Új privát üzeneted érkezett!

Szilpa,
Már reggel eszembe jutott, hogy Aisat dícsértem, pedig Ti is gyönyörűek vagytok. És ennyit enni! De ne izgulj, az anyatejtől nem fog elhízni. Nálunk most van problem. Eddig egy cici elég volt, most meg 2 napja 2 cici sem elég.

Sancsi,
Szerintem is csak jót tehet a plusz masszázs. Legalább annyira, hogy átmozgatod a kelenggyel feszített izmokat. Azzal csak rásegítesz szerintem.

Ja, Lányok ezzel nem kell megvárni a mesit. Elkezded szedni és 10 nap múlva védett vagy. És folyamatosan kell szedni, mert csak progeszteron van benne. Ezért nincs hatással elvileg a tejcsire.

Igen Odex, én s kiváncsi vagyok a fejés titkára. Nekem bizony nem megy még 30 ml két ciciből. Pedig ha Lánykám szívja meg és elengedi jön magától még vagy 1-2 percig spriccelve.

Petra,
hogy vagytok?

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Szilpa, Zseppy,
továbbra is itthon vagyok. Tulajdonképpen jól vagyok, sehol semmi fájás csak előre félek az éjszakától.Hogy egyedül vagyok, hogy esetleg újra rámjön a szédülés, ami igazán szörnyű érzés. Szerintem azért is rettegek tőle annyira, mert egyetlenegyszer életemben elájultam itthon és félek, hogy egyedül ugye ki tudja mi lenne velem. dehát nem szabad erre gondolnom, miért történne ilyen? Minden rendben lesz és reggel fél 7-kor végre itt lesz velem a párom. Hátha alszom egy jót addig. Vagy tévézek.
Nagyon köszi nektek az érdeklődést, meg mindent!

Petra

petra73
 
 


Petra,
Próbálj meg olyan pozíciót keresni, amiben nem szédülsz. Akár félig ülés/ félig fekvés. Hanyatt ne feküdj semmiképpen.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 

 
 

Na, én zárom és nyitom is a napotKépKép
Lánykám már kifejezetten beszélget velem. Amikor kiad valami hangot mindig meglepődik. Most meg már szenved, még az elalvás (ha fáradt) sajnos nehézkes. De ennyi baj legyen. Már tudunk egyedül kakilni és ma már a pukit sem siratjuk meg.

Petra,
Veled mi a helyzet? Hogy telt az éjszakád? Egyébként ki az orvosod? Kit vártok? és még minden amit fontosnak tartasz!Kép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Otyka, Zseppy!
Nem egy ciciből fejem le általában ezt a mennyiséget. Most az a "trükk", hogy napközben a szopik után abból a ciciből kifejem a maradékot, amelyikből evett. Ez egy alkalommal ált. 50-70 ml körül van (jönne még, csak elfáradok), így estére bőven összejön a mennyiség. Mert most csak este adok neki üvegből.

Szilpa, ha nagyon feszül a cici, és még nem akar enni belőle Kende, épp csak annyit fejjél le, hogy megszűnjön a feszülés. Nekem is ezt kellett reggel, aztán így is kénytelen voltam "megtömni" Aisát, mert már nem akartam mégegyszer fejni. Kép
Tegnap mértük, és most 20 dekát hízott! KépKépKép Szóval úgy tűnik beválik ez az egyszeri cumisüveges kajálás! Kép

Zseppy, tök jó hogy már ilyeneket csinál a leányzó!
Aisának az a legújabb, hogy direkt cuppog. Tegnap ültem mellette és egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy cuppantott egy párszor. Akkor én is csináltam, és simán leutánozta egy csomószor! Kép Egy tündér volt! Kép

Zseppy, Otyka még mindig nem láthatunk új képeket rólatok??? Legalább egyet-kettőt....lécci,lécci... Kép

Petra, tényleg próbálj meg nem aggódni, minden rendben lesz. Nem fogsz elájulni, pihenj, igyál sok-sok folyadékot, és nemsokára már melletted lesz a párod, és indulhattok szülni! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok,
Zseppy, Odex, köszi az érdeklődést. Az éjszakám elég vacak volt, de azért aludtam valamennyit. Hajnal négykor volt egy kis szédülésem, de elmúlt. Az a baj, hogy már minden egyes apró hasfájásra az jut eszembe: Úristen, lehet, hogy ez már az! :-)
A párom reggel itthon volt, de ment is tovább dolgozni (csak most a leendő lakásunkon). Persze ezt is rosszul viselem már, de tudom, hogy értünk van.
Amúgy kisfiút várunk, és kedden az utolsó UH-n 4kg-nak mérték a drágámat! Ja, és normális, de azért nagy fejkörmérettel!! Szóval azzal nem lenne gond azt hiszem, hogy még nem érett az előbújásra.:-)

Petra
38+5

petra73
 
 


Szisztok,
csináltam fotóalbumot. itt mindig lehet újakat látni majd...
http://www.babanet.hu:81/album/main.php?album=9062

Odex,
Nekem még ez is sok evés utánra. Talán 10 ml. tudok lefejni. Kézzel már ilyenkor sem jön semmi.

