Új privát üzeneted érkezett!

Igen! Kép

Lehet, hogy én nem fogom bírni vasárnapig és ha ma nem jön meg, holnap csinálok tesztet.

Ja és ha ma vagy a 28. napon, akkor még nem feltétlenül kell mutatnia a tesztnek. Kb Te is most vagy a PÉ utáni 14. napon, ugye? Szerintem ismételd meg Te is a tesztet vasárnap, ha addig nem jön meg!
Julcsi2
 


Kriszta,
hát, ha addig se semmi, akkor persze! Kép

De annyira tudom, hogy csak b*szakodás van! Holnap fog megjönni! Direkt!!!

angel37
 
 


Sztem én már inkább 16. v. 17. napon vagyok pé után... de mivel nem mérek, ez csak következtetés az eddigi ciklusaim alapján, ami most nem látszik működniKép(eddig bejött)

angel37
 
 

 
 

Ha lenne egy poz. tesztem, biztosan már aznap nem jönnék be és egy pár napig csak pihennék otthon. Az Uh-ig mindenképpen.
Julcsi2
 


Angyal
Sztem a ciklusok nem tök egyformák.Lehet, most később volt p.é.-d,meg hát vannak extrák is.KépEgy cikkben olvastam,hogy utóbbiak a norm tüszőrepi után 1-2 nappal következnek be.
Lényeg,hogy bizakodom!!!!KépKépKép

Julcsi
Vmi érzékeny tesztet már holnap is megejthetsz,ha gondolod!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kép
Én akkor is bejöttem volna! Kép

angel37
 
 


sziasztok! Ide is beírom, mert itt - úgy látom - nagy a pörgésKép
Új vagyok itt, bár olvasgattam a beszélgetéseiteket korábban.Ma vagyok az 50. napon, még nem jött meg, a 35. körül csinéltam tesztet és negatív lett. Januárban találtak egy cisztát, akkor is sokat késett - valószínűleg amiatt, de aztán mondta a doki, hogy fel fog szívódni. Egy hete megint éreztem, hogy fáj a cisztám, időnként görcsöl a hasam, és pár napja a mellbimbóim érzékenyek.Nem hinném, hogy lenne valami, jövő hétre bejelentkeztem UH-ra, csak érdekelne, hogy volt-e már így valaki, hogy ilyen sokáig nem jött meg, és mégsem vár babát.Bocs, hogy hosszú voltam.
sziasztok!
csellista_lány
 
 


Csellista_lány
Én pont 50 napig húztam egy ciklust,és vagyunk még így néhányan!Részvétem miatta!Kép
A cisztádtól simán késhet!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sajnálom Csellista_lány! Kép Kép
Minek is panaszkodok akkor én????????
Julcsi2
 


Melyik teszt a hiperérzékeny?
Julcsi2
 


Angel, sajnálom a negatív tesztet, egész reggel rád gondoltam és nagyon drukkoltam, de még ne add fel. Mi lenne, ha holnap reggel kivételesen megmérnéd a hődet? Azért az kiderülne, hogy még fenn van-e vagy már nem annyira.
Drukkolok még tovább!!!!!!

Nekem ez a teázás teljesen bedurrantotta a cickóimat. A palástfűtől extra módon fájtak ciklus végén és most a 9.napon a jobb még mindig fáj. A hőm 36.5 úgyhogy szerintem a hétvégén peteérés lesz. Apa nem menekül!!!!

Julcsi, neked is mennek a drukkok!!!!!!!!

Breninek is!!!!!!!!!

Asszem nekem is a pozitív tesztes nap előtti nap lesz az utolsó munkanapom. Sajnos minden hónapot úgy kezdek, hogy remélem ez lesz az utolsó, de sose jön be. Kép Azért, szar így dolgozni hosszú távon! Már egy éve!!! Gondolhatjátok mennyire hatékony a munkám.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


A Qupido pl.,de van még egy 10-s,asszem.Mindjárt utánnanézek.Az biztos,hogy a Roosmannban lehet kapni.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Tényleg! Én is akartam már kérdezni, hogy a Medilab teszt (lógatós Kép) mennyire érzékeny? Lehet, hogy hülye vagyok, de nem volt rajta a hcg mennyiség! Azt írta, hogy (elvileg) már várható mensi előtt két nappal is kimutat, de ezt azért erősen kétlem, hogy mindig és minden esetben!!!

Üdv, Csellista lány!
Cisztákhoz nem értek Kép

angel37
 
 


Nekem DM van közel, remélem ott is lehet kapni. Ha nem jön meg, akkor reggel megcsinálom. Nem bírom tovább ezt az idegbajt! Kép
Julcsi2
 


Köszi, Kamilla Kép
gondoltam már a hőmérőre, de általában megjövetel után szokott leesni, és nem lennék előbbre Kép

Hű, ez a palástfű ilyen lórúgás??? Mennyit iszol belőle naponta?
És hány evőkanál lett a végeredmény legutóbb? Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Angel!
Nagyon-nagyon sajnalomKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Julcsi!
Nalunk az Auchanban is van 10-es erossegu!Bar nem tudom hogy milyen minosegu lehet!Drukkolok hogy ket csikod legyen!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla, a munkával sajnos én is így vagyok! Kép
Julcsi2
 


Most tuti meglett a nyolc.

Az a vicc, hogy most nem is iszom palástfüvet csak a második félidőben ittam. Elsőben cickát iszom és mégis dagad a mellem. Látszatra nem nagyobb csak feszül mintállat.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Julcsi, és AngelKép
Én nagyon drukkolok Nektek. Mondjam, hogy én is mensisen görcsöltem? Meg volt egy kis folyás, ami átment barnába kb. egy hétig, azt elmúlott. De ez a barna inkább olyan világos barnás rózsaszín volt. A barátnőm is barnázott, meg fájt a hasa, és lám, már a múltkor dajkáltam a 4hónapos kisfiátKép
Higgyétek el, hogy a baba akkor jön, amikor nem számítotok rá!!!
Én reménykedek, hogy Nálatok is ez a helyzetKép ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

És teszteljetek! Reggel, vagy hajnalbanKép
Vendég
 


Köszi Haga! Reggel tesztelek! És a kétcsíkos lesz is jövök! Kép Ugyanis SOS munkát kaptam. Kép És a kolleganőm nem lesz hlnap és a jövő héten sem!
Julcsi2
 


Nem tudja valaki hogy mi lehet Beukaval???????????
Mar regen jelentkezett!Meg otthon van nem?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok Lányok!

Móni, Lara!
Jobbulást mindkettőtöknek. Kép

Angel!
Sajnálom a negatív tesztet. Kép Hátha még korai volt. Drukkolok!!! Hátha nem is lesz szükség a HSG-re.

Julcsi! Ne kattanj be, az nem tesz jót.

Ági!

Jól hangzik a babakocsi. Nekünk is megvan már a jelölt, valószínű, hogy ma megvesszük. Az eladónő fél órás előadást tartott a két tudatlan leendő szülőnek a babakocsi rejtelmeiről. Kép Egyébként nekem már hullámzik a hasam, illetve a kis élősködő elég szokszor "kinyúl" .Kép Tegnap két oldalról is támadott, szinte ugrált a hasamban.

Betti
29+0!!!!!

Betti
betti73
 
 


Haga, aranyos vagy! Kép
Nekem nincs semmilyen folyás, és nem is fáj. Ez a fura. Még egy tesztet azért megér a dolog! Kép

Kamilla,
Hm, érdekes, hogy első felében is feszül... hogy lehet ez vajon?

angel37
 
 


Csak egy gyors bekukk, majd du írok.
Angyal Kép
Julcsi, be ne kattanj!
Okr, Ancsa, köszi az infókat, képeket
Lara, király
Betti, Kép
potter_76
 
 


Betti, igyekszem! Kép
Hogy telik az idő, mekkora babád van már!!!!!!
Julcsi2
 


Infot sajna nem találtam a tesztrőlKépEgy leányzó ajánlotta anno,de hát képtelenség visszakeresni.
Vmi Pregimax rémlik,de lehet máshonnan!Kép

Ja,és nem vettem ezt akkor,mert egy darab volt csak belőle,az is bontottKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nem baj Okr, azért köszönöm, aranyos vagy! Kép
Julcsi2
 


Lehiggadtam! Hurrrrrrrrrrráááááááááááááá!!!!!!!Kép Kép
Julcsi2
 


Én is ebben a cipőben járok, terhes nem vagyok(bár nem teszteltem) de még nem jött meg...

Julcsi! A DM-ben lehet kapni másféle tezsteket v iszonylag elfogadható áron...

OkR!
Én azt írtam hogy AKAROK orvoshz menni!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska, és miért nem tesztelsz? Hogy bírod? És miért vagy benne biztos, hogy nem vagy babás?
Julcsi2
 


Zsuzska, és miért nem tesztelsz? Hogy bírod? És miért vagy benne biztos, hogy nem vagy babás?
Julcsi2
 


Móni-hír: tegnap kissé belázasodott, de szerencsére mindene negatív. azt gyanítják az orvosok, hogy pszichés eredetű, kapott kis nyugtatót este. Reggelre láztalan volt, most egy kis hőemelkedése van, remélem, hogy ennyi és innentől csak egyre jobban lesz. A sebe sem fáj már annyira. Üdvözöl mindenkit. Kép

sziasztok:
Verus

Kép
verus
 
 


Moninak Jobbulást!!!!Szegényke!

Zsuzska
Asszem kéne egy szemüveg!KépBocsi!

Julcsi
Pecsét,nem pecsét????Híreket kérünk!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Móni, gyors jobbulást!
Verus, köszönjük a híreket.

Okr, nem nagyon van semmi újság!Ugyanaz mint délelőtt.Egy kis világos. De sajnos így szokott kezdődni. Második nap már erősebb. Nem tudom mit csináljak. Vettem egy One Stepet, de félek nincs értelme megcsinálni.
Julcsi2
 


Julcsi
Ha reggelig nem lesz erőssebb ,akkor csináld meg.Ha erősödik ,akkor majd a következő hónapban veszed jó hasznát!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi a híreket Verus! Móninak jobbulást kívánok!!!

Csajok, mi ez a pangás?

Julcsi,
már jobban vagy? Kép

Angyal,
akkor hétfőn elmarad a műtét? Remélem azért egy baba befigyel "kárpótlásul". Kép Amúgy tényleg szívás.

Ancsa, Okr,
a képek nagyon tetszettek. Babataxi...hehehe...de nekem kell tolnom hátulról?? Miért, nem fötör vele a gyerek elég kitartóan? Na, akkor majd csak lejtőn lefelé használhatja. KépKépKép
Lábzsák van a kocsihoz, egész vastag, meg esővédő. Alul meg valami háló bevásárláshoz. Majd ha sok cuccot vásárolok, akkor a gyereket rakom oda, a cuccost meg a kocsiba. KépKépKép

Betti,
egyszer láttam a tvben egy ilyen igazi hashullámzást, amikor az egész hasat elvitte hol jobbra, hol balra. Ehhez képest az én hasam még csak lájtosan fodrozódik...bár gondolom még nincs akkora tömege a bébimnek.Az oldalamon még nem próbált meg kijönni. Kép Inkább a bordáim felé tör. Kép
Nem mostanában kell UHra menned? Én a 29. héten
voltam.

Inci,
lehet, hogy azért akart a köldöködnél kijönni, mert arra látta a fényt. Kép
Milyen a mamaszerep? Én el sem tudom képzelni...még a bonsaiom is kimúlt a nagy gondoskodásban...Kép

Ma hozzák a kanapénkat. Csak kis darabban láttuk az anyagmintát, remélem nem lesz gáz. Kép És úgy néz ki, hogy 3 év után lesz függönyünk is! Remélem a szembeszomszédok nem lesznek nagyon csalódottak, hogy nem látnak minket nonstop. Kép
potter_76
 
 


Ági, igen.Kép

Húúú, én nem tudom hogy bírtátok függöny nélkül!!!!!!!! Bár a férjem utálja a függönyöket! A kerítésünk úgyis olyan, hogy nem lehet belátni, de én nem bírom függyöny nélkóül. Olyan lakatlan úgy a ház.
A zsomszédok tuti, hogy reklamálni fognak!Kép
Julcsi2
 


Potter
Akkor nálatok igazi nagyberuházás van folyamatban!Kép
Tök jó,hogy a kocsihoz ennyi minden van!Majd tegyél képet róla,ha tudsz.Igazából a függöny is érdekelKép
A babataxinak van egy hátulról tolós lehetősége is.Inkább féknek van sztemKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Potter,
nem tudom, mit csináljak! komolyan! most tök úgy érzem, hogy mindjárt megjön... ha este hétkor felhívom a dokit, és lemondom, akkor tuti, hogy megjön negyed nyolckor, akkor meg igazán agybajt kapnék! pedig úgy szeretném ma letudni...
miért vagyok én ilyen béna??? Kép

angel37
 
 


Angel, igazán remélem, hogy a végén a lehető legjobban alakul a dolog! Kép
Julcsi2
 


Angyal
Még holnap is lemondhatod,ha nem jön meg!Ne izgulj!Erről nem te tehetsz!Egyébként meg ehhez a dokid biztosan hozzá van szokva.Hiszen nőkkel foglalkozik egyfolytában.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lara!
Remelem mar otthon vagy es minden rendben van!!Kivancsi vagyok az eredmenyedre!!

Moni!
Neked meg jobbulast kivanok,sajnalom hogy igy alakult!Kép

Odett!
Veled mi ujsag??????

BEUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MIERT NEM JELENTKEZEL????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok jó reggelt!

Finiselőkkel mi a helyzet?
Remélem még nem jött meg senkinek.

Én ma vagyok a 10. napon és szerintem tegnap lett volna a nyerő nap, de természetesen nem volt semmi. Fábrit néztünk, ami nem volt egy nagy durranás és jól elaludtunk rajta. Pedig tegnap jó erős két csík volt az ov.teszten és ma reggel 2 tizeddel feljebb volt a hőm mint tegnap. Picit fura, hogy ilyen hamar történik mindez, akkor most a 24.napon már meg is fog jönni? Ki érti ezt. Tiszta "pete-érlelő gyár" vagyok mégsincs soha semmi eredmény. Azért még egy ici pici esélyt adok annak, hogy ma este elcsípjük petikét, de lehet, hogy már késő lesz.
Na mindegy. Ez most nem annyira érdekes téma, mint az, hogy mi van Julcsival, Angellel és Brenivel?????????????????????????????
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Julcsi,Angyal,Reni tessék jelenteni a mai helyzetet!!!!!!!!!!!!!!!

Lara
Ha netközelben vagy,jelentkezz!Kép

Kamilla
Tegnap előtt ha volt akció ,az is jó lesz,a petéknek!KépNa,és ma este is húzzatok bele!!!!

Nálunk mondjuk nem nagyon működik,ez az időre sex,sőtt akkor sosem esik jól.KépMás nem tudom,hogy van ezzel?!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!!!!!!

Sajnos már nem volt miért tesztet csinálnom, úgyhogy megmaradt jövő hónapra!Kép Kép
Nincs rossz kedvem, hála az égnek! Apától kaptam egy infraszaunát, amit ma szerel össze. Nem is tudtam volna használni, ha babás vagyok, pedig olyan örömmel vette.
Na jó persze nagyon boldog lennék egy pocaklakóval, de a lényeg, hogy nem vagyok magamalatt. Elkezdek tornázni, szaunázni (és veszek magamnak ruhákat!Kép )
Tegnap voltam magamalatt barnitól, így este már nem lepődtem meg.

Kamilla, PÉ előtt még a 3. nap is nagyon esélyes, sőt valakinek 4-5 nappal is előtte, úgyhogy ne aggódj!

Okr, nekünk sem megy időre!Kép De ez lehet, hogy nem is baj! Kép

Egyenlőre nem vágyok yz intézetbe vissza. Egy kicsit szeretném felhőtlenül élvezni az életet. Azt hogy kész a házunk, hogy itt a tavasz és megcsinálhatjuk az udvarunkat és világosban érünk haza és egy csomót kint lehetünk a friss levegőn, hogy jövő héttől lesz két kiskutyánk, szóval igazán van minek örülni!

Pussz Mindenkinek!

Tényleg Beuka, mi van Veled?
Angel, ugye még mindig semmi!?
Julcsi2
 


Julcsi
Kép
Akkor jövő hónapra átcsoportosítom a drukkokat!Kép
Milyen az az infraszauna?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok csajok!!!

Julcsi!!!
Sajnálom,de azért ügyes vagy ,hogy így kezeled a dolgokat!!!!Csak így tovább,nálam is bevált!!!!

Beuval nem tudom mi lehet,nem válaszolt a mélemre se!!!Remélem minden ok velük,csak dolgozik és utána nagyokat pihenget!!!!
De ha olvasol minket,tessék jelentkezni!!!!!!

Többieknek mennek a drukkok!!!

Nálunk nem tudom mi volt éjjel de nagyon sz...l aludtam,Regina is sokat mocorgott,lehet időváltozás jön??Most meg kicsit nyomott vagyok.

Na megyek is,mindenkinek szép hétvégét!!!

Anita (26+2)!!!!!!!!!Húúúú
csanita
 
 


Okr, hát én igazából a hagyományos szaunát imádom. De annak a költsége iszonyú drága. Ha egyszer bekapcsolod, annak az áramdíja 3000 Ft körül mozog. Az Inrának meg kb annyi a fogyasztása minte egy hajszárítónak. Infrasugárzók vannak benne(egyébként úgy képzeld el, mint egy rendes szaunát: kis faház, csak nincs benne kő, amit locsolhatsz). Az élettani hatása nagyon jó: izületekre, bőrre, fogyásra és felfrissülésre. Szóval remélem ma este már üzemelni fog.
Ez az olcsóbbik fajta, amit meg lehet venni akár a Bricostoreban lapra szerelve. Bár szerintem ha méretre gyártatunk akkor is ugyanezt kapjuk a 3*-áért csak akkor beüzemelik nekünk.. De apa ügyes és össze tudja szerelni!Kép
Julcsi2
 


Julcsi
Húha!Szuper lesz nektek este!KépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Üdv Csajok! Kép

Tegnap, mire hazaértem megjött, éjszakára meg be is indult szépen! Kép Biztos nem gondoltok épeszűnek, de komolyan, olyan boldog vagyok! Kép

Most kicsit azon izgulok, hogy tényleg elmúljon hétfőre! Emberi számítások és tapasztalataim alapján el kell múlnia, de már ki tudja... Kép

Julcsi,
sajnálom Kép
Infraszauna? Az igen! Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?