Új privát üzeneted érkezett!

Neked is szép estét!Kép
Julcsi2
 


A férjem már megint elrepült északnak a vadludakkal. Kép

Angyal,
A Kaáliba? És addigra élettársak is lesztek? Az jár vmi ceremóniával vagy papírmunka?
Jó, hogy nem halogattad tovább ezt a vizsgálatot.

Julcsi,
és ez a fagyasztás visszafogja a pattanások előjövetelét is? Bpen sehol sem csinálják?

Zsuzska,
ne haragudj, nem személyesen neked szólt ez a clostys dolog.
potter_76
 
 


Potter,
jaja, oda!
Közjegyző előtt nyilatkozatot teszünk majd addig. Igen, csak papírmunka, gondolom annyi idő, míg kiállítja, meg aláírjuk. Infóim szerint 15 rugó.

Valahol a neten azt találtam, hogyha valótlanul nyilatkozom, akkor 3 év dutyi is lehet belőle! Kép

angel37
 
 

 
 

Kép
Gyes oda is jár. Kép És megtanulhatsz kosarat fonni is. Kép
Barátnőm nővérének nagyob bejött a Kaáli, 2 inszem, 2 baba. Kép Azt mondta, hogy nagyon kedvesek voltak mindig. A férjét nem kérdeztem, hogy milyen volt leadni a cuccost. Kép
potter_76
 
 


15 rugó??? Abból kijön 2 házasságkötés is. Kép
És ez miben más egyébként mint a házasság? Jogilag.
potter_76
 
 


Ági, Haga azt mondja, hogy neki 2 éve csinálta meg ez a doki a nyakán és az arcán és azóta gyakorlatilag tünetmentes. De most Reni elbizonytalanított.
A neten kerestem, de sehol nem találtam ilyet. Vagyis egy helyen igen, amit meséltem is. Elmentem, aztán kiderült, hogy nem is használják ezt az anyagot. Félrevezetés volt. A doki nagyon fel is volt háborodva. Ismerte az eljárást, de nem erre a célra.
Hagának is kisérleti jelleggel csinálták még két éve. Meg is lepődtem, hogy Debrecenben is hazsnálják, ráadásul TB.vel.

Angel, miről maradtam le??? Mész a Kaáliba?
Julcsi2
 


Angel, a bátyáméknak a település jegyzője állította ki és ingyérKép
Ha jóül vettem ki, hogy miről beszélgettek. Lehet, hogy számomra láthatatlan egy-két hsz. Szóvalez az élettársi nyilatkozat.
Julcsi2
 


Kép Kép Kép Lehetnék könyvtáros is, mint Cini...

Igen, jókat hallottam én is róluk! Kép Mi az inszemet átugorjuk, de nem is bánom.

Fogalmam sincs, miben más... Ennyire nem másztam bele! Kép

Igen, nekem jó lenne az olyan házassákötés, amiből kettő belefér 15 rugóba, de az én Drágámnak hetedhétországra szóló kell... Kép

angel37
 
 


Julcsi,
igen és igen! Kép Kép

Ja, állítólag érdemes megkérdezni több közjegyzőt, mert más árakkal dolgoznak, de ezen már nem múlik!

angel37
 
 


Mikor mentek a Kaáliba?
Julcsi2
 


Júniusra kérek majd időpontot, remélem nem fogok addig bepánikolni!

angel37
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 33+5 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 31+0 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 153 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 20+2 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Beuka 2004 szept. 10+4 30-34 rendszertelen Bács- Kiskun 25 év 1. baba Kép
Haga 2004.nov 8+5 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - Kép
O. Kriszti 2005. febr. 34 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*2.clostys ciklus -
Vk Hajni 2003. júl. 25 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Kamilla 2005. máj. 23 24-26 nap Budapest 27 év - -
Ancsa 2003. okt. 22 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba 4.Closty+2.Choragon ciklus
Lara 2005. ápr. 22 24-36 nap Komló 27 év - -
Julcsi 2005. márc. 13 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Reni 2005. szept. 12 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év Esküvő miatt babaproject mellékes -
Móni 2005. márc. 12 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban
Zsuzska 80 2005.jan. 1 28 nap Győr 24 év - - </pre>
Julcsi2
 


Angyal,
A mi házasságkötésünk is 2 fordulós volt. Először a polgári, szétnéztünk a szekrényben, mit lehetne felvenni, és reggel elmentem fodrászhoz vágásra. Férjem megborotválkozott. 8 perc volt gratulációval együtt, és nagyon vidám, mert elnevettük. Kép
A 2. a templomi volt meg lagzi, hetedhétországos (lagzi szülői nyomásra). Másfél év különbséggel. A templomban nagyon szép volt, de ennek ellenére nekem az 1. jobban tetszett.

Ja, Breni,
tokkal vonóval meg lehet szervezni egy lagzit 1 hét alatt. És a milyenk full extrás volt. Mivel minden rokon vidéki csak a legközelebbi rokonoknak vittük el a meghívót, a többit kipostáztuk. Lazább haveroknak sms. Kép
Hozzátartozik az igazsághoz, hogy nekem ez inkább nyűg volt, a szervezés meg a lagzi is, ezért nem foglalkoztam vele olyan sokat. De nem látszott meg az eredményen. Szerencsénk volt mindennel.
Lazításképpen azért el tudtam szökni a lagziról unokatesóimmal egy koktélbárba. Megkértem, hogy raboljanak el. Kép Hogy a férjemnek se legyen fejtörés, csak a "sarki bárba" mentünk. Ez volt a lagzi fénypontja. Kép

Julcsi,
emlékszem, hogy írtad. A házipatika.com-on vannak dokik, akiktől lehet a neten kérdezni. Biztos tudják, ha lehet Bpen is. Vagy már eldöntötted, hogy oda mész? Mikorra kaptál időpontot? Biztos írtad, csak figyelmetlen vagyok. Kép
potter_76
 
 


Angyal,
milyen pánikra gondolsz?
"Midlife crisis?" Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!
Julcsi majd holnap írj át légyszi a táblában:
Holnap 6 cn,és 3 .clostys ciklus-köszike,és jó éjt!
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!
Julcsi!Az aloe berrynél csak mi hagytunk ki néhány napot.Drága!!!Sajnálom a fagyasztásos dolgot,de nem értem igazán.Én már több mindenkinél hallottam ezt az eljárást,de nem volt hatásos,az aloe vera jobb,nem csak a berry hanem a krémek.
Potter!Én sem szeretném túl szervezni az esküvőt,nincs türelmem hozzá.Ma megyek ruhát próbálni,ha tetszik lefoglalom.Holnap meg itt nálunk Házasulandók napja lesz,kiállítás,arra megyünk.

Kép
breni
 
 


Jó reggelt Csajok!

Egy kicsit eltűntem. Több, mint egy hete nem jártam itt. Utaztunk egyet apával, meg felgyülemlett sok elintéznivaló.

Megvagyok. Tegnap voltunk UH-n. Hát mit mondjak, 2070 grammos a kisfiam. Kép Összességében 3 nappal mondták idősebbnek. A múltkorin 4 nappal fiatalabbnak mondták az UH alapján. Szóval belehúzott a kis tökös. Egyébként minden rendben van. Majd megpróbálok visszaolvasni.

Puszi mindenkinek.

Betti
31+1 (31+4 UH szerint)

Jaa, nekünk jövő tavasszal-nyáron lesz egy kis kerti partink itthon szép ruhával és anyakönyvezetővel. Kép

Betti
betti73
 
 


Betti!Jó hallani hogy jól vagytok.Örülök!Még ti sem vaygtok összeházasodva?Én azt hittem.Kép

Kép
breni
 
 


Potter!

Mintha csak magamat olvastam volna a soraidban!
Hát úgy képzeld el, hogy nekünk május végén lesz a polgári esküvőnk úgy, hogy a kutyának nem fogunk szólni róla. (annyit változtattunk az eredeti elképzelésen, hogy a szülőket azért meghívjuk, mert azért mégiscsak illik.) A templomit meg jövő nyárra tervezzük és majd akkor csináljuk a nagy felhajtást rokonokkal barátokkal lagzival. Kicsit félünk, hogy nem fogja a rokonság túlságosan értékelni ezt a megoldást de reméljük, hogy, ha hozzátesszük, hogy jövő nyárra hivatalosak a templomi ceremóniára, akkor megenyhülnek. Csak ne kérdezzék meg, hogy miért ez a hirtelen esküvő, mert ezt nem nagyon szeretnénk szétkürtölni. Pedig meg fogják kérdezni, mert tényleg furcsa. És, hát ugyabár a gyerek miatt van az egész, de nem úgy, ahogy esetleg ők gondolják. Minden szempontból jobb, ha házasok vagyunk. Ha netalán tán sikerülne, akkor azért, ha meg nem, akkor azért, mert lassan nekünk is el kéne látogatni egy meddőségibe.

Bocs, ha kicsit hosszú voltam.
Ja, és még nem jött meg, úgyhogy délután szabad a pálya a dokinak! Júj, de izgulok!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Betti!

Jó, hogy itt vagy és hogy minden ok. Van már neve a kistökösnek?

Én is azt hittem, hogy már házasok vagytok. Egyébként a templomi-lagzis második felvonást mi is ott szeretnénk a kertben, ezért is kell még egy évet várni, mert most tele van a kert sóder-tégla és macskakő kupacokkal.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ez is jó megoldás.Én kicsi esküvőt szerettem volna,de ez kizárt,mivel a páromék vannak vagy 60-an,mi meg 7-en.Jó arány mi?Nem tehetjük meg hogy őket kihagyjuk(pedig jobb lenne).Sebaj.Kibírok egy napot.
Kamilla!Mikor kellett volna megjönnie?

Kép
breni
 
 


Breni!
Még nem késik, csak tegnap olyan furán fájt a hasam mintha meg akarna jönni és attól féltem, hogy a doki miatti nagy izgalmamban, pont most fog előbb jönni, de szerencsére nem így lett. Szerintem a hétvégén tutira megjön.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Elég lett volna megnéznem a táblát.Össze vagyok zavarodva.Te most miért mész dokihoz?Annyi az infórmáció,hogy már nem tudom ki hol tart.Bocsika!Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Reni, ne sajnáld!Iszom a Berryt is és megcsináltatom a fagyasztást is, aztán meg majd meglátjuk!

Nekünk 90 fős mulatós lagzink volt. Én imádom a hagyományos falusi lakodalmat. Na nekünk nem sátorban volt, de igazi mulatós volt. Az igaz, hogy sok ember volt, aki számomra nem sokat jelentett. És biztosan jobban éreztem volna magam egy kicsivel, ha ők nincsenek ott, csak tényleg azok, akiket igazán szeretünk. Szóval jó, ha ezt Ti így meg tudjátok tenni.
Nekem maradandó élmény maradt és ha tehetném mégegyszer így csinálnám. Gondolkoztunk mi is a 4 fős esküvőn, de féltem, hogy később megbánom. Annyi jó mulatós képünk lett és a DVD is. Barátok, rokonok...... Szóval igazán jól szórakoztunk.
Pesze azt is megértem, aki meghitt csendes, romantikus esküvőt szeretne.
Julcsi2
 


Ja és tudom, hopgy azt fogjátok mondani, hogy ezen a napon csak mi vagyunk a fontosak, de én nem így látom. A szüleimnek, akik hagyománytisztelő emberek és világ életükben falun laktak, nagyon sokat jelentett ez a lagzi. És nekem nagyon sokat jelentett az, hogy nekik örüömet szerezzek. Õk neveltek fel és boldogok, ha látják a mi boldogságunkat és osztozhatnak ebben az egész familiával, rokonsággal.
Julcsi2
 


Zsuzska írt mailt, hogy vegyem ki a táblából. Kép nagyon szomrú lennék, ha nem jönne többé.Kép Kép
Julcsi2
 


Zsuzska!Kép

Kép
breni
 
 


Julcsi,
lehet, hogy túl erőszakosak voltunk a clostys témában, azért.

Szia Betti! Kép
Szép nagy baba. Az enyém a 32. héten volt 1800g körül. Kép

Kamilla,
sok boldogságot az esküvőhöz. Ne aggódj a rokonok miatt, nekünk nem volt ezzel gond. Mi novemberben házasodtunk, és nem a következő, hanem a második nyáron volt a lagzi. Kép Apáék azért furcsállták, hogy ilyet...Kép Nekünk lakásvásárlás volt az indok. Kép
potter_76
 
 


Breni!
Semmi különös, csak letelt az egy év próbálkozás és már eléggé aggódok, hogy mi van. Valszeg csak annyi fog történni, hogy ír vérvételre beutalót, meg rákszűrést is csináltatok, ha már ott vagyok. (elég régen voltam már) Aztán jöhet a HSG. "jaj, de jó" Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Zsuzska, remélem nem én sértettelek meg a Closty-s beszólásommal. Nem azt akartam kihozni az egészből, hogy hülyeség a Closty, hanem, hogy nekem szerintem nem az lenne a megoldás, mert szerintem van pé-m és elzáródásra gyanakszom.

Persze, sok embernek segített és drukkolok, hogy neked is sikert hozzon.

Bocs, ha megbántottalak, nem akartam.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Jól teszed hogy elmész.Remélem minden rendben lesz és nem azért nem jön a baba mert vmi nics rendben hanem mert még nincs itt az ideje.Kép
Az én főnökömnek éjszaka megszületett a babája.A kolléganőm meg 11.-re van kiírva,és 36 hetes ultrahangon 3600 grammos volt a kistökös.

Kép
breni
 
 


sziasztok!

nem , dehogy sértettek meg!Kép nem erről van szó.
Most nekem (is) összecsaptak a villámok (ugye így mondják?!) a fejem fölött, (kutyámat műtötték, kocsieladás stb) és most egyenlőre jobbnak látom...szóval most elég stesszes volt minden, és most ezt a Closthys dolgot nyugodtan szeretném elkezdeni, végigcsinálni. Tudom,hogy minden benne van a pakliban (jó is rossz is ), de majd meglátjuk.
szóval nincs harag, meg semmi, csak most "magányban" akarok egy kicsit lenni...

Mindenkinek drukk!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
Ne csinald ezt!!!!Tessek bizakodni!!!Mar egy lepessel kozelebb vagytok a babahoz!!!!

Reni!
Szep delutan var ma rad!!Kép
Nalunk is bebi aradat lesz!Majus,junius,julius!KépKép

Kamilla!
Drukk az uj dokihoz!!!!

Betti!
Gratula a nagy fiuhoz!Jol belehuzott!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


SZiasztok!

Potter,
Igen, jól hangzik ez a kétfordulós!Kép Én bőven megelégednék egy "tiféle" elsővel, és őszintén megmondom templomit nem is akarok.
De hát a párom nem elégszik meg ezzel a variációval, és ha nem is lesz második forduló, akkor a polgári+lagzinak kell héthatárra szólnia...
Szóval legegyszerűbb most a közjegyző, a többi meg majd valamikor...ráér... Kép

Nana, a midlife crisis még odébb van! Kép Annyira nem vagyok ötye! Kép

Zsuzska,
Kép, azért várunk, ha lesz kedved visszajönni!

Kamilla,
nem kell félni a HSG-től! Kép Nem mindenki szív vele akkorát, mint én! A nők nagy részénél egy egyszerű kis beavatkozás, max. mensis göcsökkel.

Szia Betti,
gratula a pöcsöshöz! Kép
Merre voltatok?

angel37
 
 


Ancsa!Igen szép du-om lesz.Mi újság?

Kép
breni
 
 


Angel. Nem a szívás miatt félek, hanem a fájdalom küszöbömtől. Nekem még egy sima citológia se szokott valami "jól" esni.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Nincs semmi!Varakozas!Kép

Nekem mindig faj amikor leveszik a rakszurest!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én meg sem érzem,egy nagyon-nagyon kicsit talán csíp.Én is voltam,volt a falon fent egy monitor és láttam hogy mit csinál velem bent és láttam a méhemet is.Olyan érdekes volt.

Kép
breni
 
 


En csak az UH-ot szoktam latni,de abbol sem mindig tudom kivenni a dolgokat!Multkor a tuszomre azt hittem hogy az a petefeszkem!Meresztettem a szemem hogy hol van benne a tuszo!Aztan mondja a doki hogy az az,en meg rohogtem magamban hogy milye hulye vagyok!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én sem tudnám.Kép
Hogy kell azt a vicsorgó arcot csinálni?

Kép
breni
 
 


Kettos pont es nagy O-betu=Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


LEVAGYOK TILTVA????

Egy tegnapi üzimet sem találom, meg a mostanit sem!!!

MI VAN???
Vendég
 


Haga!Én sem értem.Most írtál?

Csak egy próba : Kép

Kép
breni
 
 


Negyed 1 körül írtam. Először megjelent, mikor elküldtem, most meg azóta semmi. Egy egész litániát írtamKép
Még egyszer nem fogom leírni.
Julcsinak írtam, de inkább elküldöm emailben neki.
Meg az esküvőnkről írtamKép
Vendég
 


Megyek haza.Sziasztok.Hétfőn jövök.Jó hétvégét mindenkinek.Kép

Kép
breni
 
 


Kamilla,
megértelek, fájdalomküszöböm nekem is a béka segge alatt! és végül nem éreztem belőle semmit! Kép
A citológia levétel nagyban a dokitól függ... Volt akinél majdnem leugrottam az asztalról! A mostani nagyon ügyes, meg sem érzem!

Drukk neked, hogy ne fájjon! És hogy minden rendben legyen!

Ancsa, Reni, Haga! Sziasztok! Kép

angel37
 
 


Köszi a bíztatást.
Az lenne a legjobb, ha nem is kerülne sor az egészre, mert nem jönne meg. Dehát ilyenről már álmodni se merek.

Jó hétvégét mindenkinek!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


A dokim legutóbb megvizsgált "bimanuálisan", meg azt ígérte, hogy hüvelykenetet is vesz le. Éreztem vmi enyhe nyomást, aztán már ott írogatott az asztalnál...én meg még mindig ott feküdtem szétrakott lábakkal, mint aki még vár vmire. Kép
Hazafelé gondoltam, hogy oké, lehet, hogy volt vizsgálat, de a kenetet tuti nem vette le. Kép De már megkaptam az eredményét. KépKépKép Nos, ha a gyereket is így veszi ki, akkor király! KépKépKép

Zsuzska,
sok sikert! Azért nézz be néha. Kép
potter_76
 
 


Jó reggelt mindenkinek!Kép

Kép
breni
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Kép

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?