Új privát üzeneted érkezett!

hát ennyit tud az új képnézegetőm. ez a web kicsinyítés (hát kicsi)
asszem lefekszem.
pussz

Kép
diane
 
 


nem nagyon látszik, de az elsőn a Zsombiból ömlik a nyálKép

na dobok még a fültépő Panci a pankrátorból!!!

Kép

de azért ilyen cuki!!!
Kép

Kép
diane
 
 


Sziasztok!!!

Jajj édesek az ikrek meg Bencus!! Bencének nagyon boldog névnapot!! utólag Józsinak is sok boldogságot!!

Dia! Kár hogy elveszett amit írtálKép

Eszti! A sima Aventos mellszívód van? Nekem olyan van, azzal nekem is olyan nehezen indult meg. Annak idején én fejtem rendszeresen. Egy egész fagyasztórekesznyi gyűlt össze. Aztán mikor elkezdtem a főzizést akkor akartam beletenni. Kicsit felmelegítettem és olyan büdös savanyú szaga volt hogy a végén az egész a lefolyóban landolt...

Kép
edó75
 
 

 
 

Edó, köszi a köszöntést. Kép Igen, Avent Isis van, kézi szívó. Én nem akartam egy egész rekeszt, csak ha már kellett, gondoltam, elrakom. De mindegy, hagyom az egészet, Bencusnak elég van, ez a lényeg! Kép
Peti hogy van? Küldhetnél képeket? Éjszakák?

Többiek csajok?

Dia, háááááááát, sajnálom a levelet, de a pankrátor lányod és vasgyúró fiad gyönyörű!
Vendég
 


EsztiKép Ma Bence nap is van? Akkor boldogot neki nagyon!!
Háát többek között írtam, hogy milyen szép és cuki a Bencus, meg, hogy annyira ügyesen figyel, meg kérdeztem, hogy telik egy napotok, meg kérdeztem, hogy elugorhatnék e valamikor, meg írtam, hogy nagyon szépen gyarapszik és hogy amit vettem neki azt vihetem is vissza ha így haladunkKépKép
EdóKéptól kérdeztem, hogy kel-e még éjszaka a Peti, meg örvendeztem, hogy indul az építkezés, írtam, hogy barack almázunk, de brutál disznólkodás megy néhaKép, de talán szeretik...
SerfiKépnek megköszöntem a sok szép ruhát és ami már nem jó azt szombaton visszavinném, hogy adhassuk a Blankának, írtam hogy 68-as jó még és hogy gyönyörű helyen voltak.
Még írtam egy csomó mindent, de most megyek, hívnak a gepárdok.
KatánakKépörvendtem a lazac miatt és leírtam, hogy milyen szószt szoktam hozzá csinálni, AncsáKépt irigyeltem Kenya miatt és PussykámKéptól többek között megkérdeztem mit vigyek szombaton.

Aztán írtam magunkról, a hátrafelé tolató, térdelve kutyázó harapós Panciról, meg ilyenek...
Na mostmár tényleg mennem kell, majd még jövök.

A Bazsa nem lesz megint szerdától, de szombaton már itthon lesz.

Kép
diane
 
 


Dia Kép, persze hogy gyere, gyertek, bármikor. Nagyon örülnék neki! Mi itthon vagyunk, kivéve, amikor sétálunk, ez mostanában délelőtt 10 körül, és délután 2 körül.
És egy napunk nagyjából úgy telik, hogy eszik, meg nézelődik, meg alszik, meg pelust cserélünk, meg vitamint eszünk, sétálunk, este apával játszanak, és nagyokat fürdünk, mert nagyon szereti.
Egyelőre még csak ennyi. Kép

Bogika, te nem jössze el valamelyik délután megint?
Vendég
 


Szeva Csajok!

Pussykám, megzabálom a két gyerekedet, dönörűek!Kép Mit hozzál? Hm...pl. anyóssal csináltathatnál olyan finom kókuszgolyócskát, vagy pogácsát, mint a múltkor. Esetleg te is megcsinálhatod, bár azt nem nézem ki belőled.KépMindegy jó lesz a bóti is, azt már megszoktuk...Kép

Esztikém, valamikor persze elugrom, de már előre herótom van a rohadék pesti dugótól, hogy anyóstól hozzád meg vissza 1-1 óra az út, és akkor még otthonról is el kell jönnünk.KépKépKép

Ancsa, vannak még képek, olyan gyönyörűek!!

Serif, csajod hogy van? Vírus leküzdve? Eszik megint rendesen?

Ugye minden gyerek szereti a húslevest? Mert akkor nekik csinálok egy adagot szombatra, ok? Ikrek ezt egyelőre bukták, de majd Serif néninél már lehet, hogy ehetnek normális kaját is.Kép
ja, és szerintem ha jó idő lesz, hozzatok játszóruhát a gyerekeknek, hogy ki tudjunk menni.

Serfkó, nálatok mikor lesz a szülinapi muri májusban? Lefixáltuk már?

Kata, hogy van a pocakod? Minden rendben? Peti miket csinál mostanában? Balázs, ma eltört egy tollat és csupa tinta lett a nappaliban a szép gyapjúszőnyeg.
Ja, és tegnap egyszer sem szopizott, és már az 5. reggel ébredek a saját ágyamban, ami annyit jelent, hogy a gyerök átalussza az éjszakát.(jó, tudom, hogy minden csoda véget ér egyszer...)

na pusszantás

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi, mi meg délelőtt sétáltunk, meg aranygaluskát csináltam, meg ilyenek!

Dia, jó újra olvasni,meg is mondom azuramnak, h minden oké Veletek!Kép Gondoltam,h van,ami kicsi, de akkor beteszem azt a pár bodyt,aztán meglátjuk.Kép
Gyönyörűek az ikrek, és nagyon csibész PanciKép, Zsombi meg miért hagyja magát,nem hogy visszaharapna!Kép

Babszykám, küldjed már a címedet!Kép Mit vigyek én? Lesz tiramuszi?
Vírus nagyjából leküzdve,legalábbis ma nem volt orrszívás sem, mert este sem jött semmi. Eszik, bár a gyümölccsel nem volt gond szombat vasárnap sem, de azóta megint cicibolond lettKép Örülök, h Bali ilyen jól alszik, hátha...Kép

Ja, nem fixáltunk, de május 20?

Kata, tényleg,majd gyere válogatni Blancinak!

Kép
seriff
 
 


SerfikémKép, édes az urad, hogy így izgul miattunk!!! Remélem most már jól fog aludniKép Szegény Zsombikám, szerintem a Panci lesz az úr a járókábanKépKép Különben már most megy a harc a játékokért, mindig az kell ami a másiknál van, másiknál csörög... A Pannus hihetetlenül beindult. Tegnap forgolódott, ma pedig egész este kutyázott. Annyira cuki! Zsombor közben vigyorog mint a tejbetök, de egy helyben perszeKép
EsztiKép, megnyugatásul, a mi napjaink sem sokkal mások. Inkább egyedül mennék hozzátok, de anyós most kidőlt, így ezen a héten nem hiszem. De szólok mikor tudnék menni.

Hú, igazi szülinapi zsúr lesz akkor májusban!!! (papírcsákó, lufi és konfettiKép)

Kép
diane
 
 


Ja, én nem gondoltam, h a gyerekemet ünnepeltetem májusban, csak még tavaly megígértük a kerti party-t tavaszra, és hát így jött ki.....KépKépTilos bármit is hozni!!!!!

Dia, mekkora járókátok van?Hogy megy a kaja? Mindjárt félévesek ,hihetetlen! Ez a másiké kell ismerős, így vagyunk itt Hanna barátnőivel is, de a nyálcsere garantáltKépKép.
És milyenek az éjszakáitok? Nyugisak?

Kép
seriff
 
 


Halihó!

Dia, Eszti isteniek a képek!Kép Bencusnak hatalmas szemei vannak. És korát meghazudtolóan értelmes tekinteteKép A nyugalmas hétköznapoknak meg csak örüljetek, lesz ez még rohanósabb, fárasztóbb.

