Új privát üzeneted érkezett!

Az előbb elmagyaráztam Jacknek, hogy ma St. Patrick nap van, és ő azt mondta, hogy akkor ma ünnepelünk, át fogja aludni az éjszakátKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, a mandalából milyen kellene? Vagy mindegy?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Réka, sztem fájhat a HA-stól a poci, Zitának is a HA-s tápitól van pocifájás. Kép

Manka, a GW-t most adom megint minden kajálásnál, így mintha kevesebbet bukna.
Boldog St. Patrick napot Nektek!!!
A mandalának utánanézek, és küldöm, vagy lefotózom!

Tegnap vadférj olyan kiskancsó volt!!
Megsimogatta a hasam, és mondta a hasamnak, hogy szia, kisöcsi!!!

Itt néha szemerkél vmi, de nem vészes.
Vendég
 

 
 

Manka, én ezt csinálétam Zita szobájába, az ajtó fölött van: A tápláló Földanya a neve.
Kép

Ezt írja hozzá:
... Ajánlott még azoknak a szülőknek és gyermekeiknek, akiknek fel kell még dolgozni a felnőtté válás, az elengedés, az önálló életkezdés (szabadság) problémáit...

Írj a Halzer Dorottyának mélt, biztos segít, nekem is írt, amikor vmit nem tudtam. Van honlapjuk, megtalálod.
Vendég
 


Sziasztok!

Megint benéztem kicsit, míg Bendegúz aluszik.
Köszi az együttérzést Lányok, én is nagyon megijedtem, de végül is tényleg nagy szerencsénk volt. Meg a nagyiknak is, hogy itthon voltunk, mert ők lehet hogy szépen elaludtak volna..

Tünde! Kép
Lemaradtam valamiről?? Kisöcsi???? Kép Ennyire figyelmetlenül olvastam volna vissza?
Igen a muffin sajna nem szereti ha közben kinyitják a sütőajtót, vagy elmegy az áram. Kép

Manka!
Boldog St. Patrick napot Nektek! Remélem Jack megtartja a fogadalmát és nagyot alszik éjszaka.

Réka!
Szerintem is simán fájhatott a tejpéptől Ágoston hasa.

A mai nap jól telt eddig, volt nagy séta, nagy aluszás a teraszon, nekem meg kozmetikus végre.
Azért jó ez a kis nyaralás a nagyiknál, rendszeresen kapok például reggelente forró teát az ágyikóba Kép. Meg is mondom majd a férjemnek, hogy teljesen hozzászoktam, és elvonási tüneteim lesznek Pesten, próbáljon meg tenni ellene. Õ egy álomszuszék, és soha nem hoz nekem az ágyba se teát se kávét Kép. Én meg egy pörgőgép vagyok reggel, és inkább felkelek és csinálok magamnak. Pedig olyan jólesik egy kis kényeztetés néha..

Hétfőn este jön értünk a férjem, és kedden megyünk haza.

Még jövök addig! Kép

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
még nem jön a kisöcsi, csak Apa azt hitte, hogy vicces, amikor megsimogatta (a nem túl kicsi) pocakom. Kép
Vendég
 


Ettem ma Hipp őszibarackos és kajszibarackos tejpépet, és Hipp alma-őszibarackot. A tejpép nagyon fincsi, az alma-őszi viszont szörnyen édes.

Tünde, köszi a mandala képét, és az emilt. Nem is nagy a hasad. Az enyémen még mindig látszik a linea negra, el fog az valaha halványodni?

Márti, de jó neked, élvezd amíg lehet. Aztán ha hazajöttél, összefuthatnánk. én az Örsig el tudok menni, úgy emlékszem, hogy zat mondtad, hogy te arra laksz.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nekem is megvan a barna csík, állítólag elmúlik.

Úúúgy utálom, már megint előlről kezdik a Sex&New Yorkot a viasaton!!!! Uffff!

Zita egész jól nyelte a Hipp almát. Találtam egyet a kamrában, megpróbáltam.

Manka, höszi a kérdést, jó lett az eredmény!
Sajna nagy a hasam.

A munkatársaim a Harley Davidson szalonban voltak véradáson. Zita tök beizgult a motorokra, kinézett magának (vagy nekem?) egy 6 millás mocit. Kép
Vendég
 


Úúútálom a melegfrontot, Zita még nem alszik, nagy vigyorgás megy a kiságyban, és nyálfújás!
Vendég
 


Sziasztok!

Az elmúlt 3 napban alig voltunk itthon, úgyogy ezért nem jelentkeztünk.
Elöször is édik a gyerekek!
Mártiék horrortörténete nagyon durva, tuti , h nekik van még feladatuk itt a földön szerencsére!Kép
Az asztrológusnál nagyon jó volt, kiderült, h Fanni inkább mérleg mint szűzKép
Csütörtökön felmentünk síelni, isteni volt most olyan izomlázam van, h alig bírok leülni és menni, pedig tornázunk is, minden nap sétálunk, nem értem mi a franctól...
Fanni jót aludt a levegőn, de a kocsiban semmit, pedig általában elringatja őt.
Hazafelé elakadtunk a hóban kb fél órán keresztül próbálkozott apósom, hogy elinduljunk, aztán nagy nehezen sikerült. Csomóan toltuk a kocsit, de a jeges emelkedőn ez elég vicces voltKép
Pestre érve bekakilt a kiscsaj, úgyhogy jó nyűgös volt de nem álltunk meg mivel az M3-as szélétől 15 perc alatt hazaértünk, annyit kibírt a popója.
Tegnap reggel fogorvoshoz kellett mennem, de semmit nem találtak, pedig iszonyatosan fájt fél óránként 2 percig.Éjszaka is Algopyrinnel aludtam
A gyerekorvos javaslatára vettem calcium sandostent-azóta nem fájKépcsak érzékeny.Az tény, h a szopi szívja a kalciumot a fogakból, de én ettem rendesen tejterméket addig, amig rám nem szólt, h csökkentsem a mennyiséget Fanni bőre miatt.
Viszont a terhesvitamint meg régóta szedem.
Akkor most mi az isten van?
Ja és Fanni végre át tud fordulni a hasáról a hátára is.
Éjszakát 1 hete most aludta végig először, úgy, h nem sírt a hasrafordulás után hanem aludt tovább szépen oldalra fordított fejjel anyuka legnagyobb örömére.
Na mentem a dolgomra.
Jó hétvégét mindenkinek!

Alma: én nem kérdeztem a dokinénit, 2 héttel a 6. hó elött elkezdtem levet adni neki.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi,
Fanni nem szept.22-én született? 23-án reggel 8 körül ment át a Nap a mérlegbe.
Én nem szoptattam sokáig, de így is muszáj Elmex-et használnom, úgy lecsökkent a fogzománcomban a calcium.
Fanni nagyon ügyes, hogy már vissza is tud fordulni.

Délelőtt a barátnőmmel csavarogtam a városban (vettem egy szép cipőt szoknyához-nadrághoz), így Apa adta az ebédtápit Zitának. Nem tudom miért, de Zita sztrájkolt, és a 220ml helyett csak 100-at evett meg. Kép Remélem, nem lesz beteg, mert akik voltak szerdán babanézőben, náluk a gyerekek lebetegedtek azóta. Láza nincs, de tegnap köhécselt, és többet, mint amikor csak úgy tetszik neki, és direkt csinálja.
Adtam neki egy kis almát, de többet nem szivatom vele, szegényemet megint a hideg rázta. Kép/Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ma megint voltam usziban és gőzfürdőben, iszonyúúú jóóó volt!
Éjjel viszont nem tudok aludni a saját köhögésemtől, órákig fuldoklok, sőt már szegény őseim se tudnak aludni tőlem. Remélem ez a gőzfürdőzés használt és ma éjjel jobb lesz.
Képzeljétek már a nagypapája is fürösztötte Bendegúzt, olyan aranyosak voltak! Kép Anno minket sosem fürösztött Apu, és most iszonyúan élvezte az unokafürösztést! Meg Bendegúz is persze.Kép

Timi!
A síelés egész más izmokat mozgat meg mint a séta, de én úgy élveztem hogy éreztem hogy vannak izmaim! hurrá! Kép
Én bekapkodok néha 500 mgos kalciumbogyót, biztos ami biztos, mióta Bendegúz megszületett. A szopi iszonyúan szívja el a kalciumot.

Tünde!
Annyira nem lehet nagy a hasad!! Milyen piszok a vadférjed! Kép
Zitának akkor van ízlése már ami a pasikat (Jack Kép) meg a motorokat illeti Kép!

Manka!
OK, ha visszamentünk megbeszélünk egy találkát, de jó!!! Kép Igen közel lakunk az Örshöz, kb 8 perc séta.
A Hipp barack-alma tényleg édes, de olyan fincsi, én imádom Kép. Viszont érdekes, hogy Bendegúz újabban alig eszik uzsira ezekből a gyümipempőkből. Úgy kell beleimádkozni, pedig Pesten volt, hogy megevett egy egész üveggel belőle. Lehet hogy még tele a hasa az ebéddel, mert kap délben is főzeléket, meg szopizik is még.
Én elkezdtem adni neki délben olyan kajcsikat, amikben van csirkehusi, úgy tűnik ízlik neki. De nem egy nagyevő, az már most látszik, hamar eltelik tőle.

Tök jó, ma végre nézhető műsor lesz a TVben, Megasztár!!!
Még bekukkantok az ősziekhez gyorsan!
Szép szombat estét Nektek!

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka,
az előbb vadférjjel egy ismerősről, akinek elég zűrös pasidolgai vannak. Vadférj konstatálta, hogy nőknél sose lehet ezt tudni. Erre kérdi Zitát: Kismaszat, mi van a Jack-el? Persze Zita nem mondott semmit. Erre vadférj: na, már Te is titkolózol, a nőkön nem lehet eligazodni...
Vendég
 


kimaradt: egy ismerős csajról beszélgettünk
Vendég
 


TündeKépKépKép, midjárt én is megkérdezem Jacket, csak most nem akarom zavarni, éppen krokodilt eszikKép.

Jól kipanaszkodtam magam az ősziben, szerintetek kérdezzem meg a dokit? Vagy a védőnőt?

Timi, gratulálok az alváshoz, ha Fanni leteszi a fejét hason álmában, akkor számunkra is van remény.

Később még jövök,

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
igen, olvastam. Figyusz, ha régebben aludt rendesen, és most úgy látod, fáj neki vmi, akkor kérdezd meg. De inkább a klinikás dokit. Kép Szimpibb volt.
Vendég
 


Vettem a teszveszről szaunaövet. Meg ugyan nem izzadtam alatta, de tök piros a bőröm. Állítólag pár óra alatt elmúlik...
Vendég
 


Hmmm, ha piros, az azt jelenti, hogy működik?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, Fanni szept 22-én 13:25 kor született.
Azt mondta a csajszi, h inkább mérleg, mivel annyira határvonalon áll.Most akkor hogy is van ez?

Manka, biztosan eljön az az idő, amikor Jack is szépen fog alukálni este, de ne csodálkozzál, hogy nem tud jól aludni ha késő délután krokodilt eszikKép
Fancs nyuszit és zsiráfot szokott reggeli után fogyasztani.Lehet, hogy ezért alszik jól este, talán kevésbé üli meg a gyomrátKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Úgy néz ki a gyerekeink nagyragadozókKép.

Tünde, én nem tudom hogy bírod a vadférj állandó utazását, az enyém most ment el először, de elég sz@r így egyedülKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Éjszaka Jack beszélt álmában, azt mondta, hogy höö hééé héé höö és még vigyorgott is egyet a végén, azt hittem megzabálom.).

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Eddig tartott a húsmentes böjtöm. Kép
Meguntam, hogy kétfelé főzök, és ma is olyan fini csirkehúsos kaját csináltam, hogy egyszerűen muszáj volt ennem belőle. Kép/Kép

Timi,
megnéztem a placiban, Fanni napja szűz 29fok33percen áll. Az én tanárom tanítása alapján ez még szűz. A házaknál van úgy, hogy 3 ill. 5 fokon belül van, akkor már a következő házban van a bolygó.

Manka,
nehezen bírom én is. De mivel vadférj munka miatt utazik, hétvégén itthon van. Hétközben meg ráérnek a kisgyerekesek, így nem sokat vagyok egyedül.
A pirosság elmúlt, most megint szaunázom a hasam. KépKépKép
Zita kínaiivadék, ő a kutyahúst szereti. Kép

Nem tudom, mi lesz a kajálással, de Zita nem nagyon hajlandó kanállal enni. Du Sinlacba kevertem a barackot, kanállal nem kellett, cumisüvegből benyakalta. Hosszú távon nem jó módszer, nem akarom cumisüvegből etetni édes szarokkal.
Barbi, ha olvasod, micsináljak???
Vendég
 


És akkor legalább jobban aludt?
Vendég
 


Ma megcsináltam a babakocsit sportra, a hátát is jól felemeltem, és úgy sétáltunk. Zitának tetszett. Egy ideig csendben nézelődött, aztán amikor megszokta az új dizájnt, elkezdett óbégatni, sikongatni, bábábábábázni jókedvében. Teli torokból. Kép
Vendég
 


Apa olyan izé velem! Levettem az övet, és egyből kommentélja Zitának: na, mennyit fogyott anya? hehehe, marha vicces!
Arról meg nem is beszélve, hogy hozza a túrórudikat. Kép
Vendég
 


KépKép
Vendég
 


Manka, a hasalós képen látod a BCG helyét.
A másikon pedig az 5 hós oltás nyomát. Kép
Vendég
 


Tünde!
Zita nagyon cuki a kádas képekenKép
Ne izgulj, Leon se evett semmit kanállal vagy 1,5 hónapig. csak kínlódtunk folyamatosan. Én nem adtam neki üvegből, meg kell szoknia a kanállal evést. Tudnia kell, hogy a főzi, gyümi, stb. az kanállal van.
Evett, amennyit evett, utána megszoptattam. de egy idő után egyik napról a másikra rájött, hogy kanállal is jó enni, azóta semmi probléma.
Kivéve, ha nem ízlik neki valamiKép
Pl. a gyümit magában nem igazán szereti, most minek tömjem meg vele bőgve.....Inkább fele gyümi, fele sinlac pép, így szó nélkül bevágta de. is a 220 gr-t kb. 2,5 perc alattKép
Szóval kitartás, minden nap próbálgasd annál az etetésnél, amit ki akarsz váltani. De mindig csak addig, amíg nem sír, szóval ne "tömjed".Kép
Aztán előbb-utóbb egyre többet fog enni. Csak lehet, hogy ez Zitánál is egy hosszabb folyamat, nem egy-két hét.
Pusz: Barbi

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi,
köszi!!!
Nem sírt, hanem összeszorította a száját.
Vendég
 


Nem igazán aludt jól, hagytam a hasán, nem fordítottam az oldalára, szegénykém emelgette azt a kis buksi fejét, aztán újra letette, aludt kb. 5 percig, utána újabb fejemelgetés, és ez ment kb egy óráig (legalább is én ennyit láttam belőle), aztán felébredt teljesen, sírt, és jött hozzám a nagyágyba (most, hogy apa nincs itthon), de ott is nyugtalanul aludt.

Hú lányok, ha Jack alvókája egyszer végre megjavul, én akkora örömünnepet csapok, hogy csak na. Most már nem hagyom cicin elaludni, ma is kis álmos hiszti után sikerült az elalvás, csak az a baj, hogy nem tart sokáigKép.

Viszont nagyon ügyesen iszik pohárból, tök hamar megtanulta.

Zita milyen aranyos a nagykádban. Mi még mindig a kicsiben nyomulunk, de most már tényleg itt az ideje váltani. Nagyfiúnak nagykád dukál.
Szerintem a Jack BCG-je is hasonló, vagy talán egy picivel kisebb. Ezek a képek azért homályosak, mert vadférj a tükörképet fényképezte.
Kép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Mit jelent a szűz 29fok33percen? Ha Jack 12 óra 18 perckor született, akkor ő hány fok hány percen?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
Jack napja szűz 29fok 30percen áll. Csak annyit jelent, hogy szűz jegyben született. Kép
Milyen ez a kiskád? Le lehet hajtani a tetejét?
Holnap én is Zitával alszom, úgy szeretem hallgatni, amikor mellettem szuszog!
Vendég
 


Tünde,
Ez a kiskád egy nagy rakás sz@r, úgy gyűlölöm, hogy az nem lehet elmondani. Le lehet hajtani a tetejét és pelenkázóként funkcionál, amivel nincs is semmi baj, de úgy van megoldva, hogy két kéz kell a lehajtásához. Tehát ha kiemelem Jacket, akkor már nem tudom lezárni, vagy ha mégis sikerül nagy nehezen lezárni, akkor kicsúszik a vízleeresztő cső, és szétáztat mindent.

Vadférj holnap dél körül jön, már alig várom, olyan aranyos volt, minden nap hívott, hogy mennyire hiányzunk neki.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Az enyém meg hajnali 5 előtt indul. Kép
Visszatérve a kérdésre, már elég jól bírom, hogy elmegy. Amikor várandósan hagyott itt, tök sokszor bőgtem, meg amikor Zita még nagyon kis pici volt, akkor is előfordult. Néha most is.
Ilyenkor esténként Zita se a régi, és én egyből azt gondolom, biztos az apja hiányzik neki, és akkor néha megint bőgök egy sort...
Na, most tisztára bőgőmasinának tűnök...

Vadférj vasalógyilkos. Kivasalta az ingjét, de lusta volt előszedni a vasalódeszkát, ezért a pvc borítású kisszéket használta. Persze az ing ujja vékonyabb volt, és a pvc ráolvadt a vasalóra, amit aztán a csavarhuzó fém részével kapirgált le...
Kép
Vendég
 


Mindenki sétál?
Mi már hazajöttünk, nagyon szép idő van. Overallt eltettem. Ti már vettetek cipőt a gyerekeknek? én ma próbálkoztam. Kocsicipőt nem tudom, van-e értelme venni. A 18-as meg tök nagy Zitára, és ahol voltam, ott 4500-nál kezdődtek...

Manka,
vadférj megjött?
Vendég
 


Húúúúú????
Hol van mindenki????

Réka,
mikor mentek a Rókusba?

Márti,
mikor is jöttök haza?
Vendég
 


Nálunk volt ma egy icipici baleset:
Zitát letettem a földre játszani, én meg mentem fürdővizet csinálni. Egyszercsak hatalmas zokogás; Zita (miért is ne pont most Kép) visszafordult hasról hátra, és beütötte a kanapé lábába a fejét. Kép Igazából sztem az ijedtség nagyobb volt, de bizti fájt is neki, ahogy lendületből lefejelte. Kép

Végül könnyen el tudtam terelni a figyelmét, és úgy sajnáltam, hogy miattam történt, miért nem tettem a járókába. KépKép
Vendég
 


Hát szijjasztok!

Vadférj hazajöttKép, de már el is ment próbára, jó későn jön hazaKép.

Hozott Jacknek GAP baseball sapkát, pulcsit és egy pólót.

Nagyot sétáltunk a Dunaparton Pannával és az anyukájával. Panna 2 héttel idősebb Jacknél, együtt jártunk babamasszázsra annak idején. Zitának nem kell aggódnia, Panna tól öreg hozzá, meg amúgy isKép.

Holnap reggel megyünk a Schöpf-Mereybe baba-mama tornára, kíváncsi vagyok milyen lesz, majd beszámolok.

Tünde, megbüntetted vadférjet a vasalórongálásért? Az enyémnek még soha nem volt vasaló a kezében, de ezek után szerintem nem is engedném, nehogy meggyilkolássza.

Én még nem vettem cipőt, van két tutyink és egy kocsicipő, az ír rokonságtól kapta őket, de fogalmam sincs, hogy jók-e rá. Holnap felpróbáljuk.
A gyerekcipők gusztustalanul drágák, remélem öröklünk majd az ikrektől.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Szegény Zita, most kezdődik az a korszak, hogy beütik fejüket, kezüket, lábukat, hoozá kell szoknunk.

Jack most már egész jól eljátszik magában, de csakis a földön, a járókát nem nagyon bírja, mindig beszorul. Ha elmegy az ír vadanyós-vadapós, beköltöztetjük Jacket a saját szobájába.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ma vettem Kecskeméti barackot, de csak most látom, hogy van benne cukor. Miért tesznek bele cukrot, a barack elég édes alapban is, nem?

Benéztem Jackhez, már a hasán alszik, nem értem miért van nála ez a hasrafordulási kényszer. Nappal is csak a hasán csúszkál egész nap. Vissza tud fordulni, néha csinálja is, de még le sem ér a háta, már fordul is vissza.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sztem nem olyan gáz, ha van cukor a kajában. Nem ettől lesznek később cukorbetegek; és az étkezési szokásaik olyanok lesznek, amit otthon tanulnak. De ez az én véleményem, gondolatom.
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttünk, a lakást elborította a kupi, megpróbálom felszámolni valamennyire a káoszt, és majd jövök ahogy sikerül.

Kíváncsi vagyok milyen volt a baba-mama torna!?

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok,

Ma reggel 8-tól du. 2ig nem volt áram. Már februárban kiírták a házban, de nekem már eszemben sem volt, úgyhogy csak néztem reggel amikor nem tudtam a fürdőszobában felkapcsolni a villanyt.

Tünde, nekem nem a cukor ellen van kifogásom, tudod, írtam régebben, hogy vettem Hipp alma-barackot és rosszul voltam tőle, olyan édes volt, pedig ahhoz nem adtak cukrot. De most vissza is vonom a panaszom, mert megkóstoltam a kecskeméti barackot, és nagyon fincsi, igazi barackíze van.

Márti, de jó, hogy hazajöttél. Neked is jó itthon?

Később még jövök, ha Jack elaludt, most csirkepörköltöt főzök. Nyamm-nyamm.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jack elaludt, este hatkor, a habtapin.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Most meg itt vigyorog fürdés és kaja után, esze ágában sincs elaludni, pedig csak 10percet szundizott 6kor.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Alszik.
Szóval a baba-mama torna. 4-en voltunk, Jack, Panna és még két 8hós gyerek. Aki tartotta egy kicsit húzta a száját, hogy Jack már túl idős ehhez, amit nem értek, mert ő a legfiatalabb. Bár lehet, hogy úgy értette, hogy a kezdéshez, na mindegy azért jövő héten is elmegyünk, majd csak megszeret minket.
Masszázzsal kezdtük, majd a gyerekek tornáztatásával, utána mi emelegettük a babókat, majd leszakadt a karom. Aztán labdára tettük őket, meg hintáztunk, közben énekeltünk, tapsoltunk már a felét el is felejtettem, de a végére mind a ketten nagyon elfáradtunk, Jack nagyot aludt utána.

Délután sétáltunk a Dunaparton, és beugrottunk az orvosi rendelőbe dumcsizni egy kicsit a védőnénivel.
Azt mondják holnap már nem lesz ilyen jó idő, de hétvégére újra javul majd.

Márti, te voltál már az árkádban a H&Mben?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Mi van fürdettek?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Na, Bendegúz is elaludt szépen a fürdés és kaja után. Remélem nem lesz neki furcsa az alvás megint a régi kis helyén. Otthon Keszthelyen is jól aludt, mindennap fél 7 körül ébredt reggel. Igaz éjszaka párszor vissza kellett raknom középre, mert annyit mászik a kiságyában, és aztán nekiütközik a fejével az ágy végének, és ott fötör folyamatosan, persze közben alszik, csak én nem bírom hallgatni a bébiőrben a folyamatos csiszatolást.

Kipakoltam, kialmoltam a lakást, mostam is, most meg jó fáradt vagyok.

Manka!
Igen jó itthon! Attól eltekintve, hogy ma szinte csak almoltam Kép.
Meg persze jó hogy megint itthon van apa is, elvégre is egy hétig nem láttuk. De Bendegúz rögtön megismerte olyan aranyosan megörült neki! Kép. Köztünk volt ma némi feszültség, de az ilyen pakolás-utazás gyakran kihozza az ilyesmit. Most már szent a béke Kép.

Milyen lett a pöri?

A Kecskeméti barack szerintem is nagyon finom. De érdekes Bendegúz mostanában jobb étvággyal eszi az almát, mint az üveges gyümiket. Ma megevett egy egész almát uzsira. Viszont alig hízott, amíg otthon voltunk Kép. Pedig már főzelékezünk is délben. Sőt már csirkehusis főziket eszünk.

Jack nagyon aranyos ahogy pancsizik, de nekem feltűnt valami, szegénykének olyan fáradtak a kis szemei, tisztára kis pirosnak néznek ki. Szegény szerintem megviseli őt is, ez hogy ilyen rosszul alszik. Neked lehet hogy nem tűnt fel, de nekem most ezen a képen igen. Persze lehet hogy csak későn fürödtetek és azért volt fáradt.

Tünde!
Képzeld el a férjemnek mennyire ízlett a múltkori muffin, kértem vegyen nekem a sütéshez papírkapszlikat, gondoltam vesz egy csomaggal. És hozott 6 (hat) dobozzal, amikben 200 darab van, tehát most van 1200 darab muffinnak való papírkám Kép.

Aranyos Zita is nagyon ahogy fürdik! Kép

Bendegúz is hömbölög (hasról hátra meg vissza), de nekünk szerencsére nincs olyan sok bútorunk, viszont van egy nagy szőnyegünk, amiknek a közepén van a játszószőnyege, szóval első lépésben mindenképpen puhára érkezik, aztán persze jön a parketta. Kép

Na, megyek kicsit TVzni, aztán szunya.
Jóéjszakát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka!
Még nem voltam, de tervezem, hogy megnézem, lehet hogy hétvégén. Meg kellene vennünk már etetőszéket is Bendegúznak, olyan kis kényelmetlenül eszik a hordozójában.
Nektek milyen is van?
És Tünde Nektek milyen márkájú van?
És meg vagytok vele elégedve?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, nekünk Chicco Polly van, az egyik szomszédtól vettük, hiper-szuper, minden részét lehet állítani, a háttámlát, magasságot, lábtartót, levehető dupla tálcája van, azt is több fokozatban lehet felrakni, 5 pontos biztonsági öv, össze lehet csukni, négy fékezhető bolygósított kereke van, a szűkítőt le lehet venni később és 3 éves korig utána még lehet használni az asztalhoz tolva. A bolti ára harmincegykétezer Ft azt hiszem, ha gondolod kérdezd meg Cleót az ősziben, ő utánajárt, hogy hol a legolcsóbb, mert ő is ilyt akart.

Jack fürdetésnél már mindig nagyon fáradt, nyüszög is egy sort öltöztetésnél. Most megnézegettem a többi képét, de azokon nem látom pirosnak a szemét, de holnap azért csekkolom.
Mostanában nem fényképeztem, ez a legutóbbi ami Nagy Dióbarna Nyúl Úrral készült:
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?