Új privát üzeneted érkezett!

Moni
Pihizz sokat!Örülök,hogy jól vagy!Kép



Angyal még nem írt sms-t.Nem tudom miért.Remélem minden O.K nála.Kicsit aggódom.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Potter!
Móni már otthon van, onnan írt mélt. Elmesélte a műtétet, szegénynek nem volt egyszerű mikor nem a szobában ébredt, holott azt beszélték meg előzőleg.

Műtét: Szerintem 18 évesen még csak papíron nagy korú valaki. Agyilag még korántsem. Tisztelet a kivételnek, de a népesség 90%-a ilyenkor még nem tud igazán felelős döntést hozni. Főleg nem olyanban, ami visszafordíthatatlan.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jajj, bocs Móni!

Mire bepötyögtem, hogy mi van veled, Te írtál.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 

Nem baj Vicus!!!
Veletek mizujs?

moni
 
 


Semmi különös, ma 8.cn, úgyhogy tényelg semmi.Kép
Örülök a jó időnek.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Okr,
ne aggódj, biztos pihen még.

Móni,
örülök, hogy jobban vagy! Kép
Akkor most belevágtok a kezelésbe? Hogy érzed magad most? Nem akarok tolakodó lenni, csak ha publikus.

Vica,
lehet...vagy fel kéne vinni a korhatárt? Kép
Na az már igaz, hogy nekem teljesen mindegy, ki mit csinál magával. Kép
potter_76
 
 


Potter!
Én személyit is csak 18 felett adnék. És szigorúan betartatnám, hogy 18 alatt se cigit, se piát ne lehessen venni. Nagyon lazán veszik ezeket.
Mondja ezt Vica, aki 13 évesen "nagylányként" már füstölt, mint egy gyárkémény! KépKépKép

Julcsi!
Te rá szoktál még gyújtani?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Móni, örülök, hogy már jobban vagy! Aggódtunk ám! Pihenj sokat, semmi megerőltetés! Kép

Vica,nem, nem!!!!!!!!
Na jó, másfél hetente egy szálat, vagy kettőt, vagy ha nagyon felhúzom magam. De akkor is csak este levezetőnek. Tényleg nagyon ritkán, esküszöm!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép Kép
De ha megyek bulizni, akkor biztosan fogok! És már alíg várom, hogy zülljek egy kicsit. Kép (Ezt így kell írni?Kép
Julcsi2
 


Julcsi!
Jajj, nem azért kérdeztem ám!!!!
Én is rászoktam pöffenteni újabban.Kép
Pedig olyan jól bírtam. Csak az a baj, hogy a megrögzött cigi-ellenes öcsikém, újabban nagy bagós lett és mivel vele járok havonta 1x bulizni, így ő mindig vesz cigit és kínálgatja is rendesen. Én meg mindennek ellen tudok állni csak a kísértésnek nem.Kép
Én is várom nagyon a züllést, hú micsoda nyár lesz...
Te a férjeddel szoktál bulizni? Vagy egyedül is elmész?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angyal jól van, túlélte, még "lebeg". Kép
A többit majd tőle.

Most elrohanok.
Pussz.
potter_76
 
 


Sziasztok!
Angyal írt sms-t.Sajnos nem valami pozitív hangvételű.KépKépKépKépKépKép
idézem: "lombik nélkül nem fog menni."KépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok! Kép

Ma 4 hónapos Klári baba. Ez alkalomból egy kép róla:
Kép
Pár szó magunkról:
Naaagyon aranyos jó kisbaba, csak akkor szopkott nekiállni hisztizni, ha el van fáradva de persze aludni nem akar. Változó, van, hogy simán le lehet rakni, van, hogy el kell ringatni. Remélem, nem fogjuk elrontani... Kép
Még mindig csak anyatejet eszik (iszik). Kép Most éppen játszik egymagában a szomszéd szobában.
Én is jól vagyok, és el se hiszem, hogy már 4 hónapos a babaám. Meg hogy egyáltalán én anya vagyok. Kép

Kívánok nektek minden jót! Kép Megéri próbálkozni, de én befoghatom, alig jöttem ebbe a topikba, már mentem is el innen a téli babásokhoz... Kép Szóval nagyon jó dolog anyukának lenni. Kép Bár sok lemondással jár, de ezt csak akkor lehet megtudni, ha már anyuka vagy. Kép

Beuka!
Látom, te is benne vagy egy táblázatba, hogy november elejére vársz babát! KépKépKép Örülök! drukk, hogy minden rendben legyen!

Proone és a 4 hós Klári</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Sziasztok.

Teszek fel én is képet Marcellről.
Kép
Küldöm mindenkinek a ++++++++++++++++++++++++++++ energiát a mielőbbi babásodáshoz.

Kép
Inci és Marcell

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Anyukak!
Gratulalok a babakhoz!Hihetetlen hogy mar milyen nagyok!!!ES MILYEN SZEPEK!!!KépKoszonjuk a kepeket!!!

Breni!
Szivbol gratulalok az eljegyzesetekhez,nagyon sok boldogsagot kivanok!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Móni!
Pihenjél! És mielőbbi gyógyulást neked!Kép

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Jó reggelt Lányok!

Breni!

Gratulálok!!! Sok boldogságot nektek!

Móni!

Pihizzél sokat és gyógyulj meg teljesen.

Angel!

Várjuk a híreket nagyon!!! Addig pihenjél!

Proone, Inci!

Szépek a babák nagyon. KépMár csak 10 hét és én is megláthatom a babámat. Nagyon várom már.

Betti
29+5

Betti
betti73
 
 


Jó reggelt!
Betti!Már csak 10 hét?Hogy rohan az idő!Jól vagytok?

Kép
breni
 
 


Jól vagyunk nagyon Breni! Kép Jó nagy a pocim már, de még nőni fog.Kép

Betti
betti73
 
 


SZiasztok!

Tényleg gyorsan megy az idő.
Betti küldesz nekem pocis képet?

Breni. Kértetek időpontot?

Angel! Pihenj sokat és gyere, ha tudsz. Bár ezt kár volt mondani, úgyis jönni fogsz.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák, gratulálok a szüleiknek!Kép
Küldjetek máskor is képeket!!!

Betti!
Küldesz nekem is pocis fotót? No meg a babaszoba is nagyon érdekel.

Angel!
Várjuk nagyon, hogy gyere közénk és mesélj.

Kriszta!
Köszönjük a hírt, bár jobban örültem volna, ha csupa Kép-val van tele. Reméljük azért minden jóra fordul!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Angel, sajnálom, de a lényeg, hogy van megoldás! És tudok csodák mindig vannak, én is arra várok! Úgyhogy fel a fejjel! Kép Jelentkezz!

Klári baba és Marcell is gyönyörű. A minták tehát megvannak, a gyártás folyamatban!Kép

Vica, a közvetlen munkatársaimmal el szoktam menni néha bulizni. Az igazi barátaim messze vannak. Tehát az csak ottalvós buli lehetne és egész hétvégés. Ez még nem megy a férjem nélkül. ( Lehet, hogy nem is fog! Talán csak akkor ha munkaügyben neki el kell utaznia. De az nem szokott hétvégére esni) Szóval esti kimaradósat szoktam csinálni nélküle és ő is az ő közvetlen kollegáival. Az ő barátai általában már családosok. Szóval velük általában együtt szoktunk "bulizni". (Ez általában nálam babázásba megy át). Kép
Julcsi2
 


sziasztok...

ez a nap sem az én napom lesz...alig aludtam...kbkét órát a férjem fél 2-kor jött haza addig dolgozott, aztán akkor nekiálltunk beszélgetni..
Ma rászántam magam hogy elmegyek dokihoz!DE NINCS IDÕPONT!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Fogászatra is ma megyek gondolom egy "piszokkal"meg lett volna...de nem jött össze...
Most elegem van az egész orvos társadalomból..bocs akit érint....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Prédikátor könyve 3. rész

1. Mindennek rendelt ideje van, és ideje van az ég alatt minden akaratnak.
2. Ideje van a születésnek és ideje a meghalásnak; ideje az ültetésnek, ideje annak kiszaggatásának, a mi ültettetett.
3. Ideje van a megölésnek és ideje a meggyógyításnak; ideje a rontásnak és ideje az építésnek.
4. Ideje van a sírásnak és ideje a nevetésnek; ideje a jajgatásnak és ideje a szökdelésnek.
5. Ideje van a kövek elhányásának és ideje a kövek egybegyűjtésének; ideje az ölelgetésnek és ideje az ölelgetéstől való eltávozásnak.
6. Ideje van a keresésnek és ideje a vesztésnek; ideje a megőrzésnek és ideje az eldobásnak.
7. Ideje van a szakgatásnak és ideje a megvarrásnak; ideje a hallgatásnak és ideje a szólásnak.
8. Ideje van a szeretésnek és ideje a gyűlölésnek; ideje a hadakozásnak és ideje a békességnek.

Hátha találtok valami nektek szólót. Nem vagyok nagy Biblia-fun, de ez nagyon megfogott.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!!!

Julcsi!!!!

Ma talizok a Gyöngyivel a Mammut 2-nél,nincs kedved jönni????1 órakor!!!!!!

Babák nagyon édesek!!!!!

Betti!!!
Nem tudsz feltenni képet a babakocsiról???Milyet vettetek????

(26+6)
csanita
 
 


Hát az biztos, hogy a nőgyógyász nem olyan dolog, hogy reggel elhatározom és délután már ott is vagyok. Én szerdán hívtam fel múlt héten és közölte, hogy a legkorábbi időpont április 7. Király. Amilyen "mázlim" van pont menstruálni fogok. De nem érdekel, akkor is elmegyek, legalább írjon fel egy beutalót vérvételre, meg egy kicsit megismerkedünk egymással. (új doki)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


JUlcsi!!!

Nem tudom megvárni a válaszodat,mert megyek el itthonról.
Telcsi számom elküldöm mélbe!!!!

Pusz
csanita
 
 


Inci,
nagyon nagy lett Marcell baba. Kép És nagyon elégedettnek néz ki. KépKépKép

Proone,
gratulálok a lányodhoz. Hogy lehetne nem elkényeztetni? Kép

Betti,
én el sem tudom képzelni mi lesz ha már nem egyben leszünk. A hasam egyre alienesebb, vagy rezeg, mint egy fazék kocsonya. Kép

Zsuzska,
akkor javaslom ma aludj többet!
potter_76
 
 


Kamilla!Szeptember 23. 14 óra.
Betti!Én is kérek képeket.
Angel!Én is nagyon sajnálom,de tényleg nincs más megoldás?
Julcsi!Mi újság?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Megint csak bekuk,hogy élek még!

Klári baba és Marcell is gyönyörűKép!!

Beuka!
Örülök ,h jol vagyKép!!

Vica!
Én nem igazán hiszek benne,minden ugy van ahogy te alakitod az életed!!

Angel!
Sajnálom, de a lényeg, hogy van megoldás!!

Betti!Már csak 10 hét,már alig várom! El se hiszem h rohan az idö!!Kép
Küldesz nekem is pocis fotót?

Breni!
Szivböl gratulálok az eljegyzesetekhez,nagyon sok boldogsagot kivanok!!!Kép

Moni!
Pihizz sokat!Örülök,hogy jól vagy!

Juliusba lesz ,9 éve ,hogy megismerkedtünk(ebböl 3 év házaság)!!15 éves voltam mikor nyáron mentünk a b.nömmel sétálni és ott találkoztam (parkban ) a "párommal" ,nekiálltunk dumcsizni és még mindig együtt vagyunk!!Ennyi a történetem nem valami nagy sztori de "én hamar ismerkedös tipus vagyok"Kép
!! 2000 -ben megkérte meg a kezem ,és ballagásomon jelentetük be és egybe azt is megünnepeltük!!Suli után egyböl mentem dolgozni "még mindig ott dolgozom"jol birom mi?2003 -ba tartottuk meg az esküvöt Kép mindenki azt beszélte ,hogy terhes vagyok,ezek a régi hagyományok ,hisz nem azért mentem hozzá!Na mindegyKép
Azt hiszem mindent leirtam!!
Ja képzejlétek a bnömék válnakKép 3 éves a Danika a Nimi pedig 9 hónapos!A bnöm szerelmes lett egy másik "fiuba",kicsit kész vagyok!Én boldog vagyok ,de gyerek még nincsKép! Nála meg van gyerek és boldogtalan mert a váloper most kezdödött de már megy a harc a gyerekekért ,szegényKép!!
Huha mennyit irtam bocsi Kép!!
na én mára megszünnük ,már megint kell menni dolgozniKép!!Tegnap azért nem voltam itt mert palacsintát sütöttem ,meg vendégeim voltak!!
Puszi!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!Szia.Hogy vagy?
Nem eljegyzés,hanem esküvő.Az eljegyzés 3 éve volt.Na sebaj!Kép

Kép
breni
 
 


Breni!

Köszi megvagyok!!
Igen az esküvö már 3éve volt!Az eljegyzés meg 6 éve!!Kép
Hu de mérges vagyok szellöztettem és vmelyik hülye begyujtott a ház elöttKép az egész lakás tiszta füst lett!!Ennyit a friss levegöröl!!Na azt tényleg lépek ,most a hajam is tiszta füst lesz mindjárt indulok dolgozni(pedig tegnap mostam meg))hu de mérges vagyokKép!!
sziasztok!!
Vendég
 


Breni, Keditke Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!
Köszi mégegyszer mindenkinek a kedves szavakat!

A szövettan szerint nincs endom, így kezelést sem kapok, pedig az orvosom is, és aki vele volt aműtőben szentül meg volt győződve róla, alig akartak hinni a szemüknek mikor meglátták az eredményt. Hát ez van. 6 hét pihi, aztán inszem. Nem tervezek semmit, jön, aminek jönnie kell!

Vica!
Nagyon megfogott amit írtál! Nem vagyok én sem angyon vallásos, de azt tudom, és hiszem, hogy mindennek oka van, és mindennek itt van az ideje!

Angelnek HSG-je volt? Vagy neki is lapar?

moni
 
 


Inci! Proone!
Nagyon édesek a gyerkőcök! Mindegyikőjük nyugodt babának tűnik!

moni
 
 


Julcsi dobsz egy táblát??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Keditke!Nem értetted én mit írtam.Gratuláltál az eljegyzésünknek,de nem az lesz most hanem az esküvőnk.Kép

Kép
breni
 
 


sziasztok.

angyalKéphat nem ilyen hirre szamitottam de remelem nem vagy nagyon letorve.Sok pozitiv energiat kuldok+++++++++++++++++

moni.jo hogy nincs endo es kezdhetitek az inszemet.sok sikert kivanok hozza es termeszetesen mielobbi gyogyulastKép

keditke.Szep a te ismerkedos torteneted isKépfust,szomszed=fuj.
nalunk tegnap olyan gyerekzsivaj volt hogy a sajat hangunkat se hallotuk.(marmint a szomszedba voltak a gyerekek nem nalunk)

betti.Tehetnel fel ide pocifotot,latod csanitat is mindig megdicserjuk milyen szep pocoja vanKép

proone,incike.Hihetetlen hogy mennyit notek a babak.CsodaszepekKépgratula a szuloknekKép

zsuszka sajnalom a dokiugyetKép

kamilla neked szoritok hogy siman menjen a dokiugyKép

potter agiKépha jol emlekszem te mondtad hogy amikor bebabasodtal akkor elotte fogytal.na most anyu allandoan azzal jott hogy fogytam,raalltam a merlegre es elegge meglepodtem.5 kg-mall vagyok kevesebb az utolso meres ota.(ez a "versenysulyom")azt szeretnem kerdezni,hogy lehetseges hogy ezert jott meg idoben,mert visszallt a sulyom arra mint azelott volt?

na megyek lanyok.csinalom a sziklakertemetKép

Kép
monyoka
 
 


sziasztok.

angyalKéphat nem ilyen hirre szamitottam de remelem nem vagy nagyon letorve.Sok pozitiv energiat kuldok+++++++++++++++++

moni.jo hogy nincs endo es kezdhetitek az inszemet.sok sikert kivanok hozza es termeszetesen mielobbi gyogyulastKép

keditke.Szep a te ismerkedos torteneted isKépfust,szomszed=fuj.
nalunk tegnap olyan gyerekzsivaj volt hogy a sajat hangunkat se hallotuk.(marmint a szomszedba voltak a gyerekek nem nalunk)

betti.Tehetnel fel ide pocifotot,latod csanitat is mindig megdicserjuk milyen szep pocoja vanKép

proone,incike.Hihetetlen hogy mennyit notek a babak.CsodaszepekKépgratula a szuloknekKép

zsuszka sajnalom a dokiugyetKép

kamilla neked szoritok hogy siman menjen a dokiugyKép

potter agiKépha jol emlekszem te mondtad hogy amikor bebabasodtal akkor elotte fogytal.na most anyu allandoan azzal jott hogy fogytam,raalltam a merlegre es elegge meglepodtem.5 kg-mall vagyok kevesebb az utolso meres ota.(ez a "versenysulyom")azt szeretnem kerdezni,hogy lehetseges hogy ezert jott meg idoben,mert visszallt a sulyom arra mint azelott volt?

na megyek lanyok.csinalom a sziklakertemetKép

Kép
monyoka
 
 


Monyó!
Először is írtam mélt.
Másodszor, igaz, hogy nem engem kérdeztél, de szerintem simán lehet attól normális a mensid, hogy fogytál.
Szokták is egyébként javaoslni a dokik is, hogy érdemes a versenysúlyra beállni. Én most meg is tettem sajnos. Híztam.Kép (52-ről 55-re)De legalább nem vagyok már alultáplált a BMI szerint.Kép

Móni!
Ugye milyen érdekes? Gondoltam, hogy Téged is megérint majd.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Breni!

Kép
Gratulálok az esküvőhöz!!

Móni!

Köszi a jókivánságot!
Én is mielőbbi babásodást kivánok neked!

Marcel baba & Klári baba ! Kép
Nagyon szépek vagytok! Kép

Kép
lara26
 
 


Monyó,
a túlsúly gátolja a peteérést. Nekem nem is volt, amikor felszedtem azt az 5 kilót. Amikor leadtam, akkor lett. Most nem jut eszembe, hogy pontosan mi az alapja, de a zsírsejtekkel és az ösztrogénnel van kapcsolatban. majd utánanézek. Miután fogytam 2. hónapban terhes lettem. Hogy áll a tejcsorgásod? Egyszer írtad, hogy volt, és megijedtél.

Móni, ez szuper! Kép
Akkor mi volt ez az összenövés? Végül sikerült szétválasztani?
Mikor kezdiek az inszemet? Amint lehet?

Most voltam terhesgondozáson, volt UH is. Nagyon aranyosan feküdt a bébim, keresztbetett lábakkal, a kezei az arca előtt. Kép A méretei megfelelnek a mensi szerint számolt heteknek. Kép Kb 1800 gramm súlyú.
Kérdezte a doki parázok-e már a szüléstől, de még nem, inkább az azutáni időszaktól. Kép
Legközelebb 4 hét múlva kell menni, aztán meg hetente.

Julcsi, ha dobsz táblát, öregítenéd a gyereket pár nappal? Köszi.

Ági+"Kisfiú"
32+3
potter_76
 
 


Sziasztok!

Segítsetek nekem légyszi. Ma kaptam meg a hormonvizsgálatom eredményét, a 21. napit, és nagyon kiakadtam.
Valaki tudja, hogy mi az a rövidítés, hogy "OD".
Melyik hormon ez?
Ennek a normálishoz képest a négyszerese van nálam.
Én az ösztradiolra gondolok.
A felső határ 190 és nekem 890 lett.
A jövő héten megyek a dokihoz, csak akkora kaptam időpontot.
Ja meg az FSH értékem pedig negatív vonalat kapott.
A többi jó volt.
ildike25
 
 


Jó reggelt Csajszik!

Megint jöttem egy kicsit, így hajnalban.

Ígérem, hogy mindenkinek küldök fotót! Kép A babakocsit és a babaszobát is lefotózom. Kép Ide nem akarom felrakni, de e-mailban küldök.

Anita! Nagykerekű (fejfújható), magas babakocsit vettünk. Itt nálunk nagyon rosszak az utak, kirázzák az ember belét. Átalakítható sportkocsivá és mózes is van hozzá, ami szétcipzározható. Alul hatalmas tároló része is van. Nem túl kicsi, így BKV-ra nem nagyon alkalmas, de muszáj volt kompromisszumot kötni. Farmerkék-bézs-khaki színű, nagyon helyes. Kép Összecsukva azért befér a kocsiba. Kép

Móni!

Akkor most már sínen vagytok. Kép Pihizzél és készülj az inszemre. Kép

Ági!

Nekem aztat mondta pénteken Zolika, hogy egy a lényeg a szülésnél, hogy legyek nyugodt és összeszedett és akkor minden rendben lesz. Kép Tegnap tanultunk mindenféle lihegést a kismamitornán, ezekkel állítólag csillapítani lehet a fájdalmat vajúdás közben. Majd meglátjuk, hogyan fog sikerülni. Kép Hihetetlen, hogy már alig van több neked hátra, mint két hónap!!!! Olyan gyorsan telik az idő.

Betti
betti73
 
 


Jó reggelt. Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Breni,bocsi tényleg rosszul irtam: az esküvöhöz akartam gratullálniKép!
Vendég
 


Keditke!Nem baj,nincs jelentősége.
Csajok!A meghívókat mennyivel az esküvő előtt kell kivinni?

Kép
breni
 
 


Reni!
Mi 2 hónappal előtte kezdtük el, és kb 3 hétig hordtuk.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Lányok
Ma részleges napfogyatkozás lesz,1/2 12-1/2 14 ig.A napba azért ne nézzetek bele,már ha a köd egyáltalán eltűnik addigraKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta!
Igen én is hallottam, hogy Föld-Hold-Nap együtt állás van, lesz. Azért álmodok hülyeségeket már 2 napja. Minden ismerősöm panaszkodott, hogy szörnyű éjszakája volt mindnek. Nektek nem?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica
Úgy össz-vissz 1 órát,ha aludtamKépKépa gyerek amit művel,elképesztő volt.Tej,tea,rúgkapálásKépEzek szerint ezért.

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?