Dia, a Panci fülharapós képe a kedvencem. Annyira cuki, és a Zsombi olyan pasis rajtaKép JÓl látom, h ingben van??!! Ezt követi majd a farmeros korszakKép Csütörtökön tudnék menni, (bárkihez), de déltől hétig. Mivel ez hosszú idő, szerintem nem megyünk, ennyi idő alatt mi tégláig bontjuk bárkinek a lakását. Az idegeiről már ne is beszéljekKép

Felébredt, etetnem kell, majd még jövökKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Szasztok!
Édik ezek a kis gepárdok, az a legjobb, hogy a képek sorrendjében is véletlenül úgy alakult, hogy először harap, majd huncutul vigyorog a barátnőm! KépArany pofák!
Tényleg nappal a fél nappalit elfoglaló járókában vannak?

Kellemes bulit a hétvégére, reménykedem hogy nem lesz eső, és játszós verzió befigyel a lurkóknak.Kép

Eszti, jövő héten szeretnék elmenni hozzátok munka után, szerdán vagy csütörtökön, konkrétabban majd telefonon megbeszéljük OK? Mikor van fürcsi?

Bogi, vannak még képek, persze, de lusta vagyok kicsinyíteni belőlük, mind ilyen 2-3 megás. De majd összeszedem magam.OK?

LAssan gyün az uram, adok neki enni.

Pusszantás!
anniecoe
 
 


Jó reggelt, ezt el kell mesélnem, egyszer sem ébredt fel éjjel Hannácska, mondjuk negyed 7óta kukorékol, de akkor is szuper! El sem hittem, amikor kinyitottam a aszemem, h már világos vanKép!

Kata, gyertek nyugodtan, várunk szeretettel!Kép

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Nálunk mostanában negyed hétkor ébresztő!Kép Ebből kifolyólag én tízkor már dőlök be az ágyba, mint egy zsák.

Tegnap kettesben vacsiztam a Petivel. És végig beszélgettük a vacsit. Annyira édes volt. f6-f8-ig az apjával volt, meg a szomszédban játszott. És ezt mesélte el, miket csináltak.Kép

Kedden voltunk dokibácsinál. Õ is megnézte most uh-n a babát. Kaptunk képet is, apja kérésére a kis cunájáról.Kép Akkora élmény ez az uh!!Kép
Most már nem teszek fel képet a pocakomról, holnapután úgyis meglátjátok. Néha hatalmasnak látom, néha nem.Kép De azért már jó nagy!Kép

Dia, lassan hozzászokhatsz, h minden játékból kettőt vegyél, és szigorúan egyformát. Ha egy kis nyugalmat akarsz magadnakKép

Ancsa, remélem lesz még kedved képeket kicsinyíteni, mert olyan jó lenne!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Serfi, szuper! Lehet mostantól így lesz! Elhiszem milyen nagy élmény ezKép Szóval ti is negyed héttől fent?!?Kép És ti nektek nincs kedvetek jönni?

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó reggelt!
Serif, ez szupcsi! Kép És a cickók hogy viselték a maratoni éjszakát?
Kis Benyókám most már harmadik napja csak egyszer ébred éjszaka, egykor. Na, ma hajnalban meg arra ébredtem, hogy iszonyatosan nagy görögdinnyéim vannak. Alig vártam, hogy végre felébredjen 5-kor a gyerök, persze, ilyenkor tovább alszik...Kép
10 perc alatt kiszlopálta az egyiket (de csutkára, még kézzel sem jött utána) - lehet ez, hogy ilyen kis mohón eszik? Mert mostanában 10 perc alatt lerendezi a kaját.
Utána pedig kicsit megmasszíroztam a másikat, és fejtem le belőle, hogy szét ne robbanjon. Kép Aventtel. Jött mint az állat, csak kicsit hozzásegítettem masszírozással.

Kata, én viszont nem fogom látni a pocakod, szóval jöhetne egy kép. (Bár igaz, én láttalak nemrég...) Kép

És tegnap így próbált elrugaszkodni az ágytól

Kép

Anyaaaaaaaaa, elég már!!!!

Kép
Vendég
 


Kata, már vissza is aludt a lelkem, ha sütne a Nap, indulnánk máris, de így elég necces, de ígérem, amint egy felhő sem lesz,vagy max. bárányok az égen, megyünk, szóval remélem a jövőhéten összejön-vagy holnap!

Eszti, hát szegény bogárkát miért kell kínozni? KépKicsi még, h forogjonKép! Cickók köszönik jól vannak, azért az igazsághoz hozzátartozik, h kb 10óra 20-kor aludt el, addig mindent kiszippantott, többször isKép! Te csak örülj,ha ilyen ügyesen és gyorsan eszik Bence, mi ebben a korban még simán 1 óránál jártunk, sőt...még sokáig...

És képzeljétek, már megy az a--ppa, a lámpa(ez nem pont ígyKép), és kapok simit és puszit isKép! Meg van ájájájájjj is,amit én anyának értelmezekKép.

Kép
seriff
 
 


Tornászlány után úgylátom tornászfiunk is vanKép De mintha nem nagyon élvezné, vagy csak erölködik? Eszti, a tíz perces evés simán lehetséges, és tényleg örülj neki, ennyi idő alatt 100-150g-ot is képesek megenni, ha van.

Én is beállok a dicsekvő anyák sorába, Peti 3 napja reggel ébredés után, és este fürdés előtt pelus nélkül van. ÉS szól ha jön a pisi, és bilibe pisil állvaKép Igaz tegnap délelőtt volt egy kis baleset, bekakilt a gatyába, de ma váltig állítja nem fog, és ez a bugyi nem lesz kakis. Hát várom, mert a kaki lassan esedékes ezidőtájtKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Serfikém, csak nem gondolod, hogy kínzom??
Azért teszem hasra néha, hogy erősödjön a háta is, eddig csak a fejét emelte és tette egyik oldalról a másikra, de tegnap meg így kilendült. Nem szoktam hason sírva hagyni, gondolhatod. Kép
Vendég
 


Kata, gratula, mostmár akkor hipp-hopp szobatiszta gyereked lesz.Kép
Ezek a kölkök meg összebeszéltek, az enyém is 6-kor, negyed7kor kel, de már egy hete átalussza az éjszakát, leszámítva egy napot. Serfikém, látod, Hanna is fejlődőképes e téren. Éjszakai cici van még?
Kata, Peti nem őrültködik a motorral. Bali már önveszélyes, nem tom mit csináljak.Elvegyem tőle?

Kép

Kép
babszy
 
 


Gondoltam ,persze, meg ne bántódj TeKép!

Kata, ez szupi, magyarul reggeltől estig, a nappali alvást kivéve pelus nélkül nyomul Peti? Nagyon ügyesek vagytok! Ma nincs játszóház?

Kép
seriff
 
 


Bogi, van éjszakai cici-mármint ugye ma nem volt-meg azt mondtam, h ha 2 van, majd magától elhagyja, ez nem zavar, aztán még lehet, h meggondolom magamKép! Azért el nem bízom, nem hiszem,h a ma éjjel is ilyen leszKépKép!

Kép
seriff
 
 


Nekem is elszállt amit írtamKép

Szóval a szobatisztaságtól még messze vagyunk. Délelőtt 1-2 órát, és fürdés előtt fél órát van pelus nélkük, amikor is szól. Talán most elindultunk afelé, ami megint csak macerásabb dolog, mnt a pelusozásKép

Játszóház nem volt. De hétfőtöl rendes bölcsi beszoktatás. Csajok, nehezebb volt bekerülni, mint egy egyetemreKép Tegnap voltunk bent, gondozónéni nagyon aranyosnak tűnt, (a játszóházban nem igazán). Persze nem akarom beadni öt teljes napra, hanem csak pár napra hetente. Meglátom hogy tetszik neki. És majd e szerint alakul. Ha nagyon nem megy, hagyjuk a dolgot. Ott legalább van rendes játszó, kint lesznek sokat, mifelénk nem nagyon van rendes játszó ahová hordhatnám. Tehát hétfőtöl új projekt indul!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

Kata, sok sikert a bölcsihez! Remélem jól fog menni!

Rakok pár képet, hogy is fürdünk esténként. Kép

Jó éjt csajok!

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


De cuki!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


EsztiKép Szuper cuki kis Benyó! Ahogy Kata mondta, ilyenkor kezdtük el Pancit tornászlánynak hívni. Ugyanígy emelgette a fejét, lábát. Alszik hason is, vagy csak háton? A Panci csak hason, ettől eleinte kicsit tartottam, de csak így szereti. Zsombi a megszokott háton, kéz fel testtartás. A fürcsis képek is fantasztikusan szupik (a kedvencem amelyiken csukva van a szeme!!!Kép, gyönyörű), kis gepárdok ilyenkor még üvöltöttek, azt hittem sosem foják szeretni, most bezzegKép Azért látom ám a husi combkezdeményeket!!! Õk mindig is 10-15 percet szopiztak és fullon voltak. Maguktól elengedték.
hihi, gepárdok is fél 7 felé kelnek!!! Viszont nálunk továbbra is fél9-9től, reggelig alvás van. (BocsKép)
De nagyon ügyi Hanci is meg a Bali is, komolyan! Jó is az, kell is az! Mármint az alvás nekünk is.
Ma plazaztam is velük, végig nézelődtek a babakocsiban, mindenki megcsodálta őket (ez a része mondjuk néha halálra idegesít. Komolyan, úgy bámulják őket mint valami cirkuszi majmokat... A csúcs amikor tapizni is akarják. Na azt már végképp nem engedem.
SerfiKép lefényképezem neked valamikor a járókát. AncsaKép, igen abban vannak napközben. Panci szomorú, hogy nem jösszKép
KataKép, na volt kaki, vagy nem volt kaki még reggel? Jó lesz a bölcsi, szerintem, neked meg nagy könnyebség az egyre növekvő pocakoddal!! Érdekes (ami a játékokat illeti), most úgy gondolom, hogy nem fogok ugyanolyanokat venni. Meg jó lenne határt is szabni, előbb utóbb úgyis a műanyag flakonok lesznek a menőkKép.
PussykámKép kókuszgolyó, pogi intézve!

pussz

Kép
diane
 
 


Nagyon Édes!!!!!! Milyen klassz, széles kádja van!

Na persze ma éjjel a szokásos két ébredés játszottKép...

Dia, sztem azért ne vegyél uolyan játékokat mert akkor is az fog kelleni ami a másiknál van, a két egyformából is-láttamKép... Ne engedd Õket tapizni!
Flakon játszik most nálunk is, na meg az órám-a telefonomat már nem engedhetem, mert Apája azt mondta, nem kapok másikat ha beoffol.

Kata, asszem mégse vágunk most neki, de d.u lehet megyünk be Apástól, hmmm? Olyan 4-fél5körül?Fagyi?

Kép
seriff
 
 


Csajok, akkor mindenki jön holnap? Ancsa, eszti igazoltan fognak hiányozni.Kép

Az idő egyszerűen fantasztikus, sokat vagyunk a játszin, Balinak van már egy haverja, a Bálintka. Olyan aranyosak, osztoznak a közös játékokon. Bali persze ma szemet vetett egy játék babakocsira, de a tulajdonosa nem volt hajlandó odaadni neki. Ez gáz? mármint, hogy játékbabakocsira gerjed a gyerek? venni azért nem fogok neki.Kép

Mindjárt jön az uracskám, megyünk leo cipőket venni.

Pussykám, anyóspajtiban nem csalódtam. Ezer hála!!Balázs továbbra is alszik mint a kisangyal.Kép A gyerekeidet inkább hagyjuk, biztos szedálod őket esténként.KépBazsa ma jön v. holnap?

Kata, hogy sikerült bejutni a bölcsibe? Megvesztegetés?Kép Nálunk is siralmas a helyzet ilyen szempontból, Andris azt mondta ne aggódjak, ezt majd ő elintézi(az ovit). Hát jó...Kép
Kata, a ti telketeknél van már aszfalt út?

Edó, veletek mi újság? megkaptad a címet e-mailen? reméelm jöttök holnap.Kép

Ancsa, ti merre lesztek hétvégén? Szerintem képeket fogsz kicsinyíteni...Kép

Serfi, tudsz tanácsokat adni virágátültetésből? Akkor holnap tárgyalhatnánk erről az izgalmas témáról is.Kép

na puszi, már nagyon várunk mindenkit!!!!

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy, nagyon nagyon jól éreztük magunkat! Balu ahogy simizte meg puszilgatta Hannát, attól kész voltunk, hazáig erről beszéltünkKép.
Isteni volt a leves, a pörkölt, a tiramuszi receptjét pedig lécci küld el, mert az valami....nagyon jóKép!
Bocsesz a mindenfelé morzsákért!

Hannácska persze hazafelé nem aludt, ellenben egy üveg kaját benyomott, meg egy kifliharmadotKép,és még be is vásároltunk az Auchanban.Most leöblítette virágfölddel, és nevelhetetlen, mert mikor Apa a kezére vert, h nem szabad, el kezdett tapsolniKép....

Dia, gyönyörűek a kis Gepárdok! Zsombi annyira drága ahogy brümmögKép,bocs ha minden játékotokat összenyálazta a csajszimKép!

Edó, jó, h végre tudtunk találkozni, már vagy ezer éve láttalak utoljára, Petinek meg gyönyörű barna szemei vannakKép!

Kata, annyira cuki Blanci pocak, h nagyon.! Tényleg biztos már a neve? Már úgy szeretném látni a képeket!

Eszti, remélem, h május 20-án tudtok jönni, addigra már Bencus is majd 3 hónapos lesz!

Ancsa, Titeket is várunk akkor! Írd be most a naptárba!Kép

Ja, és Dia, akkor ne vigyük fel a járókát a padlásra addig?Bár kétlem, h Panci bírná benneKép akkor!

Szóval csajok május 20. érkezés reggeltől, távozás:hajnalban(a következőn)!

Kép
seriff
 
 


Csajok, képeket kérek!!!!!!!!!!! Kép

Serfi, május 20. természetesen, már nagyon készülünk, és remélhetőleg nagyon jó idő lesz akkor már!

Katának pedig hatalmas pocija! Kép

Blanci, Panci, Hanci.....ezek után ha valakinek még lánya születik, csak A betűset lehet, hogy beleilljen a sorba. Kép

Na megyek, uram elkészült a baconos rántottával. Csak szerényen ezen a szép vasárnapon. Kép

Pussz

Eszti
Vendég
 


Jó reggelt!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat!!Teljesen odavagyok ezért a sok gyerekért, imádnivalóak!!Ikrek egyszerűen mintagyerekek, egy hangjuk nem volt a 15 ember között, szépen aludtak, ettek, majd elégedetten kinyúltak.Kép És ahogy Zsombi brümmög, kár, hogy nem videóztam.
Peti meg dumál ezerrel, persze leginkább az anyja érti, hogy mit. bali mondta neki, hogy: Baba, mire Peti - nem Baba, Petike! KépKép Hanna meg lehet, hogy "le lesz csapva" Peti kezéről ha nem vigyáz.Kép

Gyerekek, ugye nem haltatok szomjan, mert reggel láttam, hogy alig fogyott az üdítő, bocsi ha nem kínált rendesen az uram. Én meg a kávét felejtettem el.Kép Serfi, tiramiszi recept a szarvasi mascarponés fedelen rajta van.Kép

Kata, tényleg szuper csini kismama.Kép

Egy szó mint száz, nagyon várjuk a májust, hogy újra talizzunk!

esztikém, képeket Jóska csinált, azt mondta majd szkennel néhányat, mert nem digi.

Egyébként,Bali rettentő szarul aludt, tudtam, hogy elkiabálom.Kép

na pusza

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat! Olyan jó volt találkozni, és várjuk a májust és remélem tudunk is menni!! tényleg olyan klassz volt a sok gyerkőc így együtt és egyre csak több lesz KépKépKép. Az ikrek tényleg tök nyugisak voltak. Hanna meg ahogy közlekedett nagyon édes volt. amikor jöttünk haza (persze Peti sem aludt elKép) megmutattam neki a fogkrémet mondtam hogy a Hannától kapta na onnatól Hannázott egy fél óráig Kép A srácok meg nagyon vagányok! Én tök megijedtem mikor a PetikeKép majdnem legurult azon a lejtőn, de aki már tud fékezni ...Kép

Kép
edó75
 
 


Hi, tiramiszi KépKépKép...

Babszy, bizti felizgatta Balit ez a sok ember,meg gyerek, meg amúgy is most lehet, h új szerelme lett és örlődikKépKépKép!
Én szeretnék Hannának homokozót a szülnapjára, de Apáját még puhítani kell ez ügyben ....

Eszti:Anci? Ti jól alszotok mostanság?Hihetetlen, de Bence is mindjárt 6 hetes lesz (tudom előbb még 5)!

Kép
seriff
 
 


Á, Serfi, ha nálunk lenne még kislány, akkor tuti a Petra, nekünk az nagyon tetszik. Kép
Ja, mindjárt 6 hetes, már be is vagyunk jelentkezve kontrollra, meg csípőszűrésre. Kép

Szerintem tuti azért nem aludt Bali, mert tisztára izgatott lett a sok gyerektől, meg a nyüzsitől. Azért ezek minket is meg szoktak viselni, nemhogy őket! Kép

Mi jól alszunk változatlanul, 1x, 2x kel éjszaka. Most az időeltolódás miatt későbbre csúszik a fürdetés, fél kilencre, kb. szóval lehet, hogy így később is fog kelni, és talán beáll az egyszer kelünk rend. Ha meg nem, hát nem. Kép Kétszer 10 percre simán fel lehet kelni, nem visel meg annyira, de ha csak egyszer kellene, az sem baj. Kép

Mi ma két helyen is voltunk vendégségben, szóval ünneplős nagyfiús kertésznaciban voltunk, harisnyával. Apukám szülinapján, meg egy ismerősnél, de kisminiBenyóm nagyon jól bírta. Ha kap enni, akkor minden rendben. Kép

De jó lehetett tegnap! Nagyon várom a képeket! Kép

Ezek szerint volt motoros verseny? Jó lehetett.
Vendég
 


Hahóóó! Merre vagytok?
Mindenki kidöglött a szombati zsúrban, vagy a pöri volt rátok ilyen hatással? Kép

Dia, a héten valamelyik nap?
Bogika?
Ancsa?

Húúú, a héten remélem sok vendég jár erre. Kép

Itt eléggé bús az idő, nem esik, de lóg a lába. Azért valamikor csak kimerészkedünk. Kép

Na, valaki jelentkezhetne má!

Eszti
Vendég
 


Hi, itt százágra süt a Nap, gyerekem el is indult a terasz felé, már a szúnyoghálót lökdösi, meg kaparássza, pedig már voltunk kint vagy másfél órát. Csak sikerült Neki, kinyitotta, és ki is mászott, most meg nyafog, mert visszahoztam, na de egyszál bodyban hideg van ott kint, majd mindjárt adok Rá vmit,aztán kinézünk...Kép

Kép
seriff
 
 


Helló!

Vagyok ám! Szombaton mi is nagyon jól éreztük magunkat, remélem megmarad ez a legalább kéthavonta nagy találkozásKép Olyan jó volt ez a sok gyerek együtt, és tényleg egyre csak többen lesznekKép Májusban már Bencus is csatlakozik a nagy csapathoz, és már nem az ikrek lesznek a legkisebbekKép Akik egy tündér édes jó gyerekekKép De ez elmondható bármelyik gyerkőcrőlKép
A kaja isteni volt, tiramuszit nekem is meg kell itthon csinálnom, utasításba kaptam. Receptet keresem a boltbanKép

Mi ma reggel megjártuk a bölcsit. MInden oké volt, mert persze ott voltam. Holnap is megyünk, kicsit hoszabb időre, 2-3 órára, de még akkor is ott leszek. A neheze majd akkor jön, ha elmegyek. Nem tudom hogy fogom bírniKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, ügyi lesz Peti meglátod!

Na, végül ezt vettük, sztem tetszik Neki:Kép

Kép
seriff
 
 


Nagyon-nagyon cuki!!!Kép És tud vele menni?

Kép

Kép
tikata
 
 


Mi meg ilyen járgányt vettünk pénteken a Petinek:

Kép

Itt pedig néhány kép előzetesként Esztiéknek. A többit most vitte el Józsi digitalizáltatni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Édesek!Mit esznek?

Peti bicaj nagyon király,mehet Apával hegynek fel, hegynek leKép!

Hannácska még nem teljesen érzi, h mit kéne csinálni, de tanítjukKép!De cuki,mert vigyorog állandóan!

Kép
seriff
 
 


HANNÁNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!

Puszi

Kép
edó75
 
 


Köszi!Kép

Kép
seriff
 
 


És még kaptam Kisvakondbábot isKép.
Remekül ugrál egyébként a taxinKép, de 1 m-t már maga is haladt...Kép

Kép
seriff
 
 


Csajok, nagyon jók a képek! Kép
A gepárdok nagyon husik, látom, azért szeretnek zabbantani! Nagggggyyyon helyes! Kép

Kata, Peti hogy viseli a bölcsit? És te??? Kép Tényleg, még nem is mesélted, hogy ő hogy viszonyul anya növögető pocakjához?

Hannának boldog névnapot! Kisvakond rulez, nade ez a motorka...... hát ez nagyon kafa. Kép Szerintem pár nap, és rohanhatsz utána. Kép

Mi ma nagyot sétáltunk, és most meg hatalmasat aludtunk, együtt a fiammal a mi ágyunkban.... ilyen se volt még. Ebben a nyomi időben olyan jó volt vele ott szunyókálni. Kép

Puszi
Vendég
 


Eszti,aludj is,pihenj,amíg Bence is(séta közben ez Neked úgysem megyKép)!
NAgyon nyomesz idő van,de azért kb 3 órát mi is voltunk kint, a kertben, a fűben-nem a miénkben.

Kata,ma milyen volt a bölcsi?Ma is ottmaradtál? Vagy addig mit csináltál?

Bogikám,homokoztok?Vagy lejtő-motogp van?

Gepárdkák?

Edó,Peti hogy viselte a gyereksereget?

Ancsa,Ti már megint elutaztatok?

Kép
seriff
 
 


Hannának boldog névnapot kívánunk mi is!Kép

Bölcsi jó volt. Két órát voltunk, végig kint az udvaron. Én is ott voltam. Petit terelgettem, beszélgettem a gondozó nénikkel. Az egyik nagyon aranyos és szimpi, a másik már annyira nem. De szerencsére 90%-ban ott van mindkettő. Vannak segédek is, azok is aranyosak. Eddig tetszett.Két órán keresztül motorozott az udvaron, megitta a tízórait is szépen. Holnap már ebéd is lesz, és tíz percre elmegyek majd.
Egyébként olyan aranyos és ügyes.

Ez a kisvakond ez báb, vagy plüss állatka? És hol vettétek? Egy kisfiúnak keres ilyet nagyon az anyukája.

Petinek megjött az új ágya!Kép Apája talán már ma össze is szereli.
Gyerek meg rója a köröket az étkezőasztal körül a bicóvalKép

A növögető pocakom annyira nem érdekli. Tudja, h picibaba van benne, és ennyiKép Szerintem akkor lesz érdekes a dolog, ha majd a kiscsaj hajlandó lesz és képes lesz vele autózni, vagy kergetőzniKép Addig meg....Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, ez egy báb, és az interneten keresztül rendeltem, megkeressem, h hol pontosan?
Hű, és ma már azúj ágyában is alszik Peti? Kérünk majd fotót róla!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Serfi, Hannának boldog névnapot kívánunk mi is!!Egyébként tényleg kint vagyunk egész nap a játszin, annyira jó ez az idő. Balázs nagyon élvezi, megvannak már a haverok, meg itt az alkalom a szocializációra. Ne vedd el, az másé, add kölcsön másnak is és hasonlók...KépKépnéha azért nem egyszerű, főleg ha valaki berobog valami hiper-szuper járgánnyal.Kép

Tényleg, a járgányok nagyon vagányok!!Hanna hogy vigyorog!!Kép

Kata, és hány gyerek jut 2 bölcsisnénire? Tudják, hogy melyiket mikor kell tisztába tenni? Lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem ilyenek jutnak eszembe.

Fél 7 és még süt a nap!!

na pusza

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk, nem utaztunk el, dehát szabi után munkahegyek...ugye. Hétvégén viszont előre lebizniszelt családi program volt, de örülök, hogy azért van néhány kép, amit feltettetek.

Édi minden kölök, és ha még ilyen jól is viselkednek? Nem lehet, hogy az anyjuktól öröklik a jó tulajdonságokat?Kép

Tegnap voltam Esztiéknél, Benyó arany pofa gyerek, úgy tud mosolyogni!!! Tele hassal persze. De nála a sírás is csak ilyen cicanyávogás, szóval egyáltalán nem is sírás az. Na ezt jól elmagyaráztam. Szóval édi pofa mintagyerek.

Na most viszont mennem kell, dolog van!
Mindenkit puszilok! A május 20. beírva, remélem, jelen leszünk, a meghívást köszi!
anniecoe
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: