Új privát üzeneted érkezett!

Rita!
Szívből gratulálunk kislányod érkezéséhez, és jó egészséget, boldogságot kívánunk neked és a tündérri kiscsajnak is.

Cat!
Isten éltessen szülinapod alkalmából (Hanyadik is? 16??? Kép ), és Rolcsinak is gratula!
Kép
Gyöngyöske!
Te is lassan a finisben vagy! Vigyázz magatokra!
Lassan csak jön a jó idő, és fogy a mosnivaló (én is ebben reménykedem) Kép


Dodus!
Tényleg nagyon ügyes fiú Lóri. Ádám mindig üvölt.
Ez a ruha kérdés ilyenkor tényleg gáz, csak a rétegesség és a variálhatóság segíthet. Ha látod, hogy melege van,le kell szedni egy réteget.
Nekem anno a védőnő azt javasolta, hogy 15 fok alatt mindenképpen adjak harisnyát is a nadrág alá, illetve inget, vagy bodyt, meg pulóvert (vagy két véknyat, vagy 1 vastagat) és úgy a kabátot.
Fáradságra pihenés dukál, aludj nyugodtan vele, ha belefér az idődbe.

Sajnos Ádám állapota egyre súlyosabb, már megint tüdőgyuszi közeli állapotban van 3-4 nap után. Most felírtak neki újabb injekciókat, de szegény szinte fuldoklik ha lefekszik, és a láza is fel-felmegy.
Pedig úgy reméltem, hogy 1 hét alatt túl leszünk rajta. Kép

Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok

Rita
Gartulálunk kislányodhoz (és a másik két gyönyörű gyerekhez is) és jó egészséget kívánunk!!!!!

Emese
Nem irigyellek, annyira rossz látni és átérezni, amikor egy kicsi gyermek beteg, a tehetetlenségről már nem is beszélve.

Cat
Én is Boldog Szülinapot kívánok Neked és a kis Rolinak is.

Dodus
Én is tavasszal mindig fáradt vagyok (jó most persze a babavárás miatt is), de én is megfogadtam a lányok tanácsát, hogyha alszik a gyerek, én is aludjak vele, a munka amúgy is megvár.

Ma nem úgy néz ki, mintha nagyon jó idő lenne és hideg is van, azért mindenkinek szép napot kívánok.

Puszi

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Először is szeretnék nagyon sok boldogságot és jó egészséget kivánni a kicsi Dalmának és népes családjának. Ezt a dátumot könnyű lesz megjegyezni neki.
Beatron!
Én is szeretnék rendelni szandit Hannának. Olvastam hogy hogy kell a rendelést végrehajtani csak azt szeretném kérdezni, hogy te postaköltséggel vagy banki átutalással kaptad a cipőt. Mert a férjem azt mondta hogy neten keresztül nem szabad számlaszámot meg más infót megadni nehogy illetéktelenek kárt tegyenek a számlánkban. Ha utánvéttel kérem a cipőket nem lenne olcsóbb ha összefognánk és egy csomagban kérnénk?
Levianyu, Cat26 Ancsi26 !
Ti már rendeltetek? Vagy bonyolult lenne összeegyeztetni a rendelést? Mit gondoltok?
Én egy szandált és egy szandicipőt néztem ki. 10ezer forinton felül 5%kedvezmény jár, mondjuk már nekem megvan az összeg.
Zsuzsa!
Voltál 26 hetes uh-on meg cukorvizsgálaton? Mikortól vagy táppénzen?
Emese!
Sajnálom, hogy ÁDámka beteg, nekem a kis keresztfiam ilyen beteges, tegnap volt a 2 éves szülinapja és a speciális vérvizsgálat aminek holnap lesz eredménye. Megnézik a leukémiát és a reumát is nála.
Hanna egyre többet beszél. Megfogta a hajgumimat odahozta hozzám és mondta hogy gumi. Megfogta a pizsimem a gombomat és mondta hogy gomb. Ha enni akar odamegy a székéhez mondja hogy etető becsücsül. Apja egyszer mondta neki hogy kérsz kaját. Azóta mondja hogy kaja. Mondtam neki hogy ez nem szép inkább papát mondjon neki ha meg akarja kérdezni. Haja , keze , füle , bába , popo, mutatja és mondja is. Mindenkinek mondja a nevét sőt amióta megtanulta a Timit nem anyát mond hanem kiabál hogy Timiii hiradó
Ahhoz képest hogy 1 éves rengeteget dumál már 60 szót mond érthetően.
Tegnap életében először voltunk vele fodrásznál.
Egész idő alatt behúzta a nyakát és sirva mondta hogy add ide add ide. AMikor a körmét vágom akkor is el akarja húzni a kezét és mindig ezt kiabálja.
Mondtam is hogy rosszabb mint egy oltás mert tovább sir a gyerek. De mihelyt azt mondtam hogy kész ő is mondta és el is lett felejtve a sirás.
Kellemes napot!
Ha nem akartok cipőt rendelni nem baj, mert már a szomszéd kisfiúval összefogunk csak gondoltam hogy hátha valaki szeretne.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 

 
 

Buzaszem
En interneten utaltam a penzt, nekem mobilos vedelem van rajta, ami azt jelenti, hogy a mobilomra jon egy sms egy koddal, es csak ugy tudok barmit is csinalni.
Nekunk megjottek a cipok, nekem nagyon tetszenek.
Nem semmi, hogy a lanyod hogy beszel. Angelika 15 honapos, de meg nem mond semmit.

Mse
Gyogyulast a kisfiadnak!

Cat
Boldog szulinapot nektek!

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok.

Mse.
Nagyon sajnálom,hogy Ádám ilyen beteg.Mielőbbi gyógyulást kivánok neki!

Búzaszem.
Gratulálok neked ehhez a nagydumás csajszihoz.Tényleg nagyon ügyi!!Kép
Még én nem rendeltem de jó lenne összefogni.

Cat.
Az istenke éltessen nagyon sokáig!!Kép

ancsi26
 
 


Sziasztok!
Cat
Boldog szulinapot nektek!
Mse!
Mielőbbi gyógyulást kivánunk mi is!
Búzaszem!
Én internetbankon keresztül utalok,ugyanugy mint Angelika Kép
De csinálhatod ugy is,hogy bemész a bankba és befizeted a szlájára az adott összeget,én is szoktam igy csinálni Kép Szerintem az utánvét drága nagyonKép Én bizom az internetbankban,tulképpen ez a jövő,és szerintem biztos fel vannak készülve biztonságilag.
Angelika milyen banknál van Boró szlája?
Ági!
Fürdőruha hétfőn Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Én le vagyok maradva internetbank. Nem tudom, hogy milyen az. Esetleg lenne valakinek valamilyen infoja róla vagy esetleg honlap ahol könnyen utána nézhetnék? Haladni kell a korral.
Akkor szerintem bemegyek a bankba és oda fogom befizetni a pénzt.
Ancsi26!
Szerintem nézd ki a cipőket, hogy milyet szeretnél a többit megbeszéljük emailben
barocsitim@freemail.hu
Én már ki is választottam kettőt.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Búzaszem!
Én csak az OTP-s techinát ismerem (lévén, hogy ott dolgoztam), de ott lehet nyitni elektronikus számlacsomagot, amihez 3 bankszámla tartozik. Az egyik egy tényleges lakossági folyószámla, ahonnan fizetheted a rezsit, jöhet a bér is rá, a másik egy megtakarítási számla, amire át tudsz utalni összegeket (mintha lekötnéd), a harmadik pedig egy internetes fizetésre szolgáló számla, melyhez egy nem dombornyomott bankkártya is jár, amikor erről a kártyáról fizetsz, ennek a számát kell a neten megadni (az összeget pedig, mindig csak annyit, amennyit ki akarsz fizetni, át kell rá utalni- de ezt is neten tudod megtenni). Mivel a netes kártya mindig csak annyi pénzt tartalmaz,amennyit ki akarsz fizetni, nem élhetnek vissza vele, valamint a tényleges bankkártyával nem egyezik meg a száma, tehát ahhoz sem férnek hozzá.

Üdv. Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Buzaszem
Nekem siman kerni kellett az OTP-ben internetes szolgaltatast is, es kesz.
Nekem nem az az elektronikus szamlacsomagom van, mint amit Emese leirt, csak a sima folyoszamla melle van internetes is.
Haaat, ha ebbol ertheto vmi...
Sztem az OTP-ben szivesen felhomalyositanak.
En a First-Step-tol rendeltem cipoket, elore utaltam, igy az arban benne volt a posta is.

Bea
Mindjart utananezek, sztem OTP, de biztosra megnezem.Legkesobb este megirom, mert lehet, hogy felebred a kiralylany.
Milyen furdorucival boltoltok itt?

Delice-Agi
Meg korabban arultad a Siesta oszi-tavaszi cipotoket. Annak 12,5 centi volt a belso hossza? Angelikanak a 20-as 13 centis belso hosszal meg eleg nagy. Ha megvan. elhozod MM-re? Most egyebkent is a gitaros neni lesz!!!

Panka
Merre vagy?

Angelika
angelika27
 
 


SZiasztok!

Koda, Mse!

Ápr. 29-én (jövő héten szerdán) 8-11 óráig lesz nyílt nap-játszóház a Serház úti oviban. Gyerekeknek mese, gyurmázás, játszás stb. Szerintem már most érdemes felkeresni a vezető ovónőt, mert állítólag nagyon nagy a túljelentkezés már most.

Mónika
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Emese
ÁDInak mi is jobbulást kívánunk!


Lányok, most FIRST-STEpes cipőt akartok rendelni?
Illetve van már konkrétan valakinek? (bocsi, kicsit elakadtam a témával Kép )
mert én ezen gondolkodom (meg az asso-n is, de annak a talpa nem nagyon volt szimpi! )
Olyan szandálcipőt szeretnék.

Angelika, Bea
Milyen bankosok vagytok? Internetbank ügyben egy gyorstalpalót esetleg adhatnátok Kép
én ugyanis mindig be kell, hogy menjek a bankba Kép

Bea
Azóta köhög Rebeka, nem is értem, de elég csúnyán. Voltunk Doki néninél, azt mondta ez csak utózönge. Csak köhögésre szedünk már, de köhögve nem akarom MMre vinni. Persz bízom benne, hogy jobban lesz addig.
FÜRDÕRUCIT igyekszem nem elfelejteni.
Mennyi most az utánvét?

Ági

delice
 
 


Látom közben TÖbben is írtatok, csak nem frissítettem és van ami nem aktuűlis a kérdéseim között Kép Kép bocsi Kép

delice
 
 


Delice
En vettem First-Step cipot, hetfon viszem, ha nem megy ki a fejembol...
OTP-ben kerj internetes szolgaltatast a bankszamladhoz.
A cipovel mi ujsag? Az elobb kerdeztem...
Asso szandit is rendeltem egy masik anyukatol, ugyanolyan talpa van, mint a Maus szandinknak.
angelika27
 
 


Emese! Köszi az infót majd bemegyek az OTP-be.
Angelika! A te gyermekednek 13cms a belső talphossza? És a 20as cipő nagy? Hannának is ennyi de azt mondták, hogy rá kell számolni 1cm. Én 22es cipőt akartam venni. Akkor az nagy lesz? Akkor nem értem a méretvételt.
Dodus!
Igen First Step cipőrendelés van folyamatban. Még nem küldtük el csak gondolkodunk rajta.
Levianyu Cat és Ancsi is szeretne rendelni.
Te is csatlakoznál?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Búzaszem! Delice kérdezte a First Stepet, nem én.Kép
De nem gond.Kép
Mi is Maus szandit vettünk most legutóbb, szerintem jó. Tiszta bőr, a talpa gumi, jól hajlik és van benne egy kis betét.

Kérdésem lenne a játszóteres anyukákhoz: a máltai játszótér pontosan (de tényleg nagyon pontosan!Kép) hol van és a hétvégén is nyitva van? Köszi!

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


BUzaszem
A lanyom laba 12 centi, igy a 13-as belso hosszu cipo nagy ra. A 12-es talphossz miatt vettem 20-ast, gondolom, majd beleno.

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!

Hú, hogy mennyit írtatokKép

DodusKép
Nagyon ügyes nagyfiad van.Kép Remélem nem lesz semmi utóhatása az oltásnak. Már ti is az új oltóanyagot kaptátok?
Öltöztetés: nálunk is hasonló, csak én már lecseréltem a téli kabátot tavaszira, igaz ez is polár belülrőlKép
Máltai játszóteret nagyon pontosan nem tudom leírni, de majd a többiek.Kép

RitaKép
Nagy-nagy gratula nektek.Kép Olyan édes, nekem is kell még egy ilyen piciKép Jól emlékszem, hogy 16.-ára volt a programcsászár?

NevaKép
Köszi, hogy írtad a tornát, szupi volt. És a család is egész jól bírta nélkülemKép Csak Beni sírt utánam elég sokáig.

CatKép
Isten éltessen sokáigKép
Erről az euro parkról még nem hallottam. Ez is játszótér?

GyöngyöskeKép
Látom te már nagyon áprilisban járszKép

EmeseKép
Jaj szegény Ádi. Sok-sok gyógypuszit küldünk neki.

ZsuzsaKép
Már nem dolgozol?

BúzaszemKép
Netbankár: szerintem annál a banknál érdemes érdeklődni ahol a bankszámlád van. Nekem az MKB banknál van, az internetes vásárláshoz a kártyám csak az egyik alszámlához jó, arra mindig csak annyit pénzt vezetek át, amire éppen szükség van, igaz én elég sokat vásárolok külföldről is.
Cipőt szerintem elég nehéz próba nélkül venni, ahány cég annyi méret, de még egy márkán belül is vannak eltérések a nyitott - zárt cipők között. Ja, meg van ahol a cipő belső hosszát adják meg, de van ahol meg azt, hogy x cm-es lábra mekkora cipő kell.

AngelikaKép
Mollinak 12cm körül van a lába és jó neki a Beni 20-as Siestája. Voltunk próbálni Asso cipőt, mert nagyon megtetszett, de sajna nekünk nem jó. A zártba nem megy bele a lába, pedig annyira nem nagy a rüsztje, szandiba az egycsattos szerintem hosszabb távon vágná a lábát, csak a három csattos fazon lesz neki jó, olyan meg nem nagyon van az Assonak.

ÁgiKép
Netbanknál mivel nem boldogulsz? Én az Erste és az MKB bank rendszerét ismerem, ha esetleg kell segítség....

MarikaKép
Jól vagytok?

És akkor a babás-mamás-papás nagytaliKép
Van egy terem ahova mehetnénk (ahol a MazsiMuzsi van), szerintem max. 500Ft-ba kerülne fejenként, de csak vasárnap szabad. Jó lenne? Mert akkor most csak vasárnapi időpontokat írnék.
2.-át kihagyom, mert addig már nagyon kevés az idő, meg 30.-át is mert az meg hosszúhétvége.
Így marad:
április 9, 16, 23.
Lehet szavazni, hogy kinek melyik időpont lenne jóKép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Panka
Van Asso 2 csatos, en most rendeltem, 4200Ft postaval. Majd megmutatom.
Aki arulja a babaszoban: nibm

Majd atgondolom a talit!
Megse lett jo a Next felso?

Angelika
angelika27
 
 


Panka
Szoval 3 csatos..
angelika27
 
 


AngelikaKép
Igen láttam, a rózsaszín, csak az élőben nem tetszett.Kép
Next felső sajna mellben kicsi lettKép, pedig olyan szuper. Lehet, hogy szoptatás után jó lenne, de az még odébb van, addig nem akarom tartogatni.
Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Jövök egy kicsit Kép
az előbb azért nem válaszoltam mert már Rebeka itt forgolódott, csak feltünt, hogy közben lettek hozzászólások.

Angelika
Cipő, igen, megvan, bár közben úgy voltam/vagyok vele, hogy tényleg annyira keveset használtuk, hogy megtartanám Kép hátha lesz kistesó.
De Téged nem a piros csattos szandi érdekelt volna?? Kép
Bár egyébként meg azon a véleményen vagyok, hogy " új gyerek- új cipő " Kép Kép
Megnézzem a belsejét, hogy hány cm?
Kényelmes az Asso? Kép
Én emaiatt a kép miatt inogtam meg :
Kép
egyébként nekem ez tecc Kép , de állitólag dundibb lábikókra nem ajánlott Kép
édes, nem?
Kép

A FirstStepből is valami ilyesmire gondoltam Kép
hogyis hívják? szandicipő? Kép

Búzaszem
Igen, én is ezen gondolkodom Kép

Panka
K&H-s vagyok. még nem csináltam ezügyben semmit Kép ezért nincs fogalmam róla.

Dodus
Én ha úgy érzem, hogy fáradt vagyok nagyon (és Rebeka épp durmol) bizony odafekszem mellé, és alszunk együtt. Ajánlom figyelmedbe Kép olyan jókat alszunk együtt Kép
A Mausnak milyen a talpa - betét?

Tali
nekünk 9-re elméletileg szervezés alatt van egy programunk.
16 - Húsvét, nem?

Úgyhogy kizárásos alapon a 23 ra szavazok, de majd jönnek a Többiek és eldöntik Kép

Ennyi, lassan megyek szunya. holnap vár a meló.

jóéjtKép

delice
 
 


ÁgiKép
Hú, tényleg, Húsvét, teljesen elfelejtettem. Akkor az is kiesik.
Cipő: én is elraktam Beni cipőit, de Mollinak úgyis újat fogok venni, meg remélem Mollinak azért kisebb lába lesz, mint Beninek.
Asso cipő: életben nincs benne ilyen nagy harántemelő, mint ahogy ezen a képen látszik. Nekem is ez a fajta cipő tetszett nagyon, de nem ment bele Molli lábaKép, pedig szerintem nem olyan nagy a rüsztje.

LányokKép
Akkor erre a két napra lehet szavazni:
április 9 vagy 23

P.

panka
 
 


Delice
De, regebben a szandit kerdeztem, de aztan vettunk egy Maust, jo aron.
Ha lemered, megkoszonom. Hiaba a 20-as a kovetkezo meret, en ugy latom, hogy nagy az az 1 centis ugras.
Az Asso-t ma adtak fel, remelem, holnapra ideer.
Mit dolgozol? Persze, ha szabad kerdezni.
Egyebkent a gitaros neni nagyon jo lesz!

Panka
Nekunk bordo - narancssarga lesz. Nyuzni tokeletes, sztem a nyar nagy reszet ebben fogja tolteni Angelika. Kicsit alkalmibbnak vettem a rozsaszi-malyva First-step szandicipot. Majd megmutatom.

Lanyok!
Igy tavaszra mennyi cipo kell egy gyerekenk! raadasul meg motorozni is kell egy par, hogy ne a szepnek menjen le az orra...

Angelika
angelika27
 
 


Helló Lányok Kép azt hittem kizárt, hogy még valaki írjon ilyenkor Kép
de látom fenn vagytok / voltatok Kép

Panka
Igen, sztem Rebekának se menne bele a lába Kép

Angelika
Nagyon kiváncsi vagyok a First Stepes cipőre - szandicipő Kép Az Assot is elhoznád megmutatni?
Ok leméremKép
Tanítok, az itteni ált suliba. Miért ne lenne publikus KépKép Most egyelőre a közkedvelt ének tantárggyal boldogitom a 7. és 8. osztályosokat Kép

Ági

delice
 
 


No és még valami Kép
itt nézelődtem: www.interstore.hu
és van ez a jópofa fürdőjáték-tartó háló. itt a link : http://interstore.hu/?page=3&uid=odcw4euCCxXZZZnq&menu=0116&id=__sassy43
szivesen megrendelném, de ha mást is érdekelne, akkor szétdobhatnánk a postát!
mostmár tényleg leteszem magam, mert holnap KO leszek!

Kép

delice
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors kukk Kép
Ági!
Tanitónéni vagy Kép Andi is az aki eljött velünk MM-re Kép csak ő magyar szakos Kép
Én otp és cib rendszerét tudom Kép
Rebekának jobbulástKépszép ez a szandi cipő Kép
UTÁNVÉT 1000ft alatt nem lehet megúszni,az meg elég gáz szerintem Kép
na megyek mert bius már kiabál
pusz bea

Panka!
Nekünk a 23-a jobb lenne Kép

Angelika én is kiváncsi vagyok a cipikre,mi bizti megyünk MM-re mert nagyon kiváncsi vagyok...
Ágiéknak van egy fürdőruci amire anno mind a ketten jelentkeztünk csak ő előbb Kép na azt most átveszem Biusnak Kép

bea
beatron
 
 


Panka!
Nekünk jó az április 9 és a 23-a is.
Örülök, hogy Beni jobban van már.
Ádi is alakulgat, de még elég messze a gyógyulás.

Koda!
Meg kellene beszélnünk a nyílt napot, és ha el tudnátok menni bejelentkezni rá, minket is bejelenthetnétek.

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok.

Búzaszem.
Én azt hiszem még várok egy kicsit a rendeléssel,hiszen nem tudom mire Meli menni fog hanyas lesz a lába!Remélem nem gond.

Panka.
Nekünk is jó bármelyik időpont.
Kb.hány órára akarjátok a talit?

ancsi26
 
 


Jó reggelt már akinek az.Levi kétnapja felébred éjszak sír egy órát megnyugtatom és alszik reggelig.Nemtudom mi lehet az oka,4 fogacskája van kint elképzelhető, hogy jön az ötödik.
Jó hogy pont cipő lázban égtek mert mi még előtte vagyunk és jó olvasni a különböző véleményeket. Én ciciban párti vagyok nekem is az volt.
Interstornal nekem árengedményem van mindenre jó sok pénz elköltöttem már náluk.HA valaki rendelni akar szóljon mehet a nevemre és akkor van + kedvezmény asszem 5 vagy 3%majd megnézem.
Akkor máshol így szerveztük a talikat fekíratkozás:
Április 9

Panka
Mse 173
Ancsi 26
Levianyu

Április 23

Panka
Delice
Beatron
Mse 173
Ancsi 26
Levianyu

eddig így állKép

Máltai dolgozik hétvégén is 10től 18-ig de most, hogy óra állítás lesz gondolom előbb nyitnak és később zárnak. Avas Gesztenyé óvodánál van.

levianyu
 
 


SziasztokKép

PankaKép
Tali bármelyik nap jó, 3 fő részemről.

EmeseKép
Gabi nem akarja kivenni Marcit a bölcsiből szerdán, mert nem tud utána dolgozni itthon. NO COMMENT! Úgyhogy mi nem megyünk a nyíltnapra, úgy néz ki.
Ádinak gyógyulást, most olvastam, hogy milyen beteg volt szegény!

GyöngyöskeKép
Azért nagyon köszönöm, hogy megnézted!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Április 9

Panka
Mse 173
Ancsi 26
Levianyu(3 fő)
Koda(3 fő)

Április 23

Panka
Delice
Beatron
Mse 173
Ancsi 26
Levianyu(3)
Koda(3)

levianyu
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, köszönöm szépen a köszöntést!Kép

MSE!
Szegény Ádi! (és szegény te)KépSok sok gyógypuszi nektek!!!

Panka!
Nekünk is úgy néz ki a 23.-a lenne jobb.

Márti!
Mi voltunk a játszótéren a csúszdánál, a barátnőd Vivus miatt állt fel a csúszdáról, mert Vivi le akart csúszni.

Na már mennem is kell!!!

Sziasztok

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!

AngelikaKép
Cipőben nem vagyok egy könnyű esetKép azt szeretem a 3 csattosból amin felül tépőzár van.
Beninek először egy zárt cipője volt tavasszal, utána nyárra vettem neki szandit, igaz ő nem motorozott.Kép

ÁgiKép
Jópofa ez a háló.

EmeseKép
De jó, hogy Ádi jobban van.

AncsiKép
Délután szoktak lenni a nagytalik, általában 3 órától, de ez csak egy irányadó időpont szokott lenniKép

LevianyuKép
Talilistát én is összesítem, csak nem szoktam ide feltenni csak már a nyerő időpontot, de köszi a segítségetKép

Puszi, Panka

panka
 
 



HaliKép
Most volt a postás, megkaptuk az üdülési csekket, most happy vagyokKép
Panka

panka
 
 


Halihó!

Nekünk eddig bármelyik áprilisi vasárnap jó a talira, 9 is és 23 is. 3 fő.Kép

Levianyu, nekem sajnos ez nem mond semmit, hogy a Gesztenyés óvodánál van a Máltai játszótér.Kép Egy kicsit pontosabban lehetne?Kép Azt tudom, hogy ahol felkanyarodnak a buszok az Avasra, ott kell autóval is befordulni, az új bérházaknál. De onnan tovább??

Cipő téma: a Corában is van egy cipőüzlet, ahol Assot lehet venni. Tudtok máshol is a városban?

Delice, a betét kb. akkora, mint a talpa vastagsága, vagy egy kicsit kisebb:
Kép

Remélem látszik valamennyire. Van egyáltalán olyan gyerekcipő, amiben nincs betét? A Falcon cipőkön kívül? Nekünk a szerdai tanácsadáson is azt mondta a doktornéni, hogy betétes cipőt hordjon Lóri.

Szép napot!
Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Panka, ez tényleg jó hír! Gratula!Kép Megdobnál egy mail-lel, hogy hogyan is kell ezt kérni, stb.? Hátha jövőre mi is megpróbálhatjuk.

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Na, már megint én.Kép Látszik, hogy alszik a gyerek.Kép
www.dint.hu ezen az oldalon lehet kérni napi idegennyelvi feladatokat, gyakorlásképpen, több nyelvből is. Ha esetleg valaki nyelvet szeretne tanulni.Kép

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


kip.kopp!
Remélem még emlékszik rám valaki.
Sajna ,mostanában semire sen jut időm.Valamenyire sikerült visszaolvasni a kis betegeknek mielőbbi gyógyulást kívánok(nekünk már sikerült felépülni)

Rita!minden jóoot s,sok örömöt a kicsihez.

jaaj,éhen akkar halni Lackó.majd jövök.



JA,VALAKI NEM AKKAR 3 óra felé KIMENNI LILLÁRA?
kebi
 
 


DodusKép
Assot mi is a Corában próbáltuk.
Dr. Leo, Salus cipőkben nincs betét, Mollinak elvileg ilyet kéne venni, de olyan tanácstalan vagyok.
Üdülésicsekk: még most is lehet igényelni, meg ha minden igaz idén még lesz 2× pályázat. Az aktuális pályázatokat itt tudod megnézni: http://udulesicsekk.hu
P.

panka
 
 


Delice!

Engem érdekelne a hálós dolog! Majd MSN-en értekezünk róla jó?

TALI: Nekünk jó mind a 2 nap, de még nemtom hanyan mennénk, hogy ketten, vagy hárman.
Vendég
 


Sziasztok!
Panka tényleg többször is lesz üdülési csekk?
Nekem még adókártyát kell igényelnem Biusnak Kép gondolom anélkül nem fogadják el,ugye?
pusz bea

bea
beatron
 
 


Hahó mindenkinek!

Most értem haza Pestről, suliban voltam tegnbap és ma. és olyan jóóóóóóóóóóóóó voltKép
Teljesen fel vagyok villanyozva. Hanna nagyon jól elvolt a nagyanyjával meg apuval, estefelé keresett egy kicsit. Tegnap olyan rossz volt, hogy már aludt, amikor hazaértem, de hajnalban fél 5-kor felébredt, és nem aludt vissza csak mellettem a nagyágyban. ÖsszebújtunkKép Naná, hogy nem mentem el a 6-os IC-vel, csak a 8-assalKép
Az áproilis23-i tali nekünk is ok lesz asszem, 3 fő, de Panka, én az MM-es termet nem tartom olyan jó ötletnek. Elég kicsinek tűnt, és nem nagyon tudunk ott mit csinálni, csak álldogálni.
Inkább valami szabadtériben kéne gondolkodni, vagy ahhoz még nincs jó idő?
Fény
fény
 
 


Nekünk is jó mind a két időpont. Hanna délután 4ig szokott aludni de majd csak egyszer teszem le délben akkor hamarabb fel fog kellni.
Jó éjt!

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!

Végre itt a jó időKép

BeaKép
Én úgy hallottam, hogy lesz még az idén üdülési csekk. Igen, adókártya kell hozzá a gyerkőcnek is, de az 1 hét alatt megvan. Szerintem érdemes még a mostanit is megpróbálni, hátha jut még belőle.

FényKép
Szabadtérrel az a baj, hogy ilyenkor még elég kiszámíthatatlan az időjárás. Tavaly tavasszal is az egyik tánciskolában volt a tali és szerintem mindenki jól érezte magát. Itt meg tudod nézni a képeket. De ha valaki tudd másik helyet ne titkoljaKépKép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Helló csajok!
Hát már nagyon régen nem írtam,de most lenne egy kérdésem: A Diósgyőribe megyek hétfő reggel hormonvizsgálat-vérvételre.
Mit kell tudnom? Úgy egyáltalán lehet előtte enni-inni? Pontosan meg fogom találni,ahova mennem kell??
Kérlek válaszoljon aki már volt ilyenen. Ja? Azt nem írtam,és nem mindenki emlékezhet rá,de babát szeretnénk,de még eddig nem jött össze, ezért küldött el a doki.
Meskónál szült valaik???,
puszi zita
ebba
 
 


Ebba nekem Levi lombik baba úgyhogy hormonvizsgálatom volt egy csomó.Igaz én Pestre jártam mert sajnos Miskolcon egy csomó dolgot nemtudnak megnézni.Jobb az éhgyomor.Sajnos azt nemtudom hová kell menned talán majd segít itt valaki.De miért nem Miskolci Kaáliba veszik le a vért?

levianyu
 
 


Azért, mert végülis egy éve próbálkozunk(volt benne nem próbálkozós hónap is) és a doki ezt mondta, hogy itt vetessem le, és még valami vizsgálatot fog félidőben is csinálni.
Mit nem mutathat ki ez a vérvétel?
ebba
 
 


De mit kell tudni erről a vizsgálatról? Miért volt egy csomó neked?
ebba
 
 


Sziasztok!
Ebba!
Ez az a vizsgálat lesz amit a menszesz vhányadik napján veszik le ugye?
Olyan nekem is volt,azt bármelyikbe megcsinálják Kép nem kell elkeseredni nekünk Bius 4év próbálkozás eredménye Kép Ugy hogy azt mondták steril vagyok Kép
tehát hajrá csak nem kell görcsölni rajta,jelentkezz suliba vagy hasonló,és hidd el meglesz az eredménye Kép
Lányok nekem meg ugy néz ki van peteérésem Kép magátóóóóóóóóóóóóóóóól Kép remélem a 2. baba nem várat magára 4 évet Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?