjük a beszámolót Kép
Holnap megyek vérezni. Tesztet azt én neeeeem!
Drukkok mennek a spontánhoz! Még ha a tüsszencs, a kis butus nincs is a szerencsés oldalon!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Judit Kép
fiúk javulnak, én romlok Kép
totál ki vagyok akadva, hogy ált. 10 évben 1szer vagyok beteg, most télen meg minden francot elkaptam. Lázam egyszer sem volt, de bőven elég, hogy gyenge vagyok, fáj a torkom és folyik az orrom Kép
nem panaszkodom.... ráadásul ma kiszakítottam a kocsim kerekét is Kép Kép

tervezés folyik ház ügyben, kb. szerintem 3-4 hét múlva meglesz a végleges, utána 60 napon belül engedélyeztetés, és a akkor indul az építkezés Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Judit!
Jelenleg nem dolgozom. Még járok suliba, sajna.

Fanni!
Megy a drukk egy kamionnal.

Timi
latimi
 
 


Na végre nethez jutottam Kép

UniqueKép LauraKép és Mr. Daliás ApaKép
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek. Sok finom tejecskét a kisasszonyak és boldog babázást a szülőknek.

RenokaKép
Drukkolok holnapra.
Micsoda április, csak jönnek a babák és csak jönnek a babák Kép

KrisztaKép
Remélem Máté hamar rendbe jön.
Ha kell bármi segítség csak szólj, tudod, itt vagyunk a közelben Kép

OrsiKép
Jobbulást. De jó lesz építkezni. Azaz fárasztó, de a végeredmény jó lesz Kép

FannikámKép
X-ben van még a hajam is értetek.

TimiKép
Apukám mindig azt mondta, egy sikertelen pecanap után, hogy nem fogott semmit, mert nem vitt szappant.

Nekem tegnap volt a hiszterom, minden rendben van. Nincs semmi elváltozás, ami akadályozhatná a megtapadást. Bár nem vártam más eredményt, azért nyugodtabb vagyok egy kicsit.

wish
 
 


Wish!

Jó, hogy néha bekukkantasz. Persze a legjobb, hogy minden rendben van.

ne aggódj, hozzátok is ellátogat majd a gólya. Aztán nem győződ számlálni a gyerekeket.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkokat, sajnos ez most nem sikerült Kép, talán majd legközelebb (voltam vérvételen).

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Nagyon sajnálom. Azért jó, hogy optimista vagy.
Jön a nyár, pihi, akkor majd sikerül.

Timi
latimi
 
 


Renoka : a holnapi nagy találkozáshoz drukkolok Kép Csodálatos érzés lehet, amikor először megpillanthatod a babát... Kép

Kriszta nagyon nagyon sokat gondolok rátok, remélem javul a helyzet !!!

mniki
 
 


Kedves Fanni!
Együttérzek Veled! De a következő menni fog, mindent bele!
Renoka!
A holnapi találkozáshoz nagyon szurkolok!

Örülök, hogy Unique jól van, és annak is, hogy a lakosztályba jutott!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kriszta,
sokat gondolunk Rátok, biztos javultok már jövőhéten otthon lesztek és hamar elfelejtitek az egészet! Te csak szívózd magad és nem lesz gond! Jó kezekben vagytok, mellesleg elő az agyaraiddal és mondd majd meg a frankót a Jánosban, semmiképp se hagyd ki mert ez jár Nektek!

Fannikám,
Igazán sajnálom, és nem is írok semmit, mielőbbi napsütést kívánok a Te "féltekéden" !

Renoka,
Izgulunk Értetek!

ui. Ki jelenti, ha megszületett a királylány?

Kavicska,
Mi van Veletek!

Wish,
Gratula az eredményhez, akkor ez is megvan!

farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Na nem bírtam tovább írtam sms-t Krisztának, hogy mi van velük. Jött válasz:
'Jobban vagyunk, de még nem túl jó az étvágyunk. Azért lehet, hogy holnap hazamegyünk.'

Szóval szuper, ne hiába drukkoltunk!

Laura,
Remélem megfelel a lakosztályod!

Renoka!
Valaki írjon már mi van, mert be kell akkor mennem a Nyírőbe, már ha ott szült, erre emlékszem!

Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a Farkas-híradót KépKépKép
Tényleg jobban vagyunk, két nap két éjszaka kaptuk a kék fényt és az infuziót, de tegnap reggel mindkettőt 'leszerelték' rólunk. Azóta próbálunk erősödni, esszük a 7 x 70-es adagunkat több-kevesebb étvággyal. Sajnos nekem most kb
a felére elég a tejem, a többi tápszer, de már mindegy, a lényeg hogy Máté eleget egyen. Kicsit még reménykedem hogy itthon vissza tudunk állni, ha Máté szopija többet ingerli, akkor jobban jön a tejci mint ahogy én fejem. Tanultam egy pár trükköt is hogy lehet 'beleerőltetni' a kaját ha lusta megenni. Mostmár kicsit én is biztosabb vagyok a dolgomban, ezért ha lehet, holnap délután tényleg hazahozzuk. Én már baromi fáradt vagyok, egész nap talpon, itthon kicsit többet tudnék aludni.
Mindenkinek nagyon köszönöm hogy gondoltatok ránk, ez is nagyon sokat segítKépKépKép

Fannikám drága,
Kicsit lemaradtam, de ha jól olvasom akkor nem sikerült....borzasztó...KépKép de tudom hogy nem adod fel, és a következő a tuti befutó Kép

Renoka,
Ma volt a császárod Kép Még biztos pihensz, de holnaptól minden percben csodálhatod a babádKépKép Nagyszerű érzés, nem ??

Wish,
Külön köszönöm a felajánlást a segítségre, de egyelőre csak az idő segít....Mivel a Madarászban a koraszülött osztályon vagyunk, no látogatás.... Ebédre mindig hazaugrunk 1 órára, anyósék szállítanak nagy tételben, az egyetlen dolog amire vágyom, az egy kis alvás Kép
Örülök hogy jól sikerült a hisztero, igy már biztos elhiszed hogy neked is lesz babád, és lesz is KépKép

Judit,
Aki ennyi újszülöttet látogat, muszály hogy maga is babásodjonKépKép Ha összeszedtük magunkat igérem hogy mi is 'bemutatjuk' Mátét, hogy gyűjtsd a mintákat KépKép

Orsi,
Pedig én összeöntöttem, bent is, és senki nem szólt semmit...
Jobbulást nektekKép

Nem ígérem hogy holnap jövök, biztos nagy lesz az izgalom itthon, de péntek délelőtt jelentkezünk. Azért dobok egy sms-t ha itthon vagyunk.

Mindenkinek puszi és jó babázást, babavárást...

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Na végre egy kis optimista Kriszta! Nagy gratula a kitartáshoz! Tudtam én hogy te egy nagy Anyatigris vagy! Zoli hogy bírja? Máténak kitüntetés, hogy ilyen jól vette a kanyart és hétvégére végre elfoglalhatja a lakosztályt! Akkor a védőnéni biztos jobban figyel majd a fiókra! Jó pihenést Nektek és kellemes Húsvétot! Mondd meg Máténak hogy idén eltekintek a locsolkodástól, de majd a tojást később odaadjuk! Elég ha Téged meglocsol!

Az jutott eszembe, hogy Nektek Drágáim már az idén lesz saját anyák napjátok!Irigylésre méltó! Ígérem belehúzunk és szaporítjuk az almot!

Puszi Farkasok J

ui. Unique hogy sikerült az első éjszaka! Õkelmének tetszik a szoba? Tejed beindult! Ja és majd egy kép a fiatalasszonyról!

Kép
farkasok
 
 


Kriszta!

Örülök, hogy minden rendben van veletek.

Előre is kellemes húsvétot.

Kép


Judit!

Már 150 a sorszámunk a listán. Tudnám díjazni, ha mindennap 1-gyel csökkenne a sorszám. Persze ez csak álom.

De jön a tavasz, és ilyenkor nagyobb a szaporulat.

