Új privát üzeneted érkezett!

szia Andi!
En hallottam rola nem jot...
HA erdekel, megirom maganban.
dorye
dory
 
 


Szia Dory!


Érdekel, persze. Köszi.
Itt az email címem: myandika@citromail.hu

Köszi.
Andi

Kép
andusz
 
 


Sziasztok!

Rita: Ez szuper, hogy felkelhetsz. Kép De azért vigyázz Magadra!

Dóri80: Már a 16. héten is tök jól látszott nálunk a 4D-n minden, szóval ne aggódj, biztos Ti is mindent látni fogtok.;)

Andusz: Üdv Neked is a fórumon! Én ugyan nem szültem a Sára doktornál, de mikor bent feküdtem a pathologián találkoztam vele, mikor ő volt az ügyeletes. Nekem abszolút pozitív volt a benyomásom róla. Ezenkívül volt egy lány a szobánkban, akinek ő volt a kezelőorvosa, és a lány csak pozitívan nyilatkozott róla.

Ma voltam az orvosomnál, és úgy tűnik a Babó nagyon jól érzi magát odabent. A méhszájam is tök zárt. Úgy néz ki, hogy még egy darabig marad odabent, pedig már a lábam között érzem a fejét.

Lilló

lilló
 
 

 
 

Sziasztok!

Rita, de jo, hogy felkelhetsz! De tényleg mértékkel ne, hogy megint agyhoz lancoljanak Kép!
Turos süti: Hajra Kép!

Lillo, te is jobban vagy ugy latom Kép

Dory, Andi, üdv nektek!
Dory, 5 honapig feküdni kemény dio lehetett... Végig a pathologian vagy otthon is?

Andi, szülésznö ügyben én is elég sokat vacakoltam Kép Végül ugy voltam vele, nem biztos, hogy szeretném ismerni a szülésznöt, akinél szülni fogok, hatha nagyon kiakadok és csunyakat mondok Kép. Ugyhogy az ügyeletesnél szültem és makom volt, mert nagyon jot fogtam ki (és nem mondtam csunyakat nagyon Kép). De szerintem minden szülésznö jo fej, ez egy olyan szakma, csak talan van, aki nyugottabb és van, aki hatarozottabb. Ha téged megnyugtat az a tudat, hogy egy olyan nö lesz ott, akit ismersz, akivel felkészültél a szülésre lehet jobb, ha fogadsz egyet. Nekem legközelebb tuti lesz valasztott szülésznöm Kép

Kingaval ma megprobaltunk összehozni egy közös babakocsi turat, de nem jött össze, talan holnap Kép

Jo éjt!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Prucsok! Lilló!

Örülök, hogy jó tapasztalatokat meséltetek a 4D-ről.
Akkor biztos én is élvezni fogomKép
Csak egy kicsit megijedtem, mert egy másik fórumon azt írta valaki, hogy ilyenkor még fölöslegesKép De ezek szerint nincs igaza!KépKépKép
dóri80
 
 


Helló Mindenkinek!
Újra VIP napom van! Ez azt jelenti, hogy Végre Itt a Péntek!!
egyre inkább unok bemenni a suliba dolgozni, de még csak 25 hétnél tartok, és én úgy terveztem, hogy május 10-ig járok dolgozni! Hát nem tudom, én nagyon jól érzem magam itthon! A nap legjobb pontja az, amikor fekszem és a babócát csalogatom ide-oda, és ő meg kúszik! ti is tapasztaltatok ilyet! Nagyon okosak!
Örülök, hogy mindenki jól van! Kitaráts lányok!
Most kezdtem el a nézelődést babkelengye ügyben, hát azt hiszem teljesen elbizonytalanodtam hogy mit vegyet, milyet vegyek, mennyit vgyek, hova tegyük a ygerk dolgait, hol legyen a kis kuckója! Úgyhogy teljesen káoszban vagyok! SEGÍTSÉG!Valaki adjon egy rendszert!!!

Kép
anid
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Dóri,
Szerintem annak ellenére, hogy 18 hetesen még nem olyan kifejlett a babák arca és nem is arra megy ki a vizsgálat, hogy azt nézegesd, irtó klassz dolog látni ahogy minden kis szerve működik és az egész gerince egy kis gyöngysor. Kép Én legalábbis így éltem meg.

Rita,
Gratulálok a felkeléshez! Kép Előre a babakocsi nézegetés útján! Kép Nekem is ez lesz a következő program, amint 10 percnél tovább bírok járkálni. Azért csak okosan.

Huncutkával mi lehet? Tán csak nem előbújt a kis huncut? Kép

Prücsök

prucsok
 
 


Anid: www.babafalva.hu - itt van egy összeállított babakelengye lista, kórházi cucc lista, minden ami kellhet egy "kezdőnek". Ha gondolod nézd meg! Egyébként megértelek Kép én se szívesen dolgoznék már a helyedben, inkább csalogatnám a Babót. Kép

Sára: Igen, köszönöm sokkal jobban vagyok. Rengeteget alszom mióta kijöttem a kórházból,eltűntek a karikák a szemem alól, végre a hugom (ki maga fodrász) megcsinálta (befestette,levágta) a hajamat, végre nőnek érzem magam annak ellenére,hogy a testem olyan, mint egy kismamuté. Kép

Dóri: Szívesen raknék fel Neked a mi 16 hetes 4D-nkről képet, mert megérné látnod, de sajnos DVD-ből vágtam ki, és olyan nagy, hogy nem bírom annyira lekicsinyíteni, hogy az oldalra fel bírjam rakni.

Lilló

lilló
 
 


Sziasztok!!

Rita én egy picit elöbb voltam de nem sokkal. Volt ott két házaspár egyik babával ők elöttem mentek be és utánam is volt egy házaspár ahol a lány bement de apuka kint maradt, pedig figyeltelek:-))

Rita örülök, hogy felkelhetsz:-)) Én jövő héten megyek klinikára UH-ra jövőhéten lesz kész az AFP-m kiváncsi vagyok és izgulok is miatta!!Remélem jó lesz!!

Utána 10-én megyek 4D-s UH-ra:-))

Tényleg vajon megszületett már Huncutka picikéje:-))

Puszi nektek!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Nyílnak a tavaszi virágaim! KépKépKép Talán végre tényleg kitavaszodik, bár ma nincs álomszép idő.

Lányok,
szerintetek a 33. héten még érdemes 4D UH-ra menni? Jövő héten már vállalkoznék egy "hosszabb" autókázásra.

Prücsök

prucsok
 
 


Lilló!

Ha tudod akkor küld el emailben.
maitrenageur80@hotmail.com
dóri80
 
 


Andi!
Engem Sára doktor vizsgált meg, ő volt ügyeletes, amikor bementünk múltkor a Klinikára (mert 30 hetesen elkezdtem keményedni). Nekem abszolút szimpatikus volt.

Dory!
Légyszi, írd meg nekem is, hogy mit hallottál róla, ha nem bánod! (somogyiritakukachotmailpontcom).
Köszi!

Örülök, hogy mindenkinek jó kedve van (úgy tűnik)! Lilla, a húgodat átküldhetnéd hozzám is! Kép A kedvenc fodrászom pécsi, nem hiszem, hogy össze tudok futni vele a következő hetekben.

Brigi! Kár, hogy nem találkoztunk!

Üdv mindenkinek,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!

SOS a segítségeteket szeretném kérni.

A Szent Imrés Topikban van egy kismama, mindenórás. az orvosa a terhesgondozását elvállalta, de a szülését már nem. mikor a kismama mindenórásan a kórházba került, magas volt a vérnyomása és a cukra, iszonyú vizes volt - és ebben a gondos terhesgondozásnak is nagy szerepe volt, pl. összesen egy elrontott cukorterhelése volt, amit meg se ismételtettek...

ráadásul 38 éves és elsőszülő... mondanom sem kell, a kismamát rizikós esetnek ítélték meg az ügyeletesek a kórházban, ezért kitalálták, hogy - a kisbabája érdekébenKép - ne is itt szüljön, hanem menjen át a TI kórházatokba. mindezt úgy, hogy csomagoljon aztán menjen! a rossz leletek után a dokija nem átallt még mentegetőzni se, hogy a kismama nem az ő betege!

kérlek segítsetek, ha tudtok, hogy legalább egy "ismerős" dokit szerezzünk neki, aki a szárnyai alá venné. egyedül van, a férje nincs mellette, mindenórás, félti a babáját és nagyon nehéz helyzetben van.
léci aki tud segíteni, írjon ide, vagy a SztImrés topikba!

köszönettel
Votiv

votiv 8)
votiv
 
 


Csajok, a fent említett kismamát én is ismerem, ha tudtok, segítsetek Neki.

Köszönöm!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Saara!
Csak 5 hetet voltam bent, 3 reszletben. A tobbit otthon, mert 10 percre laktam a korhaztol. Igy engedte a dokim.

Az en dokim Pajor A., szinte csak problemas esetekkel foglalkozik, ezert batran ajanlom ennek a lanynak. Reggel 9 utan elerheto a klinikan (2100290/3214). Szobaja a foldszinten balra az utolso.
dorye
dory
 
 


Dory, nagyon köszönöm!

és közben úgy néz ki, a sok drukk (vagy stresszKép) hatására spontán elindult a szüléseKépKépKép

votiv 8)
votiv
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME/NEVE ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Huncut 2006.03.29 40+3 Első Sándor Dr. Tahy ? 27
Annácska 2006.04.04 39+5 Második Péter Donát Dr. Várbíró Zsoldosné Eta 25
Lilló 2006.04.25 36+4 Első Bálint Dr. Bánhidy Gönczi Katalin 30
Pöttöm_Panna 2006.05.18 33+2 Második Patrik Dr. Bánhidy ? 30
Rita81 2006.05.19 33+1 Első Kisfiú Dr. Valent ? 24
Gabek 2006.05.24 32+3 Első Kisfiú Dr. Bánhidy ? 30
Indigo 2006.05.27 32 Második Áron Dr. Vermes(Máv kórház) ? 29
Prucsok 2006.05.28 31+6 Első Blanka Dr. Sipos Zsoldosné Eta 29
Anid 2006.07.11 25+4 Első Kata/Kolos Dr. Melczer ? 33
Timici 2006.07.21 24+1 Második ? Dr. Radványi ? 31
Brikancs 2006.09.06 17+3 Második ? Dr. Valent ? 27</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Brikancs Lili (1999.04.30) 27 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocakban
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Nem
Terika <table>
Botond (2002.05.31)
Zalán (2005.08.09)</pre> 32 Dr. Valent Dömötör Margit Hüvelyi Nem
Tjutka <table>
Bence (2002.09.22)
Dorka (2005.07.13)</pre> 28 Dr. Ács Nem volt Hüvelyi Nem
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Hivett <table>
Klaudia (2003.01.03)
Emma (2005.02.28)</pre> 29 Dr.Gidai ? Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 29 Dr. Vermes Nem volt Császár Pocakban
Timici Bence (2003.01.22) 31 Dr. Szendei(Sote I.) Nem volt Császár Pocakban
Piroska <table>
Zsombor (2003.01.23)
Szabolcs (2006.01.15)</pre> 30 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Nem
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi <table>
Dani (2003.12.09)
Péter (2006.02.24)</pre> 39 Dr. Matányi/Dr. Szabó Zsoldosné Eta Császár Nem
Nedinabp <table>
Bálint (2004.03.08)
Bence (2005.09.06)</pre> 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Nem
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Igen
Shine <table>
Ádám (2004.06.04)
Zétény Pál (2006.02.08)</pre> 29 Dr. Vermes Dömötör Margit/? Császár/Hüvelyi Nem
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Pöttöm_Panna Flóra (2004.08.02) 30 Dr. Bánhidy Berényi Gyöngyi Hüvelyi Pocakban
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 38 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tigyi Zsuzsi Hüvelyi Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Akinorev Gergely (2005.05.24) 22 Dr. Gimes Dömötör Margit Császár Nem
Lini Lacika (2005.06.24) 30 Dr. Valent Hüvelyi Nem
Recece(Eszter) Virág (2005.07.02) 34 Dr. Valent Császár Nem
Anitq Zsófi (2005.07.12) 32 Dr. Radványi Tóth Anna Hüvelyi Nem
Dorka34 Benedek (2005.07.21) 34 Dr. Radványi Tóth Anna Hüvelyi Nem
Kgk Botond Olivér (2005.08.09) 26 Dr. Patai Gönczi Katalin Császár Idővel
Mea Lívia (2005.09.06) 26 Dr. Valent Nem volt Császár Nem
Szofec Balázs (2005.10.11) 34 Dr. Ács Zsoldosné Eta ? Nem
Vanília Ádám (2005.12.10) 25 Dr. Várbíró ? Hüvelyi Nem
Hatos Flóra (2005.12.12) 26 Dr. Takács Dömötör Margit Hüvelyi Nem
Osyne Fanni Noémi (2005.12.12) 30 Dr. Bánhidy ? Császár Nem
Joe Botond (2006.01.18) 23 Dr. Ács ? Hüvelyi Nem
Mesa Luca (2006.01.18) 24 Dr. Ács ? Császár Nem
Kgiulia Dorina Ilona és Lívia Mária (2006.01.28) 24 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Dorka24 Norbert (2006.03.11) 24 Dr. Mericli ? ? Nem</pre>


Ha a táblába szeretnél bekerülni, küldj egy e-mail-t az adataiddal a profilomban levő címemre

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


HAHÓ! Mindenki tavaszol?

Kép
anid
 
 


Én épp a tavaszi délutáni sziesztámból ébredtem, de most megyek ki tavaszolni. Kép

Indigo,
Mi ma 32+6 vagyunk Blankával. Épp ma számolgattam, hogy hiszen ez már a 8. hónap!

Remélem a Szt Imrés kismama is szerencsésen világra hozta a babót azóta. Kép Én is onnan pártoltam el a mostani dokimhoz. Plusz egy érv, hogy jól tettem.

Na éljen a tavasz, irány a kert! Tegnap már egy kisebb sétára is vállalkoztam az ebekkel. Mindegyik kicsit süket volt ugyan (ez biztos náluk is a tavasz miatt van), de jól viselkedtek és nem löktek el. KépKépKép

prucsok
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok itt, de már régóta olvaslak titeket. Szeretném megkérdezni,hogy mikor indul megint felkészítő tanfolyam? Sokan írtátok, hogy érdemes járni.

Én is remélem, hogy a Szt Imrés kismama és a baba is jól van.

Egyébként az én kutyáim is ilyen kis süketek. Főleg a fiú. Teljesen be van zsongva. Alig jövünk fel a sétából és már újra mennének. Igazuk van, tényleg nagyon szép idő van.

Ranpo

KépKép
ranpo
 
 


Prücsök én kijavítom, ha akarod, de ha a szülésed időpontja május 28. akkor ma 31+6 vagy.
Kijavítsam? A szülésed várható időpontja is változik?

Ranpo, üdv közöttünk.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Szia Indigo!

Köszi.Remélem majd személyesen is találkozhatok veletek esetleg a felkészítőn.

Nem tudod véletlenül, hogy mikor indul újra? Ha jól olvastam régebbi üzenetekben talán április elején. Esetleg azt lehet tudni, hogy melyik nap lesz és hány órától?

Köszi

Ranpo

KépKép
ranpo
 
 


Szia Ranpo!

Nekem ugy rémlik, hogy aprilis masodik keddjén indul tanfolyam, d.u. 2-töl talan????
A pocakosok Kép biztos jobban tudjak és irnak hamarosan.

A Szent Imrés mamanak drukkolok nagyon...

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Szia! RAnpo! Üdv a fronton! Igaza van saaranak, ápr.elején (második kedd)kedden, 14.30kor szokott kezdődni, 16-tól pedig Barbival torna! Ami nagyon szuper, kár, hogy nekem nagyon messze van, s így ez kimarad!
Csajok !
Normális, hogy néha 15-20 percenként kell mennem pisilni? És nemcsak inger van, hanem teljesítmény is! A gyerkőc állandóan rugdossa a hólyagom, néha nagyon fáj, és olyan mintha soha nem aludna, most is azért vagyok fenn, mert már kitessékelt az ágyból! Van kapcsolat a pocakbeli mozgékonyság és a kéőbbiek között, ilyen aktív babám lesz? van valakinek erről tapasztalata?

Kép
anid
 
 


Sziasztok!!!

Ranpo üdv a fórumon! Mennyi idős terhes vagy?

Én is nagyon drukkolok a Szt. Imrés kismamának!!!

Anid én is tegnap óta 20 percenként pisilek:-)) Biztos nyomja a pici a hólyagomat:-)))) Nekem még nem rugdos a bébim, de már alig várom:-))

Puszi nektek!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Szép jó reggelt kismamik!

Köszönöm nektek a gyors információt.

Brigi én ma 18+5 vagyok és az első babánkat várjuk a párommal. Nekem kedden kezdett mocorogni a babó. Egyébként én is sokat járok pisilni. Szerintem hamarosan te is fogod érezni a pici mozgását, én is nagyon vártam már:-))

Puszi

Ranpo

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok!

Sajnos Indiék/Viko/még mindig egyben vannak,a fájások is leálltak tegnap ótaKép
A fő baj,hogy hétvége lévén nem igen fog ma semmi történni.A holnapot várja igazán.Szerencsére Dominó jól van!!!
Találkozott azzal az itteni kismamával is a kórházban,aki 1-2 napja szült.Õk jól vannak,gyönyörűséges a kisfiúKép

P.Gabi/szentimrés topikból/

petergabi
 
 


Hélo!

Huncuttal talalkozott a szent imrés mami vajon??? Kép
Nekik tovabbra is mennek a drukkok. Olvasgattam a Szent Imrés topikban, hogy iszonyu bunkok voltak vele ma reggel a ctgn. Az ilyenektöl mindig kiborulok Kép Nem igaz, hogy nem tudjak, ilyenkor a legkevésbé van szüksége ilyesmire egy kismaminak, aki par napon/oran belül szülni fog. Szörnyü lehet ilyen alapotban bekerülni a szülöszobaba, föleg egyedül...SZEMETEK! Ezzel csak azt érik el, hogy nem indul be a szülés. Vagy direkt csinaljak?? Jol esik nekik??? Na ennyit a biztatasrol... Kép

Anid, szerintem nyugi Kép! én pocaklakom is szuperaktiv volt, ugrodeszkazott alandoan - de azért hagyott aludni reggel Kép - és most tök nyugis gyerek. Volt, amikor 10 percenként jartam pisilni... Biztos pont ott van a feje vagy a valamilye és ettöl nagyon lecsökkent a tartaly kapacitasa Kép

P. Gabi köszi a hireket!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Mi nem tavaszoltunk, hanem nagy-nagy munkában voltunk tegnap. Itt voltak édesanyámék, és a párom, öcsém meg apukám a babaszobán dolgoztak. Kép Nagyon szép lett. KépKép
Édesanyám meg lemosta az ablakokat, ami nekem már nem megy sajna Kép Főleg a tetőtéri ablakok, brrr.
Kicsit szégyelltem is magam, mert folyton elzavartak mindenhonnan, ha felkeltem, hogy én ne ugráljak, pihenjek.
Most meg a drága férjem takarít, nekem meg pihennem kell, még a legapróbb dolgokat sem engedi megcsinálni.Nagyon féltenek a kórház óta...

Jut eszembe, csütörtökön találkoztam Gabekkal az orvosunk rendelőjében. Most egy darabig nem tud jelentkezni, mert ugye ő sem dolgozik a kis kórházi kalandja után, az otthoni gépük meg elromlott. Csak azért írtam, hogy ha valaki hiányolná, nincs semmi gond.

Indinek, Huncutnak nagyon drukkolok én is! Erről jut eszembe: Annácska is nagyon eltűnt, és náluk is már esedékes a Babó jövetele lassan... Mondjuk ő megígérte, hogy küld sms-t ha van valami. Hát, türelmetlenül várom.

Ranpo üdv itt!

A pisiléssel kapcsolatban lányok rossz hírem van... Később még rosszabb lesz! Legalábbis nekem a 35. hét környékén, mikor lejjebb csúszott Bálint a pociban még többször kellett mennem, mint előtte. Most óránként kelek fel éjszaka pisilni, szemben az ezelőtti két-három alkalommal. Nappal meg jobb is lenne, ha fel se állnék a WC-ről Kép

De már csak néhány hét...Kép

Szép vasárnapot Mindenkinek!
Lilló

lilló
 
 


Sziasztok!

<font color="ff0000">Pénteken 20.20.PERCKOR,3400 GRAMMAL ÉS 55 CM-REL MEGSZÜLETETT ANNÁCSKA KISFIA PETIKE!

Gratulálok!
</font>

Minden kismamának kitartás és drukkok ezerrel!

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok,

Indigo,
Most jól elbizonytalanítottál. Kép A május 28-at még az első UH-ok egyikén konstatálta a dokim, ami ugyebár a 7-8. hét körül volt. A legutóbbi UH-n viszont 32+3-nak kalkulálta a masina. Hétfőn majd pontosítom a védőnővel és kiderül. Kép köszi.

Lilló,
Gratulálok a babaszobához. Jó kis csapatod van. Kép Nálunk még "romokban" az egész, húsvét előtt jön a festő, így takarítás is csak utána lesz, de már nagyon várom, hogy kész legyen.
A kozmetikusom úgyis ijesztgetett legutóbb, hogy nem kéne már összepakolnom a kórházi cuccaimat...? Mondtam neki, hogy ne viccelődjön már velem, nem készülök 7 hónaposan szülni.

A szt. imrés kismamának drukkolok. És remélem Huncuttal találkozott, akik már nincsenek egyben. Kép

A legközelebbi UH előtt már nekünk is esedékes a ctg. Az mennyire megy gördülékenyen a kórházban? A dokim azt mondta, lehet/kell időpontot egyeztetni. Ott is olyan sokan szoktak lenni, mint a kórházi UH-on?

szép napot mindenkinek,
Prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok!
Én is jól eltűntem itt a nagy tavaszban. Nekem is itt voltak a szüleim hétvégén, anyukám megint egy csomót segített.

Prücsök!
Szerintem nyugodtan pakolj be egy táskába valami kórházas cuccot - jobb, ha nem lesz rá szükség. Nekem nem volt jó, amikor voltak a keményedéseim, hogy hirtelen kellett mindent bedobálnom, hogy nálam legyen, ha véletlenül bent fognak. Mert ugye, egyszerűbb magunknak összerakni, mint a pasira bízni, hogx kiválogassa otthon a kedvenc bugyijaidat meg miegymást, amikor már bent vagy. Kép Kép
Az hogy lehet, hogy 32 hetesen a 8. hónapban vagy? Én ezt soha nem tudom, hogyan kell számolni! Most akkor 33 hetesen én is a 8. hónapban vagyok?

Lilló! Köszi az infókat Gabiról! Láttam írtál mailt, azt is mindjárt olvasom. Gratula a gyerekszobához - és élvezd a kényeztetést!!

Megy a drukk a Szt Imrés kismaminak. Ez nem valami híres bababarát kórház egyébéként? Úgy látszik, mamabarátnak nem mamabarát...

Lányok, nektek is csinál olyat a baba, hogy szinte fáj, annyira kinyomja a pocakot? Ez most a legújabb nála...

Jó tavaszodást mindenkinek!!
Üdv,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Valamit elfelejtettem megkérdezni: szülésznő választásnál mikor szoktak pénzt adni? Előre vagy utólag, vagy is-is?
Köszi!
R.

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!

Anid, nálam ugyanaz a helyzet, mint nálad. Szinte úgy érzem egész nap teper az Áron és ráadásul sokszor nem hagy feküdni sem. A pisiléssel szintúgy.

Lilló, gratula a babaszobához. Most már a finisben vagy. Már csak a babának kell megérkeznie. Kép

Annácskáéknak hatalmas gratula és sok-sok tejcsit kívánok!!!!

Kriszta, köszi a tudósítást!

Prücsök, az én fiacskám is 1 héttel nagyobb, mint a kiszámított időpont. De a dokim nem szokta emiatt megváltoztatni a szülés várható időpontját. Van olyan doki, aki igen. Várom a választ. Kép Aztán a végén úgyis a picurik döntik el, mikor bújnak ki.Kép
A ctg-nél már nem kell annyit várni, nekem pl. a legtöbb 15 perc volt amit várni kellett. És tényleg időpontot kell kérni. Ja és az apuci oda nem mehet be, csak a folyosón várakozhat.

Rita, nekem is sokszor fáj, amikor az Áron megrúg, vagy éppen olyan helyen nyomakodik. Néha már azt hiszem, hogy szétreped a bőröm, annyira feszít.
Szülésznő ügyben nem tudok segíteni. De az infó engem is érdekel.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Hello,

Ezek szerint Huncutkáról mégsem tudunk semmi biztosat, viszont Annácska megszült. Gratula neki! Kép

Rita, Indigó,
A szülésznőnek csak szülés után szoktak fizetni. Legalábbis a szomszédomtól, aki szintén itt szült, úgy tudom.

A kórházas tanácsot az'szem megfogadom, a párom sokszor még a saját cuccait sem találja. Kép De azért remélem nem lesz rá szükség idő előtt.

És köszi a ctg-s infót, Indigó. Apuci oda nem is készül jönni, napközben nehezen szakad el a munkahelyéről. Már az is szuper, hogy eddig szinte minden UH-on ott volt velem. Kép

Jó éjt!

prucsok
 
 


Jó reggelt!!

Van sok képem Lilikéről a nagy lányomról:-) Megoszthatom veletek a kedvenc képemet?

Annácska gratulálok!!!!!! Jó egészséget és sok tejcsit kivánok!!!!!:-))

Puszi!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Brigi, várjuk a képeket. KépKépKépKépKépKép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Szia Indigo!!

Most csak egy képet rakok fel, itt 2 hetes volt:-)) Mindegyik kedvenc kép de ez valamiért nagyon!!!:-)Van még képem majd még teszek késöbb csak be kell szkennelnem:-))
Kép

Puszi!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Szép tavaszi reggelt Mindenkinek!

Brigi: Lilike nagyon édes Kép

Rita: Szerintem ezt is a végén kell rendezni, de nem tudom, hogy mikor pontosan. Reméljük majd valaki szakértő megosztja az infót velünk itt a fórumon. Kép
Egyébként Bálint nekem is majd kirúgja az oldalamat, és annak ellenére, hogy azt mondták, hogy a 30.hét után nem fog annyit mozogni, mert kevesebb a helye Õ nagyon elemében van. Rengeteget mozog, aminek persze örülök, csak néha kissé fájdalmas.
Tegnap úgy megrúgta az öcsémet, mert kidugta a kis lábiját az oldalamon, mutattam a tesómnak, aki egyből odanyúlt, erre Bálint rúgott egy nagyot a kezébe és odébbállt. Az Apját is többször fejberúgta már, mikor puszilgatta a pocimat. Kép Kép Harcias kiskölök, eddig azt hittem, hogy focista lesz, mostmár valami kick-boxosra tippelek.
Egyébként a mailben képeket küldtem a Babaszobáról Ritus Kép Remélem tetszenek majd.

ANNÁCSKA, SZÍVBÕL GRATULÁLOK NEKTEK! JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT!!!

Indigo: Neked mi a helyzet a cukroddal? Sikerül kordában tartani a diétával?

És ha most Annácska megszült, és Huncut is túlvan a szülésen - elméletben - akkor én vagyok az első a táblázatban??? Nem hiszem el, hogy ez is bekövetkezik egyszer...

Lilló

lilló
 
 


Szia Lillo!
Tényleg akkor te jösz:-)) Drukkolok neked!:-))De jó neked nemsokára a kezedbe foghatod a bébidet:-))Kis boxoló gyerek:-)) Olyan édesek:-)) Én is már annyira várom hogy rugdossanak belülről:-))

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Lemaradt!!
Köszi Lillo a dicséretet:-))

Puszi neked!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Brigi,
Hát ezen aképen tényleg nagyon édes a kis Lili. Kép Azt hiszem én is folyamatosan fényképezni fogok, ha megszületik a babó. Még jó, hogy már van digitális technika. Kép

És hajrá Lilló! Most már neked/érted drukkolunk. Kép

Ma egyeztettem a védőnővel. Számításai szerint május 26-án fogok szülni. "Megnéztük" Blanka szívhangját is, nagyon nyomja a kicsi lány. Kép Tegnap este úgy mocorgott, nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek. Nektek is van ilyen érzésetek, mikor egyszerre fáj és csiklandoz, ahogy mocorog? Kép Irtó jó fejek és hihetetlen dolgokra képesek.

Na vár a takarítás. Az én brigádom majd csak 2 hét múlva jön. Kép Addig sajna nincs felmentésem. Kép

Prücsök

prucsok
 
 


Szia Prucsok!

Köszönöm! Hát ez a kép már lassan 7 éves:-)) Én is megyek takarítani:-))))

Puszi

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Brigi! Nagyon édes Lilikéd a képen! Megértem, hogy ez a kedvenced! Kép

Lilla! Most mér tényleg Te vagy a következő - nagyon izgalmas! Kép

Annácska! Nagy gratula a babádhoz!!

Ágiboszi! Megvagy még? Sokszor eszembe jutsz, biztos nagyon lefoglal a két kölyök! Sok kitartást!

Lányok! Bennetek mikor tudatosult, hogy gyereketek lesz? Jó, tudom, hogy már hét hónapja hordozom, de néha még most is furcsa, hogy bennem van egy kisember. És hogy majd kijön, és ő lesz a kisfiam... Nekem ne mondja senki, hogy ez hétköznapi dolog. Na, jó, nem filozofálok itt Nektek.
Üdv,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Brigi,
Igen a wiwen láttam rólatok képet, amin már nagyobb Lili, bár tippre az sem mai kép. Nagyon tüneményes kislány.

Lányok,
Jövő héten nem készül valaki laborba?

Prücsök

prucsok
 
 


Rita!
Írtam neked az imént egy Bűn és bűnhődés hosszúságú mailt, erre elszállt az egész... Most nagyon mérges vagyok...Kép De nem adom fel, később megpróbálom újra Kép A babaszobás képeket meg a hotmailedre küldtem, de visszadobta, na azt is elküldöm újra, meg a babakocsit is.

Hát Lányok, tényleg a finisben vagyunk! Nagyon jól esik minden drukk! Kép Kép Kép Bár még 3 hét olyan soknak tűnik... ha csak meg nem unja a fiam odabent hamarabb.

lilló
 
 


Sziasztok!

Brigi nagyon aranyos a pici Lilike. Olyan igazi babás baba. Remélem nekünk is ilyen tündéri babónk fog születni, mint amilyen a te Lilikéd. Bár még nem tudjuk, hogy fiú lesz-e vagy kislány? Sőt még igazából nevet sem sikerült választani, csak úgy hívjuk: Babóka.

Lilló! Én is drukkolok neked. Igazából nem is olyan sok az a 3 hét.

Puszi

Ranpo

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok!

Brigi, nagyon aranyos ez a kép. Nekem is tetszik.

Lilló, köszi az érdeklődést. Hála Istennek a diétával jók az értékeim, úgyhogy csak ez a teendőm van.

Rita, nekem van, hogy még a mai napon is fura, hogy Fanni tényleg az én gyermekem, és hogy ez milyen hihetetlen és csodálatos.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagy gratula Annacskanak és Petikének, varjuk a képeket Kép!

Brigi, tényleg nagyon édi a kis Lilid Kép

Olyan jo Nektek, hogy ott mocorog a babatok a pocakban, ez olyan jo érzés!!! Bar a vége felé tényleg durva tud lenni. Lehet, hogy akkor kevesebbet mozognak, de sokkal jobban érezni és latni, mert mar olyan nagyok! én mindenesetre inkabb ugy éreztem, hogy egyre többet mocorog Kép

Rita teljesen megértelek! nekem is olyan hihetetlennek tünt végig, hogy kisbabam lesz, még akkor is, amikor egész nagy pocakom volt, pakoltam a kis ruhacskakat, de valahogy olyan nehezen birtam csak felfogni Kép Utolag néha ugy érzem, lehet emiatt is volt egy kis szülés utani depresziom, mert oriasi döbbenet volt, mikor tényleg kibujt Kép Pedig varhato volt, hogy ez lesz a vége Kép Es ahogy Indigo is irta azota is néha ranézek és hihetetlen és csodalmatos egyszerre Kép
Azt tudom tanacsolni, tényleg élvezzétek és hasznaljatok ki a kényesztetést - ezt most nem rossz értelemben mondom Kép Utana kevésbé lesz ra lehetöség. Nekem nagyon bejött, mikor a parom takaritott én meg csak utasitgattam Kép

Amugy szerintem is utolag kell csak fizetni a szülésznönek.

Indigo, örülök, hogy minden rendben a diétaval Kép

Lillo! Hajra, nagyon drukkolok!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Valaki volt már úgy, hogy sokáig állt egyhelyben és le kellett ülnie, mert ha nem akkor tutira elájul? Ma elvittem az egyik kutyumat kozmetikába és ahogy mellette álltam, egy idő után úgy éreztem, ha nem ülök le akkor dobok egy hátast. Lehet, hogy a vérnyomásom vacakol? Eddig teljesen normális volt, 120/80.
Mondjuk ez 1 hét alatt már másodszor fordult elő. Szerintetek?

Más. Mit gondoltok, visszérre lehet valami krémet használni? Néha egész szépen előjön.

Köszi

Puszi: Ranpo

KépKép
ranpo
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?