Új privát üzeneted érkezett!

Istenem...nagyon sajnálom.
2 pici gyerekkel, igazságtalan az élet.KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

En is olvastam mar hogy mi tortent Lauval!Nagyon megrazott engem is,pedig nem ismertem ot!Olvastam amit irt a ferje!KépSzornyu tragedia!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


??????????

Kép
breni
 
 

 
 

Ancsa!Hol olvastad?

Kép
breni
 
 


A 2004.oszi topik volt Laue!Ott olvastam hogy hogy osztotta meg a ferje a rossz hirt!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


A gyermekek,magzatok kor szerinten belul van!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nem találom.

Kép
breni
 
 


Nem találom.

Kép
breni
 
 


Gyermekek,magzatok kor szerint-2004.osz-marcius 29.

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok!

Na vagyok én is.
Ma vagyok 1 cn-on, még jó hogy tegnap voltam dokinál.Megcsináltattam a citológiát, elkezdjük a vizsgálatokat.
Szóval elmondtan neki minden bánatomat, bajomat, és erre mit csinált na mit...igen Clostyt írt fel....szóval az 5. naptól 5 napon át 2*1 szem.
Most már én is a Closthysok táborába tartozom...ez nem tudom hogy jó -e vagy nem majd kiderül...most várok...aztán ha ez sem jött be akkor páromnak spermavizsgálat, és ha az is megvan akkor megint én jövök.
Rólam ennyit....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Megtaláltam,de jobb lett volna ha nem.......Kép Úristen!

Kép
breni
 
 


Reni!

Babanet Társalgó/Gyermekek, magzatok kor szerint/2004 őszi kisbabák/Archív 2006. március 30.
Ott írja Lau férje a szörnyű hírt.

Én egyébként még azt is csodálom, hogy képes volt írni. Hihetetlen az egész...

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Bocsi,Reni, lemaradtam.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Zsuzska!
Drukkolok hogy a sikeres taborba is tartozhass!!!!!!Remelem neked elsore sikerulni fog!!!!!UH-ra kell menned felidoben?


Reni!
En is atsirtam egy delelottot!Nagyon sajnalom oket!Most gyujtest szerveznek a csalad tamogatasara!Annyira szeretnek en is adni,de sajnos mi nem allunk ugy anyagilag!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa ! Te is szedsz ilyen gyógyit?
neked mennyit kell? nekem nem kell UH-ra mennem....neked kell??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!
En mar a 4.adagon vagyok tul!Eloszor a 3.naptol 5napig 1-et!Most meg mar 3honapja a 3.naptol 5napig 3x1!A 13.napon kell mennem UH-ra!Csodalom hogy neked nem kell!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Zsuzska,
hivatalosan kéne hozzá UH kontroll, de hallottam olyat is, hogy anélkül...

Lau,
Kép
potter_76
 
 


Kérdeztem tőle hogy kell -e UH, de azt mondta nem...én nem tudok mmit csinálni....mülönben is csak két hónap és akkor vissza kell menni....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Akkor ket adagot irt fel?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


igen kettőt...és vissza kell majd mennem...de Te már 4 adagon is túl vagy...hosszútávon nézik azt mondta...na mindegy ez van.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Lányok ez borzalmas!
Szegény Lau.

Kép
lara26
 
 


SZiasztok!

Zsuzska! Drukkolok, hogy sikerüljön a Closty project.
Én holnap megyek dokihoz és légyszi drukkoljatok, hogy addig ne jöjjön meg, mert most nagyon megjövős érzésem van. Szerintem nekem HSG jön, mert peteérésem az van, úgyhogy Closty nem kell.
Majd hétfőn irok, hogy mi volt.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Kamilla!Drukk!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Jó regggelt Reni!

Szóval akkor lassan mindenki elindul. Ha áprilisban megjön akkor talán én is bejelentkezek egy HSG-re. Meglátjuk.
Zsuzska, Kamilla, HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Haga, beszéltem a dokival. Úgy néz ki, hogy kedden lemegyek. Kb egy negyed órát beszéltünk. Nagyon jó fej volt. Persze azt mondta, hogy a gyógyszeres kezelés ami a biztos. Mondtam, hogy babatéma miatt nem szeretném és azt mondta, hogy oké. Menjek le és ha úgy látja, hogy segíthet, akkor kedden csinál is egy kezelést. Nagyon sokat várok most ettől a dologtól.Remélem sikerül, mert úgy érzem napról napra borzalmasabb a bőröm.
Julcsi2
 


SZiasztok!

Szörnyű, ami Lauval történt! Kép Kép Sok erőt kívánok a férjnek!

Kamilla,
drukk neked itt is! Kép
Sajna a clostyt csomószor felírják akkoris, ha van pé, csak úgy turbózásnak...

SZiasztok Julcsi, Reni! Kép Kép

angel37
 
 


Julcsi!Milyen dokihoz mész?Bőrgyógyászhoz?
Angel!Szia.

Kép
breni
 
 


Én meg biztos, hogy nem fogok Closty-t szedni, csak akkor, ha UH-val végigkísérnek egy ciklust és megállapítják, hogy nem nőnek elég nagyra, vagy mittomén. Csak úgy vaktában hormonokat bekapkodni szerintem nem túl jó dolog, főleg, ha mondjuk spec. nem vagyok átjárható, akkor meg tök mindegy hát tüszőm van. Szóval én inkább HSG.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


A Closthy nem hormon.

Két hónapon keresztül még nem olyan vészes, mint ha több hónapon keresztül szednéd.

szóval mindenki maga dönti el hogy mit szed be és mit nem. Ha hat agyógyszer akkor lesz baba , ha nem hat akkor más irányban próbálkozunk.

HSG-vel jobban meg fogsz szenvedni....de hát mindenki maga tudja...és én így döntöttem...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kamilla,
jaja, csakis, ha UH val követik!
Én őszintén szólva nagyon örülök, hogy nálam nem merült fel! Bár még egy HSG-t meggondolnék! Kép Kép

A closty valóban nem hormon, de a hormonokra hat!

Akiknek peteérés és ciklusproblémái vannak azonak sokat segíthet. Viszont plusz turbózásnak nincs értelme, pláne, ha vki nem is biztos, hogy átjárható.

angel37
 
 


Sziasztok csajok!!

Csak gyors bekukk!!!

Aki clostit szed és nem akarják uh-ni harcolja ki!!!!!Én 2 hónapot szedtem és lettek tőle ciszták,2 meg is maradt,hiszen tudjátok,laparral kelett megműteni!!!!A dokim ki is akadt mikor mondtam neki nem ellenőriztek uh-val!!!

Szóval csak jó tanács!!!!!Még nagyobb baj is lehet belőke,a cisztám 10 cm-es lett!!!!

Már meg gyógyultunk,kicsi köhögés de ez már semmi a hétvégéhez képest!!!Pocim vissza fogta magát,most nem akar nőni,nem tudom hol fér el benne a kisasszony.Na de a lényeg,hogy növöget szépen.

(28+1)
csanita
 
 


Szia Csajok,
closty ügyben egyetértek Csanitával és Angyallal. Én is emiatt váltam meg a régi dokimtól. Mondjuk ő nem tudta, hogy orvos vagyok. Kép

Kamilla,
drukkdrukk. Egyszer hallottam a tvben, hogy a tornászlányok citromlével tologatták el a mensijüket, hogy ne versenynapra essen. Csak sajna nem emlékszem, hogy előrehozza, vagy hátratolja. KépKépKép

Angyal,
te aztán tájékozott vagy orvosi témákban! Kép
Kipihented a testi fáradalmakat?

Julcsi,
remélem tud segíteni. Most már nem nőnek pattanásaid, és csak a régi hegeket kell eltüntetni?
Ne ess nagyon kétségbe az arcod miatt, ha mégsem sikerül teljesen eltüntetni. Nem éri meg a sok pánikot, hogy probléma van a bőröddel, a család, barátok meg úgysem veszik észre.
A férjem már nem is emlékszik, hogy milyen voltam ragyákkal, pedig a terhesség előtt tele voltam 13 éves koromtól.

Csanita,
ne aggódj, elfér. Kép Mert hát ugye nem panaszkodik....Kép

Betti, Hajni, Kata????? Mi van veletek?
Móni, jó, hogy bejelentkezel néha. Kép

Ági
33+5 Kép
potter_76
 
 


Zsuzska,
persze nem neked kellene azzal foglalkozni, hogy kell-e UH vagy nem, hanem a dokidnak. Ha így döntöttél, hát szurkolok, hogy ne legyen baj.
potter_76
 
 


SZia Potter! Kép

Ja, a testi része okés! A másik oldalnak még kell egy kis bátorítás! Kép

Ti hogy vagytok? Hű, már 33+5! Kép
Haladsz a némettel?

angel37
 
 


Potter! És inni kell vagy.... inni kell ugye? Mármint a citromlevet.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Igen Reni, lefagyasztják az arcomat! Kép

Na nehogy összevitázzatok ezen!!!!bár én mem ismerem a clostyt, de annak a híve vagyok, hogy a bajt kezeljük. Tehát én mindenekelőtt szeretném ha kiderítenék mi a probléma. Hogy kell e closty, azt szerintem két vérvételből ki lehet deríteni. Ha nem kell én sem szívesen szedném.

Anita, örülök, hogy jobban vagy!Kép
Julcsi2
 


Angyal,
gondolom...Remélem menni fog.
Minden okés velünk, a hasam már jó nagy, tegnap megállítottam vele egy guruló nénit a mozgólépcsőn, és ha birkózunk a férjemmel, már nem bír felborítani. Kép Ápr. utolsó hetében (a 36-on) kell mennem dokihoz, utána már hetente! Asszem akkor fogom érezni a finist. Kép
20-21 a nyelvvizsga, haladok gondolom, valamelyik irányban. Kép
potter_76
 
 


Kamilla Kép
igen, inni kell. Kép
Nemtom, mennyire igaz, csak hallottam.
potter_76
 
 


Szia Ági!

Hát jó lenne ha csak hegek lennének, de nem! Minden nap van 4-5 újabb duzzanat. Fájnak is és gyulladtak. emelett meg persze apró kis patikkal van tele az arcom, mintha fel lenne ömölve. Kép A hegeket már el tudom fogadni. Kép
Julcsi2
 


Sziasztok!

JulcsiKép
örülök, hogy sikerült a dokival besuélned, és mehetsz is hozzáKép Ott van a Pláza közelében a lakás+rendelő. Nagyon drukkolok majd Neked, szerintem megéri. Legalábbis nekem megérte annak idején.

Zsuzska:
Closty téma:
Tavaly a műtétem előtt felkerestem egy másik orvost, és mindenféle laborvizsgálat nélkül felírta. Mikor megkérdeztem, hogy nem kéne esetleg hormont nézni, majdnem kidobott a rendelőből, mondván hogyha nem tetszik a javaslata, akkor keressek más orvost... Még jó, hogy a műtét megoldotta a problémámat... És a hormonjaim is okék voltak.
Egy másik doki meg annyit mondott, hogy előtte ajánlatos a HSG, mert ha el vagyok záródva, akkor felesleges a gyógyszeres rásegítés. És igenis ajánlatos UH-n nyomon követni az eseményeket. De Te tudod!

Itt is megkérdezem, hátha erről is hallott már valaki valami babonát:
Állítólag kisfiúknál nincs annyi hányinger, kislányoknál annál több. És mi a helyzet azokkal, akik folyton éhesek, üres a gyomruk még evés után is? Hallottatok erről valami népi hiedelmet? Kép
Ezekben a hányásos babonákban sem nagyon hiszek, mert van aki kisfiúsan kórházba került, annyit hányt, van akinek meg semmi baja. Van aki a kislánnyal tök jól volt, míg a fiúval megszenvedett.
Nem mintha nem lenne mindegy a Baba neme, csak kiváncsi vagyok, hátha hallottatok ilyesmirőlKép

Ha nem jön közbe semmi, már április végén lesz kép a BabárólKép
Vendég
 


Basszus, itt nagyon szar a babanet!!!

Potter,
Kép Kép Kép
Remélem én is... csak rá kénne szánni magam, hogy elinduljon a dolog. Ha be nem sz*rok teljesen, akkor június elejére bejelentem magunkat.

Kamilla,
mire kell a citromlé?

angel37
 
 


Itt is szar a babanet!
Julcsi!Folyékony nitrogénnel csinálják ami jéghideg?

Kép
breni
 
 


Igen nagyon hideg lesz nekiKép
De túl lehet élni
Vendég
 


Haga, lehet, hogy csak vonattal tudok menni. Valamelyik helyi busszal oda tudok menni, vagy inkább taxi? És utána brutálisan fogok kinézni? Mert akkor inkább nem ülök vonatra.

Babaügyben nem ismerem a babonákat. Kép
Képet pedig nagyon várom!Kép
Julcsi2
 


Julcsi!Én is voltam ilyen fagyasztáson kb.5-ször,nekem nem volt hatásos,de remélem neked jó lesz.Nekem az aloe vera berry és a teája volt jó.Már kb. 4 hete nem jött ki új pattanás az arcomon és hátamon.Addig meg minden reggel új és új pattik jelentek meg.Meg jó meddőségre is.Ja és nyugodtan felülhetsz a vonatra,egy kis ideig piros lesz az arcod,nyakad de nem vészes.

Kép
breni
 
 


Reni, és Te hol voltál? Itt sehol nem csinálják, csak egy egy szemölcsre, vagy göbre, de egész arcra nem találtam még. Csak ezt a dokit, akit Haga ajánlott.
Most elkeserítettél. Annyira bíztam ebben a dologban. A berryt én is iszom. De most egyenlőre úgy tűnik, hogy csak több van. Bár mondták, hogy az első pár hétben kihozza. Te mióta iszod?
Julcsi2
 


Ne haragudj nem akartalak elkeseríteni.Mindenkinek más az arca lehet hogy neked tuti jó lesz,de ez több alkalomból álló kúra.Szerintem.Én a Bajcsy Zs.uctán voltam itt debrecenben a bőrgyógyászaton.Ingyenes,TB kártyás.Ismered?Azt én is úgy tudom hogy az elején kijön mert így jön ki a méreg,de nekem elmúlt napról napra.Én most iszom a 3.dobozzal(literes).Vagyis ketten isszuk a párommal,vacsora előtt belökünk egy felessel.

Kép
breni
 
 


És Neked ajánlották ezt? Rád nem akarták sózni a Roaccutant?
Én még csak az első doboznál tartok. Remélem bejön. Ha ketten isszátok és egy fél-fél decit akkor nem tarthat sokáig? Én kb 2 hete iszom. De néha elfelejtem)Remélem tényleg bejön.
Lassan pszichológushoz kell járnom miattuk, nem bőrgyógyászhoz. Kép
Julcsi2
 


Elmentem a bőrdokihoz és ő egyből rám kente,ennyi.Mondtam hogy abba hagytam a fogigátlót és azóta nagyon pattanásos az arcom és a hátam.Írt fel krémet.Nem használt.Írt fel másik krémet és tablettát.Nem használt.Így elkezdtem inni a Berry és a teát.Kb.12 napig elég,de 2 doboz után hagytunk szünetet 3 hetet és most kezdtük megint.

Kép
breni
 
 


Julcsi!Megyek haza.Szép estét!Kép

Kép
breni
 
 


Szünetet kell hagyni, vagy csak Ti hagytatok?

Köszi az infókat!Kép
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?