Új privát üzeneted érkezett!

jajj nem így akartam..de talán így is látjátok!
8 hetes, és Benőnek hívják!?Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Mondani akartam Julcsi, hogy tégy a tábla aljára...köszike!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Breni
...,ha Olaszországb mentek akkor ajánlom Lignanot.Nagyon szép hely a tengerpart a szállodáktól kb. 500méterre van és megfizethetők az árak is.
A meghívókat minnél hamarabb osszátok szét, hogy a vendégeknek legyen elég idejük az ajándékokat megvenni.
Kép

Sok boldogságot kívánok nekte még vagy 100 évig.
Kívánom még. hogy napról-napra jebban szeressétek egymást és legyen legalább 2 gyerkőcötök.

Inci
Kép

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

Zsuzska!ÓÓÓÓÓÓ nagyon édi!Veletek lakik?Én is kérek egy ilyet.Nagyon irigy vagyok most.

Kép
breni
 
 


Incike!Nagyon aranyos vagy.Inkább pénzt szeretnénk,mivel már lassan 2 éve együtt élünk és meg van mindenünk,meg már 4 éve arra gyűjtöttünk hogy meg tudjunk venni mindent amikor beköltözünk.Én május körül gondoltam kivinni a meghívókat.Az elég.Nem?Köszi az infót a nászúttal kapcsolatban.

Kép
breni
 
 


Mikor lesz pontosan az esküvő?

Azt is lehet, hogy anyukád kicsit besegít a rokonoknál, hogy ne vegyenek semmit, hanem inkább a rátok szánt összeget adják nektek nászajándékba.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!Szeptember 23,pont egy fél év múlva.
Nekem nincsenek rokonaim,3 testvérem van ,a szüleim és egy mamám.Sajnos.Az én részemről ennyi.Párom részéről kb.50-en.Ott kell valahogy rábeszélni az embereket hogy ne vegyenek ajándékot,de ezt általában megkérdezi az ember.A többi 30 ember pedig a barátok.

Kép
breni
 
 


Figyeljetek csajok!Szóljatok ha sok vagyok,nehogy rám is rám unjatok.Oké?Befejezem ezt az esküvő témát.

Kép
breni
 
 


Igen velünk lakik. Nagyon aranyos...de azért még nőni fog..vagy 2-szer ekkorára...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Breni
Bocs nem tudtam.
Akkor a párodnak kell intézkednie kicsit, hogy mit és hogy szeretnétek kapni stb.
Lassan kezdheted szétosztani a meghívókat kb. 2hónapod van rá.

Nekünk 2003.szeptember 13.-án volt. Most leszünk majd 3 éves házasok.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Kép

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Julcsi!
Koszonjuk a tablat!Gratulalok a kutyusokhoz!Legyen bennuk sok oromotok!Kép

Zsuzska!
Lehet rosszul emlekszem de nem azt mondtad hogy mesz orvoshoz???
NAGYON EEEDDDIIII!!!!!Ez a kosorru,logofulu ugye?Megkerdezhetem hogy mennyiert vetted?Mi is szeretnenk Marcinak egy ilyen torpe nyulat!

Monyoka!
Biztos nagyon szep lesz a hazikotok!!Majd tegyel fel kepet!!!

Reni!
Sok turelmet az elokeszuletekhez!!!Kép

Incike!
Nagyon aranyos par vagytok!Kép
Nekunk majus 13-an lesz a 6.hazassagi evfordulonk!25-en meg a 9.evfordulonk!

HAJNI,KAMILLA,KATA,MONI,AGI,BETTI.....!!!!!!!!!!!
MI VAN VELETEK???????????????????????????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Mi is szept. 24.-én leszünk 10 évesek és 13.-án 3 éves házasok.
Jó régen eggyütt vagytok akkor már ti is.
Remélem így is marad.
Kép
Nekünk ilyen kutyunk van.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


3500 Ft-ért vettem egy kereskedésben.
De valahol van már 3000 -ért is.

Olyan kis aranyos állatok, ugy tudnak bújni, és a simit is követelik!!!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Te is hamar megtalaltad a parodat!KépKép
Westi!Biztos nagyon aranyos!Nekunk a szomszedunkban van egy!Mindig a legnagyobb koszban van ugy hogy altalaban fekete szinu szokott lenni!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Zsuzska!
Koszi!Mi eddig 5000-ert hallottuk!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Incike!Cuki a kutyusod.A te kis manód(babád) hogy van?
Ancsa!Köszi

Kép
breni
 
 


Ancsa
Nálunk a kutya olyan becsben van tartva mintha a 2.gyerekünk lenne.
Kép

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Latom a cipoket o is szereti!A mi Bettink is mindig a ciponkben fekszik!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kép
A saját kiságyában, kicsit kómásan.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Hello Csajok,
tegnap írtam egy kp hosszú hszt, ami elszállt, lassú volt a babanet, kissé durcás lettem, és abbahagytam.
Tanulok egyébként nagy gázzal, 20-án nyelvvizsga.
Délután meghozták az Ikeából a rendelt cuccokat, rácuppantunk. Inkább praktikusnak és olcsónak mondanám. Kivéve a pelenkázót.

Ancsa,
kissé megzavarodtam babakocsi ügyben. Kérdezhetnék erről emilben? A profilodban lévőre, ha nem zavar, oké?

Egyébként jól vagyok, a hasam nő ezerrel, én is kerekedem. Már egész alienes a mozgása, nagyon vicces, néha kicsit ijesztő. Kép Szoktam babásat álmodni, de inkább morbidnak mondanám, mint szépnek. Kép

Zsuzska,
a nyuszi nagyon helyes! Kép

Julcsi,
köszi a táblát. Kíváncsi vagyok a kutyusokra. Kép

Angyal, Betti,
mizujs?
potter_76
 
 


Kisfiu?Hogy hivjak?
En most inkabb nem teszek rola kepet,mert meg a teli fazontKép hordja!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Agi!
VaromKép!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Régen nem jelentkeztem. Emlékszik még rám valaki?

Mi még egyben vagyunk, de most már akármikor érkezhet Babóka. Könnyű szülést jósolnak a dokik, mert nagyon lent van, és most 2800 gr, nem lesz egy díjbirkózó...Kép

Zsuzska!
Nagyon édes a nyulad!

Incike!
Babácskád mellett van időd netezni? Akkor nagyon jó lehet! Remélem, nálunk is ez lesz!Kép

Maminti
38+2

Kép
Kép
maminti81
 
 


Szia Maminti.

Én még emlékszem rád.Fiu vagy leány gyermek lesz a baba?
Biztos jó baba lesz a tietek is csak arra ügyelj,hogy minden kis nyöszörgésre ne men oda hozzá,mert akkor nem lesz 1 perc nyugtod sem tőle.Az elején még biztos sírósabb lesz, de ez hamar elmúlik csak idő kell neki is, hogy megszokja az új környezetet.


Igen Marci nagyon jó gyerek, most is itt játszik a csörgőjével és nagyon élvezi,hogy zörög és sokszínű.
Kép
Mimost leszünk 16.-án 4 hónaposak.

Inci és Marcell

Kép
Kép
incike
 
 


SZia Maminti!

Kár, hogy mostanában nem sűrűn jösz.
Nem teszel fel egy pocis képet?
Emlékszem mikor hazajöttem a nyaralásból akkor teszteltél +. Mintha csak tegnap lett volna.

Kívánok neked könnyű szülést és boldog babázást!!!!!

Ancsa. Köszi a hiányolást.
Hát velem csak annyi, hogy pénteken megyek a vadi új dokimhoz és nagyon drukkolok, hogy addig ne jöjjön meg, mert pénteken lesz a 24. nap és hát akkor már akár meg is jöhet. De azért remélem nem fog. Majd hétfőn beszámolok, hogy mit mondott.
Felrakom a szupi görbém.Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Julcsi, sok sikert a dokihozKép

Zsuzska, nagyon arik a nyuszikKép

Incikéék kómás kisjutyája is aranyosKép

Én nem teszek fel az enyémről, mert rá sem férne a képernyőreKép meg amúgy is, régebben már felraktamKép
Ma voltam a védőnőnél, és megkaptam a kiskönyvet, meg újságot, meg mendenféle füzetecskét, könyvecskét, úgyhogy lehet olvasgatniKép Na, meg persze a beutalókat. Holnap útra is kelek laborvizsgálatok ügyébenKép
Tudjátok mi a legjobb? Hogy a barátnőm is babát vár, ők 10 nappal fiatalabbakKép Egyszerre szülünk, juhéjjjKép Nekik a második, és nagyon rosszul van. Az elsővel is hányingerezett, de azt mondja, most sokkal rosszabbKép Nagyon sajnálom szegénytKép Nekem "csak" sz@r a gyomrom. Evés után is üresnek érzem, és néha mardos a sav is. Égni nem ég, csak mar, mint a veszedelem, mintha ki akarna ugrani a gyomrom a helyéről. Iszom a jeges vizet isKép
Nem írtam, de múlt csütörtökön voltam a dokinál, és 12mm a Baba, és szapora szívműködése vanKép
Majd május 4-én kell ismét mennem, az nagyon soká van, addig lehet aggódni, hogy minden oké-eKép

Most indulok a másik barátnőmhöz, neki egy lassan 3éves kislánya, és egy 4 hónapos kisfia van.

Teljen jól a napotokKép

És nem akarom elszólni magam, de lehet, hogy a régi munkahelyemre is visszamehetek májustól...

Na, befogtam, és leléptemKép

8+3
Vendég
 


Szia Maminti,
nna, akkor már nagyon a finisben vagytok. Kép Laza szülést és sok boldogságot kívánok nektek! Hogy érzed magad, magatokat?
Zafír hogy van?

Inci,
Marcell nagyon elégedetten fest mindig a képeken. Kép
potter_76
 
 


Potter
Igen elégedetten,mert az is.Kép
Kép

Ici és Marcell

Kép
Kép
incike
 
 


Marcianyu Kép
mail ment.
potter_76
 
 


Hol vagytok?Egy kis délutáni szieszta?

Kép
breni
 
 


Itt vagyok csak en is elaludtam Marcival!Kép

Agi!
Probaltam valaszolni!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Inci!

Nem tudjuk, fiú lesz-e vagy kislány. Majd meglepi lesz a végénKép Néha úgy éreztem, nem bírom ki, de már nincs sok hátra, és kiderül.

Kamilla, Potter!

Köszi!Kép

Egyébként egész jól vagyunk. Bár pont most lemondtam a tornáról, mert beleszúrt valami a hasamba, ami nem Babóka, és fáj...Gondolom, ez még nem AZ, mert az nem szúr és nem a poci tetejénél van. Ugye, Inci? Mint szülésben tapasztalt nő...Kép

Zafírék is egyben vannak még. De szegénynek nagyon dagad a lába. Már szeretné, hogy kijöjjön Dórika, de még nem mutat efféle hajlandóságotKép Remélem, bevár engemKép

Megpróbálok csatolni pocis képet.

Kép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Ancsa,
köszi a választ. Te mennyit emelgeted/emelgetted a gyereket kocsival együtt? Megéri drágábbat venni csak azért, hogy könnyebb legyen, vagy úgyse nagyon fogom emelgetni?
Nézegettem interneten, de meguntam, inkább kérdezek tapasztalt anyukától. Kép
Én is elaludtam, most ébredtem. Kép A nagy tanulásban elpilledtem. Kép

Maminti,
mikori ez a poci? Ha mostani, akkor egész kicsi...de formás. Kép
Kitartás Zafírnak. Nekem is dagad a lábam, de ez van. Kép
potter_76
 
 


Agi!
Nekem nem volt olyan helyzet hogy emelgetnem kellett volna!
Nektek a tarolo akkor az nagy segitseg!Viszont a babakocsit a lakasban is hasznalhatod,es ahhoz felkell vinned!
Szerintem Krisztit is kerdezd meg,ok is lakotelepen laknak!Az egy teljesen mas helyzet amibe en nem latok bele!Marmint a lakotelepi eletbe!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Potter!

Ez a kép kb 2 hetes. De tényleg nincs nagy hasam!Kép Eddig 10 kg-ot híztam. Hát, ez van. És szerencsére nem is vizesedem.
Egyébként én direkt könnyű babakocsit akartam, mert autó nélkül sokat kell BKVznom majd...Ha nektek van autótok, és lift, akkor vehetsz szerintem nehezebbet.

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!

Ha már így "összefutottunk" régiek, én is írok. Kép El se hittem, hogy Maminti nevét látom, azt hittem Te tornán vagy. Kép Én ma negyon akartam menni, de tortént velem egy kis baleset.. Sikerült az arcomat megégetnem, ráfröccsent a forró olaj hússütés közben, így jeges zacskóval az orromon feküdtem helyette. Kép Nem tudom, hogy hogy lehetek ilyen béna.

Ági, a bokád dagad csak, vagy vizesedsz? Én nagyjból kiikatattam a sót az étrendemből a védőnőm tanácsára, az elején rémes volt, viszont nagyon sokat segített. Meg a felpolcolt lábbal való alvás is.
Mi egy dög nagy babakocsit vettünk használtan, de van liftünk. Viszont a kocsi csomagtartójába nem fér be, de állítólag kevés az olyan, ami belefér. De ha az anyósülést hátratoljuk, talán be tudjuk rakni. Viszont nem bolygosíthatóak a kerekei elől, emiatt szerintem még sokat fogok szívni, talán erre érdemes figyelni.

Inci, nagyon édes baba Marcell!Kép Remélem a mi Dórikánk is ilyen jó gyerek lesz. De a kutya se semmi. Nem féltékeny a babára? Anyósoméknál van kutya, nagyon szeretem, de félek, hogy hogyan fog reagálni, ha majd nem vele foglakoznak, hanem az unokával, elég hebehurgya.

Így nézek most ki: Fontosnak tartom megjegyezni, hogy alap helyzetben nincs ekkora orrom, a múlt héten ez is megdagat. Kép
Zafír 38+0Kép

Kép
Kép
zafír
 
 


Hello Zafír,
vizesedem, de egyelőre nem zavar. Reggelre leapad, járás közben is, szóval ha nem csak úgy lóg, akkor okés. De az orrod nem vizesedeik, ugye? Kép

Ancsa,
asszem veszek egy nagykerekű nemdrágát, azt még mindig kisebb szívás lecserélni, ha úgy adódik. Kép

Maminti,
én is 10nél tartok, de abban víz is van. lesz az még 15-20 is. Kép

Most rohantam,. Sziasztok.

Ági
33+3
potter_76
 
 


Zafír
Nem,nem féltékeny, sőt úgy őrzi , ha degenek vannak nálunk(akik nem velünk laknak), mintha 1 velőscsont lenne.
Nem enged ám bárkit oda Marci közelébe, nehogy azt hidd.

Õ a Marci testőre, az mindegy,hogy hol vagyunk.Kép

Inci és Marcell

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
Csak bekukk! Nagyon nincs időm, estére mindig hulla vagyok, nem sok kedvem van a gép előtt csücsülni. Azért napról napra jobban vagyok.

Julcsi!
Javítanál a táblában? Ma (2006.04.04.) 10. cn. (7. cn.) A zárójeleset azért írtam, mert szombat este óta volt rózsaszínes, meg pár csepp, és szerdán, meg csüt.-ön kicsit több... Tampon nuku, 1 db vékony betéttel simán kihúztam a 2 "krirtikus" napon, a többin csak tisztasági... Ennyi volt a mostani menzeszem.

moni
 
 


Jó reggelt!Süt a napocska Kép

Kép
breni
 
 


Még mindenki alszik?Ugye nem én miattam nem jösztök?Lehet üldözési mániám van? Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk.

Maminti, Zsafír!
Örülök, hogy itt voltatok!Kép Gyertek máskor is! A babák megszületésének hírével mindenképpen!Kép

Móni!
Jó, hogy már javulgatsz, pihizz sokat!Kép

Most nincs több időm!

CuPp-CuPp: Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni!

Dehogy miattad...tényleg üldözési mániád van.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Lányok.

Könnyeimmel kűzdve tudatom veletek
mély fájdalommal , hogy a 2004 öszi topikból , hosszú betegség után végleg elbúcsúzott Lau, akinek itt maradt férje és két kisfia.
Isten veled Lau.
Kép

Idő.. néha mint gyorsröptű madár..
máskor ólomlábakra áll
Mi ez a szívbe markoló szédület
Veled - s egyedül Nélküled...


InciKép

Kép
Kép
incike
 
 


Dehogyis Reni!Eszedbe ne jusson ilyesmi. Biztosan sok a munka és lehet, hogy egy kicsit mindenki belefáradt a babavárásba.
Nálam mindkettő.
Bár miután megjött azt írtam, felhőtlen nyár, buli és minden, most megint rámtört a baba iránti vágy. Lehet, hogy azért mert most épp termékeny időszakban vagyok.
megint tele vagyok reménnyel. Veled mi újság? Teljesen el tudsz vonatkoztatni a témától?

Haga, a doki szabin volt tegnap. Azt mondta a felesége, hogy ma hívjam. Írtam azért neki egy emailt is a kérdéseimmel, mert megtaláltam a neten. De ma hívom, ha egy kicsit egyedül leszek az irodában.

Móni, nem akarsz tesztelni egyet? Ez nem volt mensi, Te is tudod!

Lányok, úgy örülök a pocis képeknek! Jöhetnétek ide gyakrabban, hiszen Ti is itt kezdtétek!KépAnita is szokott jönni!
Julcsi2
 


Jézusom! Incike én nem ismertem őt! De rendesen kirázott a hideg. Milyen betegsége volt?
Julcsi2
 


Incike!Úristen!!!Én nem ismertem,de ez szörnyű.Leírod hogy milyen betegsége volt.Kép

Kép
breni
 
 


Súlyos veseelégtelensége volt, de hiába a gyógyszeres kezelés és az új vese a szervezete nem bírta. a legkissebb gyerek még csak 1 1/2 éves.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Ez nagyon szörnyű. Kép KépIgen, mi itt nyafizunk és milyen szörnyűségek történnek közben. A két gyerek és a férje.....hát nagyon nehéz lesz nekik. Nem is tudok mit írni.Remélhetőleg lesz elég ereje az apukának.
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?