Petra,
Huh, szép kis baba lesz. Ha még hozzáveszem, hogy +-10%-ot tévedhetnek...KépKépKép
Én Párom villamosvezető. Õ kiíratta magát, mert annyit jártunk a végén már "ügyeletre", hog azt mondta inkább nem idegeskedik mikorra ér haza. De első babánál Õ sem nagyon érezte át a helyzetemet. Mindig azzal jött, hogy értünk teszi. Ésszel én is tudtam, hogy igaza van, de akkor isKépKépKép

Szóval csak lassan mindent. Egyébként én nem éreztem fájásokat az utsó 2 hétben, mégis ammikor jelentkeztem csaszira már C2000 volt a méhszájam. Dokibácsi arca el is komorult egy pillanatra.KépKép

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


sziasztok

én is csináltam fotoalbumot: www.gportal.hu/majnekpanna
ez is frissül állandóan (remélhetőleg)

Odex
Zseppy-hez hasonlóan én sem tudok kaja után 10 ml-nél többet lefejni. S nem azért mert nincs (mert ha még éhes a kiscsaj, rengeteget tud kajolni) hanem mert egyszerűen fejéssel nem jön több belőle.

Most azt csinálom, h kaja előtt fejek le 60-at aztán ha magkajált a maradékot.

Zseppy
Nagyon cuki Enci. Nem is láttam, h ennyi haja van Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok

Szilpa, ne izgulj, egy baba nem tud túl sokat enni anyatejből. Adjál neki, amennyit csak igényel. Tényleg ne fejjél többet, csak ameddig feszül, akkor nem leszel tejcsárda Kép

Zseppy, az elején én is így voltam, majd fejlődik a babával együtt a tejmennyiséged is.

Petra, ne izgulj! Nekem is nagy fejjel 4kg-nak mérték a Vikit, és 3,3kg-al született. Remélem gyorsan és kevés macerával fogsz szülni. Ha van lehetőséged mérjél vérnyomást! Attól pedig főleg nem izgulj, hogy a párod nem lesz melletted, ha indulni kell. Sajna ennyire gyorsan nem szokott menni az első szülés. Lényeg, hogy mobil közelben legyen. Tudom közhely, de tényleg próbálj meg relaxálni és pihenni nagyon sokat, mert szükséged lesz az erődre a szülésnél, fáradtan nagyon nehéz szülni!

Otyka, még mindig úgy gondolod, hogy nálad legyen a tali?

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Lányok, most törölgetem a szemem, mert annyira elérzékenyültem a képeken. Nagyon szép mindkét leányzó!

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Petra, akkor szép "kis"baba lesz! Kép
Van már neve?

Zseppy, az is valami ha még tudsz valamit fejni. Fagyasztóba teszed, vagy odaadod neki még a nap folyamán??? Nagyon tündéri a kislányotok, no meg a fiatok is! Kép Jó hogy csináltál honlapot.Kép

Otyka, Panna is egy igazi tündér! Kép Az a kép a kedvencem amikor a heverőn fekszik hason, és belefúrja a fejét a mélyedésbe! Kép Te fagyasztod a lefejt tejet, vagy mit odaadod üvegből?? És ha lefejed a 60-at akkor marad elég neki hogy bekajáljon??

Voltunk ma a Margit szigeten sétálni a csajszival! Kép Szégyen-szemre bementünk a városba levegőzni! Kép Mi jól éreztük magunkat, gyönyörű idő volt, és majdnem körbejártuk a szigetet. Aisa egy ideig jól tűrte, aztán rájött hogy nem tud mozogni rendesen a hordozkában, és elkezdett nyugtalankodni. De végülis sírás nélkül megúsztuk! Kép És ettem egy nagyon fini sajtos-tejfölös lángost is még a nagy fogyókúra előtt! Kép

Csajok, akkor holnaptól mindent bele??? Én elkezdem mindenesetre... Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


hello

Odex
Köszi. Én is imádom azt a képet. Kép
Fagyasztom a tejet, h esetleg hosszabb idore elmehessek otthonrol Kép Meg apa is etethesse Kép

Kati
Persze lehet nálunk, csak legyen már Kép olyan jó lenne Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


És Lányok mikor lesz a tali?

Otyka,
Nem semmi a Csajszi. Pontosan olyan az arc befúrós képen, mint Enci baba.Kép Egyébként már kezd fakulni a haja. Máshogy nem tudom mondani, mert a mennyisége nem nagyon változik, de a színe...Kép

Szerintem a fagyasztás utáni etetést egyszer legalább próbáljátok ki, mert nekem nagyfiam nem fogadta el így a tejcit. Mondjuk teljesen más a szaga és szerintem még az állaga is. Szóval próbáljátok ki, mert nembiztos, hogy van értelme.

Hajni,
Tegnap eljutottam végre a DM-be. Kíváncsi vagyok, mennyivel lesz majd olcsóbb. Most zserencsénk volt, mert a Corában (aztán a Tescoban) olcsón adták a Liberót. A nagy csomag volt 2990 ft. így aztán vettünk 4 csomaggal.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Én nem próbáltam még fagyasztott tejet adni neki. Mondjuk én úgy csinálom, hogy ha hosszabb időre elmegyek majd, akkor aznap fejem le azt a mennyiséget. Egy etetésnyi időnél tovább úgysem maradnék távol. Kép

Zseppy, DM-től kapsz majd kuponokat, amiket beválthatsz. Nekem így elsőre nem jött be, mert én is a nagy csomagos pelust vettem, és kiderült hogy arra nem lehet felhasználni a kupont, csak a kisebb Jumbo csomagosra. Meg a popsitörlővel is így jártam, a dupla csomagosat vettem és a szimplára lehet csak elhasználni. De múltkor küldtek kupont 21%-os kedvezménnyel lehetett akkor vásárolni stb. Meg kérj pontokat, és minden 15 összegyűjtött pont után 15% kedvezménnyel tudsz vásálni... Nem rossz, csak ki kell ismerni őket. Kép

Akkor fixáljunk megint egy időpontot talira. Mondjuk jövő héten vmikor??? Mi szabadak vagyunk... Kép

Jó éjt!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Nekem bármikor jó.

A fagyasztott tejet nekünk elfogadja. Kicsit húzza a száját először, meg kiköpi, de aztán egye-fene befalja Kép
Viszont tényleg vacak íte van,. Az elsőt én kidobtad, mert azt hittem megromlott. Tök vas íze van szerintem.És büdös is Kép

Lányok, ma annyira szép idő volt Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Lányok,
Nekünk kedd kivételével minden nap jó taliraKépKépKép

Reggel mázsálok egyet és azt hiszem két hetente mérem majd magam. Köszi a rengeteg receptet. Bár párom már most közölte Õ nem fogyizik velem (majd csak rájön, hogy mégis, csak nem tud rólaKép)

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Zseppy!
Köszi
Fejés: Nekem kézzel egyáltalán nem megy. Avent-es szívóval pedig csak a teliből! Ha szopi után próbálom, hiába tudom, hogy van még benne min. 100, mert épp kevesebbet evett belőle, máskor meg még 100-al többet is kiszívna, akkor is fél óra szenvedés után lejön kb 20ml. Viszont tegnap éjjel a bedurrant cicit elkezdtem fejni, és 25 perc alatt lejött 140ml! És már tele volt, mert 4 órával előtte evett belőle. Ezután kb fél óra múlva éhes lett, és még 20 percig evett belőle! Szal jön, de csak ha még tele van. Ez miért van? És miért nem lehet annyit fejni, mint amennyit baba kiszív???
De úgy bedurrant, hogy már sírtam, ha hozzáértem, meg h lehajoltam. A kezemet nem bírtam rendesen letenni, viszont az, hogy a fejem fölé emeljem, az csak álom maradt. Meg be is lázasodtam. Tehát krém, masszírozás, fejés, szoptatás. Más választás nem volt, de potyogtak a könnyeim. Kép De megcsináltam!! Utána hihetetlen megkönnyebbülés volt!!! Most ma már csak érzem, hogy van!!!
Lánykád ügyes és édes! És milyen édes lehet, ahogy felfedezi a hangját!! Kép
Hogy csinálsz albumot? Hol kell? Én nem találtam ilyet Kép
Csak a babaszobán. De ott meg csak 20 kép fér egy albumba Kép Kép

Odex!
Cuppogós Aisa! Tündér! Kép Kép

Petra!
4kg??? Az igen!! Kende 3900 volt. Neki is elég nagy volt a feje de addig rendeződtek a csontok, hogy &#8222;csak&#8221; 34-es lett, viszont hosszú, mint ET-nek. Kép De már szépen rendeződik vissza. Ne aggódj a nagy fej miatt!!!

Otyka!
Nagyon szép Panka!!!!

Tényleg szép idő volt ma!

Képzeljétek, ma az exem elvitt minket az unokatesójához, aki könyvelő, mert ő csinálja az adóbevallásomat. El se mentem volna, ha nem kellett volna elvinni hozzá a papírokat.
A kocsiban elég fagyos volt a légkör, mert még késett is, és nem lehetett elérni mert ki volt kapcsolva, mi meg puccba vágva vártuk 1 órán keresztül! És ő meg elnézést kért, később meg mintha egy család lennénk, mondta, hogy egy ügyfele felajánlotta neki a nyaralóját, ami Lignano-ban van, ahol együtt nyaraltunk, és menjünk el oda 3-asban 2 hétre nyáron!! Tudja, hogy imádom Olaszországot!! Én meg majd kiestem a kocsiból, amikor ezt meghallottam. 5 perc csönd után kérdezi, hogy most mi van? Nem hittem el! Kérdeztem tőle, hogy neked nem tűnt fel, hogy már nem vagyunk együtt? Erre csak annyi volt a válasz, hogy de feltűni, de a nyaralás mindig jó. Hát komolyan mondom, nem értem ezt a pasit. Lehet, hogy valami nem stimmel bent a fejében?? Az unokatesójánál meg úgy beszélt, mintha nekünk közös jövőnk lenne. Ez mondjuk nem új, mert fél éve így beszél mindenkinek, és mégsem történik semmi, úgyhogy ennek már nem dőlök be. Fél évig bedőltem. Már csak simán nem értem, mi mozgatja az agyát.
Szal nem mennék, mert ha nem vagyunk együtt, akkor csak feszélyezne, meg fájna, meg zavarna a tudat, hogy ott van neki az a p..csa, aki otthon várja, meg különben is milyen az, hogy nem vagyunk együtt, de mégis együtt megyünk nyaralni?? Nálam ez nem fér össze. De mennék is, mert nagyon szép emlékek kötnek oda, meg imádom az országot, az olasz embereket, a nyelvet, amit ott gyakorolhatnék is, meg úgy mindenestül Olaszországot imádom!! Az unokatesó feleségével mindig is egy hullámhosszon voltunk, pláne ha a pasijaink ellen szőttünk valami tervet, vagy pletyit, és ő azt mondta, hogy szerinte menjek el, mert ki tudja, mikor jutok el oda, meg kell a kikapcs, és így nekem nem kerülne semmibe, meg különben is lássa, hogy jól érzem magam, és nem szomorkodok. Ebből a megközelítésből igaza van, de nem tudom. Pláne ciki, ha ő fizeti. Nem tudooooooooooooooooooooom!!!!!!!

Szilpa & Kende
8+1</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Ja, még valami:

Fürdetés:
Ma megpróbáltam hason is fürdetni, miután rendesen megmosakodtunk. Húúúú, hát ne tudjátok meg! Abban a pillanatban óriási visítás-sikítás, kivettem, és még fél óráig úgy sikított, hogy már rendesen fájt a fülem. Alig bírtam megnyugtatni!! Pedig a vízben is végig beszéltem hozzá, meg próbáltam mondani, mi következik, stb. Remélem, nem fogja ettől megutálni a fürdést!! Nagyon sok embertől hallottam, hogy mennyire szeretik, meg én is szerettem ezt picinek állítólag. Hát úgy sajnáltam szegényt, hogy milyen bunkó anyja van!! Tiszta lelki beteg lettem, és már én is sírtam vele! Kép

Nekem csak a kedd nem jó a talira. Délelött Kende 2 hós szuri, délután nekem nőgyógyi kontroll. Kép Kép

Szilpa & Kende
8+1</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Mit szólnátok a csütörtökhöz?

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok!

Nekem jó a csütörtök!

Otyka, köszi a recepteket! Remélem, sikerül majd fogynunk valamennyit! Kép Én pont most reggelizek: füstli, majonéz, mustár és magos kifli! Kép

Szilpa, nem semmi milyen apja van Kendének! HÁt nem könnyű rajta kiigazodni. Valószínűleg én sem tudnám, hogy mit csináljak a helyedben. Gondold át jól, és ha úgy érzed, hogy jól éreznéd magad vele így is, akkor menj csak el. Két hét Olaszországban nagyon jó lehet... hmmmm (ahogy te mondanád: irígy-irígy Kép)
A fejéssel kapcsolatban: azt beszéltük a barátnőmmel, hogy val.színű azért jön csak le kevesebb, amikor fejünk, mert mikor a baba szopik folyamatosan termelődik utána a tej. Viszont a fejés azért más, nem olyan mintha a baba szopizna, így nem tud termelődni, no meg talán rövidebb ideig fejünk, mint amennyit szopnak a kicsik.
Szilpa, vigyázz nagyon, nehogy egy kemény mellgyulladás legyen a vége. (mint Otykának) Én úgy tudom, hogy ilyentájt van egy újabb tejbelövellés, de utána ugyanúgy rendeződik a dolog mint a szülés utáninál. Kitartás... Kép

Kati, neked is jó volna a csütörtök??

Aisa tegnap megint belehúzott az alvásba: este 7-kor kikövetelt magának egy kis kajcit, aztán a cicin beszunyált. Letettem magunk mellé a kanapéra, ott 10-ig aludt, be a kiságyba, és szunya reggel fél 6-ig. Megint nem volt fürcsi semmi... Kép MOst meg odaadtam neki az esti kajcit üvegből (180 ml), és már ragadnak le a szemei! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Lányok,

Tali nekünk nagyon jó a csütörtök.

Fogyás,
Lemázsáltam magam. 79 kiló. Na, visszajött egy, de nem csoda, az utóbbi időben este zabáltam, ilyenkor meg reggel semmi. De most reggelizem. Tejes kávé és háztartási keksz. De holnap reggelre kitalálok valami jó kis reggelit. Most nézem a recepteket, hogy mit főzzek.

Szilpa,
Ha már ennyire fáj és kemény, irány a zuhany, meleg vízzel zuhanyozd a cicidet, és csak utána fejés, krémezés stb. Nekem bevált, annyira megkönnyebbül a cicim a melegvíztől. Ti holnap hányra mentek dokihoz? Én most fogok kérni időpontot, mert nagyon nem tetszik az arcocskája. Most megint olyan,mintha elmúlt volna, de tegnap este is nagyon csúnya volt.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Szilpa,
A lap tetején jobb oldalt van egy HP Fotóalbum. Azzal csináltam. Itt három albumot tudsz csinálni, egyben valami 50 kép lehet.

De honlapot még nem alkottuk meg. Mivel családit szeretnénk, azt beszéltük meg, hogy együtt csináljuk. Még nem volt időnk. Mióta apa dolgozik csak 1-1 napot van itthon.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!
tündériek a csöppek. Alig hiszem el, hogy holnap lesz fél éve, hogy az enyém is ilyen volt Kép
Aisát meg kifejezetten irígylem, én is szeretnék egyszer ennyit aludni Kép

Szilpa!
neked kell dönteni. Ha van ott még másvalaki is, könnyebb, mert nem vagy csak hozzákötve. Az anyagiakat pedig tekintsd fájdalomdíjnak, akkor talán könnyebben elfogadod. Na, utazol??
(én is csatlakozok irígy-irígyKép)
szilvamag
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Cici javulóban. Kép

Csütörtök nekem is jó talira.

Zseppy!
Köszi az albumot. Majd kipróbálom. De valszeg nekem is inkább honlap kéne, mert az 50 is kevés lesz. Kép
Mi 9.30-ra megyünk holnap.

Hát gondolkoztam, és nagyon hajlok az utazás felé. Azért még kitalálom, mi legyen.

Szilvamag!
Nem lesz ott más, csak mi 3-an. Apa, anya, Kende baba Kép

Odex!
Aisa és az álommanók ügyesek!! Kép Kép

Szilpa & Kende
8+2 ( holnap lesz 2 hónapos!)</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


akkor csütörtök. mikor? Kati, neked is jó?
emilben leíroma címünket.

Szilpa
Honlap? A gportalon 200 Ft-ba kerül (egyszeri píz) s 32 mb-nyi kepet lehet feltenni. Úgy gondolkodj, h 800x600-as képek kb. 70 kbyte (nagyobbat nem érdemes) S 1500 ft-ért lehet tárhelyet venni.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Lányok,
Akkor olyan 10 óra?

Huh, eddig eléggé jól bírtam az evést. Viszont kezdek most egyre éhesebb lenni (jobban mondva már nagyon éhes vagyok). Vettem körtét, mert gondoltam milyen jót eszek majd. Erre upd.2-es. Na, majd holnap. Lehet eszem az egyik kedvencemet: tejföl, meg hagyma, meg só, meg párizsi.

Szilpa,
mi 9:45-re megyünk Apával. Lehet megint összefutunk legalább annyira, hogy köszönjünkKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Szilvamag, gondolom ismered azért a szitut, hogy hiába alszik a gyerek, te nem tudsz rendesen pihenni. Vagy azért ébredek, mert feszül a cici, vagy mert pisilni kell stb... De azért még mindig jobb, mint 3 óránként szopiztatni! Kép

Otyka, nekem jó a csütörtök délelőtt 10 óra! Kép

Zseppy, én is jól bírtam a mai napot. Az ebédem egy szem alma volt, mert nem voltam éhes, utána meg indulni kellett a masszázsra. Aztán pizzériából rendeltünk kajcit, én nagyon finom salit ettem grillezett, füstölt mozzarellával! Szép kis adag volt, és nagyon finom! Kép

Szilpa, jól teszed ha elmész nyaralni. Legalább tudtok majd beszélgetni egy kicsit, és együtt lenni mint egy igazi család. No, meg tengerpart, naplemente, romantika.... talán rendbe is jöhet minden! Kép
Örülök, hogy jobban van a cicid! Kép Én reggelre vagyok mindig úgy, hogy alig bírok megfordulni az ágyban, annyira fájnak. Kép De legalább van tej, és ez a lényeg! Kép

Na, megyek apa végzett a zuhanyzással, királylány már alszik, most megyek én tusolni, aztán szunya lassan! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


bocsi, tegnap elfelejtettem; Euphorbium az orrspray neve
szilvamag
 
 


Odex!
nem ismerem Kép én már annyira fáradt vagyok, hogy ordító gyerek mellett is tudok aludni Kép
szilvamag
 
 


Hali

Majd később írok bővebben, most csak annyit, hogy nekem is jó a csütörtök 10 óra.

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Sziasztok,
Megjártuk a gyerekdokit. Meg lettünk dícsérve. Már 4740 gramm a drágám., hat hét alatt 1540 grammot hízott. Nagyon jó...
Védőnő ma egyre ígérte magát. Még nem ért ide...

Akkor csütörtök 10 óra? Mit vigyünk Otyka?

Odex,
Még ettem 3 tojást, meg egy pár szelet párizsit. Ma reggel ettem gesztenye szivet. Még 3 óra előtt eszem körtét, meg husilevest sajttal. Este még nem tudom mi lesz.

Katica,
Veletek mi a helyzet?

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


10-kor jó.
Ki jön kocsival?

Én bevallom nem nagyon tartom a diétát. Helyette sokat sétálok, kertészkedem. Ma is 3 órát gereblyéztem, teljesen ki vagyok. Hulla fáradt lettem.

Ja nem tudom mit hozhatnátok. Veszek üditőt, megpróbálok sütit sütni, nem tudom a kiscsaj engedi-e Kép

mi is voltunk ma mázsálni. 4450 gr. Mi nem hízunk olyan nagy ütemben, de a védőnő minket is megdícsért.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok

Bocsi, de nem bizti, hogy megyünk csütörtökön. Sajna elöntött a ... /nátha/. Sajna nem tudom, hogy megfázás, vagy valami vírus, így nem merek kisgyerkőcök közé menni. Még reménykedek, hogy hamar meggyógyulok Kép(

Úgy látszik Viki is érzi, hogy rosszul vagyok, mert ultra nyűgös. Most megyek leváltom apát.

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Szilpa
Szerintem is menjetek el nyaralni! A napi taposómalomból ennyi kikapcsolódás csodákat tesz!
Végre legalább dűlőre jutnátok...
Ha még egy ilyen szép élmény után sem tud véglegesen mellettetek dönteni, akkor...
Tovább kell lépned, azt mégse várhatja el tőled, hogy egész életedben rá várj! Ahhoz még túl fiatal vagy...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hahó!

Kati jobbulást, örülnék azért ha találkozthatnánk! Kép Kúráld magad ezerrel, hátha összejön! KépKép

Otyka, én nem ragaszkodom a nagyon édes sütikhez, mert én tartom a diétát. És azért hiába szabad délelőtt nasizni, igyekszem nem bűnözni annyira! Meg ne csinálj magadnak felesleges melót! Pattogatott kukorica a mikróba aztán annyi! Kép Valami nasit én is hozok majd azért! Kép
Én jövök ugyan autóval, de csak Szentivánról tehát a Pestieknek jönni kéne valahogy. Max. tudunk talizni Vörösváron megint, én Szántóig ugye ismerem az utat. Viszont azt nem tom, hogy te merre laksz. Balázskáékhozt tudok viszonyítani... Kép

Zseppy vagy Szilpa ti ki tudtok jönni valahogy??

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

A 10 óra nekem is jó lenne, de sokáig nem tudok maradni, mert pakolnom is kellene. Ugyanis úgy döntöttem, hogy leutazok anyámmal vidékre keresztanyámhoz 1 hétre, és péntek reggel indulás van. Addig mosni, vasalni kell a babaruhákat is!
Viszont nem tudom, hogy juthatnék ki oda. Tömegközivel nem nagyon vállalnám be.

Mi is voltunk ma dokinál!
Pont ma 2 hónapos, 6 kg, 61 cm!!!! Szegénykém nagyon sírt a két szurinál. Kép Levegőt se akart venni, csak amikor belefújtam a szájába. A szívem hasadt meg.

Délután én is voltam dokinál 6 hetes kontrollon. Minden oké. Csak 1 órát ültem ott pluszban, mert mikor odaértem épp szülni volt. Kép Pedig utána be akartam menni még a Kenguruba, de ez így kimaradt. Így is lekéstem az etetési időt, és a "pici" fiam éhen akart halni. Úgy visított, hogy már a folyosón hallottam Kép Kép

Zkatica!!!!
Gyógyulj meg mindenképpen!!!!

Nyaralás valszeg elmarad. Kép
Nagyon össze vesztünk tegnap este sms-ben. Ma csak egy levél jött tőle reggel. Nem szerelmes.. Kép De én is küldtem rá gyönyörű választ! Kép
Annyira besértődött, hogy arra sem volt kíváncsi hogy van a fia. Se az, hogy ma van a "szülinapja", se az hogy van, nem nyűgös, vagy lázas-e? Csak írtam neki reggel, hogy megkaptuk a szurikat, és hogy mennyire sírt. Erre válaszolt, hogy megszakad a szíve. És ennyi. Nemhogy fel se jött, de még telefonon sem érdeklődött. Ettől most nagyon kivagyok. Kép És még Õ mondja, hogy nem akar hétvégi apuka lenni. Nem így ismertem meg. 180 fokot fordított rajta ez a Q..a. És nem előnyére.

És ha péntekig nem jelentkezik, akkor nem is fogok szólni, hogy elutazik a fia. Ha jelentkezik, akkor majd mellékesen megjegyzem neki.

Zseppy!
Nagyon édes a kiscsaj. Olyan furcsa, hogy csak 12 nap különbség van közöttük. Az én óriásbébim olyan nagy mellette. De legalább majd megvédi a kis csinos, védtelen kislányokat! Kép

Szilpa & Kende
2 hó</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Halihó!

Otyka, te a Cerazettet nálatok váltottad ki ilyen olcsón?? Csak azért mert most indulok kiíratni, de akkor holnap megpróbálom ott kiváltani ahol te, hátha nekem is csak 2ezret számolnak majd érte!

Majd írok, csak most mennem kell dokinéni, posta stb...

Pussz

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex
Margit kórház-ban váltottam ki. Nálunk nincs is gyógyszertár, szinte mindig zárva van. Mióta itt lakom, eddig összesen 2x volt nyitva, mikor vennem kellett valamit. Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok,
Lányok,
nem biztos, hogy tudok menni. Megint ugyanaz a szitu a hasammal, mielőtt elkezdett szivárogni. Most próbálom elérni Dokibácsit. Aztán írok.

Szilpa,
Ha tudok menni szívesen kimegyek értetek.

Otyka,
Békásról hogy a legegyszerűbb kimenni Hozzátok?

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Lányok,
Holnap reggel kell bemennem. Szóval sajna nem tudok menni.

Na, most elkezdtem ideges lenni, pedig valszeg nem kéne. De akkor is...Ma nem lesz gond az evéssel már azt hiszem

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Szilvamag, köszi a spray nevét. Felírtam, de már szerencsére sokat javult a helyzet! Kép

Szilpa, jól teszed hogy elmész egy kicsit otthonról. Talán nem gondolsz majd mindig apájára, és jobban el tudod tölteni az időt mint itthon. Még javulhat a helyzet, de lehet hogy jobb, ha próbálod szoktatni magad a gondolathoz, hogy ez most már így marad. Nem szeretnélek hamis illúziókba kergetni.

Otyka, megvettem végül itthon. Elfelejtettem szólni a dokinőnek, hogy 3x21-et írjon fel, így csak egy hónapra való van, de nekem az volt 1987 Ft. Kép

Zseppy, nagyon sajnálom hogy így alakult a dolog. Kép Remélem, hamar rendbe jössz és semmi komoly nem lesz. Kép Bent is kell maradnod vagy jöhetsz haza holnap rögtön??

Akkor mi legyen a talival, halasszuk el valamikor jövő hétre?? Vagy két héttel...
Akkor talán mindenki tudna már jönni.

Petrával mi lehet, gondolom ment már szülni és talán már babázik is! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok,

Odex, köszi, hogy gondolsz rám! Nem babázok még!Itthon vagyok, úgy tűnik igen jól érzi magát odabent Bálint (még nem írtam, hogy ez lesz a neve), pedig én azt hiszem már nem hízlalnám tovább. :-)Ott bent legalábbis. Amúgy hivatalosan pont egy hetem van még.
Lassan elértem abba a stádiumba, hogy már inkább várom, mint félek a szüléstől (persze azért félek is). Persze ijesztő az is, hogy nemsokára egyszercsak itt lesz velem a babánk,akire mostmár mindig vigyázni kell és vajon hogy fog menni a mama-szerep nekem? Ezek persze nyilván mindenkiben felmerülnek. :-(

Petra
39+1

petra73
 
 


akkor szerintem halasszuk el. mert Szilpa sem tudna kijonni, nincs autója.

Ha van kedved Hajni átjöhetsz, s ha hozol babkocsit, sétálni is elmehetünk.

Zseppy
Remélem nem lesz gond.Nem lesz gond ne aggódj, múltkor sem volt Kép
Írj, amint hazaértél. Mikorra mész?

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Hali

Sajna mára a fülem is bedurrant, pedig még soha nem volt gondom vele. Szóval én sajna használhatatlan vagyok.

Remélem a jövő hétre meggyógyulok. Szerintem tegyük egyenlőre 1 héttel odébb, ha egyetértetek. Azért vígasztal, hogy megvár a buli engem is.

Zseppy szurkolok neked, remélem semmi komoly!

Petra, neked pedig tényéeg mihamarabbi babázást kívánok.

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Helló Lányok,
Szóval reggel 8-ra megyek, de a kérés az volt, hogy gyerkőc nélkül. Remélem csak valami kis gyulladás.

Fiamat felköszöntöttük. Ajándékainak nagyon örült, de a cipő amit kapott pici lett. Na mindegy, majd pénteken visszavisszük.

Annyira sajnálom, hogy holnap nem talizunk, nagyon készültünk.

Szilpa,
Igazad van. És biztos még Õ lesz felháborodva.
Kende hogy bírta az oltást? Nem lett lázas? Remélem is, hogy megvédi a többi pasitól. Gondolhatod, apja már most aggódik, mert szerintünk marad kék a szeme, és szerintem sanszos a vörös haj is.

A másik gépen majd rakok fel új képeket...

Petra,
Ne aggódj mostmár tényleg nincs sok hátra. Én is azon gondolkodtam veled mi lehet.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Hahó!

Petra, minden rendben lesz, és az ösztönök segítenek majd mindenben, ha már a kezedben lesz a baba. Kép Azért majd gyere, számolj be nekünk, ha túl vagy rajta! Kép

Kati, sajnálom hogy még mindig beteg vagy. Pihizz, és kúráld magad! Most már itt a tavasz, talán ez a sok hülye nyavalya is elmúlik! Kép

Otyka, holnap nem, de ha neked is jó akkor pénteken délelőtt átugorhatok hozzád. Holnapra egy kicsit zűrős lenne autót kérnem, mert apu is megy valahová, így a páromat vinni-hozni kéne a munkából és az így a gyerekkel egy picit bonyolult. Viszont pénteken szabad a járgány, akkor tudok jönni. Asszem akkor szebb idő is lesz mint holnap, és tudunk menni sétálni is.

Akkor a talit szerintem ne jövő hétre szervezzük majd, mert akkor Szilpa nem lesz itthon. Egyszer csak összehozzuk, hogy mindenkinek jó legyen!Kép

Zseppy, majd gondolunk rád holnap, és írj ha tudsz valamit! Kép

Na, megyek még megmosom a hajamat gyorsan!

Sziasztok:
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Zseppy!
Remélem, semi komoly! Drukkolok. Jelentkezz hamar, ne idegeskedjünk sokáig!!

Odex!
Hát már én is letettem róla, csak nagyon nehéz elfogadni, beletörődni.

Petra73!
Szép neve lesz Bálint babának!
Persze, hogy felmerültek ezek mindenkiben, de ne aggódj! Ösztönösen jön minden szépen sorban. Én sem hittem volna!! És természetes az is, hogy félsz a szüléstől. Nem is fogom mondani, hogy ne félj, mert tudom, hogy felesleges. Drukkolok!!!!

Zseppy!
Jól bírta az oltást. Persze a szúrás részét leszámítva. Kép Se láz, se bedurrant combok, semmi. Csak nyűgös volt, de az nem biztos, hogy az oltástól, mert már előtte való nap is az volt. Kép Meg ma is, így már 3 napja tart. Kép Kép
Nálunk is úgy tűnik, marad a kék szem, és már vörös a kis hajunk is!! Kép Ez furi, hogy nálatok is. Kép De jó!

Zkatica!
Jobbulást!
Pihenj, amennyire bébike engedi, és sok folyadék, vitamin. Küldenék sok pozitív energiát hozzá, csak sajna most nekem sincs egy pici sem!

Köszi, ha két hétel későbbre tudjátok halasztani. Most nem tudtam volna menni.
Nem csak a kocsi hiány miatt.
-Kimostuk a ruháit, gondoltam holnap kivasalom, amit leviszünk, meg össze pakolom, erre egyre jobban úgy tűnik, hogy már kicsik a 62-esek. Kép Most este előkapartam a 68-as sorozatot, holnap neki állok kimosni és reménykedek, hogy délutánra megszárad, mert még vasalnom is kell.
-Meg nagyon magam alatt vagyok. Folyton sírok. Egyszerűen kikészültem. Nem sok vidámságot tudok magamra erőltetni 2 napja, csak lehúztam volna a közhangulatot.

Szilpa & Kende
2 hó + 1 nap, vagy
8+4 Kép</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Ja, történt ma jó is velem. Itt volt unoketsóm, aki nekem teljesen olyan, mintha a nővérem lenne. 1 évvel idősebb nálan, és nagyon szeretjük egymást, mindent megbeszélünk, nagyon ragaszkodunk egymáshoz. És hozta a 3 gyönyörű poronytát.
Rakok fel képet róluk.
1. Lili Málna 5 éves lesz júniusban
2. Léna Laura 3 éves lesz júliusban
3. Keve Péter 1 éves lesz a jövő hónapban. Õ a keresztfiam!!!
4. az unokatesóm a 3 picivel.

Kép
Kép
Kép
Kép</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Lányok,
ne izguljatok. Még nem vagyunk otthon, de gépközelbe kerültem.
Szóval, a húgyhólyagom van begyulladva. Jól meg lettem nyomkorászva, meg a seb környéke is. Kaptam antibiotikzmot...

Még majd írok

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok,

köszi mindnekinek a kedves szavakat, igyekszem beszámolni, ha bekövetkezik a nagy esemény. :-) Addig meg csendesen és kicsit irigykedve olvasgatlak Titeket, ahogy eddig is tettem. Nagyon szépek a babáitok!

Jobbulást a betegeknek!

Petra
39+2

petra73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?