Új privát üzeneted érkezett!

Az ötnapos progeszteron kezelés mit takar? Norcolut? (én valami miatt 5 napra emlékszem a Norcolutnál)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a sétából-kocsikázásból!!! Kép
Vettünk egy csomó gyümölcsöt: alma, banán, szőlő, grape... fincsi. Csak gyümölcsöt kívánokKép Norka feltett egy honlapot a családineten és ott megnéztem, hogy mit ehetekKép Hát gyümölcsötKépKép Minden mennyiségbenKép

http://www.fitt.info/object.112552ed-801f-4c05-a373-02d0982da902.ivy

Csakegy!!! Ezt mindenképpen ki fogom ma próbálni. És kiváncsi leszek. Hasonlít a Callanatics szadista gyakorlataihozKépKép Az is kicsinálja az embertKép De én letesztelem, hogy lesz e havi vagy sem??? Csakegy azt áruld el már nekem, a tanár aki oktatja ezt a tornát nő e vagy férfi???? Mert ez nagyon fontosKépKép
Amit Petrányi írt neked, azt szűrtem le belőle, hogy csinálok a biztonság kedvéért csütörtök reggel egy terhességi tesztet!! Aztán jöjjön a Norcolut!!

Kriszta!
Az az ebéd nagyon kivánatosKépKép Mond meg a párocskádnak, hogy ne hagyja magát ennyire kihasználni. Otthon várja a kedves kis felesége és kislányaKép

Rejóka!
Örülök neked! Vannak megterhelő helyzetek! Nekünk anno azt mondták a szüleink, hogy vizválasztó lesz a kapcsolatunkban, amikor elkezdünk dolgozni. Kibirtuk, sőt...Kép A gyerekek is tovább "terhelik" az ember idegrendszerétKép DE azt is kibírjuk. A párod is megszokja! A 30-as évein járó pasikat terhelik a legjobbanKép
Én most is kívános vagyok. Mi lesz velem babásan? KépKépKép

Puszika!
Vendég
 


Hi lányok!

oKriszKép
Kb. 2 hete krimpli főzeléket ennék fini kis pörkölttel!Nyam-nyamKép
Azt inkább nem irom le h milyen a kedvem,állandóan fáradt fagyok ,iszonyatossan fáj a gyomrom...de egy kis bortól mindig jobban leszekKép,3. napja h napi 0,5dl bort ittam.

CsKrisztiKép
Asszem neki kezdek annak a tornának gyors!

AndikaKép
HOl vagy máááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!????

Kismamiknak,sok pihit!!!!

NA megint lépek!!Kép
jók legyetek
Vendég
 

 
 

Skacok... ez csak egy gyakorlat volt a 18-ból... csak ez volt az egyetlen amit képes voltam eddig normálisan megcsinálni Kép ...

(meg olyat is mondott, hogy 10 mp-ig fenék beszorít, 4mp-ig kienged stb. stb. Ezt lehet ülve, állva vagy menet közben... senki se veszi észre de közben keringeted a vért... na én ezt próbálom még játszadozni... ezt még munkába menet is csinálhatomKép)
csakegysokadnick
 
 


VégeztemKép,asszem inkább megvárom h magától jöjjön meg,ez kinzás,kb 3 percig tudtam csinálni egy folytába aztán már csaltamKép
De legalább nevettem magamon egy jó,bekapcsoltam a shakirát és arra ráztam,hát nem ájultam el magamtólKép
Vendég
 


Gabika!!!
Most hangosan felröhögtem. A párom rám is nézett kérdő szemekkel... Nem érti, hogy én min nevetek folyamatosan...Kép Nagyon mókás egy társaság vagyunkKép
Na nekifogok annak a tonának!!!

Csakegy! Ha én összeszorítom a fenék izmaimat, akkor olyan idétlenül járok, mint egy köcsög, vagy mint akinek a tanga bugyija roppant kényelmetlenKépKépKép
Vendég
 


Aranykavics: hát izé... jó nagy kabát van rajtam, az takarja a fenekemKép

Ella: a 3 perc az marha jó... én hamarabb kidőltem... érdekelne, ki tudja ezt 15 percen át csinálni Kép
csakegysokadnick
 
 


Hát ez jó lányok,törölgetem a szemem a könnyeimtől,úúúúgy nevetek.
Vendég
 


Háhá... nem véletlen, hogy ezt csukott ajtók mögött csinálom... szeretem a férjem, de nem nyergelek át a szórakoztató műfajba és előre tudom, hogy hanyattvágná magát a röhögéstől ha végignézné amit művelek -bár ő ezt jó előre tagadja Kép (van kismajom és nagymajom járás is... na asszem az a csúcsKép
csakegysokadnick
 
 


Nem bírtam még elkezdeni, mert folyamatosan telefonon beszélek. De amint befejeztem beszámolok az eredményeimrőlKépKépKép

Cskrisztike!
Nem írtad, hogy pasi e vagy nő????
Vendég
 


CskriszKép
Ne kimélj minket!KépEngem legalábbis érdekel,és az pontossan mire jó,ez lett volna a mensi hozó,és az?
Vendég
 


Csakegy!!!

Én végigcsináltam! Azt nem tudom, hogy mennyire helyesen! De úgy ahogy leírtad. A 8-ik percig nem volt gond! Aztán már utánna minden egyes mozdulatban beremegett az összes izmom. A fenekem, combom. És rendesen kimelegedtem. Nem érzek mást, csak kifáradt a fenékizmom és combjaim. Ja én a hasamat is behúztam. Mert valahogy az is megfeszült. Nem beszélve a hátamrólKépKép A végén 5 percig nyújtottam, a fenék és combizmaimKép

Egyébként a parom az első néhány mozdulat után azt mondta, hogy ez nem menstruációt hozó torna, hanem baba csináló, mert véleménye szerint ez rendkivűl szexi gyakorlat.Kép De hagyta hogy végigcsináljamKépKépKép
Vendég
 


Jó éjt Mindenkinek!

Álmos vagyok, el kell mennem alukálni!!
Várom a havit!!!KépKép

Csóközön!!! Kép

Kavics
(70 cn.)
Vendég
 


Jó éjszakát KAVICSKA!!Kép
Vendég
 


Kavicska, te szerintem nem aludni mész... Kép
s_norka
 
 


NOrkaKép
A számból vetted ki a szót..Kép
Vendég
 


Csakegy
Nahát,nekem azt mondta a dokim,vényíráskor,csak kizárólag,ha megjött,akkor kezdjem el a Metformint.Nem nagyon értettem miért hangsúlyozta ki,de ezek szerint van ennek oka.

A tornán én is jót vidultamKépBár nem próbáltam még ki,mert gyerekvacsi+fürdetés volt,na meg itthon van a párom.Majd holnap délelőtt a gyerekkel!Legalább a kisasszonynak nagykorában nem lesz mensis godjaKépKép

A menüt küldöm minden kívánósnak fénypostán.Tessék nyitni az ablakot,megy.............KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Aranykavics: Egy nő oktatja, Tóth Líviának hívják és Avivától tanulta a technikát... (63 éves asszem és jógát oktat mellette meg asszem ilyesmiből is diplomázott stb. stb.)

(ha 2 héten belül nem sikerül átverekednem magam a gyakorlatokon, megyek ismétlő tanfolyamra... ki jön velem?Kép) Na azért optimista vagyok, hátha átrágom magam rajtuk...)
csakegysokadnick
 
 


Ja skacok... nem akar valaki egy Avivás topikot nyitni? Akkor talán többen is odamennének és nem egy vak vezetné a világtalantKép (Szerintem ennek elég sok értelme lenne...)
csakegysokadnick
 
 


Jó reggelt lányok, menyasszonyok, feleségek, kismamák és anyukák!!!!!Kép

A tegnap estéről nem nyilatkozomKépKép

Csakegy!!
Érzem az izmaimatKép De szerencsére nem súlyos!Kép

Következő nevű ífjak tessék jelentkezni: Fenyőke, Bangi, Espero, Ginuska!!!! Kép

Cuppp-cuppp!!!