Egyébként jól vagytok?

Timi
latimi
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat!
Beugrottam kicsit olvasni,hogy mi van a babásokkal!

Sajnos nekünk sem sikerült.Most padlón vagyok nagyon.Még nem tudom folytatom-e,de még nagyon friss a dolog....lehet ha leülepszik másképp látok majd.
Ezt a hetet legszívesebben kihagytam volna az életemből.
Ma megyek vissza a körzeti dokihoz,és próbálok vele beszélni,hogy hadd ne menjek még az újszülöttek közé,mert most biztos begolyóznék.

Mégegyszer köszönöm Judit hogy gondolsz ránk is!
Mi is nagyon drukkolunk nektek!

Sziasztok! Kavicska
kavicska
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy bepofátlankodom, de szeretnék segítséget kérni tőletek! Tudom, hogy a Kaáliban nincs hálapénz. Mégis érdekelne, hogy miként mondtatok kösöznetet a dokinak? Vagy csak egy sima babakép?
Köszi előre is.
Ha inkább e-mailben írnátok akkor
ancistrus kukac freemail . hu

Jó egészséget a kis családoknak!
Kellemes husvéti ünepeket!
N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Drágáim,
Kriszta küldte a beígért SMS-t:
'Délután megyünk haza!'

Na kell ennél jobb! Hurrá és potyognak a könnyeim!!!
Drága Kriszta!
Az igazság az, hogy én babonából őrzöm néhány SMS-edet:
-sikerült....
-gyorsvonatként
-még nem javulunk
-jobban vagyunk
-délután hazamegyünk
Hát bejött! Még őrzöm jó ideig őket, hogy minden simán menjen, ja küldjél egy sok tejeset is mert akkor az is bejön!

Natasa,
Sajna ebben én még nem tudok nyilatkozni, de ahányzsor voltam a Kaáliban mindig képet vittek,vagy ajándékkosarat, cserepes virágot. És ahogy elnéztem minden bekerült a közösbe és együtt lakmároztak a dokik és az asszisztensek!

Kavicsom,
Mit mondjak Neked! Szomorúak vagyunk mindannyian!Tessék talpraállni, mert kell nekünk a nevetésed, meg Sankó vigyora! Kell egy tali!Amikor nem sikerült a 2.lombik nekünk, már a délután azt szervezetük, hogy akkor mikor megyek dokihoz, meg hogy mit csinálunk most. Csak később hagytuk magunkat elsodorni a fájdalommal! Minden ember más és másképp dolgozza fel a történteket! Csináld úgy ahogy Nektek jó, csak ne tartson sokáig! Remélem Sankóval sikerült tegnap átbeszélnetek! Talán sürgetésnek hangzik, de ne tököljetek, különösen, hogy megvan a határozat, az idő csak megy lehet egyszerre több mindent csinálni, csak nehezebben megy! Nem feladni! Küldöm majd a galambszerűékről a képet, hátha te beazonosítod! Van neked privi e-mailed!

Timi,
Hát remélem hogy ősszel sokan közösködtek és sikeresen tették, és így hamar rátok kerül sor, ha már a nyúl nem tojta meg akkor majd Jézuska vagy Valentin!

Renóról tudtok valamit!

Snori,
hol vagy, nem ám megint valami közlekedési eszköz után futsz!?
Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok,

jó kislány vagyok, lerokkanva bár, csontok szarok, de jól vagyunk. Ma volt kontroll UH, magzatvíz kevesebb mint a múltkor (csak árnyalattal több mint kéne), Bogi is jól van, kereken 2 kg-nak mérték most meg. Tanulnivaló nagyjából kivégezve, van még 10 napom ismételni!

Kriszta, elsősorban neked írom!!! A barátnőm márc.15-én szült, 4 hete, és neki sok a teje nagyon, nem tud vele mit kezdeni, a leadás macera, kidobni nem akarja. NEM LENNE RÁ SZÜKSÉGETEK, ÁTMENETILEG? Õk az Árpád híd környékén laknak, Pesten!
Esetleg ha valakinek megvan Kriszta száma, és megkérdezné tőle ezt sms-ben, akkor annak nagyon örülnék! Köszi. Kép

Norka (30+6)
s_norka
 
 


Sziasztok Csajócák!

Ide is tennék fel két képet,ha érdekelne valakit,hogyan örömködik egy boldog apuka.
1. Stellapa Olivérrel:

Kép
stellapa
 
 


És akkor jöjjön a második,ezen a másik büszkeséggel Botonddal vagyok látható.
Íme:

Kép
stellapa
 
 


Stellapa!

Már nagyon vártuk az újabb sztárfotókat.
Gyönyörűek a fiúk.

Nagyon mehet a babázás, mert egyáltalán nem látszol fáradtnak.
Persze, ha az embert ekkora öröm éri, hogy két ilyen szép baba édesapja lehet, nem hinném, hogy a fáradtsággal foglalkozna.
Ki fürdeti a lurkókat?

Pusszantom a Családot!

Nektek is kellemes húsvétot.

Kép

Timi
latimi
 
 


Sziasztok csajok,

Itthon vagyunk KépKép Viszont az első akadály sikeres bevétele után rrögtön itt a következőKép A kórházban a dokinő (megfelelő borítéktól és desszerttől meghatódva)kért nekünk időpontot ortopédiára, mivel Máté kicsit kacskán tartotta az egyik lábát(Jánosban azt mondták-ááá, azt tudja korrigálni, ki fogja nőni). Szóval 1 órára elmentünk Lengyel doktornőhöz Újpestre. Azt a lábát tényleg csak masszírozni kell, viszont a másik oldalon van egy frankó 'klasszikus' csípőficama KépKépKépKép Sajnos ez nem csak néhány nap lesz....Azonnal rátette ezt a nagyon szörnyű Pavlik kengyelt, és 3 hónapot ígért.....Az egyetlen jó a dologban hogy ilyen hamar eljutottunk hozzá, és jó kezekben leszünk, van magánrendelője itt a Kádár utcában, akár babakocsival is el tudjuk hozni, nem kell autózni. Persze az autósülésbe be sem tudjuk igy tenni, nem beszélve a sok szép 56-os rugdalódzóról, amit sosem fogunk hordani- és nem azért mert kicsi...csak hálózsák és angolpólya...nem ragozom...most azért nem sírtam, de le vagyok lombozva megint.... remélem ezek után most egy darabig nem lesz más gond.
A kaja megyeget, azért vettünk tápszert, úgy tűnik 4:3 arányban van tejci/tápszer egyelőre. Most a 9 órás etetésnél végre cicizett, de az a hülye mérleg azt mutatta hogy 100-at evett...ez is gyanús, ez a mérleg elég kaki...Azt hiszem beállok a paramamák sorába....

Norka,
Nagyon köszi a felajánlást, elgondolkozunk rajta, húsvét után visszatérhetünk rá ? Addig meglátjuk hogy alakulunk...Az Árpád híd tényleg közel van hozzánk, és tudom hogy ez nem legális így, dehát régen is voltak tejtestvérek, nem ? De még bízom benne hogy mi is helyreállunkKép

Stellapapa,
Gyönyörűek vagytok KépKépKép

Judit,
Tök jó hogy újra ilyen aktív vagy itt és mosolyt csalsz az olvasók orcájára KépKép
Nálatok mikor nem esedékes a spontán miki ???
Remélem hamarosan az az sms következik hogy megszabadultunk a kengyeltől...de addigra már tombolni fog a nyár, benned pedig növekedni fog egy babszem Kép

Kavicska,
Nem is tudom mit mondjak....Hagyj időt magadnak hogy feldolgozd a fájdalmat, és újra fogod akarni a folytatást az tuti Kép Kicsit élvezd a tavaszt, kényeztesd magad...de ezeket úgyis tudod.

