Új privát üzeneted érkezett!

Kisvirág:elfelejtettem irni,hogy a férjem ismeri a bátyádat.
A ruhád nem a mirtuszból volt véletlenül?Mert a sógornőmnek pont ilyen volt(vagy ua.)a menyecske ruhája.Kép

Nem tudsz még semmit az ismerösödről?

Képzeljétek egy másik topicon olvastam,hogy ott meg 35 hetesen született egy 4 kilós baba,és azt hiszem 55 centi.Tök furi.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Én sem tudtam sokáig feljönni...

A képeket én is megnézem, egy honlap tényleg jó lenne a mi fotóinknak is, olyan kis szorgalmas voltam, hogy az összeset bescanneltem még az esküvő után. Viszont elég nagyok, a chellos honlapra meg csak 10 megát lehet felrakni. Szóval, Ex, adhatnál némi tanácsot...Kép

Pogi, jó a pocód!

Hello, tényleg hihetetlen a pocak méreted! Neked aztán nem fog nagyon megnyúlni rajta a bőr! Kép

Tegnap kaptam a férjemtől egy csokor tulipánt, tök szép, megpróbálom felrakni, igaz csak telcsis kép... De azért egy kis tavasz-idézőnek jó! Kép

Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Mézgombi:ez igy is gyönyörű!!!!Máris érzem az igazi tavaszt,meleg levegőt,virágok illatát....
Már annyira várom hogy a kilányunkkal mehessünk sétálni(babakocsival)

Kisvirág,veletek biztos találkozunk is majd a duna parton.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 

 
 

Pgácsa, a Te képeidet már megnéztem, nagyon szépek vagytok! Én is úgy megosztanám veletek a képeinket...
A legédesebb a kis Goldenetek! Gondolom már annyira nem kicsi! Kép Nekünk is van, már két éves lesz áprilisban, és ugyanúgy nézett ki, mint a Tiétek. Nekem is van egy kutyusos képem az iwiwen, akkor még elfért az ölemben...

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Méz!
Gyönyörűek a tulipánjaid!!!! Tényleg jó lenne már, ha az ember a kertben is láthatná őket... Nálunk a tőzike meg a nárcisz már bújik picit elő, remélem, nem lesz több fagy!

Hello!
Komolyan mondom, eszméletlen.... ha nem tudom, hogy kerek 30 vagy, azt hinném, talán a 16. hétben jársz!Kép

Pilchard!
Mindkettőnek örülnénk!Kép A kislánynak azért, mert tesóméknál fiú lesz (meg apa nővérének is két fia van, így anyósom nagyon örülne a kislányunokának), a fiúnak meg azért, mert "akkor a következőnél már nagyon kéne izgulni, hogy fiú legyen, és továbbvigye a nevemet" (ez apa indoklása) Kép A lényeget tudod: egészséges legyen!

Ex!
Majd beszélek a kis fejével, hogy legyen szíves jóóóól széttárni a lábacskáit! "Tudod, kicsim, ahogy anya szokta a doktor bácsinál..."KépKépKép

Virág!
Köszi a drukkot és a gratulációt! Ti rendben vagytok? Majd akkor reklamálok a védőnéninél...Kép

Pogi!
Szép a pocid! Nekem is hasonló a formája... szomszéd néni szerint lányos pocak, ehhez képest (látom, fiút vársz-elvileg én is)...KépKépKép

Ja, a névmizériára lehet, hogy még nem reagáltam... (agyi kapacitásom mostanában egy meztelen csigáéval vetekszik...Kép). Szóval: amikor regisztráltam a babanetre, apa kérdezte, hogy mit csinálok. Közöltem vele, hogy mit, és mondtam neki, hogy adjon már egy jó ötletet nickre-ez lett belőle...Kép Olyan, mintha egy fantasy-regényből vette volna (imádja a fantasytKép).

Nem is fárasztalak Titeket tovább, még a végén teljesen amortizálódtok Ti is!KépKépKép

Jók legyetek, szép estét!!!

Pusszantás

Norwell+Mazsola (26+5)

Kép
Kép
norwell
 
 


Pilchard, sztem ne aggódj, a dokim biztos azért mondta a 2 g-ot, hogy meg se közelítsem a határt Kép. Egyébként ma bemutattam neki a Citricit, és felírta Kép. Te nem szedsz vmi gyógyszert a keményedésre? HÁny volt ma eddig? Lehet, h a babád mozgolódott ma sokat, nekem attól keményedik nagyon.

Mézgombi, nagyon szépek a virágaid! Kép

pogacsa
 
 


Norwell: jó a név,nekem tetszik,mondd a párodnak,hagy dagadjom a melle.
Te nem vagy iwiw tag?Hozzád is szeretnék arcot kötni,de ha anonim maradnál tiszteletben tartom.
Hello:ez Neked is szól!

pogi.ezt nem értettem,én szedem a magézi citrit,csak eddig 3x1-et.Tudod még beszéltük is hogy nekem felirta receptre.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Bocs hogy megint én vagyokKép
Vki a párásitóról kérdezet,a bababörze.hu-n,és a babaápolás.lap.hu-n láttam sokfélét,ott nézd meg milyenek vannak.Bocs de nem taléltam meg ki kérdezte.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok ismét Kép

Tényleg jó lenne megtanulni honlapot készíteni. Egy csomó dolgot fel lehetne rakni. Na majd unalmas óráimban...

Pilchard: sajnálom, hogy nem vagy túl jól Kép
Ma én is sokat ettem, de lehet, hogy a jó levegő tette ezt velem Kép Jó volt kicsit sétálni. Nem is mondom mi volt ma ebéd-vacsira. Ha tudom küldök fel neked. Vett apa grillcsirkét a Naszály előtt Kép
A rucim tényleg a Mirtuszból volt. Szerintem nagyon szép ruhái vannak a csajnak és nagyon rendesek. Én vagy 3 órát próbálgattam a ruhákat, és utána még egyszer visszamentem próbálgatni. Végül ami rajtam volt (fehér) azt külön nekem varrta, illetve díszítette fel. Kép
A Duncsi parton tuti összefutunk majd. Kép Ma is annyi babakocsis mama volt lent. Öröm volt nézni. De jó nyáron már én is tologatni fogom a fiam. Jujj de várom.
A tesómat nagyon sokan ismerik. Szakmájából adódóan is. A párod hol ismerte meg őt?

Mézgombi: gyönyörű ez a csokor. Igazi tavaszi hangulatom lett Kép

Norwell: egyenlőre rendben vagyunk. Majd jöv.hét kedden megyek dokihoz.

Tényleg a múlt heti esküvősünk Edina merre van??? Tán meghosszabbította a nászutat?

Most is sokan nem jelentkeznek: Csandy, Szücsi, Edina, Zsu, Banya, Adi ti merre csavarogtok??? Remélem minden ok veletek. Ha van időtök írjatok.

Nya megyek tv-zek egy kicsit.
Jó pihit mindenkinek.
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Pilchard, én gyógyszerre gondoltam, nem ásványi anyagra Kép olyan izomlazítóra, amit pl én is szedek, és tényleg sokkal jobb lett tőle, feleannyit keményedek! Persze vannak mellékhatásai is, lehet, h ezért nem írták neked fel.

Norwell, hát ja, a népi bölcsesség néha igen nagy marhaságokra képes Kép Kép Kép Pocakalak, hányás, blabla, mindenből a nemre következtetne Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!
Én a suliban MS Front Page honlapszerkesztővel tanultam. De talán a gportálhoz nem kell ennyire "ügyinek" lenni. De ott van valami regisztrációs SMS (200 Ft-os, ha jól emlékszem). A frontpage-dzsel pedig csak megszerkesztettem, lementettem, és ftp segítségével feltettem a freewebre.
Tudom, kicsit bonyolultnak hangzik, de nem az. Szegény férjemnek is vagy 3 hónapja ígérem a Skodás honlapját... Kép

Na megyek pancsizni, mert mindjárt Vészhelyzet.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kisvirág, megnéztelek a wiw-en Kép Nagyon szépek voltatok! Kép

pogacsa
 
 


Csajok, a honlaphoz kezdetnek elég, ha wordben megírjátok, és elmentitek html-ként, majd ahogy Ex írta, felftp-zitek egy ingyenes helyre (pl www.uw.hu, www.freeweb.hu). Aztán ha már bátrabbak vagytok, lehet megnézni a forráskódokat, és leegyszerüsíteni mindent, vagy eleve ott írni, nem olyan gáz!

pogacsa
 
 


Hello mindenki!
Nekem egész délután nem volt b.net, de valahogy én sem voltam.. meg vérnyomásom sem. Kissé szédültem, és 73/43 volt a vérnyomásom.. Hát vicces nem volt, aludtam, meg tanítottam a kamaszomat. Nem akartam lemondani, mert végülis jót tettKép, túl éltem.
Kamasznak nem kellett sokat előadnom a tanulás előnyeiről, mert inkább rövidre zártam, beparáztattam.Kép
Egy jó kis zsarolás mindig segít.. bár visszavágott, hogy nekem jobban fog fájni a május, mint nekiKép hmmmmmmm
Esküvő.. nekem nem téma.. a párom kielemezte, hogy szeret, de nem vesz el.. kicsit gáz, de most szerintem nem ez számít, más miatt is tudok hisztizni- ha akarok.Kép - miközben ezt írtam, folyamatosan mosolygott mögöttem- szerintem örül, hogy most nem zavar a témaKép
Puszi!
Satuk

satuk
 
 


Jesszusom, Satuk, ez biztos, h ennyi volt a vérnyomásod??? Én ha 80 alá megy, azonnal elájulok! Nem semmi!

pogacsa
 
 


Satuk, én is hasonlóra gondoltam, mint Pogi? Élsz még?????

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Köszi a tippeket, a freeweben már elkezdtem a regisztrálást. Aztán majd nekiállok a honlap készítésnek is. Bár lehet, hogy előbb újra kell scannelnem azokat, amit fel akarok tenni, mert túl nagyok.
Na, nézek egy kis ER-t...

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Kép megszoktam, hogy alacsony a vérnyomásom.. de ez már nekem is sok volt. Szédölögtem ezerrel. De már jobb.
Nincs gond az alvással..Kép

satuk
 
 


Satuk, te szédült tyúk! :D

pogacsa
 
 


Kép ez jóKép

satuk
 
 


Sziasztok,

Hello, végre nekiindult a pocakod a növésnek! Kép

Pogácsa, szupi, hogy jók az eredmények. Baba még befordulhat, van rá ideje! Hugomnak egy hete még ferdén feküdt, viszont mostanra teljesen a helyén van, így megnyugodott, hogy nem lesz császár. És nagyon aranyos a pocakod!
Az én kicsi lányom szerintem most is ide-oda pörög, mert hol a bordáim alatt feszít, hol úgy odadönget a hólyagomnak, hogy a csillagokat látom. Komolyan nem emlékszem, hogy a fiam ilyen izgi-ribizli lett volna.

Norwell, én sima tejszínes sajtot vettem (camping), és jó hozzá a sima kristálycukor is Kép
Akkor te is izgulsz, mi? Én is minden üzinél rögtön megnézem, nem a hugoméktól jött-e.
Ügyi vagy, hogy "kisírtál" egy plussz uh-t Kép , a várandós mamák könyve miatt a védőnőnél reklamálj.

Satuk, ilyen vérnyomival te tudtál tanítani???? Egyáltalán ébren voltál, vagy álmodtad az egészet??? Van esze a gyermeknek, legalábbis a visszaszólásokat illetően. Kép Nagyon jó!

Mézgombi, csodaszép a csokrod.

Ma már én is vásároltam a lánykámnak kissapit, egy rugit, meg egy három darabos rövid újjú bodyt Kép
Most már úgy megyek vásárolni, hogy ha a fiam kap valamit, akkor a lányom is Kép

Jó éjt mindenkinek,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok Lányok, Jó reggelt!

Az egyik eltűnt megérkezett. A hétvégén Kaposváron voltam suliban, és 2 napig tartott, míg az előző hozzászólásokat visszaolvastam. Persze a nagy részét már elfelejtettem.
Nagyon szépek voltatok az esküvőtökön lányok! Bár szerintem minden menyasszony gyönyörű. Nekünk is vannak fent képeink a www.vofelycentrum.hu-n fotogaléria 2005, kaposvár MTESZ székház.
Hello: Nem semmi, ha belegondolok, hogy pár nappal idősebb a te babád, mint az enyém, hihetetlen. Én úgy nézek ki, mintha egy dinnyét raktam volna a pólóm alá. Kép Máshova szerencsére nem ment, de ha hasam nagy. Meg nehéz is.
Satuk:Nekem is alacsony a vérnyomásom, na de ennyire! Csoda, hogy fenn bírsz lenni, és nem alszol folyamatosan.
Én majd csak 2 hét múlva megyek uh-ra, már alig várom. Kíváncsi vagyok mekkora lett a nagyfiú. Meg megkérdezem ezt a méhszáj dolgot is. Ezt csak uh-val tudják megmondani, mármit, hogy milyen számérték kapcsolódik hozzá. Tapintásos vizsgálattal gondolom csak azt tudják megnézni, hogy kívűlről zárt-e. Jól gondolom?
Vigyázzatok magatokra, meg a babókra!

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok!
Melinda, nekem "kézrátéttel" mondja a doki az értékét a méhszájnak, nem UH.
Egyébként nem mindig ennyire alacsony a vérnyomim, de az bizti, hogy a párom 110/80nál már ellenőriz, hogy nincs-e gázKép. De mindnekinek az a jó, amit megszokott. Õ magas vérnyomású volt, de a közelemben megnyugodott- átragasztottam rá, mondhatni normális.Kép
A tanításkor nem aludtam, sőőőt-Kép imádok tanítani, az tett rendbe most is..
A kamaszom- 18 éves kiscsaj.. háát igen, tudnak beszólni, de szerencsére időben visszafogja magát, nem engedem el a gyeplőt, kemény vagyokKép- mint a pingvin.
No puszi mindnekinek, itt a meleg kiflim, tehát mentem reggelizni.
Nem vagyok ám elkényeztetveKép

satuk
 
 


Sziasztok!

Kisvirág:mint kiderült mégsem a bátyád akire gondolt a férjem,van még egy zoli vácon,aki itt kosdon a suli igazgatóhelyettese,és mondta hogy gyakran összekeverik a bátyáddal,hivják sokan hogy mit kellene megszerelni.Bocsi.

Pogi:hát sajnos a felfogásom elég nehézkes néha,szóval nem szedek mást.Ma még nem volt keményedés,remélem nem is lesz.Amúgy nekem még mindig nagyon sokat mozog a baba,ill.nagyon jól érzem,pedig azt mondják hogy igy 34 hetesen már nem annyira érezni,de nekem ugyanúgy hullámzik,dudorodik a hasam mint eddig.

Most meg azzal van nagy gondom,hogy alig tudok wc-ni,már se korpa,se kefir,semmi nem hat,lassan megőrülök.Igaz engem sose hajtott meg semmi akkor se mikor nem volt pocaklakóm,össze ehetek akármit,amitől más már kinyúlik,nekem nem hat.

Pocakméret:109 cm.

Hol vagytok csajok????Nincs mit olvasnom.Irjatok!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen a hidegpárásítós válaszokat és a babóca dicséretét.

Nagyon szép pocakos képeket raktatok fel:-)és jó hallani, hogy mindenki jól van, sőt a súlyokkal sincsen már akkora baja senkinek!

Tanácsotokat szeretném kérni. Eléggé ki vagyok. Meghalt egy közeli családtagunk és azóta rengeteget keményedik a hasam:-((( szinte beton sokszor. Tudom, hogy ez nagyon rossz a babának. Vettem be Magne B6-ot, de a védőnő azt mondta hogy nem ér semmit, ha közben agyon izgatom magamat, meg ha nagyon bánatos vagyok megérzi a baba és az nem jó:-(

Szerintetek mit csináljak? Nem akarok semmiképpen sem ártani neki, de olyan nehéz kiegyensúlyozott és vidámnak lenni ilyenkor:-(((

Mindenkinek szép napot és vigyázzatok magatokra!
Kari
(30+2)
kari
 
 


Kari, lehet, h kicsit hókuszpókusznak tünik, de próbáltál már beszélni az elhúnyt szerettedről a babának? Hogy most ezért vagy szomorú, de attól még őt nagyon szereted és boldogan várod? Engem valahogy megnyugtat, ha megbeszélem vele a dolgokat...

pogacsa
 
 


Szia Kari!
Sajnálom a veszteségedet.. keményedésre nem tudok semmit mondani, de a bánattal kapcs.ban annyit, hogy az egyik barátnőmmel mikor terhes volt anyukája, akkor halt meg az anyuka báttyja, és végig sírta a terhességet.. a csajszi, aki már nagylány teljesen rendben van, max. annyi baja lehet, hogy én vagyok a barátnője..Kép
Remélem kicsit segítettem. kitartás, sajnálom. Nézz körül, és lásd a szépet.. talán jobb lesz.
Puszi!

satuk
 
 


Sziasztok!

Kisvirág
Kedves Tőled hogy hiányoltálKép
Én is megnézhetem az esküvői képeiteket? Hol kell? Szükséges hozzá valami külön belépő?

Mézgombi
Szép a tulipánod, és is annyira vágyom már rá hogy a természet is éledjen.

Megjött az amniocentézis eredménye a genetikáról: EGÉSZSÉGES KISLÁNY Kép
Talán Anna lesz a neve, bár apa még nem adta rá áldását.

Én kérdeztem régebben a méhszájjal kapcsolatban, hogy UH-val lehet -e nézni, mert a dokim nem szokott kézzel vizsgálni. Most voltam nemrég és rákérdeztem, azt mondta, ebben a terhességi korban csak akkor vizsgál manuálisan, ha a nyitottságnak valami jele van pl. görcsölés stb., vagy 4-5 vetélés után, ezek indokolják a konkrét méhszájellenőrzést. Azért látta hogy szeretném tudni, megnézte és azt mondta hogy teljesen zárt!

Icus

Kép

Kép
szücsi_66
 
 


Sziasztok!
Mézgombi, remélem még időben jelentkezem: nehogy még egyszer nekiállj szkennelni!!! Azok a képek ugyanúgy kicsinyíthetők, mint bármelyik digitális géppel készült kép. Persze, ha nagyon unatkozol... Kép
Kari, nem is jutott volna eszembe nekem sem jobb, mint Poginak. Így legalább kibeszéled magadból. Egyébként ezzel az "izgulással" annyi a baj, hogy mire Te lenyugszol, a baba addigra lesz "ideges".
Egyébként részvétem.
Szücsi, grat. a lányzóhoz!!!!
Melinda, megnéztelek benneteket. Látom, Ti is Mercivel voltatok. Méhszáj: nekem mindig manuális vizsgálat van.

Hirtelen ennyi, megyek kiteregetem a rucikat.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Vérnyomás probléma: Sajnos próbáljunk meg vele együtt élni.... Én is ezzel küszködöm, mármint az alacsony vérnyomással. Egyébként "alapállapotban" is nagyon alacsony vérnyomásom van 90/60 fölé azért nem megy, de most aztán igazán megvisel. Naponta 1 kávé megengedett sőt 2 is, de gyengébben. Naponta 3 kávét is megittam, de most csak 1/2-1 megy le, nem merek többet. Az első gyerkőcnél pedig már az utolsó három hónapban elhagytam. Ha nagyon éreztem a gyengeséget, akkor ittam egy kapucsínót. Együttérzek!!!!

Tegnap,szerintem a jó idő hatására nagyon aktív volt a babám. Egész nap, sőt éjszaka ficánkolt.
Most perpillanat Nyíregyházán vagyok itt zuhog az eső és nagyon csúnya szürke idő van, de indulok vissza Pestre, ott pedig állítólag süt a nap és jó idő van.

Kari! Nagyon sajnálom, ami Veled történt. Sajnos a bánatod pedig befolyásolja a babát is. Én nagyon hiszek benne, hogy amit Mi érzünk, azt érzik Õk is.(Pl. egyik családtagomat nem nagyon szerettem a terhesség alatt (férjem részéről)a kislányom mai napig nem bírja. Főleg, hogy már nem is vagy "kicsis". Azért próbálj meg most arra gondolni, hogy mennyire örült volna ennek a picinek a családtagod.

Hétfőn megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz.

Clair, Trita! Kinél fogtok szülni a SOTE-n?

Kép

Kép
jurem
 
 


Jurem: hát, legyen ez a legnagyobb bajunk, h alacsony! Sokkal rosszabb lenne, ha magas lenne! Elvileg az alacsony vérnyomás egyetlen negatív hatása az elájulás, szédülés, de meghosszabbítja az életet, mert kíméli az érfalakat! Kép Na majd meglátjuk, ugyanitt, ugyanekkor, nyolcvan év mulva... :-D
Itt Budapesten télleg hétágra süt a napocska egyenlőre, bár vannak felhők is itt-ott... elvileg ma érkezik valami rosszidő, de hétvégére elmegy!

pogacsa
 
 


Lányok nagyon szépen köszönöm a segítségeteket és megpróbálom amit írtatok.

Nagyon jó volt olvasni, meg nézni az esküvős képeiteket is:-)Nagyon szépek vagytok rajta!

Nekünk 2005 nyarán volt az esküvőnk és a sok-sok kellemes élmény előjött és mocorogni kezdett a baba is a pocimba.
Tényleg lehet, hogy van benne valami, ha mosolyog az ember vagy kellemes dologra gondol, akkor azt a baba is megérzi!:-)

Kari
kari
 
 


Lányok nagyon szépen köszönöm a segítségeteket és megpróbálom amit írtatok.

Nagyon jó volt olvasni, meg nézni az esküvős képeiteket is:-)Nagyon szépek vagytok rajta!

Nekünk 2005 nyarán volt az esküvőnk és a sok-sok kellemes élmény előjött és mocorogni kezdett a baba is a pocimba.
Tényleg lehet, hogy van benne valami, ha mosolyog az ember vagy kellemes dologra gondol, akkor azt a baba is megérzi!:-)

Kari
kari
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam, de még a képeket nem volt időm megnézni az iwiwen.
Nekem sajnos nem volt ilyen nagy lagzim a párommal, mert már egyszer elváltam. Az előző tényleg fantasztikus nap volt. Ennek már 14 éve. A mostanival három évvel ezelőtt házasodtunk össze, két tanu társaságában egy hétfői napon. Már jó pocakos voltam és majdnem 40 fokos lázzal szenvedtem végig az egészet. Ráadásul kint vagy mínusz 3 fok volt. De ettől függetlenűl most vagyok boldog, és az az egy fantasztikus nap ehhez képest semmit nem számmít.

Túl vagyok a terheléses cukin, és szerencsére nem voltam rosszul mint az előzőnél. Holnapra lesz eredmény, majd fel kell hívnom a dokimat. Szurkoljatok, hogy OK. legyen.

Megérkezett a babakocsim. Nagyon szép. És nagyon nagy. Apa még nem látta, de addig jó. De tényleg fantasztikus a rugózása, megy kényelmesnek is látszik. Szóval összességében szupi, csak hát nem kicsi. Kép

Kari! Fogadd őszinte részvétemet. Nagyon sajnálom. Valamivel le kellene foglalnod magad, hogy ne jusson eszedbe a dolog. A babának tényleg nem jó ez, ezért is kéne valahogy kikapcsolódnod.

Most ennyi, majd még próblok jönni, du.

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok! Most találtam, ..Kép ilyen voltam tegnap, csak nem hason fekveKépKép

satuk
 
 


Sziasztok,

Kari, borzasztóan sajnálom, részvétem. Pogival tudok én is egyetérteni, bármilyen nehéz is. Az élet megy tovább, és ott van a pocakodban. Kitartás.

Melinda, a méhszáj állapotát csak tapintással tudja a doki megállapítani, nem uh-val.

Szücsi, gratulálok, hogy minden oké! Végre, mégegy kislány. Igazán jó hír.

Lányok, az iwiw-ért irigyellek benneteket, engem még nem talált meg egy ismerősöm sem Kép De várok, türelmesen...

Kanyin, nagyon drukkolok, biztos jó lesz az eredmény.

Pilchard, a problémádat átérzem Kép Hasonló cipőben járok. Pár napja abbahagytam a vas szedését. Már muszáj volt, mert nekem sem jött be semmi hókusz-pókusz Kép

Én ma este megyek dokihoz.
Ma egész nap pakolgattam, meg tervezgettem, hogy alakítsuk majd át a szobát. Szerintem annyi felesleges dolgunk van, de az emlékek miatt, meg amiatt, hogy tudom kitől kaptam, olyan nehéz megválni tőlük...

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Ex, jót röhögtem, amit írtál! Kép Nem kezdtem még neki a scannelésnek, egyébként az a gond, hogy nem méretileg nagyok a képek, hanem túl jó minőségben csináltam, ezért nagyok. És hiába kicsinyítem, nem sokat változik, és ha megnyitja az ember, akkor is szép méretes. Na de olvastam, hogy asszem a freeweben nincs korlátozva, így most már nem ez a gondom, hanem maga a honlap elkészítése. Nekem nagyon tetszik a Tiéd, és pl. fogalmam sincs, hogy olyat hogy lehet csinálni, hogy van egy szöveg, pl. esküvői képek, ráklikkel az ember, és úgy kijönnek a képek. Na, hát nem tom értesz-e, nekem alapvető problémáim vannak, nem vagyok egy nagy számítógép guru.. Kép A Te lapot nagyon bejött, a költségvetésen kész voltam, nem semmi, milyen precíz vagy! Kép Ja, és a rucid is tök jó volt, főleg, hogy annyiért!

Melinda, a Te képeidet is megnéztem! Nekünk egy héttel korábban volt az esküvőnk, a ruhád is csini volt, emlékszem, ezt a fazont láttam esküvő újságban.

Kari, én is kb. ezeket írtam volna, mint a többiek, és próbálj meg kikapcsolni, lekötni magad olyannal, hogy ne tudja a rosszra gondolni. Gyönyörű idő van, egy séta is biztosan jót tenne! Kép

Szücsi, gratula a kiscsajhoz! Kép Akkor még egy lány a csapatban! Kép

Ma ismét voltam tornán, keringés javítókat csináltunk, érzem a hatását, tökre felpörögtem, és eddig még a fejem sem fáj. Csak el ne szóljam...

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Doren, nehéz úgy megtalálni, ha nem tudjuk a neved! Kép Én is fent vagyok az iwiwen, ha Te megtalálsz, akkor ott lesz az ismerőseim között még pár B.netes.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Mézgombi, aranyos vagy, de csak hallottam róla, nem vagyok ott, csak szeretnék... Kép
Hogy van a fejfájásod?

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Mézgombi, már látom, jobban vagy Kép Felületesen olvastam, bocsi.

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Doren, ha lesz meghívóm, akkor majd küldök Neked, és Te is fent leszel! Kép
Egyébként köszi az érdeklődést, remélem megúszom ezt a napot fejfájás nélkül!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Lányok, már reggel volt hírem Csandyról, de csak most írok, mert előbb megkérdeztem tőle, hogy milyen infókat oszthatok meg.
Tegnap megcsászározták, mert mérgezése lett, a baba már nem volt jól odabent. Tehát megszületett Gergőke, aki még nagyon pici. Csandy puszil mindenkit, és kéri, hogy nagyon szorítsunk neki!
Szóval megy a rengeteg drukk nekik!!!!!!!!!
Ha üzentek valamit, szívesen továbbítom felé.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Gombi, gratula Csandynak!!! Ugye egészséges a baba attól még, h nagyon pici??? Tud majd képeket küldeni?

pogacsa
 
 


Azt meg lehet tudni, h milyen mérgezése lett? Ez mit jelent pontosan? Evett valamit?

pogacsa
 
 


Csandy nagy gratula a kis picikéhez. Majd itt kint szép nagyra nő. Kép

Õ még nagyon picurka lehet, ha jól láttam a táblázatban csak kb. 31 hetes volt. Megy a drukk ezerrel, hogy minél hamarabb megerősödjön. Mézgombi ha lesz még infód oszd meg velünk azonnal. Légy szíves.

Köszi

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!
Csandyéknak gratula! Javíthatom a táblázatot, ha lesznek konkrét infok.
Igaz, hogy pici, de ismerjük a mondást: kicsi a bors, de erős!
Mézgombi, ha egy képszerkesztőben méretezed át a képeket, akkor nem lesznek nagyok (sem kilobájtban, sem sehogy). Az a baj, hogy a freeweben nincs korlát, de ha odateszel egy nagy képet, és valakinek lassú a netje, akkor örök élet, mire meglát belőle valamit.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Pogácsa, toxémiás lett Csandy, még kb. két hete írta, hogy magas a vérnyomása. Nem igazán ismerem, hogy mi ez, a többieknek lehet, hogy van több infójuk. Szerintem még egy ideig nem fog tudni képet küldeni.

Kanyin, Csandy azt írta, hogy babonából csak ennyit írjak meg. De biztosan hív majd, ha otthon lesznek, azt majd megírom.

Ex, akkor majd megkérem a férjem, hogy okosítson ki, csak most tanul ezerrel, nem ér rá(m).

Na megyünk apósomat köszönti szülinapján.
Csandy felé meg továbbítok!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Csandynak gratulációm és drukkom küldöm én is, hogy minden rendben legyen a kicsi Gergővel!!!

Kari!
Õszintén sajnálom... Nagyon nehéz ilyenkor, hogy az ember ne gondoljon állandóan az elvesztett családtagjára. Nekem is nagyon sokszor eszembe jut az apukám... Érdekes, hogy leginkább este, mielőtt elalszom, vagy éjjel, ha felébredek, akkor jut eszembe. Azt szoktam tenni, amit Pogi is írt: megbeszélem Mazsolával, hogy miért vagyok szomorú, és azt, hogy ha majd kibújik, akkor még többet mesélek neki a nagypapájáról, meg mutatok képeket róla... Így én is megnyugszom, és szerintem ez a kicsinek is jót tesz.

Szücsi!
Gratulálok a kislányhoz!!! Nevek??? Mivel apa még nem adta a beleegyezését az Annához, biztosan van ötlete...Kép

Gombi!
Örülök, hogy nem fáj a fejed! A mozgás mindig jót tesz fejfájás ellen.


Lányok!
Barátnőm küldte mélben a következő képet, nézzétek meg úgy, hogy balra hajtjátok a fejeteket (állítólag csak az év egy bizonyos szakában lehet ezt a sziklaegyüttest így látni, ja és a címe: Anya és fia...). Szerintem gyönyörű!!!

Kép


Szép estét mindenkinek!

Puszika

Norwell+Mazsola (26+6Kép)

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!!!

Mézgombi:Csandynak üzenem,hogy gratulálok,és sok puszi!!!Jó,hogy még időben észrevették,és a baba ugyan idő elött de legalább kint van!
Nekem 28.-án derül ki Toxémiám van e!!!
Jó szülinapozást!

Doren:Jó dokizást,majd kérjük az infókat!!

Kari:Nagyon sajnálom,fel a fejjel!Remélem azért minden rendben,próbálj pihenni!Kép

De szép nap volt ma!KépBár ilyen maradna mostmár!!!
Tejszínes pulya csíkokat csináltam,rizsel!!!
Várom apjukot,és eszünk!

Írtak nekem az iwiwen,pár hét múlva lesznek meghívók!!!

Sok puszi mindenkinek!
Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Norwell!!!
Gyönyörű a kép!!!Kép
És ezt tényleg a természet alkotta?
Csodás!

Puszi

Kép
szgoron
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?