Új privát üzeneted érkezett!

Kincsecske!

Tudom, hogy nem nekem szólt a kérdés, de konkrétan melyik hormon érdekel???

Általában a labor papírokon az eredmény mellett oda van írva, hogy mennyi a min és max határ. Ez laboronként minimálisan, de eltérhet! Kép
Vendég
 


Szia az is nagyon jó ha Te segítesz!!

Ezt az LH FSH arányt ami a pco-ra jellemző nem tudom.Az előző kérdésem nem érthető,bocsi!
KÖSZÖNÖM!!Kép
Vendég
 


Lányok!
Akinek tudtam az email címét küldtem egy kis mókás mailt. Nem tartalmaz vírust. Kép

Kincsecske!
A normális LH/FSH arány 0,8.
A kóros 3 és e fölött, de van olyan tankönyv ami már 2 fölött is kórosnak veszi. És a gyakorlatban már az 1 fölötti aránynak sem örülnek. Amúgy ez ciklusonként változik. Nekem háromszor néztük, és mind a háromszor más voltKép

Kavics
(75 cn.)
Vendég
 

 
 

Sziasztok LányokKép

RejoKép
Pihizz nagyon sokat és vigyázz magadra!!!!Kép

KavicskaKép
Akkor ti is jól kiszórakáztátok magatokatKép
Voltatok a Főtéren is?Láttátok azt a zöldségekből épült akármit?Nagyon frankó volt sztemKép

Én teljesen feltöltödtem most a sok napsütéstől,úgy vártam márKép,de most elkezdet esni az esőKép
Van ám jó hirem isKép:reggel elkezdtem rózsaszinezgetni,most már a hasim is fáj,szóval nemsokára betámad a piriKép(42cn.)Kedden megyek is dokihoz és kérek beutalót hormon nézésreKép

Szép estét!
Többieknek is pusziKép
Vendég
 


Rambóka! Segííííts!!!!

Fáj a fogam! nem úgy értem a segítséged, hogy tömdd be virtuálisan Kép, hanem felelj kérlek: Kép

Veszélyes-e érzéstelenítő szuri terhesen, én ui. csak azzal bírom ki a fogtömést.

Várjam meg inkább, szenvedjem ki míg letelik a 12. hét, és csak utána tömessek, az biztonságosabb, vagy nem számít?

Asszem régi amalgámtömés van ebben a fogamban, ami fáj, veszélyes terhesség alatt amalgámot kivenni, nem árasztja el higannyal a szervezetet?

Ha nekem egyszer bajom van, minden egyszerre jön ki rajtam, de nekem bármi stresszre azonnal a vacak fogaim kezdenek fájni. Fájdalomcsillapítónak B1 vitamint veszek be esténként fogfájásra algopiryn helyett, gondolom ez kevésbé veszélyesebb, és elmúlasztja.

De, használtak a drukkok csajok, csökkent a vérzés, már csak pecsételget.Kép

Kavicska, gondolatmeneteddel csak az a baj, hogy pocakosan is kell felhúzni ruhát, pláne, ha dolgozik az ember lánya, és azok sajna még drágábbak, mint a sima rucik Kép
de tuti keresünk egy takanénit, nem bírnék pocakkal úgysem takarítani.

A gyerek meg tényleg megterheli a kapcsolatot, iszonyatos energia és fáradtság, minden öröme és szépsége mellett, pláne ha még dolgozol is.
Most, hogy nincs Domi, párom sokkal nyugodtabb és kedvesebb, olyan mint mikor udvarolt. Tök jóKép
Elment boltba, mondtam hozzon nekem virágot menet közben. Azt mondta, írjam oda a listára Kép Odaírtam, tulipán (fehér, sárga)Kép

Anyumra számíthatok, csak egy gond van, dolgozik, és 200 km-re lakikKép

Okr!
nektek is szép lehet életetek! Át tudom érezni segítség-nélküliséget.
Hol dolgozol, ahol ilyen munkarend van????
Azt szerintem felejtsd el, hogy gyerek mellett is tudod majd csinálni. Bele fogsz rokkani.
Nem tudsz váltani esetleg??

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavicska
Nagyon jók voltakKép
Vendég
 


Jó éjt!!!Kép

Sziasztok!Kép

Kavics
(75 cn.)
Vendég
 


AndikaKép
Sok boldogságot a Férjuradnak,Szülinapja alkalmából!!!!!Kép
Jól kicsavisztátok magatokat?Remélem!Kép
Ma már sztem nem leszek,de holnap dumcsizunk,okés???
Jó éccakát!
PussziKép

Mindenkinek Szép álmokat!
Vendég
 


Kavicska
Anyuék 30 km-re laknak,de anyu heti két szabadnappal dolgozik napi 16 órában,apu pedig annak ellenére,hogy elvégzi az otthoni kis dolgait,nincs túl jól.KépA nyáron majnem elvesztettük.Szinte folyamatosan kórházban volt 3 hónapig,és ennek felét ITO-n.Kép
Egyébként igazad van,a gyereket a szüleinek kell nevelni.Ez nem is kérdés.sak időnként jó lenne elmenni vhová ketten,mert a kapcsolat romlik(sajnos),ha nem ápolják.
A gyerek a legnagyobb megpróbáltatás a párkapcsolatban.Ezt bizton állítom!!!

Rejo
Nővér vagyok,uott hol az uracskám dokiKép
Nem tudom,hogy nem akarok-e,vagy nem tudnék-e váltani.
Vhogy biztosan megoldjuk.Ha máshogy nem,amikor a férjem hazaér,én akkor indulok majd éjszakára.Mivel a főnökünk uaz,így talán megértő lesz,és beoszt így .
Már azt is eldöntöttem,ha nem lesz bölcsis helye a drágának,feljárok Pestre 4 órásba(havi 8X12 óra)

Édes férjed van!Kép

Ella
Drukk a 3. napi vérvételhez!!!Hány napos szokott lenni a ciklusod?

Kincs
http://www.oviklub.hu/betegeknek/3tabl.htm

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi Okr! Jó éjt!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Jó reggelt!!!
Csak gyors bekukk, mert rohannom kell!!! De nagyon. De legalább megreggelizek a gép mellett Kép

Rejóka! Kriszta!
Elég érdekes amit állítotok, ezek szerint az a felmérés valós adatokat közölt.

Vigyázzatok magatokra!!!

Rejóka neked sok pihit. Kép RENGETEGET!!!!
A fogfájás az nagyon kellemetlen dolog. Majd a virtuális fogorvosunk ad néhány jó tanácsot. Kép
Ez tényleg így van, hogy a szegény embert az ág is húzza!!!Kép

Puszi Nektek!

Jó munkát, pihenést, tanulást, esetleg húsvéti nagytakarítást, gyermek nevelést, ésatöbbi, ésatöbbiKépKép

Kavics
(76 cn.)
Vendég
 


Fúúú... tegnap bebűnöztem egy hatalmas adag somlóit a szomszéd cukrászdában... hatalmas adag volt, hatalmas bűnözés... de OLYAN JÓ VOLTKép

(az elején... utána ennem kellett valami sósatKép viszont jelentem, nincs már hányingerem a Metformintól... de az álomkór sajna még mindig rajtam ül... de ez már úgy tűnik így is marad....)
csakegysokadnick
 
 


Csakegy
Nálam is előjött az álomkór + húsundor.KépMost már tényleg a csokit bírom megenniKép
Somlói,ide is jöhet!Imádom!!

Kavicska
Jó munkát neked!!Kép
Tegnap küldtem mailt.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!

Mitől van neked húsundorod??? Azt metformin nem tud csinálni, nem??? lehet, hogy sikeres volt ez a hónap??
Hogyérzed? Hányadik napon vagy?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo: nekem is az van, de tuti, hogy nem vagyok terhesKép
csakegysokadnick
 
 


Rejo
24.cn.KépSztem a Metformintól van, a húsundor.
(de,1 hét múlva kiderül) Kép

Jobban vagy?Vérzéssel hogy állsz?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!

Tiszta olyan akkor ez a metformin, mint egy terhesség előkészítő!KépHúsundor, aluszékonyság...

Lekopogom, de úgy tűnik használtak a drukkok, a fekvés, a gyógyszerek, de ma még nem volt semmi. KépRemélem így is marad, de nekem mindig éjszaka meg este jön a cucc.

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!
Itt vagyokKépKép,szomorúan,nincs metform.
A doki az eredményeim alapján nam írta fel,szerinte ettől az eredményektől lehetne peteérésem(Inzulin,cukor,hormonok,pajzsm.????.....)Kép.Csütörtökön mennem kell inzulin vérvételre 0;120 percesre,aztán kb két hét eredmény és lehet,hogy akkor metform.... Sajna ez van,így nődokihoz nem is mentem.

További szép napot,a nap legalább süt!Kép
Vendég
 


7kincs: Ne add fel!!!!!! Amíg van doki a közelben (pl. belgyógyász) addig ne... Ha pesti vagy, szívesen megadom a belgyógyászom elérhetőségét... (e-mailed?)
csakegysokadnick
 
 


Rejo
Akkor így tovább!!!A sok pihinek meglesz az eredménye!Kép

Kincs
Sajnálom!Kép 2 hétig akkor még kecskerutázz!

KépKép

KépKép
okr
 
 


7kincs: Ne add fel!!!!!! Amíg van doki a közelben (pl. belgyógyász) addig ne... Ha pesti vagy, szívesen megadom a belgyógyászom elérhetőségét... (e-mailed?)
csakegysokadnick
 
 


Köszi lányok!

Csakegy! vidéki vagyok, miért vagyunk orvosilag fényévekre Pesttől?
A kecskerutát csütörtökig nem iszom az inzulin vérvétel miatt.
Vendég
 


Kincs
Én is vidéki vagyokKépNekem egy kérdésemre ,miszerint lehetne-e metformin,rögtön jött a válasz,persze,ez lett volna egyébként is a következő lépés!KépKép
Sztem ez osztály protokolltól függ!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csajok akkor nem értem,se klinika se Kaáli se Kenézy-ben nem olyan dokira bukkantam aki a metformint kimerné írni,se a háziorvos.Remélem megtalálom a Nagy dokit.Mondjuk még a mostaniban reménykedek,csak azt hittem zökkenőmentes lesz....
Vendég
 


7kincs, hidd el, sokszor azért nem vállalják fel a dolgot, mert nem tudják pontosan miről is van szó. Nem tudok másra gondolni. Hogy ilyen eredménnyel pé-dnek kéne lenni? Dehát NINCSEN!! Elég nyakatekert válasz ez... semmi logika ebben.

Ráadásul - el foglak szomorítani, tudom - a 2 pontos inzulinmérés elég kevés, legalább egy 60 percest jó lett volna beiktatni... mi lenne, ha megcéloznád Pestet metformin ügyben + TSH kivizsgálás? Hidd el, ha ez a menet megvan, elég csak 3 hónapban egyszer feljönni felíratni, aztán az UH-s peteérés-követést meg tudják csinálni Debiben is, ettől függetlenül. Akármelyik normális mezei nőgyógyász.

Norka (28+3)
s_norka
 
 


Norka!

De jó,hogy írtál!!!
Pedig ez a doki nagyon profinak igérkezett!
Diabétes rendelés,főorvos,és az általad említett(múltkor)dokikkal láttam a nevét együtt,bíztam benne elsőre!
Ezt a hormon dolgot én se értem,megnézte a papírokat és ezt mondta,pedig szinte mind eltérő érték a normálistól,TSH-t picit magasnak találta!? pedig a duplája!? Az inzulint meg nem mertem mondani neki,hogy ötpontos kellene.... Ezt az eredményt még lehet megvárom,ha nem írja ki, azt hiszem megyek,csak az is újabb várakozós hónap/ok.
Bocsi a sok nyafogásért,de nem tudok leállni
Vendég
 


Norka
Légyszi írj nekem mailt,azügyben,hogy hová,és kihez érdemes menni IR vizsgálat okán Pesten?!
Egy leányzó érdeklődik róla,de nekem nincs infom,ezt illetően.
Cím a profilomban.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Rejo!

Algopyrint nyugodtan bevehetsz( na nem zsákszámra!!!!)semmi baja se lesz tőle a babának!
Nyugodtan menj el dokihoz, az érzéstelenítő nem károsítja a babát, a tonogén pedig csak a 3. trimeszterben kerülendő(úgyhogy addigra célszerű rendberakatni az összes fogadat!!!!!).
Röntgent én nem csinálnék semmiképpen sem!!!!!
Az amalgám tényleg akkor terheli a szervezetet legjobban, amikor beteszik és amikor kiszedik, de ebben az esetben mérlegelni kell az előnyöket és a hátrányokat!!! Szerintem inkább szedesd ki, de lehetőleg előtte kérdezz rá a dokinál h. használ-e ún. EXHAUSZTORT ( nagy teljesítményű elszívó, elszívja a gőzöket is!!!), és inkább öblíts többet, minthogy lenyeld az amalgámtörmeléket!
Egyébként mire fáj: hidegre-édesre, élesen sajog, vagy inkább éjjel tompán, ráharapásra, melegre?

Egyébként örülök h. jobban vagy! Kép

OFF:
CSAJOK!
Lehetőleg mindenki még teherbeesés előtt keresse fel a fogorvosát és ellenőriztesse a fogait! Kérjetek ún. OP röntgent, ez egy alsó-felső fogsorra kiterjedő áttekintő rtg, ami alkalmas arra h. a gyökércsúcsi tünetmentes gyulladásokat is kimutassa!
Ugyanis a terhesség alatt a megváltozott immunitás miatt éppen ezek a rejtett problémák hajlamosak fellobbanni, ekkor viszont már nem csinálhatunk röntgent, ami a gyökérkezeléshez szükséges lenne!
Terhesség előtt ezek az elváltozások teljesen fájdalommentesen (ált. szuri sem kell!!!) kezelhetők, mivel a gyökércsúcson ücsörgő gyakran tünetmentes gyulladást éppen az ELHALT fogbélben elszaporodott bacik okozzák!
Addig célszerü meggyökérkezeltetni, amíg be nem gyullad, mert ekkor még teljesen fájdalommentesen( nincs már benne élő ideg!!!!!), és sokkal kevesebb ülésből kezelhető, mint amikor begyullad!!! Higgyétek el nem fáj!!!!!!!!!
Azt a fogorvost pedig, aki nem hajlandó szemfognál hátrébb lévő fogat gyökérkezelni,és húzást javasol, nagy ívben kerüljétek el!!!!Csak bölcsességfogat nem szoktunk gyökérkezelni!

A másik fontos terhességi probléma a terhességi ínygyulladás, amit az elégtelen szájhigiénia súlyosbít!(Azt meg saját tapasztalatból elmondhatom, h. az állandó hányinger mellett nem biztos h. lesz kedvetek alaposan fogatmosni! Kép )
Sokat tehettek a megelőzése érdekében azzal, ha kerestek egy olyan fogorvost, aki hajlandó ALAPOSAN leszedni a fogköveket!
Azért hívnán fel a figyelmet az alaposságra, mert sajnos tapasztalom, h. a kollégák egy része hajlamos amolyan " ahol a papok táncolnak " stílusban depurálni ( ez a fogkőleszedés neve Kép).
Nem kell tőle félni, nem fáj, max. vérzik, ha nagyon be volt gyulladva az íny a fogkövektől, nem fúróval, hanem ultrahangosan rezgetett eszközzel csinálják, szuri sem kell hozzá!!!!
Ha vkinek fogmosáskor, fogselymezéskor, netán almába harapáskor vérzik az ínye, akkor ezt valszeg fogkő okozza!!!!
Ja! Felejtsétek el az összes Q10 koenzimes csodát!Egyik sem fogja megszüntetni az ínygyulladást, csak időt veszítetek vele, az ínygyulladás ugyanis idővel a fogat tartó csont elvesztéséhez vezet, ami miatt az egyébként egészséges fog magától kiesik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A fogkőgátló fogkrémek pedig csak a kialakulást gátolják, a már meglévőt nem képesek leszedni!!!!!!

Na most kiéltem magam!!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Köszi választ!
Akkor ha nem vérzek már, elmegyek rögtön fogdokihoz.
Olyan exhausztort biztos vagyok benne, hogy nem használ. Hogyan keressek olyan fogdokit, aki használ ilyet????

este lefekvés előtt fáj mindig, nem sajog élesen és nem lüktet. Nem merek már enni ezen az oldalon, nehogy fájni kezdjen, de édesre fájt asszem.
Másik kérdés: ha ez rágófog, mit tegyen bele, amalgámot?? Vagy abba is lehet fehéret? Mindig azt mondják, rágófogba amalgám tartósabb, strapabíróbb.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Tudom brutálisan hangzik, de próbálj meg 2 dolgot:
-Harapj rá az érintett fogaddal egy fogpiszkálóra v. kopogtasd meg egy kanál nyelével, ha ettől fáj akkor elhalt és a bacis gyökér körüli gyulladás a ludas.
Ilyenkor minél hamarabb menj el a dokihoz, mert ha begyullad, akkor antibiotikumot kell majd szedned( mindenképpen szólj h. babát vársz!!!!!!!)és csak utána lehet gyökérkezelni!
Rtg nélkül nehéz tökéletesre betömni, de az is megoldás ha hosszútávú ideiglenes tömést, Metapexet tesznek bele a gyökérbe( sajnos ez nem mindenhol van! Kép ), ez egy jódtartalmú anyag és akár fél évre is bennhagyható!
-A másik verzió, h. beteszel a mélyhűtőbe vmi tömör, vékony fémrudat, v. lefagyasztassz egy injekcióstű tokjában vizet és azt nyomod a fogadnak, ha erre érzékeny akkor még él csak az amalgám alászuvasodott és sürgősen újra kéne tömni!Nyugodtan lehet fehérrel is, a mai kompozitok kopásállósága már elég jó!!!
Hol laksz, megnézném van-e ott ismerősöm?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka, nagyon édes vagy, hogy ennyit segítesz!

Megkocogtattam kanál nyelével, arra nem fáj.

Fagyasztott cuccaim nincsenek, nem elég, ha jéghideg vízzel öblögetek, és megnézem arra fáj-e?KépKép

ha BP.-en tudnál jól elérhető helyen egy jó fogorvost, azt megköszönném!! Kocsival bárhová el tudunk menni, amúgy én 11. kerületben lakom, közel Budaörshöz.

Egyébként szuper fogorvosokról egy érdekes sztori, ha már ennyire belementünk a fogtémába!Kép
Azért is tanulságos, amit mondtunk, hogy egy orvos nem orvos.

Mint már említettem, nekem minden vizsgám előtt megfájdult valamelyik fogam, a stresszre reagálok így, még olyan fog is, amelyikben nincs tömés. Ezek a fogfájások AZONNAL elmúltak, hogy kijöttem a vizsgáról, és híre-hamva se volt utána.

Államvizsga előtt, nagy stressz, nagy fájdalom, nem egy db. fog, hanem az egész jobb alsó állkapcsom iszonyúan megfájdult, az összes jobb alsó fogammal együtt.(ja, van ott egy hidam sajna) De úgy, hogy tanulni sem bírtam tőle, és semmilyen fájdalomcsillapító nem hatott rá, még cataflam sem!!!

Na elővettem régi gimis osztálytársaimat, én a Lajosba jártam, kémiára, 15 orvos lett az osztályból, egyik csaj barátja adjunktus a fogklinikán, tanít az egyetemen, vér profi, majd ő megnézi. Röntgen, közölték, az egész állkapcsom csontig be van gennyesedve, hidat le kell vágni, állkapocscsontot kipucolni, műtét, aztán majd tovább...
Menekültem onnan, mondom államvizsga előtt egy héttel ez nem fér bele az életembe. Meg rosszat sejtettem...
Elmentem itt Pesten egy kis egyszerű SZTK-s fogorvos csajhoz, nála is röntgen, azt mondja nem lát semmit az égadta egy világon, de még egy kis lukat sem. talán antibiot ad, az lehúzza, ha van ott valami...

barátnőm, aki nem orvos, mikor meghallotta problámám. ja, ideges vagy? Ez idegzsába, szedjél B1 vitamint, megnyugszanak a fogidegek, nem fog fájni. Akkor már napi 6-8 szem cataflamnál tartottam.

Bevettem két B1 vitamint, és fél óra alatt elmúlt az elviselhetetlen fájdalom...No comment.

De azon az "adjunktuson" azóta is röhögök.

Kép

Kép
rejo
 
 


Na sziasztok!
Na nem eddig ettünk...csak nem volt ismét net-ünk,kb.10perce van!Kép
Kavicska....jó volt a mail...és nagyon tetszik a neved!!!!Kép
Sajnálom a "fogasokat"...RejókaKép, de Én is voltam anno Natival fogászaton...és szuri nélkül...tapintatosan csinálta a dokim...igaz,ezek tömés cserék voltak!Kép-de ki lehetett bírni!Kép
NorkaKép 28+3 nem semmi!!!!!!!!!Kép
OKrisztiKép.....tünetek???
RambókaKép Gyerek tejfogakat,érdemes betömetni?KépNatit hétfön viszem ellenörzésre,és van egy nagyon pici lukacskája....azt be fogja tömni szerinted a fogorvosunk?Barátunk!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rejo: Bp. Király utca 14. SOS Dent. A főorvost kell keresni. Az a doki zseniális. Nekünk egy ugyancsak nagyon jó -de sajna hétvégén zárva tartó- fogorvos ismerős ajánlotta anno azzal, hogy ő kizárólag az ő fúrója alá merne befeküdni... (0-24 órás!) (dr. Tesics György - 267-9602.

(nekem ő csinálta 3 fogam - amiből az egyiket korábban egy szerencsétlen fogorvos vágott haza egy sima töméscserénél- és a férjemnek is megmentette az egyiket...)
csakegysokadnick
 
 


Andi!

Én azt vallom h. a lyukas tejfogban lévő bacik- amik lényegében emiatt az egész szájban jelen vannak- a frissen áttört, még éretlen zománcú maradó fogak barázdáinak mélyébe betelepednek és fogszuvasodást okoznak.
Ha betömik a tejfogat, alacsonyabb lesz a szájban a baciszám két fogmosás közt, ezért kevésbé tudják annyira lecsökkenteni a pH-t, hogy kioldódjon a zománc.
Szerintem érdemes és én minden esetben javaslom is!
Nem beszélve arról h. a tejfogak általában nem fájnak(főleg amíg nem nagy a lyuk!!!!), ezért szuri sem szükséges!!!!!

Rejo!

Vannak akik mindíg műteni akarnak! Kép
Nekem bölcsességfogak okoztak minden vizsgaidőszakban diffúz fogfájást, amíg be nem pipultam és egyszerre ki nem kapattam mind a 4-et! ( de azt én is csak bódításban! Kép )
Egyébként még arcüreggyulladás is okozhat több fogra kiterjedő fogfájást!!!! Néha nem is olyan egyszerű elkülöníteni!!!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


(ja...a doki jellegzetessége, hogy mindenkitől megkérdezi, mit csinál aztán elkezd jajjgatni, hogy milyen sanyarú a sorsa a fogorvosnakKép Viszont halál jó fej...)
csakegysokadnick
 
 


Rambóka , Andi!

Van egy lány aki habituális vetélő(másik topik),jól emlékszem ,hogy ezzel kapcsolatban beszéltetek v.melyik nap?
Tudnátok ajánlani neki v kit ahová érdemes fordulnia?
KöszönömKép

(most látom,hogy 100. hozzászólásomon is túl vagyok,remélem nem készítelek ki benneteket, a mai nyafiért,mégegyszer bocs!)

(36cn)
Vendég
 


7kincs: hát hol nyafizzon az ember, ha nem itt?Kép Most komolyan... szóval tőlem aztán egész nap reggeltől estigKép
csakegysokadnick
 
 


Még emlékszem, amikor Csakegy vizslatta félóránként a ragyáit és testének egyéb változásait, mi meg győztük nyugtatni! Kép Kép Kép
De úgy tűnik sikerült!!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!
Hívtam a fognyűvönket és Õ is pont ezt mondta,meg,hogy az a fog még 9éves koráig bizti marad,így kezdeni kell vele valamit!Nem nagy lukica,de Éngem idegesít,mániám a szép fog KépNa és míg Nati zárt fogsorú volt,elmehetett volna "fogkrém reklámnak"!Ritka szép fogai vannakKép,voltakKép!Szóval hétfőn átesik,az első fognyűvésen!KépKép
7kincsSchöpf-Mérei kórházban van az Én dokim!DE a Dévai csinálta a 4 vetélésem után Natit!Szóval a már 5éve tartó dokim,még nem produkált "gyereket"Nekem!-de remélem,ami késik....Kép
Gabika!
Elment telcsi közben a net-ünk,most meg ,már gondolom alszol!
Én is lépek,mert reggeles leszek!
Szép álmokat!
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Andika!

ha Dévai ennyire bevált, miért nem jársz hozzá vissza, hogy megcsinálja kistesót? Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Huzzá' aludni!!!! Kép
Meg én is! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka: tévedsz... arra igenis szükség volt, iszonyú sokat elmondanak az aktuális ragyák stb. De ezt mondjuk soha nem fogod elfogadniKép)) Max. annyi történt, hogy közben sok mindent megtanultam értelmezni... de ehhez kellett a vizslatós időszak is... (+ engem ez általában nem megnyugtatott - ld. a rámszólás, hogy ne figyeljem - hanem kifejezetten zavartKép Egyértelmű volt, hogy min, egy ciklust végig kell figyelnie az embernek, hogy kiigazodjon a testén... Kép

(de ha valami furát észlelnék, akkor megint kérdeznék... csak most nyugalmi állapotba helyezkedett a testem és semmit sem produkál...)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!Kép

Megint vagyok...

Kincsecske!
Ez felháborító! Hogy hogy még nincs Metformin??? KOmolyan az eszem megáll. Nekem sokkal alacsonyabb inzulin szinttel felírták, sőt akkor még nem is volt inzulin eredményem, csak cukor terheléses VC eredményem. !!!! Komolyan! Fel vagyok háborodva. Mi a francra várunk!!! Nekem is azt mondta az endokrinológus és a nőgyógyász a laborjaim láttán, amikor az elős vizsgálat sorozat elkészült: Nem olyan rossz ez. Ettől lesz baba!!!! Ez szeptemberben volt, most március 28 van és ez alatt az idő alatt nem volt PÉm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miről beszélünk???? A Szentlélek csihol egy PÉt vagy mi???? De nekem szerencsém van (volt) , mert felírták. És nyelem.

Ma majdnem kiakadtam (paprikás nap ez a mai) egy olyan csajszi oktat ki engem, hogy hogyan kell detektálni a PÉt aki abbahagyta a tablettát és a következő hónapban már terhes is lett.... Ja meg azt is nagy magabiztossággal közölte velem, hogy minden PCOsnak gyereke lesz!!!! Csak már nem akartam vitatkozni, hogy ez így van, csak nem mindegy, hogy kefélünk egyet kettőt és már van gyerek, vagy akár évekig kinlódunk, hogy baba legyen!!! De a cél szentesíti az eszközt!!! Fúúúú most bepipulokKépKépKép

Rejóka!
Örülök, hogy jobban vagy!!!

Rambóka!
Egy jó fogorvos aranyat ér. Kép

Csók mindenkinek!
Nem vagyok beszédes hangultamomban, nem akarom rontani a légkörtKép
Sziasztok

Kavics
(77 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Csakegy!

Meg ne sértődj!!! Csak poénnak szántam!!!!

Persze h. mindenki figyeli a testének minden rezdülését! Én is a sajátomat, így terhesen meg méginkább! Képzeld a ragyák még a 12 hetes sárgatest- méhlepény progitermelés váltást is jelezték (elborítottak, aztán megszűntek)! Még jó h. szedtem Utrogestant, nem tudom különben mi lett volna, láthatóan nem volt zökkenőmentes az átállás!!! Bár még nem nyugodtam meg teljesen, mert most kell majd fokozatosan abbahagynom. Kép
A Bromo felezésére( azt is fokozatosan kell abbahagyni) kegyetlen fejfájással reagált a szervezetem, pedig semmi bajom nem volt vele amikor elkezdtem! Szóval nekem is megvan a napi fejtörőm, h. mi mitől van, most miért szúrkál, most meg miért van csönd, mitől fújódtam fel, mit nem kéne ennem legközelebb, most miért nem kapok levegőt stb.? Csak estére már többnyire nincs erőm titeket nyektetni vele.
( Na meg apucit sem egyszerű levakarni a gépről! Kép )


Kavics!

Ma hidegfront van, mindenki paprikás!( Látod Csakegy is félreértett! )
Ma még én is ellógtam egy előadást( pedig nagy stréber vagyok! Kép ), mert éreztem h. nem bírnék még 1,5 órát abban a levegőtlen teremben, deszkaülésen végigülni! Félő volt h. a felénél felugrok és ordítva kirohanok a teremből, v. lemészárolom az előadót!!!!!!! Kép
Mütyűrke is jelezte h. elege van és inkább sétáljunk egyet!
Végre süt a nap és elég egy széldzseki( mert a szél azért fúj rendesen! )! Kép
Szerintem sétálj egyet, ha tudod vidd magaddal apát is!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rejo!

Hogy vagy? És a fogad?

És a többiek? Jelentkezzetek!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Szia Rambóka!!!

Vagyok!
OK. Hidegfront. Vagy Melegfront!!! Valami biztos, mert a párom tegnap ügyelt és azt mondta, hogy összesen 4 órát sikerült aludni, rég nem látott ennyi beteget. Ugyanez volt nálunk is az osztályon. Mindenkinek most kezdett el mindene fájni, sőt néhányan meg akartak fulladni, infartussal agyvérzéssel stb küldtük a megfelelő osztályra. De akkor is TAVACS VAN!!!!! Kép

De mostmár teljesen jól vagyok. A mázlim, hogy sok minden fel tud vidítani, pl a pszihiáterem (férjem). Jól kimondom magam aztán jól is vagyokKép

A szervezetem én is árgus szemekkel figyelem. Annyit foglalkozok magammal, hogy a párom megjegyezte: száz évig fogok élni!!!!KépKép Csak nem mindig írom ide! KépKép
De aki úgy érzi, hogy mondania kell, tegye meg, ez a topik azért van. Én is éreztem már úgy hogy túl sokat foglalkozunk velem, aztán itt elmondtátok, hogy ez igy van rendjén. Tehát, Kincsecske!! ez így van rendjén. Ez nem nyafogás! Hanem érthető idegeskedés. Kép Sajnos! Mert az lenne a legjobb, ha nem kellett volna ezt a topikot megtalálni, de akkor nem ismertelek volna meg titeketKép

Rambóka!
Nekem is voltak előadásokon olyan pillanatim, hogy éreztem hogy felállok és belordítok a pofájába, hogy mostmár hagyja abba. De valahogy vissza tudtam fogni magam. Valószínű ettől tartozom az emberi állatfajhozKépKépKép
De egy kismamának ezt a lógást meg lehet bocsátaniKép
Ezek szerint csak abbahagyod a Metformint???
Mennyi idős is vagy te pontosan??? Már rég nem írtad ki a számot. De lehet, hogy vissza kéne olvassak és akkor már ki tudnám számolniKépKépKép

Érzem a havi közeledtét. 6 napja szedem a Norcolutot. Vasárnap jön meg. Az jó is, mert a párom úgy is ügyel ezen a naponKép
Fájnak a cickók és kissé a méhem.

Gabika!
Azért ez jól hangzik, hogy rövidülnek a ciklusaid. Mire kigyógyultok a baciból, készen áll a szervezeted!!! Csodás!!!Kép
Vendég
 


Azért az nem lehet, hogy az összes learhivált üzenet végén az ÉN nevem van!!!!!!!KépKép
Vendég
 


Hát Kavicska...aki sokat ír, sokat mond!KépKép
De te tartod mozgásban ezt a topicot!!KépKép

Meg kéne majd ünnepelni a havidat!KépKép(gonosz vagyok, mi?)

Már hat napja nem voltam kint friss levegőn, meg egyáltalán kint a lakásból, meg kint az ágyból, úgyhogy ma meglepetésként ért, mikor kinyitottam a teraszajtót (rájöttem azért fáj a fejem, mert nem szellőztetekKép)a finom, meleg 20 fokos levegő.
Úristen, idén lemaradtam a tavaszról!!

Rambóka, kösz jobban vagyok, tegnap már nem volt vérzés, úgyhogy virgonckodtam, kiültem ide netezni, meg TV-t nézni, és sétáltam egy kicsit a lakásbanKép, erre ma megint vérzek.
Jövő hét kedden megyek 12. heti UH-ra, nyakiredő mérés, meg doki, kiváncsi vagyok mint mond a melóra. A gáz csak az, hogy ugyanabban az osztályban ahol heti 4 töriórám van, az ofő+magyartanár is terhes, és már el is ment táppénzre, mert már 3 babáját elvetélte. Azt mondta, ha megint megtudja, hogy terhes, azonnal kiíratja magát. Két clostys kúra mellett, UH követés mellett nem esett teherbe, köv. hónapban még csak nem is hőmérőzött és terhes lett...
Szóval majd beszélek igh. nővel is, mi jobb nekik, tudnának-e helyettesíteni, vagy húzzam ki a tanévet, és néha hiányzom majd egy-két hetet.

Rambóka, hogy bírsz ilyen későn feküdni és te másnap mész dolgozni????
Én alszom itthon de., aztán du., és így bírom este ilyen sokáigKép

rejo
(10+6)

Kép

Kép
rejo
 
 


Kincsecske!

Küzdelemre fel!Kép

Ja rambóka, fogam most abbahagyta, lehet, hogy csak jövő héten megyek el fogdokihoz.

Kép

Kép
rejo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: