Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem akkora lemaradásban vagyok.

Mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntést,nagyon kedvesek vagytok,örülök,hogy közétek tartozhatomKép

Szilvi
Gyönyörű az a tulipán csokor,a kedvenceim a tavaszi virágok!Kép

Nagyon cuki Viki,a kis balerina.És milyen átérzéssel csinálja,hát meg is örülök.....

Micsoda meglepetés?????Jatka!Te elveszett nőszemély úgy őrülök,hogy előkerültél.
Dorka baba még mindig nagyon gyönyörűséges!
És micsoda kis hurik????Hát nem dögönyözni való?

Szóval bepasizunk?Irgum-burgum!KépKépKép

Jó sok mindent tudtok már,ez igen.! Nekem a lábujjszopi tetszik a legjobban.Kép
Naon fejlődik a kicsilány!

Megjött?Akkor mindent bele nektek is!Babaprojekt indulhat!Majd együtt pocakosodunkKépKépKépKépKépKép,ki nevez még be?Kép

Alvás miatt ne aggódj,mi még most (közel a 17 hóhoz) sem alszunk el egyedül.

Én is szedtem vasat kb. 3 hónapig,de abbahagytam,mert azt hallottam,hogy attól is lehet nyugtalan a baba (amelyik szopizikKép)

AnyóspajtiKép


Anita!
Gratula Nimródnak! Micsoda teljesítmény! A pancsi az mellékes,anyuci tessék a jó oldalát nézni a dolgoknakKép

Mi elég drágán vettük az utazóágyat,bezzeg mikor mi akartunk nem volt leárazva seholKép

Mozi?????
Ez ám a kikapcsolódás!Kell is néha ilyen nap!
Ja és ami a bébiszittert illeti nem biztos,hogy jobb,mint a nagymama,sőt még egy vagyonba is kerül.Megértem különben az aggályaidat,voltam(vagyok) hasonló cipőbenKép


Anett!
Neked is köszike a köszöntést!

Milyen tücsökzenére gondolsz?Kép

Andi!
Köszi!

Lőri?Azóta is megállíthatatlan?

Tudtam én,hogy ügyi vagy!Kép
Továbbra is szoritunk! A gyakorlatban is nagyon ügyi leszel!

Tényleg Jutka? Neked mi van az egészségügyi vizsgáddal? Leraktad?

Betti!
Olyan ari vagy,hogy szorítasz baba ügybenKépKöszi!Jól esik!

Anyás korszakKép
Én is csak azt mondom,amit a Nóra,hogy hamar elmúlik ez a korszak,sőt még azt is,hogy most használd ki,mert később fordítva leszKép
És olyan gyorsan mennek a hónapok,évek,hogy minden percet ki kell használni!

Már jobban vagyunk, köszönjük. De úgy látszik az egész családon végigszalad,most anyósomat döntötte hanyat.Kép
Csak vissza ne passzolja!

Nóra!
Mondtam már,hogy bírom a stílusod?Kép

Puszika!

Ildikó
ilgya1
 
 



Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Már kezdtem megijedni, hogy megjelenek és mindenki "elszalad". Kép Kép Kép

Anett!
A székrekedéstől félek én is....Ezé nem kezdtük még el... KépKépKépKépKép

Andi!
Köszike a bókot! Kép Gratula a vizsgához! Én annyira izgultam, hogy az első 1-2 kérdésnél le se esett, hogy visszafelé megy a számláló, én meg beparáztam! Kép Kép Kép

Ildikó!
Hát mi még várunk picit a tesóval...Túl sokat kell cipelni a lányt még...Ha nem cicivel alszik el este, akkor csak a séta segít...jelen állapot szerint...néha kocsi...Ha javul a helyzet, akkor viszont csatlakozunk! Most kb. 2 évet akarnék köztük és talán inkább tél végére kellene időzíteni... Talán bejön elsőre, mint a Dorka! Kép Vas + nyugtalanság? Ajajajjjjjj!
Még ha nekem kéne szednem! Dorkának írt fel a doki cseppeket! Ezé aggódok! Kép
Gondolod, ha Titeket hanyagolllllak, akkor elsősegélyből jól állok? KépKépKép De a játszótéri talira benevezünk! Addigra csak leteszem! Kép Majd összeszedem magam! Kép Most már a bajok nagy részén túl vok!
Tudtam, hogy vmit elfelejtek! Pasi téma! Kép 3 hete járunk babamasszázs tanfolyamra! A helyi védőnő szervezte, a hely monnyuk nem nagy, 5-en férünk el, de a mókás az, hogy egyidősek a bébik! Persze Doresz ott is forgott és rámászott már az első alkalommal egy kisfiúra, most szerdán (már elég ügyesen megfog mindent) meg elvette a bohócát! Kép No nem rosszra gondolni! Csak megteccett Neki a játék és most meg is szerezte! Kép Nem azt mondják majd, hogy reszkessetek lányos anyák, hanem reszkessetek fiús mamák! Jön Dorka! Kép

Nóra!
Ovi! Kép
Most már igyekszem többet jönni! Kép Ha Te meg tudod oldani 3 csemete mellett, akkor nekem is meg kell 1 manó + 1 pasi mellett! Kép Monnyuk minden elismerésem a Tiéd! (Már megint!) Ezeket a betegségeket épp elég lehet végig csinálni! Toom, hogy elkerülhetetlen, hogy beteg legyen a manó, de akkor is!
Hitelhez megy a drukk! Van már kivitelezőtök? Kép Kép Tudnék ajánlani egyet, igaz Ildi? Kép Az új babával naon felcsigáztál! Kép

Anita!
Elkérhetem majd a kenyér receptjét? Olyan jól nézett ki!!! Pont előtte mondtam Páromnak, hogy kipróbálnám, és erre feltetted a fotót... Kép Anyós pajti nekem túró rudit akart adni Dorkának vmelyik nap! Kép Kép És képtelen megérteni, hogy most már minden másképp van!

Betti!
Csak az volt a baj, hogy 7,7 kg-ról nem akart mozdulni a súlyunk! Jó nem fogyott, de olyan keveset hízott, heti 50-70 grammot, hogy paráztam! Amúgy 4 nappal fiatalabbak vagyunk Nálatok! Kép Jelenleg mi vagyunk a legkisebbek (korra) itt, hacsak nem "rejteget" vki bébit a pociban! Centit nem took, de uccsó azt hiszem 68 cm volt! Majd 6 hósan mérik újra!
Amúgy épp néztem a kiskönyvemet, ilyen idős koromban én 8200 g voltam (4500-ről) táppal! Kép
Milán hánykor született? Csak azért érdekelne, mert egyidős a képen látható kis pasival... Kép

Toom, hogy eccer már kérdezősködtem a hozzátápiról.... Vissza is olvasok, ha sikerül.
Most az érdekelne, hogy betartottátok-e a 6 hónapig csak anyatejet? A vasat almalében kéne beadnom...pl.
Kaphatunk esetleg 1-2 tanácsot, ötletet a bevezetősdiről a TAPASZTALT ÉDESANYÁKTÓL? Kép

Most má befogom a szám! Kép
De ezentúl nem szabadultok Tőlünk! Kép

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 

 
 

Sziasztok!
Szedem én is a vasat most meg az elevitet is ,de nekem nem okoz semmi prblémát egyik se,sőt mióta az elevitet szedem elmaradtak a rosszulléteim is.Persze tegnap volt valami,lehet csak nagyon fáradt vagyok már,de kétszer is levert a víz és nagyon rosszul lettem.
Jutka leírom a kenyér receptet,kicsit hosszú.Bocsi többiek:
hozzávalók:-1 kg liszt
-5 dkg élesztő
-2 kiskanál só
-6 dl víz..
Élesztőt megfuttatod 2 dl vízben egy kis cukorral.Lisztet beleöntöd egy mély vajlingba.Mikor feljöttaz élesztő akkor beleteszed a liszte,úgy hogy a liszt közepébe mélyedést csinálsz beleöntöd és keversz hozzá egy pici lisztet.Ezután hagyog állni egy kicsit még feljön picit az élesztő,utánna összekevered a maradék 4 dl vízzel meg a sóval tésztát gyúrsz belőle.meleg helyre teszed letakarva ,kb 1/2 órát keleszted,aztán átgyúrod,visszateszed megint kelni,fél óra múlva szintén átdagasztod ,de ekkor már abba a tepsibe tedd át amibe sütni fogod.Sütőformábba kb.1 órát keleszt ,utánna irány be a sütőbe,előtte csinálj 3 vágást a tésztába és kend meg hideg vízzel.Asötőt nagyon forróra melegítsd fel és tegyél bele egy kis edénybe vizet ,hogy sütés közben ne száradjon ki a tészta.40 percet sül elvileg,de látni fogod,ha stép barna akkor már jó.Miután kivetted a sütőből akkor tegyél rá egy hidegvizes rongyot 5 percre.Kb ennyi,nem macerás ám,csak leírni hosszú.
Jó étvágyat gozzá.Kérdezz ha nem értesz valamit.

Hú csajok,még nem jött meg.Tök izgulok,remélem pocaklakóm vanKép De még nem kiabálom el,hiszen csak 3 napot késik eddig.
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Sajnos igéretem ellenére nem tudtam jönni , teljesen ki vagyok hulla vagyok Kép
Most pótoloma heti elmaradt feladatokat meg vendégségbe megyünk csak beugrottam mert elfelejtettem egy fontos eseményt, szégyenlem is magamat.
Ildikó!
Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánunk!
KépKép
Kriszti,István,Ketrin,Kevin

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!
Izgulásnak annyiKép Negatív a teszt sajna.De még mindig nem jött meg,ezt én már nem értem.
Jót kocsikáztunk,voltunk az europarkban valami banzáj van,2-szer is.odafele elalust akicsi,csak a parkolóban vettem észreKép Átmentem anyáékhoz addig persze felébredt,aztán visszamentünk az europarkba,most értünk haza.
Szép napot
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Megjöttem végre,bár úgy látom nem csak én hiányoztamKép
Tegnap voltunk uncsitesót látogatni csak mi ketten az Apával.Nagggyon cuki a baba,képzeljétek szőke haja van.Pici,de mégis nagyon formás.

Anita!
Megy a drukk nektek!!!!Tudod egy negatív teszt még semmi,főleg,ha nem is jött megKépNem minden baba a 14. napon "készül"Kép
A Viktor pl a 29. napon "sikerült",amikor már elvileg meg kellett volna jönnie.Nem elkeseredni!!!!

Jutka!
Örülök,hogy hosszabb időre itt "ragadtál" köztünk.Megy ez neked,csak gyakorolni kellKép
Á,szóval a Dóri már pasizik!!!!!Azt hiszem az Apája készítheti az idegeitKépEz csak rosszabb leszKép
Miért írtak fel vasat?Voltatok vérvételen vagy csak úgy látatlanba?Mi nem szedtünk soha.Tamara egy csontkollekció,de amikor a műtétje volt januárban,a vérvételkor néztek neki vasat is,de tök normális volt.Nem ezen múlik a súly meg az étvágy.
Hozzátápi:már írtam korábban is,hogy én folyamatosan fejlődök e téren.Tamara 5,Kristóf 7,Viktor meg majdnem 8 hónapos volt,amikor elkezdtünk mást is enni.
A más az gyümi(alma,körte),és zöldség(krumpli,répa,sütőtök).
A gyümölcsöt csak lereszeled vagy,pl a banánt,villával jól összetöröd.Eleinte nem kell sok csak 1-2 kiskanálnyi.
Zöldség:főzz meg 1 pici krumplit és répát egy kis főzővízzel turmixold le.A krumpli almával is nagyon fini.Amit nem eszik meg tedd a hűtőbe és másnap is ezt eheti.Ezzel a kóstolgatással el lehet lenni hetekig.Ne egy szopi helyett add,hanem inkább 2 szopi között,így kevesebbet eszik,inkább csak szokja az ízeket.

Ildi!
Remélem minél előbb tudsz jönni!Micsoda vírusotok lehetett,ha még a számítógép is elkapta!?KépKépKép

Kriszti!
Te is gyere majd ha tudsz,bár biztosan lefáraszt a munka.Gyerekek legalább jól vannak?

Judi!
Rég voltál,mi van veletek?Tanulsz ezerrel?

Jó éjszakát!

Puszka:
Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Nincs pocaklakó,megjött.Valahol még örülök is neki,mert így nem lesz decemberi gyerek.Ebbe nem is gondoltunk bele.2-3 hónap múlva újra próbálkozunkKép

Apa ma ment Győrbe a bankot intézni,remélem hamar kapunk kölcsönt.Jót fog szegénykém kocsikázni,előbb el kell mennie Balatonföldvárra egy hiányzó papírért aztán meg Győrbe.

Itt olyan hideg van kint,majd megfagytunk még hazaértünk.Anyósomat is megsajnátam,aztán elvittem vásárolni meg ide-oda.Végül is mindegy volt ,hogy most megyünk e vagy délután.Nimród is beteg lett,nekem is nagyon fáj a torkom.Ez a havi megfázás.

Remélem más mindenki jól van,maradjatok bent,hideg vanKép
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Elhatározom, hogy jövök minden nap, erre tessék!
Meghal a net! Szombat éjféltől semmi nem működött! Azt nem tudom, hogy Vecsésen volt-e probléma, de Ecseren igen. (Lehet Ildi ezért nem tud jönni!) Igaz mindenhol sikerült újra csatlakozni csak nálunk nem! Úgyhogy ma kijött egy szerelőbácsi a monorosoktól és megcsinálta! Előtte persze jól beijesztegettek, hogyha miattunk a hiba akkor 4300 forintot ki kell fizetnünk! Kép
De most má müxik! Kép És nem mi voltunk a rosszak! Kép

Kész vok, mert éjfélkor elaludt Dorka 2kor meg ébredt és úgy döntött, hogy nem alszik vissza cicivel! Egy pillanat alatt kiborultam, mert most éjjelre tetőzött az alváshiányom! Ilyenkor a legnehezebb Vele... Kép Pedig Párom szerint naon sok türelmem van Hozzá...de ilyenkor....KépKépKép

Anita!
Én szót fogadok, semmi kedvem kimenni ebben az időben! Kép Köszike a receptet! Nem tűnik bonyolultnak, ha túl leszek a szokásos semmikedvemsemmihez mókámon, lehet kipróbálom! Kép Olyan guszta! Szerintem mire költöztök tuti meglesz a tesó! Kép Pedig már izgultam naon, hogy bejött! Kép
Elevitet én is szedegetem, de ha nem kajszi/reggeli közben veszem be, akkor iszonyúan fáj a gyomrom tőle, egyszer rendesen rosszul voltam, mire leesett, hogy mitől... Vasat plussszba miért szedsz? Ha meg szabad kérdeznem... Jobbulást Nektek!

Nóra!
Hát ez az! Senki sem kap! Nem voltunk vérvételen, ezért is foglalkoztat, hogy miért írt a Dorkának vasat... Védőnő is meglepődött, utána meg magyarázott, hogy ilyenkor élettanilag is kevesebb... Még nem is adtam Neki... Vmit nézett a bőrén, meg eléggé izzadós a tarkója + a lába a csajnak. De olyan hülye vagyok, hogy nem kérdeztem rá akkor izibe...KépKépKép Lehet felhívom!
A hozzátápira még nem sikerült visszakeresnem. Nyavalyás net! Azt hiszem fogok még kérdezni, ha nem baj. Lehet butaságokat is, előre bocsi! Kép
Ezt a 7-8 hónapot hogy csináltátok? Doki mit szólt? Híztatok rendesen? Vagy itt mi számít rendesnek (átl. 15deka/hét)? Viktor is gyarapodott folyamatosan? Õ is ilyen jó husis volt, mint Dorka, ha jól emlékszem (az a kép! KépKépKép )... Arra emlékszel, hogy milyen sűrűn szopiztatok? Dorka ritkán bír ki 3-4 órát... Nekünk 5 és fél hónapostól mondta a doki a kóstolgatást, 6 és félre eljutni kb. fél almáig... Anyatejes kajszit is ettetek? Lehet azért foglalkoztat, mert lassan gyarapodunk... Megpróbálok visszaolvasni, ha nem kel fel a csaj....

Kriszta!
Hogy állsz a cigivel? Msn-en is megsúghatod a választ. 2x már láttalak, hogy sikerült jönnöd, de nem tudtam akkor megkérdezni! Mostanság nem láttalak! Vagy piszkáljam meg a vezérgépet? KépKépKép

Puszika, Doresz és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok csajok!
Elaludt a Milán és írok addig.Ma 2-en voltunk itthon és nem jutottam ide tőle és a munkámtól,de a lényeg hogy itt vagyokKép

Nóra!
Milán az nagyon anyás és mikor hozzámbújik olyan jóKépCsak ha nem akar senkivel maradni az kicsit rossz(mikor dolgom lenne)De a munka megvár és ő az első,ezzel mostmár így vagyok.Néha úgy érzem nincs elég türelmem hozzáKépPróbálok türelmesebb lenni,de nem mindig megy.
Lehet nekünk is kell hitelt intézni a házraKépMár előre félek,mert ezek mindig nehezen mennek.

