Új privát üzeneted érkezett!

Utálom magam, amiért reménykedem. Mindig találok valami kapaszkodót. Pedig egy hete még úgy éreztem nem érdekel. Ugye nem csak én vagyok megkattanva?

Ki fog hírt adni Móniról?

Monyóka, tudom mennyi stresszel jár ez, próbáld meg nem nagyon idegesíteni magad, mert azt a babák nem szeretik.
A mi kicsi babánkat anyósom üldözheti el! Kép Én miatta stresszelem magam!Kép
Julcsi2
 


Julcsi!Én is be vagyok kattanva.Engem sem érdekelt idáig de hogy jön a csütörtök egyre jobban.Kép

Kép
breni
 
 


Nyithatnánk egy megkattant babavárók című topicot Kép
Julcsi2
 

 
 

Sziasztok Csajok,

Haga,
nem vagyok petezsák szakértő, de ha nem okés, mondta volna a doki. Nem hiszem, hogy van ilyenk kritérium, hogy mekkora legyen, mert a fogantatás napjára sem lehet mérget venni. Ha szabályos széle van, akkor okés. Gondolom a legkisebb és a legnagyobb átmérőt adták meg mm-ben. Nekem a 7. hetes UHmra írták, hogy 6. hét, szabályos petezsák (méretet nem), benne szíkhólyag. 3mm-es egy élő embrió.
Mikor mész megint UHra?

Monyó,
nekem is ennyi szok lenni a vérnyomásom, pedig korkedvezmény nélküli Ötye leszek júliustól.
Ha nem okoz panaszokta, akkor zerintem jó.

Csajok,
tegnap óta ADSLünk van, begyorsultunk, mint "állat". Kép
A hasamba minden reggelre fújnak egy csomó luftot, nagyon nő. A baba gyorsan erősödik, már egész alienes mozgásokat produkál kívűlről nézve. Kép Hízom annak rendje szerint.

Móninak sok bátorságot és jó eredményt kívánok!!!
potter_76
 
 


Angel!Grat a kis fitness babucihoz.
Csajok!Szerintetek feltételes módban ha sikerült most teherbe esnem akkor elmehetek még szoláriumba?

Kép
breni
 
 


Reni ezt szerintem nem Angelnek akartad írni.
Szerintem szabad szolizni. Kép

Hol vagytok többiek??? Biztosan olvastok, csak nincs kedvetek jönni!Kép

Ági, aludni hagy a baba? Nevek?
Julcsi2
 


Köszi a drukkokat, csajok!

Én is épp azt néztem, hogy mi az a fitness babuci! Kép

Reni,
én is szoláriumon gondolkodom! Meg egyébként is olyan rövid időt szoktam, hogy talán nem árt. Ha meg megjön, akkor sajnálni fogom, hogy nem ugrottam be! Kép

Potter,
jaja, akkor már nagyon közel vagy az ötyeséghez! Kép

Móni?
Tudja vki, mi hír a tegnapi beavatkozásról?

angel37
 
 


Julcsi!Tényleg.Potternek akartam.Köszi Kép

Kép
breni
 
 


Julcsi!Tényleg.Potternek akartam.Köszi Kép

Kép
breni
 
 


Nekem meg van még egy jegyem 15 perces,az nem sok.Akkor megyek is délután.Olyan jól megnyugtat.

Kép
breni
 
 


Angel, nem ma volt?
Julcsi2
 


Én is mennék, nekem is van még két alkalmam a bérleten, de most olyan sebes vagy heges az arcom, hogy nem akarom beleégetni. Majd ha kicsit megszépül, akkor megyek. Szerintem nyugodtan lehet menni. A barátnőm 3 hónapig végig járt és dokitól is megkérdezte. Csak nem szabad megégetni magad.
Julcsi2
 


Ma van Móni "beavatkozása", nem? Befeküdnie kellett tegnap.

Breni,
feltételes módban szerintem okés a szoli. Kép
Nem hiszem, hogy ártana a babának...bár nem tudom, de nem látom az okát.

