Új privát üzeneted érkezett!

Vica!

Én roszul aludtam egész éjjel forgolodtam ,lehet h nem is a dörgés-villámlás miatt voltKép!
Vendég
 


Most jöttem a boltból,és mondták h tegnap este akora tüz volt h a tüzöltokat kellet kihivni ,jo mi?!!Sok felelötlen ember!Tegnap pont a füst miatt borultam ki ,az egész utca attol büzlött!
Ma meg olyan esös idö vanKép csak a mai napot éljem tul!
Vendég
 


Editke!
Próbáljuk úgy felfogni, hogy enneél már csak jobb lehet.

Akkor tényleg nagy hatással volt rátok is az együtt állás.
Remélem azért látok valamit belőle, bár ahogy az eső esik...

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 

Csajok én lépek ,mindenkinek további szép napot!!
"ma eddig nem volt nagy forgalom itt,én mindig kifogom".


Sziasztok!
Vendég
 


Majd elfelejtettem már 4-5 napja szurkál a hasam ,remélem jot jelent,bár nem akarom beleélni magam!!De az emeléssel vigyázzok mindenképpen !!
Na azt tényleg megyek mert elkések a munkábol Kép!!
Vendég
 


SZiasztok!

Angel valszeg csak holnap fog írni, mert ma engedik csak ki a kórházból. Csak annyit írt, hogy "volt egy kis gubanc", majd ő holnap biztos leírt mindent részletesen.

Köszöni mindenkinek, hogy gondolunk rá.

Keditke, hanyadik napon vagy? Drukkolok!

Én is szarul alszom már egy ideje. Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla
Köszike!

Angyal
Jobbulást,és várunk!!!
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok Csajok,

Betti,
már 2 hónapom sincs, május 20-ra vagyok kiírva. Kép
A mérleg nyelve ma jelezte a 10 kg pluszt. Kép A hasam pont 100 cm. Kép
3 hét múlva nyelvvizsgázom, a szülés addig valahogy elég távoli. Kép
Ha hívlak telefonon bemutatod a lihegést amit tanultatok? Kép Érdekelne. KépKépKép
Nyomod a Kállai Ildikót? Kép

Vica,
ez az együttállás hátha jó hatással van a peteérésre, beágyazódásra. Kép

Ildike,
szerintem a dokiddal beszéld meg, összességében ő fogja neked kielemezni. Nemtom mi az az OD, én is arra tippelnék. Az FSH-t pedig valszeg nem mérték.

Julcsi,
ha van időd dobnál egy táblát? Köszi.
potter_76
 
 


Sziasztok!

Potter ÁgiKép

Van valami tipped nagyon alacsony vércukor szintre? Nekem: 1,7
A kaja nem mindig segít
Vendég
 


Haga,
szőlőcukor vagy méz.
Ez az 1.7 nagyon nagyon alacsony. Biztos ez?
potter_76
 
 


Nem mertem mondani, de hétfőn betöltöttem a 28.évemet, és hát elkezdtem a 29.et Kép
Vendég
 


Potter,
igen biztos. Sajna. Másfél-2 hete mérem reggelente, mert gyanús volt a "rosszullét". Van, hogy napközben is.
Apukám cukorbeteg, nem tudom számít-e
Vendég
 


Ja, és a szőlőcukrot szopogasd a szádban ne nyeld le, úgy gyorsabban felszívódik. Bármelyik boltban kapsz szerintem.
Boldog szülinapot.
potter_76
 
 


KöszönömKép
Vendég
 


Haga,
nem vagy esetleg túlsúlyos? Bocs...
potter_76
 
 


sziasztok.

agi kerdezted a tejcsorgast.
hat az van neha de legalabb nem minden nap.Es egy csepp ha nagyon nyomkolaszom a mellbimbom.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Haga!
Nagyon sok boldog szulinapot!!!!!!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


AncsaKép KöszönömKép

Ági
hát nem tudom mi számít túlsúlynak, én 173cm magas vagyok, és 62 kgKép
Ez sok?
Vendég
 


Haga!Szia!
Én is ennyi vagyok.Nekem egy kicsit sok,mert nem vagyok arányos.De egyébként normál súlyú vagy ,szerintem.
Monyo!Mi van a tejjel?Mitől folyik?

Kép
breni
 
 


Szia BreniKép

Én arányos vagyok, párom azt momdja vékony vagyok. Persze, mikor 56kg voltam, én még úgyis egy kövér disznónak éreztem magam. Kép
Vendég
 


Reni!
Tegnap kuldtel nekem mailt,de sajnos nem nyitja meg a gepunk!Nem tudtam megnezni!KépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


breni.Hat ez az amit en se tok.
Anyu jott azzal hogy ez neha normalis.hat nem is tudom.majd a dokinak ezt is megmutatom.mar ha aznap tudok facsarni.

Kép
monyoka
 
 


Nem, dehogy.
Mindenesetre az nem normális, hogy a szervezeted nem tudja beállítani megfelelő szintre a vércukrodat.
Mindenestere érdemes lenne háziorvoshoz/ apukád diabetológusához fordulni, ha nem szűnik. Arról nem tudok, hogy a terhesség ilyet produkálna, de ezt meg a nőgyógyászod fogja biztos tudni.
Eszembe jut pár dolog, de ezek csak tippek. Egy részletesebb cukorterheléses teszttel ki lehetne deríteni, ha gubanc van.
potter_76
 
 


Monyó,
terhességben normális egyébként nem hiszem. Lehet, hogy magas a prolaktinod, az meg a peteérést gátolja. Juss el valahogy orvohoz, lehet, hogy így hiába vártok babára.
potter_76
 
 


Ági!

Nekem most sajna egyik se aktuális még (se PÉ, se beágyazódás), a 9.cn-on vagyok.

Szerintetek az normális, hogy tegnap hagytam abba a barnázást (8 nap)? Néha nagyon unom, hogy egyszerűen nem akar elmúlni.
Az első 3 nap normális, de utána már csak maszatol (bocs), de azt 5 napig.
A progi hiányra az utalna, ha a mensi előtt barnáznék, nem? Ebben viszont nincs hiba, mert a barnától számított 1-2 órán belül elindul rendesen.
De ezt az utó-barnázást nagyon unom.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
En is pont tegnap kerdeztem errol a dokit es azt mondta hogy a nyalkahartya lebomlasanak a zavarat jelenti!De hogy ez mit jelent azt nem tudom!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!
És lehet valamit vele csinálni? Vagy ez nem gátol a babásodásban? Csak ennyit mondott, hogy ennek a zavara, és kész?
Régen nekem nem volt ilyen. 4-5 nap, aztán híre hamva nem volt.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!

Nekem a 9.cn-on simán szokott pé-m lenni!Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ennyit mondott!KépEn meg zavaromban nem is kerdeztem tobbet!De gondolom hogy mondta volna ha ez gond lenne!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla!

Csak neked rövidebb a ciklusod, mint nekem.
Ja, nem is 9. nap, hanem 10-en vagyok. Upsz.Kép
Amúgy 27 nap hosszú, úgyhogy semmiképp nem lehet még. Bár amilyen redszeres mostanában a PÉ időpont, simán lehet most is.Kép
Végül is az csak jó, mert tegnap este, meg ma reggel is volt összebújás.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Haga! Boldog születésnapot!
Kép

Kép
lara26
 
 


Ancsa!Sajnálom,de már nem tudom mit küldtem.Most is küldtem.

Kép
breni
 
 


Jajj, én is lemaradtam még:

Haga!
Boldog szülinapot!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni!
Ezt sem tudom megnyitniKép!Azt irja ki hogy ervenytelen fajlformatum!Azert koszi!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


LaraKép VicaKép
KÖSZÖNÖMKép

Felteszek pár képet a tortámról, én csináltamKép


Kép

Kép
Vendég
 


Haga!

Nagyon szép a tortád! Olyan éhes lettem...Kép
Mik azok a szines bogyók rajta?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
én is így barnáztam mindig, mint te. Akkor túl rosszat nem jelenthet. Kép
potter_76
 
 


Haga,
a diabeteszt ha örökölted előfordul, hogy a hasnyálmirigyed kajálás után nem a megfelelő időben, hanem megkésve "dobja ki" az inzulint a keringésedbe, így evés után először nagyon megugrik a vércukor, sokkal magasabbra, mint a megengedett. Majd erre reagálva a hasnyálmirigy a magas vércukor miatt több inzulint bocsájt ki, ami kajálás után kb 5 órával nagyon alacsont vc szintet produkál. Nem tom érthető-e?
Erre megoldás, hogy gyakrabban eszel és inkább szénhidrátban kevés, fehérjedús kaját.
Az ilyen betegeket potenciálisan cukorbetegeknek tekintik (mert később a hasnyálmirigy "bedobja a törülközőt", és nem fog elegendő inzulint termelni, ami hivatott a vc-ot levinni). Érdemes lenne ennek utánajárni, mert akkor nem kéne megvárnod a betegséget, hanem esetleg a fent írt diétával elkerülheted, kitolhatod! (Egyszerű cukorterheléses teszttel, ami kimutatja a kajálás után gyorsan megugró vc-t).
Ez csak egy ötlet, kívánom, hogy ne ez legyen. Meg a babának sem tesz jót az ingadozó vc.
potter_76
 
 


Potter
Nálam pont az általad leírt dolog van,és soha senki nem vette komolyam,amíg ki nem alakult a PCO-m.Most a metformintól rendeződött a dolog!KépKép

Haga
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Haga!

Nagyon szép a tortád! Látom nem a csokimázas borítást választottad. Kép
Ráadásul szerencsehozó elefánt ékeskedik a tetején!

Kép
lara26
 
 


Jó reggelt!!

Kicsit korában keltem ,mert ma föznöm is kellKép és süt a napKép!!

Haga!
Boldog szülinapotKép!!

Kamilla!
Ma vagyok a 21cn ,ma is szurkál még a hasam!Hát kiváncsi vagyok ,de amilyen mázlista vagyok tuti megjön (kb 10 nap)mulva!
Vendég
 


Sziasztok!

Kép
breni
 
 


sziasztokKép

haga.Boldog szulinapotKép

kredi.Azert remeljuk hogy elkerul messzire a menziKép

neked is jo reggel reniKép

en be vagyok ide zarva,ugyhogy egesz nap neztezekKép

Kép
monyoka
 
 


Monyo!!

Jaj de jó neked én is birnék egész nap nezetniKép!!
Bár ma fönök nélkül leszünkKép,nem hajtok annyira!!.Most futok a boltba bevásáni azt egy kicsit leszek még!!"Elkészült a kaja is"!!
Vendég
 


keditke.

nalunk dolgoznak a mesterek.kint leverik a falakat.olyan por van az eloszobaban hogy nem lehet latni.engem becsuktak a nappalibaes becsinaltak ugy az ajtot hogy nem tudok kimenni.
ha pisilnem kell kimaszok az ablakonKép

Kép
monyoka
 
 


Jó reggelt!

Sajnos mostanában nagyon el vagyok havazva. Gyorsan megpróbálok csinálni egy táblát.
Reni, te hogy állsz, hanyadik cn-en vagy? Remélem nem jött meg!Kép

Haga, Boldog SZülinapot!!!!!!!!!!

Anita, sajnálom, hogy nem tudtam menni. Későn is olvastam, de úgysem tudtam volna. Ebédszünetben a diplomamunkámat csinálom. Otthon nincs net és le kell adnom pénteken. Ez már gyakorlatilag így is esélytelen.Kép
Julcsi2
 


Haga! Először nagyon meglepődtem, hogy 25 van a tortán és a táblában 28 voltál. De most látom, hogy 25+4, ugye???????????????

Lányok, Ti nem szoktátok beforgatni magatokat néha, hogy talán azért nem jön a baba, mert valami ok miatt nem kell jönnie? Úgyértem , hogy nem vagytok r még felkészülve, lehet, hogy együtt nem lesztek jó pár, stb.

A barátnőmék egy évig próbálkoztak, nem jött össze a baba. Aztán elváltak (más okok miatt)
A következő pasival, pedig az első éles akcióból megfogant a baba. És a volt férjének is van már gyereke. Tudom, lehetett összeférhetetlenség, de amint kiderült még jó, hogy nekik együtt nem sikerült. Én azért ezen be szoktam parázni.
Julcsi2
 


Monyóka, akkor elkezdődött! Ez tök jó! Gondolom nagyon boldog vagy!!! Orvosügyileg hogy állsz?
Julcsi2
 


KEditke!

Akkor együtt várjuk kb. 10 nap múlva, hogy ne jöjjön meg. Kép

Julcsi sok sikert a szakdogádhoz.

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, köszönöm! Kép
Ha a 9. napon van PÉ-d, akkor elvileg a 23. cn-on kellene megjönnie, vagy neked ki szokott húzódni ez a 14 nap?
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?