Latimi,
Reméljük a sorszám naponta csökken egyetKép

Kriszta és Máté

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Kriszta!
Fel a fejjel! Képzeld, mi lenne ha nem vették volna észre!Nem lehet a rugi fölé csatolni?
Ez a legényke már most elég kópé, méltó a nevéhez. Csak annyit mondhatok, hogy kis gyerek-kis gond, nagy gyerek.nagy gond. Az én Mátém már 17 éves, de még mindig produkál bőven! Jelenleg gipszben avn a lába, mert gördeszkázni akart és külső bokaszalag-szakadása lett!
komolyra forditva,a kengyel meggyógyitja, a tejecske meg egyszer csak elég lesz. Neki minden cseppje kincs, gondolj arra!
Kedves Stellacsalád!
Gyönyörü gyermekek boldog szülei lehettek! Ketten gondozzátok őket?
Kedves Kavicska!
A fájdalmadat átérzem, de akarni kell, csak az visz tovább.
Mit tudtok Uniqueról, otthon vannak már?
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok!

Stellapa Kép
Azt le sem tagadhatnád, mennyire imádod a fiaidat! Nagyon édesek vagytok!

Kriszta Kép
Szegénykém. Remélem hamarosan az összes gond megoldódik, Mátét sem kell tovább nyúzni és a Mami is alhat egy jót.
Ha kell egy igazán jó gyógytornász (olyan, aki fiatal, de régen csinálja és picikékkel is foglalkozik) szólj.

Norka Kép
Örülök, hogy jobban vagy! Te jó ég, Bogi 2 kg? Egyébként a Bogi = Boglárka, vagy a Bogi is egy név önmagában? Már Neked sincs sok hátra Kép

Timi Kép
Szépen haladtok Kép

Judit Kép
Én talán szerdán írtam neked privi e-mailt a profilodban lévő címedre. Megnézed majd?

Reno Kép
Remélem, hamarosan jelentkezel!

Napocskás, mosolygós húsvétot kívánok mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szevasz Anyatigrincs!
Gondolom kérdezed magadban, hogy van még valaki vagy ennyi elég lesz Húsvétra. Meglehetősen bolondos áprilisotok van! Fel a fejjel, nekem 6 hónapig volt ilyen kengyelem és nézd meg mi lett belőlem. Anyukám szerint úgy rüheltem az egészet, hogy csak na de végigszenvedtük és tökéletes a csípőm, és nem bicegek! Tudom hogy néha szadizásnak fog tűnni, hogy ráerőlteted a gyerekre, de tessék csinálni, és ne hagyd magad lebeszélni róla - 'akkor legalább nem sír' mondattal- a legtöbb gyereknek van ilyen csak van akinek enyhébb, van akinek erősebb! Ki fogjátok nőni, a rucikat tedd félre a következő lurkónak és kész! Az anyatejet ha neked nem lesz vedd igénybe, mert amúgy 1800-2000 Ft között van literje, már ha találsz. Amúgy Te hogy vagy? Sebed? Pocakod? Zoli bácsi hogy viseli a gyűrődést? Remélem állandóan az elemeket töltögeti a fényképezőibe és kattingat! Máté biztos sokat változott 10 nap alatt! Tyű már 10 napos, Öregszünk! Sok tejet és remélem ma már tudsz aludni egy picivel többet mint az utóbbi időben.

Fanni,
Még jó hogy mondod hogy írtál, mert hét közben nem igazán nézem a privát e-maileket, de délután megnézem!

Snorikám,
Na végre hogy jelentkezel! Etesd a gyereket rendesen, mert akkorára nő mint te akkor kell az anyag neki! Vizsga miatt izgulsz? Vagy csak mész és megcsinálod? Írhatnál néha többet is! Ja szerinted mennyi az esély arra, hogy ha balon van domináns tüszi 11.napo 20mm és jobbon csak apróságok, és most erre 21.napon úgy fáj már a cicim görcsölget a hasam, ja és tegyük hozzá, hogy 11. és 21. nap között Klion kúpot tuszmákoltam mert viszkettem, szóval ez szerinted mi! Igazából 2napja van ez a cici és poci mizéria pontosan 2 napja hordok egy indiánok által készített termékenységi láncot! Na most mi van? Tehát az utóbbi 10 napban no sex!

Mi most nyomunk majd egy inszemet, lesz egy kis clostis stimu rajta, május 1.hetében, már ha megjön, de hát miért ne!

Timi,
Számoljunk heti 3 gyerkőccel, és akkor jövőre ilyenkor már biztos gyerekes család lesztek!

Unique,
Elvileg hazament, csak gondolom egész nap Laura kívánságait lesi!

Renóról senki semmit?!

Stellapa,
Nem gyenge szaporulat! Igazolványképet kérek rólad, és majd aztán a gyerekekről is, akkor már Stelláról is kérnék, hogy teljes legyen a kép.

Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Lányok, fogok-fogok írni, de bele vagyok hőbörödve a tanulásba per pillanat (ismétlem a sok szart, nem fog már az agyam semmit, de nem izgulok, most mi van, egy 33 hetes terhest akarnak megvágni majd szóban? na ne...), Farkaslánynak: nekem a mellem mindig akkor fájt, amikor rettenetesen jó peteérésem volt, magas ösztrogén szinttel!! DE: magas az ösztrogénszint egy kezdődő terhességnél is, nem beszélve az emelkedő progeszteronszintről... hát nemtom. Azért a 11.napon elkaptad apát, ugye?? És most is elkaphatnád, mert hallottam én már dupla pé-ről + a bejutó spermuci az éppen beágyazódó babát is segíti, egyfajta ragasztóanyag, szóval ideje lenne. Kép
Úgy emlékszem neked a balos a nem jó oldal, de ugyanígy voltam én is, hogy nekem meg a jobbos nem jó, ott volt a tüsző, aztán tessék bumm. Kép
s_norka
 
 


Na akkor ma gyúrunk, este kérlek ne zavarjatok, mert akcióban leszünk, ha másért hogy illően köszöntsük Húsvétot!
FArkasok J

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok Hölgyek!Kép

Igyekszem válaszolni a korábban általatok feltett kérdésekre,de csak tömören,mert hamarosan hív a család.

Melcsi/S norka!Kép

Tervezni két ilyen kis törpe mellett nem nagyon lehet,de Stella amint utoléri magát,biztosan megírja Nektek,ahogy ő látja dolgokat.....

Napi rutinról sem igazán tudok írni,mert az még nem alakult ki,és egy kis időnek biztosan el is kell telnie,hogy ilyenről beszámolhassunk.....

Melcsi!Kép

Amúgy ketten gondozzuk a tökösöket,de amennyiben tehetik a szülők is igyekeznek a segítségünkre lenni.

Latimi!Kép

Pedig meglehetősen fáradtak vagyunk.
Persze mindig történik valami,amitől nem lehet elég álmos az ember.
És az is feldob ,ha a skacokat a kezemben tarthatom.
Pláne,hogy még fénykép is készült róla.....Kép
stellapa
 
 


Judit!

Akkor adjatok bele apait-anyait!

Nektek is kellemes húsvétot!


Kép

Timi
latimi
 
 


Lányok, Fiúk!

Mindenkinek kellemes húsvétot!


Kép

Timi
latimi
 
 


Stella Család!
Gyönyörűek a gyerekek és ezek az apás képek, hát magukért beszélnek. Kép
Örülök hogy minden rendben van.

Kriszta!
Remélem hogy már tényleg nem lesz semmi baj a baba kürl és hogy ezt a csípőficam dolgot minél előbb kinövi, meggyógyul.

Nóri!
Hamarosan már te is a tanulás végére érsz és jöhet a baba. Már nagyon kíváncsi vagyok a te picidre is. Kép

Kellemes úhsvétot kívánok minenkinek, aki szereti a locsolókat annak minél többet, aki nem annak pedig sok finomságot. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok,

Nagyon köszönöm a sok-sok gratulációt, Kavicskának és Juditnak külön köszönet a tudósításért!

Szerdán jöttünk haza, egy gyönyörű, formás kislánnyal a kezünkben! Kép Olyan boldog vagyok, hogy azt leírni nem lehet!
Van egy picike kis asszimetria a csípőjében (tőlem örökölte), de remélem, korrigálható. Nem vészes.
Egyébként teljesen egészséges. És beindult a tejem is (annyi, hogy szopizás után még kb. 150-et fejhetnék a kettőből...). Iszom a Laktoherb teát is. Az segített. Meg a mindennapos madártej és édesanyám gondoskodása (minden nap külön főz nekem és hozza akajcsit, ami a tejnek segít).
Szüléstörténetet később írok! Kép
Képeket pedig Daliás Férjemtől Kép fogtok kapni nemsokára.
Laura "hivatalosan" 3400 g-al született és 3.390 g-al hoztuk el a kórházból. De már nagyon elegem volt az ottani életből Kép

Kérdésem lenne viszont, kérlek, segítsetek nekem!

Orsi, Melcsi, gyakorló mamikKép
Laura hasfájós lett, nagyon sok gázt termel. Igazából részben sajna az én hibám is, mert nagyon sok tejcsit adtam neki (amikor sírt és a szájába kapkodta a kezét, mindig etettem, de persze nem kellett volna... most már mindegy). Már beállt a ritmusa 3-4 óránkénti szopira, de borzasztóan gyötrik a görcsök, alig tudunk mással foglalkozni, mint őt nyugtatgatni, ez szinte az egész napot elviszi... (az éjszakákról ne is beszéljünk).
Szóval mostanság 60-akat eszik kb. 15 perc alatt, majd be is alszik (persze keltjük a böfigézhez!), elalszik, majd kb. 1 óra múlva indul az aréna... Olyan vígasztalhatatlan, megszakad a szívem és nem bírok vele mit kezdeni.
Segítsetek: mit lehet tenni ilyenkor vele?
Nem is alszik olyan mélyen, nem tudom, meddig bírja így szegénykém...

A másik kérdésem: ilyen pici korban mennyi az ideális szobahőmérséklet?

Szóval még 1x köszönet a sok bíztatásért és jó szóért, mindenképpen jövök, amint lesz egy szusszanás időm!

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


KavicskaKép
Láttam az üzenetet, nem tudtam rá reagálni, annyira sajnáltam és olyan szomorú lettem tőle... Kép Most úgyis mindegy mit írok, az nem segít. Vigyázz magadra és az idő segíteni fog.

Nagyon sok puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique, én még neked nem is gratuláltam, de hadd tegyem meg utólag!! Sok boldogságot kívánok a pici lányhoz!

Én nem vagyok gyakorló kismami még, de most szült két barátnőm is nemrégen. Õk arra jöttek rá, hogy az általuk iszogatott Laktoherb teától vannak görcsei a picinek! Nem lehet, hogy nálatok is ez a ludas?? Vannak másfajta teák is, de nemigen kellhetnek, ha ennyi tejed van! Kép

Norka
s_norka
 
 


NorkaKép
Köszi a gratulációt, és a tippet is! Kép
Az az igazság, hogy eleinte nem nagyon volt tejcsim és emiatt kezdtem el inni a teát. Most is érzem, hogy ha nem iszom, kicsit kevesebb az annyi amennyi.
Mindenesetre megpróbálom majd pár napra elhagyni, hátha tényleg itt is ez a baj... Bár az elején nem volt még ilyen hasgörcsös szegénykém, pedig az eleje óta iszom a teát.
Beszéltem a gyerekorvossal, aki a kórházban ügyel éppen (ő engedte haza Laurát is) és ajánlott homeós gyógyit, a Chamomilla Vulgaris C30-at. Egy darabot kell csak össz-vissz beadni, azt mondja, ettől teljesen helyre kell jönnie a leányzónak.
Erről hallottál valamit?

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique,

Nekem a védőnő mondta hogy a laktoherbet hígabban érdemes inni, 1 filter 1 liter vízbe, nem egy bögrébe....Nekem speciel hasmenésem lett tőle, igy ma nem is ittam...
Hasfájásra vannak mindenféle cseppek is, a kórházban az egyik lány a Gripe Water-re esküdött, de a homeos gyogyi is biztos jó...
Érdekes, nekünk 70-80-at mondtak adagra, bár mi a napi 7 szopira álltunk rá. Ti 8 x 60-on vagytok ?