Kavics
(71 cn.)
Vendég
 


Aranykavics... hát én is érzem a nem létező izmaimat... igaz, én tegnapelőtt tornázgattam csak és nem is olyan nagy intenzitással... (állítólag a fél órás sort egyhuzamban kell lenyomni és pihenni is csak helybenjárással lehet...)... Hát tuti, hogy ha hetente kétszer ezt lenyomom, olyan egészséges leszek, mint a makkKép

(Ui: egyébként még a tanfolyam után én is észrevettem ám némi különbséget... izé... szóval pozitívan értékeltem a dolgotKép)
csakegysokadnick
 
 


Lányok!!!

Ez a takonykor, ha nem nyír ki, akkor ellenállóvá teszKép
Majdnem produkáltam egy Kép . Muszáj innom a Coldrexet aztán a gyomrom nem szereti, sem az izlelő bimbóim. Totál lehervadnak tőle. Na de csak megmaradokKépKépKép Kép

Csók!
Vendég
 


Skaccok... nyitottam egy Aviva tornás topikot...
csakegysokadnick
 
 


Csakegy
Hogyan lehet új topikot nyitni?Nem akarok,csak érdekel.

Kavicska
jobbulást neked!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hát izé... megnyomtam egy gombot, hogy új téma nyitásaKép
csakegysokadnick
 
 


Közben tanulok lányok!!!
Csak kő tartani egy kis pihit. Mert másképp nem megy!!!Kép Legszívesebben aludnék. Kép
Egész nap, de nem lehet!!! Kép
Úgyhogy marad a kinzó ébrenlétKépKépKép

Majd a hétvégén jól kialszom magam. Kép
Vendég
 


Kriszta!!
Honnan veszed ezeket a tündéri gifeket????

Ez a dokis nagyon tetszikKép
Vendég
 


Sziasztok!

Aranykavics ment egy mail!
Vendég
 


Kincsecske!!!

Válaszoltam!!!Kép
Vendég
 


Puszi Mindenkinek!

Jók legyetek, én ma már nem tudok netközelbe kerülni. Holnap leszek!!!! KépKépKép

Csóközön

Kavics
(71 cn.) Holnap már kezdődik a NorcolutKép
Vendég
 


Szép napot!

Aranykavics!
Nagyon köszönöm a válaszod,úgy kérdeztelek mint "beteget",egy picit izgulok,hogy milyen lesz, még látni sem láttam pedig jó lenne tudni mire számíthatok,szimpi-e meg ilyenek.Én mindíg görcsölök,hogy mit mondjak és ,hogy mondjam....
Vendég
 



Szép estét mindenkinek!

Kavicska, annyira aranyos vagy, hogy mindig hiányolsz innen a topikból, tök jól esik.Kép
Ma fogyott el a 100 db-os Merckformin tablettám és még mindig semmi. Utoljára Mikuláskor járt nálam a Mikulás Kép. De sebaj, türelmes vagyok. Szerencsére olyan sok a meló, hogy napközben nincs időm ezen keseregni, este meg már túl fáradt vagyok, hogy ezen agyaljak. Holnaptól Premens-t is szedek, eddig Agnucastont szedtem, de abban nincs olyan sok barátcserje cucc.
Nem mindent sikerült visszaolvasnom, mi ez az Aviva torna?

Espero (107 cn., így leírva még borzalmasabbKép

Kép

Képurl]
espero
 
 


Sziasztok!