Ildikó!
Meggyógyultatok már?Mi van a nettel?Baba ügybe húzzatok beleKépMinden időt próbállok kihasználni a Milánnal,mert olyan gyorsan nől és egyre ügyesebb.Nem akarok lemaradni semmiről seKép

Jutka!
Milán 2005.10.03-án 17:06 perckor született.Melyik kispasival egyidős?Dorka mennyivel született?Mi szerdán voltunk védőnéninél és 6.8kig volt 68cm.Mostanába mi se hízunk sokat,csak pont a határ.Ti szopiztok még?Ha van valami kérdésed kérdezz nyugodtan.

Anita!
Neked is megy a drukk baba ügybe.Jön a tavasz és összejön majd meglátodKépHáz ügybe apa intézkedett?Remélem minden oké

Mennem kell,mert felkellt a fiam.
Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek hol voltam ma:KRESZTANFOLYAMON!!!!!!
Végre rászántam magam(Apa is segített persze meg Andi is innen a topikból).
Reggel azért voltunk a dokinéninél is persze,nehogy unatkozzunkKépMinden rendben a fiúkkal,bár Viktor szedi még az Augmentint.Utána voltam Anyukámmal kettesben vásárolni,aztán már rohantam is tovább.Tök fáradt vagyokKép

Anita!
Pedig drukkoltamKépNem lett volna jó decemberben a baba?Milyen hónapban szeretnéd?Én be voltam kattanva a májusraKép
A párodnak a legjobb idő jutott az ügyek intézéséreKépRemélem épségben hazaért!

Betti!
Azért gyere csak,ha tudsz,legalább 1-2 sorraKép
Nem baj,ha anyás a Milán,hamar elmúlikKép

Jutka!
Semmi gondunk nem volt a szopival,nektek van?Mi soha nem ettünk 3 óránként(jó esetben 1,5-2),kaptam is eleinte a védőnőtől,később már nem vallottam be nekiKép
Gondolom a 2 fiú hízására vagy kíváncsi,ők szopiztak sokáig:
Kristóf 4500g-mal született,3 hetesen:5220g,2hó:6880g,4 hó:8460g,5hó:9360g,6hó:9680g,7hó:9800g.

Viktor:3900g-mal született,3hét:4700g,2hó:6820,4hó:8560,5hó:9240,7hó:9600.

Bocsi a száraz számokértKépCsak azt akartam megmutatni,hogy lelassult a gyarapodás persze,hiszen elkezdtek mozogni,de ez még nem ok a hozzátápira.Sztem próbálj a saját érzéseidre hallgatni.Te szeretnél már adni neki mást is?Ha igen semmi gond kóstoltass vele 1-2 kanál almát,a lényeg a fokozatosság.De ha nem,látod az sem baj,kibír még 1-2 hónapot anyatejenKép
Ne aggódj ezt már nem nagyon tudod elrontaniKép
Anyatejes kaját mi nem ettünk,mert nem bírtam a szagátKépÉn csak a főzővízzel higítottam kb 1 éves korig.Mivel nem hagytunk ki 1 szopit sem,ezért nem is volt rá szükség.Ha előbb megszoptatod aztán adsz neki egy kis almát,akkor már felesleges azt is tejezni.
Bocsi,hogy már megint ilyen hosszú vagyokKép

Ildi!
Még mindig semmi?A gép rossz?

Megyek,mert elfáradtam ma nagyonKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Csupa jó hír.Apa tegnap nagyon ügyi volt a bankba,már reggel telefonáltak,hogy rendbe vannak a papírok,márcsak megnézik a házikót és utalnak is.De azt mondta az ügyintéző,hogy szerinte április 10-ig biztosanKép
Nóra!
Nem tudom milyen hónapban szeretném a babát,de nem igazán lenne jó ha ilyen hideg télben születne.Már arra is gondolni kell,hogy akkor már Puszteszemesen fogunk lakni és ha véletlenül nagy hó lesz,nem biztos hogy felérük szülni ide pestre.Körbenézten az oda közeli kórházakban,kőkorszaki mind.Szóval nem váltok orvost,majd megoldjuk valahogyan.
Gratula a kreszhezKép Jó is a jogsi ha van.
Jutka!
Vasat nekem mindig kellene szednem,valószínűleg valami miatt nem tudja a szervezetem elraktározni a kellő mennyiségűt.Meg vérszegény is vagyok.
Na bocs ha kihagytam valakit.
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Szétverem a gépünket, mert beírtam egy csomót és elszállt minden!!!!!!!!!!!!Kép

Dorka tegnap este kb. 1,5-2 méternyi területet bebarangolt gurulva! Tök jól elvolt, előtte meg semmivel nem lehetett megnyugtatni!

Ildi!
Reméljük nincs baj! Elüldöztünk a Doresszal!?!?!?!?!?!?!?!? KépKépKépKép

Anita!
Köszike! Kép Tök jó a kép Nimródról! KépKépKép Drukkolunk, hogy minden simán mennnyen a bankban! Amúgy fiút vagy lányt szeretnél/szeretnétek?

Nóra!
Nincs baj a szopival! Kivéve persze amikor vmiért beparázok, hogy "elfogyott" tejem! Ami persze nem igaz... Meg a doki beletette a bogarat a fülembe, hogy ugye kibír Dorka 4 órát 2 etetés között. De a védőnénink naon szopipárti! Ezt bírom benne! Kép Nálatok nem volt hasfájás? Csak azért kérdezem, mert vhol olvastam, hogy áttért a 3 óránkénti etetésre és már nem volt több gondja a pocakkal....
Eccer már beszéltük Viktor súlyát, hogy 3hónaposan mennyi volt, az sokat segített, amikor Dorka súlyát forsssszírozták!
Mi alapján döntöttél, hogy már mást is eszegettek? Csak a súly?
Nem kérdezek többet, mert még nem kerestem vissza! KépKépKép
Anyatejes kajszis véleményt is köszi. Lehet akkor én sem próbálkozom... Párom amúgy sincs oda az ötletért! KépKépKép
Megkóstoltuk az almát! Hát a leve (1-2 kanál) csakcsak, de a püré végképp nem jött be! Ollllyan édes volt, mert ott figyelt a nyelve hegyén! KépKépKépKép

Betti!
Doresz 4050 grammal született, még szopizunk, kivétel az almakóstolósdi most! Kép Tegnap 8380 g volt! Kép Fentebb tettem fel képet Dorkáról, az egyiken Boldival van. Õ is 3-án született, mint Milán. Sőt! 17:25-kor! Kép Nekem teccik! Monnyuk 4 babáról tudok, akik Dorkával egy napon született! És mindenki csajszi! Azért érdekes....

Puszika, Doresz és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

A sógórnőméktől irok.

Sajnos nem a netem halt meg,hanem a számítógépem ment galyra.Kép
Se kép,se hang alapon.(Persze a mobilszámolat a Outlook ba tároltamKép)

Holnap viszik el a gépet,nem tudom pontosan mikor tudok jönni,de már elvonási tűneteim vannakKép

Jatka! El ne tűnj,mire visszajövök!

Mindenkit puszilok!

Vigyázzatok magatokra,igyekszem jönni!

Ildikó

Köszi!Kriszti!
Megvan a kocsim,majd menünk ám valamikorKép

Nóra!
Nem semmi vagy te csaj!

Na mennem kell,bocs,hogy nem irok mindenkinek név szerint.

Puszi
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Háááát,nem mondanám,hogy nagyon pörgünkKép
Na jó én sem vagyok valami aktívKépEz azért van,mert Apa elkezdett rendesen dolgozni és alig van itthon,nekem meg vissza kell szoknom,hogy minden rám marad.Majd igyekszem felzárkózni.
Mi újság lányok?????
Tessék írni!

Ma úgy volt,hogy lesz KRESZ oktatás,de elmaradt,mert egy másik tanfolyam volt a teremben.Volt viszont eü alkalmassági.A doki 4-re ígérte,ehhez képest 5 után jött,addig ott ültünk a semmiért,aztán 3 kérdéssel eldöntötte,hogy alkalmasak vagyunk (megvan-e az összes végtagunkKép,szedünk-e gyógyszert,kezelés alatt állunk-e).Ennyi volt.
Tegnap voltak itt Apósomék,délután meg a gyerekek keresztszülei a Kristófot felköszönteni.

Jutka!
Én nem a súly miatt kezdtem el a hozzátápit,hanem,mert elérték azt a kort,hogy érdeklődtek az ételek iránt(a Tamaránál mondjuk nem,neki azért kellett gyümilé,mert nem kakilt 4 napig;erről ma már tudom,hogy tök normális,csak a védőnő parázott nagyon).
Hasfájásunk nem volt,legalábbis semmi emlékezetes.

Anita!
Nagyon jól haladtok házügyilegKépRemélem sikerül itt Pesten szülnöd a másodikat is Ja,amúgy az Uzsoki szted nem kőkorszak egy picit?Lehet ,hogy csak a dokimmal volt ám baj,mégegyszer nem szülnék nála az tuti.

Ildi!
Várunk vissza nagyon!!!!
Milyen autód van?
Mire írtad,hogy nem vagyok semmi?Mit tettem már megint?Kép

Judi,Szilvi,Anett,Andi,Betti?!?!?!?!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Úgynéz ki,hogy nem szabadultok meg egy könnyen tőlem!

Kaptam apától egy hiper szuper kis masinát,úgyhogy vagyok!

Most megint rohanok,de igérem hogy ezentul gyakrabban jövök,ha a technika és Dávid engedi.Kép

(Csak arra írtam,hogy nem semmi vagy,NÓRA,mert 3 gyerek mellett még a jogsira is van energiád.(A többi ezer dolgod mellett!szal jóindulatú megjegyzés volt,csak úgyebár nem látsz bele a fejembeKép)

pusz,majd jövök holnap

ildikó,aki félkezesen is ír,de legalább ír.
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Nóra!
Lehet,hogy az uzsoki is kőkorszaki,viszont nagyon jó az orvosom és azért nem váltok.Most felújították a szülészetet is ,állítólag elég klassz lett.Némelyik csecsemőst is felújíthatnákKép és akkor tökéletes lenne.Kinél szültél te ott?
Szép napot !
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Ne haragudj,hogy ennyire feledékeny vagyok!

Kristófnak,így utolag nagyon sok boldog névnapot kivánunk!
Kép

Ildikó&Dávid
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Úgy látom nemcsak az Ildit üldöztük el, hanem MINDENKIT! KépKépKép
Azóta alig akar vki jönni....KépKépKép
Most elbújdossssunk?!?!?!?!

Azt hiszem be kéne szerezni egy naptárt, így lemaradok a névnapi köszöntőről....

Boldog Névnapot Kristófnak!

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Jatka!

Ezt neked küldöm engesztelésül:
Kép

Ne bomolj már!Nagyon örülünk,hogy itt vagy!Hogy is gondolhatsz ilyet.

Most hétvégi pangás van,mindneki családozik.Igaz lányok?

Én is elmaradásban vagyok,de sokkal több idő kell ,hogy alaposan átolvassam az elmúlt napok írásait és reagálni is tudjak rá.
De ilyenkor itthon van apa,és csak néha bekkukantani van időm.

Te ne haragudj ránk,hogy nem tudunk jönni.És nem szeretném,ha eltűnnél.oké?Eddig is nagyon hiányoztál.

Doresz baba?Jól van? Olvastam ám a masszázos sztorit,szóval ilyen rámenős a kiscsaj? Nem is baj,mert Dávid meg elég szégyellős.

Most mennem kell,mert jönnek a sógórnőmék a szokásos hétvégi összeröffire.Ilyenkor a keresztfiamé a terep.

Puszi:
Ildikó

U.i.: Majd még benézek,irjatok!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Sajnálattal kellett rájönnöm,hogy egy két anyuci már elég régóta nem írt.Csaknem ragadós ez gépmizéria?Kép
Szilvi?,Andi?Anett?Judi?
Remélem minden rendben van veletek és a gyerkőkkel.

Jatka!
Most akarsz elszaladni mikor megjövök?KépKépKép
Nem ám ezt csinálni a vejeddel,már így is hiányolta a pici menyasszonyát,olyan rég nem hallott róla.Kép

A vasat nem tudom miért kell szednie. Dávid se szedett soha.Nekem kellett végig a terhesség alatt,sőt utána is javasolta a nődokim (de én abbahagytam az akkoriban még elég nyügi-bügi kifiam miatt.)
Lehet,hogy sápadt volt a Doresz,és a védőnéni arra következtetett,hogy vérszegény??!!!
Széklet fogó az tutti.

Örülök,hogy van még egy önként jelentkező a játszótéri talira. Mostmár nemsokára tavasz lesz,és akkor mehetünk a szabadba.(A lakótelepin még nincsenek kint a hinták,kint voltak a múlt héten sógórnőmék a Dáviddal. A csúzdát nagyon élvezte állítólagKép,de biztos nemsokára kirakják.)

Babamasszás tanfolyamKép
És hogy "viseli" Doresz?Tudom,hogy otthon is csináltad neki mikor egész pici volt.Szóval a a kispasik bóhócával játszikKép,ezigen!
Csak keményen ezekkel a fiatalemberekkel Doresz!!!!Ne hagyd magad,így tovább!

Hozzátápiról látom Nóra mindent leírt előttem,amit még hozzátennék,hogy egy héten csak egy féle izt kostoltass meg vele,egy az,hogy szokja az izeket,másfelől hogy milyen reakciókat vált ki a babából. Az alma picit párolva hajt,nyersen fogja a székletet,a banán is fogósabb, a barack viszont hajt.

A zöldsit is lehet párolva,és két evés között a legjobb próbálgatni,de ezt is írták már előttem.

Dávid sem volt egy kicsi baba, 6 hósan pont 9kg és 70 cm volt. Most 17 hónaposan majdnem 11 és 81 cm.
A gyarapodás leállás is teljesen normális dolog,most hogy nézne ki három évesen,ha minden hónapba több száz grammot híznaKép


Anyatejes főzést mi sem kultiváltukKép
Volt tejem bőven,mindig volt fagyasztóban tartalék,de szerencsére nem kellett használni sose.(Persze nem tudja az ember,hogy előreláthatólag meddig lesz teje,így betankoltunk mi is,de 6 hónapos kora után fokozatosan kiöntögettem őket.)

Mi betartottuk a 6 hónapot ami a hozzátápit illeti.(Leszámítva anyósom ténykedéseitKép)
Csak a 6 hó eltelte után kezdtem el adnni almát,banánt,barackot,sütőtököt,répát,krumplt,spenótot. Persze nem sok sikerrel. Mi sokat szenvendtünk és ma is eléggé szenvedünk az evéssel. Pedig mi jó evők vagyunk az apjával.Kép
Ez van!

Nóra!

Jó lehetett az uncsitesó látogatás,olyan arik ezek a picikék. Már mennyi idős is? Olyan gyorsan szalad az idő.

Jót nevettem azon,hogy a gép is elkapta a vírusunkatKép,jól jött tényleg,mindenki kidőlt még a gép isKép

Hogy hogy rendesen kezdett el dolgozni apa? Mér eddig rendetlenül dolgozott?Kép

Ügyes vagy,hogy elkezdted a kreszt!Remélem nem fogjuk megsínyleniKép
Sok sikert kivánok hozzá!Csak ügyesen!

Anita!
Sajnálom,hogy megjött,még a hét elején szurkoltam,aztán tovább olvasva láttam,hogy nem is akarsz dec.-i babátKép

Nem tűnt bonyesznek (így első ránézésre) a kenyérke,lehet,hogy belevetem magam egyszer én is??????

Ügyes apa,hogy így elintézte a dolgokat,április 10-e már nincs is olyan messze!

Krisztám
Nem kell szégyenkezned,má hogy kéne? Nagyon szép képet raktál fel nekem ! Megmelengette a szívem!

Remélem jól vagytok! Nem ám halálra dolgozni magad! Irgum burgum! Tessék pihenni!
Jövőhét?

Betti!
Örülök,hogy jól vagytok! Az hogy Milán ilyen kis anyás,szerintem életkori sajátosság,de cáfoljatok meg csajok,ha nem így van.
Mostmár azért kezdi felismerni a dolgokat,és tud visszaemlékezni,ha nem vagy vele,akkor is emlékszik rád. Szóval ne aggódj,minden babánál eljön ez az idő. Majd később 9 hós kora körül megint és utána nem is tudom hol a határ.

Mit dolgozol? Vagy csak az otthoni teendőkre gondoltál?

Köszike kérdésed,már meggyógyultunk,most ez a h... gép kapta elKép
Szerencsére,amilyen gyorsan jött olyan gyorsan el is ment. Letepert mindenkit,aztán tovább állt.

Na kidőltem!

Jó éjt!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Már nagyon jó volna a tavasz mert csak erőlködik, már megint hó esik de szerencsére elis olvad kiváncsi vagyok holnapra bejön-e az ígért 10-12 fok napsütéssel mert már tiszta depi leszek itt bent, inkább mennék már kapálniKép
Rendezgetném a kertet már nagyon szeretnék virágokat ültetni.
Ti hogy bírjátok én már tiszta satnya leszek a nap hiányától.

Ildi!
Jövőhét rendben van már nagyon várunk, főleg a gyerekek.

Képzeljétek tegnap amikor a barátnőméknél voltunk (Anikó,Ildi ismeri)ott voltak a hugáék annyi idős a kislánya mint a Dávid. Ketrin leguggolt hozzá Õ odabújt puszilgatta olyan aranyos volt, de abban a pillanatban elkezdte húzni a haját és képzeljétek úgy megharapta az állát hogy alsó felső fogai nyoma rendesen meglátszik még ma is Ketrin állán annyira sajnáltam ottt jegeltük annyira fájt neki de persze a kicsi Bogit nem lehet bántani érte mert nem tudja mit tett.Csak látta ő is a felfordulást és ment volna megint puszikgatni a lányomat de érthető módon már rá sem mert nézni.
Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett.

Ildi! elfelejtetem örülök hogy van új géped mi lesz a másikkal?
Mi meg vettünk már vagy két hónapja mikrofont de nem működik elhoztam melóból hátha azzal van a gond de nem jó egyik sem lehet hogy a gépnek van valami baja.Kép
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Szia Kriszti!

Zsolti még nem tudja,hogy szervezkedek a háta mögött,remélem nem huzza át a számításaimatKépés sikerül végre lejutnunk Tatabányára.

Szegény Ketrinke! Puszild meg a bibikéjét helyettem,remélem tőlem is kaphat nemsokára gyógypuszikat.

Tényleg,Anikó huga akkor szült majdnem mikor én.Már el is felejtettem,látod milyen lüke vagyok.?Kép
Na nem akarom szétoffolni teljesen a topikot,majd jövőhéten dumcsizunk. Csak lenne már jó idő végre!

A gépemet megcsináltatom,és jó lesz Zsoltinak,majd később Dávidnak.Végül az egy jó kis gép.Kép

Mikrofon?
Biztos valami beállítási hiba,nem? Mi sem vettünk még kamerát,majd karácsonykorKép

Mi az hogy hosszura sikeredett? Ha 2x ilyen hosszú lenne,akkor is keveselném.Kép

Többiek? Merre vagytok?

Most én ijesztettem el mindenkit?

Nóra kedves,itt vagyok a te időzonádba,és sehol sem vagy!Hát miért csinálod ezt velem?

Jó éjt!

Holnap József napi bulin leszek,de benézek azért! Irjatok!

Ildikó


Játszótéren voltunk délelőtt.Felmértük a terepet a talira:

Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mi vagyunk.... A változatosság kedvéért itthon! Igaz elsősegélyt akartam "tanulni", de nem jött össze. Alig alszom vmennyit... Vagyis alszunk, csak rettentő sokat ébred a lány...Óránként egyszer tutkó, de előfordul, hogy többször is...Naon álmos vagyok... Lehet jön a foga a csajnak...

Az bizti, hogy tegnaptól már megforgatja a csörgőt, játékokat és minden irányból megnézegeti. És nyújtogatja a nyelvét. Vagyis kint van Neki csomószor... KépKépKép

Ildi!
Köszönjük a virágot! KépKépKép Le sem tagadhatnád, hogy mérleg vagy! KépKépKép
Köszi a tápis dolgokat! Mi is jó evők vagyunk az apjával (látszik is KépKépKépKép )! Azt hittem, hogy a Grippére (ha meglátja a kanalat) már messziről cuppog, akkor mással nem is lesz gond... Tévedtem! Ma megpróbáltam almalében adni Neki vasat. A almalé eddig (2x) bejött, most viszont folyt ki a barna lé a szájából..... Nem toom így hogy lesz....

Ez a játszótér merre van?

Puszi, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!
Jó a mikrofon egy beállítás hiányzott amire nem is gondoltunk Kép
Most sietek bocsi majd jövök
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!
CSak bejelentkezem.Nem tűntem el,csak ez a fránya depi megint.Remélem elmúlik magától.Elvégre is jön a tavasz.Ma voltunk vecsésen,megyünk holnap isKép De holnap csak rövid körút lesz,öcsinek vesszük meg az ajándékot.Gépkocsinyeremény betétkönyv az Otp-ben Kép Hát ha nyer valamit a kisöcsiKép
Nimród már belepisil jöformán minden nap a bilibeKép Tök jó ,tapasztaltabbak meglátása szerint őszre szobatiszta lesz.
Mennem kell,apa kiabál,pancsi idő van:D
Gyerekem már alszik,ma nem aludt napközben,szegény nem ért rá a nag y játékban,meg a nagy dédizésbenKép
Jó éjt!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Én is vagyokKép
Hú,most látom,hogy már csütörtök óta nem írtam nektekKép
Persze azért olvasok,csak eddig nem volt mit írni,mert semmi érdekes nem történt velünk.
Apa egész hétvégén dolgozott,én meg próbáltam valamit kezdeni a lakással meg a rengeteg szennyessel.Nem sok eredménnyelKép Lehetne már jó idő,hogy ki lehessen teregetni az udvarra,mert itt bent már nem szárad.Ugyanis ahhoz azért elég meleg van kint,hogy gyengébben menjen a fűtés.
Ma voltunk az egyik barátnőmnél,szokott járni a babaklubba is.
Apának fáj a foga,így holnap itthon marad,megy a fogdokihozKép
Viktor megint nyűglődött az éjjel,remélem nem a füle miatt.

Anita!
Nimród nagyon ügyiKépNekem még a Tamara sem lett szobatiszta 2 éves kora előtt.Vagyis ő is pisilgetett már a Wc-be.Volt ilyen bugyipelusunk,azzal könnyebb volt.
Én a Sztakó dokinál szültem,a Kristófot pedig Szűcs Géza fődokinál,mert a saját orvosom konferencián volt.Jobb volt!
Depire lehet kéne szedned egy kis orbáncfüvet,van homeos változata is.

Jutka!
Ne haragudj,nem miattad tűntem elKépÖrülök,ha írsz,tényleg!!!!!Tényleg lehet,hogy a foga jön a Dórinak,végülis "benne van a korban"Kép
Már csak az elsősegély hiányzik neked a jogsihoz?Biztos írtad még az elején,de már nem emlékszem.A vezetés már megvolt?

Kriszti!

Szegény KetrinKépIgen,a kicsik olyan nehezen értik meghogy fájdalmat is tudnak okozni a nagy szeretetükkel.

Ildi!
Nagyon rendi az Apa,hogy vett neked egy új gépet!Biztos nem bírta elviselni az elvonási tüneteidetKép
Tegnap éjjel már aludtam,amikor írtál.Vagyis csak próbáltam,mert a Viktor elég nyűgi volt.
Várom már a jó időt,hogy legyen végre tali.
Ja,szerdán lesz a Műv.Házban Tücsökzene,asszem 10-től.Az bizti,hogy 600 Ft a belépő.Mit szólsz hozzá?
Az uncsitesó és a Gergő is kedden lesz 4 hetes.

Az Apa eddig betegállcsiban volt a Viktor miatt.Meg csak 1 állásban járt eddig,most meg van munka a másikban is.Most úgy tűnik,hohy elmegy majd szerdán reggel és csak szombat reggel fog hazajönni.
Arra nem válaszoltál,hogy milyen autód van?Vagy nem publikus?Kép

Na most bepótoltam remélem a lemaradást.Igyekszem jönni többet.Holnap megyünk fülészetre,délután meg megyek KRESZ-re.

Puszka

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Jatka!
De aranyos lehet a kicsi Dorka,ahogy nyújtogatja a nyelvét és fogdossa a csörgőjét.Kép

A virágokat nagyon szívesen. (Dávid mérleg, anyós pajti skorpióKépKép)

Ennyire bejön a Grippe?Kép
És ha elvonod a figyelmét?És menet közben becsempészed a szájába? Én így csináltam Dávidnál.(Persze nem mindig jártam sikerrel.)
Biztos érzi Doresz,hogy erre nincs is szükségem,vidd innen el a francba,úgyis kiköpöm,ha nem látod,anya.Kép

A játszótér, Vecsésen van, a lakótelep mögött .(Profi mögött kb.,ha a 4-esen jösz),de sztem nagyon jó. Nagy terület,sok játék,és megfelel az eu-s követelményeknek,(én úgy látomKép)

A hinták még nincsenek kint,és az egyik csuzda nagyon pocsolyás volt,de különben minden játék már most használható.
4 csuzda van azt hiszem,2 nagy homokozó,mászókák,hinták,és nagy területen.(Nyáron kicsit nagy volt a fű,de más bajom nem voltKép)

Jó lenne,ha eltudnátok jönni Doresszal. Húzz bele a tanulásba,s mire jó idő lesz, már vezethetsz isKép


Anita!

Jó hogy jelentkeztél!
Ne depizz már annyit,ma egész jó idő volt.Kép

Gratula Nimródnak a bilihez,nagyon ügyes fiú már ő.
Szép kis ajándékot vetettek az öcsinek,komolyan eszembe nem jutna ilyesmi,de nem rossz ötlet.Kép

Kriszti!
Ez a mikrofonozás haláli volt!Kép

Nóra!
Hogy csinálhattad ezt velünk? csütörtök óta???????KépKép

Mostmár nem fájhat a Viktor füle!!!!!!!!(Akkor minek vették ki a manduláját?Kép
Biztos az időjárás miatt kicsit nyűgisebb,vagy foga nem lehet?
Méééér mentek fülészetre? (Lemaradtam bocsesz)

Köszi a Tücsökzenés infót!Kép
Én lehet,hogy elmegyek a Dáviddal.Kép
Kipróbáljuk,hogy milyen.Ti nem jöttök?
Vajon meddig tart,nem tudod? Gondolom két óránál többet úgysem,mert nem szeretnék rohangálni,aznap angol is van,csak azért parázok,nem szeretek kapkodni.Kép

Az autómat lefótozom és felrakom,jó lesz?KépKépKép
Nem az,hogy nem publikus,mert ha talizunk úgyis megtudjátokKép csak hűlyén jött ki,mert azért adtuk el a másikat,hogy kevesebb legyen a költségünk (kicsit azért kevesebbKép),és akkor most meg veszünk egy drágábbat,szóval kicsit cikiKép
De kell nekem kocsi,tévedtünk mikor azt gondoltuk,hogy elleszek én "itthon" nélküle.!

Milyen a kresz?Tetszik? Ki tartja? Tudod már kinél fogsz vezetni?

Többieket is üdvözlöm:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!
Megint bocsánatkéréssel tartozom, ne haragudjatok, hogy eltűntem.Sajnos nem olvasgattam vissza, csak végigfutottam, így egyből kitünt, hogy elfelejtettem vmit.

KRISTÓFNAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Elég sűrű volt mostanában minden nálunk, ezért nem jöttem.Vendégség, vendégvárás, vásárlás,látogatás,stb.
Remélem meggyógyult mindenki és egészségesen várjuk a tavaszt, ami már itt kopogtat.Tuti úgy lesz, mint múlt évben, hogy hirtelen semmi átmenet nélkül jön a nyár.

Most átolvasgatlak benneteket és személyesen is szólok egy pár sort, ha megengeditek.

Puszi mindenkinek , sziasztok
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Ha jártok a Béke téren nézzetek be a villamos végállomásnál lévő butikba. Kiárusítás van minden 1000 ft. Női nadrág/ruha/kabát/poló/őv/táska és férfi nadrág/ing/zakó. Öltönyök 6000 Ft-ért vannak.

Tvica

Tvica
terpecz
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy eddig nem jelentkeztem, de egy jó darabig nem működött a gépeünk, most meg gőzerővel írom a szakdolgozatomat. Így örülök, ha elszabadulok innen, és nem golyózik a szemem.
Ígérem, összeszedem magam, és átovasom azt a hatalmas mennyiséget, amt mostanság írtatok. Sziasztok!
J
judi
 
 


Sziasztok!

Ez a nap!Már megint egész nap csak rohanás!
Reggel mentünk a fülészetre.Szerencsére nem a füle fáj a Viktornak,valszeg csak a foga jön hátul,attól volt nyűgi.
Utána mentünk Apával a fogászatra.Lőrincen van egy doktornő,nála voltunk.Azt mondta,hogy sajna ki kell már húzni nincs mese.Igen ám,de fél óra szenvedés után belétta,hogy ez neki nem megy,mert túl erős a fog,így beküldött a Mária utcába.Megbeszélta egy dokival,aki várt minket,így arra sem volt idő,hogy Apa hazahozzon minket a Viktorral.Rohantunk befelé és tényleg vártak már,soron kívül rtg,aztán irány a dokihoz.Sajnos fel kellett vágni,mert másképp nem ment.
És amit most írok azt nem fogjátok elhinni,én sem akartam...Apa kijött pénzért(az asszisztens azt mondta,hogy 5000Ft-ot adjon,annyit szoktak)A doki jött ki utána és amikor meglátta a Viktort,azt mondta:"Ja,kisgyerekük van,akkor hagyja csak" és már el is tűnt.Hittétek volna,hogy van még ilyen orvos Mo-on?!
Persze közben telcsiznem kellett a suliba,hogy a Tamarát ne engedjék haza úgy,mint máskor,aztán megint rohantam a KRESZ-re.Hú,tök fáradt vagyokKép

Na mostmár jót meséltem reagálok egyenként is:

Ildi!
A fülészetre addig kell járni,amíg gyógyszer nélkül több hétig egészséges lesz.A dokinéni nagyon lelkiismeretes.Ja,ő a másik tutti doki,akit ismerek.A műtéten kívül mi soha nem adtunk neki pénzt,de ez nem jelent semmit.Nem pénzfüggő a kedvessége.
Szóval még egy darabig menni kell,igaz egyre ritkábban.Most szerdán kellett volna,de a hétvégi nyűgi miatt reggel telcsiztem és már mehettünk is.
Ha minden jól megy,elmegyünk szerdán a tücsökzenére.Sztem nem lesz 2 óra,annyit úgysem bírnak ki a picik.
Várom a képet az autódrólKépNe tessék már szabadkozni kérem!Már akkor is mondtad,amikor eladtátok,hogy rossz döntés volt,mert mégiscsak kellene.Meg hát azóta kezdted el az angolt is,nem?
Tetszik a KRESZ nagyon.Mindig előre olvasok,meg csinálok teszteket a neten.Ide járok a Polg.Mesteri Hivatallal szemben lévő autós suliba.Az Anditól kaptam a telcsiszámot,ő most jár vezetni.
Te hol tanultál?Már tudom kinél fogok vezetni,Zsuzsinak hívják,ő tartja az elméletet is.

Szilvi!
Ilyen sokáig tart olvasni?KépNe haragudj meg,bizti valami közbejött,igaz?

Judi!
Gondoltam,hogy megint tanulszKépSok sikert!

Na megyek beájulok a kádbaKépKép

Puszi

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Tvica!
FeltétlenülKép

Szilvi!
De jó,hogy tudtál jönni!Viktória?

Judi!
Rólad is rég hallottunk. A Nóra beletrafáltKépJó tanulást neked! Azért néha kukkants be pihiképpen!
Remélem jól vagytok.Emmácska? Ábika?

Nóra!
Nem semmi napod volt,még jó,hogy volt energiád ránk is!KépKép

Tényleg rendes volt a doki.Manapság nem ez a jellemző ,sajnos. Mondjuk megérdemelnének több fizetést,akkor lehet,hogy nem tartanák a markukat egyesekKépKép

Örülök,hogy nem fül van a dologban. Mostmár ne fájjon szegénykének!

FogfájásKép
Mennek a jó tündérek!Kép
Nem irigylem szegényt!

KresszKép
Én is ott tanultam,ahol tiKép
Zsuzsa????Nem ismerős a neve,én asszem valami Lacinál tanultam,akkor piros opelja volt.És asszem Péterin lakott.A felesége mondjuk lehet,hogy Zsuzsa,sőt,akkor tanult ő is oktatónak,mikor én tanultam vezetni. Egy nagyon helyes szőke csaj? Nem?

De te milyen rendi vagy,előre tanulsz? Jól van,húzz bele! Csak ügyesen.
Szorítok.

Bocs,a kocsit elfelejtetttem lefényképezni,de tök véletlenül csináltam egyet az ablakból,mert apa mondta,hogy nézzem meg,milyen kicsi az övé mellett. Nem tudom mennyire kivehető,de felrakom a képet.Csak Neked Kép
Kép

A jobb oldali azKépKépKép

Akkor szerdán talizunk? Remélem nem jön közbe semmi nekünk sem. Na puszó:Ildikó

Anita? Jatka?Kriszti?

Sőt Betti?Andi?Anett?Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Én meg beájulok az ágybaKép
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Itt megint,csak rohangásztunk egy kicsit.Olyan jó,hogy ilyen szép idő van,kihasználom,hogy még megvan az autóm és tudunk menni mindenfelé.
Képzeljétek,ma Nimród szólt hogy kakilnia kell és ráült a wc-re:D

Kérdés:
Ti milyen cipőt vesztek a gyereknek így tavaszra,mármint márkásat vagy ilyesmire gondolok.Meg főleg,hogy hol.Ahol eddig vettem olcsón Csepelen a cipőket,az az üzlet megszűnt és most kellene keresnem egy másikat.

Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Ja és egy pár új kép.Apának sikerült letölteni őket:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=16207

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma az Auchanban,vettünk a srácoknak ugrálóvárat.Kép még nincs,mert most fújjákKép
Nekünk volt tavaly is,de az sajnos tönkrement.Tudom rizikós venni ugyanolyat,de annyira szerettük.Akartam venni azt a padot is,ami az újságban volt,de az nagyon kicsi volt 6000Ft-értKép

Ildi!
Igen a Laci felesége a Zsuzsa,sztem egyre gondolunk.Ja,neki is 3 gyereke vanKép
Eddig úgy néz ki,hogy megyünk holnap,főleg,hogy Apa is itthon lesz még.Azt mondták a fogászaton,hogy 2 napig nem dolgozhat,a fertőzés miatt.
Jó a kocsiKépMutattam Apának,erre azt mondja:"honnan van ez fényképezve,a fa tetejéről?"Kép

Anita!
Jók a képek,nekünk is ilyen függönyünk van a gyerekszobábanKép
Én márkás cipőket veszek a gyerekeknek,bár a Tamarának már nem mindig.De igyekszem azért cipőboltban,nem piacon.De az is előfordul,hogy börzén veszek,használt,de új állapotú cipikét.
Az Auchanban pont ma láttam tök jó Melania cipőt 5000Ft-ért kint a cipőboltban.Volt a Kristóf méretében is.A Humanicban is jók a Skippy cipők,azoknak jó kis betétje van.És van magasszárú meg sportcipő is.

Majd még jövök,írjatok!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


SZiasztok!

Nóra!
Juj de jó!!!!Kép Én is akarok ugrálóvárat!!!!Mekkora? Muti meg gyorsan !!!!!
Biztos nagyon jó! Nagyon felcsigáztál.És mennyi volt?És udvarra is lehet?

ZsuzsaKép
Akkor bizti egyre gondolunk.

Jobbulást apának továbbra is,mármint a fogának!!!!És mond meg neki,hogy a teraszról fényképeztem,nem a cseresznye fárólKépKépKép

Akkor holnap talizunk,ha minden igaz!

Anita!
Jók a képek,megnéztelek benneteket!
Aranyos Nimród. nekem az a katicás pulcsis nevetős a kedvencemKép

CipőKép
Nálunk is vegyes a felhozatal,ami a márkát illeti.
Mi is a márkásakat szeretjük(szeretnénkKép),főleg ebbe a korba,még fontos,hogy tartsa jól a lábát,de nem ragaszkodunk 100 százalékig egy névhez.

A múltkor vettem egy jó kis félcipőt neki az Auchan-ba,én annyira beleszerelmesedtem,hogy nem tudtam otthagyni,és noném márkájú volt,(valami kínai)utolsó darab volt,és pont az ő mérete,nem találjátok ki mennyi volt?????KépKép
990.- és tök jó.

Mi Szieszta szandit vettünk itthonra,azzal kezdtük,majd egy Nike sportcipőt őszre,majd egy Skippy bakancsot és egy StylGrande hótaposót.Általában a Megatoys-ba szoktam venni,ott van választék.De a nagyobb bevásárlóközpontokban is vannak jók. Ki lehet fogni akciós dolgokat!

A tavaly volt a piacon egy bácsi,aki tök márkás cipőket árult nem láttátok? Volt nála Dr. Leo,meg Melania is.

Puszi!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Nem láttad az újságban?A kertkatalógusosban van.
Na mindegy itt vannak a képek:
Kép
Kép
Kép

Ezek pedig tavaly készültek:
Kép
Kép

Ezt pedig a dobozról fotóztam,kicsit homályos lett:
Kép

Ja,amúgy 107cm magas,150cm az átmérője,3990Ft volt és sztem a kertbe is kirakhatod,csak vigyázni kell rá.
Nekünk a tavalyi szétment az egyik hegesztésnél,remélem ezzel nem járunk így.Mondjuk a Dávid egyedül van,talán jobban bírja nálatok a strapátKép

Siess,mert nem sok volt belőle.Ja,én odatelcsiztem reggel,hogy van-e még.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Ugrálóvárunk nekünk is van az a nagyobb fajta,de még nem fújtuk fel:D
Majd a másik házba,mert annak valami 2 méter az átmérője és majdnem 2 méter magas is.Biztos jó lehet,mert most az utazás kiállításon Nimród is kipróbált egyet és nagyon tetszett neki.
Tök jó hogy ilyen jó idő van,apa meg a kicsi még mindig sétálnak.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon jó kedvem van, annyira fel tud tölteni a meleg.Végre órákig kint tudunk lenni a kertben. Viki is úgy élvezi.Ma a homokozóban játszottunk cukrászdásat.Képzeljétek, van egy kis halastavunk /mini, mesterséges/és ma láttam -mostanra olvadt fel a jég - hogy egy pár ill. pontosabban 8 db.halacska nem élte túl a nagy telet.Szegénykék.

Nóra! Itt vagyok, felzárkóztam, csak van amikor napokig nem jövök a géphez. 1 fogammal én is megszenvedtem, ki kellett húzni és nálam sem bírta a dokinő.Így hívtak egy másikat, meg egy harmadikat és neki végül sikerült. Azt mondták, hogy hatalmas a gyökerem.Nagyon nagyon fájt, már kétszer nyomtak belém érzéstelenítőt, de még akkor is fájt.Halántékig hatolt a fájdalom.
Az ugrálóvár tutti és jókm a képek!

Ildi!Köszi kérdésed, Viki jól van, úgy szeret a kertben játszani. Csak ez a mai volt egy kicsit szomorkás a halacskák miatt.
Nagyon tuti kis kocsid van, ez igen. Biztos nagyon szuper vezetni.

Jutka! Bocsi, hogy én is egy kicsit fejtegetek, de a Vikinek is írt fel a dokinő vasat. Írtad, hogy a pici arcát nézte, nálunk ugyanígy.A szeme fehérjére pedig azt mondta, hogy egy kicsit kékes.Ekkor írta fel nekünk. Úgyhogy van ilyen, szerintem ártani nem árt.Doreszq pedig gyönyörű.

Édesatyánk kint van a Depeche Mode koncerten, én csak a júniusira megyek vele.Szeretitek? Persze én vagyok itt a legvénebb, csak én szerethetem, vagy tévedek?

Mennem kell, puszi, sziasztok
Szilvi

Március 15-ei ünnepi öltözet

Kép
nsyl
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Szóval ilyen?????, Nagyon tetszik. Ilyen kell nekünk is!

Este áthívtak a sógórnőmék vacsira,és náluk láttam az újságban.Akkor már tudtam,hogy ez lesz az.Kép
Nagyon jó!

Nagyon édesek a fiad benne!Kép
És tök jó nagy,jól elférnek benne ketten is.Az a hálós labdás sátor is klassz. Azt nem nézted?

Remélem egyáltalán kapunk,nem tudom mikor tudunk beugrani,lehet,hogy egyedül megyek be a Dáviddal csütörtökön,majd még meglátom,hogy jön össze.

Szilvi!
Viki még mindig gyönyörű! És nagyon jól áll neki az ünnepi ruci,igazi szép magyar kislány!

Szegény halacskák! Nem lehet,hogy nem elég mély volt nekik a telelő? Ezt Kriszti nagyon érti.Nekik is van tavacskájuk! Olyan szép!

Nem mutizod meg nekünk??????Kép
(a tavat,nem a halakra gondolokKépKépKép)

Biztos jó lehetett cukrászdásat játszani,neked a sütikék sem ártanak meg,úgy hogy bármennyit ehettél belőle.Kép

Apa bírja még a 90 napost???

Depesche ModeKép
Dehogy vagy vén,ne beszélj már! Én meghallagatom őket is,nálunk apa szereti jobban,de nem fanatikusKép
Bizti jó lehet egy ilyen koncert!


Jatka!
Ha érdekel tettem fel egy cikket a honlapunkra a vassal kapcsolatban.Kép
Menü/cikkek kismamáknak,anyukáknak!
katt ide!

Mennem kell aludni,mert holnap hosszú napunk lesz!

Puszika!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk tücsökzenén,nagyon jó volt.
Judi,Jutka,Anett,Anita!
Tuti nektek is tetszene.

Andit azért nem írom csak,mert ő mondta,hogy jönne,csak Lőrinc beteg.Ja,és azért nem tud írni se nagyon,mert voltak otthon a szülőknél,meg jár vezetni is!

Szóval szupi jó kis foglalkozás,fél óra az egész,de ennyi bőven elég is sztem,mert a végén már így is elmászkáltak a gyerkőcök.
600 Ft 1 alkalom 1 gyereknek,de van tesókedvezmény,akkor 900 a 2.Meg van bérlet is 2000 Ft/4 alkalom,amit 6 hét alatt lehet lejárni.Ja és minden héten vanKép
Viktornak nagyon bejött,Kristóf meg szégyenlős volt,mint mindigKépNem egy muzikális típus amúgy sem.

Ildikóékkal taliztunkKépA Dávid nagyon édi voltKép
Az elején nagyon meg volt illetődve,de amikor a tojáscsörgők jöttekKépAz nagyon bejött nekiKépKépKép

Szilvi!
Nagyon csini a Viki!
Hol volt a koncert?Én nem vagyok nagy rajongó tényleg.

Délután megyek KRESZre,majd este jövök,Apa úgyis dolgozik.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Nálunk is van itt soroksáron,de nálunk bóbitának hívják és ez is csak fél óra.Persze még nem jutottunk el rá:D
Ma vannak kint a háznál a bank felértékelni,kíváncsi leszek mi lesz.Elvileg ez után kapjuk meg a hitelt,remélem minnél hamarabb.
Szép napot
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Még élek és remélem tudok ma írni,ha Milán is engedi,de mire ideértem felkellt és most enni kér.Voltunk ma baba úszáson,de kicsit nyűgi volt a foga miatt és anyás korszaka miatt.Mindenkitől bújjik hozzám és kiabál hogy aja és sírva fakadKép
Puszika remélem ma még írok
Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Sztem is tök jó volt a tücsökzene!

Nagyon kedves csaj tartja,látszik,hogy ért a gyerekekhez.Kép

Nóra!
Jó volt talizni veletek! Majd jövőhéten megint megyünk,remélem nem jön közben semmi.

A te fiaid is nagyon édesek voltak.Kép

(Ne tudjátok meg,olyan édesen összebújtak a Viktor és a Kristóf....,és egyenszerkóba voltak(tök vagesz Micimacis pólóban),meg kellett őket zabálniKép)
Viktor az meg senkitől nem félt tényleg,sokszor a Monival(ő tartja) csinálta a feladatokat.Nagyon bátran viselkedett,nem úgy mint a Dávid.

Dávid a feladatokat nem csinálta,pedig itthon velem kettesben mindent csinál.Remélem megszokja a társaságot,mert sok bajom lesz még vele.

Én amit kifogásolok,hogy mezitláb kellett menni a hideg linoleumon,nyáron még hagyján,de most még azért hideg a talaj,és könnyen felfázhatnak.
Én legközelebb viszek váltócipőt.

De jó volt nagyon,nekem is tetszett.Kép

Nórával vittünk fényképezőt,de a feladatok közben nem fotóztunkKép a végén dumcsiztunk egy kicsit,akkor elcsattant egy pár kép.

íme:
Õ Viktor:
Nagyon komolyan nézKépGondolja magában ki ez a hűlye?Kép)
Kép

Õ Dávid:
Kép


Itt a fényképeket nézegetik Nóra fényképezőjében.
Kép

Ezt muszály volt felraknom a Kristóf miatt,nézzétek milyen aranyosan fogja Dávidot ,igazi nagyfiúsanKép
Kép

Amint hazaértünk homokoztunk egy kicsit,de nagyon hamar elaludt.
Kép

Nóra!

Jó tanulást mára!

Anita!
Biztos megkapjátok,szorítunk!

Ildikó(aki éppen tanulKép)
ilgya1
 
 


Szia Betti!

Időközben látom befutottál!

Gyere mesélni,ha tudsz!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Na, idejutottam én is.
Nóra, köszi, hogy írtál rólunk.
Hát, igen, Lőrinc sajnos beteg lett, vasárnap éjszaka belázasodott, és nagyon rondán köhög. Kapott gyógyszert, tegnap óta szerencsére már nincs láza, de nagyon kis nyügi, sokat alszik, és semmi se jó neki, csak anya kell.

Én múlt héten elkezdtem a rutint, nagyon élvezem, de azért van még mit tanulnom.
Ildi, nem is tudtam, hogy Te is itt tanultál. Azt hiszem, Zsuzsi emlitette is, hogy nem rég kezdte ő is a gyakorlati oktatást is, addig csak elméletet tanított. Most engem ő tanít vezetni, nagyon rendes-türelmes. (Gombán laknak egyébként.)

Szilvi, el is hiszem, hogy feldob ez a jó idő! Olyan jó, hogy végre itt a tavasz!

Most mennem is kell, de igyekszem többször jönni.
Andi

Andi
idna
 
 


Ildi, Nóra!
Meséljetek a Tücsökzenéről még! Miket csináltatok?
A képek nagyon édesek!

Andi
idna
 
 


Szia Andi!

De jó!!!!!!Kép

szegény Lőri! Jobbulást kivánunk!
Sok sok gyógypuszit küldünk neki a Dáviddal.Kép
Reméljük veletek is hamarosan összefutunk.

Nektek ki is az orvosotok?(Lakos?)

ZsuzsaKép
Tényleg Gombán laknak,nem Péterin.De lüke vagyok.
Õt nem ismerem,csak a férjét.Õ is türelmes volt.
Zsuzsát talán csak egyszer láttam,de nagyon szimpinek tűnt.


Nem mindegyik mondókára,dalra emlékszem,mert elég sok elhangzott a 20 perc alatt,meg volt amelyiket nem úgy ismertem, ahogy énekeltük vagy mondtuk.)

De jól megmozgatja (megmozgatná) őket,ha csinálják. Na meg minket is,például a lovacskásnál,már kezdtem elfáradniKép Ültünk a földön,és a gyerekek az ölünkben voltak,és mondokázás közben ritmusra mozgott a térdünk. (Remélem érthetőKépKépKép)
Vagy mentünk körbe,körbe és énekeltünk.

Vagy voltak ilyen "segédeszközök",mint a tojáscsörgő(amit Dávid nem akart visszaadni az Istenért seKép),meg fából bot,amit össze lehetett ütni és akkor ritmusra ütötték. Vagy a Móni furulyázott,mi meg énekeltünk.

Szóval sok mindent csináltunk a 20 perc alatt,nehéz így leírni.De remélem kedvet kaptatok ti is hozzáKép

A rutint én is szerettem,csak tolatni ne kelljen!
Melyik pályán vagytok? Kispesten? A buszgarázsnál?

NA megyek tényleg kinyitom azt a könyvet.(angol)

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi,
köszi, hogy leírtad a Tücsökzenét! Lenne kedvünk hozzá. Ez minden héten szokott lenni, vagy mikor van? Ha meggyógyul Lőrinc, szerintem elmegyünk mi is, kipróbáljuk.

Én Lacit csak kevésbé ismerem, mert ő nem tanított, csak egy elméleti órát tartott ő, a műszaki részt. De azt mondják, hogy ő is nagyon jó oktató.
Igen, Kispesten van a rutinpálya, a Nádasdy és Hoffher u. sarkán. Te is odajártál? Utána a vezetés hogy volt forgalomban? Mindig ott vezettetek a környéken, vagy Vecsésen is?

Köszönjük a gyógypuszikat! Biztos segítenek! Kép

Andi
idna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?