Mi javulgatunk, ciciben még mindig fele tej van, naponta kétszer sikerül szopizni egyelőre, de nem adjuk fel.

Farkaslány,
Apa kiveszi a részét mindenből, persze fotózgat is. Egész jól tudtunk ma aludni, kb 5-6 órát éjszaka. Délután is másfél órácska, legalább hasfájósak nem vagyunk még egyelőre...


Fanni,
Azt hiszem gyógytornász mindenképpen érdekelne, kérdés hogy mennyire messzire kell érte menni ?? Esteleg nem jön házhoz ?
email címem: krisztaba@freemail.hu

Na megyek mert etetés van...

Mindenkinek kellemes húsvétot.

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


KrisztaKép
Olvastam, szegénykém mennyi minden történt Veletek mostanában... Szegény kislegény is jól indított Kép
Örülök, hogy most már kezdenek megoldódni a gondok... Amióta anya vagyok, tudom csak igazán, milyen aggódni a piciért.

Laktoherb tea: nem tudom, hogy enélkül lett volna-e ennyi tejem, mint amennyi. Elindult valami, de az csak arra volt elég, hogy tápis pótlást kérjek Laurának a tejcsi mellé. Kép
Nem mérem ezt így, hogy 8x60, mert nem mindig eszi meg a 60-at. Illetve lehet, hogy megenné, de nem tesz jót a pocijának. És akkor meg csak szemved. Nehéz megtalálni a középutat. Azt mondják, hogy 15-20 perces szopi a jó megoldás. Namost az nekünk 60-70. De pl. du. adtam neki 40-et és jobban bealudt tőle, mint az előtte 50 és 60-tól. Változó, hogy mennyi kell nekik, én egyébként az igény szerinti szopizás híve vagyok. Laura képes lenne megenni kb. 120-at is egy szopival, de akkor az 2 órán át tart és utána iszonyúan fáj a pocija. Így marad a mérsékelt mennyiség és a gyakrabb etetés (akkor bealudt 4-6 órákra is!). Így most kb. 2-3 óránként szopizik és ezeket az "átlag" mennyiségeket.
A gyerekdoki szerint gyönyörűen fejlett kisbaba, már inkább néz ki csecsemőnek, mint újszülöttnek. Már emelgeti a fejét is és a szemével állandóan engem keres. Nagyon erős kiscsaj. Kép
Sokat-sokat fejd a cicit (tudod, közben a tejcsatornákat dolgozd meg egészen mélyen!) és meglátod, meglesz az eredménye!

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


A kis Hercegnőm:

A kórházban:
Kép
Kép

Már itthon:
Kép

KépKép
unique
 
 


Unique!

Gyönyörű a hercegnőtök.
Mégegyszer szívből gratulálok.

Puszi

Timi
latimi
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Unique!
Gratulálok szivből, gyönyörü a kis Hercegnőtök!
A hasfájásról én is azt hallottam, hogy lehet a teától is, de Pörinek pl. nem fájt sose, Mátéval meg sokat kinlódtunk mi is, akkor még nem volt ez a tea pedig.
Édesköményt adtak akkoriban Máténak, de sajnos csak az idő fog használni, kb. 3 hónapos korában kinövi. Este a legrosszabb, ezt talán már észre is vetted, olyankor a karunkban hasra fektettük és lógott, azzal jól elvolt sokat.
Egyébként a laktoherbnek még lehet olyan hatása is, hogy kiütést kap tőle a gyermek, igy jártunk mi is. Az én dokinénim szernit napi fél liternél nem kell több, de ha Neked ilyen sok a tejed, lehet hogy nem is kéne inni.
Kedves Kriszta!
Jobb lenne ha minden etetésnél szopna, bármennyi van, mindkét mellből, aztán adnád Neki a tápszert, azzal segithetnéd kicsit a termelést.
Küldök Nektek én is képet:Kép

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: