Új privát üzeneted érkezett!

megérkezett a várva várt sms válasz a Krisztától:

"Tegnap 22:30-kor gyorsvonatként megérkezett Tóth Máté. 3550gr, 53 cm, gyönyörű!
Mamának van egy csúnya gátsebe de mindketten jól vagyunk"

Gratulálunk nektek!
Farkasok

Kép
farkasok
 
 


Drága Kriszta!
NAgyon sok szeretettel gratulálok nektek! Legyetek nagyon boldogok és egyészségesek egész életetekben!Kép
Kép

Borsi

Borsi
borsókás
 
 


Kedves Kriszta!Kép

Ez Igen!
Engedd meg,hogy az elsők között gratuláljunk Nektek!
Amint lehet bemegyek Stellához,és közlöm vele a jó hírt!
Millió Puszi!Kép
stellapa
 
 

 
 

Kedves Druszám!! Kép

Nagyon nagy gratula a gyönyörű kissráchoz!! KépKépKép
Nagyon sok boldogságot, örömöt, egészséget kívánok Nektek!!! KépKépKép

Úgy látszik, a fiúk kíváncsibbak! KépKép

Kriszta/L.

Kép
lujzika
 
 


Unique Kép
nem elkeserítés, de nekem mindkét öcsém 2 hét túlhordással született.

GRATULÁLUNK KRISZTÁNAK ÉS A CSALÁDNAK MÁTÉ BABÁHOZ!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kriszta-család,

melegséggel gondolok rátok és gratuláimat küldöm! Máté nagyon gyorsan megérkezett! Kép
Kriszta gátsebéhez pedig mielőbbi enyhülést és egy kényelmes úszógumit kívánok ülni! Kép

Figyeljétek meg, mostmár jönnek a kislányok is. Ilyen szapora régen volt a Kaális topik. Kép

Norka (29+4)
s_norka
 
 


Most látom csak,hogy a tegnap éjféli reagálásom nem jött át.
Na mindegy megpróbálom mégegyszer.

Unique!Kép

A fiúk jó egészségnek örvendenek,nagyon jól viselkednek,és egyáltalán nem sírósak!
Talán azért,mert rengeteget aluszkálnak?
Stellánál még nem indult be a tejtermelődés,így pedig elég nehézkes szoptatni.
Főzöm és hordom be ezerrel a szoptatós teát,hátha az segít.
Azt még nem mondták,hogy meddig kell maradnia,de szerintem csak a jövő héten engedik haza.

Farkasok!

Igen-igen.....Stellát folyamat éjjel - nappal puszilgatom!Kép

S norka!

Én majdnem 190cm és 100kg vagyok.
Akkor talán mégiscsak van valami közöm a skacokhoz.....nem?
Stellának szükségeis lesz arra a sok - sok energiára!

És végül, - de nem utolsó sorban - MÉGEGYSZER SZERETNÉNK MEGKÖSZÖNNI MINDENKI GRATULÁCIÓJÁT!
Annyi,de annyi jókívánságot kaptunk az általunk látogatott 4 topicban,hogy lassan bekerülhetnénk vele a Guiness Rekordok könyvébe!
stellapa
 
 


Kriszta AnyaKép
Szívből gratulálunk!
Kép
Gyors gyógyulást és mielőbbi hazatérést kívánok Nektek!
Süni
süni_renóca
 
 


Stellaapus, hát persze, persze! Kép Kép

Csak ne feledjük azt se, hogy kedves párodnak, ahhoz, hogy ilyen szép nagyra nőjenek a fiúcskák, ilyen sokáig bent kellett tartania őket, s ez valóban nem kis teljesítmény egy pici ikrestől - igazából erre gondoltam, csak nem volt pontos a fogalmazásom! Kép
Drukkolok, hogy a tejcsi mielőbb belövelljen.
s_norka
 
 


Drága Kriszta!

Gratulálok! Gondoltad volna, hogy a szomszédok elől szülni menekülsz? Kép
Remélem, hamarosan meggyógyul a Mami, bár szerintem már az is gyógyír lesz, ha a fiacskádra nézel!
Sokszor puszillak,

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


KrisztaKép

Hurrá! Gratulálok és nagyon gyors gyógyulást kívánok, mielőbbi hazatéréssel!!! Máté tényleg szép nagy fiú lettKép
reno
36+4
renoka
 
 


Kriszta!

Nagyon-nagyon gratulálok a kisfiatokhoz.
Kép

Csók a CsaLádnak!
latimi
 
 


Sziasztok! Kép

Mégegyszer millió puszi a fiúcskáknak és mamáiknak is! KépKép

Unique! Kép
Vígaszképp mondom én is, hogy baba még nem maradt pocakban! KépKép

Ahogy repülő sem maradt még az égen Kép (Legalábbis nagyon remélem, hogy ez még mindig így van Kép) Mondom én, aki holnap repülőre pattan Esztitivel és 8 hónap után végre HAZAmegyünk egy picit! Kép

Sajna nem leszek netközelben majdnem két hétig, így most kívánok Mindenkinek nagyon boldog nyuszivárást babákkal pocakban és immár pocakon kívűl, és persze minden babára várónak is! Kép

Addig is, míg az ifjúságról felkerülnek a fotók, dobok én egyet a "nagyöreg" mindjárt-mindjárt (06.08) két éves Esztitiről! Kép

Kép

Mindenkit ölel: Kriszta/L. és Esztiti

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Gratulálok Kisfiatok születéséhez!
Mielőbbi jobbulást,és sok-sok tejecskét kívánok!

Kavicska
kavicska
 
 


Kriszta, Zoli Kép Hurrráááá ! Gratulálok Máté születéséhez !! Remélem a gátsebed mielőbb meggyógyul !

Hú, most érezni igazán, hogy jönnek kifele a bébik Kép

(majd írok pár sort, ide is és a lombikosba isKép)

mniki
 
 


S norka!
Én poénnak szántam amit írtam,csak nem tettem utána "mosoly jelet"!
Köszi a drukkot,az biztos segíteni fog!
Minden jót Nektek!
stellapa
 
 


Stellapa Kép
add át a kedves párodnak, hogy a tejen ne izguljon. Nekem az 5. napon indult be, és 6 hónapig csak szoptak a fiaim (nálunk is két pasi van 1.5 évesek).
még semmi gond, ha nem indult be, élettanilag is csak a 3-4. napon indul, csaszisoknál ez csúszhat még.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok. Megjöttem a dokitól. NST semmit sem mutat, UH-n minden OK, két hét óta nem nagyon nőtt már a leányzó (ezen kicsit meg is nyugodtam, hátha nem lesz óriás baba Kép), 3500 g meglesz, de nem sokkal több Kép Méhszáj zárt. Tömören.
Viszont ha péntekig nem szülök, akkor pénteken be kell feküdnöm a kh-ba. Azt még nem tudom pontosan, mikor indítják meg a szülést, az gondolom, sokmindentől függ. Tegnap dél óta görcsölgetek, ma reggeltől délig olyan volt, mintha ki akarna szakadni a pocim. Kép Mostanra kezd múlogatni, de mindent megteszek érte, hogy ne múljon el Kép
Szóval minden OK, ha péntekig nem hallotok rólam, akkor utána már csak Orsitól fogtok, ha megszületik Laura. Kép

KrisztaKép
GRATULÁLOK!!!!! Hű, a mindenit! Máté tényleg beelőzte a lányomat! Nem is gondoltam volna! Szupr, és örülök, hogy gyors szülés volt. Sok-sok tejcsit kívánok!

StellapaKép
A tej miatt tényleg ne aggódjatok, be fog indulni. Sok folyadék (levesek, főzelékek)! Ja, és esetleg vigyél be Stellának madártejet. Az is jót tesz! Kép
nagy mázli, hogy ilyen nyugisak a fiúk, pláne az után, hogy Stella minden írta, mennyit dolgoztak odabenn Kép
Vigyázz a kis családotokra! Kép

MelcsiKép
Igen, igazad volt, pénteken kell befeküdnöm. Amúgy nem lombik volt, 1. inszem előtti hónapban sikerült spontán Kép A sors Kép
A szülésznőm szerint jövő hét elején megindítják a szülést, lesz ami lesz. Mondjuk most már nem nő Laura úgy, mint előtte, kb. tartja a 3500 g súlyt és a feje sem nőtt az elmúlt 2 hétben (94 mm a BPD).

LujzikaKép
Gyönyörű Esztiti! Kép Jó utat kívánok! Sok pihenést! Kép

Puszi mindenkinek

Unique
40+5

KépKép
unique
 
 


Unique!

Ez jó hír, hogy már görcsölgetsz. Szerintem holnap kibújik Laura.
Szorítok, hogy mielőbb megérkezzenek az igazi fájások, és hogy mihamarabb karodban tarthasd a várva várt hercegnőt.

Timi
latimi
 
 


TimiKép
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! Kép Sajnos elég rég görcsölgetek már ahhoz, hogy ne tulajdonítsak neki akkora jelentőséget, de meglátjuk Kép A hideg front azért jól jön Kép

KépKép
unique
 
 


Helló Lányok!
Kriszta71 nevében írok és örömmel tudatjuk, hogy Máté fiunk tegnap, Ápr. 3-án este 22.30-kor megérkezett. 3550 gramm, 53 centi, és nagyon édi!
Minden ment flottul, engem a Kriszta du 4-kor hívott, hogy most már menjek haza a munkahelyemről, este fél 7 körül bementünk a Jánosba, mert már görcsölgetett és elment a magzatvíz, és fél 11-kor már kint is volt Máté.
Ideteszek pár képet, a többiek a
http://fw.tzo.hu címen találhatók. (Internet Explorerrel valamiért nem jól jelenik meg, de ha a bal oldali képekre kattintotok, akkor jó lesz. Mozillával minden OK)
Puszi mindenkinek, majd ha itthon lesz a család a Kriszta biztos ír bővebben.
Zoli
Kép
Kép

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Unique Kép

Köszönöm Eszterke nevében is Kép Nem semmi, mennyire szereti a pocakot a lánykád Kép Viszont ha az az idő megy haza, ami most épp itt van, akkor szerintem nagyon hamarosan kibújik a kishercegnő!
Itt most esti sötétség van, dörög-villámlik és szakad a havaseső KépKép Ezt nem kívánom otthonra, bár ha Laura ezt szeretné ... KépKép

Kriszta/L. aki most már tényleg elmegy csomagolni Kép

Kép
lujzika
 
 


Kriszta és kis családja! Kép

Gyönyörű a legényke, igazi kisfiú KépKépKép! Az anyukája pedig nagyon ügyes volt! Kép
Mégegyszer nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! Kép

Kriszta/L.

Kép
lujzika
 
 


Kijavítottam az oldalt, már jól működik. Később majd lesznek frissítések is.
Zoli
http.//tzo.fw.hu

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kedves Zoli Kép
Szeretettel gratulálok a büszke papának is!
Gyönyörű a fiatok, meg is könnyeztem mindkét fotót. (Sajnos nekem a linkre kattintva nem jön be semmi!)
Mami arcán látszik, mennyire boldog, amire minden oka meg is van!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kriszta!

Csakúgy sugárzol a boldogságtól. gyönyörű a kisfiatok. Kis vasgyúró.
Mégegyszer nagyon sok boldogságot.

Timi
latimi
 
 


Istenem, Kriszta, gyönyörű baba Máté Kép !!!

mniki
 
 


Ne haragudjatok, kettőkor feküdtem le, kicsit fáradt vagyok.
Szóval az oldal Mátéról helyesen:
http://tzo.fw.hu
Kép
És mindenkinek köszönjük a jókívánságokat!!!

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Már bejön! (csak a http után kettőspont : kell)
Köszönjük a képeket!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
A http helyett www-t írj, így megnyílik az ablak, és láthatod a képeket.

Timi
latimi
 
 


Kriszta-férj,

elkezdtem sírni, mikor megláttam a kis Mátét... Kép nagyon jók a képek, és az anyja arcán az a büszke anyai mosoly... nagyon örülök nektek!!
Olyan hihetetlen ez az egész...

És még nincs vége!! Kép

Norka (29+4)
s_norka
 
 


Köszi Timi Kép, nekem már a http-vel is bejön.
Remélem hamar lesznek még képek és a Stella-babákról is Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kriszta!!!

Máté csodálatos babuci!!!! Istenem!! Nagyon-nagyon gratulálok! Levettem a mintátKépKépKép!

Stella család!
Itt is hatalmas gratula a hatalmas bébiknek!!! Hogy el szaladt az idő!!! Nagyon várom én is a fényképeket!!!

Szívből örvendek mindkét újdonsült anyukának!!!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zolikám,
Gyönyörű a Herceg, az utsó képen milyen cuki ahogy még behúzza a lábait!
Látom Krisztát nem annyira zavarja a csúnya seb, gondolom cseppet fáj is neki, de van aki kárpótolja!
Remélem az összes gépedet feltöltötted és csak kattingatsz-kattingatsz! Hétvégére biztos otthon lesztek már így szerintem menj a szomszédhoz és segíts be a felújításba, mert így az utód nehezen fogja viselni a külvilág első sokkját!Sikerült végül az apás-szülés, mert ezt már nem tudtuk megbeszélni rendesen, meg a miómát sem mert a Fiatalember közbe szólt? Felocsúdtatok már, hogy megszületett Máté bácsi!

ui.: Kriszta hova híztál mert az arcodon semmi nem látszik

Ja most bevágom reggeltől mit próbálok Nektek írni, de nagyon el vagyok havazva.

Unique,
Rajtad a szemünk, pont a te vized hiányzik a Duna tetőzéséhez! Biztos mondanak valami okosat ma reggel, nyugodj meg, bár most jut eszembe, hogy este szexeltetek? Vagy minek nevezzük?

Snori,
Még jó hogy ilyen alapos vagy! A fasz kivan , hogy állandóan paráztatják az embert! A lényeg hogy Bogi tök jól van és te is! Szerintem nagyon hasonlít Rád. A lelkinénim is úgy gondolja, hogy sokat számít, hogy ennyit sikerült fogynom, az igazság az, hogy szeretném még tovább csinálni, mert nagyon tetszik az eredmény és tényleg sokkal jobban érzem magam, arról már nem is beszélve, hogy másoknak is tetszik. Félévig még nyomom a délig a gyümit, és odafigyelek, hogy mit eszek, most akarom elolvasni a szénhidrát diétás dolgot, mert ez okozza a hízásomat. Bár most már nagyon ennék egy Subway szendvicset vagy valamilyen husis-zsömis szenyát.holnap biztos bűnözök.

puszi Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Kriszta és Zoli!
Szívből gratulálok kisfiatokhoz. Tünemények kis emberke. Nagyon sok boldogságot és mielőbbi hazatérést kívánk az új családnak. Kép

Kép

Unique!
Reméljük beijedt egy kicsit Laura és kibújik anélkül hogy az orvosok kényszerítenék őt. Kép

Csodás napokat élünk meg itt mostanában. Kép
Kilenc hónapja milyen jó volt hallani a zebrásodást, most pedig a babásodást. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok!
Még jó hogy mostmár jönni fognak a lány babák is hiszen már csak ők vannak soron a tábla szerint. Kép Hiába a fiúknak mégiscsak idősebbnek kell lennie. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Krisztacsalád!
Gratulálok kicsi Mátéhoz, a név árulkodik tulajdonosáról. Milyen szép kis emberke, legyen Benne sok örömötök!(Az én nagyfiam is Máté)Nagyon szépek a képek!

Kedves Unique!
Hátha megijed Laura a fenyegetettségtől és végre kibujik magától.Számithatsz Évára, ha inditják, ő Veled lesz és segit.
Ha szabad az 1. szoba, menj oda, egyágyas, de nem fizetős, és beengedik Apát. Az én férjem esténként órákig bent volt, együtt vacsiztunk, Pöri meg ott szuszogott mellettünk, ha ébren volt, ismerkedett Apájával, szóval majdnem olyan volt, mint otthon. Különben se hiányzik az embernek szülés után más csak a baba tölti ki minden percedet. Nem kell félni a "magánytól", szerintem jobb mint a kétágyas.
Szóval spontán jött össze? Akkor spontán fog kibujni is, meglátod!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok,

Kriszta/KrisztapapaKép
Máté egyszerűen zabálnivaló! Olyan gyönyörű kisfiú! nagyon sok boldogságot kívánok hozzá! Kép

MelcsiKép
Megpróbálom az 1. szobát. meglátjuk. Bár azt sejtem, hogy a sima befekvéshez nem adnak 1 ágyast. Vagy igen? Ha kérek, akkor is kaphatok? Szeretnék... De nem tudom, hogy nem-e csak a babásoknak lehet olyat... Kép
Ma délben megittam a bábakoktélt (1/2 deci ricinusolaj + kb. 2 deci üdítő), de még egy rendes budira sem tudtam kimenni azóta Kép Nem tudom, mennyi idő kell, hogy elindítson valamit... Viszont nagyon keményedik a pocim, meg fájogat itt-ott. Közben Laura pedig mozgolódik, ficánkol. Erről ennyit Kép
Papás-mamáshoz a tegnapi görcsölgetéseim miatt nem volt esélyünk, talán ma... Persze a görcsölgetések ma reggelre elmúltak, de ezt meg is jósoltam volna. Nem tudom, mi hiányzik a szüléshez... Olyan, mintha valamim nem lenne meg, aminek meg kellene lennie. A lepényem még mindig II-III oszt. Kép

Irigy vagyok mindenkire, aki már babázhat Kép

Puszi

Unique
40+6

KépKép
unique
 
 


Lányok, hát mi van itt? Mindenki szül? Unique, remélem a hidegfront megteszi a magáét!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


KrisztaKép ZoliKép MátéKép
Gratulálok Kép Legyetek nagyon boldog Kép
Máté, Isten hozott a világunkban.
Kriszta, tényleg semmi hízás nem látszik az arcodonKép Csini mamája van a fiadnak Kép

UniqueKép
Laurácska gyere ki,
vár Anyukád ideki Kép

Arra gondoltam, ahogy írtad Melcsinek, hogy inszem elött spontán jött Laura, hoyg azért biztos jobban örülsz annak, hogy kicsit tovább marad odabenn, mintha még nem is lenne, és még mindig inszemeznétek vagy lombikoznátok. Na ugye.Kép
És az is lehet,hogy közben már szülsz én meg írom itt marhaságokatKép

wish
 
 


Unique!
Elhiszem hogy irigy vagy de ne legyél neked ez már csak pár nap maximum, de nekünk.....
Szóval te csak élvezd ki az utolsó perceket és hidd el ki fog jönni.

Wish!
Hogy vagy? Hogy álltok az esküvő szervezésével?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Unique!

A sógornőm a jó kis lecsót bezabálta, és rövd időn belül megérkezetk a jó erős fájások . Még aznap meg is született a kislánya. Úgy látszik, a fűszeres kaja segít.

Wish!
Milyen lesz a ruhád, ha nem titok? Annyi minden történik majd veled a nyáron (esküvő, nászút), hogy nem fogsz arra koncentrálni, összejön-e a baba.
Így tutira megtapad majd a kis embrió.

Timi
latimi
 
 


Unique Kép
Holnaptól már jó kezekben leszel, addig is próbálj megnyugodni és pihenj rá a szülésre, mert szükséged lesz az erődre.
Várjuk a híreket és nagyon drukkolunk!
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Unique!

Szomorúan hallom,hogy a hidegfrontra is fütyül a kishölgy.Kép
Az 1.szobát akkor tudod kifogni,ha kevés baba van(ami a Szt Imrében Kizárt)vagy ha császáros vagy,mert azt annak fenntartják ,ha üres is.
Ha fizetős szobába kéred magad(ha éppen van üres) akkor esélyed van az egyágyasra már szülés előtt,de a taxaméter pörögKép.
Arra meg azért ne nagyon számíts,hogy apa minden nap bejöhet babázni,mert elvileg nem megengedett.Még a fizetős szobában sem!
Várom nagyon az sms-t!
Azért a papás-mamást még próbáljátok be,mert csodákra képesKépKép
kavicska
 
 


Unique Kép
Közben ám rájöttem, hogy ma szerda van és nem csütörtök, úgyhogy csak holnap után fekszel be, de hátha véletlenül mégis jót jósoltam, s holnap mész, magadtól Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok,

Wish, Zsebi Kép
Ok. Tudom, hogy igazatok van. El is szégyelltem magam rögtön, amikor belegondoltam. Ne haragudjatok rám, nem akarok én senkit sem megbántani. Tényleg rossz ez a türelmetlenség, de tökéletesen igazatok van és szívből köszönöm (komolyan írom!), hogy kicsit "visszarántottatok" a földre. Kép

KavicskaKép
Köszi a tippeket a szobákhoz! Igen, szeretnék egyágyasba menni, nyugisabb szerintem. nem tudom, mit tudnék elviselni amíg meg nem születik laura és mellém esetleg betesznek egy épp most szülő kismamit Kép Inkább jobb egyedül. Tudom, hogy pörög a taxaméter. Több is veszett már Mohácsnál Kép
Mindenképp küldöm az sms-t! Tudom, hogy apa nem jöhet be majd babázni, akkor is jobb szeretnék egyágyasba. Persze ha szerdán jön egy baba-boom, akkor nem lesz egyágyas péntekre. Kép

FanniKép
Igen, péntek még 2 nap, de már nagyon várom! Kép

TimiKép
Igen, hallottam már kínai kajáról is ezzel kapcsolatban Kép Tudod, annyi mindent kipróbáltam már, nem tudom, melyik jönne be azok közül, amiket nem próbáltam ki. Most már inkább rábízom magam Laurára Kép

Norka, Reno Kép Hogy vagytok?

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique!

Igazad van, Laura tudja, mikor szeretne kibújni.
Úgy látszk, túlságosan jól érzi magát odabent.

Timi
latimi
 
 


Unique!
Én egyáltalán nem haragszom még meg sem fordult a fejem be csak én miding azt szoktam magamnak mondani amikor azt modnom milyen rossz most nekem hogy ha a másik oldalról nézem van akinek sokkal rosszabb. Szóval lehet erőt meríteni így is, azért írtam le hátha segít egy kicsit. Egy biztos tuti ki fog jönni, csak úgy látszik nagyon megszerette odabent a helyet, vagy lehet elszámolták a dolgokat spontán babánál azért minden előfordlhat. Laráéknál még a lombikos babára is próbálkozott az orvos hogy lehet el van számolva???

Kavicska!
Egyrészről irigylésre méltó a helyzeted, hogy babázhatsz, de egyrészről nagyon nehéz és ezér tminden elismerésem a tiéd hogy tudod ezt csinálni.
Én most nem tudom miért de különösen rá vagyok kattanva egy újszülötre már olyan rég volt lehetőségem egyet megfogni olyan jó lenne.

Reno!
Veled mi a helyzet? Nagyon csendben vagy!

Nóri!
Fogy már a tanulni való vagy még mindig vége láthatatlan a könyvkupacod?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Latimi!

Nagyon jó hogy ennyit ugrottatok előre!
Nagyon drukkolok,hogy mielőbb mehess babakocsit vásárolni!
Zsebike!
Most nem babázok,mert lógó üzemmódba tettem magam.Nem tudom mi lesz,ha vissza kell mennem dolgozni....Biztos most is lesz egy átsírt hét ....minden szülőszobai csörgetés után,és képtelen leszek bemenni...
Egyenlőre nem gondolok erre,mert nagyon bízom az én kicsikéimben....olyan kis szépek voltak,és a kisebbik embrike annyira akart élni!Remélem nem adta fel a költözködés miatt!KépKépKépKép
kavicska
 
 


Most jöttem haza, úton voltam egész nap. Újabb 1 hét haladékot kaptam, de a doki szerint ez már az utolsó, szóval a 38.héten kijön a babámKép Holnap is megyek CTG-re, lehet, hogy pénteken is. Teljesen le vagyok nyugodva, figyelem, hogy mikor mozog, mert eléggé szélsőséges mostanában. Vagy nagyon, vagy sehogy. Továbbra sincs semmilyen panaszom, nem fáj semmim, ha kell szaladok is, semmi nem "terhes"Kép. Remélem ilyen lesz a vége is, és gyermekágy is...

UniqueKép miattad jöttem, főleg. Hétvégén tuti, hogy már babázol. Milyen jó lesz nekedKép

ZsebiKép KavicskaKép TimiKép olyan jó, hogy írtatok, szokjátok az új helyeteket, mert hamarosan a befutóknak nem lesz annyi idejük, át kell vegyétek a szerepünketKép Majd jövök, hogy végigkísérhessem az életetketKép

KrisztaKép annyira cuki ez a kisfiú, és nem azért de tökre hasonlít rád. A szeme totál olyan vágású, mint a tiéd. Édes.

OrsiKép te mit csinálsz mostanában??

reno
36+5
renoka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: