Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
Kedves Renoka!
Spinálban csinálták, és már a 41.hét telt.
Én szinte élveztem, mindent láttam és nem éreztem fájdalmat.
A várakozással ellentétben nagyon gyorsan talpra álltam, mire hazajöttünk, már alig huzódott. Ugy mentem, mint aki nem is volt 6 nappal azelőtt felvágva. De nagy volt az eufória Bébi miatt, hogy sikerült.
Ez szerintem Neked is erőt ad majd a gyors gyógyuláshoz, mert előtte rengeteg szenvedésen mentél keresztül, és látni fogod, hogy megérte a végeredmény miatt.
Kedves Timi!
Légyszives halkan engem is emlits a halacskáidnak, ha nem vagyok telhetetlen.
Kedves Fanni!
Jól tetted hogy 3-at kértél vissza!
Az ikerterhesség azért még igy is ritka! De 3-szoros esély van hogy 1 megtapad legalább.
Viszont a redukciót tényleg mérlegelned kell 3 baba esetén, erről van 1 kicsit szomorú történetem, amit elmesélek, ha nem riaszt el.
A végét mondom csak most, hogy viszonylag jó vége lett.
Én a pihenést, sőt a fekvést javasolnám a következő 2 hétre. Azoknak a piciknek most nehéz a dolguk, könnyitsd meg nekik. Beszélgessél velük, hogy jól kapaszkodjanak.
Kedves Unique!
Mostmár legyen valami, különben visszajön a dokid és sose tudod meg milyen a másik!
Melcsi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi!

Téged is megemlítelek a halacskáknak. Ne aggódj!

Timi
latimi
 
 


Fanni,

Szuper hogy meggyőztétek egymást a háromrólKépKépKép .Kislegények, gyerünk erősen kapaszkodni anyuciba KépKép
A legjobb ha arra gondolsz, hogy a természet elrendezi, ahogy a legjobb. Annyi babó fog megmaradni, amennyit a szervezeted elbír, csak ne félj tőle. A redukcióról meg elég lesz akkor gondolkozni, ha mégis 3-as ikrek alakulnak.. Most csak pihizz, ahogy jól esik, ebben a szép időben nyugodtan lehet az aktív pihenés is Kép

Úgy látszik márciusi babáink már nem lesznek Kép Akkor éljen az április KépKépKépKép
Unique, Stella, légyszi kezdjétek a sortKépKép

Renoka,
Nekem még mindig relatív sokat mozog Máté, vagy csak a kevesebb magzatvíz miatt jobban érzem minden mozdulatát vagy azért mert rám jött az ehetnék, szerintem óránként bekapok valamit, bár igyekszem hogy az alma, banán és eper legyen, ne csak muffin....vasárnap megyek megint CTG-re mert akkor lesz benn a szülésznőm, remélem mindent rendben talál majdKép
Neked is csak még egy hét és túl vagy a koraszülés kockázatánKépKép Nagyon ügyes volt végül is Lepényanya Kép

Kriszta
37+6

Kép

KépKép
kriszta71
 
 

 
 

Kriszta Kép
Én is most úgy vagyok vele, hogy a természet elrendezni. Olyan furi, mert nem vagyok idegbeteg, sőt, kicsit már aggasztóan nem aggódom Kép

Úgy tűnik, tényleg minden "nagyterhesünk" áprilisi anyuci szeretne lenni Kép

Melcsi Kép
Ne haragudj, de egyáltalán nem szeretnék rémtörténeteket hallani sem a vetéléssel, sem a redukcióval kapcsolatban...

Timi Kép Reno Kép
Nálunk is van halacska jegyű, a párom Kép

Koradélután elviszem a gyerekeket Kép sétálni. Olyan szépen süt a napocska!

Unique Kép, Stella Kép
Egy közös befutó ma?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Inkább holnap érkezzenek a babák.

Maradj ilyen nyugodt, ez elősegíti a megtapadást.

Ha már halacska jegyű a párod, akkor szerencsétek lesz, vagyis lesz babátok.
Nagyon szurkolunk ám. Egésznap emlegetlek benneteket.

Timi
latimi
 
 


S norka!
Igen,valószínüleg Laura beelőzi a fiúkat.
De hát tudod mi van,a lányoké az elsőbbség!

Unique,Kriszta!
Lehet,hogy mindketten beelőztök nekünk.
A dokink türelmet kért,ez pedig nem jelent(het) mást...a tököseink - igazi gentlemanusokként - előre engednek mindenkit.
Na jó,Mátét nem biztos.

Renoka!
Köszi!
Az üzit átadom,és remélem már nem maradok sokáig egyedül!

Fanni!
Csak nyugi és relax a továbbiakban is!
Saját bőrünkön tapasztaltuk mi is,hogy ez milyen sokat jelent(het)!
Szorítunk Nektek!

Legyen szép a hétvégéje Mindenkinek!
stellapa
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Fanni!
Gondoltam, ezért nem is irtam le.
Stellapának igaza van,pihi!
Melcsi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Timi Kép
Legyen igazad!
Egyébként ma is jó a kedvem, dumcsizok a gyerekekkel Kép

Stellapapa Kép
Szerencsére ez a nyugi most belülről jön, köszönjük szépen!
Én rátok fogadtam 1. (+2.) befutóként, de megbocsátok Kép A doki a főnök!
Stellának jó pihit kívánok és kitartást mindkettőtöknek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó estét!

Voltam ma az állatkertben apával, megálltam a zebráknál, beszélgettem egy kicsit velük, hogy mindenkinek legyen babája, akinek kell. Kép Gólyát nem láttam sajnos, viszont láttam egy hetes tevegidát, hihetetlenül bután és édesen bámult a nagyvilágba. Kép Nem is tudtam, hogy most született egy kisteve.
Arra viszont a hosszú pihenő után nem számítottam, kb. 40 percenként le kell ülnöm, annyira nem kapok levegőt és hogy 2-3 óra után mozdulni se tudok szinte, szétmegy a keresztcsontom. Finiselők, minden elismerésem a tiétek, de én kész voltam a nap végére...

Fanni, nem is mondtam neked, de jól döntöttél, igaz én már mondtam, hogy 3-at kéne visszakérned és úgy lesz jól, ahogy lesz. Jók a megérzéseim! Kép

Renóka, látod, a végén teljesen kifejlett, szép súlyú, nem korababa Hannát foghatsz a karjaidba, hitted volna ezt szűk két hónapja? Minden jó, ha vége jó! Kép

Felteszek a mai kirándulásról két képet, az egyik szerény személyem fánikkal, a másik pedig az egy hetes minipupu.

pusz Norka (29+1)KépKép
s_norka
 
 


Ebben a szokatlan időpontban jelentkezem,mert híreim vannak,méghozzá nem is akármilyenek!

APUKA LETTEM!!!!!

Stella tegnap 22.20-kor szülte meg gyermekeinket Pécsett a Megyei Kórházban!

Tamás Botond 3110 grammal,48 centivel,a mindösszesen 1 perccel "lemaradó" Tamás Olivér 2760 grammal, 49 centivel "mérlegelt"!

Mindketten egészségesek,igazi tökös srácok!

Sajnos Stellával volt egy kis probléma,ezért jöttek oly hirtelen a skacok!
De erről majd késöbb írnék!

Hamarosan jövök vissza.....
stellapa
 
 


Stellapa/ Robi!

KEDVES ÉDESAPA!
SZÍVBÕL GRATULÁLUNK FIACSKÁID SZÜLETÉSÉHEZ!
Az egész családnak jó egészséget, a fiúknak sok tejecskét és minél előbbi hazatérést kívánunk!
Kép

Süni Reni
süni_renóca
 
 


SziasztokKép

Milyen jó hírre érkeztemKép Bár mindig itt vagyok a háttérbenKép

Latimi
Nem tudtam, hogy itt vagy ott válaszoljak, de úgy is készültem ide írni, úgyhogy itt vagyokKép
A borítékon szereplő számból valóban le kell vonni 5-ötKépKépKépKépKép.

Képzeljétek a mi sorszámunk a 100Kép.

Vigyázzatok magatokra, a háttérből drukkolok mindenkinek, hogy olyan legyen a nagy találkozás amilyennek megálmodta.

Üdv: Süni
süni_renóca
 
 


Stellapapa Kép

Ez óriási hír, vagyis 2 óriási hír Kép Kép
Gyönyörű méretű babák, majd ha lesz kis időd és lehetőséged, kérlek tegyél fel fotókat is!
De ugye mostmár Stella is jól van???
Gratulálok az egész nagycsaládnak, fantasztikus érzés lehet Kép
Ölelés és várjuk ám az éleménybeszámolót a nagy találkozásról!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Stellapapa és "kis" családja! Kép

Ugyan mostanában nem írogattam, de azért figyelem ám az eseményeket, főleg mostanában Kép
Hatalmas gratula a fiúcskákhoz (méretekhez nemkülönben) !!! KépKépKép
Nagyon sok boldogságot, örömöt kívánok Nektek! KépKépKép

Kriszta/L.

Kép
lujzika
 
 


Stellapapa KépKép:

Hatalmas gratula Stellának és a srácoknak KépKépKép Gyönyörű méretek, remélem már Stella is jobban van, nagyon várjuk a képeket, további híreket ha lesz egy kis időd.
Ezer gyógypuszi Stellának KépKépKép

Kriszta
38+1

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Stella és Stellapapa!

Szívből gratulálok a fiúkhoz. Szép nagyfiúkat hordott Stella a szíve alatt.

Kép


Millió puszi a Családnak.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok! Kép

Stella, Stellapapa!
Hatalmas gratula a kis lurkókhoz! Igazán szép méretek! Stella, neked pedig gyors felépülést, hogy mihamarabb élvezhesd a fiúk társaságát!Kép

Fanni! Kép
Neked is gratula a három pöttömhöz, szerintem is jól döntöttél. Hamarosan neked ott fog(nak) rugkapálni a kis pocaklakó(k) az uh-n! Kép
Én is nagyon csíptem Kovács dokit, nekem is ő volt az orvosom. Nagyon hálás vagyok neki, hogy türelmes volt velem, 13 hónapon át támogatta spontán próbálkozásainkat, követte a ciklusokat és biztatott. Pedig már orvosilag hónapokkal korábban indokolt lett volna az inszem elkezdése, mégsem eröltette. És hát a türelem végül meghozta a gyümölcsét... Kép

Unique, Kriszta, Renoka! Kép

Hajrá, hajrá, hajrá! Hamarosan már ti is a kezetekben foghatjátok a csöppségeiteket! Olyan jó nektek! Kép

Pocakfotóval még nem igazán tudok szolgálni, valahogy nem akar nőni Kép... Hétfőn még a doki is megkérdőjelezte, hogy 15. hetet betöltöttem. De aztán az uh engem igazoltKép. Remélem azért egy hét mulva végre már lesz valami, és megmutathatom végre nektek is Kép.

Tapasztalt kismamik, lenne egy kérdésem. Holnap reggel megyek AFP-re, de elfelejtettem megkérdezni, hogy éhgyomorra kell, vagy reggelizhetek... Nem emlékeztek, hogy nektek hogyan kellett menni?

Puszi mindenkinek, és kellemes vasárnapot!

Almodo
(16+0)

Kép
almodo
 
 


StellaCsaládKép!

Szívből gratulálok a kis jövevényekhez, tényleg tekintélyes méretekkel rendelkeznek, el tudom képzelni milyen bunyókat rendezhettek a mama hasábanKép. Majd mesélj a szülésről, ha lesz időd, bár gondolom most minden szabad percedet velük töltöd.

Puszi
reno
36+2

AlmodoKép úgy emlékszem, nem kellett éhgyomorra menni. De várj meg még néhány mamit, hogy mit mond.
renoka
 
 


Sziasztok,

Stellapa! Kép
Hatalmas gratula a lurkókhoz! Nagyon szép méretekkel születtek! Kép Biztos gyönyörűek! Kép Majd ha lesz egy szusszanás időd, írj nekünk, mi hogy volt... Kép És persze az elmaradhatatlan képek!!! Kép

RenokaKép
Na lám... LepényAnya is úgy akarta, hogy a kislány ne legyen koraszülött! Úgy örülök Nektek! Kép

Ne haragudjatok meg érte, nincs erőm többre.... Nagyon fáj a fejem már 2-3 napja. Nem tudom, miért... Kép Tegnap kitakarítottam a kinti kamránkat, szép idő is volt, jól ki is fáradtam... Este még meleg fürdőt is vettem, de semmi Kép Laura nagyon nem akarja megismerni a mamáját Kép Egész délelőtt pityergek. Na mindegy, ez ma nem az én napom...
Vigyázzatok magatokra!

Puszi

Unique
40+3

KépKép
unique
 
 


Unique Kép
Fel a fejjel, nem pityergünk ebben a szép időben! Remélem, már nem várat sokat a kiscsaj! Képzeld, milyen lesz majd a lovagjával Kép

Timi Kép
Légy szíves szólj a halacskádnak Unique érdekében! Köszi,

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Almodo Kép
csak afp lesz? vagy vérképet is néznek?
a sima afp-hez úgy tudom, nem kell éhgyomri, de nekem mindig néztek vérképet is, így éhgyomorral mentem.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Süni Renóca,Latimi!

KÖSZÖNET az igazán szép és találó képekért,nagyon KEDVESEK vagytok!
Amint lehet teszünk fel képeket!

Fanni,Lujzika,Kriszta,Almodo,Renoka!

KÖSZÖNJÜK a gratulációkat,természetesen átadtam/átadom Stellának!
És hamarosan írom a beszámolót is!

Unique!

Fel a fejjel! Nem ér pityeregni!
Laura nagyon is meg akarja ismerni az Édesanyját!
Csak tart egy kis hatásszünetet!
Napok kérdése és előbújik mindenki nagy-nagy örömére!

Pusszancs Mindenkinek!
stellapa
 
 


Unique!
Perszehogy kíváncsi rád Laura. Ne szomorkodj. Hidd el, hamarosan kibújik! csak még egy kicsit várat magára.

Timi
latimi
 
 


UniqueKép éppen, hogy nagyon szeret téged, nála jobban senki sem tudja, hogy milyen vagy, hiszen együtt él a gondolataiddal hónapok óta. De ne felejtsd el, hogy Kos lesz, így aztán, csak a saját feje szerint cselekszik. Majd, ha ő akarja, kibújik. Jövőhéten találkoztokKép
reno
renoka
 
 


Norka Kép

Vigyázz magadra! Az állatkert nagyon nagy, még poci nélkül is elfárad az ember! Márpedig szép nagy a pocid a fotón, vékonyka Nóri és egy nagy pocak. Õrült aranyos Kép
A kis teve meg olyan, mintha egy plüssállatka lenne, ráadásul valószínűtlenül vigyorog Kép

Köszi a megerősítést, én is elégedett vagyok a döntésemmel Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ide is leírom a Storynkat:

19.40-kor kaptam a telefont,hogy Eszter májfunkciói nincsenek rendben,mert a tökösök nagyon nyomják a szervét.
20.20-kor megérkeztem a kórházba,majd nem sokkal utánam a fogadott dokink is.
21.20-kor mehettem be Eszterhez,akit épp a császározáshoz készítettek elő.
22.00-kor bemosakodtak az orvosok,aztán 20 hosszú perc következett,amit az alternatív szülőszobán töltöttem.
22.20-kor sírást hallottam,majd 1 percre rá,már 2 különbözőt.
Aztán közölték a jó hírt és gratuláltak a fiúkhoz.
Még magamhoz sem tértem,már indulhattam is az újszülött vizsgálóba.
Rá pár percre magamhoz ölelhettem Botondot,majd Olivért is.
Utána bevitték őket Stellához,aztán visszakerültek hozzám.
Az időközben megérkező szüleimnek is megmutathattam a srácokat,ezután pedig együtt örülhettünk Stellával.
Majd feleségem visszakerült az osztályra,és egy kis búcsúzkodás után - immár boldog Apaként - elhagyhattam a kórházat.
stellapa
 
 


Stella Család!
Nagyon nagyon gratulálok. Izgulva olvastam végig a hétvégi eseményeke, hogy ugye nincs baj Stellával, megnyugodtam. Sok boldogságot, és sok tejcsit kívánok. Kép
Stellának külön puszi!!!! Várjuk ám a képeket is ha lesz egy kis időd.Kép

Kép

Nóri!
Köszi a képet magadró, és a pupuról. Kép
Azért tényleg csak óvatosan. Kép
Javítom a táblában a szülés időpontját, nem semmi súlyokat mértek.

Timi!
Nagyon aranyos vagy hogy gondoltál rám is az aranyhalnál. Én drukkolok hogy idén karácsonyra ott legyen az a baba a fa alatt. Kép

Renóca!
Szuper az új sorszámotok. Már bizos kétjegyű és innen már nagyon nagyon gyorsan fogynak ám a számok. Kép

Unique!
Még egy kis kitartás és Laura is ki fog jönni. Kép Biztos nem könnyű a vége főleg hogy már a kiírt időpontot is elhagytad.


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Stellacsalád!
Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kivánok a kisfiukhoz, igazán szép méretekkel születtek!
Kedves Unique!
Átérzem a helyzetedet, én is 1 héttel voltam tul a kiirt időn. Már csak napok kérdése, ugy látszik nem tudod siettetni. Tudok még 1 módszert, ha még nem próbáltad, Apával kellene meglátogattatni a babuskát...
Kedves Almodo!
Ha csak AFP lesz, akkor nem kell éhgyomor, de ilyenkor általában teljes vérképet is néznek.
Melcsi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok Lányok!

Sokszoros buksisimi magamnak, hogy 3 Manócskát kértem vissza, ugyanis a megmaradt 6-ból végül egyet sem fagyasztottak le Kép mert nem fejlődtek jól. Így már csak abban reménykedhetek, hogy a pocimban lévők viszont odavannak az új kuckóért. Azért bevallom, kicsit elkeseredtem Kép
Szép napot mindenkinek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

Ne keseredj el Kép A lényeg hogy ők hárman maradni szeretnének anyucival és jól érzik magukat odabenn KépKép

Unique,
Remélem a mai napod jobb lesz Kép Most én is elkezdtem izgulni hogy hiába tervez itt az ember lánya szülést a 38. héten, valahogy nálam is még minden túlságosan egyben. Sajnos manapság sokan túlhordják a babákat Kép De azért előbb utóbb ki fog bújni, ez egészen biztos Kép
Addig is élvezd a szép időt a kertben, lehet hogy Laura csak kedveskedni akar a maminak, hogy egy kis napfény-vitamin készletet halmozzon, mielőtt nekikezd az éjszakázásnakKépKépKép

Stellapapa,
Örülök hogy Stellával minden OK-szegény annyira hősként viselte az egész terhességet, a császár simán ment és mindenki egészséges Kép További felépülést és sok tejcsit nekik KépKépKép Képeket szeretnénk KépKépKépKép

Na én menekülök itthonról, mert a fejünk fölött a beton fogát fúrják, szörnyűKépKépKép A kórházban biztos klasszabb lesz Kép

Kriszta
38+2

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Fanni!

Én is örülök, hogy hármat kértél viszza.
Szurkolok, hogy megtapadjon/anak.
Te csak pihenj!

Timi
latimi
 
 


Sziasztok Lányok / Stellapa Kép !

FanniKép
Sajnálom, hogy nem úgy alakult a fagyibabás dolog, ahogy szerettétek volna.. Kép De úgysem lesz rá szükség, majd meglátod! Kép

NorkaKép
Nagyon csini kismami vagy! Köszönjük a képet! Nem semmi, hogy bírod a strapát annak ellenére, hogy mennyit keményedtél Kép

StellapaKép
Köszönöm a pozitív energiákat! Kép le a kalappal, hogy Stella ilyen jól viselte a műtétet! Fiúk megbarátkoztak a külvilággal? Megy a szopi rendesen? Van Stellának elég teje mindkettőre? Jaja, annyit gondolok Rátok! Biztos óriási a boldogság! Hány napot kell Stellának a kh-ban maradnia?

Timi, Reno, Zsebi, Kép
Köszönöm a vígaszt! Nagyon jól esett, bevallom. Kép Jó, hogy itt vagytok nekem! Kép Máris jobb lett tőle a kedvem Kép

KrisztiKép
Ezek szerint Máténak sem sietős... mKép Ennek ellenére bőven lehet, hogy beelőzi Laurát Kép
Tudod, gentleman és kint szeretné már tárt karokkal várni a hercegnőt Kép
Tegnap jót levegőztem a kertben, nagyon klassz idő volt! még növényeket is locsoltam, annyira belelkesedtem! Sőt, este még függönyt is vasaltam! na ezt add össze! Kép

Melcsi, kedves Kép
Hát... igen, azt hiszem ezt átélni kell ahhoz, hogy az ember megértse Kép Igazából csak a para van bennem, hogy ugye attól nem lesz semmi baja a drágámnak, hogy tovább van benn... Semmi már nem számít, csak hogy neki a legjobb legyen! Kép
A sex-ről tudok, hogy segít, de sajna sem én, sem a párom nem kívánja... Úgy meg nem szeretném, hogy ... na érted...
Szóval marad a várakozás, (néha a pityergés) és a remény, hogy vagy úgy dönt Laura, hogy előjön, vagy a doki dönt majd úgy, hogy már nem vár tovább és elindítja a dolgokat... Kép

Mindenkinek még egyszer nagyon köszönöm a lelki támaszt! Kép
Holnap megyünk NST-re és dokihoz! Lehet fogadni, hogy zárt leszek még mindig... Kép

Puszi

Unique
40+4

KépKép
unique
 
 


Kedves Stella Család!
Nagy gratula! szerintem a májfunkciós leletet Robi intézte, mert ugye ő nem apás szülésre készült! Szóval beelőztetek- Unique még mindig egyben-! Remélem mielőbb hazamehettek és beindul a pörgés! Robi most akkor maradsz egy ideig otthon anyával és fiúkkal vagy lesz valami segítség? Õszintén szólva őrülten örültem amikor LKT írta az SMS-t, nem volt internet reggeltől, de mégis utána kurva szar kedvem lett. Azt hiszem irtó irigy lettem, de aztán megnyugodtam és megbeszéltem magammal hogy ez velünk is megtörténik legkésőbb jövő ilyenkor szóval gond egy szál se! Állatira örülök, hogy ilyen frankón végig tudtátok csinálni! Nagy gratula Neked is Robi-apa!Fiúkról majd dojál fel képet, ha majd úgy jön ki, és ők is hozzájárulnak! Stellát remélem azóta csak puszilgatod, mert mindenki küldi Neki a gratulációt!

szevasztok,
Na megvolt az újabb középidős UH, hát ne mondjak semmit és akkor tudjátok mi van! Szóval megint a baloldal érik (12.nap 20*20mm)bár az gyönyörűen, a nyálkahártya is nagyon szép, ez azért megnyugtató, én tutira veszem a Premens és a kecskerutafű tea hatását. Szóval jövő hónapban indul az inszem , mert ha már adnak clostis stimut akkor már ne csak terminált együttlét legyen, mert hát én sem bírom sokáig, na meg hát tegyük hozzá, hogy ennyit arról, hogy egyik hónapban itt a másikban meg ott érik a tüszi! Az enyém kivétel, vagy csak szórakozik, pedig én nagyon szuggeráltam. Kértem valami viszketésgátlót is, mert most vagy Krisztiántól ugrott át valami -mint tudjuk valami élősködő férkőzött a spermái közé, de már kiirtottuk de hát hozzám is eljuthatott, már a mensi előtt is éreztem egy kicsit, de gondoltam , hogy valami vegetatív viszketés, de hát úgy tűnik hogy nagyon maradni akart nálam! Szóval most kaptam Clion kúpot, látom, hogy 10db-os, nesze neked szex! A clostit majd a következő ciklus 3.napjától nyomom 2*1-et, ez számomra soknak tűnik, mert korábban a Sote-én 1*1 volt, bár azt soha nem tudjuk meg akkor hány peti ért attól. Szóval egy kicsit félek, hogy nem sok ez vagy megint elkezdek tőle puffadni -mondhatnám hízni-. Na mindegy, kit érdekel csak legyen tőle utód.

Ja holnap végetér a diétám, 9kg-ot sikerült magam mögött hagynom, még persze csinálom 6 hónapig a délig csak gyümölcsöt részt, illetve szerintem odafigyelek arra, hogy ne keverjem a különböző kajákat, mert akkor tudom tartani az elért eredményt, bár bízom benne, hogy még 2-3 kg leugrik a hónapok alatt, illetve közben szépen visszamászik, mert valaki növöget bennem.

Na puszi Farkasok J

Unique,
Na ennyire kell lottózni Veled!
Mi a legkésőbb amikor megindítják, mert akkor most már azt simán mondhatjuk, hogy a héten tutira meglesz Õfelsége! Szóval azért erre készülj!

Renoka,
Veled mi az ábra?

Snori,
Nagyon jó a teve!

Kriszta,
szerintem menj fel és szólj be, hogy itt egy terhes néni lakik és gátolja a gyereket a fejlődésben!

Kép
farkasok
 
 


JuditKép
Gratula a leadott 9 kg-hoz! Nem semmi! Én aztán tudom, pár éve 15 kg-t adtam le kb. 1/2 év alatt táplálkozással és tornával Kép És ez nagyban segíti a babásodást is! Hogy álltok a spontán hónappal, drága? Kép
Lottózni velem nem érdemes, az tény... Illetve a lányommal, bocsánat Kép
Nem tudom, mikor indítja meg a dokim megkésőbb, holnap megyek hozzá, igyekszem majd belőle kipréselni valamit, (bár nem az a beindítós fajta) mert az idegeim mennek rá... És szerintem már pszichésen gátolom magam a szülés ellen... Kép Szóval az én számításaim szerint kb. jövő hét közepe amikor meg kellene indítani... Péntek lesz 1 hét és utána vmikor... Én benne lennék a péntekben is, de a dokim szerintem nem fogja elsietni... Bár már megtehetné mert a végén kénytelen lesz császározni, akkora lesz Laura Kép

Puszillak és kérlek, gyere gyakrabban, jó? Kép

Orsi Kép
Nagyon nagy csöndben vagy... Minden rendben van Veletek?

Puszi

Unique
40+4

KépKép
unique
 
 


Norka!
Csini kismama vagy.

Unique!
Ez a csapat olyan már, mint egy olasz family.
Én nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a csapatra. Nekem is mindig nagyon jólesett a vígasztalás.

Szerintem a kisasszony szerdára kibújik.
Azért légy türelmes. A jó oldalát is kell nézni, minden finomsággal elláttad, tökéletesen gondoskodtál róla 9 hónapig. Hát így ki akarna onnan kibújni?

Timi
latimi
 
 


Drága "Stella-család" Kép

Szívből gratulálok a legények érkezéséhez, legyetek nagyon-nagyon boldogok !!!
Stellának külön nagy puszi amiért ilyen sokáig bent tartotta a fiúkat !!

Üdv.
Niki

mniki
 
 


Csajok,

Hazarendeltem apát a melóból, még fél óra, remélem addig kihúzom, baromira görcsölök és szerintem elment a nyákdugó...Lehet hogy csak vaklárma, meg a reggeli vizsgálat miatt van...de biztos ami biztos...ilyet még nem éreztem eddig...ja, reggel a doki azt mondta hogy már majd 2 ujjnyi a méhszájKép

jelentkezem ha van valami, meg ha nincs akkor is...

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok!

Stella-Stellaapa, óriási gratula a kistökösökhöz! Irigylésre méltó méretek, miután ikrek... de szólóban is megállnák a helyüket, hogy ez a pici lány mekkora babákat növesztett, tényleg nem semmi teljesítmény! Most pedig sok-sok energiát küldök a mielőbbi felépüléshez és a sikeres szopikhoz! Kép

Unique, nem hülyeség, amit Melcsi mondott... a barátnőm ( a Szt Imrés, akiről regéltem) 8 nappal hordta túl a babát. Nem szeretik beindítani. Õ a 7.nap este írt MSN-en, hogy mondjak már valamit. Én mondtam, hogy "figyu, én már ajánlgattam, de legyintettél rá: egy jó forró fürdő, és utána sex" 1 órán belül sort kerítettek rá, és este fél 12-kor már megindultak a fájások. Ugyanis ez felér egy oxitocin próbával, a sperma tele van ilyen anyaggal! Ha érett már a méhszáj a dologra, akkor bizony reagálni fogsz rá. Hidd el, egy próbát megér... a berzenkedésed átérzem, mi is már aberrált dolognak érezzük a szexelést, röhögésbe fullad az egész... Kép Kép

Kriszta, a fene egye meg azt a betonfúrást. Megértem ha elhúzol otthonról, sajnos ezt a babócák is nehezen viselhetik...

Judit, szerintem annyira jól alakulnak a dolgok, egyszer mire jobb oldalon érik pete (ugye az a jó oldalad?),nem lesz akadálya a babásodásnak, egy repiszuri és inszem, szerintem sem rossz ötlet. Csak hormont ne kapj, mármint stimuláló szurit, meggyőződésem hogy az csak felesleges kavar a szervezetnek, és nincs is szükség rá!

Na velem annyi, hogy csak nem voltam nyugodt, ráadásul egy Gyuri nevű doki itten jól beijesztett tegnap du-n, hogy óriásbaba meg sok magzatvíz, de a cukor jó, akkor amögött lehet más is... "Mielőtt halálra ijeszteném..." stílusban, és konkrétan nem mondott semmit. Minden véleményem megvan az ilyen empatikus észkombájnokról, de az éjszakámat elcseszte. Ma azonnal elhúztunk a Praxisba Győrfyhez - fogok én itt malmozni jövő csüt-i kontrollig?? -, aki újra megnézett mindent, és Boginak kutya baja. Sőt: elmérték. Nektek volt igazatok!! Egy erős 30 hetes méretekkel bíró leánymagzat, ép és egészséges, nem óriás. 1500-1600 gr közt van a súlya. Viszont a magzatvíz sok tényleg, de ez lehet alkati is, lehet a rendetlenkedő inzulinom miatt is (ami összefügg a cukorral), mindenesetre ami a legfontosabb, hogy nem fejlődési rendellenesség áll mögötte. Biztos sűrűbben leszek ezután ellenőrizve, dehát istenem, megszoktam már, hogy ez a terhesség nem tökély. Kép Úgyhogy sztem marad a június eleji-közepi szülés.
Teszek fel újabb képet, mostmár biztos, hogy ezek az utolsó felvételek Bogiról! Kép (Ja: kis zömök, pocakos-pufi lányka, erős csontozattal)

Norka (29+3)KépKép
s_norka
 
 


Úhh, Kriszta, Máté megunta a betonfúrást.... Kép Kép Nagyon gondolok rátok, apa írjon majd ide!!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
s_norka
 
 


Kriszta!

A végén Máté előbb érkezik, mint a lányok? Nem semmi. Izgatottan várom, hogy jelnetkezzetek, Te vagy a Párod.

Norka!

Örülök, hogy minden rendben van.
Nagyon nyugisnak tűnik Bogika! Nagyon jó nézni az ilyen képeket.

Timi
latimi
 
 


Kriszta!
Nagyon durkkolok neked, szuper tényleg csak el kellett indítani és utána jönnek sorba a babók. Úgylátszik ezúttal a fiúk tűnnek fürgébnek mindig azt mondják ők a lustibbak.

Nóri!
Szépek a képek. Kép

Judit!
Ne csüggedj az inszenmek sikerülni kell drukkok mennek értetek.

Niki!
Veletek mizu?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stellapa!

Gratulálok a srácokhoz!

Unique!

Már idejöttem,mert nem érkezik az sms!
Látom Laurát sikerült úgy beépíteni,hogy ki sem akar jönni. KépKépKépKépBiztos tudja hogy jön szerdától a hideg.Majd akkor beindul!A hidegfront megteszi a hatását!Akkor szokott nálunk dömping lenni!Kitartás!Várom az sms-t!

Sziasztok!
kavicska
 
 


Kriszta Kép
De izgi! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok,

KavicskaKép
De jó, hogy itt látlak! Maradj is itt velünk! Kép Hogy vagy? Beültetés előtt vagy után? Annyit gondolok Rád! Kép
Tudod, hogy egyből megy az sms, ha lesz valami! Olyan aranyos vagy! Remélem, hogy a hidegfront megteszi a magáét... Bár eddig bármilyen front jött, Laurát nem érdekelte... Kép

KrisztiKép
Hűűűűűű de izgis! Most már biztos benn tartanak! Várjuk a híreket!

NorkaKép
Gyönyörű ez a lány! Örülök, hogy mindent rendben talált a Győrfy doki. Gondolom, megnyugodtál! Kép
Ma kipróbáljuk a receptedet Kép Meglássuk Kép

TimiKép
Nagyon úgy tűnik, hogy Máté beelőzi Laurát! Kép
Igazad lehet, tényleg, lehet, hogy túl jól bánok vele a pocakomban Kép
Ez az olasz family dolog tetszik Kép

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique!

30-án megvolt a beültetés,most éppen a jól megérdemelt pihenőmet töltöm.KépA 9 petesejtből csak 3 volt hazsnálható,a többi selejtes volt.Abból a 3-ból 2 termékenyült meg,és őket vissza is kaptam.Nagyon várom a 12-ét,ert akkor mehetek vérvételre.Most pihengetek sokat,de azért dolgozgatok is egy kis házimunkát,de csak amit nagyon kell.Szerencsére a családom hagyja hogy lógjakKép

Remélem megkapom a jogosítványt, hogy itt maradhassakKépKépKépKépDe ahogy elnézem kénytelen leszek kicsit sűrűbben erre jönni,mert páran csak itt lelhteőek fel.

Most hallottam a tv-ben hogy a Nyíiregyházi kórházba bevittek egy útmentén hagyott 1 órás kisbabát. Kép Azért igazán hagyhatta volna jobb helyen is.
kavicska
 
 


Kriszta!

Jajj de jó, szorítok, hogy minden gyorsan, könnyen, és legfőképp rendben menjen! Kép Kép Kép

Norka!
Én is olvastam, amit Gyurinak írtál, és a válaszát, hát engem is teljesen kiakasztott, megértelek, hogy aludni sem tudtál nyugodtan. Egy kevés empátiával bíró orvos így nem válaszolna, hát még azzal a "megnyugtató" megjegyzéssel, hogy nem akar halálra rémíteni, ezért inkább nem írja le mire gondol... Örülök, hogy Bogival minden rendben, ő szerencsére tojik az ilyen "jófej" orvosokra Kép.

Unique!
Kitartás! Már csak néhány nap, és te is babázhatsz. Kép Én is azt hallottam, hogy a szt. Imrében nem szeretik nagyon surgetni a babákat, de ne aggódj, ettől a babának nem lesz baja, csak nem sürgetik.... Laura jól érzi magát, és szereti anyuci pociját KépKépKép.

Köszönöm az AFP-s segítségeket. Végül nem éhgyomorra mentem, és nem is volt gond. Vérképet nekem múlt héten néztek, így most arra nem volt szükség... És bejelentkeztem genetikai UH-ra, szintén a Praxisba Győrfy-hez jövő hétre. Már nagyon várom, remélem mindent rendben fog találni...

puszi mindenkinek,

Almodo
(16+1)

Kép
almodo
 
 


SZiasztok,

Most olvastuk Kriszta fél 5-ös bejelentkezését, s írtunk is neki egy sms-t, azonban a kézbesytett sms-re nem érkezik válasz 20 perce :-)))
Valami van.

Farkasok

Kép
farkasok
 
 


Farkasok!
Köszönjük az informálást, ha van valami íratok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZsebiKép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Unique!
Kár, pedig az segitene. Nem lehet a régi szép időkre gondolni? Sajnos a Tétényiben tényleg nem szokták nagyon siettetni, de azért 1 hét tulhordás után befektetnek. Mondjuk hogy ez lombik, talán nagyobb körültekintést érdemelne.
Nem lesz baja a babának, ne félj, azért vizsgálnak sürün, nehogy baj legyen. A héten gondolom mindenképp találkozni fogsz Laurával. Nehéz ez a bizonytalan várakozás.
Talán Kriszta jó példával jár elöl, lehet hogy már meg is van a baba?
Kedves Norka!
Örülök hogy rendben van a babád. Győrffy nagyon ügyes ember,amit mondott, abban biztos lehetsz.
Kedves Fanni!
Nem is lett volna szükség a fagyikra, mert biztos sikerül! De pihenj, segits nekik azzal, hogy nyugton maradsz.
Melcsi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Latimi -1Kép

KrisztiKép
????????????????????????????Kép
süni_renóca
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?