Julcsi,
aludni hagy, nevek nincsenek. Kép Kisfiúnak hívja a hites uram, nekem még csak Baba. Remélem hagy még nekünk időt a berendezkedésre, névkitalálásra. Mindig az volt az érzésem, hogy faros kislány lesz, aki a kiírt idő után fog csak megszületni. Az első kettő eddig nem jött be. Kép
Párom azt mondta, hogy szeretné, ha már megszületne. Mondtam, hogy nekem tök jó így, már megszoktam ezt az állapotot. Erre ő: "Mert nem kell semmit sem csinálnod." Kép Hétvégén már majdnem lement helyettem a boltba, de aztán közbejött 2-3 focimeccs. Kép

Angyal,
jaja. Szerinted már szemránckrémet kérjek a szülinapomra? Mert mankóm már van! Kép
A cicijeid fel vannak fújva még? Kép
A kaja tényleg jó volt hétvégén, de azt hiszem, a te pasasod a "ne csinálj semmi kaját, majd eszem a McDonaldsban" kijelentésével jobban van nevelve. Kép Mostani nagy fegyverem a gyümölcsprés! Kép
potter_76
 
 


Reni,
sztem menjél nyugodtan! Lehet, hogy jó sokáig ez lesz az utolsó! Kép
Sztem én is elmegyek! Csak 6 percet szoktam.

Julcsi,
mi? Móni laparoszkópja? Hú, lehet, de én vmiért hétfőre emlékeztem...

angel37
 
 


Kép Most mondanám, hogy saját nevelés! De nem! Kép

Á, a szemránckrém még ráér! Kép Én vagy egy hónapja vettem életem elsőjét, de úgyis elfelejtem magamra kenni! Kép
Mankó???

A gyümölcsprés az tök jó! Kép Turmixolni szoktam narancsot, ilyesmit, de ha jól emlékszem tavaly télen volt rá példa utoljára...

Ööö... olyan érdekesen vannak felfújódva! Kép

angel37
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 30+6 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 28+5 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 137 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 18+0 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Beuka 2004 szept. 8+3 30-34 rendszertelen Bács- Kiskun 25 év 1. baba Kép
Haga 2004.nov 6+3 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - Kép
Lara 2005. ápr. 39 24-36 nap Komló 26 év - -
Zsuzska 80 2005.jan. 35 28 nap Győr 24 év - -
Reni 2005. szept. 30 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
Julcsi 2005. márc. 22 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Móni 2005. márc. 21 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban -
O. Kriszti 2005. febr. 18 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus -
Kata 2005. dec. 16 29-31 nap rendszeres Budapest 29 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 9 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Kamilla 2005. máj. 7 24-26 nap Budapest 27 év - -
Ancsa 2003. okt. 6 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba 4.Closty+2.Choragon ciklus </pre>
Julcsi2
 


Sztem Moninak tegnap volt,ma Lara feküdt be a holnapi laparra!Vagy összekevertem vmit??

Julcsi
Majd ha lesz időd légyszi' írj már át a táblában 2.clostys ciklusra!Köszi!

Reni,Angyal
Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
& egy zebracsorda
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok,

Móni túl van a műtéten, sajnos vasárnapig bent kell maradnia, komplikációk léptek fel nála.
Semmi bővebbet nem tudok (férjével sms-eztem -asszem..), nagyon szorítok neki, hogy minden OK legyen Vele.

Üdv:
Verus

Kép
verus
 
 


Szia Verus!
Mar nagyon aggodtam hogy mi lehet Monival!De milyen komplikacio????Remelem hogy minden rendben lesz!!!!Gondolok ra es jobbulast neki!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lara!
Holnapra nagyon sok drukkot kuldok neked+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Moni
Jobbulást kívánok!!!!!!!!!!
Szegény!KépVajon mi történhetett???Kép

Lara
Nagy drukk holnapra+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok?
Szerintetek akkor lehet szolizni, ha még nem tudom hogy terhes vagyok, heti egyszer szoktam 10 percet!
Szerintetek?
musti
 
 


Musti
Sztem lehet.Van aki terhesen végig jár.
Persze ez utóbbi meggondolandó!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nagyon meglepett hogy valami gond adodott Moninak!Remelem hogy nem komoly a baj!!!!!!!!

Beuka!
Jol vagytok??

En mara megszunok!Kép
Jo ejszakat mindenkinek!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt!
Mi lehet Monival?Nagyon sajnálom szegényt.Kép


Nálam még semmi.Kép

Kép
breni
 
 


Jó reggelt Csajok!

Móni!!! Sokat gondolok rád, drukkolok nagyon!!!

Anita!

Van néhány 56-os darabom, meg 62-es. Ez talán elég lesz a nyárra. Ha esetleg 50 centisen születne a bébi, akkor majd a család vesz egy-két kisebb darabot.

Ági!

Tegnap voltam szervezett kismami tornán, hát mit mondjak én voltam a legöregebb minden szempontból. Kép Voltak ott sokkal fiatalabb anyucik, 16 hetesen lapos hassal. Kép Azért tisztességesen helyt álltam, másfél órás volt. Most nekem is nőtt a pocim megint, bár érdekes, mert mintha egy kilóval kevesebbet mutatna a mérleg, mondjuk, amióta itthon vagyok és többet mozgok nem vizesedem. Kép

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, hogy élek, nem vesztem el, csak sok a dolgom.
Ma 3. cn, úgyhogy Beutól sajnos lemaradtam, pedig hogy igértem.Kép

Móni még nem írt, nem tudom mi van vele, remélem jól van.
Most ennyi, ha lesz időm, jövök.

Pusz: Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok,

Mónival az előbb tudtam beszélni. A komplikáció az az volt, hogy a laparon észrevették, h az egyik petefészke össze van nőve a méhével és mikor elkezdték leválasztani, nagyon vérzett vhonnan. Feltárták, sikerült mindent megoldani, de sajna úgy néz ki, hogy endometrózisa is van. Ezt a szövettan után tudják majd biztosra megmondani. Egyébkét jól van, a hasi sebe fájdogál, de a hangján lehetett hallani, hogy bizakodó nagyon.
Mindenkit üdvözöl, ha minden OK, akkor jöhet ki vasárnap.

Üdv:
VErus

Kép
verus
 
 


Móni!

Puszillak és kitartás!!! Most már legalább nyomon vannak a dokik! Drukkkkkkkkkkkk, pihenj sokat!

Betti
betti73
 
 


De jó,hogy Moni javulgat!Remélem negatív lesz a szövettan!!!Kép

Laranak pedig nagy drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Vajon tud róla valaki hírt adni????

Vica
KépKépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Moni!

Én is nagyon drukkolok.Puszi

Lányok!Mi az a endometrózis?

Kép
breni
 
 


sziasztok.

moni kitartas.mihamarabbi felepulest kivanok.

angel?????

Kép
monyoka
 
 


Okr, azt mondja Móni, hogy ha beigazolódik, sincs nagy baj, mert akkor vagy Pécsre vagy Pestre kell gyógyszerekért (injekciókra) járni, hogy előkészítsék lombikra, mert az orvosa szerint az egyetlen jó gyógyír az endo-ra az, ha mielőbb babás lesz.
A dokija szerint tuti az van neki, de ugye biztosat csak a szövettan után.

V.

Kép
verus
 
 


Szia Verus,
vasárnapiig??? Nem piskóta! Jobbulást Móninak!!!

Betti,
ügyes vagy!
Én itthon kalimpálok. Kép

Breni Kép

Angyal?
potter_76
 
 


Endometriózis...Kép (Méhnyálkahártya a méh üregén kívül, általában a hasüregben, főleg ősszenövéseket okoz...pl elzárja a petevezetéket.)
Remélem gyorsan felépül!!!
HSG nem volt? Vagy nem volt értelme?
potter_76
 
 


SZiasztok!

Verus, köszönjük a híreket!

Móni, sajnálom, hogy komplikációk voltak! Kép De úgy értem, hogy sikerült megoldani, és örülök, hogy bizakodó a hangod! Kép
Azért drukkolok, hogy ne legyen endometriózis! Mielőbbi gyógyulást Neked! Kép

Vica,
Kép Kép Kép

Reni,
jó az a semmi! Kép

Én: Velem még mindig semmi!!! 27. nap pecsét nélkül, és a hasamban irtózatos nyugalom. Ilyen még nem volt! Nem tudom mit gondoljak... az egyikre nem merek, a másikra nem akarok.
Ja, megvettem a tesztet! Így ha holnap reggelig a helyzet változatlan, akkor elkövetem életem első éles tesztjét!

angel37
 
 


Potter,
Nem kezdtem el írni, mi az endo, gondoltam, hogy te leírod! Kép Egyébként egy sz*r dolog Kép

Móninak volt pár hónapja HSG, és tök rendben volt!

angel37
 
 


Angyal,
tényleg volt neki...
És mi a nem élesben tesztelés? A párod pisil rá? Kép
Drukkdrukk.
potter_76
 
 


Hát, teszteltem már csak azért, hogy meglegyen az élmény!Kép Pedig tudtam, hogy nem is lehet pozitív.

Na vagy képzeld, rápisilne a Drága, és kétcsíkos lenne...! Kép

Úgy emlékszem Móni fel is tette a röntgenképet az oldalára!

angel37
 
 


Angel!Nagyon drukkolok.Én is valószínű holnap tesztelek.Holnap ünnepelünk.5 éves fordulónkat.Hátha!Amúgy nekem is pé óta egyfolytában fájt a hasam,de ma teljes nyugi van bent.Kép
Én majd csak hétfőn leszek legközelebb gépközelben.Ma vagyok még.

Kép
breni
 
 


Reni,
hatalmas drukk neked is! nem tudod vkinek megüzenni, ha jó hír van? Kép

angel37
 
 


Bocsi, h én is belekotyogok itt a beszélgetésbe.

Potter, én is úgy emlékszem, hogy volt Móninak HSG-je. LEhet, hogy akkor még nem volt semmi? A vasárnap is feltételes még, a legbiztosabb a jövő hét eleje.

V.

Kép
verus
 
 



MOst hívott Móni, és nagyon gyenge volt a hangja. Azt mondta, hogy olyan komlikáció lépett fel, hogy a laparból hasi műtét lett. Össze volt nőve a petefészke a méhével, és mikor leválasztotta a doki, akkor elkezdett vérezni és nem állt el. Ezért fel kellett nyitni a hasát. Olyan mint a császár. Meg az is kiderült, hogy endometriózisa van és ezért 3-4 hónapra leállítják neki a ciklusát, utána viszont azonnal teherbe kell neki esnie, mert ez az egyetlen gyógyszere az endónak.
Most 6 hétig táppénz, és pihenés.
Mindenkit puszil.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni,Angyal
A holnap reggelhez nagy drukk+++++++++++++++++++++++++,és újabb zebrasorda
KépKép

Verus
Köszi!Reméljük ,hogy mielőbb sikerül Moninak a baba!

Potter
Az endometriózis kialakulhat gyerekek után is?Mert én eddig azt hittem veleszületett dologKépMoninak pedig már van spontán gyermek,tehát nem valószínű ,hogy megvolt ez neki régebben.Na,de lehet tévedek,mert csak filozgatok a dolgon.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jajj, bocsi, nem olvastam vissza, hogy már megvolt a hír, casak nem akartam késlekedni az olvasással is. Bocsi.

Amúgy köszi, hogy sajnáltok, hogy megjött, de ne tegyétek, úgyis eljön az én időm is.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angel!Ha gondolod neked írhatok egy sms-t.Megírom e-mailbe.Oké?Megadod?

Kép
breni
 
 


Vica, köszi a hírt!

Móni, nagyon sajnálom, hogy így alakult Kép, és az endót is Kép
Ez a ciklusleállítás gondolom egy erős hormonkezelés... Kép
JOBBULÁST! Kép
És próbálj járkálni (tudom, szar lesz), de kell!!! Kép

SZtem a HSG csak azt mutatta, hogy petevezetők átjárhatók! A méh és a petefészek összenövést nem! Kép

angel37
 
 


Reni,
angel.37@freemail.hu

De szép lenne, ha egyszerre... Kép

angel37
 
 


Aha.Kép
Írtam.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Breni Angel! Drukkok!!!!!!!!!!
Siessetek holnap, ne várassatok minket sokáig!

Móni! Jobbulást.
Fura, de én is azt hittem, hogy ha már van két gyereke, akkor vele minden OK és max azért nem jön össze, mert a férjének kevés a spermaszáma.

Ez az endo nagyon ijesztő. Picit utána olvastam.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?