Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Köszönöm már jobban vagyok.

Edinka!Kép
Jaj nagyon édes VikiKép

Babus!Kép
Remélem már teljesen jól vagytok!

Hát talira mi sajnos nem tudunk menni akkorKép

Stella!Kép
Juj de izgulok már!!!Kép

Mindenkinek szép napot ebben a randa időben, brrrrrrrrrrrrrrrr.........

Fontos kérdésKép
Lívi nyűgibb 3 napja de nem beteg eddig.
Viszont hasmenése van nem durva csak híg a széklete mindig.
Lehet a fogzástól????????

Mea
mea
 
 


Mea
Igen, simán lehet hígabb kaki, amikor jön a foga. Ez teljesen normális. Sőt, még hőemelkedése is lehet.

Köszi, már jól vagyunk(kopp-koppKép), csak most fáradt vagyok többet írni.
Pedig akartam még írni, de majd holnap leírom.


Babus

Kép
babus2005
 
 


JuhééééKépKépKép, lehet, hogy Annácskánál hamarosan beindulnak a dolgokKépKépKép
Most olvastam a 2006-tavaszi babásoknálKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Babus!

Annacskanal? Te jo eg, mar igy elment az ido Kép
Milyen jo, hogy ennyi uj babasunk lesz.

Sajnalom a talit lanyok, na majd legkozelebb.

puszi
Judit

ui: egy idore megint eltunok, mert a szakdoga mellett meg lesz 4 vizsgam, ebbol 3 egy napon Kép aprilis 14.en. Legyszi drukkoljatok majd, ha lesz egy pici idotok.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Helló Hölgyek!

Gondoltam beugrok ide is egy picit!

Stellát befektették,és bár sokat kellett várnia az megüresedő helyre,most már jól van.
"Megparancsolta",hogy ide is nézzek be mindig,és tájékoztassalak Titeket/Õt is a fejleményekről!
Egyenlőre ennyi,de holnap természetesen jövök vissza!
stellapa
 
 


Szia Robi!

Írtam Stellának mélt, de akkor már értem, hogy mért nem válaszolt, persze gondoltam hoyg már bent marad a kórházba Kép
De ugye minden okés, csak már biztonságosabb odabenn? Meglátogathatom? Kép Hétvégén be tudnék menni hozzá picit, ha nem zavarom Kép
Vendég
 


Stellapa!

Nagyon drukkolunk az elkövetkező napokhoz! Már nagyon várjuk az ikreket és Stellát vissza. Kép

Babus!
Szörnyűek ezek az esések. Néha Vivi is úgy bevágja a buksiját, hogy egy frászba vagyok utána.

Lányok, hogy viselték a picik az időállítást? A Vivi nem hajlandó átállni, mindent a régi idő szerint csinál. Későn kell reggel, későn fekzik este így. Nem tudom, mikor fogunk átállni. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


SziasztokKép

LÁNYOKKép Kép
Viki szombaton megtette az első 2-3 lépést és azóta nagyon ügyesen lépeget akár magától is ha hivjukKép
Annyira örülök neki, de a hátam már sajog mert állandóan sétálni kell vele úgy hogy fogom a egyik kezét, már szépen egyensúlyoz!!!

Hihetetlen menyit fejlődnek hetek alatt, mert nemrég írtam hogy nem akar sétáni, és tessék itt van.

Stella PAPAKép
Mennek a drukkok.
Értesits ha történik vmi!!!!!!!

NicolKép

Tegnap Viki olyat esett hogy vérzett neki a felső két foga között az ínye azt hittem hogy kitört a fogaKép
Neki esett az etetőszéknekKép
Nagyon ordított alig birtam elálítani a vért és megnyugtatni de szereencsére estére már el felejtette!!
Õ is sokat esik és sajna nem mindig a fenekére!!

most mennem kell mert a kiscsaj rámol.

Kép

Kép
edinka
 
 


Stellapapa
Köszi a híreketKép
És mennek a drukkokKép

Edina
Gratula Vikinek az első lépésekhezKép


És lopom a híreket Annácskáról a tavaszi babás topikbólKép:
"Annácska bent van a kórházba, és talán még baba is lesz, már elkezdet tágulni, de most megfigyelésen van és gépen."

Most csak ennyire futottaKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Megint kukkoltam:
Annácskának burkot repesztetek, így ma meg lesz a baba. Legalább is reméli, hogy nem csúszik át Bolondok napjára. Már 5 percesek a fájásaiKép

Húúú, de izgiKép

Remélem utólag majd nem haragszik meg, amiért lopom az infót egy másik topikbólKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tegnap 20.20 perckor, 3400gr, 55 cm-el megszületett Annácska kisfia, PetikeKép Mindketten jól vannakKép

Kép
babus2005
 
 


Na és persze hatalmas gratula nekikKépKépKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Drága Tündi!

Ne butáskodj!
Persze,hogy bemehetsz hozzá - Megyei Kórház,3.szint,terhes osztály - Biztosan nagyon örülne Neked!
És én is örülök,hogy írtál!
Légy jó és Vigyázz magadra!
Puszi!
stellapa
 
 


Nicol,Edinka,Babus!

Köszönjük Nektek a drukkokat,ha történik valami feltétlenül tudatom Veletek!

Annácskának és Petinek pedig valóban hatalmas gratula jár!
stellapa
 
 


Draga Annacska,

Nagyon nagyon sok boldogsagot kivanok Nektek Petihez es hatalmas gratula hozza!

Stellaeknak is nagyon drukkolok, hogy hamarosan irhassak az adatokat es a tortenteket a fiuk szuleteserol!

Puszi,
Vanda
vanda72
 
 


Annácskáéknak hatalmas gratula!!!!!!!!!KépKépKépKép

Stelláéknak meg megy a drukk ezerrel!!!!!!KépKépKépKép

De jó hírekKépKépKépKép

Szép hétvégét mindenkinek!!!Kép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

Most csak gyors képfeldobásra ugrottam beKép, már rég gyönyörködhettetek ManócskámbanKép:

Ezek ma délelőtt készültek a játszótéren:
Kép Kép

Kép Kép

Itt egy esti fürdés utáni (Füleses) köntösös kép látható:
Kép

Imád porszívózni a srác. Eddig rettegett tőle, most pedig azért nem lehet tőle porszívózni, mert folyton ő akarja csinálniKép:
Kép

Új kabátban: (egyik képen a nyelvecske kint maradtKép):
Kép Kép

És néhány édes, közeli buksi-képKép:
Kép Kép

Kép



Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Micsoda fantasztikus hirek!!!

Annacska!
Hatalmas gratula! Ugy orulunk nektek!!!

Stellapapa Kép
Nektek meg megy millio drukk. Mi mar csak akkor tudunk meglatogatni, amikor meglesznek a fiuk. Attit akkor nem veszim meg, mert o mostanaban mindenkit megkostol Kép Hat el sem hiszem, hogy igy elment az ido. Nemreg meg itt Pesten talalkoztunk, most meg mar szulok vagyunk Kép Millio puszi nektek!

mindenkinek puszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!Kép

Kristófka nagyon édes ahogy játszik a játszótérenKép
Olyan nagy márKép

Judit!Kép
Sok sikert a tanulmányaidhozKép
Nem semmi hogy bírod, le a kalappal!!Kép

Mea
mea
 
 


Annácska!
Gratulálunk a Kicsi Petihez! Várjuk a további híreket. Kép Kép

Babus!
Kristóf zabálnivaló! Kép Mi is ma voltunk először a játszótéren, nagyon élvezte a Vivi. Nagyon tetszett neki a sok gyerek.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Ezvicc,Mea,Vanda,Többiek!

Köszi a drukkokat,bejöttek!
A lehető legjobb hírekkel tudok szolgálni!

APUCI LETTEM!!!!!

BOTOND és OLIVÉR végre előbújtak!!!!!

Mindketten ragyogó egészségnek örvendenek!

Stellával kisebb gondok adódtak,de a körülményekhez képest jól van!
Erről azonban egy kicsit késöbb írnék Nektek!

A tökik paramétereit megtaláljátok a "Dévais" illetve a "Kaális" topicokban!
Most egy kis pihi,de még ma újra jelentkezem.....
stellapa
 
 


StellApa!Kép

Én a másik topikba szoktm írogatni,de nagyon sok szeretettel szeretnék gratulálni Nektek!Kép
Stellának mielőbbi felerősödést kívánok!Kép
Vigyázzatok egymásra!Kép

Sysy
sysy77
 
 


StellaApa!Kép

Micsoda fantasztikus hírKép
Gratula a két nagylegényhezKép És nem semmi súlyuk van, főleg BotondnakKépMég egy gyerek is megirigyelhetnéKép
Gondolom így akkor császárral születtek, az 1 perc különbség miatt.
De mi volt Stellával? Bár a lényeg, hogy már jól vannakKép
Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok nekikKép

Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép

STELLAPAPAKép

HATALMAS GRATULA A KÉT "NAGYLEGÉNYHEZ",
És sok finom tejcsit, boldogságot nektek!!
Milyen gondok adódtak Stellánál?
Remélem semmi komoly?!!
HA tudsz mesélj majd.
Beindult magától a szülés?
NA, jó nem kérdezek ennyitKép

Stellát és a piciket üdvözöljük.

Edina és Viktória és a többi topic lakó és babái

Kép

Kép
edinka
 
 


Stella es Stellapa,

Nagyon nagyon sok szeretettel gratulalok en is "pici" fiaitokhoz! El sem tudom kepzelni, hogyan tudta Stella ilyen szep nagyra noveszteni a fiukat egy pocakban!

Nagyon nagyon jo egeszseget es sok sok csodalatos pillanatot kivanok nektek!

Varjuk a kepeket es reszletes beszamolot, de gondolom most rengeteg a dolgod Kép

Puszi,
Vanda
vanda72
 
 


Stellapa!
Neked is szeretnek gratulalni, fantasztikus hirek. Stellanak mar szemelyesen is gratulaltam. Minden jot kivanok!
Majd ugye teszel fel kepeket? Borzasztoan kivancsi vagyok!

Vanda!
Mateval mi ujsag? Miket csinal mar? Megindult mar egyedul? Atti meg nem Kép Amien hamar elindult a butorokba kapaszkodva, azt hittuk egyedul is gyorsan elindul. Szerencsere meg nem sietteti. Autozassal mi ujsag? Atti azota is imadja az elore nezo uleset, jokat alszik benne Kép ami ugye eddig nem volt jellemzo.

Na rohanok, a szakdogambol kihuztak 15 oldalt, es most itt szenvedek. Egyik ejszaka 5kor, tegnap meg 3kor fekudtem. Allandoan beverzem az idegessegtol.
Holnap megyunk nodokihoz, nagyon felek.

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sysy,Babus,Edinka,Vanda!

KÖSZÖNJÜK a gratulációkat,NAGYON RENDES TÕLETEK!
Amint lehet küldöm a beszámolót és teszünk fel képeket is a késöbbiekben!

Ezvicc!

NEKED külön is KÖSZÖNET MINDENÉRT!
Esztertől tudtam meg,hogy már beszéltetek!
Még egy kis kitartást és Sok sikert a szakdolgozatodhoz!
Holnap pedig szorítunk Érted!

Puszi Nektek!
stellapa
 
 


A beszámolót megírtam,megpróbáltam lényegretörő lenni!
Akit érdekelne,megtalálhatja a "Dévais" és a "Kaális" topicban is!
stellapa
 
 


Judit,

Mate sem indult meg el magatol, de nem is banom. Ezt a felallas totyogas dolgot is kicsit koran kezdtek szerintem, nem baj, ha kicsit utolerik magukat Kép

O is minden mellett vegigsetal, csimpaszkodik, ajtokat es fiokokat nyit-csuk es kozben hatalmasakat esik, de en hagyom. Meg kell tanulnia esni is es meg kell tanulnia azt is, ha valamire figyelnie kell. Szerencsere ezt a dr nenink is jovahagyta, igy duplan orulok, hogy nem csak egy szadista anya vagyok.

Szerintem nehany het es megindulnak egyedulnak egyedul is, kapkodhatjuk majd a fejunket.

Az autozasba nagyon belejottunk, Husvetkor is megyunk videkre, majusban Kolpingolni, de most mar nem aggodom miatta egyaltalan. Amennyire eddig remalom volt, most mar szuper az utazas!

Ma voltunk eloszor Tucsokzenen. Nagyon aranyos volt, persze Mate pezsgett es nem nagyon foglaltak ot le a dolgok, kiveve, mikor kulonbozo zeneszerszamokkal lehetett ricsajt csapni. Remelem azert majd hamarosan belerazodik. Mondjuk a masodik legkisebbek voltunk a 14 gyerek kozul, akik mar inkabb 2-4 ev kozottiek voltak.

Kajalni valtozatlanul nem nagyon szeret, max fel adag bebietelre alltunk be. A tobbi mind tapszer. De mar nem izgatom magam miatta. Egyelore nem tunik betegesnek es olyan eros, mint egy bivaly, ugyhogy abbahagytam a parat.

Majd ird meg, mi volt a nodokinal. Persze gondolom azt mondja majd, hogy idegi alapon vagy szetesve es lazits! Neked sincs valtozatlanul semmi segitseged Attival? Ejszakaitok milyenek?

Vanda
vanda72
 
 


SziasztokKép

AnnacskaKép
Nagyon sok szeretettel gratulalok a kislegenyhez!Kép

Stella es StellapaKép
Nektek is nagyon sok szerettel gratulalok a kistokosokhoz!Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Stella és Stellapa!Kép

ÉN IS GRATULÁLOK NEKTEK!!!!!KépKépKépKépKép
SOK SOK ÖRÖMET A KÉT KIS MANÓVAL!!!!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Stellapa!Kép

Húúú tényleg szép nagy Botond és Olivér!!!!!Kép

Még egyszer hatalmas gratula!!!!Kép

Stellának meg gyors gyógyulást a császárból, tudom milyen szar utána.....Kép

Puszilom Õket!!!!!KépKépKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Bocsanat, hogy csak egy pillanatra, de ma kell elküldenem az eddig elkeszitett szakdogat a tanarnak, es meg nem vagyok kesz. Total kivagyok. Elegem van mar ebbol az egeszbol. Nagyon hulye temat valasztottam, megbantam mar ezerszer. Nem lehet irni rola. Na mindegy.

Azert akartam irni, hatha valakit erdekelt mi volt a dokinal. Allitolag minden rendben, egy kis mehszajsebtol eltekintve, amit ecsetelt. A verzes meg az idegeskedesektol, a faradsagtol van. 3het mulva, ha nem kapok levelet, akkor megnyugodhatok, ugyanis csak akkor hiv be a doki, ha rossz a citologia.

millio puszi mindenkinek!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Bgy!
KÖSZÖNJÜK NEKED!!!

Mea!
NEKED PEDIG DUPLÁN JÁR A KÖSZÖNETÜNK!!!Kép

Ezvicc!
NYUGI!
Ne tedd magad tönkre!
RELAX!
Minden rendben lesz!Kép
stellapa
 
 


Lányok!Kép

fontos kérdés, én nem is tudtam h kell menni rákszűrésre 6 hó után...
Mehetek még most is 7 hónap után ugye????
Vagy pont akkor kell????????

Mea
mea
 
 


Dehogyis Mea! Mehetsz most is!!!

Stellapa,
hogy van kis csaladod?

Judit,
most mar tenyleg mindjart vege, ne add fel!!! Rajtad a vilag szeme es hidd el, en nagyon nagyon felnezek rad, amiert ezt igy vegigcsinalod!

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Épp a kórház és a melóhely között ingázva jöttem haza.
Köszi a kérdésed.
Stella gyorsan gyógyulgat,de nagyon-nagyon fáradt!
Botond kezd besárgulni,és sokat lustálkodik.
Olivér ellenben elég sokat van fent,és mindig éhes.
Stellának még nincs anyateje,de főzöm neki a szoptatós teákat,attól talán lesz.

Mindenkit puszilunk!
stellapa
 
 


Mea
Nyugi, az én dokim pl. azt mondta, hogy szülés után min. fél évvel, de inkább 1 évvel menjek az első rákszűrésre. Én lusta pedig rá 14 hónapra mentem. Úgyhogy a te 7 hónapod bőven ezen belül van.
Amúgy Judithoz hasonlóan nálam is talált a doki egy kis elváltozást, nekem is 3 hét múlvára lesz meg az eredmény, remélem semmi komoly.

Stellaapa
Ne hagyjátok lustálokdni Botondot, ébresztgetni kell és szopiztassa Stella minél gyakrabban, (vagy ha ott megoldható, kérjetek neki pótlást, amíg beindul a tejcsi, én így tettem) és akkor valószínűleg nem fog besárgulni!
A teával pedig óvatosan, mert ha sokat iszik belőlük, átmenve az anyatejcsibe, megfájdulhat tőlük a srácok hasa.
Vagy próbálja ki az URTICA URENS CH5 nevű homeós bogyót, 3 napig 3*5 bogyó, 2 napig 2*5 bogyó, utána 1 napig 1*5 bogyó, utána kis pihi.
Egyébként addig amíg nem indul be a tejcsi, ez császárosaknál a 3-4.napon van, de még az 5.nap is belefér, addig nem túl jó serkenti a tejcsit, mert akkor majd hirtelen bedurrannak a cicik és marhára fog fájni.
De tényleg csak segíteni akartam, nem okoskodniKép


Most csak ennyire futotta, kaotikus állapotok uralkodnak nálunk, este Kristóf 9-ig ordított, 2-szer hányt, (csak a szokásos, nem akarok aludni hányás), felkelt hajnalban 2-szer, már rászokott hogy csak 1 teli cumisüveg teától alszik vissza, (amitől persze reggelre kifolyik a pisi a pelusából és mindene elázik), de fél 7-kor már fel is ébredt, azóta ébren van, most aludt kemény 35 percet, utána ordított 20 percet, olyan álmos volt, de visszaltatni az nem megy. Tiszta nyűg az egész gyerek, de ez megy már napok óta. Ááááá, olyan elegem van már.
Persze, jöhet a foga, rá lehet fogni mindenre, de ezt mondja már a gyerekdoki január eleje óta, én mégse látok semmi változást.


Na mindegy, pucolok, mert itt hisztizik a srác.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sajnos csak most tudtam jönni. Szombat óta ez az első nap, hogy kicsit fennt tudok lenni. Ledöntött a lábamról valami vírus. Ráment a gyomromra, semmi nem maradt meg bennem. Szegény kislányom egész nap az anyósommal van, sőt az elején el is mentem itthonról szüleimhez, nehogy elkapja.

Na de nem panaszkodom tovább...

Látom fantasztikus hírek vártak rám.

Stella és Stellapa!
Szívből gratulálok nektek a fiúkhoz! Kép Drukkolok, hogy minél előbb beinduljon a tejcsike. Kép Stellának pedig gyors gyógyulást a császárból.

Judit!
Kitartás, tényleg mindjárt itt a suli vége.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Lányok!

Mi így eszünk most:
7-kor 270ml tápszer(NUTRILON AR+sima keveréke)
10-11: gyümölcs
2: ebéd főzelék
délután 120 ml tápszert adok már csak mert már nagyon nagy Lívike
este 8-kor 270 ml tápszer.

Lívi 7 hós lesz, szerintetek ok így az étkezés vagy módosítani kell valamit?
Délutánra már mástr kellene adnom???

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

Képzeljétek MEGJÖTTKép
Mensinek még így nem örültem annyira!!!
De majd meg "halok" annyira fáj mindenemKép

BabusKép
Átérzem sorsodat Viki pont ilyen mint a fiadKép
Állandóan pörög nem is tudom honnan van ennyi energiája.
Csak egyben különböznek hogy azért szerencsére Viki alszik délelőtt is meg ebéd utánn is!!!

MeaKép

Szerintem a délutáni tápi helyett adhatnál neki tejpépet biztos szeretni fogja!!!

Stella,apaKép

Képeket nem tudsz feltenni nekünk??
HAgy nyönyörködjünk a fiaitokban!!!

NicolKép

Én ugy tudom hogy volt valami virus ami ilyen tünetekel jártKép
Gyógyulj meg gyorsan.
Vivi hogy viselte hogy nem volt veled?
Szeret a mamával lenni?

JuditKép
Lazitanod kell, nemsokára itt a suli vége.
Addig még csak-csak kibirod!!!
Nagyon erős és ügyes vagy hogy baba mellett tudsz tanulni!!!!

Rólunk, rövidenKép

Viki nagyon merész már elengedi a kezem próbál egyedül lépegetni de sajna mindig nagyot esett.
pl: Tegnap eldőlt mint a fa orral esett a parkettánakKép
Annyira idegesít hogy nem tudom kivédeni az eséseit, de lehetetlen mindig a nyomában lenni és kiszámíthatatlan hogy mikor mit fog csinálni!!!

na, lépek
jó idő lesz sétáljatok nagyokatKép

Ja még valami.
Képzeljétek Viki nem marad meg a b.kocsiban ha bele teszem jönne ki, ha meg nem kötöm le akkor meg szó szerint fel akar benne állni!!!
Így nálunk a séta nem babakocsis hanem a kisasszny lépeget és meg mellette görnyedekKép
Jó mi?

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Köszönöm, már majdnem helyreálltam. Vivi jól viselte a távollétemet, de nagyon örült amikor hazajöttem. A nagyiját nagyon szereti, sokat vannak együtt. Úgylátszik amiket Viki csinál kor függő, Vivi ugyanilyen. A babakocsit hanyagoljuk, ő sem akar benne maradni. A séta nálunk is így zajlik, ő lépeget én meg görnyedek. Nekünk még az is nagyon bejön ha a nyakunkban ülhet, és jobb utakon nagyon szereti ha a kis műanyag autóján ülve huzogatjuk. Kép De sokszor inkább hátraviszem a kertbe, nagyon szeret ott is pokrocon játszani, vagy a játszótéren a többi gyerekkel. Kép
Vivi most kezdi az önállóságát kipróbálni, ha látja hogy mellette vagyok, gyorsan feláll valamiben, felém ordul, vigyorog és az ölembe borul. És ezt képes akár fél órán át is játszani, nem unja meg.Kép

Mea!
Edinka megelőzőtt én is a pépet akartam javasolni délutánra vagy estére. Kép

Kép
nicol
 
 


SziasztokKép

Edina
Hát az, hogy Vikid alszik délelőtt is meg ebéd után is, az egy óriási különbség Kristófomhoz képest. El sem hiszed mekkora mázlid van vele.
Képzeld el, hogyha mindezt reggel 6-tól este fél 8-ig 30 perc megszakítással (amíg délben alszik)kéne csnálni nap mint nap.
Én mit nem adnék ha akárcsak egyszer egy nap aludna 1-másfél órát.
Tegnapelőtt például elaludt lent a biciklijébenKépKép (muris látvány volt, hiába na,a végkimerültségKép), 5 perc volt mire hazaértem vele, de amint beértünk a lakásba, észrevette, kipattantak a szemei és képtelenség volt visszaaltatni. Így aznap azzal az 5 perc alvással pörögte végig a napot. Félelmetes energiák vannak benne.

Nicol
Örülök, hogy már jobban vagyKép
Azért viszont kicsit irigyellek, hogy betegen kicsit le tudtad passzolni Vivit.
Én sajna 3-szor voltam beteg egymásután, Kristóf meg ugye 4-szer, és mindezt ketten csináltuk végig, minden segítség nélkül. Anyukám ugyan segített volna, de ő mindennap dolgozik és a végén meg már ő is beteg volt.
Sokszor mozdulni se volt energiám, viszont pörögnöm kellett a sráccal egész nap. Borzalmas volt.

Babakocsizás szerencsére nálunk még megy, feltéve ha közben nem veszem ki a babakocsiból sétálni, mert akkor viszont már nem akar beleülni vissza. Így nálunk úgy van, hogy délelőtt gyalogos séta, biciklizés, játszóterezés van. Délután viszont babakocsizás, ilyenkor nincs sétálgatás neki, mert abból csak a balhé van, max. a végén, amikor már hazafelé jövünk, nálunk ugyanis nagyon körülményes a séta, Kristóf már alig engedi, hogy fogjam a kezét, ő egyedül szeret rohangálni, persze teljesen ellentétes irányba, mint amerre kéne, árkon-bokron át, minden szemetet felszedve a földről, ha pedig megfogom a kezét, hogy útba igazítsam, akkor lecövekeli magát, nem mozdul, sőt, akár leül a földre, de akkor sem jön arra, amerre én akarok. Ha meg felveszem, akkor hisztizik, arról ne is beszéljünk, hogy 12kg a drága, plussz még a másik kezemmel tolni kell a babakocsit vagy biciklit vagy éppen ami velünk van. Szóval nem egy élmény vele a sétálás gyalogosan.

Ma Kristóf nekem is hatalmasat esett. Valahogy meginogott, miközben dobolt a labáttal az asztalonKép, és mint egy darab fa hátradőlt a parkettára, a feje akkorát koppant, hogy szerintem még 2 emelettel lejjebb is halották. Nagyon remélem, hogy semmi baja nem lesz.
Múltkor azt mondta a doki, ha nem veszíti el az eszméletét, és az elkövetkező órákban nem hány, nem lesz szokatlanul bágyadt, aluszékony, akkor nincs baj. Remélem nem lesz.

Azt meg még a múltkor akartam írni, hogy képzeljétek, 14 hónap után először megszólalt éjszaka a légzésfigyelő. Hát nekem az életem lepörgött előttem.
A sípolásra Kristóf is felkapta a fejét, de én is kikaptam őt az ágyból, kétszer is egymás után, utána fél éjszaka nem aludtam.
A mi Angelcare-ünk még soha az életben nem riasztott, még tévesen se, nem hinném, hogy pont most tette volna.
Kristóf ugyanis az ágy sarkában aludt, arccal a rácsvédő felé,(nem egyszer lepakoltam már őt onnan, mert rossz nézni, ahogy ott alszik), elképzelhető, hogy befúrta oda az arcát és nem kapott levegőt.
Tudom, 1 éves kor után elvileg nem fordulhat elő ilyesmi, tudom, tudom, de ki garantálja ezt nekem? Lehet, hogy az én gyerekem lett volna az első, és a dokik csak széttárták volna a kezüket, hogy sajna anyuka ez van. Hú, még belegondolni is rossz.
Persze, benne van a pakliban, hogy tévesen riasztott, ezt a lehetőséget sem zárhatom ki, de nem tudom, nerkem gyanús volt az egész, elég ha csak a rácsot fogom, az Angelcare már azt is érzékeli, nehogy már 15 másodpercig ne vegye észre, hogy Kristóf ott lélegzik.
És az is érdekes, hogy a légzésfigyelő sípolására megijedhetett, mert amint megszólalt, pár másodperc múlva abba is hagyta a sípolást, ekkor emelte meg a fejét Kristóf (láttam, mert kivételesen egy szobában aludtam vele és pillanatok alatt az ágya mellett teremtem), tehát az ijedtségtől elvileg kicsit magához tért, megfordította a fejét és újra elkezdett levegőt venni, és már csak pirosan villogott a légzésfigyelő, jelezvén, hogy valami történt. Szerintem ha tévesen riasztott volna, nem hagyta volna magától abba a riasztást.
És tényleg nagyon mélyen aludt a srác, mert erre az egész procedúrára nem ébredt fel, és úgy aludt tovább, mintha mi sem történt volna, pedig ő nagyon ébren alvó, máskor már a legkisebb neszre is felébred.
Szóval valahogy gyanús ez nekem, túl mélyen aludt, rossz helyen, arccal a rácsvédő felé, mindenesetre tuti, hogy én azt a légzésfigyelőt ki nem veszem az ágya alól, addig amíg ez őt nem zavarja. Lehet, hogy téves riasztás volt, lehet, hogy csak túlkombinálom a dolgot, mert egyébként is nagy parám ez, de lehet, hogy pont ez a parám mentette meg a gyerekem életét. Sose fogom megtudni, de rohadtul örülök, hogy ott van a légzésfigyelő az ágyában. És ott is lesz.


Na most már megyek, mert ebédelhetnékje van a srácomnak.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Lányok!Kép

Még egy pár kérdés:

A sima tejpépeket adtátok???
Vagy HA-sat??
Ti aggódtatok a tejfehérje allergia miatt vagy adtatok már 7 hónaposan tejtermékekeket(joghurt, sajt stb.)????

A Ti babáitok mit isznak sima vízet vagy teát vagy mit?

Meddig kell forralnom a csapvizet még a tápihoz????

Tojássárgát mikortól adhatom?

A lányomnak sokszor piros az arca és érdes.
Mindenki allergiűval riógat a 2005.őszieknél, de nem hiszem h az.

Dokinőnk, védőnőnk azt mondta érzékeny a bőre.

Szerintetek????

Senki sem volt allergiás a családunkban.

Mea
mea
 
 


Sziasztok Kép
Látom már tudjátok, hogy megszülett kisfiúnk Petike Kép
2006.03.31-én este 20 óra 20 perckor természetes úton 3420 grammal és 55 cm-mel.
A szülésznőm segítségével sikerült gátvédelemmel világrahozni a fiam Kép
Nagyon boldogok vagyunk Kép

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat. Olyan aranyosak vagytok Kép

Babus Kép
A fiadtól teljesen el vagyok ájulva Kép Tüneményes ebben a füleses köpenyben Kép
Köszi, hogy tudosítottál ide is meg a másik topikbe is Kép

Stella Kép
Hatalmas gratula Nektek Kép
Nagyon sok boldogságot, jó egészséget és sok-sok tejcsit a fiúknak Kép

A héten a lányomat is itthon tartom, hogy örülhessen ő is a kistestvérnek. Ugyan így jóval nehezebb, de megéri Kép
Ha lesz egy kis időm jelentkezem Kép

Kép

Annácska+Petike

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!Kép

Jaj nagyon szép kisbaba Petike!!!!KépKépKép
Még egyszer gratulálok Nektek!!!!!Kép
Várunk majd ideKép
Puszi

Mea
mea
 
 


Annácska
Csodaszép a kisfiadKépKépKép

Mea
Szerintem nyugodtan adhatsz a különféle ízesített tejpépekből LivikénekKép Én is olyanokat adtam/adok kristófnak.
7 hónaposan már sokan adtak a babának pl. Danonino joghurtot, én speciel korainak tartom, én nem adtam, talán csak 9-10 hónapos kora körül.
Csapvizet 1 éves korig mindenképp forralni kell, de én még a mai napig forralom, biztos ami biztos.
Tojással is szerintem várj 1 éves korig.
Az arccal kapcsolatban pedig, Kristófnak ugyanilyen volt az arca, eleinte nekünk is azt mondta a dokinéni, hogy érzékeny bőrű, mint én, adott rá mindenféle szteroidos krémet, de mivel csak átmenetileg használtak, és később a karján és lábán is lettek ilyen piros, érdes foltok, elvittük bőrgyógyászhoz, ahol kiderült, hogy ekcémás a bőre, nem vészesen, de oda kell rá figyelni, (iskoláskorára kinövi), gyógyszertári fürdőolajjal fürdik, bőrzsírozó krémet kapott, nem használhatok öblítőt a mosáshoz, csak pamut ruhái vannak és tényleg hatott, mert aztóta helyrejött a bőre, még az arcán is.
Ja, és mondták, hogy így nagyobb esélye van a különféle légúti és ételallergiákra, különös tekintettel a tojásra és a tejre.
Remélhetőleg nektek nem ez van.

Most mennem kell, érkeztek a srácok pancsiból.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Annácska
Csodaszép a kisfiadKép

Mea
Szerintem nyugodtan adhatsz a különféle ízesített tejpépekből Livikének Én is olyanokat adtam/adok kristófnak.
7 hónaposan már sokan adtak a babának pl. Danonino joghurtot, én speciel korainak tartom, én nem adtam, talán csak 9-10 hónapos kora körül.
Csapvizet 1 éves korig mindenképp forralni kell, de én még a mai napig forralom, biztos ami biztos.
Tojással is szerintem várj 1 éves korig.
Az arccal kapcsolatban pedig, Kristófnak ugyanilyen volt az arca, eleinte nekünk is azt mondta a dokinéni, hogy érzékeny bőrű, mint én, adott rá mindenféle szteroidos krémet, de mivel csak átmenetileg használtak, és később a karján és lábán is lettek ilyen piros, érdes foltok, elvittük bőrgyógyászhoz, ahol kiderült, hogy ekcémás a bőre, nem vészesen, de oda kell rá figyelni, (iskoláskorára kinövi), gyógyszertári fürdőolajjal fürdik, bőrzsírozó krémet kapott, nem használhatok öblítőt a mosáshoz, csak pamut ruhái vannak és tényleg hatott, mert aztóta helyrejött a bőre, még az arcán is.
Ja, és mondták, hogy így nagyobb esélye van a különféle légúti és ételallergiákra, különös tekintettel a tojásra és a tejre.
Remélhetőleg nektek nem ez van.

Most mennem kell, érkeztek a srácok pancsiból.


Babus

Kép
babus2005
 
 


ANNÁCSKA!!!!!
Nagy-nagy gratula Petikéhez.Kép Gyönyörű!!!!!Kép
Majd tegyél már fel légyszi olyan képet is, ahol Annamari kezében lesz Petike.Kép

STELLA!!!!!
Nagy-nagy gratula a fiúcskákhoz!!!!!
Várom a képeket is!!!!!!
Ha bármi kérdésed van, tudod a számom nyugodtan hívj fel!!!!!!

Mea!
Én is a tejpépet javaslom, bár mi a Milupa HA vaníliással kezdtünk, és csak 9 hósan vezettem be a nem HA pépeket fokozatosan, de abból is csak a glutén mentest.

Bocsika lányok, legközelebb majd bővebben írok

Puszi

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Kép

Köszönjük a gratulációt!
Hamarosan jönnek a képek!
Ha lesz kérdésünk mindenképp jelentkezünk,meg amúgy is!

Minden jót Nektek!Kép
stellapa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: