Új privát üzeneted érkezett!

SZIA VICA!
HOL VANNAK A TÖBBIEK?KÖSZI JÓL VAGYOK.ÉS TE?MESÉLJ VMIT.

Kép
breni
 
 


Javítom amit kell, de túl régen volt már tábla, biztosan nem lesz pontos:

<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 32+6 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 30+1 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 147 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 19+3 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Beuka 2004 szept. 9+5 30-34 rendszertelen Bács- Kiskun 25 év 1. baba Kép
Haga 2004.nov 7+6 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - Kép
Zsuzska 80 2005.jan. 45 28 nap Győr 24 év - -
Móni 2005. márc. 31 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban -
O. Kriszti 2005. febr. 28 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*2.clostys ciklus -
Kata 2005. dec. 26 29-31 nap rendszeres Budapest 29 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 19 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Kamilla 2005. máj. 17 24-26 nap Budapest 27 év - -
Ancsa 2003. okt. 16 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba* 4.Closty+2.Choragon ciklus -
Lara 2005. ápr. 16 24-36 nap Komló 27 év - -
Julcsi 2005. márc. 7 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Reni 2005. szept. 6 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év Esküvő miatt babaproject mellékes - </pre>
Julcsi2
 


Egyébként sziasztok! Kép

Szomorú idő van kint. Kép
Ma úgy érzem vennem kell valamit kedélyjavítónak. Pl egy cipőt!Kép
Nagyon későn feküdtünk le tegnap, elvoltunk a barátainkkal. És nagyon szarul aludtam . A férjem elfoglalta az egész ágyat és a takarómat is. Alíg bírtam odébbtuszkolni. KépKép Kép Kép
Julcsi2
 

 
 

A p...ba!!!
Elszállt a hosszú üzim!!!

Szóval röviden:

Reni!
nem tudok semmi úkságot. Szar nálunk az egész net. nem megy a gmail, a citromail, az Outlook, és az MSN. Csak a babanet, de ezek szerint ez se tökéletes. Grrr...
HOgy álltok az esküvő szervezéssel? Ajánlok egy tuti könyvet:
Palásti Andrea: Az esküvő
Ez a csaj szerkeszti az Eküvő magazint. Hasznos kis könyv nagyon. Én nagyon meg voltam vele elégedve. Az ára se borsos, 3 éve volt 1500Ft.

Julcsi!
Én kedélyjavítóként, most sütit falatozok.Kép
Majd csodálkozok a mérlegen pár nap múlva.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Vica én is tiszta idegbajt kaptam ,kicsit esett az esö és nem volt net,most jött visszaKép,mikor alig van már idöm itt lenniKép!!Mindjárt itt a husvét és én még nem vettem semmit a keresztfiamnak ,van vmi ötletetek h 3 évesnek mit vigyek??!
Vendég
 


Nálam az "IncrediMai" is most lett jo,eddig a maileimet se tudtam megnézniKép ,de Betti még mindig nem jött kép !!El ne felejsd!!!
Vendég
 


Csajok!!

HALIHOOO!! Tessék jönni ,még fél órát vagyokKép !!

Monyo!!
Már nem vagy bezárvaKép,kárKép!!
Vendég
 


Vica!Sehogy sem állunk,ismerem a könyvet most 999.-ba kerül,de én a 3 részes Esküvő tervező könyvet vettem meg 4000.-ért,drága de jó.Azt sem tudom mikor kell elkezdeni szervezni.A meghívókat én fogom csinálni idebent,már a szöveg meg van és az idézet is.
Monyo!Milyen lett a konyhád?Az lett most felújítva igaz?

Kép
breni
 
 


Ne is mondd a mérleget! Le kellene dobnom 5 kilót, mert ha belenézek a tükörbe az uszógumimtól depis leszek. De úgy imádok enni!!!! Kép

Reni, nekem van 3 vaskos esküvői újságom.2005-ös. Nagyon szívesen elposzázom Neked, ha megtalálom. Nekem már nincs rá szükségem. Kép És úgy imádtam lapozgatni. És van benne egy-két hasznos ötlet is. Kép
A helyszín megvan már?
Nekünk a Horthy kastélyban volt Kenderesen. Iszonyatosan meg voltunk elégedve mindennel. Nincs olyan messze Debrecentől, de mi mindenkit ott szállásoltunk el a Kastélyban. Így aztán mindenki bulizhatott. (szállás:1000 FT/fő)
Nagyon szép a kert is. Nekünk ott volt kint az esküvő. Anyagilag is jobban megéri, mint egy étterem. És a személyzet!!!!Kép
Mindent vihetsz, italt, ételalapanyagot, mindent és ott megfőzik az általad összeállított menüt.
Julcsi2
 


Reni, kérünk szöveget és idézetet!Kép
Julcsi2
 


Látom már van újságod!Kép
Julcsi2
 


Julcsi!Hétfőn felrakom,otthon van még a szöveg és idézet.Oké?Semmi extra.Egyedül a szertartás van meg az pedig az Új Városházába lesz,a Kálvin téren,azért írom így mert te tudod hol van.Debrecenben lesz a vacsora is.

Kép
breni
 
 


SziasztokKép
Vendég
 


Én csak felidézni tudom a mi esküvői meghívónk szövegét, mert én csináltam kézzel, és olyan f@sz voltam, hogy se magamnak, se Anyuéknak nem csináltam. Elosztogattam mindet. Grrr. Pedig olyan szép volt.
A szöveg:
"2003. október 11.
az a nap,
amelyen hivatalosan is kijelentjük,
hogy minket már csak ásó-kapa-nagyharang választhat el egymástól, és erre az eseményre
szeretettel meghívunk Téged és Kedvesedet, hogy együtt osztozzunk örümünkben.

2. lapon ESküvői program
3. lapon "Kívánság lista"
Mi bizony frappánsan megoldottuk, hogy ne legyen 6 kenyérpirítónk, és 5 féle étkészletünk, írtunk egy Listát, hogy mit szeretnénk, mi nincs még.Kép
Félve adtuk oda, de mindenki nagyon örült, hogy nem kell törnie a fejét, és biztosan örülünk az ajándékának.Kép Úgy volt megoldva, hogy volt egy lista Anyunál, meg egy Anyósomnál is. Ott volt a meghívó végén mindkettőjük telefonszáma, és aki választott valamit, az odatelefonált valamelyiknek, hogy nem-e "elkelt" már az a tárgy.Kép
Hát így volt.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica, ez nagyon jó ötlet. Bár nekünk már meg volt mindenünk előtte. Én is külön éltem már a szüleimtől két éve, mielőtt összeházasodtunk és párom is. Úgyhogy mindenből volt duplán is. Kép Így pénzt kaptunk. Az viszont éppen hiánycikk volt!Kép, úgyhogy jól jött!
Julcsi2
 


Húúú én majd elhozom az enyémet, sőt le is fényképezem és felteszem. Én is magam hoztam össze a szöveget. Kép
Julcsi2
 


Sziasztok csajok!!!!

Látom jó kis téma van!!!Én is nagyon élveztem az esküvői készületeket!!!

Gyors leszek mert beteg vagyok,éjjel is 38,5 volt a lázam nagyon köhögök.Alig élek.De sajna gyógyszert nem lehet bevenni,így marad az ülőfürdő,meg napi 2 algopirin.Ja és kaptam hársfa teát,mézzel kell inni,nagyon szar íze van,de muszály.Lánykám mocorog ezerrel,remélem őt nem viseli meg,hogy Én nyüglődöm.

Szép napot mindenkinek!!!!!
csanita
 
 


Anita! Jobbulást Neked, nagyon vigyázz magadra! Puszi
Julcsi2
 


Nem volt nagy forgalom pénteken.
Meg ma sem.

Kép

Én itt voltam.

V.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!
Móni, szeretnék kérdezni tőled vmit,Dr. V.K-ról,szertnék informálódni.Hová írhatok neked?
Szeretném elkerülni az újabb műtétet,ami pár napon belül kilátásban vanKép,ezért érdekelne a mielőbbi elérhetősége. Előre is köszönöm.

Mindenkinek szép napot!!!
KépKép
odett
 
 


Jó Reggelt!Kép

Julcsi légyszives írj át a táblában!Ma 2.cn,és 3. clostys ciklus!
Köszike!

Kriszti
(2 cn)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Okr! Kép

Kép
breni
 
 


Reni
Én már ki sem akadok a mensin!Elkönyveltem,hogy jó ideig ez lesz!

Nálad mi újság?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!Semmi újság.Pénteken megyek ruhát próbálni.De az a baj mi van ha addig terhes leszek akkor ki lehet cserélni a ruhát?Szerinted?
Egyébként én sem akadok ki a mensi miatt,csak amikor megjön de rá egy órára már nem érdekel.Nekem még most múlt el.

Kép
breni
 
 


Reni
Naná,hogy ki lehet cserélni!KépHa nem túl nagy a poci,bővíteni is tudnak rajta,és van direkt kismamáknak menyasszonyi ruhakölcsönző is!(utóbbi Pesten)
Már gondolom nagyon várod a pénteket!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Az jó ha kicserélik,de meg akarom kérdezni azért,persze titokban mert anya és a lány tesóm nem tudják hogy már babát szeretnénk.
Veled mi újság?
A többiek szerinted hol vannak?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy pangás? Kép
Vendég
 


Sztem hétfőn reggel még mindenki félig alszik,ezért nem ír ide!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lehet, hogy igazad vanKép
Ezek szerint hétvégén is félig aludt mindenkiKép
Valahogy nincs olyan forgalom, mint pár héttel ezelőttKép
Vendég
 


Sziasztok.

Persze, hogy nincs forgalom. Sokan dolgoznak meg itt a tavasz.

Küldök is nektek 1 kis vidítót.
Kép
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Helló!

Mindenki pang? Vagy csak nincs téma?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Én itt vagyok.De ez kevés egy beszélgetéshez.

Kép
breni
 
 


Breni!
Azért ilyet ne mondj.
Kép
Onlájnozni nekem sincs időm, csak bekukkantottam, hátha megy a traccsparti...

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Milyet ne mondjak?Ezt csak azért írtam mert én voltam egész nap,de egyedül nehéz beszélgetni.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk,ma 12 óráztam most értem haza!De sajna nálam ez a hónap kilöve mert torokgyulladásom van(láz nélkül) "eddig",szedem a gyull.csökkentöt,remélem használ!!Már csak ez hiányzott,pedig annyira biztam benne h már semmi nem jöhet közbeKép! Ez mind semmi a páromnak meg inhüvelygyulladása van a lábfejénKép,kész vagyok teljessen !!
Ma mi volt ez a pangás??
Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Látom nagyon nagy a pangás!!!!!

Mi már jobban vagyunk,ma már lázam se volt de nagyon köhögök, mindig azt hiszem kiköpöm a tüdőmet.

Keditke!!!
Kezdjél el szedni vitamint meg igyál hársfa teát mézzel az nagyon jó torok gyulladásra!!!Én péntek óta 38 fokos lázzal feküdtem,mára értük el,hogy lement,Nekem is torok gyulladásom van és nem szedhetek gyógyszert.Járvány van,televannak a rendelők is.

Beuka!!!!!!

Ez nem ér!!!!Tessék hírt adni magatokról!!!!!!!!!!!

Anita (27+5)
csanita
 
 


Kép

Mi a helyzet?

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


SziasztokKép

mi tortent itt?na nehogy mar ez a jo kis topik becsodoljonKép

na temat feldobni arrol csevereszni..gyerunk gyerunk...Kép

Kép
monyoka
 
 


Jó reggelt!
Nálunk nagyon csúnya idő van,nem szeretem,napot akarok!!!
Monyo!Mi újság?Te sem voltál tegnap.Kép

Kép
breni
 
 


reni.nalunk is eleg ramaty az ido.Tegnap szep ido volt.
hat,megy a melo rendesen.csinaléjak a konyhat es az eloszobat.Elvagyok velukKép
veled.MeseljKépmilyen ruhat kepzelzel el,hanyan lesztek stb.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Sajnos sok a meló. De látom tényleg nagy a pangás itt. Kép
Reni, én is kiváncsi vagyok!

Van két kiskutyánk. Annyira imádom őket!!!!!!Kép Majd hozok képeket, nagyon édesek. Most szokjuk a felelősséget. Úgy sietünk haza hozzájuk és annyira tudnak nekünk örülni!Kép
Pusza mindenkinek!
És szép napot!
Julcsi2
 


Julcsi nekem meg van nyulam...küldök -emailben ha gondolod..neked van képed a kutyusról??

Dobsz egy táblát?

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!Nyulad?Nyúl buzi vagyok,otthon minden tiszta nyuszi.
Monyo!Te akkor most nem is dolgozol?Biztos tuti jó lesz a konyhád.A ruhám egyszerű lesz,rövidujjú vagy hosszú,vagy tiszta csipke ujjú.Mivel nekem van egy tetoválás a válamon és nem szeretném ha a fényképeken látszódna.Bár az idő sem lesz már olyan jó.Nem szeretnék nagy abroncsos ruhát,teljesen egyszerűt de mégis nagyszerűt képzelek el.A héten megyek kölcsönözni.Kb 90.-en leszünk,attól függ ki tud eljönni.
Julcsi!Ezek most új kutyusok?
Tedjetek fel mindenféleképpen képeket az állatokról.Imádom őket.

Kép
breni
 
 


Bocsika:nem tedjetek,hanem tegyetek

Kép
breni
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 33+3 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 30+5 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 151 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 20+0 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Beuka 2004 szept. 10+2 30-34 rendszertelen Bács- Kiskun 25 év 1. baba Kép
Haga 2004.nov 8+3 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - Kép
Zsuzska 80 2005.jan. 49 28 nap Győr 24 év - -
Móni 2005. márc. 35 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban -
O. Kriszti 2005. febr. 32 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*2.clostys ciklus -
Kata 2005. dec. 30 29-31 nap rendszeres Budapest 29 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 23 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Kamilla 2005. máj. 21 24-26 nap Budapest 27 év - -
Ancsa 2003. okt. 20 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba*4.Closty+2.Choragon ciklus,-
Lara 2005. ápr. 20 24-36 nap Komló 27 év - -
Julcsi 2005. márc. 11 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Reni 2005. szept. 10 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év Esküvő miatt babaproject mellékes - </pre>
Julcsi2
 


reni en nem dolgozom mar 3 eve.Nem talaok melot.Itthon szoktam sutogetni.

biztos nagyon szep ruhad lesz.Kép
naszutra mentek valahova?

Kép
monyoka
 
 


Szia Zsuzska!Kép

Képek még nincsenek, vagyis már csináltunk, csak itt nincsenek, de majd hozok holnap.
Reni,vasárnap hoztuk el őket. Nem gondoltam, hogy ennyire beléjük szeretek. Anyukájuk belga juhász, apukájuk német juhász. Állítólag a rendőrségnek már őket tenyésztik. Megt tudnám enni őket. Nagyon bújósak és hálásak.
Julcsi2
 


Haga, ma felhívom a dokidat. Eddig vártam, most elgfogyott a türelmem. Majkd mailben írok, hogy mi volt.
Julcsi2
 


Monyo!Bocsika,remélem nem bántottalak meg.Pedig olyan tehetséges vagy,olyan szép tortákat szoktál sütni.
Szeretnénk menni de lehet majd csak jövőre,mivel autót vettünk volna most áprilisba,de az esküvő miatt eltoljuk,mert lehet összetudok annyit táncolni hogy ne kelljen egy forint hitelt sem felvenni.Olaszországba megyünk,ha megyünk.Kép

Kép
breni
 
 


KépKépKép

zsuzska80
Szombathely
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?