Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Angi, megcsináltam tegnap a répatortát, csak máz nélkül, majd lehet felrakom a képet, hagy csorogjon a nyálatok!
Nagyon jó a szennyestartós kép tényleg!

Hugi!
Ha még eddig nem adtál tehéntejet Virágnak, nehogy a Macikávé, van.tej, karam. tejjel kezdd! Ha nem volt a családban tejallergia, szerintem akkor is várjál 12 hós korig, de Te tudod. Én Somának először csak savanyított tejtermékeket adtam (túró, natúr joghurt, joghurt, sajt) és csak fokozatosan 1,5 éves kora körül a tejet, de azt is először csak kevés mennyiséget (kb. 1 dl-t). És volt mikor még kicsit ez is meghajtotta!
A súlya nekem 1 évesen volt ennyi Somának (mondjuk nem született túl naggyal!), nehogy aggódj emiatt!
Nem biztos hogy a 4 fog 4-szer annyira fog fájni, ha már szenved, legalább legyetek túl egyszerre többön!

Edit!
Tényleg, vannak más 3-as ikres anyukák is Tatán? Nagyon nagyok a fiúk és hogy elvannak az egyszemélyes járókában, Olivér pedig édesen alszik, nem szokott legurulni?

Lívia, kinél is szültél, bocs ha írtad már? Milyen vclt a szülésed?

Lilla, jók a képek, Soma tök örül mikor felfedezte magát rajtuk meg engem!

Na a kép, megtaláltam:

Kép

lola77
 
 


Lolla!
Rajtunk kívül még egy hármasiker van Tatán.3kislány,2évesek múltak valamikor most márciusban.
Olivér még sosem aludt el az ülőgarnitúrán.Ez egyik reggel készült,amikor felverték a többiek.Kivettem,ott ücsörögtem vele meg a Marcival.Aztán az Oli egyszercsak visszaaludt.
Jól néz ki a torta!

Cirmike!
Én is remélem,hogy legközelebb tudunk talizni!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Annak,aki cipőt szeretne venni:Tatán a Pepita gyermekboltban nagyon jó áron vannak jó minőségű cipők.Én is vettem egyet a Dorkának,teszek fel róla képet,ilyesmik vannak.Ez 3980 forint volt.

Mi még mindig betegek vagyunk,most a nyelve van tele hólyagokkal,befertőződött a torkától.Ez az 5.nap,hogy csak teázik,semmit nem tud megenni.

Edit:köszi,hogy leírtad a programokat,annyi van,hogy azt sem tudom,melyikre menjek el.

sziasztok,NóriKép
vnora
 
 

 
 

Sziasztok.

Lola kérdeztél a szülésemmel kapcsolatban,igaz már valamikor írtam róla ,bár nem tom mit.A Varjúnál szültem,akivel nagyon meg voltam elégedve.Szegényt a szülés után is zaklattam egy párszor,de akkor is tök normális volt.Egyébként szerintem gyors szülésem volt mert,délután 2-kor vittek szülőszobára és háromnegyed 4-re már meg is volt a Timi.Burokrepesztés után egy gyors nst,ami persze 50-es fájásnál többet nem mutatott,aztán miután leszedtek az nst-ről,már jött is a toló.Kb 4-5-öt toltam aztán már kint is volt.De ha a szülésznő meg a Varjú nem irányítottak volna olyan jól,akkor szerintem sokkal tovább tartott volna.

Hugi.Hát nem tom honnan ismerhetnénk egymást.Nem jártál mondjuk az Árpád suliba.Vagy nem sárberekben laktatok még annakelőtte.Egyébként most hol laktok?

Nóri.
Tatán hol van a Pepita cipőbolt?

na most hamargyorsan ennyi,bár tudom hogy akartam még kérdezni dolgokat csak most nem jut eszembe semmi(lehet hogy öregszem?Kép)

Sziasztok Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Egy örömhírrel kezdem! KÉSZEN VAN A NAGYSZOBA!!!! Plafon kimeszelve, tapéta fent, bordűr fent, vadi új padlószőnyeg lent!
Igaz tegnap este fél 10-ig voltunk, ma pedig nemrég jöttünk meg, de szép lett szerintünk. Mikor megláttuk a tapétát a boltban nagyon megtetszett, aztán két csík volt fent, már nem tetszett. Gondoltuk, ha minden fent lesz, akkor már okés a dolog. Aztán kész lett, szinte utáltuk, felkerült a bordűr, akkor már mosolyogtunk és mikor a padlószőnyeg is a helyére került, akkor már örömtáncot jártam. Ez most komoly!!! Bár a Virág szegénykém megsinylette a tegnapi napot, anyósom vigyázott rá (tudom, hogy ez nálam is előfordulhatott volna), de annyira-annyira bevágta a fejét oldalt, annyira, de annyira sírt, hogy alig bírták megvigasztalni. Persze mikor megtudtam azonnal haza akartam rohanni, de végül is maradtam, hogy be tudjuk fejezni.

Edit:
Igen, tudom, hogy hülyeséget beszél anyósom, de ha szólok, akkor szinte személyes sértésnek veszi, ebből aztán mostanában gondok vannak. Nagyon nem értünk egyet dolgokban. Én nem is szoktam letenni kétóránként, csak ha látom, hogy álmos. Ha egyszer nem álmos, akkor minek ordítson az ágyában? Én nem bírom legalábbis hallgatni.
A doktornő annyit mondott, hogy este legkésőbb 9-kor legyen ágyban, főleg hogy napközben nem alszik túl sokat.
Köszi, hogy leírtad mi micsoda, doktornő nem mondta el, csak hogy kaphatja.
A kosaras kép egyébként a kedvemcem, én arra szavazok.

Cirmike:
Érdekes, hogy amit külföldről rendelsz, az rendben, időben megjön és még azt is küldik, amit te kinéztél. Azt hiszem megnézem én is azt az oldalt.

Lolla:
Az az igazság, hogy én is meglepődtem, amikor a doktornő mondta ezt a tejes dolgot, én sem akartam még neki adni. Gondoltam megvárom, hogy ez a tápszer meddig tart ki, aztán meglátjuk. Tejallergiáról nem tudok a családban, és már kapott sajtot (Medvét is, és trappistát is), joghurtot, krémtúrót, túró rudit (csoki nélkül), Hamm tejberizst. Ezek ízlettek neki nagyon, sőt egyik nap ő választott magának a hűtőből :-) Először a krémtúrón maradt a keze, de végül is Petite Danonet választotta :-)

Nóra:
Patriknak is egyszer hólyagos volt a szája, ő sem akart enni, de szegénykémnek nagyon korgott a hasa. Csak a kissé folyékony kajákat ette meg, pl. joghurt, krémtúró, ilyesmiket. Próbáld meg, hátha ezeket megeszi. Jobbulást!!

Lívia:
Én sem jöttem rá még mindig, hogy honnan ismerlek. Nem jártam az Árpádba és nem Sárberekbe, hanem Dózsakertben laktam. Most már 7 éve Felsőgallán (NEM MÉSZTELEP!!, fent a falu)lakok az anyósomékkal, remélem ebben az évben már elköltözünk. Itt Felsőn vettünk egy házat, fent a dombtetőn.

Jók legyetek, sziasztok.

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Lívia:a Pepita Tatán az Ady Endre úton van,közvetlenül a rendőrség,mozi mellett.Buszmegálló van a bolt előtt.

Hugi:Dorka sajnos semmit nem eszik meg,próbáltam már a krémtúrót,madártejet,tejbegrízt...nagyon várjuk a holnapot,jön a doktornéni.Nagyon fájhat szegénynek,van,hogy sírva is fakad.Még vérzett is az inye és tiszta vörös.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Nóri!

Ilyen nekünk is volt.Karácsonykor betegek voltak a fiúk és az Olivér még benyalhatott mellé valamit,mert tiszta hólyag volt a szájpadlása,ínye,sőt még a szája széle is.Bár ott inkább úgy nézett ki,minha piros foltok lennének.Mint amikor kicsípi a szél a szádat,csak neki beljebb is volt.Nem is evett semmit,sőt inni se akart.Mi kaptunk rá valami gyógyszertárban kevert folyadékot.Ezzel kellett bekenni minden evés előtt pár perccel.Ez elzsibbasztotta meg fertőtlenítette neki,így már tudott enni.A doki néni azt mondta,hogy ezt vírus okozza.Kb. 2 nap alatt rendebejött.
Nem is tudtam,hogy a Pepitában ilyen olcsón is lehet cipőt venni.Nem valami akció volt?Mert egyébként nagyon drága hely!Bár fent még nem voltam a cipőknél,mert nálunk még nem esedékes.De legközelebb felugrok,ha ott járok. ( a fiúk születése óta 2szer jártam ott,nem a mi pénztárcánknak való!)

Hugi!
Nincs kép a szobáról?Olyan kíváncsi lennék rá!!Érdekes,hogy változtak az érzéseitek,ahogy készült a szoba!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Hugi!

Próbáld elengedni a füled mellett anyósod megjegyzéseit!Bár tudom,ez nagyon nehéz!Éltessen az a gondolat,hogy nemsokára elköltöztök és akkor nem tud beleszólni (legalábbis nem annyit) az életetekbe.
Az este 9órás alvással nagyon egyet kell értenem,de persze ezt mindenki maga dönti el.Van akit nem zavar,ha sokáig fent van a gyerek.Nálunk 8kor már tuti alszanak a fiúk,én ehhez ragaszkodom még egy ideig,az biztos.A Dávid se szokott -még hétvégén se - 10nél tovább fent maradni.Általában 9körül fekszik,ritka dolog,ha nem. Bár az enyémek,ha világosodik,már kelnek,bármikor feküdtek le.

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok

Olyan kérdésem lenne ,hogy a Timi most múlt 4 hónapos,már elég jól eszi az almát meg már a krumplit is adtam neki,az mondjuk még annyira nem megy.Na a kérdésem,hogy 10 óraira egy egész alma lereszelve az elég elméletileg?Kell dúsítani valamivel,vagy ez így elég?Meg az üveges kajából mennyi amennyi elméletileg elég neki?Nagyon nem tudom hogy mennyit adjak neki,mert az a baj,hogy elég jó az étvágya ,de mondjuk még ebédre nem eszik meg annyit amennyi a szakácskönyvben van,és mindig félek attól hogy mikor kipótolom tápszerrel,akkor már tök sok lesz neki,mert tápszerből meg tudna inni szerintem többet is mint amitől jól lakna.Nem szeretném túletetni,már így is kezd tömzsisedniKép.
Ti annak idején hogy csináltátok?

Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!



Mai képekKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
Kép


Viktória Lili 2005.03.27-én:
KépKép


Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Először is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT VIKINEK!!
Láttam a mai újságban is :-)

Nóri:
Szegény Dorka, akkor most biztos szenved! Remélhetőleg a doktornéni tud rajta segíteni.

Edit:
most megyek fel az egyik barátnőmmel a házunkhoz, megmutatom neki a szobát, majd megkérem, hogy hozza el a fényképezőgépét. Nekünk sajnos nincs digitálisunk, de már gondolkodtam rajta, hogy kellene egy nekünk is.

Kicsit későinek tűnik ez a 9 órai fektetés is, főleg ahhoz képest, hogy ti már 8-kor alszotok. Nem vagyok valami következetes, az biztos. Főleg a párom szereti kényeztetni. Sokszor odaveszi a nagyágyba. Szerintem az a baj, hogy egy szobában vagyunk és ugyebár mi még 9-kor javában fent vagyunk, de majd azt csinálom, hogy lekapcsolom a tévét és mivel már elég sokáig világos is van, behúzom a sötétítőt is. Talán hamarabb elalszik. Ha felköltözünk tényleg minden más lesz, főleg egyrészt külön szobája lesz, valószínű nem fog rögtön egyedül aludni.
És persze ott aztán azt csinálok, akkor, amit csak akarok. Remélhetőleg ...

Lívia:
Szerintem 4 hónaposan elég neki egy étkezésre az egy üveg bébiétel, almából nem tudom, mert Virág mostanában kezdi el enni. Eleinte állandóan méricskéltem neki a főzeléket is, nem csak a tápszert, aztán az egyik barátnőm mondta, hogy ő soha nem méricskélt, annyit adott neki enni, amennyit kért. Így aztán én úgy vagyok vele, hogy kb. tudom mennyit szokott enni, de nem baj, ha nem eszi meg az egészet. Pl. reggelire parízeres kenyeret evett sajttal, de adtam még neki egy joghurtot is, azt is megette. Kibírta következő kajáig.

Szerintem nem lehet egy gyereket túletetni, de viszont ha már nem kéri nem is szabad erőletetni, szerintem akkor megutálja. Ha elkezd mocorogni, kúszni, mászni, úgyis ledolgozza a zsírpárnácskákat :-)
Bár lehet hogy valaki más véleményen van.

Most mennem kell, felébredt, kimegyünk sétálni megint egy kicsit.

Boldog szülinapot még egyszer Vikinek!

Sziasztok

hugodugo
 
 


Vikinek nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Rena, Bálint és Benedek

KépKép
renáta29
 
 


Vikinek:
Kép

kívánunk: Soma és Évi

Puszi neki, nőjjön nagyra, életét kísérje egészség és sok-sok szeretet!

Erika!
És neked milyen érzés volt?
Nagyon csini, szépen fésült frizujú volt Viki! 3-asban ünnepeltetek? A szilofon tök jó ajándék, a torta is guszta, milyen ízű?

Lívia!
Szerintem ha 1 almát megeszik 4 hónaposan az tényleg jó étvágyra vall, mégha 1/2-et az is elég! De azért fokozatosan add neki, hátha savat csinál, fáj a pocija, "megrendezi" a kakiját... stb. Inkább minden hétre tegyél csak valami újat (banán, meggy, krumpli, répa...) Amúgy az alma tízóraira tökéletes, később mehet banánnal, én sima vaníliás tejpépet vettem általában és azt dúsítottam, még később mehet majd natúr joghurttal, babajoghurttal, őszibarackkal...
Már nem szopizik egyáltalán a Timi?

Hugi!
És ha Ti addig nem lennétek a szobába, amíg ő elalszik? Nem tudtok addig hova menni, így elhiszem hogy nehéz neki is, élvezi az anyával-apával hancúrozást este. Tényleg jó lesz az új helyen, biztos sok szokáson változtatni fogsz! Mikor költözhettek? Még egy szobát meg akartok csinálni? Meg gondolom konyha, fürdő-wc?

Nóra, jobbulást szegény kicsi Dorkának, biztos tényleg fáj neki, evéssel ne aggódj, majd bepótolja!
Ez a cipő tényleg nagyon csini!

lola77
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a Viki nevében a jókívánságokat.
A tortát én csináltam,nem tudom,hogy a kép mennyire adja vissza,de Micimackó volt a tetején,amúgy kakaós vajas krémmel volt megtöltve.

Nagyon jó érzés volt ez a szülinap és egyúttal olyan hihetetlenKép
Mintha csak tegnap lett volna,hogy megszületett a kislányunkKép
Kicsit el is érzékenyültem és melegség öntötte el a szívemet mikor eszembe jutottak az egy évvel ezelötti események.

Lívia
Viki is egy almát evett lereszelve,bébiételből pedig eleinte fél-1 üveget attól függően,hogy mennyire volt éhes.
Sztem a korának megfelelően fejlődik,és ha már jóllakott úgysem fog enni.
Persze minden gyerek más.

Mi is ott vettünk kocsicipőt Vikinek Tatán a Pepitában,majd mindjárt felteszem róla a képet/20-as méretű és 2980 ft volt,persze nincs benne betét,ez csak kocsicipő/

Nóri
jobbulást Dorkának!Jobban vagytok?Tanulni tudsz mellette vagy nagyon anyás?

Lola
igen 3-asban ünnepeltünk.A xilofon csak 5 percig volt érdekesKép
Kapott még egy bébirádiót,az nagyon tetszett neki,egész délután azzal játszottKép
Vasárnap megyünk anyósomékhoz,ott is megtartjuk a szülinapját az apósommal együtt/majdnem egy napon van nekik/26,27/.
Jövő héten vasárnap meg anyukámékkal tartjuk meg neki,akkor meg az öcsémével együtt/neki 04.04-én van/.
Szóval jól megünnepeljük neki a szülinapjátKép

Cipő:

KépKép

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Gyorsan Erikától szeretnék kérdezni, hátha még a gépnél van:
kaptam tőled egy e-mailt még 03.24-én Angéla üzenetet küldött címmel. Az iwiw-vel kapcsolatos a dolog, de persze nem tudom megnézni.
Ezt miért kaptam? Szeretnék én is oda fellépni, de senki sem tud meghívót küldeni.

hugodugo
 
 


Lola:
Ha már minden kötél szakad, akkor ki szoktunk menni a konyhába, onnan hallgatjuk hogy sír :-(
Tegnap is pórul jártunk, mert elég korán elaludt, 7 óra fele, de aztán 10 fele megint felkelt és nagyokat vigyorgott, hogy hát akkor én már kipihentem magam, játszhatunk.

Még az ő szobáját akarjuk megcsinálni, falat simítani, tapétázni, padlószőnyegezni. Konyhaszekrényt fogunk még készíteni, mert egyedi méretű kellene, ha más csinálná méregdrága kellene, úgyhogy ez is házilag készül. A fürdővel nem kell csinálni semmit, mert az szinte gyönyörű, van bent egy sarokkád, egy csap, és egy WC. Sajnos egy helyiségben van, ráadásul a konyhából nyílik, kicsit idétlen az elrendezése. Persze vannak még ilyen "apróságok": konyha csempézése, járólapozása, előszoba járólapozása, beépített szekrény odavarázsolása, stb. De legalább már megint haladtunk egy kicsit.
Hogy mikor fogunk költözni? Már nem merek semmit mondani. Már tavaly akartunk, de nagyon nem jött össze, az egyik oldalon tetőt kellett cserélni, mert beáztunk valahol, aztán hol a pénzünk fogyott el, hol meg idő nem volt rá. Még sok van hátra, először azt hittük, hogy idén tavasszal már mehetünk, megcéloztuk Virág szülinapját (ápr. 28.), de már tényleg nem tudom. Már csak reménykedek, hogy idén. Hál istennek rokonoktól nagyon sok mindent kaptunk, két család is tavaly csinált nagy átalakításokat, sokmindent odaadtak.

Sikerült képet csináltatnom, holnap elvileg meg is kapom, ha meglesz felteszem.

Erika:
szerintem nagyon szép lett a torta és kivenni rajta a Micimakcót is. Biztos finom volt, nagyon ügyes vagy.
Én sem akarom elhinni, hogy Virág is lassan egy éves lesz! Olyan furcsa egyébként, mert mi mindig estefele szoktunk ünnepelni, ti meg gondolom délelőtt valamikor. Sőt, mi általában nem is azon a napon tartjuk, amikor pont esedékes lenne, hanem általában hétvégén. De ha elköltözünk, akkor lehet hogy megcsinálom, hogy nálunk aznap lesz, máshol meg majd hétvégén. Eleinte nekem is nagyon furcsa volt ez, rosszul is esett, amikor egyszer nagyon sokára sikerült az én szülinapomat megtartani, de már kezdek hozzászokni.

A kocsicipő mit jelent? Amúgy szép a cipő is!

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Szerda óta tegnap volt az első lázmentes napunk.Volt a doktornő,azt mondta,hogy ezt is vírus okozza és pár napon belül elmúlik.Jó volna,mert már én is oda vagyok,hát még Dorka.

Edit:nem volt akciós a cipő,én is nagyon meglepődtem,hogy ilyen olcsó volt.Ruhát én sem nagyon szoktam ott venni,inkább a Móciban.

Erika:még nincs túl jól a Dorka.Csak vizsgaidőszakban szoktam tanulni,ilyenkor nem.Nem mondanám azt sem,hogy nagyon anyás lenne,inkább nyűgös és azért bújik oda,de ha itthon van Zsolti,vagy itt van anyu,akkor felváltva bújik mindenkihez.Dorka nem bújós csaj,idegesíti,ha próbáljuk szeretgetni.Csak akkor lehet,ha neki van kedve.

Lola:már 6 napja nem eszik semmit.Lehet,hogy már tudna,de fél bevenni a szájába.Tegnap is alig merte a banánt a szájához tenni.Fél,hogy megint fájni fog.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok.

Erika
Boldog szülinpaot a Vikinek.Nagyon jók lettek a képek.Nagyon ügyes vagy hogy ilyen tortát tudsz csinálni.Én az ilyenhez sajna béna vagyokKép.

Hugi
Hát drukkolok nektek hogy minél előbb sikerüljön beköltözhetővé tenni a házat.Mi is laktunk fél évet anyósékkal,de bőven sok is volt.Már a végén olyanokból is vitát csinált,hogy meg mertem mondani hogy kicsit sótlan a kaja.

Köszönöm az etetéshez a tippeket.A fokozatosság már megtörtént,mert azelőtt csak pár kanállal evett az almából,de most bevágta az egészet.Ha fészkelődik,meg sír akkor persze már nem adok neki többet,de ebédnél még ki kell pótolnom tápszerrel,mert még annyit nem eszik. Tejcim már sajna 2 és fél hónapos korától nincs.Addig is nagyon nehezen jött.Nekem sosem volt olyan tapasztalatom hogy szoptatáskor a másik ciciből folyik a tej,meg nem is igen tudtam fejni,10-20ml-nél többet nem sikerült.Szedtem ilyen hülye homeo bogyókat,ittam a szopis teát,de sajna nem nagyon segített.Ez van.Majd reméljük a következőnélKép.

Na üdv mindenkinek
Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Remélem senkit nem hagyok ki a válaszból, ha mégis szóljatk rám!

Erika!
A Lívia is mondta, hogy kellene a mondókás papír, ha tudjátok egyeztessétek össze ha nem akkor mi egyeztetünk aztán odaadom a Líviának. Ahogy nektek jobb. Utólagosan is Boldog szülinapot a Vikinek! Nagyon nagyon csini volt, kár hogy idős Kép rávetődnénk mennyasszonyjelöltnek Kép

Edit!
Kaptam homeosbogyót a fogára Chamommila Vulgáris ha jól írtam, meg homeoskúp de avval fenntartásaim vannak, meg persze van dentinox gélem is.

Lola!
Azt nem írtad, hoyg hogy izlett a répatorta!!!!!????

Hugi!
Gratula a szobához! Én is hős voltam mert én 1,5 évig az anyósoméknál laktam, le is fogytam elég rendesen.

Képzeljétek mivel már nincs szopi elkezdtem diétázni, ismeri valaki ezt a 90 napos diétát ez a 9. napom Kép elég jól megy habár a csümölcsnappal van csak bajom Kép Mellette heti 2x járok tornázni jó egy kicsit kimozdulni!
A lényeg tudom, hoyg ilyenkor még nem szabad ráállni a mérlegre de mégis vonzott és 2,5 kg. Annyira jóóóóóóóóóóó!!!

Puszi mindenkinek!

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Már délelött írtam egy jó kis regényt,de a csajom itt kevert körülöttem és kikapcsolta a gépet,elszállt az egészKép

Hugi
amit küldtem azt sajnos nem lehet megnyitniKép
Nem volt fontos,csak ilyen tovább küldős dolog.
Biztos szépek lesztek,ilyenkor egy kicsit irigykedek azokra akiknek már van családi házuk,úgy szeretnénk már mi is elköltözni innen,de erre még várnunk kell pár évet.
Várjuk a képeket!
A kocsicipő azoknak a babáknak kell akik még nem tudnak menni és azért a babakocsiban mégse zokniban legyenek,ez ilyen díszcipő csak,én így hívomKép

Nóri
örülök,hogy jobban vagytok.
Nehéz gyerek mellett tanulni?Amint látom azért neked van segítséged,ugye?

Lívia
megbeszélhetünk egy napot a héten amikor esetleg séta közben találkozhatunk és akkor odaadom a mondókákat.
Délelött vagy délután szoktatok lemenni sétálni?
Szerda nekünk egész nap nem jóKép

Angi
csak fél év van Lackó és Viki között,de nem akarlak elkeseríteni,de a csajok közül már többen lestoppolták menyüknekKép)))
Mi is homeós bogyót használunk a fogzásra meg a fájdalomra,viszont a kúpot azt nem ismerem.
Ha nagyon fáj neki és kevés a bogyó akkor Panadol babyt szoktam neki adni.
Nekünk most jön az 5. és 6.fogunk,de még csak a kezdetén vagyunkKép
Tök ügyi vagy,hogy már fogytál!!!!
Kár,hogy nem tudsz szoptatniKép
Hova jársz tornázni?


Viki ma végigbőgte a tanácsadástKép
8700 gr és 75 cm/8400gr és 74 cm volt/,minden rendben vele,ha nem jön közbe semmi akkor a doktornőhöz a 15 hós oltáskor megyünk.
Találkoztunk Reniékkel,Benedek már hízott,úgyhogy minden oké velük.

Ma beugrottak hozzánk Ritáék,olyan édes volt Atti,bement a nappaliba és ott a tükör elött próbálgatta a sapiját.
Hanna meg már kész nagylány!
Hannának nem most van a névnapja?Ha igen,akkor Boldog Névnapot kívánunk neki!

Köszönjük mindenkinek a szülinapi gratulációkat!

Edit
hogy vagytok?

Melinda
veletek mi újság?

Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!
ma voltunk a szemészeten,"hálistennek"új szemüveg kell a Hannának.pedig már annyira utálja hordani.
képzeld Edit voltak a szemészeten hármasikrek,3-4 év körüli kislányok,olyan egyformák voltak mint a tojás.
Erika köszi szépen a Hanna Nevében,de mivel nincs benne a naptárba a névnapja,az utónévkönyvbe,meg több is van igy május 30-án tartjuk neki,mert 22-én van az én névnapom,27-én meg a házassági évfordulónk.és akkor egybe szoktuk megtartani.de azért köszi.
Tök égő volt mikor jöttünk le tőletek,a földszinten összetalálkoztunk anyósom nővérével,meg a lányával(szerintem még a nyáron mondtam hogy ott laknak)azthitték hogy hozzájuk jöttünk,és lebasztak hogy miért nem jövünk sose.
én meg csak magyarázkodtam,hogy hozzád is csak egy percre ugrottam be.

Atinak is április 22-én lesz a szülinapja,nem tudom milyen tortát rendeljek,bár a stopban kinéztem még tavaly azt ami Lilla Dávidjának is volt a tigrisest.

Lilla
Nem volt rajta tul vastagon a marcipán?mert azt nem szeretjük ha vastag.egyszer egy cukrász ismerősöm sütött Hannának tortát,hát nem sajnálta róla a marcipánt,de ki is dobtuk,mert annyira émelyitő volt ahogy ettük.

Mi lehet Remkáékkal,ezer éve nem irt.

Melinda neked még akartam irni a multkor,csak mire végeztem a visszaolvasással elfelejtettem,hogy én is a Tóth Eleknél tanultam vezetni.

na jol van most más egyenlöre nem jut az eszembe,megyek segitek anyunak egy kicsit,most nem emelgethet,hajolgathat.azért is jöttem fel


sziasztok

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Angi!

Igen-igen, pl. én már Somának kinéztem Vikit, majd meglátjuk Erikáék mit adnak hozománynak!!!!Kép

A répatorta nagyon fini volt, én mindenédesség-evő vagyok, de a férjemnek, sőt Somának is ízlett, alig bírta kivárni, hogy meghűljön! Olyan kevert-szerű (kakaós kevert, mákos keverthez hasonlítanám), szóval ugye nem olyan émelygős!

Erika!
Hát ezt nem is gondoltam volna, hogy Te ilyen tortát csinálsz, persze a Micimackó látszott rajta, de hogy varázsoltad rá? Amúgy piskóta volt a tésztája?
Ti nem most akartok nagyobb lakást venni, csak mert hallottam, hogy a 3-4 szobásokról dumcsiztatok a Renával a talin. Vagy csak érdeklődés-szintjén? Az inkoz.hu-t is figyeld, ott képek is vannak, tudod!

Rita!
Hannának boldog névnapot, nem számít, hogy nem most tartjátok!
Igen, az a Tigrises torta tényleg tök szép, érdekes én meg pont a mázat, a marcipánt imádom az olyanon (a Stopban olyan még a sajtformájú, gombaházikó is...)

Hugi, Lívia, nem irigyellek titeket az anyósnál lakás miatt! Hősök vagytok, én még talán 1 hétig sem bírtam volna ki, áááááá az nem egészséges!

lola77
 
 


Sziasztok!

Lányok:
nem kell engem sajnálni, nem olyan szörnyű ez az együttlakás, csak mostanában lett ilyen. Gondolom most mindenkinek van valami saját magánbaja, bár tény és való, hogy nem bírom nagyon elviselni, ha beleszólnak a dolgokba.
Egyébként már 7 éve lakunk együtt, 8 éve vagyunk együtt a párommal.

Erika:
köszi az iwiw-es meghívót, már találtam egy-két emberkét, még nem sokat, majd még kutatok.

Nóri:
Örülök, hogy Dorka jobban van, igaz csak egy kicsit. Szegény, biztos nagyon éhes lehet már!

Lívia:
én sem tudtam, csak 6 hétig szoptatni, bántam is nagyon, de hát ez van. Azóta tápszerezünk. Pedig aztán én is ittam a szoptatós teát, rengeteg folyadékot, meg a sok leves, de nem sok haszna volt. Bár sokat is idegeskedtem, akkor volt a bankkal sok probléma. Én is azt mondtam, hogy majd a következő gyereknél már jobban fogom tudni a dolgokat. Mostanában gondoltam bele, hogy mennyire nem gondolnak a szoptatós anyákra, ők tényleg üljenek otthon, ne menjenek sehova, csak azért, mert szoptatnak?

Angi:
gratulálok a fogyáshoz, csak így tovább!!

Erika:
szóval ez a kocsicipő! Végül is gondolhattam volna, tök logikus. Virág már állandóan menni akar, alig akar megmaradni a babakocsiban. Ma délelőtt 10 percet aludt, délután háromtól négyig, de ezt is csak azért, mert levittem a kiságyába. Először gondoltam, hogy majd elringatózik a babakocsiban, csak ő nem így gondolta, állandóan felült és bámult mindenfele az utcában, hiába tettem fekvő helyzetbe. De most már durmol, apukája vigyáz rá.

Virág eleinte nem félt a doktor nénitől, csak az utolsó két alkalommal megijed tőle amikor hallgatja őt. Nem tudom miért van ez, de remélem elmúlik és nem fog félni. Bár ha a 15 hónapos oltásra gondolok ...

Most már eleget írtam, megyek ismerősökre vadászni.

Szép álmokat!

Ui.: mellékelek egy képet a nagyszobáról. Nem látszik nagyon, mert sötét a szoba, pont az ablak előtt van egy nagy-nagy fenyőfa, de mogyorószínű a tapéta, azon vannak kockaminták, amik aranyszínűek. A bordűr ugyanez a minta, csak bordóban. Az eredeti bordűr, ami hozzá való, szintén mogyoró színű lenne. Volt ilyen tapéta is (mármint mogyoró helyett bordó), de nem volt belőle elég tekercs, de így utólag jobb is, hogy ezt választottuk. A padlószőnyeg bordós-pirosas-barnás, szóval passzol a bordűrhöz.

Sziasztok



Kép

hugodugo
 
 


Sziasztok.

Erika az Angival taliztam,és mondókáskönyv ügyben megegyeztünk,hogy a jövő hét pénteken lévő baba mama klub ha lesz akkor ott odaadod.De ha esetleg nem tudtok jönni,vagy nekünk jön közbe valami akkor egyeztetünk ha így jó neked.Egyébként 3 körül szoktunk lejönni,mert 4 kor végez a férjem a melóhelyén(kórház-informatikus) és elé szoktunk menni,mivel mi a 4.-en lakunk és nem a tárolóban tartjuk a babakocsit,mert nem biztonságos.Ezért ő viszi fel,le még lehozom,de felfele már elég sok.

Angihoz hasonlóan én is elkezdtem a fogyót,bár én sajna semmi olyan sikerrel mint az Angi.Igaz én csak tornázok,heti 2*,de lehet hogy a heti 3-ra kéne ráállnom.Rajtam szülés után 10 kiló maradt,és sajnos azóta is ragaszkodik hozzám.

Na üdv mindenkinek ezen a nagyon borús esős napon.

Lívia

Egy kép a Timiről ahogy koncentrál.
Kép

Kép
slivia
 
 


Livi!

Nem könyv ami az Erikánál van csak lapok Kép

Erika!
Dózsa suliba járok kedd, csütörtök fél7től, de akarok majd menni sárberekbe is kangoora meg ha minden jól megy elnézünk vizitornára is. Amikor kismama voltam voltam vizitornán nagyon megtetszett szóval oda is elmegyünk majd, próbáljuk változatossá tenni a tornát,hoyg ne mindig ugyanarra menjünk hátha így könnyebb Kép

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik,hogy túl vagyunk a nehezén.7 nap evésmentes nap után ma ebédelt a Dorka.Úgy örültem.Pénteken jön a doktornéni,remélem ő is így fogja látni.

Erika:amikor nem volt Dorka,akkor is nehéz volt tanulni,mert nem volt kedvem.Most van kedvem,viszont őrült sokat kell tanulni.Van segítségem,(anyu,Zsolti),de még soha nem kértem meg őket,hogy vigyázzanak a Dorkára azért,hogy tanulhassak.Inkább amíg alszik,ill.este tanulok.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Tele van már a hócipőm ezzel a tanulással...
De már csak 1 hét, és egy darabig nem kell vizsgára tanulni.

Rita!
Nem volt rossz a marcipán a tortán, bár az az igazság, hogy a három szeletből én csak az egyikhez ettem meg. A másik kettőről leszedtem. Nem vastag, de ilyen mennyiségben azért kicsit tömény. Pedig én szeretem a marcipánt. A Dávidnak tetszett nagyon, gondolom a színe miatt. Csináltattam a húgommal egy habos tortát is (feketeerdőt), hogy le tudjuk fényképezni, ahogy beletenyerel Kép

Megyek vissza "kedvenc" adótörvényeimhez, és a Dávid is mindjárt felébred.

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Amikor gyanús a nagy csend...

Virágföld. Rettenetesen büszke volt magára.
Kép

És a ruhái:
Kép

Kép
lillaka
 
 


Hahahahhahaha!!

Látszik is a képeken, hogy milyen kis büszke.
:D

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem.Kicsit el voltam maradva házimunkailag a fiúk betegsége miatt.De most már utolértem magam.

Erika!
Gyönyörű ez a kislány!Olyan csajosan kislány!Utólag is boldog szülinapot neki!
Láttam a 24órában is a köszöntést,gondoltam rátok!
Kösz a hordozót és a cd-t is!Amúgy jól vagyunk,csak az Olivér ma reggelre berekedt és egész nap nem szakadt fel neki.Ha holnap is így lesz,délután leviszi a dokinénihez a férjem.Pénteken már muszály lenne mennünk gyógytornászhoz,mert 3hete nem voltunk.

Hugi!
Nekem nagyon tetszik a fal,biztos szép a szőnyeg is!

Lilla!
Amelyiken a földet eszi a Dávid,az annyira huncut kép róla!Nagyon tetszik!Kitartás a tanuláshoz!Mindjárt vége és reméljük a tavasz is megjön addigra,hogy lehessen nagyokat sétálni.

Nóri!
Végül is mi baja volt Dorkának?Lehet,hogy írtad,bocs,de akkor lemaradtam róla!

Angi!
Ügyes vagy,hogy így le tudtál fogyni!Lehet,hogy kellene megint 1év anyós és megoldódna a problémád?!:-()))))

Lrita!
Nekünk is kellene menni szemészetre!Meg is jegyezte a dokinéni és a védőnő is,hogy milyen kancsal a Benike.Na meg a Marci.Az Olinak meg 4-es volt a szeme fél évesen (rövidlátó).Bízom benne,hogy legalább ő elnövi.
1évesen mindenképp kell mennünk,de lehet,hogy már áprilisban rászánom magam.De eddig úgyis felesleges lett volna,mert a sokbetegség mellett nem lett volna energiám rászoktatni őket.A nyáron meg csak nem lesznek betegek,így lesz időm ezzel foglalkozni.Nekik azt is meg kell tanulniuk,hogy se a sajátjukat,se a másikét ne vegyék le.Illetve hogy ne csereberéljék egymást közt,mint a cumit.Hű!Nem lesz egyszerű!!!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Edit!

Én is gondoltam rá hoyg anyósékhoz költöznék, de elég lenne kb 2-3 hónap aztán minden helyre jönne, na de mi lesz a lelkemmel??? :D
Nem inkább maradok és kínlódok magamtól :D

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Lívia:
Lehet, hogy a férjed munkahelye miatt vagy nekem nagyon ismerős, én is dolgoztam a sebészeten, mint orvosírnok.

Angi:
Légyszi írd meg, hogy hol lehet pontosan Sárberekben kangoora járni! A Squasberekbe talán? Engem nagyon érdekelne, egyszer láttam a tévében, nagyon megtetszett. Kérdeztem egyszer a Kanáriban is, de azt mondták, hogy nincs.
A vizitorna sem hangzik rosszul! Sokan szoktatok lenni?
Szerintem nagyon okosan teszed, hogy több helyre is jársz, szerintem én azért hagyom mindig félbe a tornázást, mert megunom.

Lilla:
Kitartást a tanuláshoz!
Biztos nagy kupit csinált Dávid és biztos sokat kellett utána pakolnod, de nagyon édes!

Virág mostanában a gazt szedi egy rokon kertjében! Azok persze örülnek neki :-) Hiába teszek le neki takarót, persze lemászik róla és már mászik is, közben mindent összeszed, általában gazt, mert fű még ugye nincs.

Edit:
kár, hogy ne látszik rendesen a fénykép, le kellett sajnos kicsinyítenem, mert úgy nem fogadta el.

El tudom képzelni, majd mit fognak a fiúk művelni a szemüveggel. Amúgy is minden kisgyerek szereti szerintem a szemüveget piszkálni, vagyis Virág állandóan leszedi a mamáról, papáról, nagymamáról, dédiről, szóval minden szemüveges emberről. Múltkor én is feltettem, teljesen meg volt lepődve, még nem látott benne :-)

Mi ma is sokat voltunk sétálni, nem tudott aludni a babakocsiban, így aztán este 5-kor tettem le egy kicsit, mert gyorsan hazajöttünk a csavargásból. Csak fél órát engedett aludni, de még mindig fent kukorékol.

Most pár napig nem tudok szerintem jönni, csak legközelebb hétfőn, apa elutazik Makóra edzőtáborba a hétvégén, és általában akkor tudok jönni, ha ő itthon van és vigyáz addig Picurra. Na meg aztán sógornőm is akar jönni, most sem tudok már maradni.

Jók legyetek, szép hétvégét mindenkinek!

Sziasztok

hugodugo
 
 


Sziasztok

Angi
Voltam tegnap a dózsa suliban ,hát tényleg százszor jobb mint amit a másik csaj tart szerdán meg pénteken.Asszem át fogok térni a kedd-csütire.Tök szimpi volt a nőci.Meg ahhoz képest hogy elég idős nagyon jól csinálja.
Majd a kengoo engem is érdekelne,ha esetleg voltál már vagy tudsz róla valamit légyszíi írd le nekünk.
Ja meg milyen diétát folytatsz?Nagyon nehéz betartani?Nem írnál arról is egy pár sort?

A kismama újságos bababörzére szokott valaki feljárni?Én most mennék előszőr,de sokan dícsérik.Csak nehogy besokaljak a vásárlásba.Kép


Hugi
Mikor dolgoztál a kórházban?A férjem kb 4 éve van ott.(most kezdte a fősulit,úgyhogy még be nem fejezi marad ott,sajna Kép )

Sajna megint ilyen borús idő van.Kitavaszodhatna már teljesen.Kép

Na üdv mindenkinek,meg jó hétvégét annak aki már nem tud feljönni.

Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Edit:Dorka elkapott valami vírust,ráment a torkára és a nyálkahártyára,minden tele volt neki hólyagokkal.De túl vagyunk rajta,végre.

Lívia:én megyek a börzére,mint árus(már kétszer voltam).Nagyon jó lesz,majd meglátod.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Lilla, hát Dávid ezeken a képeken tényleg milyen kis kópé!
De a ruhák kipakolásánál csak segített, hisz tudta, hogy a tavasziakat előrébb kell rakni! Kép

Angi, igen a heti 2-szer torna tök jó, én is jártam terh. előtt ide a Fellnerbe és 1 hónap után már tök éreztem a - centiket!
A kangoo hol van sárberekben, engem is érdekelne, bár szerintem biztos nem könnyű megtanulni, meg bazi drága is, és időben sem annyi, mint a futás!

Lívi!
A Rena is vett jegyeket a börzére, csak ő eladni akar, ha jól tudom.

Puszi minden lurkónak!

lola77
 
 


Sziasztok!

Mikor van pontosan ez a börze és hol?
Volt már róla szó, csak elfelejtettem már. Lehet, hogy felnéznénk mi is.

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Sziasztok

Lilla a börze április 22-én lesz,8 órától 15 óráig a régi bnv területén "a" pavilon.Belépő 900 ft.

Szia Lívia

Kép
slivia
 
 


SZiasztok!

Tegnap Erikával és Vikivel játszótereztünk Kép Igaz nekem tegnap délután 3 gyermekem volt tesóm gyerekeire vigyáztam, de szeretek rájuk vigyázni mert nincs velük semmi gond.

Lola! Lehet hogy Somától elcsábítjuk a Vikit tegnap nagyon úgy nézett ki a dolog igaz Erika??? :D

Kangoo ha jól tudom kedd szerda és pénteken van a Squashberekben ma lehet hogy megyünk ha van. Holnap majd többet fogok tudni.
A diéta az a 90 napos a mindmegettén van róla infó és receptek is vannak. Nem nehéz nekem csak a gyümölcs napok okoznak gondot.

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok lányok!

Ne haragudjatok, hogy már hónapok óta nem adtam életjelt magunkról, de mostanában már nincs időm mindig elolvasni a hozzászólásokat, úgy pedig nem szeretek irni, hogy csak magunkról mesélek.
Martint nagyon ritkán sikerül elaltatnom délután, estére pedig már olyan fáradt vagyok, hogy nincs kedvem leülni a géphez.
Amúgy minden OK velünk, a legnagyobb újság talán az, hogy Martin szobatiszta lett. Pár hete, amikor betöltötte a 2. évet, felhúzta az orvos a kukiját, mert le volt tapadva. Utána 3 napig alig pisilt és nagyon sirt minden pisilélsnél, utána pedig mindig szólt, hogy pisilni kell. Most már csak éjszaka használunk pelust, vagy ha elmegyünk itthonról, de már régóta nem pisilt be este sem.
Ápr. 17-én elmegyünk anyósomékhoz (Bulgáriába)3 hétre a gyerekekkel. A férjem most nem jön, mert nincs annyi szabija, nyár végén megyünk megint. Pár hónapja inditottak oda is fapadost, úgyhogy nagyon örülünk, mert igy olcsóbb az út, mintha kocsival mennénk. Anyósék már nagyon várnak minket, Márkot még nem is látták.

Nagyon édesek a gyerekek a képeken, Erika Neked pedig köszönöm a babatalis linket, jó volt nézegetni a képeket, sajnáltam, hogy nem lehettünk ott.

Felébredt Martin...20 perce sincs, hogy elaludt.
Hát ennyi volt a szabadidőm.

Jobbulást a betegeknek!

Sziasztok, Réka
remka
 
 


Sziasztok!

Nem ismerek magamra,ked óta nem írtamKép

Teljesen kész vagyok,Viki 3 napja nagyon nyűgös,alig eszik,sokat sírKép
2 napja hőemelkedése van,ma este pedig lázas volt,de adtam neki kúpot most estére,előbb néztem minden oké vele.
Tuti,hogy a foga jön,de hogy mitől lázas?Más tünete nincs,ha keddig nem javul a helyzet akkor lemegyünk a doktornőhöz.
Na de nem panaszkodni akartam már megint!

Rita
elhiszem,hogy elég ciki volt a helyzet,amikor összetálálkoztatok az ismerősödékkel a lépcsőházbanKép

Lola,Angi
A választás joga a fiúk között úgyis a Vikié leszKépde azért aranyosak vagytok.

Lola
a micimackót a Viki tortájára itt a neten láttam,lerajzoltam,majd a rajz ott volt mellettem és úgy rajzoltam át a tortára.
A krémje kakaós vajkrém volt,kívűlről persze csak síma vajkrémmel vooltam be,majd erre rajzoltam a macit és színeztem ki vajrózsákal,amiket kinyomóval csináltam.
Remélem,hogy elég érthető voltamKép
A tészta pedig vizes piskóta volt.
Nem mi akarunk venni nagyobb lakást,hanem az egyik szomszédom anyukájáék.
Mi ma voltunk Kertvárosban két házat megnézni kíváncsiság képpen,de lehet,hogy jobban jáunk anyagilag,ha építkezünk,mert az legalább új lenne é olyan mint amilyet mi szeretnénk,nem ilyen 50 éves felujított vagy nagyon lelakott./16 és 18 M ft voltKép/

Hugi
Viki is pont ilyen mint a Virág,hogy mikor sétálni megyünk minden érdekli,csak aludni ne kelljen,egyre ritkábban alsziik el séta közben.
Jól néz ki a tapéta,biztos az összkép is csini.

Lívia
ha Viki péntekig meggyógyul akkor a babaklubba visszük a mondókákat,ha mégsem akkor majd egyeztetünk.
Édes a Timi ahogy koncentrálKép
Milyen tornát csinálsz?Otthoni kazira vagy eljársz valahova?

Lilla
igazi kis kópé a DávidKép
Anno engem is vonzottak a virgcserepek,ahogy anyuék meséltékKép

Edit
Szívesen segítettem,én is köszönöm a könyvet,majd igyekszem elolvasni.
Nem lesz egyszerű ha a fiúk szemüvegesek lesznek,mert úgyis a másiké lesz érdekesebbKép
Dávid is szemüveges?

Angi
voltatok kangoo-n?Mennyi 1 alkalom?

Réka
egyszer majd eljöhetnétek a babatalira,kár hogy ilyen messze vagytokKép
Majd máskor is szívesen elküldöm a talis képeket,így legalább egy kicsit részesei lehettek.

Megint felébredt a Viki,milyen éjszakánk lesz?Kép((((((((((((((((((((((

Puszi mindenkinek,sziasztok:ERika és Viki

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Ezúton tudtatom mindenkivel, hogy Royer Bendegúz Levente 2006 április 1-én 23h 40-kor, 2750g-val, és 48cm-rel megszületett!Kép)))))))))))
Anikó jól van, 2 óra alatt megszült!Kép)))
Mindenkit üdvözöl, és a lelkemre kötötte, hogy írjak Neketek!
Kriszta
mupi
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!

Nagyon gratulálunk az anyukának és persze a kisfiának!!!!! Sok-sok puszi nekik!!!!

Kangoo nem volt pénteken, mert nem volt csaj, majd holnap megyünk! Majd utána mesélek, ha még élek Kép

Képzeljétek Lackó meg szerintem vissza akarja szedni azokat a kilókat amit a betegség alatt ledobott! Annyira örülök, meg persze kicsit kellemetlen is volt ma éjszakánk 20.00 240ml tápi, 24.00 240ml tápi, 5.45 200ml tápi Kép
azóta nem bírok visszaaludni Kép mindegy a lényeg hogy hizzon a kis töki Kép

Puszi mindenkinek!

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Kriszta
szívből gratulálunk Anikónak és a kis Bendegúz Leventének!Sok-sok boldogságot és egészséget kívánunk az egész családnak!
És persze sok tejcit!
Ezt nekik küldjük:
Kép

Gangi
nagyon jó,hogy Lackónak ilyen jó étvágya van,sztem Viki helyett is ezikKép

Szép napot,sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Délután átadom a jókívánságokat, amikor megyünk látogatni!Kép

Kriszta
mupi
 
 


Gratula a kis április "bolondjának"! (20 perc híjján még az lett... Kép)
Egészséget és tényleg sok tejcit neki, anyukának sok erőt hozzá!
Pont tegnap akartam kérdezni, hogy mi lehet vele?

Remka, ez tök jó, hogy ilyen ügyes Martin a szobatisztasággal, azért ez neked nagy könnyebbség, hogy őt már nem kell pelusozni. És a kis kukijával nincs semmi gond azóta? Csak kicsit letapadt, gondolom! De jó, hogy mentek Bulgáriába, neked nem semmi lesz a 2 gyerekkel a repülőút... majd várjuk a beszámolót és a képeket ám!

Lányok, lassan talizhatunk megint a játszótéren is, ha norm. idő marad. Mi lehet jövő héten valamelyik nap lenézünk. Rena, mentek már Ti is mostanában? A dózsakertieknek ugye közel van...
Na majd meglátjuk hogy Eső Úr, hogy látja a dolgot...

Angi, ez tényleg szép mennyiségű kaja!

Erika, Angi: hát igen, úgyis a lányok választanak, mint tudjuk!

Na megyek, jó pihizést mindenkinek, Vikinek jobbulást!

lola77
 
 


Sziasztok Lányok!

Írtam, és eltűnt!!!!
A lényeg, hogy párom épségben hazaért messzi földről! Nagyon vártam már haza, nagyon hiányzott! Délután a Csóni-tónál voltunk játszani, hívtam, hogy merre van, mondta, hogy már itthon van, bement a műhelybe dolgozni!

Lívia:
én régebben dolgoztam a kórházban, mint a férjed, úgyhogy nem onnan vagy valamilyen úton-módon ismerős. Csak rájövök egyszer!

Erika:
Reméljük Vikinél "csak" az a baj, hogy jön a foga és semmi komolyabb.
Hát igen, így fényképen kicsit más a szoba, mint élőben. Reméljük a héten meg tudjuk csinálni a gyerekszobát is.

Réka:
Biztos furi lesz a két gyerekkel repülőre ülni, de biztos, hogy sokkal jobb lesz, mint autókázni.
Gratulálunk Martin szobatisztaságához, ügyes! Látom, akkor neked sincs sok szabadidő, én is csak esténként tudok jönni sajnos.

Anikónak gratulálunk, nagyon ügyes volt, hogy ilyen hamar megszült! Remélem sokat segítenek neki a kórházban, főleg a szoptatással kapcsolatban, ne kelljen már olyan korán tápszert adni a bébinek, mint a Virágnak.

Angi:
Lackónak tényleg nagyon jó étvágy van, mekkora most?
Várjuk a beszámolót a kangooról!

A Csóni-tónál Virágnak nagyon tetszett a hinta, meg a csúszda is. Most először élvezte ennyire! Péntek óta annyira ügyesen eljátszik a kis labdájával, hogy öröm nézni! Eldobja, utánamászik, kicsit megfogdossa, aztán megint eldobja. Ha valami rejtett helyre gurul be akkor is megpróbálja kiszedni onnan, de nem mindig sikerül, mert pl. elfelejte lehajtani a fejét a kiságya alatt, így beveri magát, de akkor megyek segíteni. Először nem értettem, hogy mit akar az ágya alatt, de aztán rájöttem! Édes volt!

Ja, és ettem 2x2 gombóc fagyit a Stop-ban, a lúdláb isteni finom volt!

Most mennem kell, jók legyetek!

Sziasztok

hugodugo
 
 


Sziasztok.

Anikónak mi is gratulálunk.Már csak pár nap és otthon élvezhetik közösen az új jövevényt.Látom névválasztánál még mindig bizonytalan lehetett,mert ügye Bendegúz Levente lettKép.

Erika
Hétfőnként itthon tornázom Norbi kiképzős kazijára.Aztán kedd-csüt. meg szerda-péntek van a Dózsa Gy. suliba.A kedd-csütörtöki az sokkal jobb,úgyhogy valószinű hogy csütörtökönként meg oda fogok járni.Bár lehet hogy egy harmadikat is be kéne iktatni.Majd meglátom.

Lola
Melyik játszóra gondoltál?A Bánhidaira?

Reméljük most már tényleg jön az igazi tavasz.
Tegnap voltunk kint majdnem egész nap a sogórnőm Apjukájának a kertjében(jól körül írtam),hát a Timi az olyan jókat aludt,hogy majdnem még az etetésről is megfeledkeztem.De szerencsére este nem volt gond.Úgy 4 óra tájban értünk haza,onnantól fennt volt végig,de a vacsi utáni böfi már elmaradt,sőt az egész kajáját sem ette meg,mert olyan álomba zuhant,hogy letettem és reggelig aludt.Kép

Angi
A Kanggo milyen volt?Meg mennyibe kerül?

Napos jó napot kívánok mindenkinek
Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok,

Én is kicsit eltűntem, mint Remka, de Roli múlt héftőn éjjel belázasodott, a torkától, kapott antibiotukumot is rá, de szerencsére jól viselte, ma már ment ismét oviba.

Remka, hát biztos tényleg furi lesz két gyerkőccel utazni, de ha már ott leszel biztos sokat fogsz tudni pihenni is.
Gratulálok a szobatisztasághoz, ezt az állapotot mi most értük el (Roli ugye már 3 éves lesz).

Erika, nagyon szép volt Viki tortája, bocsi hogy így utólag és ennnyire megkésve, de Boldog Szülinapot Vikenek!

Anikónak nagy-nagy gratula!!! Várjuk majd a képeket is!

Dolgozgatnom is mostanában, a feladat: szilveszteri síút szervezése vmi menő osztrák helyre, megint pályaszállással kb. 20-25 főre (ezt ennyire hamar kell intézni) és persze ne legyen több egy bizonyos összegnél (ez egy kissé behatárol). Úgyhogy erre fordítottam most több időt mikor gépközelben voltam.

Ezenkívül szépítem a kertünket is: ültettem a sziklakertbe és mellé csináltam kis virágoskertet is.(Roli frissibe bele is ugrált) A teraszra pedig muskátlit ültettem nagy balkonládákba. Ezeket elhurcolta Roli, be a teraszajtón a nappaliba és egyet ki is borított.
Elkezdtük hétvégén a lomtalanítás mellett a kerítésdeszkáink csiszolását és festését (1/3-a lett kész)

Szóval nem unatkozom, közben én is beteg lettem, remélem "csak" azért, mert nem öltöztem fel rendesen a kerti munkákhoz és nem a Rolitól kaptam el, bár gyanús, hogy a Réka is szörcsögni kezdett.

Sziasztok,
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!


Zsanett vagyok,új felhasználó.
A Líviát ismerem régóta, ő szólt hogy jó társaság van itt. Csatlakoznék, ha nem gond Kép
Rólam röviden ennyit: 27 éves vagyok, Máté kisfiam 2005.10.24.-én született a Pazár dokinál. A Mártírok uton lakunk, és legfőbb ismertetőjegyünk, hogy állandóan sétálunk - lehet hogy már találkoztam is valamelyikőtökkel.

Szerintem nagyon jó, hogy megbeszélitek a felmerülő kérdéseket.
Az én gondom a következő: a fiam nem akar este aludni, csak nagyon nehezen sikerül neki - pedig látszik hogy álmos, dörzsölgeti a szemét.
Sok mindent kipróbáltunk már, de valahogy egyik sem jött be. Tudom vannak olyan gyerekek akik alszanak, vannak akik pedig nem Kép szerintem mi az utóbbiak táborába tartozunk. Járt valaki hasonló cipőben?

Mellékelek egy képet rólunk, illetve a gyerkőckéről.

Sziasztok
Zsanett
KépKépKép

Kép

Kép
zsanka
 
 


Halljátok komolyan mondom ez a kangoo olyan mint a kámfor már 3x rákészültünk sógornőmmel, hoyg na ma megyünk aztán soha nem volt. Tegnap is még jó hogy eszembe jutott, hogy felhívjam a csajt itthonról, hogy lesz e ma erre mondja, hoyg az a papír amit kaptunk csütörtökön az régi és hogy ahétfőn már nincs csak kedd szerda péntek. ááááááááááááá mondtam is hogy ilyen nincs. Szóval a helyzet, hoyg ma megyünk 19.00től ez már tuti lefoglaltuk a cipőt is Kép

Szia ZSanett és Máté örülünk, hoyg csatlakoztok hozzánk Kép

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?