Új privát üzeneted érkezett!

Anita, Kép

Akkor jó pihenést Nektek!
Én is fent voltam éjszaka egy párszor! Valami lehet a levegőben!Kép
Julcsi2
 


Angel Kép és Kép

El fog múlni hétfőre!
Egyébként ha még lesz egy kicsi, az megzavarja az ügyeteket?
Julcsi2
 


Nem kéne hogy legyen, mert gondolom nem lenne jó, ha a kontrasztanyag visszasodorna a méhből valamit a petevezetőkbe, azon keresztül meg a hasüregbe...
De nekem negyedik napon már gyakorlatilag semmi nem szokott jönni! Kép

angel37
 
 

 
 

Így lesz az most is!

Csak azt nem értem, hogy mi volt ebben a hónapban, hogy Neked is máshogy jött, nekem is elmaradt a 3 napi barnázás. Persze ennek örülök, csak szokatlan.
Julcsi2
 


Így lesz az most is!

Csak azt nem értem, hogy mi volt ebben a hónapban, hogy Neked is máshogy jött, nekem is elmaradt a 3 napi barnázás. Persze ennek örülök, csak szokatlan.
Julcsi2
 


Én ráfogtam az aviva tornára! Kép

De lehet, hogy csak jön a tavasz! Kép

angel37
 
 


Ja Angel, képzeld anyukám hozott az összekötőjétől Aloe-t. Iszom 10 napja, de iszonyú sz@r. Majdnem elhánytam magam az első kortynál. Most is csak kisérővel tudom meginni.
Egyébként valszinű, hogy 7-ért tudok majd hozni a Mammuthoz, ha érdekel!Csak nem tudom még mikor.
Julcsi2
 


Hát nincs túl jó íze, az már biztos! Kép A Berryt iszod? Mert az csodás a simához képest!

angel37
 
 


Csatlakozom,a Sz.r ízűt iszom csoporthoz!
Éhgyomorra szedem az Agnucaston cseppeket.Hááát,mintha szájvizet inna az ember,némi alkohollal vegyítve.Kép
Az aloenak mihez hasonlít az íze??

KépKép

KépKép
okr
 
 


Igen a Berryt. Jézusom, még ettől is lehet rosszabb?
Julcsi2
 


Okr, most ezt inkább nem íropm meg, de tudnám mihez hasonlítani. És az állaga is olyan. De az íze két fokkal rosszabb.
Julcsi2
 


Julcsi,
Biza, a natúr gél szarabb, és engem még jobban műanyagra emlékeztet... (arra szerencsére nem, amire téged Kép )

Kriszta,
na ez is fini lehet Kép
Hol lehet kapni ilyet? (Nem nekem kéne...)

angel37
 
 


Sziasztok!
Bocs ,hogy így eltünedezek, nemrég kaptunk új modemet, amit a "szakemberek" nem jól üzemeltek be, vmi hosszú számból egyet elütöttek, a múltkor épp elküldtem az üzimet,és már jöttek is. Írtó mérges voltam mert épp szabadnapos voltam és lett volna időm jönni.
Angel, Julcsi, sajnálom.
Móni, jobbulást!
Én a 41. napon beteg lettem,épp előtte hívtam a dokit,lehet már előbb kellett volna hívnom. Van megint egy cisztám,kaptam vmi kúpot, amit el is felejtettem tegnap éjjel, csak reggel jutott eszembe. Iszom a cicka-palástfű mixet,remélem segít,nekem ízlett az Aloe Berry. Most azt épp nem iszom mert a táskám már egy két lábon járó patika, vagyis már két táskával járok dolgozni.
odett
 
 


Odett!
Nagyon sajnalom!!!Mi lesz a kovetkezo lepes???

Kezdek nagyon aggodni Beukaert!A masik topikba sem ir!Lehet hogy korhazban van??

Angel!
Nem tudom hogy leszel-e hetvegen!Ezert mar most kuldom a drukkjaimat hetfore+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hello Csajok,
Angyal,
tegnap már nem tudtam írni. Megjött, hát ez van...jobb, mintha vasárnap jött volna meg. Szerintem felhívhatnád a dokidat, hogy késett, és reméled el fog múlni...szóval amit egy ilyen vizsgálat leginkább felsodor, az a méhnyálkahártya, akkor meg tudod mi van...Szóval szurkolok, hogy elmúljon addigra, de ha még egy kicsi maszat marad, akkor szerintem jobban jársz, ha nem mész hétfőn. Jobb ilyenkor szólni, mint hétvégén, vagy aznap, csak hogy tudjon róla a dokid.
Béna semmi esetre sem vagy, miért is tehetnél erről? Okrisztinek igaza van, kevés meglepetést tudnál okozni egy nőgyógyásznak. Kép A csikíta azért pl ilyen lenne.

Odett,
sajnálom, jobbulást.

Kamilla,
gratulálok a "peteüzemedhez". Kép Még ma is célt lehet érni.

Julcsi,
azért van bőven minek örülnötök! Szurkokok, hogy a közeljövőben apa kucorogjon egyedül a szaunában. Te játszhatsz odakint a kutyussal. Kép

Minden tiszteletem a bogyószedőké, aloe iszogatóké! Nem semmi! Kép

Tegnap megjött a kanapénk, király, fel is avattuk! (Ha herpeszem nem lett volna, akkor meg teljesen is. Kép) Szürkés szövet, L alakú, ággyá alakítható, de összecsukottan is jól elhemperedünk rajta. Kép

Kriszta,
képeket nem tudok küldeni, semmi digitális gépünk nincs. A fényáteresztő függöny is hasonló színű lesz. Veszünk még számítogép asztalt, mert a honyhaasztalon van a gép...Kép, tvállványt vagy -szekrényt, valami nagyon színes nagy darab szőnyeget. Apóséktól kapunk egy csomó képet a falra, felhozzák a kiságyat, a pelenkázóasztal/komód ikeás lesz, kiválasztottuk a gyerekszobafüggönyt is, síma fehés+piros alapon színes állatos sötétítő. Szóval hirtelen lesz minden...mert eddig azért elég minimál. Kép
potter_76
 
 


Ancsa,
lehet, hogy csak nincs gépközelben...
potter_76
 
 


Sziasztok! Kép
ebédelek és utána rövidesen jövök!

Kép
lara26
 
 


Köszi lányok!
Most annyira nem viselt meg.Először is akart még egy clostis hónapot(6.),megemlítettem a gyengus mensimet,és a késést, aztán uh, és kiderült a ciszta. A jövő csüt.-ön kell mennem kontrollra, gondolom azt nézi a mensivel ürül-e a ciszta. Aztán azt mondta, Győrbe kér egy időpontot, gondolom Kaáli,ha jól írom?.Csak annyira elfoglalt, sztem emlékeztetnem kell rá,a múltkor is elfelejtett szólni az andrológusnak,h. megyünk.
Gondolom Győrben vizsgálatok újra, előről minden...
Angyal,egyetértek Ágival -telefon a dokinak -ügyben.
Ancsa, mikor is mész tüszőnézőbe?Vagy lemaradtam róla?
odett
 
 


Potter,
igen, tudom mi lenne, abba nem mernék belemenni, meg a doki sem csinálná meg úgy!
Nálam az elején kivérzi magát a dolog, már látom, hogy mostanra második napi mennyiség van. Negyedik napon szokott lenni éppcsak maszat, ötödik nap már semmi.

Ancsa,
ma vagyok még, utána meg valszeg csak szerdán!
Köszi a drukkot! Kép

angel37
 
 


Az eredményről még nem írtam!

Petevezetők átjárhatók, méh: rendben van
petefészkeket lekezelte.( most már nem ragyás a felülete) Hétfőn varratszedés.

Altatás: hamar elaludtam remélem nem beszéltem álmomban! Szerencsére minden simán ment. Amikor visszavittek arra emlékszek, hogy nagyon fáztam és mondták nyugodjak meg, kaptam még egy takarót.
Ébredés: Én naív meg akartam nézni, hogy mennyi az idő, de nem láttam a számokat.

Kép
lara26
 
 


Julcsi! Kép

Légyszi javítsd ki a táblát: Ma már 27 éves vagyok, és a 9. cn.-ot taposom. Kép

Móni!
Üzenem neked, hogy kitartás!!!

Kép
lara26
 
 


Garatulálok a petevezetékeidhez és Boldog Születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép Kép KépKép
És mit is kívánhatnék születésnapod alkalmából így átjárhatósági után:

Kép
Julcsi2
 


Lara,
gratula a járható petevezetőkhöz és a rendbetett petefészkekhez! Kép És boldog szülinapot! Kép

Csajok egyben elköszönök, nem tudom jövök-e ma vagy holnap, így pofátlanul kérnék tőletek drukkokat hétfőre!!! Kép

angel37
 
 


Angyal,
drukkdrukk!!! Már szerdán leszel??? Tök jó. Otthon vagy már dolgozol?
Ha nem zavar hétfőn küldök kérdezős smst, hogy mi volt. Kép

Csajok, én is lépek. Pussz.

Lara, gratulálok a szülinaphoz és a jó eredményhez.
potter_76
 
 


Odett, akkor lassan, de biztosan beindulnak a dolgok! Hurrá! És így van, nem elkeseredni! Kép

Ági, apa nem szereti a szaunát! Kép
Julcsi2
 


Móni tegnap is láztalan volt, ha így megy tovább, holnap kiteszik a szűrét. Kép

Mindannyiótoknak nagy drukk, kinek mihez szükséges. Kép

Sziasztok:
Verus

Kép
verus
 
 


Angel+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++
Julcsi2
 


Julcsi! Kép

Látom nem aprózod a jókivánságot!
Angel!Kép

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
és még 1 millió x. De ez csak hétfőre!

Itt mindenki annyi erőt ad nekem!

Köszönöm a jókivánságokat mindenkinek!

Most alszok egy picit mert fáradt vagyok.
Délután még jövök.

Kép
lara26
 
 


No, még épp itt vagyok egy pillanatig!

Potter,
A beavatkozás után eldől, hogy benntartanak-e éjszakára, de én inkább tutira veszem, így kivettem szabadnapnak a keddet is. Szerdán már munka! (Fúj.)
OK, jöhet az SMS! Kép

Köszi, Julcsi! Kép

angel37
 
 


Lara
Kép& örülök,hogy simán ment a lapar!!!

Angyal
Nagy drukk,és sok szerencse hétfőre++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk mert megint nem érek rá sokáig!
Ma kezdem az aerobikot(bocsi ha roszul irtam ),vsak nehéz nekiáálniKép!!
Én jól vagyok ,föleg h itt a tavaszKép!!

Beuka!
Irtam mailt,remélem jól vagy!!

Moni!!
KitartásKép!!

Lara!
gratula a járható petevezetőkhöz és a rendbetett petefészkekhez! Kép Boldog szülinapot! Kép


Mindenkinek nincs idöm irni ezer bocs!
Jó hétvégét!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is leléptem hétvégézni.
Angel nagyon sokat gondolok rád hétfőn.
Üzenj valakivel tudod a számunkat.

Szia Keditke! Jó ugrabugrálást!
Én keddtől futok.

Jó hétvégét mindenkinek.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Lara, nagyon Boldog Születésnapot!Örülök,h. minden rendben,jó pihenést,mielőbbi felgyógyulást kívánok!Kép
Angyal hétfőre megadrukk,nagyon szorítok, h. minden renben legyen!
Julcsi, köszi.
Elhatározás nálam is megvan, hogy jövő héttől, jövő hónaptól aztán rendszeresen tornázok, de valahogy nem jön össze...Meg persze eddig mindig az volt bennem, h. vigyáznom kell magamra,mert mi van ha...
odett
 
 


Gyors beugr:

Reni üzent, hogy negatív lett a tesztje Kép
Van ám jó hír is, de azt majd elmondja ő! Kép

Rólam annyit, hogy már ma is csak igen gyengén van meg, így biztos elmúlik hétfőre!

Köszönöm mindeniknek a drukkokat! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Móni! Kép

Remélem ma már otthon vagy!

Kép
lara26
 
 


Kép-)
musti
 
 


Sziasztok!!!!

NAGYON NAGYON NAGY elnézést kérek mindenkitől, hogy így eltűntem.
NIncs semmi baj, csak elkezdtem dolgozni, és minden este szinte vendégek voltak nálunk, nem tudtam jönni.
Ráadásul most abban az időszakban vagyok, hogy bárhol el tudnék aludni, és nagyon fáradt vagyok. Szinte semmihez nincs kedvem, ráadásul már tanulnom is kellne. Nam indegy, a lényeg, hogy a barnázás most jó messzire elkerül! Úgy érzem picit nőtt a pocakom.

Nagyjából átolvastam, hogy mit írtatok.

Móni! Kép
Örülök, hogy túl vagy a műtéten, és mielőbbi jobulást kívánok!!!!!!!!!!

Lara! Kép
De jó, hogy már Te is túl vagy a műtéten, neked is minden jót kívánok, és természetesen BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!

Angel! Kép
Úgy sajnálom, hogy megjött, titkon nagyon reménykedtem!!! Hétfőre ezermillió drukk!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++

Julcsi! Kép
Nagyon reménykedtem nálad is! Sajnálom, hogy megjött! Kép
A kutyus nagyon jó dolog!!!!!!!

Ancsa, Editke! Kép
Köszi, hogy hiányoltatok, nincs semmi gond, csak kicsit ahogy írtam nem tudtam jönni Kép

Anita! Kép
Úgy volt, ahogy írtad! nagyon ismersz már Kép
Igyekszem válaszolni!!!!

puszi mindenkinek, és további szép hétvégét!!!!!

Bea (ma 9+0 a mensi szerint Kép)

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Beuka! Kép

Örülök, hogy te is jól vagy!!
Pihenj sokat!

Móni!

Mi van veled?
Remélem minden O.K.!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok csajok!!!

Beu!!!
Örülök,hogy jól vagy,de mindeg sikerül rám ijesztened!!!

Móni!!!
Jobbulást kívánok!!!!!Remélem már otthon vagy!!!!

Lara!!
Utólagosan is Boldog születésnapot!!!!És ügyes voltál,most már jöhet a baba!!!Nekünk is a műtét utáni hónapban sikerült!!!

Kismamik!!!
Jól vagytok????

Tegnap voltunk a Brendonban,kinéztük a kiságyat,rá a baldahink,jövő hónapba megvesszük!!!Itvoltak barátnőmék,áthozták a kisruhákat,kiválogatam mi kell belőle,és itt gyönyörködtünk Apával este,milyen édesek!!!Rakok 1-2 képet,ha nem baj!!!???Képzeljétek a kiságyat megkapjuk a keresztszülőktől!!!És már megy a tervezgetés,milyen jó kis csajszis ruhákat vesznek neki,á biztos nem lesz elkényeztetve!!!
csanita
 
 


Pocifotó:Kép
csanita
 
 


Ilyen lesz a kiságy:Kép
csanita
 
 


Rá a baldahin,csak rózsaszín,vagy sárga árnyalattal:Kép
csanita
 
 


Kisrkák:KépKép
KépKép
csanita
 
 


Bocsi,hogy foglaltam a helyet!!!!Csak tényleg 1-2,mert annyi van nem győzném fotózni,és egyik aranyosabb mint a másik.
csanita
 
 


Sziasztok!

Moni
Remélem minden O.K,csak a kötelező pihi okán vagy távolKép

Anita
Gyönyörűek ezek a kisruhák!KépTegyél még képet!!!!
A pocakod is növöget szépen,hányadik hétben jársz?
A baldahin egy vagyon volt még a Brendonban,mikor mi vásárolgattunk így máshonnan szereztük be.Most mennyiért adnak egy ilyet?

Beuka
Jó,hogy jelentkeztél!kukkants be gyakrabban!Kép

Potter
Anyajegyügyben sikerült bőrgyógyászhoz menned?

Angyal
Holnapra szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok!

Bocs, hogy zavarok.
Nem tudjátok lányok, hogy háziorvos adhat beutalót hormonvizsgálatra (3. és 21. napi) vagy csak a nőgyógyász?

Köszi
Hellász
hellász
 
 


Okr,
jövő héten megyek, de bőrgyógyász barátnőm szerint egyelőre nem rosszindulatú, de le kellene vetetni. Örültem neki, és tartós tejet is vettem. Kép

Anita, helyes a pocakod.

Tegnap voltam esküvőn, roptuk a táncot, végre ittam kis vörösbort, egész jó volt. Kép
Este kisbabásat álmodtam, már nem a hasamban volt, de az enyém volt, jó illata volt, etetni nem kellett és pelenkázni is ritkán. Kép Persze nem sírt. Szóval álombaba volt. Kép

Van a baldachinnak gyakorlati szerepe is vagy dísz inkább???

Reni,
Kép...jó hír???? Kép

Móni, remélem jól vagy!!!?
potter_76
 
 


Sziasztok!

Csanita! Kép

Köszi a jókivánságot!
Akkor ezek szerint ezt a hónapot ki kell hagynunk?
Holnap megyek varratszedésre.

Kép
lara26
 
 


Szia Lara!!!

Nekem azt mondta a doki,hogy a műtét után 2 hét pihi!!!EZ kellett is,mivel nehzen mozogtam.Meg gyógyulnia kell a sebeknek,mégha nem is olyan nagyok a vágások.Aztán megjött a menszesz,és egyben az utolsó is.Szóval hajrá!!!!!!Drukkolok nektek nagyon!!!!Varrat szedés nem fáj!!!!De víz még ne érje legalább 2-3 hétig hagyjad,hogy a var nyugodtan leessen a sebekről,akkor nem is fog látszani,nekem is nagyon szépek.De gondolom ezeket a doki is elmondja.

Fájdogál még?????Nekem nagyon felvolt fújódva a hasam,neked nem???

(26+4)
csanita
 
 


Szia Csanita!

Igen mondta hogy ne érje víz a sebet.
Most már nem annyira fáj.
Fú nekem is fel van fújódva a hasam. Azt hittem, hogy a sok lustálkodástól lettem hasasabb. Kép

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?