Esperon kívül sehol senki?? Nincs Kavicska, és már nincs aki mozgásban tartsa a topicot? Kép
ha nincs senki, akkor én is bedobom a szunyát! Kép
Holnap megyek védőnőhöz, kapok kiskönyvet, és végre "igazi" kismama leszek!Kép

Rambóka, jól vagy?

Kép

Kép
rejo
 
 


Hát igen, egy "igazi" kismamának ilyenkor már illik aludnia. Én már most gyakorlom ezt, hogy majd könnyen menjen Kép
Jók legyetek csajok, nem tudom mikor jövök legközelebb.......

Kép

Képurl]
espero
 
 


KépJó reggelt hétalvók!Merre vagytok???

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!!!

Vagyok! Kép
De jól esik, hogy hiányoltok!!!Kép

Espero!!
Nem gondolkodtál azon, hogy kérj egy megvonásos vérzést???
Én ma vettem be az első Norcolutot.Kép 72 cn. miattKép Nem akarok eljutni a 100igKép
Egyelőre még nem tudom, hogy hogy lesz a májusi ++++ terhességi teszttelKép DE május 31 még elég messze van. Addig még lehet két ciklus. Ha minden jól megy.... Vagy EGY ha minden tényleg!!!! nagyon jól megyKépKép

Rejóka!!!
Igazi kismamaKép Ezen nagyon mosolyogtamKép Eddig is az voltálKép Annyira furcsa, hogy a nőgyógyászok sem veszik komolyan a terhességet az első hetekben!!??!!?? DE téged mostmár illene nagyon komolyan venni!!! Vannak még hányos periódusaid??

Ma voltam babázni, az egyik barátnőm szűlt. Ott volt nála a babója. Egy kis angyalka. Olyan kis picurka kezecskével, pufi pofivalKép Aludt és időnként nyöszörgött, amikor felébredt ásítozottKép
Olyan jó érzés volt, és nem facsarodott el a szivem, hogy nekem is kellKép Ez jóKép Amíg nem lesz nekem, babázok a másévalKép

Lányok!! A gyógyszerszedéssel lassan már úgy vagyok, mint egy 70 éves 8 féle betegségben szenvedő öregember. Annyi gyógyszert szedek.Kép Ez hihetetlen. Este mindig vigyáznom kell, amikor készítem elő. Mert a reggeli adagot is előveszem. A déli tablettákat kiiktattam. Ezért szedem a 2x850 mg Metformint, mert untam, hogy du. is be kellett venni. Nagyon kényelmetlen volt. Most még bejött a Norcolut is!!! Tisztára nevetségesKépKép

Kriszta!
Most szivesen meginnék egy ilyen kávét!!!! Sok fahéjjal!!! NyamiKép

Csóközön

Kavics
(72 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors rendberaktam a házat,mert egy pár nap és ösvényen lehetne csak közlekedni.Mostanában minden napra van valami +elfoglaltság,du. meg dolgozóba megyek,este még benézek. LEGYETEK JÓK,KISMAMIK VIGYÁZNI MAGATOKRA!

AKIK TÖBB MINT EGY NAPJA NEM ADTAK MAGUKRÓL HÍRT KÉRETIK JELENTKEZNI!!!!!!!!

Kavics ezen a gyógyi témán én is gondolkodtam,premens,metform(remélem),vitaminok,pajzsm.re is biztos kapok,a bromot is szedtem régen,lehet megint kell majd.....
Hétfőn bemegyek a kaális dokihoz is,én sem akarok már beláthatatlan hosszúságú ciklusokat, és kérek norcolutot,legalább lehet vérvételre járniKép

(32cn)
Vendég
 


Kavicska
A gyógyszerrel detto!Kép
A múltkor este bromo helyett majdnem a clostyt kaptam be.Tök egyforma nagyságú az üveg,na és mindkét tabi fehér!KépKép
Hajrá május!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rejo
Majd fotozd le a könyved,és tedd fel ide nekünk,hagy lássunk ilyet!!!!Kép

Espero
Hát,ez nagyon hosszúra nyúlt iklus lettKépKépKépKépSztem is kérj Norcolutot!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kincsecske!!!
Jó melózást neked!!! Kép Csak ne strapáld le magad!! Kép Szerintem a Metformint ki fogják írni!!!

Kriszta!!
Pont így vagyok én is a gyógyszerekkel, néznem kell, hogy melyik mi??? KépKépKép És egyszerre veszem be az összest!! Ezt sosem értettem a betegeknél, hogy hogy tudják lenyelni. De már rutinosan csinálom én isKépKépKép Legalább nem kell annyi vizet lenyelni!!! Kép
Köszönöm a májusi bíztatást!!! Addig is április 2-ra csiholunk egy havit!!! Kép De egyre inkább azon filózok, hogy nem veszem be a Clostyt. Még nem!!! Na de addig is még minden nagyon messze van. Kép

Rájöttem, hogy szeretek havizni, de meg tudnám szokni a havi nélküli életet is, ha tudom, hogy egy pocaklakóm vanKép A menopausat annyira nem váromKépKépKép

Rambóka!
Gondolom minden este álmos vagy!!! Azért ne hajtsd túl magad. És időnként írj egy pár sort, hogy hogy vagy!!!

Norka!
Jó tanulást neked! Látom a családineten is ritkán kelentkezel. Elkezdted visszaszámlálni a napokat, hogy még hány van a vizsgáig???? Remélem a profok elnézőbbek lesznek a nagy pocak láttán!! És stresszmentesen sikerül a vizsga!!

Almodo!!
Merre vagy??
Vendég
 


Ilyen Húsvéti hangulatom kezd lenni!!! Kép
Kép

Ilyen nyuszit szeretnék! Lógó fülütKép
Már tele van minden bolt a Húsvéti cuccokkal!!!

Ja ha már nem vagyok babás kénytelen leszek nekiugrani egy Húsvéti nagytakarításnak! Kép
Vendég
 


Kavicska
Hát ha hiszed,ha nem,délelőtt pont az ablakpucoláson filoztam.Sztem szombaton megcsinálom.Vasárnap meg kipihenem magam,míg apa ügyelKép

Ja,és nálunk már tojás lóg a bejárati ajtónKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok Lanyok!
Alig gyoztelek visszzaolvasni Titeket...Sajnos a het elejem virusirtassal telt. Atkuldtem a baratnomnek a doktorim egy reszet atolvasas, hibajavitas vegett. A visszaerkezett javitott fajlt persze kinyitottam, es virusos is lett a gepem...rogton ketfelevel. Elment vele egy napom, plusz elvesztettem egy heti munkam...eddig ugyanis heti menteseim voltak, de most attertem a napira. Most eppen azon munkalkodom, hogy ujra irjam az elveszett reszeket. Szornyen bosszanto az egesz!!!
Norka, kicsit faziskesesben a tobbiekhez kepest, de olvastam a cikkeket. Nagyon jok, es csodalom hogy van energiad minderre a munka, doktori, es a Bogi baba melett. Az elso cikk bevezeto resze annyira tetszett, ahol az orvosok lehetseges valaszait irod a pco diagnosztizalasa utan...feltetelezem, hogy mind az eletbol vett pelda...komolyan, szinte hihetetlen, hogy ilyen elhangzik szakember szajabol. Tok jo, hogy vannak ilyen emberek, mint Te, akik erre ramutatnak...(Ez a tema annyira sokfeleagazo, hogy boven kitoltene egy szociologia v. pszihologia disszertaciot akar)...Es remelem azert egyre tobben...talan sikerulhet ha nem is felszamolni a sok fejetlenseget, de javitani a helyzeten.
Rejo, en is orulnek, ha feltennel egy fotot a kiskonyvedrol, ilyet meg ugysem lattam....
Csakegy, engem is erdekel az aviva...a konyvet megkaptam ajandekba egy baratnomtol, csak eppen zenem nincs hozza. Nem tudod veletlenul hol lehetne beszerezni?
Szep turelmesen csinalgatom az LH teszteket, de valahogy kezd az idegeimre menni...Ma is, a 15. napon negative...Bar igaz, a hom most lent van, talan kicsit hoszabb ciklus lesz.
Okr, lattam szep eredmenyeid vannak, endo. 12mm, nem semmi, gratulalok hozzaKép
alice27
 
 


Sziasztok!

Alice!
Már rég nem hallottunk felőled!!! Remélem lesz PÉ ebben a hónapban!!
A technika ördöge!!! Roppant bosszantó!!!! Én is szedtem már össze vírust erre a gépre, a párom egy pár napig elszórakozgatott a géppel. Én meg nagyon rosszul éreztem magam. De szerencsére nem haragudott. Kép

Kriszta!
A takarítást egyelőre napolom. Én úgy sem tudom megcsinálni egy nap alatt. Nem azért mert nagy a lakás, hanem, mert lusta vagyok és elfáradok a nagy melóbanKépKép
Ablakot nem pucolok, mert ahogy felmelegedik az idő, nyílászáró csere lesz az egész lépcsőházban. (nálunk is). Azt majd megpucolomKép

Lányok, ha holnap nem leszek akkor kipurcantam.
Három napja megy a hasam. A tegnapelőtt a danone activiara fogtam, tegnap azt hittem, h pszihés, mert éppen ügyeltem, de ma?????? És a mai a legrosszabb. Na mindegy. Megiszom egy flakon vizet és bekapok egy vitamin tablettát. Kész!!! Csak nehogy elpusztuljak!!!!!! KépKépKépKép

Pussz.

Rejóka!!!
Lássuk azt a kismama könyvecskét. A nőgyógyászati vizsgálatokkor mindig látom mások kezében. Remélem nekem is lesz. MÉG AZ IDÉN!!!!
Szigorúan eldöntöttem, hogy 2007ben szűlökKép

Sziasztok!

Kavics
(72 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Még élek! Csak annyi dolgom van h. estére már nincs erőm megküzdeni a gépért! Kép
Ez a tanfolyás egy agymosás, ráadásul soha nem fogom használni.
Viszont délutánonként jókat sétálok a városban ( erre már rég volt lehetőségem), ruhapróba, fejdísz keresés, esküvőszervező, egyeztetés a fodrásszal, kozmetikussal, kismamaboltok felderítése stb..
Kezdek rájönni h. a kisállattartás mellett az esküvő és a gyerek a másik két olyan terület ahol szabadon érvényesül a rablógazdaság!
Szolíd, szűkkörű esküvőt terveztem "csak semmi cicó!" felkiáltással, és mégis úgy néz ki h. nem áll meg 250-300.000 alatt!!!!!! Kép
A gyerekcuccokról nem is beszélve, ma láttam 180.000-ért egy babakocsit, igaz sok funkciós volt, de akkor sem hiszem el h. megér ennyit( hacsak nem ad kölcsön hóvégén! Kép ).

Espero!

Szerintem is Norcolut! Minek ezt a ciklust folytatni? Majd a következő!!!!! Kép

Kavics!

Én is este kiporciózom magamnak a tablettákat, mert a terhesség fokozta a szenilitásomat! Kép
De tényleg minden reggel úgy megyek el h. vhol égve felejtem a villanyt( pedig csak két szobás a lakás!!!!!), adott cselekvés(Pl. gyógyszerbevétel) után két perccel már nem emlékszem rá h. megcsináltam-e, ha megzavarnak a reggeli rutinomban( wc, izzadásgátló, tisztafehérnemű, tisztaságibetét,öltözés, reggeli, innivalók betankolása, gyógyszertartó bekészítése, smink, fogmosás, wc, Utro,)akkor vmi biztosan elmarad!!!! Lehet h. a Cavintont is fel kellene venni a gyógyszerlistámra???? Kép
Egyébként addig örüljetek, amíg csak a kis fehér tablettát kell nyelni!Én 1 Elevit, 2 Merckformin, 3 Béres MagneB kombinációt szedek! Kép
( mindig eszembe jut h. vajon azok a nők akik visszajönnek a Dalacin C kapszula kiváltása után h. " doktornő, én ezt nem tudom bevenni, mert HATALMAS!", azok mit csinálnának Pl. egy Elevittel? Kép

Csajok!

Nektek ÖNKÉNT a takarításon jár az eszetek? Kép
Talán Rejo írta a napokban( olvastam csak nem bírtam válaszolni), h. összeveszett a párjával h. miért nem takarít, hát én ugyanígy jártam!!! Kép
Egyszerűen nem értem h. a pasik miért nem bírják felfogni h. az első trimeszterben az embernek az élethez nincs kedve, és örül ha nem abajgatják feleslegesen!
Most kezd visszatérni az aktivitásom és a normál énem, (sajnos újra eszem csokit), de a szagok még mindíg zavarnak, bár már kevésbé, mint eleinte. Ami a legnehezebb, az h. nem aludhatok ebéd után!!!! Kép Kép Kép

Andi!

Megnéznéd Nati zárójelentésén mégegyszer a kedvemért a vércsoportjaitokat?( csak mert ma tanultuk az Rh összeférhetetlenséget és kissé ellentmond a ti esetetek!)Mi az a SZÉBI?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


A SZÉBI Nem a szérum bilirubin akar lenni???

Rambóka!

A cavintonnnal az a gond, hogy majd elfelejted hova tettedKépKép
Van egy vicc:

Klára néni (egy 70-80 év körüli nénike) meghívja két legjobb hasonló korú barátnőjét vendégségbe. De mivel nagyon feledékeny a szalvétára felírja az italok felszolgálási sorrendjét:
Kávé
Tea
Bor
Megérkeznek a hölgyek, Klára odateszi a kávét, kitölti, de véletlenül leönti a szalvétát és csak a "kávé" felírat látszik. Megisszák a kávét. Klára ránéz a papírra, látja hogy : kávé", megint főz egy kávét, megisszák. Így megy ez egész du. Hazafelé menet megjegyzi az egyik idős holgy a másiknak. "Te Maris, ez a Klára még egy kávét sem főzött nekünk!!!"

Én ma közöltem a párommal a tavaszi nagytakarítás ötletét, lelkesedésnek nyoma sem volt. Nemhogy üdvrivalgás. Kép De lassan neki kell fogni.Kép

Szerintem már lassan nincs az az iparág, ahol nem koppasztanák meg az embert, becsülettel. 180000 ft egy babakocsiért???? Hát nem is tudom, ha a lotto főnyeremény megnyerem....Kép De szerintem akkor sem.

Rambóka nem írtál a neved mellé zárójelt és számokatKép

Puszika!
Vendég
 


Sziasztok!
Nem volt net-ünk,azért nem tudtam tegnap se jönni....ráadásul tegnap és ma is 6-16ig egyedül voltam a m.h.-en (13gyerekkel!).
Rambóka!
Én "O" Rh + vagyok**********Nati "A" Rh-
...és igen a SZÉBI-t Kavicska jól írta, a SZÉrum BIllirbin érték! *****425 volt a 3.napon.
Mesélj,mi okosat tudtál meg,ezzel kapcsolatban?Nekem azt mondták,10.000-ből 1-nél fordul elő!
Kavicska!
Nagyon tetszik a vicc!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Gabika!!!

Ehejt vagyokKépKépKép

Kandika!
Milyen a párod vércsoportja???

Asszem lábujjhegyen megyek az ágyig, nehogy elkapjon közben a hasmars!!! KépKépKép

Jók legyetek!
CsókKép

Kavics
(72 cn.)
Vendég
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: