Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla
Te mostanában nem mérsz?Ritkán jössz a hőmérősbeKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Akit érdekel:

A fertyben regisztrálni kell,majd belépsz a mailben kapott jelszóval ,és my charts.Ott enter data-ban be kell írni a hőt,ponttal elválasztva pl. 36.3 +időpont,és még sok más lehetőség is van a long verzióban.A mensesnél /spotting-ot kivéve / kiválasztott opcióval új ciklust kezd a program automatikusan.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jajj,ezt a hőmérősbe akartam írni!Bocsika!

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Kriszti!

Mérek, csak egyelőre nem mutat semmi érdemlegeset a görbe. Majd ha megvolt a pé-m, felteszem. Szerintem köv. hétfőre már látható lesz valami.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok MindenkiKép

Kép
Vendég
 


Szia Haga!
Hogy vagy?

Kép
breni
 
 


Okr,
nem veleszületett dolog, és bármikor kialakulhat. Mondjuk klimax után már nem. Kép Na, ez morbid volt. A ciklusleállítás is olyasmi, mint a mesterséges klimax, hogy "sorvadjon" a rossz helyre került nyálkahártya. (Persze sajna a jó helyen lévő is fog.)
Annyi sz.rság van, nem is érdemes semminek sem utánanézni. Elég, ha én riogatom a társaságot. Kép

Okr, Ancsa,
mit tudtok a Pierre Cardin 2funkciós babakocsiról?
Én annyit, hogy a belső része meg az oldala kiszedhetős, moshatós, első kerekek bolygósíthatóak, mindenféle kiegészítő van hozzá, 2 irányból tolható, állítható magasságú, nagy kerekű, de könnyű, vízszintesig dönthető, zsír új állapotban 26 ezer HUF. Meglepődtem, mert ismerősök 80 ezer HUF körül vettek, de azt hiszem, azokhoz volt hordozó is. (Mi kaptunk olyat külön.) Ez reális ár? Mit kell még nézni rajta?
Autónk nincsen, így majd a babakocsihoz vesszük, nem fordítva. Kép
potter_76
 
 


Senki sincs? Kép

Kép
breni
 
 


Breni,
én vagyok, nemrég jöttem haza.
Néztem babakocsit, meg voltam bőrgyógyászaton, de sajna nem nyertem bebocsájtást...nem volt nálam beutaló. Kép Még el kell talpalnom a háziorvosomhoz papírért.
Király idő van odakint! Kép
Gratulálok az évfordulótokhoz, és remélem, majd másért is holnap. Kép

Szia Haga,
látom, jó a kedved.
potter_76
 
 


Potter!
Az a Piere Cardin tetszik amiről írtál?A bőrgyógyászaton miért voltál?
Remélem hogy lesz mit ünnepelni holnap.Sőt úgy érzem megkéri a kezem(de ez csak én gondolom így)Megérzés.Eljegyzés már 3 éve volt.Mostanában sokat beszélünk róla és azt mondta meglepetés lesz mikor,mert nem akarja hogy tudjam a napját.KépHát ez nem vmi érthető mondat.

Kép
breni
 
 


Kép

1 kis segítség.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Breni,
Kép Úgy legyen. Nálunk nem volt leánykérés, csak "elvettek". Kép
Azért is az a kocsi tetszik, mert velünk szemben van a bolt, csak át kéne tolni. De jól is néz ki, az eladó is vágta a témát.
Megváltozott az egyik anyajegyem nem jó irányban, meg akarom nézetni.
potter_76
 
 


Potter
A PCardin sztem jó,bár a családineten írta egy csaj,hogy hamar kinövi a gyerek,mert kicsi.Sztem ez ne tartson vissza tőle,mert előbb-utóbb váltotok majd sportkocsiraKép,vagy bébitaxira.Addig meg jó!!!!!!
Ja,és az ára SZuPER!Kép
Nekünk gyerekülés van PC,elégedett vagyok veleKép
(a kinövős dolgot azért írtam,hátha más is ezzel ellnérvel majd)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Lara!
Varom mar a hiredet nagyon!!Remelem minden rendben volt!!!!Kép

Agi!
Amit lattam most a neten,az szerintem is jo!!!!!!
Csak meg egy kerdesem van hozza.hogy teliesitheto???Jol valasztottal!Szerintem arban is jo,mert amit en eddig tokeletes kocsinak neztem az kb.40000Ft!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Inci
Köszi!Akkor nálunk,mostanában csak lány sikerülhet!Sebaj,legalább lesz gazdája a rózsaszínű cuccoknakKépNo,persze,ha kivárjuk a májust,apa örülhetKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


SZIASZTOK!
MEGYEK HAZA.DRUKKOLJATOK.

Kép
breni
 
 


Szia Reni!!
Szoritok nagyon!!!!!!Remelem gyonyoru szep es boldog nap var rad holnap!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ezt nézzétek!
ELÕSZÖR A SZÖVEGET OLVASSÁTOK EL!

UH- on az 5 hónapos várandós kismamánál észrevették, hogy a babájának olyan
gerincproblémája van, ami miatt életképtelen lenne születése után. Az
orvosok a méhen belüli műtét mellett döntöttek. Jól, mert a kisbabánál
semmi gond nem lett születése után. Sőt teljesen egészséges. A műtét alatt
a pici kinyúlt és megfogta az orvos kezét.
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni
Naná,hogy drukkolunk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Reni,Angel!
Mennek a drukkok!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni,
drukk.

Vica,
láttam erről a kislányról egy filmet régen, akkor már pufók 2 éves forma volt. Kép Nem semmi sztori.

Okr, Ancsa, köszi.
Fogalmam sincs, hogy téliesíthető, azt nem kérdeztem. Mik a lehetőségek? (Bundát veszek a gyereknek? Kép)
potter_76
 
 


Fog hullámozni a hasam? Néha már elég alienes, de még nem eléggé! Kép
potter_76
 
 


Bébitaxi? KépKépKép Az micsoda?
Van már kengurum, sokat szeretném használni. Kép
potter_76
 
 


Ha lábzsák van hozzá,téliesíthető!Kép
Sztem majd mindegyikhez van,de lehet venni is,birkásat is ha az a szimpi.
Még egy tanács:esővédőt feltétlen vegyél hozzá!Nem drága,de nagyon jó.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Vica
Szuper a kép!Apa is elámult tőle(jobb vállam felett kukucskál)

Potter
Az olyan kis jármű,amit te tolsz hátulról.Vn amelyiknak teteje is vanKépNagyon jól néznek ki!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ugy latszik eltunt az uzenetem!Kép

Nekunk is volt kengurunk,de nem sokat hasznaltam,mert nem birta a derekam!

Bebi taxi:
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Bébitaxi:
Kép

Pikkolo esernyőkocsink:
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na csajok. Megtettem életem első komoly lépését a kivizsgálások felé. Bejelentkeztem az újdonsült dokimhoz. Persze megint sikerült kifognom egy sztárdokit, akinek a legkorábbi időpontja április 7, de legalább már be van írva a naptáramba.

Angel! Breni! Drukkok!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


SZiasztok, vissza tudtam jönni egy kicsit!

Vica,
láttam a képet még régebben! Nem semmi! Kép

Kamilla,
gratula az új dokihoz! remélem beválik! Kép

Hashullámzás, bébitaxi, hű de távol vagyok én még ettől!!!

Ja, még mindig semmi nálam! Kép

angel37
 
 


Talán nem is vagy olyan távol,mint gondolod!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


A legjobb esetben is még biztos pár hónap! Kép

angel37
 
 


Potter

Ne izgulj fog hullámozni.Időnként olyan lesz mintha a köldöködnél akarna kibújni.A hasamat amikor mozgott a férjem lekamerázta, azóta is jót nevetek rajta,ha megnézem.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
Lara túl van a műtéten, ha minden jól megy, akkor holnap hazaengedik.
Eddig minden rendben van.
Én a férj vagyok.

Kép
lara26
 
 


Szia Lara ferje!
Koszonjuk az infot!!!Orulok hogy minden rendben van!Jobbulast kivanok neki!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lara férje
Köszi az infot!Szuper,hogy jöhet haza az asszonykád!
Lara:Várunk!!!

Angyal,Reni
Itt ülök tűkön!!Mi lett a teszt eredménye????????
Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziazstok!

Tegnap este értünk haza Salzburgból, nagyon jó volt, elég fáradt vagyok.

A Moni jól van műtét közben volt egy kis gond, a héten még benn kell maradnia, de a lényeg hogy sikerült a műtét!
Majd ő részletesen mesél...

Nálam még mindig semmi, de most tuti 100000% hogy megyek dokihoz...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon remélem, hogy hamarosan itt leszel móni és Te írod le a történteked! Mielőbbi felépülést Neked és csak jó híreket! Puszi

Angel, Reni én is küldöm a drukkokat. Ha jól emlékszem Reni ma nem lesz.

Lányok, nekem ma kellene megjönnie. Előtte 2-3 napot szoktam barnázni, de most semmi. Amit 2 napja művelek, az borzasztó!!!! Nagyon reménykedek, amit nem lenne szabad. Vezetés közben elbőgtem magam, mert arról ábrándoztam, hogyan mondom el a szeretteimnek, stb.... Kezdek teljesen begolyózni. Pedig ma is mensisen fáj a hasam. Minden egyes alkalommal remegve megyek a wc-re, hogy mi vár rám!
Julcsi2
 


Kamilla gratulálok az első lépéshez!!!!!!Jó, hogy megtetted! Kép

Zsuzska, hajrá!!!!! Gyerünk, majd meglátod micsoda megkönnyebbülés! Kép
Julcsi2
 


Julsi
Ejha!Neked is megy sok drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++Mikor szánod el magad egy tesztre?????

Zsuzska
Miért nem akarsz dokihoz menni?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr! Köszönöm!Csak vasárnap. Ma vagyok a PÉ utáni 14. napon. Azért az is lehet, hogy megszűnt a barnázás és csak hopsz megjön. Lehet, hogy az Aloe hatása. És antibiotikumot is szedtem ebben a hónapban két hétig. Szóüval azért próbálom nem beleélni magam. Keresem az okokat. Azért nagyon köszönöm a drukkokat, most tényleg nagyon örülök nekik!Kép

Remélem ANgel dupla jó hírrel jön! KépÉs ad egy kis biztatást!
Julcsi2
 


Lara férje, köszi az infót! Nagyon jó, hogy minden a legnagyobb rendben, és várjuk Larát!Kép
Julcsi2
 


Julcsi
Az antibiától biztosan nem múlt volna el a barnázásKépAz aloet is kizárnámKépSztem ennél sokkal szebb oka vanKép
Ha vasárnapig nem jön meg,teszt nélkül is egyértelmű az ok!Nemde??

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, most voltam a wc-én és van valami folyásom már. Bocsánat mindenkitől! Köze nincs a vérhez és még a barnához sem, de kezd világos barna lenni. Szóval úgy néz ki korai volt az öröm, de azért még reménykedem egy picit.
Julcsi2
 


SZiasztok, köszi a drukkokat.

Életem első éles tesztje egycsíkos Kép

Nem jött még meg, és pecsét se volt. Pedig most már azt szeretném, ha azonnal megjönne.

Nincs szar kedvem, bosszús vagyok, hogy kiszúr velem a szervezetem Kép Kép Pont most, mikor a hülye HSG miatt fontos lenne. Eddig mindig jött időben vagy inkább előbb. Ááá...

Julcsi,
hasonlóan voltam én is! remélem nálad jól alakulnak a dolgok! Kép

Lara,
örülök, hogy túlvagy, és hogy jól sikerült!

angel37
 
 


Angyal
Nem lehet,hogy később volt p.é.-d,ebben a ciklusban?
Sajnálom azt a fránya egy csíkost!KépKépKépKép

Julcsi
Talán még van remény!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel! Kép
Igen, én is ezt érzem. Tudod ebben a hónapban azt gondoltam, hogy most nem bej, ha nem lesz baba. NAgyon szeretnék elmenni bulizni és a nyári nyaralást is végig szeretném szórakozni.És nem is lett volna semmi baj, ha 3 napja elkezdek barnázni. De mivel nem ez történt elkezdtem beleélni magam! És nagy szivatásnak tartom! Nekem sem szokott késni. Ez nagyon csúnya vicc! Remélem a Te teszted csak korai volt! Hanyadik napon vagy most PÉ után?
Julcsi2
 


Reni nem küldött Neked SMS-t?
Julcsi2
 


Kriszta,
fene tudja már... a cicik elkezdtek jelezni már a 15-16. nap körül, tehát valszeg megvolt a pé pár nappal előtte. De hát elég egy nap eltérés is...

Julcsi,
28. napon vagyok. 27. napnál hosszabbra nem húzta ezer éve, és átlag 2-3 nap pecsét (jó, volt már 1 nap, de 5 is). Sztem is ronda vicc Kép És ha ma sem jön meg, le kell mondanom a HSG-t... Ez csesz fel a legjobban Kép Most kivételesen nem az bánt (annyira), hogy már megint nem sikerült, hanemhogy épp most kell szarakodni a szervezetemnek...

angel37
 
 


De, Reni épp most írt!
Nem csinálta meg a tesztet, majd szombaton!
De legalább tudjuk, hogy még versenyben van! Kép

angel37
 
 


Akkor Reninek szombatra átcsoportosítjuk a drukkokat!Kép

Angyal
Sztem ha hétvégéig nem jön meg,csinálj egy újabb tesztet!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?