Új privát üzeneted érkezett!

julcsi igen elkezdodott.Inkabb ugy mondom hogy egy ket nap es boldog leszek.Mar elkapott a klausztrofobia hogy be vagyok ide zarva.Ki is nyitom az ablakot nehogy rosszul legyek.
Hu.jo kerdes.Nagyon sokszor eszembe jutott hogy nem vagyok erett az anysagra es ezert nem jon ossze.
Arra nem gondoltam meg hogy a parommal nem illunk ossze.Koszi a tippetKépKépKépMajd most ezen filozom.
dokiugyben.Szeretnek elmenni jovoheten.

Kép
monyoka
 
 


Julcsi!De sajnos megjött,de már múlóba.Ma vagyok az 5 cn-on.35 napra jött meg.A megjegyzésbe írd már be hogy esküvő miatt nem foglalkozunk annyira a babaprojecttel.Most az esküvő az első,nem szeretnék nagy hassal férjhez menni,na persze ha mégis sikerül,miért ne.Kép

Kép
breni
 
 


Monyoka!!!!!!!!!!!!! NEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! nem akarom, hogy ezen filózz, elég ha néha én forgatom magam!Kép Ne haragudj! Csak érdekel, hogy ez normális dolog e, másnak is megfordul a fejében, vagy velem van valami probléma.

Két nap? Mi lesz kész addigra?
Julcsi2
 

 
 

Reni, oké, csak egyenlőre még nem tudom, hol tartunk. CN ügyileg. Nagyon sajnálom, hogy megjött. Kép
De az esküvő eltereli a figyelmedet! Mi sem védekeztünk már az esküvő előtt 4 hónappal. Egy kiscsit aggódtam is a nagy has miatt. És tessék, még a házassági évfordulónkon sem lesz hasam.Kép

ezért inkábba azt kívánom, hogy hármasban legyetek már az esküvőn!Kép
Julcsi2
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

JUlcsi!!!

KÁr hogy nem tudtál jönni,jó lett volna!!!De majd be pótóljuk valamikor!!!!Jó sok a munkád!!!!
Amúgy van valami ezekbe a dolgokba amit írtál.Nekem is van egy ismerősöm aki hasonló szituba volt mint a barátnőd!!!De Te ezeken ne is gondolkodjál!!!!!

Szegény Beu biztos álomkórban szenved!!!!És gondolom róka famili is látogatja!!!DE remélem azért mértékkel!!!

Nálunk minden ok,jól vagyunk.Jövőhéten megyünk orvoshoz,kiváncsi vagyok mekkorát nőtt a kisasszony.

Szép napot mindenkinek!!!Jók legyetek!!!

(27+1)
csanita
 
 


Julcsi!Nem értem azt miért írtad hogy nem tudod hol tartunk CN ügyileg?Írtam hogy az 5.napon,és 35 napra jött meg.Vagy mi van?
Én most aggódnék ha sikerülne mert azért 5 hónapos hassal....De 3 hónapos hassal már jobb lenne.A véletlenre bízom,de most nem görcsölek rá és egyébként mióta tudom hogy esküvő lesz azon gondolkozom,nem a babán.Kép

Kép
breni
 
 


Nem is, hogy Te, hanem mindenki más! Úgyhogy próbálok utánaolvasni és számolgatni.A táblázat miatt.
Julcsi2
 


Sziasztok!!

Ügyi vagyok már itt is vagyokKép!!

Julcsi!!

Lehet h tényleg van benn valami,ilyet már én is hallotam!Ha nekünk nem jön a baba ,akor anélkül leszünk boldogok Kép!!De azt se szeretném!Viszont a párom a mulkor mondta ,hogy még élnünk kell a baba meg ráér.(lehet h a sok csalodás miatt mondta,én ebbe biztos vagyok)!!Majd kiderül!!
Na de jön a jó idö ,és én szeretnék menni majd a nyáron strandra,meg sokat sétálniKép!!El szeretném terelni a figyelmemet a témáról!!
Na de nem nyafizok anyit ,biztos unjátok már!
Vendég
 


Kamilla!

Hu de izgi együtt izgulhatunk ,de én nem mérem a höm és nem tum mikor kuszik a hö leKép!
Vendég
 


Julcsi
Drukk,hogy le tudd adni a diplomamunkádat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reni
Hát én is nagy bálna voltam a pocakommal menyasszonynak.Jobb lett volna karcsún férjhezmenniKép
Na meg itt van az a tényező is,hogy -bár együttéltünk előtte is-talán meg sem kérte volna a kezem ,ha nincs a baba.Az igaz,hogy Õ forszírozta jobban a babaügyet,de ez akkor is mindig ott fog lebegni sztem.Már csak azt várom anyósék minkor dörgölik az orrom alá.Kép
Szóval aki teheti pocak nélkül házasodjonKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


julcsi.Csak vicceltem.Nem gondolkodom ilyesmin.Persze elojott mar eccer nalam is hogy azert nem lesz babam mert nem vagyunk egymashoz valok,de nem hiszem hogy ez az ok.
ket nap mulva mar leverik a falakat es nem lesz ekkora zaj es por.Onnantol kezdve mar boldog lehetek.)

breni.Jo gondolat hogy az eskuvovel foglalkozz.)en is nagyon harcoltam az ellen hogy terhesen menjek ferjhez.Ezert probaltuk meg eloszor a naszejszakan.Fura volt gumi nelkul,mostmar fura lenne gumivalKépLegalabb ettol emlekezetes a naszajszakam.

monyo=19cnKépcsak hogy tudjatokKép

Kép
monyoka
 
 


Keditke, szívesen hallgatjuk a nyafit is! Hol máshol nyafizhatnánk! Kép
Én is bulizós, kirándulós nyarat tervezek. Ez lesz az utolsó!Kép
Eygébként mostanában én is kezdem elképzelni a baba nélküli életet. Nem tudom, lassan talán bele lehet törődni. De azért néha hullámokban ránktör az anyai ösztön és a kesergés.Kép
Julcsi2
 


Okr!

Nem az számit volt-e hasad ,hanem h boldogan mentél férjhezKép.Nagyon sok ismerösöm (jött a gyerek és az miatt esküttek meg )most meg válnakKép A környezetembe már csak mi vagyunk együtt!!Azért is vagyok ilyen szarul mostanába!
Vendég
 


Julcsi!

Akkor nem csak én vagyok igy,néha egész nap bögni tudnék,de az az elvem h még csak 24 éves vagyok,30 éves koromig csak szülök majd egy gyereket Kép!!
Vendég
 


Ja itthon nem is mernék nyafizni mert megkapnám a magamét!Kép
Vendég
 


Editke
A válás azért mindig benne van a pakliban.Mert hát megtörténhet,hogy pár év,vagy 20 év múlva előáll vmelyikünk az ötlettel,hogy váljunk.Persze az is lehet együtt fogunk megöregedi.Szóval ezt nem lehet előre tudni,de azért számításba kell venni,mint lehetőséget.
Remélem nem fogtok ezért nagyon lehurrogni!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


De hogy ,de az a durva hogy tavaly annyira akarta a bném a 2.gyereket a férjétöl ,most meg szeretö miat válnakKép .Az unokatesomék 4 év után!Hát nem jutok szohoz!
Vendég
 


Szegény 8-9 hónapos gyereket rángatják ide-oda Kép!!Az apja fogta és elvitte magával ,és nekem meg sirva panaszkodik félek h besokal!
Vendég
 


Editke
Az a baj,a fene nagy egyenjogúságban ismét a férfiaknak lett jó.Elviszi a gyerkőcöt,de ma már nem gond,mert az apánál is lehet jogilag.
Szóval ismét az erősebbik nemet erősítették veleKépKépKép
Sajnálom szegény barátnődet!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


lanyok.gaz ez a valas dolog.Nekunk is ezt josoltak a roszakarok.Epp ezert eltunk egyutt 2,5 evet,hogy megprobaljuk milyen egyutt.Az elso terv alapjan mar 3 eve hazas lennek.
Mivel nagyon fiatal voltam.19 eves,ezert dontotunk az osszekoltozes mellet.Na ne tudjatok meg mit kaptam erte.

a kornyezetemben csak en vagyok hazas igy valasrol sincsenek statisztikak.

kriszti en is ugy gondolom ahogy te.Nem szeretem azokat az emberket akik valtiog azt hangoztatjak "hogy orokke egyutt leszunk"ez badarsag,az ember azt sem tudja mi lesz holnap nem hogy orokke....

edit.nem elkeseredni,nektek is lesz babatokKép

Kép
monyoka
 
 


Monyoka!

Igenis értetemKép ,amugy jol vagyok !!!
Vendég
 


Egyetértek a válással kapcsolatban és eszemben sincs lehurrogni senkit. Sajnos ezt nem tudhatjuk előre. Az iagzaság az, hogy az együttélés nem mindig tünmdérmese. Sokat kell az embernek csiszolódni és alkalmazkodni. Ez nem minden esetben sikerül. Vagy nem örök érvényűleg. És az emberek változnak is.
Julcsi2
 


Szerintem hagyjuk ezt a válás témát ,bocsi h elöhoztam,de sajna az én bnöm olyan tipus akire egy helyes srác rámosolyog már szerelmes belé!!!Vannak ilyenek is!!Hu csajok azt hittem meleg van kinnt,de cslodnom kellet ,majdnem fázok!!
Vendég
 


Oké, hagyjuk a negatív dolgokat. Most egy kis időre búcsúzok, de jövök ma táblával.
Julcsi2
 


Editke
Én fűtök bent ezerrel,mégsincs vmi meleg!Pedig napok óta alig ment a konvektor.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angyalka
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


edit.Ja hideg van,en is egy szall rovidujjuba kimentem,aztan hasitottam befele feloltozni.
Nalam onnantol kezdodik a joido,mikor este tizkor egy szal poloba es bugyiba ki tudok ulni a teraszra.Na az mar nekem joido.

mult hetfon neztetek a Freit?.mit szoltok hozza?engem total felhuzott az a resze mikor egy csaj elkezte az anyai osztonoket,meg a babatemat forszirozni.

Kép
monyoka
 
 


Monyo !
Én nem láttam ,nagyon durva volt?
Vendég
 


Monyo!Gumival?Szóba sem jöhet akkor inkább nagy has.Kép

Kép
breni
 
 


Na én mára elköszönök,további szép napot!!

Betti!!
Jut eszembe képet még nem kaptam,engem se felejs el,ok?!!Kép!!


Sziasztok!!
Vendég
 


SZiasztok csajok!

Visszaolvasni nem nagyon tudtam, de köszönöm, hogy gondoltatok rám. Kép Kép

Gondolom már elért a topicra a hír Kép "Kalandos" volt az elmúlt három nap, sikerült érdekességet produkálnom, de nem nagyon akarok jönni a részletekkel. Az eredmény, hogy a zárójelentésem egyben beutaló a Kaáliba.

Itt mi újság? Kinek kell most nagyon drukkolni?

Kriszta,
Kép: Kép

angel37
 
 


angel.Hurra hurra hurra hogy itt vagy.mar nagyon hianyoztal.Az eredmenyertKépazert ha lesz lelki eriod meselj.

breni.Mi csak gumival vedekeztunk eddig.meg valszeg ezutan is igy fogunk.A parom nem bizik a gyogyszerben mert o egy fogamzasgatlo tabletas gyerek.

edit.Anyira nem volt durva.csak a csaj ugy allitotta be a babavalalast hogy ez van belenevelve a a nokbe.Ezzel iszonyuan nem ertettem egyett,en nem azert akarok babat mert anyu is szult.
A szingliseget reklamozta,ami nem baj aki birja,en nem birnam,nekem kell egy alllando tars.
ja,meg azt mondta hogy egy nonek nem kell feltetlenul szulnie(nem kell ekkora aldozatott hozni )hogy boldog legyen.ennyi,nekem nem teccet amit mondott.

Kép
monyoka
 
 


Szia Angel!Jó hogy újra itt vagy. Kép Sajnálom a történteket.Kép

Kép
breni
 
 


Monyo!Értem.Én nem vagyok a gyógyszer ellen.Hacsak ha esetleg attól nem jön össze a baba akkor igen.6 évig szedtem.De a gumit nem bírom egyből begyulladok tőle.

Kép
breni
 
 


Köszi Reni! Kép
És gratulálok az esküvőhöz itt is! Kép

Monyó,
inkább mélben mesélek, OK?
Írok a profilodban levő címre!

angel37
 
 


persze irj angel.

breni,nekem hala az egnek,kop kop,semii bajom nem lett tole.irhatnek melt neked,akarok valamit kerdezni.?

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok, napsütéses szép napot Mindenkinek! Kép

Először is, szép sorjában:
OkrisztiKép KeditkeKép MonyókaKép JulcsiKép
köszönöm a jókívánságot!Kép

VicaKép
A bogyók gumicukorból vannakKép

LaraKép
Igen, az esküvői torta óta nem ismerjük a csokimázt, csak a marcipánbevonatotKép
Megjegyzem, azt is én csináltam, csak az fehér volt és emeletesKép

P.ÁgiKép
Én is félek, hogy öröklöm fatertól a cukorbetegséget, de talán mégsem fogom. Mértem a cukrom, és amikor jó volt, akkor is rosszul voltam a gyomrommal. Mire én hüle rájöttem, hogy sok a savam, és azértKép A szédölgés meg az alacsony vérnyomás miatt vanKép Ma reggel pl. rosszul voltam megint, de a cukrom 4,3 volt. Éjjel is kínlódtam, elkezdtem kexet enni, és jobb lett. Azért dokinak, és védőnőnek megmondom mi a szitu.
Van már nevetek a kisfiúnak? Kép

JulcsiKép
Sok sikert a szakdolgozatodhoz, remélem be tudod fejezni, és minden okés lesz!!! Drukk+++++++++++
Ami a gyertyát illeti, 25+3 szál gyertya volt rajta. Nem volt 8-asom, és így oldottam megKép Kép Kép

BreniKép
Sok szerencsét az esküvői készülődéshez, nagyon jó érzésKép Majd csak akörül fognak forogni a gondolataid, és hopp... a baba is kopogtatni fogKép

Nemsokára készükődök, megyek a dokihozKép Még szerencse, hogy a kismamáknak nem kell kivárniuk a sorukat, hanem az elején bemehetnekKép Már nagyon várom! Remélem addigra a gyomrom is rendbejön.
Nálunk nagyon suép idő van, hétágra süt a nap és meleg is van, a hőmérőnk a teraszon 20 fokot mutatKép Jön a tavaszKép
Vendég
 


Szia AngelKép

Üdv újra ittKép
Vendég
 


Monyo!Igen. bereir@freemail.hu

Kép
breni
 
 


Haga!Úgy legyen ahogy írtad.Miért mész dokihoz?Most hány hetes vagy?Jól vagy?

Kép
breni
 
 


irtam reni

Kép
monyoka
 
 


BreniKép

Figyeld csak meg, hogy úgy leszKép Kép Kép

Szívhang ügyben megyek a dokihoz, mert 2 héttel ezelőtt még nagyon korán volt. Remélem minden oké lesz most, és végre elindulhatok a védőnőhöz (aki félig meddig úgymond "munkatársam" is volt, vagyis csak egy pár alkalommal segített nekünk)és a laborba, meg mindenféle vizsgálatokraKép
Voltam már jobban is, de azért inkább nem nyavajgok. A szülinapomra kézműves dolgokat kértem a férjemtől, úgyhogy most azokkal foglalkozok, nagyon jól lekötnek.
Ma 7+5 hetes vagyok

Na léptem, mert nem készülök el időben.
Üdv mindenkinek, további szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kicsit vacakol a net, ma csak keveset jövök. Ha egyáltalán jó lesz még délután.

Angel!
De jó hogy jöttél, már nagyon vártunk.
Nagyon sajnálom az eredményt, én is azt mondom, amit Monyoka, hogy ha lesz erőd írd le. Itt a mélcímem, mert engem is érdekel, hogy mi van veled: vica1982@citromail.hu

Haga!
GumicukorKép

Válás: nekem sosem juott még eszembe, hogy belekalkuláljam az életünkbe a válást. Annak az "ötlete" szerintem nem csak úgy jön hipp-hopp. Minden nap tenni kell érte, hogy elkerüljük. Melegen kell tartani a kapcsolat parazsát, hogy az olkor nagy lángra lobbanhasson, és égjünk a szerelem tüzében, de nem kell mindig lobognia. A meleg parázs is elég ahhoz, hogy leéljük a párunk mellett az életünket. Én legalább is így "kalkulálok".Kép Kicsit költői voltam,na.Kép

Sok puszi nektek:

V.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


reni,angel valszoltam.

vica a kis koltoKép

Kép
monyoka
 
 


HOL VAGYTOK????

Kép
breni
 
 


Angel!
Megkaptam! Köszi!Kép
Holnap írok rá!

Pusz!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angyal,
háj. Kép
Nekem is küldj mailt léci!

Betti,
kérhetek pocakfotót?
potter_76
 
 


Sziasztok!
Senki sincs?Kép Nincs forgalom mostanában.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Zsuzska!
Nálad jó az MSN?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Reni!
Jó hogy te itt vagy. Hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?