Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt Csajok!

Néhány nap kimaradt, de visszaolvastam. Ha kihagynék valakit, akkor bocsi.

Angel!

DRUKKKKKK! Várjuk majd a híreket.

Móni! Hogy vagy?

Julcsi! Sajnálom, hogy megjött, de örülök, hogy jó kedved van. Írigyellek az infraszaunáért! Nekem is minden vágyam egy. Kép

Lara! Örülök, hogy rendben van minden és utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Ági!

Jövő csütörtökön megyek UH-ra. Pont 31. hetet töltöm akkor, péntken voltam Zolikánál, minden OK nálam, lesz egy teljes labor is a jövő héten. Gratulálok a garnitúrához!!

Mi megkezdtük a vásárlást. Megvettük a babakocsit, a kiságyat és a pelenkázót is. Babkocsi és kiságy KIKA-ból, pelenkázó IKEA-ból származik. Vettem a babakocsiba gyapjú derékaljat és a kiságyba is. Nekünk fehérbe fog pompázni a bútor. Apa össze is rakott mindent, mert nem bírt magával, azóta naponta 10-szer bemegy a gyerekszobába, nagyon várja már a kis kukacot. A nagyobb darabok megvannak, de még sok minden kell. Baldachin ügyben még nem döntöttünk.

Betti
29+4

Betti
betti73
 
 


Lara,Anita
Azért vagytok felfúvódva,mert lapar közben feltöltik gázzal a hasüreget,hogy jobban lássanak.Asszen széndioxidot használnak,de eznem biztos(majd Potter megmondja)Szóval természetes ilyenkor.Varratszedés után még 1-2 nap a víztilalom a sebre vonatkozóan.Persze kádba beáztatni nem kell még akkor sem,de nem baj,ha hozzáér pár cseppKépKép

Angyal
Nagy drukk neked+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++

Betti
Szuper vásárolgatni a babánakKép
Én most is sokszor elmegyek magamnak venni ruhát,aztán inkább veszek a gyerkőcnek vmitKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt!

Reni! Mi a jó hír?

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

Sziasztok!
A rossz hír hogy ma vagyok a 2 cn-on.Kép
A jó hír hogy férjhez megyek,a párom csütörtökön megkérte a kezem.KépEzért nem vagyok szomorú,így hátha sikerül hogy nem fogok annyira a babára gondolni,hanem az esküvőre koncentrálok.
Megyek visszaolvasni!

Kép
breni
 
 


Reni
A mensi miattKép
Húúúú,de szuper.Lánykérés!!!!!Sok boldogságot kívánok nektek!!!!!!Mikor esküsztök??
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!Aranyos vagy!A lánykérés meg volt 3 éve,most meg kaptam egy szép köves gyűrűt.A karika már meg van.Ma megyünk bejelentkezni.

Kép
breni
 
 


Breni Gratulálok.

Mi is mostanság tervezzük az esküvőt. (két éve vagyok menyasszony.) De mi úgy döntöttünk, hogy csak két tanu lesz. (én tesóm, meg ő tesó) Elég bonyolult, hogy miért.

Reni ti milyen esküvőt szeretnétek?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Breni!

Szívből gratulálok az esküvőhöz!!! Azzal a buta mensivel meg ne törődj, a legfontosabb most az esküvő, és hogy boldogok legyetek!!!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Még nem nagyon beszéltünk róla,a névsor kb meg van 100 fő körül,de ebből a rokonság a sok.Utána kaja,tánc,de nem lakodalom féle hanem inkább buli féle.És csak polgári esküvő lesz.
Ti mióta vagytok együtt?Én is jobban szeretnék két tanus esküvőt szűk családdal,de jó lesz így is.

Kép
breni
 
 


Reni!
Meséld el, hogy volt, jó?Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Nyáron lesz 4 éve, hogy megismerkedtünk. Rá két évre kérte meg a kezem Horvátországban.
Õ nagy esküvöt akart én meg a lehető legkisebbet. Én nyertem. Kép

Kiváncsi vagyok mikorra kaptok időpontot. Õszi esküvőt szeretnétek vagy nyárit?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Nem lehet olyan kompomisszumra jutni, hogy 2 tanu, de utána nagy buli a haverokkal?
Vagy ezen megsértődnének a rokonok?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Köszi mindenkinek a gratulációt.
Vica!Nem vagyok szomorú,miért is lennék az egyik vágyam megvalósulni látszik,a másik egy kicsit várat magára.Nem baj.
Veled mi újság?
Okr!Írj,veled mizu?

Kép
breni
 
 


Mi 5 éves fordulónkat ünnepeltük szerda-csütörtökön(éjszaka jöttünk össze),csütörtök délben pizsamában kérte meg a kezem,romantikus mi?KépDe én így is örültem még el is sírtam magam.
Remélem július 22.-én még lesz hely,ha nem akkor szeptemberben lesz.22.-én jöttünk össze és rengeteg minden kapcsolódik még a 22-es számhoz,de ebben az évben kétszer esik szombatra áprilisba és júliusba.Április kiesve.Majd látjuk.

Kép
breni
 
 


Reni,Kamilla,és kedves házasulandók!
Sok-sok boldogságot,és nászéjszakás babócát kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!

Én 7 hónapos tehesen mentem férjhez,július 12-én lesz 2 éveKépSzép nagy bálna voltam.Irigykedem is,hogy ti nádszálkarcsú,gyönyörű menyasszonyok lesztek!Kép

Reni:velem semmi különös.Ma 24.cn

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok.

angel.Szoritok nagyonKép

reni.Gratulalok.kivanom hogy nagyon nagyon boldog legyel majd hazasagban isKépnekunk is ilyen bulis eskuvonk volt.Es mi is igy neztuk ki a datumot.mindegy mikor csak 21-e legyenKép

kamilla.Nekd is orulok.meg a szuleitek sem lesznek ott?

Kép
monyoka
 
 


Reni!

Mi is feltétlenül azt szerettük volna, hogy október 10 én legyen az esküvőnk, mert akkor jöttünk össze.
De ezt még 2001-ben kezdtük el tervezni, (még csak gondolatban,) és utána nézve rá kellett jönnöm, hogy csak 2009-ben esik okt.10 szombatra. Hát annyit nem akartunk váni, így maradt 2003, amikor péntekre esik. Így az esküvő napján 4 évesek és 1 naposak voltunk.Kép
Amúgy köszi, jól vagyok. Tökre örülök, a jó időnek és egyáltalán nem izgat most a baba téma. Majd eljön annak is az ideje.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni!
Most nézem, hgy szeptemberben 22-e péntek.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


lanyok ti voltatok mar olyan eskuvon ahol masok a szokasok?
ugy eretm hogy mi megyunk szeptemberben eskuvore.
300 szemely.egy magyar kozte..EnKép
nem sok jot hallotam a szerb eskuvokrol.allitolag lovoldozni is szoktak,meg mindent osszetornek.
Semmi kedvem menni.

Kép
monyoka
 
 


Vica!Igen de jó a szept.23 is,mert valamikor éjszaka jöttünk össze,csak a 22 szimpatikusabb.KépEz a dátum is tervbe van véve.

Kép
breni
 
 


Reni!
Akkor ha nem tévedek, akkor buliban jöttetek össze?
Hogy történt? Elmeséled?

Monyó!
Én is ilyeneket hallottam a szerb esküvőkről, de ez is olyasmi lehet mint az a tévhit, hogy a magyarok csikósruhában járnak, meg népviseletben és lovon közlekednek. (A nyereg alatt puhított húsról nem is beszélveKép)
Szóval nem biztos, hogy így lesz nálatok is.
Van egy vajdasági magyar ismerősöm, megkérdezzem, hogy hogy megy náluk?
Egyszer velünk is volt egy félig kínos eset. Felén az a szokás, hogy a párnak még az esküvő előtt elvisszük az ajándékot. Mi el is vittük és gyanútlanul mentünk az esküvőre pár ezer forinttal a zsebben. (Mondván, hogy mire lehet költeni egy esküvőn, ahol van kaja, pia, csoki, zizi, madártej?Kép)
Erre éjfékor elkezdtek körbe járkálni a vendégek között egy kosárral és abba gyűjtötték a pénzt. Csak úgy hullottak a 10-20 ezresek a kosárba. Nkünk meg a torkunkon akadt a falat, hogy most mi lesz??? De időben észbe kapott az egyik anyós, és odaszaladt hozzánk és mondta a kosarasnak, hogy mi már odaadtuk az ajándékot (nem pénzt vittünk) és tőlünk ne kérjen lóvét.
Így úsztuk meg.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Nekünk még nincs dátum csak tervek, de elég meredek ez a terv, még fontolgatjuk, hogy helyes-e az egész rokonságot magunkra haragítani.

Monyó. Igen úgy akarjuk, hogy csak mi ketten és a két tesó tanunak. Szülők se. Azért arra még nem vennék mérget, hogy ez így is lesz.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Breni,
gratulálok a lánykéréshez. Kép

Betti,
jól belehúztatok a vásárlásba. Kép

Okr,
lapar, jól írtad. Sztem a bálnaság nőies...mármint ha gyerek miatt van. Kép Biztos szép menyasszony voltál!

Angyalnak drukkhegyek!

Hellasz,
sztem a háziorvos is adhat, csak minden hormont kérjen, ami kell.
potter_76
 
 


vica sajnos a szerbekrol hallot dolgok nem tevhit.
ha nem a sogonomrol lenne szo,bizti nem is mennek el.Az eljegyzesi buli utan felhivott a sogonom hopgy kepzeld mi volt..:lovoldoztek.ű
kerdeztem.mi?
es megegyszer elismetelte.Mondtam is a paromnak hogy en bedilizek.Felek a az ilyesmiktol es abszolult elitelem.Eskuvore megyunk nem haboruba.

kamilla.Eloszor nalunk is ez volt a terv.HGogy csak mi ketten meg a tanuk.Aztan belegondoltunk hogy mi lenne ha a mi gyerekunk hazasodna meg nelkulunk es rajottunk hogy az nekunk nagyon fajna.Gondojatok bele magatokat a szulok helyzetebe.Nekik is fontos ez,szerintem.
akarhogy dontotok biztos vagyok benne hogy eleted egyik legmeghatarozobb napja leszKép

Kép
monyoka
 
 


Csajok!
Írtam sms-t Angyalnak(mindannyiunk nevében),hogy gondolunk rá,és drukkolunk neki.

KépKép

KépKép
okr
 
 


tenyleg.ki hogy jott ossze a parjavalKép
tortenektek?Kép

Kép
monyoka
 
 


Kriszta!
Jól tetted, köszi!Kép

Monyó!
Hú, eljegyzésen is? Nem semmi...elég vad népek, az biztos!
Egyébként én is pont ezt akartam írni Kamilának, mint te.

Kamilla!
Tényleg gondolni kell a szülőkre is, hagy legyenek büszkék a gyerekeikre, és nem szabad önzőnek lenni. Rájuk is kell gonolni, hiszen ők neveltek fel titeket és segítettek, amig eljutottatok ide. Hagy élvezzék a munkájuk gyümölcsét. Gondolj bele, mikor majd elújságolják más ismerőseiknek, hogy Képzeld, a lányom férjhez ment. Az ismerős pedig megkérdezi: Igen? És milyen volt? Erre Anyukád: Nem tudom, minket nem hívtak meg.
Ha más rokonokat nem is, legalább a szüleitelket hívjátok meg...
De természetesen csak a ti dolgotok, nem akarok beleszólni.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Monyó!
Kezd te, aztán én is leírom.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


vica a mi tortenetunk nem igazan izgi.
A sors eldontotte az egeszet.
Nekem volt egy parom akit a tv2 chatjen ismertem meg(kiskunfelegyhazi)meg a ferjemnek is volt egy baratnoje(o is m.orszagon el)
tovabbra is chateltema baratom mellet,de csak haverkodtam.egyik nap mikor bekapcsoltam a tv-et,hogy majd chatelek akkor felfigyeltem egy sracra aki rettento fuzott egy csajt(o volt a ferjem)persze hogy en belekotyogtam a dolgukba,amit o nem vett jo neven.Elkerte a telszamomat hogy majd lerendezzuk privatban.Az elso par smsben csak veszekedtunk.Aztan elkezdtunk egymasrol kerdezgetnoi.
Kiderult hogy egyikunk sem boldog.Ot zsarolja a parja hogy ongyilkos lesz ha elhagyja.en hetente egyszer lattam az en parom.Aztan eleg jol osszebaratkoztunk.
Olyannyira hogy mindketonk fejeben megfordult hogy milenne ha vegetvetnenk a rosz kapcsolatainknak.egymast biztatuk.Ekkor meg csak baratok voltunk.
o szakitott vasarnap en szakitottam hetfon.
csutotokre megbeszeltuk hogy talakozunk.Ez volt 2002.februar.21-e.este 6 ara.Azota egyutt vagyunkKép

bovcsi hogy hosszu lett.
vica te josz,na meg a tobbiekKép

Kép
monyoka
 
 


A mienk egy igazi munkahelyen kialakult kapcsolat(Nem főnök titkárnő!!!) másik osztályon dolgoztunk.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Basszus az egész nem jó, most egy másik gépről írok, ezért gyors leszek.

Vica nem tudok menni msn-re mert semmi nem jó.

Nekem is pizsiben kérték meg a kezem!Kép

Hajrá lányok , nagyon jó a házasság, csak ajánlani tudom.

Okr!Te még ígértél nekem egy képet magadról!Várom ám!!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Reni gratuláloooooooooooooooooooooook!!!!!!
Ez fantasztikus, biztosan nagyon boldog vagy!

Kamilla, a miénk is munkahelyi kapcsolat!Kép De mostanában már úgy érzem jó lenne, ha nem egy helyen dolgoznánk. Persze más osztályon vagyunk, de akkor is. Szeretném ha meglenne az esti találkozás varázsa. Kép

Móni??????????

Angel,++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++Kép
Julcsi2
 


Zsuzska
Az uram még mindig nem töltötte fel a számítógépre a fototKépÉn meg béna vagyok hozzáKép

Kamilla
A miénk is munkahelyi kapcsolatból lett házasságKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ja és nekem is pizsamás lánykérés volt gyűrűvel!Kép Nagyon meglepődtem!
Julcsi2
 


Julcsi
Amint ismami leszel,meglesz az esti varázs!Kép
Én imádtam,hogy egy helyen dolgoztunk.Legalább találkoztunkKép,és nem utáltam melozni.

KépKép

KépKép
okr
 
 


ismami=kismami
Ma ez már a sokadik hibámKéparról nem is szólva,amit nem vettem észreKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Monyóka!
Méghogy nem izgi? Tök jó!!!Kép
A miénk viszont tényleg nem izgi. Mi ismertük egymást valamennyire, hiszen egy faluban lakunk (most már egy házban isKép). A középiskolámban volt egy barlangász tábor, és én aktív tagja voltam. Oda hívtam el egy haveromat (A férjem legjobb haverját) ő meg megjelent Atissal (a férjemmel). Én meg csak néztem, hogy "Hát ez?" Kép
Másnap este erősen beborozva összejöttünk. De ez csak 4 napig tartott, mert akkor 16 voltam, és ő meg 27 és jött nekem a süket dumával, hogy nekem még tanulnom kell, meg buliznom, bla-bla-bla.
Ez volt nyáron.
Aztán sokszor találkoztunk sörözőkben, bulikban, de csak szigorúan barátok voltunk.
Aztán azon az őszön, 1999. október 10 én este elhívott csavarogni a faluban.
Sétáltunk, ökörködtünk, meg bunyóztunk (ez azóta is nagy szórakozásunkKép) és olyan jól sikerült, hogy neki vágott véletlenül egy fa villanyoszlopnak. Jó nagyot nyekkentem, ő meg elkapta a kezem, hogy "Jól vagy?". Be volt tojva, hogy összetört engem.Kép
Aztán látta, hogy túlélem, és úgy maradt a keze az enyémben, és úgy sétáltunk tovább. Aztán benéztünk az előbb említett legjobb haverjhoz, ott már az ölébe ültem a fotelban és mikor eljöttünk tőle, akkor ott az utcán történt meg az első "hitvesi" csók.
Azóta együtt vagyunk.Kép
(Én is jó hosszú lettem, bocsi. Ma úgy látsuik szó menésem van.)
TÖBBIEK? TI JÖTTÖK!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Julcsi. Én már nem ott dolgozom ahol ő. Nekem jó volt, hogy egész nap együtt voltunk.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


A lánykérés miatt irígy vagyok nagyon!
Nálunk nem volt, mert már 6 hónapos korunkban volt egy nem-hivatalos ezüst gyűrűnk, így nem volt meglepi, hogy mi együtt fogunk megöregedni.Kép
Aztán mivel elkezdtünk építkezni, gondoltuk, legyen már eljegyzés is, aztán meg elkezdtük szervezni a lagzit.
Aztán az esküvő előtt egy héttel mondtam neki, hogy igazán megkérhetné a kezem, mert eddig még meg se kérdezte, hogy hozzá megyek-e egyáltalán. Kép
Nézett rám hülyén, hogy "Most akkor térdeljek le?"Kép
...és akkor letérdelt, megkérdezte, leszek-e a felesége, én igent mondtam, és azóta is élünk boldogan, ha meg nem halunk...KépKépKépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hallottátok, hogy be akarják vezetni, hogy 18 éves lányok sterilizáltathatják magukat?
A hajam égnek áll!!!
18 évesen még azt se tudtam, hogy holnap mit akarok, nem hogy gyerek kérdésben dönteni!
Egészséges, fiatal lányoktól elvenni az anyaság örömét egy elhamarkodott (lehet hogy dacból véghezvitt) döntés miatt..jajj nekünk.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Úgy látom jól jött ez lánykérés,mert mindenkinek van valami élménye.Ennek örülök,mert nem a baba témán "rágódunk".Ez kell néha.Mi egy buliba jöttünk össze úgy hogy én nem is akartam senkivel járni,mivel előtte egy hónappal szakítottam a barátommal.De olyan jól sikerült leitatnia hogy egymásba gabalyodtunk és azóta is együtt vagyunk.Kép
Julcsi!Látom a te pasid is tele romantikával kérte meg a kezed.Kép

Kép
breni
 
 


Vica
A múlt héten volt egy topik az nlc-n.3 gyerek után steriziltátatta magát egy női,aztán új párja lett,akartak volna közös gyereket.Most azon filozott ,hogyan tudná visszacsináltatni.
Sztem egy baromság a sterilizációs műtét.Annyi más fogamzásgátló eszköz van ma már.Miért kellene pont ez?Ráadásul 18 évesen??

Az én uram meglátott,belémszeretett.2 évig udvarolt,mire beadtam a derakam,és pár hónap szupertitkos kapcsolat után hozzáköltöztem.2 évre rá megszületett Ada.
Lánykérés,kb. ,mint Vicáéknál.Csak plussz egy nagypocakKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


lanyok en is irigykedek a lanykeres miatt.Nekem nem voltKépmi is mint vicaek ezt valahogy megdumaltuk.egy ev mulva mar egyutt eltunk.
Az en leanykeresem:megvolt a gyuru es a parom megmutatta,erre en mondtam hogy most kerjem meg.
elkezdett nevetni es azt mondta neki ez nem fontos.
felpattantam az agyra es addig ugralatm(mint egy ovis)meg meg nem unta es megkerte a kezemKép
nalatok volt eljegyzesi unnepseg?

lanyoken meg nem is hallotam errol a sterilizacios dologrol.Szerintem tok hulyeseg.inkjabb mas modszerre kellene buzditani a fiatalokat.Pl,ingyen ovszer vagy ingyen fogamzasgatlo.

Kép
monyoka
 
 


Én akkor a cég debreceni irodájában dolgoztam, ő meg Budán. 2 hónapig voltam fent betanuilási időn és egy koktélos party végén ketten maradtunk. Másnap meghívott vacsorázni, aztán jött a távkapcsolat. Minden egyes hétvégét Debrecenben töltött. Pénteken meló után le, hétfőn hajnalban vissza. Egy percet sem vesztegettünk el, amit együtt tölthettünk volna. Egy fél év után kérte meg a kezem, lefekvés után, pizsiben. Elővett egy gyönyörű szép gyűrűt. annyira meglepődtem, egész éjszaka nem tudtam aludni (hát elütöttük az időt Kép) Aztán kértem, hogy helyezzenek át Budára. Megtörtént össze is költöztünk. Alíg vártuk, hogy minden nap együtt legyünk. Nost együtt járunk munkába, együtt megyünk haza. Az én véleményem az, hogy jobban tud az ember örülni egymásnak egy nyomasztó nap után, ha nem egy helyen dolgoznak. Ugyanazok a munkatársak, főnökök, sztorik, stb... Én szeretnék másik helyen dolgozni, vacsorával várni és nyugodt légkört teremteni, mire hazajön munkából. De ha babás leszek így is lesz. Kép
Addig meg ennek is megvannak az előnyei. Kép Bár én hiszek abban, amit az öregek mondanak. Hosszútávon biztosan nem vezet jóra a közös munkahely.
Julcsi2
 


Vica, sterilizálás. Kép 18 évesen valóban nem szabadna ezt hagyni. Ezt csak annak hagynám, aki már szült egy tucat gyereket és tényleg nem szeretne többet, de a gyógyszer nem hat rá.
Julcsi2
 


Julcsi!
Pont így csinálnám én is. Igen is fel kell nőni a feladathoz és majd azután ugráljon műtétért, ha már ott rágja a küszöböt 6 gyerek.Kép
Munkahely: Szerintem aki közös munkahelyen van a párjával, az különre vágyik, aki meg messze van, az közösre vágyik. Olyasmi lehet ez, mint a göndör meg egyenes haj, nem?Kép
Olyan jó lehetett mikor megláttad a gyűrűt...jajj, olyan irígy vagyok. CsúnyaVica-csúnyaVica-csúnyaVica! (Kép)

Monyó!
Nálunk volt eljegyzési ebéd, na, azon viszont bőgtem mint a vízesés. nem tudom miért, de mikor felhúzta a gyűrűt az ujjamra, átszakadt a gát, és bőgtem mint egy hülye. meg persze az összes nő:nagymamák, anyós, anyu. Megvan videón, még ma is jót mulatok rajta.

Zsuzska!
Mikor tudsz jönni?

Kriszta!
Pont erről beszélek. Ha még 3 gyerek után is meggondolja magát valaki, akkor mi volna az első ELÕTT?
Szörnyű...

Julcsi!
Neked mégegyszer: Múltkor nagyon megfogott amit írtál. Az, hogy most egy ideig nem izgat a baba-téma, és élvezni akarod a nyarat, meg azt hogy kész a szép házatok meg minden. Ez annyira jó! Én is pont így vagyok! Május végén megyünk túrázni, ha addig nem fogan meg, akkor ot biztos meg fog!Kép Addig meg nem érdekel, majd eljön annak is az ideje.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Mindenki ebédel?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
Móniról nincs újabb hír??? Remélem jól van.

Műtét: Sztem mindenki azt csinál a testével amit akar, ha már nagykorú.
potter_76
 
 


Itt vagyok!
Szerintem sem jó megoldás ez a sterilizálás.Egy 18 éves lány honnan tudja még hogy akar e gyereket vagy sem?!
Voltunk bejelentkezni szeptember 23,14 óra.Kép
Julcsi!Nálatok is pizsis lánykérés.Én meg azt hittem ki leszek nevetve,ha elmondom.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Bocs a hallgatásért, de tegnapelőtt jöttem meg a kórházból! Tegnap itt voltak anyukámék. Így csak most tudok jelentkezni.

Szóval hétfőn(20.-án) feküdtem be. Este előkészítés egy kis hüvelyöblítéssel, kedd kora reggel (3/4 7-kor) katéter. 9 után ért be Robi. 3/4-10-ig beszélgettünk a folyosón, én persze izgultam. Tudtam, hogy a szobába fognak visszahozni, 20 perc az egész, de mégis. Hiába jött be reggel Kornél nyugtatgatni, az altatástól féltem. 3/4 10-kor kaptam meg a bogyót, akkor le kellett feküdnöm. Negyed 11-körül jött értem a műtősfiú. Asztalra fel, irány a 4. emelet. Robi persze végig jött velem, de csak az ajtóig jöhetett. Kornél egyből odajött, csodálkozott, hogy fenn vagyok még. Igazából nem éreztem a bogyó hatását. Átmásztam a műtőasztalra, megkaptam a branült, és az altató orvos, illetve aszisztens, és aműtősfiú nagyon kedves aranyos volt. Megkérdezték milyen álomport szórjanak a branülbe. Mondták, hogy agyerekeknek mesét szoktak. Válaszoltam jó lesz, majd felajánlották a romantikus történetet, illetve a Kanári szigetere való utazás, ez utóbbiban megegyeztünk, és innen nem emlékszem semmire. Következő emlékkép, hogy tesznek át az ágyra, és iszonyatosan fáj a hasam, vállam, torkom. Majd megláttam mellettem Kornélt és Robit, és láttam nem a szobámban vagyok. Magamnál voltam, de mondták, hogy elég bambán néztem. Mivel fájt a hasam, és nem ott voltam ahol lennem kellett volna, érztem, hogy valami baj történt. Kornél mondta is, hogy fel kellett nyitni, mert bevéreztem műtét alatt, és laparoszkóposan nem tudta csillapítani... A petefészkem a méhemhez volt tapadva, és azt mikor leválasztotta, ill. szövetmintát vett, akkor kezdtem vérezni. 1 ezrelék az iylenre az esély. Hát én beletrafáltam... Nagyon kedves, rendes volt Kornél és segtőkész. Mindent elmagyarázott. Nagyon alacsony volt a vérnyomásom, volt., hogy 70-et sem mértek... A nővérke is nagyon kedves segítőkész volt. Belázasodtam. 38-38.2 között mozgott. Nem akart lemenni. Az infúzió dőlt belém, kaptam AB-t, is, amit még most is kell szednem, a hirtelen műtét miatt. Szerdán is még lázas voltam, este megvizsgált Kornél tetőtől talpig, sebemet is megnézte valami tűvel, de semmit nem talált... Valószínű pszichés alapon volt, mivel nem erre készültem, kaptam nyugtatót, amitől reggeleig aludtam mint a bunda, és már nem voltam lázas. Csütörtöki napom jól telt, már könnyebben mozogtam, és lázam sem volt. Péntek reggelre kicsit hőemelkedésem lett, meg el voltam kenődve, de reggel mikor jött a Kornél és mondta, hogy ha minden okés akkor szombaton mehetek haza máris jobb kedvem lett!

Robi nagyon jól viselte, bár nem lettem volna ahelyében, mert ugye kb. 11-kor már kinn kellett volna lennem, és délben jött csak ki a Kornél, és egyből mesélt neki... Engem közben vittek le.

Hát röviden ennyi. Most 6 hét táppénz. Ha meglesz a szövettan, utána eldől a sorsom.

Lara!
Gratulálok a jó eredményhez, és kívánom, hogy hasonló legyen a sorsod ezután mint Csanitának!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a drukkokat! Nagyon jól esett visszaolvasni! Sajnálom, hogy nem lett újabb zebránk ezalatt az idő alatt! Ha tudok majd jelentkezem, de ha sokat ülök itt húzódik a pocakom!

moni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?