Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!

Pazar az endometrium vastagsága. Már csak abban kell reménykedni, hogy az egészséges kövér petesejt kipukk... és egy gyönyörüséges himcsirasejttel egybeforrt!!!! KépKép És kész a ketteskeKép
Kriszta, már nem emlékszem ne haragudj, de a Closty kezelés előtt neked volt PÉd??? És rendszeres ciklusod???

Kincsecske! Akkor holnap!!!
Ez a méhpempő csodás dolog, mert a máj müködésére is nagyon jó hatással van. Ezt biztosra tudom. De hogy az endometriumra is.....???
Figyelitek, hogy mi mindent bevállalunk????KépKépKép Vagy inkább beválalnánk.

Mi kimentünk sétálni, ebbe a csodaszép tavaszi időben és feltőltödtem, jól vagyok. Kép

Ma egy újabb baba született a baráti körünkbenKép

Cs. Krisztike!
Ez a szex és megtermékenyült petesejt dolog elég érdekes. Mert ha az a baba meg akar maradni, akkor megmarad!!!!! Ha meg menni akar...Kép akkor nagyon nagy erőfeszítéseket kell tenni, hogy megmaradjon és az sem garancia. Kép Olyan furcsa a természet.
Vendég
 


Kavicska!
Ari vagy,de elég rég volt az esküvőm...az idő eljárt felettem is Kép
A closty egy próbát megér...szeded a merckformint,változott belül minden...Norka is tuti ajánlaná..mert ez nem igazi hormon!Ne légy szomi,a vidám anyucikba költözik be,szivesen a baba!Szerintem vágj bele!Ha most Én elmegyek dokihoz,menzi után,bizti fogok kapni Én is!Képés huzzatok bele,akkor Ti is...még a végén együtt babásodunk!JÓKEDV!!!!
CsKrisztike!
Elgondolkodtató ez,amiket az Aviváról írtál!Ez is tipikusan az,az eset...aki nem akar gyereket...szarik szó szerint az egészre...direkt megerőltető dolgokat csinál,cipel-cigizik-iszik-szaunázik-forró fürdőt vesz-táplálkozásra és vitaminra nem figyel oda...váltogatja a partnereit stb. és terhes marad! Kép
OKriszti!
Nem vagy semmi,akkor már lehet ott osztodik benned a kis szedercsíra???KépKépakkor reméljük,hogy tesztelhetsz 1hét múlva...Kép
7kincs!
A baby aspyrin is segít a méhnyálkahártya vastagításában,na és a sok husi-fehérje,joghurt és ásványvíz!
29! akkor reménykedhetünk,egy +tesztben nálad?
Gabi!
Merre vagy????
Norka!
MI jókat vettél?Milyen volt?
Rambóka-Rejó ?????????

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


 
 



Csütörtök óta voltKépés ma vagyok a 20.napon,és ma szúr a jobb oldali petefészkem...még a végén ma van Pé-m?Na akkor férjem ma se menekül!
Azért a férjek bírják ezeket a napokat...végre az asszony bevet mindent...KépKépde psszt!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Ááá nem csak érdeklődtem.Nem hiszem,hogy lenne valaki,ilyen TSH val?
Vendég
 


Kandika!

Jót derültem az irományaidon, és az a két pár tappancskás kép... fenomenális...hehe KépKépKép

Ezzel egyet értek, szerintem a párkapcsolatok tetemes részében a férfi igényli jobban a szexuális együttlétet, ez most az ők időszakuk. Főleg, hogy a tavasz is jön, hormondúlás van....KépKépKép

Írta Norka, hogy osztrák földön olcsóbb a baba cucc. Akinek van lehetősége érdemes romániába is átruccani, mert ott is lényegesen olcsóbb. Az egyik barátnőm ott vásárolt be, azt mondta, hogy ugyanaz a márka uaz a szín (pl a baba ágy és a babakocsi) itt MO-on 40-50 ezer ft amiket kinéztek, és Erdélyhonban legalább 30-40%al olcsóbb volt. Elgondolkodtató.

A Clostyn még gondolkodok. Mert a Norcolutot csak csütörtöktől kezdem, és a havi április 2án fog megjönni. Ugyhogy... addig még ötször meggondolom a dolgokat. Kép De kihasználom a tavaszi napsütés minden melegét, hogy a testem és lelkecském jól feltöltődjön.)Kép

Puszika
Vendég
 


Jól van na!
Már nem is napozhat az ember? Kép

Sziasztok!
TAVASZ VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 Celsius fok!!!!!!!!!!!!!!!

Kavicska!

Nektek is volt kötelező transzfúziós tanfolyamotok?
2 hét dögunalom egy pudvás, koszlott tanterembe bezárva, reggel is du. is katalógus, még meglógni sem lehet!!!!! Kép Kép Kép
Mikor fogok én valaha is vérátömleszteni?????
( fogorvosként!?)
De túléltem, bár nap közepén Mütyűrke tiltakozott a folyamatos ücsörgés ellen, de bevettem egy Magne B6-ot, attól megnyugodott.

Clostyval kapcsolatban az a véleményem, h. mivel nem hormon( csak legátolja a visszacsatolást, ezért tőbb stimuhormon képződik), én megpróbálnám!
Meg azon is elgondolkodtam, h. én nem biztos h. végigvárnék ilyen maratoni ciklusokat, legfeljebb 45 napig, mert az elhúzódó ciklus alatt csak ösztrogénhatás éri a méhnyh.-t ami nem igazán használ neki. De ez csak az én véleményem!

Kriszta!

Nagyon drukkolok h. te legyél a következő babás a topicon!( De bármely önkéntvállalkozó beelőzheti, ha belehúz!!! Kép )

Csakegy!( nem baj ha nekem már így maradsz?)

Drukkolok a tornának, vmi hasonló van itt Pécsen is, ez állítólag vizelettartási problémákra is jó.Ugyanaz a kettő?
4 óra elég??????

Egyébként úgy hallottam h. a hastánc is jó a meddőségre!!!! ( KAVICSKA!!!!)
Mellesleg a sporthoz való hozzáállásom kísértetiesen hasonló( tényleg a korbács hiányzik! Kép)
Nekem tudod mi volt az egyetlen mozgásforma ami bevált? A TÁNC!!!!!!!
Standard és latin.
Fülönfogod apát és kerestek a közelben egy tánciskolát!
Az elején mindenkinek 3 ballába van, de hamar bele lehet jönni és nagyon szuper társaság válhat abból a csomó ellenszenves emberből, amilyennek az elején a többieket látod.
Nem röhög ki senki, mert mindenki a saját jobb és bal lábát keresi!!!! Kép
Szóval csak ajánlani tudom , mint mozgásformát!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Kicsikét rövidebb leszek, nem baj? Kép

Kavicska, szerintem próbáld meg azt a Clostyt. Azért akkor már 2,5 hónapja fogod szedni, hátha elég idő eltelt ahhoz, hogy alaptalannak bizonyuljon a cisztásodás miatti félelmed. Nem tudom, mennyit szedtél a múltkor, talán lehetne kisebb adaggal is próbálni. Illetve fontos lenne a repesztő szuri is (amikor már olyan 17-19 mm-es a tüszi), mert az megelőzheti azt, hogy csúnya nagy ciszta legyen az érlelődő tüszőből. Ne félj, fog az menni! Kép
Bár hozzá kell tennem, én is azt megelőzően már 7 hónapja metforminoztam, mire olyan gyönyörű Bogis pé-m lett a klomifentől, a Bebának (odaát) még több idő kellett... szóval nemtom.

Rejo (asszem te kérdezted?), nekem pont elfogyott az Adimetem szept. közepére (kb. pé előtt 1-2 nappal), és már nem írattam fel újat, mert rá 2-3 hétre indult volna a lombik, és úgyis mennem kellett volna be szuris receptért a Kaáliba, s gondoltam, majd pótolom, de ebből nem lett végül semmi. Kép Persze figyelhettem volna az Adimetre a terhesség elején, de végülis nem lett semmi gond, meg hát akkor már azért elég régen szedtem, gondolom megvolt a hatása.

Kriszta, szupi hogy így belelendült a pé-s tüszid, és az endo vastagsága is jelzi, hogy szépen termelődött mind az ösztrogén, most pedig a progi, jó kis ovuláció volt ez! Kép

Nem tudom, ki javasolta ott azt a cikket, nem volt időm most átnézni. Csak tanácsként mondom, ha nem belső használatra szánt a cikk, érdemes előbb összefoglalót írni belőle, mert a kutya nem olvassa el a nagyon hosszú cikkeket. Legalábbis nekem az jött le, hogy hiába csináltam a Lombikbabás PCOS cuccost, elolvasgatták az érintettek ugyan, de sokan fel nem fogták a lényeget... ezért is jött jól ez a családinetes kezdeményezés, hogy ugyan rittyentsek már egy ilyen áttekintő írást, sokkal jobban átmegy a lényeg. Legalábbis gondolom én. Kép De fordítani, bocsássatok meg tényleg nincs már időm - igencsak szigorúan be van osztva a tanulnivaló a hátralevő hetekre, dogákat is küldtek a suliból javítani, és a Lombikbabás kérdőíves feldolgozásnak még mindig az elején állok, a pofám is leszakad a szégyentől, mert csak ígérgetem... úgyhogy ezentúl kicsit kevesebbet is jövök, Netes hittérítésre valóban nincs már időm. Kép

Egyébként mindent megvettünk a Shopping City Süd-ben, a szobácska 1-2 héten belül készen lesz. A végösszeget inkább nem is mondom, de egy havi nem állami szektorbeli bruttó fizetés... nem is tudom, akinek pénze nincs, az hogyan boldogul. És még csak nem is arról van szó, hogy csupa hú de márkás cuccot vettünk volna. Viszonylag jól bírtam a mászkát (pénteken 3 óra, szombaton 4, sűrű pihenőkkel), ennek ellenére hazaúton szombat du. megint volt 15 keményedésem, a kicsit durvábbik fajtából. Kép Vacilláltunk egy újabb kórházas szurin, de szerencsére gyorsan elmúlt, mikor hazaértem, így nem kellett. De legalább minden megvan, és azt is tudom, mit bírok. Nem sokat. Kép Ez van, megyek rokkantnyugdíjat igényelni. Kép

pusz mindenkinek Norka (27+3)
s_norka
 
 


Csajok én mikor anno clostyztam azzal riogattak,hogy sok hormon, olyan mint egy lórugás.Hát szépen félrevezettek,jó,hogy felvilágosodok itt lassacskán! Köszi mindenkinek,remélem egyszer én is megtanulok mindent."és talán segítség is lehetek"
Vendég
 


Nahát ez nem is volt olyan rövid hozzászólás... de meglesz még ennek a böjtje. Kép
s_norka
 
 


Engem a Clostylos babagyártásnál egy vagyis három dolog van ami elriaszt.

1. Mellette állandóan UHznak
2. Nekem ez a repesztő szuri is neccesnek tűnik
3. valahol azt olvastam, hogy sárgatesthormon elégtelenséget okoz így a Clostylos kúra után valszeg a terhesség elején azt is pótolni kell...

Hát nekem ez a három tényező elég ahhoz, hogy még várjak fél évet...

Rambóka: A hastánc tényleg jó, a kinezem anno azt mondta, hogy VAGY hastánc VAGY AvivaKép Mind a kettőnél a medence vérbőségének az elérése a célKép Egyébként igen, ezt javasolják inkontinencia ellen is... a 4 órás tanfolyamból egyébként csak kb. 1 óra az ugrabugra, nem olyan durva megtanulni de nekem 0 a mozgáskultúrám így valszeg 3* annyi idő kéne a mozdulatok felfogásáhozKép

Ja kicsit visszatérve a megjövetel előtti 1-2 napos visszafogott élethez a baba megmaradása érdekében... ha az embert azt a két napot kikerüli, állítólag az Aviva a terhesség megtartását segíti... fura... nem? 1-2 napon át árt (meghozza a menstruációt), egyébként meg használ (erősíti a terhességet)... hát ezt én sem értem...

Ja... és a tanár letiltotta mindenkinél az Aerobikot fitnesst és hasonlókat... mert azok állítólag megakadályozzák, hogy kialakuljona terhesség...

(OK, az ott elhangzott dolgoknak csak egy részére emlékszem csak, de mondott néhány érdekes dolgot...)
csakegysokadnick
 
 


Nicki,

kapásból meg tudom cáfolni a Closty - sárgatestelégtelenség összefüggést! Épphogy az szokott lenni, hogy amennyiben elégtelen az ovuláció (nem jó minőségű, kései, gyatra a tüsző stb.), következményesen gyenge a progeszteron termelődés, és ERRE szoktak hagyományosan is felírni klomifent, mert az erőteljesebb pé-t és ezért erősebb sárgatestet indukál. Igazából amit írsz, az a hormonos injekciózás mellett szokott lenni. A másik, hogy minderre még a tüszőrepesztő szuri (1 ampulláról van szó) rátesz egy lapáttal, mert HCG hormont tartalmaz, ami még 1 hétig benne van a szervezetben - ez viszont "fokozza" a pé után kialakuló sárgatest aktivitását.
Láthatod, hogy én már tényleg ellene vagyok a szervezet macerálásának, de ezt az egészet nem találom olyan meredeknek még én sem. Bár tény, hogy jobb teljesen spontán összehozni azt a babát. Kép
s_norka
 
 


Én Bogival mikor terhes lettem, abban a luteális fázisban elég jó kis súlyokkal dolgoztam a kondi terepen + cardio + szauna + és terepen motorozás szinte minden nap, olyan jó idő volt... Kép
s_norka
 
 


Norka: Hát ja... de amíg van esély spontán babára, nem játszok ezzelKép Inkább dolgozok egy kicsit a hormonrendszeremenKép

Pedig valaki legutóbb berakott egy linket a Clostylról és abban mintha az lett volna, hogy vékonyít meg nem is tudommi... (valami gyógyszerinfó volt...) vagy ennyire rosszul olvastam?
csakegysokadnick
 
 


Megvan...

"Clostilbegyt hatására az ovuláció sokszor nehezen idözíthetö és ezt követöen gyakori a sárgatest-elégtelenség, ezért a fogamzás után ajánlatos profilaktikus progeszteronkezelést kezdeni."

http://www.pharmachip.hu/main/ut/leiras_report?cikkszam=10720306

Hát engem ez megriasztott bevallom...
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok,

ma nem voltam, mert délelött relax tanfolyamon voltam, utána meg meglátogattam legjobb barátnőmet, akinek másfél hónapja született a harmadik gyermeke, és szörnyű dolog történt vele szülés után. majdnem meghalt, intubálni kellett, meg életmentő 5 órás műtétje volt, és sajnos egy életre meddő lett. Rambóka fogalmai szerint.

Bocs hogy OFF voltam, de iszonyúan megviselt mindkettőnket, én most nagyon érzékeny vagyok ilyenekre, meg ő olyan nekem, mintha a testvérem lenne. Olyan rossz volt, hetek óta szenvedtem miatta, de itt nem akartam beszélni róla. ma láttam először, de már kicsit összeszedte magát.

Kavicska!

Mióta is szeded a metformint????? Ha jól emlékszem nem olyan régóta. Én várnék a clostyval még egy kicsit, de tényleg csak pár ciklust (korod miatt belefér Kép), viszont egyetértek Rambókával, és én sem hagynék ilyen maratoni ciklusokat, inkább az ellen szednék gyógyit. De te ismered a legjobban a szervezetedet, neked kell döntened!

csakegy, szerintem nem ilyen egyszerűek a dolgok, mi voltunk együtt apával mensi előtt egy-két nappal, és megmaradt a baba. Sőt, háromhetesen kibírta a lázat, vírust, hányást, hasmenést! Szerintem is igaza van Kavicskának meg Kandinak, ha meg akar maradni, erős túlzással szinte bármit tehetsz, megmarad, ha meg nem akar, egész nap ágyban fekhetsz, akkor is elmegy.

Okr!

Gratula a szuper eredményekhez, nagyon drukkolok neked! Kép

Csakegy, én Dominál is és most is szedem a sárgatesthormont, ez nem a világ vége, miért vagy ennyire ellene? Inkább ez a hormon, mint egy vetélés! Ismerősünk két vetélés után ezzel a gyógyival hordta ki a harmadik babáját!

El kell mennem enni, meg holnap hosszúnapozok, azon gondolkodom, hogyan kíméljem meg holnap magam? Mondjuk tanítson a video helyettem? Kép

Rejo
(11)

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!Kép
Mostanába csak olvasó üzemmódba vagyok,nincs se erő se kedvem nagyon irni,de tudok mindenkiről mindent!Kép

AndikaKép
Sokszor kerestelek pedig tegnap is,csak nem egy időbeKép
Minden oksi?Jajajaj,nagyon jól hangzik az a szúrkálás,apát kapd ám elKép

NorkaKép
Akkor hosszú volt neked az a z út,de lényeg h mindent sikerült beszerzni,biztos tündériek!!!Kép

Többiekenek is csók özön,bocsi akit kihagytamKép

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!!!

A párom rászált a gépre. Nem hagyja!!!! Készül a holnapi kiselőadására. Kép
De most visszaszereztem a trónomat. KépKép
Köszönöm ezt a rengeteg hozzászólást. Hogy őszinte legyek a doki, csóválta a fejét, hogy ennyit vártamKép (Rambóka, Rejóka Kép jól beszéltek) Csak valahogy úgy éreztem, hogy még van időm, Kép De ma elfogyott a cérnám, szerencsére rövid ideig tartottKép
A nyáron a tabletta után kétszer kaptam norcolutot és az azt követően 4 szer volt spontán ciklus. Ez az ötödik, de ez már maratoni. Kép Kép
Azért tudom csak csütörtöktől kezdeni a Norcolutot, mert a harmadik napnak muszáj hétfőre, esetleg keddre esnie(a hormonok miatt). És kiszámoltamKép Viszont a ciklus 3 napján lesz a Metformin szedés 70. napja. Azért az már viszonylag nem kevés. De az még messze van. Kép Nagyon köszönöm a hozzászólásokat. Lehet, hogy várok még egy ciklust. De lehet, hogy nem. KépKép Majd az április elsejei bolond szél megmondja, hogy mit tegyek.
Csak attól tartok egy picit, ha beszedem a Clostyt és nem hat (amire még van esély) akkor a doki hormonokat fog javasolni. És milyen prima lesz, hogy én fogom megmondani neki, hogy mit igen, vagy mit nemKépKépKép Na nem fárasztalak ezzel benneteket. Kép Ezt nekem kell eldönteni. A tanácsokat-hozzászólásokat megkaptam. Addig van még közel 2 hetemKép

Rejóka!!
Ez borzasztó, amit a barátnődről írtál. Még szerencse, hogy már a harmadik babáját is megszűlte és ami mégnagyobb szerencse, hogy életben maradt.

Rambóka!!!
A tavaszi meleg nagyon humorossá tett téged Kép Végig röhögtem amiket írtál.
Transzfúziológia tanfolyamom nem volt. Én pesten vagyok rezidens és ott minden olyan katonásKép Õk mondják meg, hogy mikor mi lesz. !!!! Nem én döntöm el. Egyelőre a mentős tanfolyamomat is elhalasztották. Pedig már rég túl kellene legyek rajta!! Egyébként reumatológusként én sem fogok vért átömleszteniKép Bár az egy éves beles gyakorlatom alatt biztosan igenKép Áprilistől kezdem a kardio gyakomat 6 hónap. Hát ott biztosan kicsinálnak. Ha nem ai infarktusos betegek, akkor a dokik. KépKépKép Ha ebben a hat hónapban teherbe esek ott hagyom az egész gyakorlatot elmegyek táppénzreKép Legalább is én így gondolomKép NaivanKép Mármint azt hogy az elkövetkező hónapban babás leszekKép
Az uram és a sport???? Kép Csak teniszezni és kosarazni szeret. Ezzel annyi!!!! Mindkettőt csak nyáron úzi. Nálunk én vagyok a nagy sport lady.KépKép
Norka!!!
Bevásárlás!!! Kép Az olyan jó lehet. Kép Lehet, hogy már érdemes most gyűjteni rá?? Kép Egyelőre anyóska gyűjti a babacuccokatKép Annyira akarja. Kép Hát legyen, az örömét nem rontjuk elKép
Szerencsére ép pocakkal és Bogival megúsztadKép

Gabika!
tavaszi fáradtság??? SebajKép Jó tudni, hogy gondolatban velünk vagy!!!Kép

Puszika

Kavics
(69 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!!!

A párom rászált a gépre. Nem hagyja!!!! Készül a holnapi kiselőadására. Kép
De most visszaszereztem a trónomat. KépKép
Köszönöm ezt a rengeteg hozzászólást. Hogy őszinte legyek a doki, csóválta a fejét, hogy ennyit vártam (Rambóka, Rejóka Kép jól beszéltek) Csak valahogy úgy éreztem, hogy még van időm, Kép De ma elfogyott a cérnám, szerencsére rövid ideig tartottKép
A nyáron a tabletta után kétszer kaptam norcolutot és az azt követően 4 szer volt spontán ciklus. Ez az ötödik, de ez már maratoni. Kép Kép
Azért tudom csak csütörtöktől kezdeni a Norcolutot, mert a harmadik napnak muszáj hétfőre, esetleg keddre esnie(a hormonok miatt). És kiszámoltamKép Viszont a ciklus 3 napján lesz a Metformin szedés 70. napja. Azért az már viszonylag nem kevés. De az még messze van. Kép Nagyon köszönöm a hozzászólásokat. Lehet, hogy várok még egy ciklust. De lehet, hogy nem. KépKép Majd az április elsejei bolond szél megmondja, hogy mit tegyek.
Csak attól tartok egy picit, ha beszedem a Clostyt és nem hat (amire még van esély) akkor a doki hormonokat fog javasolni. És milyen prima lesz, hogy én fogom megmondani neki, hogy mit igen, vagy mit nemKépKépKép Na nem fárasztalak ezzel benneteket. Kép Ezt nekem kell eldönteni. A tanácsokat-hozzászólásokat megkaptam. Addig van még közel 2 hetemKép

Rejóka!!
Ez borzasztó, amit a barátnődről írtál. Még szerencse, hogy már a harmadik babáját is megszűlte és ami mégnagyobb szerencse, hogy életben maradt.

Rambóka!!!
A tavaszi meleg nagyon humorossá tett téged Kép Végig röhögtem amiket írtál.
Transzfúziológia tanfolyamom nem volt. Én pesten vagyok rezidens és ott minden olyan katonásKép Õk mondják meg, hogy mikor mi lesz. !!!! Nem én döntöm el. Egyelőre a mentős tanfolyamomat is elhalasztották. Pedig már rég túl kellene legyek rajta!! Egyébként reumatológusként én sem fogok vért átömleszteniKép Bár az egy éves beles gyakorlatom alatt biztosan igenKép Áprilistől kezdem a kardio gyakomat 6 hónap. Hát ott biztosan kicsinálnak. Ha nem ai infarktusos betegek, akkor a dokik. KépKépKép Ha ebben a hat hónapban teherbe esek ott hagyom az egész gyakorlatot elmegyek táppénzreKép Legalább is én így gondolomKép NaivanKép Mármint azt hogy az elkövetkező hónapban babás leszekKép
Az uram és a sport???? Kép Csak teniszezni és kosarazni szeret. Ezzel annyi!!!! Mindkettőt csak nyáron úzi. Nálunk én vagyok a nagy sport lady.KépKép
Norka!!!
Bevásárlás!!! Kép Az olyan jó lehet. Kép Lehet, hogy már érdemes most gyűjteni rá?? Kép Egyelőre anyóska gyűjti a babacuccokatKép Annyira akarja. Kép Hát legyen, az örömét nem rontjuk elKép
Szerencsére ép pocakkal és Bogival megúsztadKép

Gabika!
tavaszi fáradtság??? SebajKép Jó tudni, hogy gondolatban velünk vagy!!!Kép

Puszika

Kavics
(69 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Jó éjt Mindenkinek!!! Kép
Vendég
 


Rejo!

Milyen " Rambóka fogalmai szerint"? Nem értem!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jó reggelt!!!


Micsoda pazar tavaszi reggel!!!! Kép

Ilyen jó kedvem van: KépKépKépKépKépKépKépKép

Mindenkinek sikeres teljesítést kívánok a melóban, tanulásban, gyermeknevelésben, babakihordásban, vagy mindezt bármilyen formában keverveKép

Csóközön

Kavics
(70 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!
Este foglalt volt a gép,és 23-kor(mire felszabadult)már nem volt erőm jönniKép
Ma eltörtema hőmérőmet,de nem csak simán leejtettem,hanem kirepült a kezemből.Fél óráig kerestük(jól ösze is kaptunk),aztán meglett a szekrény háta mögött(hogy tudott olyan messzire pepülni?? )

Rambóka,Kavicska
Én irigykedem a trafós tanfolyam miatt!!Kép

Rejo
Jajj-jajj!Szegény barátnőd!Nekem a szomszédasszonyom járt így ,úgy 9 éve.Sosem tudhatjuk ,mit hoz élet!KépKépKép

Ella
Néha írj pár sort!Legalább,hogy milyen a kedved!?Kép

Kincs
Majd írj,mit mondott a doki!Nagyon kíváncsi vagyok!

Norka
Mai napot pihizd végig!!
A babarucik nagyon édesek lehetnek!Olyan jó vásárolni a kis manóknak(még ha egy vagyon is) KépKép

Csakegy
Csatlakozm Kavicshoz!Lehet durván hangzik,de én vállalom!Ha a baba a 12.hét előtt el akar menni,hagyni kell!A genetikai vetélések zajlanak uis. ilyenkor(ha jól tudom)Egy egészséges baba megmarad,még ha mázsákat emelsz is.Lásd énKépKépBarnáztam terhesen,közben dolgoztam itthon,és Pesten,sok-sok kilo emelgetés,és sok stressz mégis itt van Ada!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Okr! Kép

tudsz nekem segíteni, hogy kb. mennyi pénzt szoktak adni egy laparra?

(Ma kell befeküdnöm, holnap műtenek.)

Kép
lara26
 
 


Szia Lara!
Ne,haragudj,de nem tudom.Nekem még nem volt,itt vidéken pedig kevesebbet adnak sztem,mint Pesten(illetve nem szoktak adni,mert ez egy szegény térség)
Szegénykém,nagyon szorítok,hogy minden rendben menjen!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Még a 7,59-s hsz-hez pár szó,csak közben Ada nyafizott,és siettem.

Kavicska
A closty előtt már volt rendes ciklusom a bromo miatt.Miután elkezdtem szedni,úgy vettem észre inkább nyújtott pár napot rajta.(már a closty)

Csakegy
Azt a belinkelt cikket én raktam be Ancsának,mivel nem tudta mi lehett az oka,hogy a két érett -repedt tüsző,és a pozitív tesz ellenére mégis megjött neki.(akkor még repiszurit sem kapott sztem)

Nálam pont megnyújtotta a luth. fázist.Az eddigi átlag 7 napomból 13 lett.
Mindenesetre megér egy próbát a closty!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr! Kép

Köszi!

Kép
lara26
 
 


Na ma megint röhögtem egy nagyot... kiderült, hogy minden értékem jó a vérvételen (ld. általános vérkép - vasszint, süllyedés, koleszterin stb.) KIVÉVE a rossz koleszterint... na ez az a pont amikor tele a hócipőm. Soha az életben nem volt baja koleszterinemmel csak a trigliceridemmel. Nagykönyv szerint eszek, elkezdtem szedni a metformint, erre jó lett a trigliceridem és magas lett a ROSSZ koleszterinem...

Na ezt magyarázza meg légyszi aki tudja...

(ennek megünneplésére vettem egy zacskónyi Fornetti sütitKép)

Ui: a doki lefikázta a 3. napi vérvételem eredményét... túl magas az LH szint, brutál alacsony az ösztrogénszint... szóval szerinte nagyon rossz a 3. napi vérkép (hormonszint)... pedig én olyan büszke voltam rá...Kép
csakegysokadnick
 
 


Halihó Lányok!

Olyan szép nap van szerintem is! Igazi tavaszi!Kép
Egy lány az nlc-ről beprotezsált a dokihoz hétfő reggelre!!!Nagyon örülök,remélem gyorsan telnek a napok! A pajzsmirigyet is megkérdeztem máshol,és csak május 22 időpontot tudnak adni,így maradok az áprilisnál.

Veletek mizu?Mindenki dolgozik,Norka te pihensz és okosodsz,Okr főzőcskélsz????
Én du dolgozok,de este leszek.Kép
Vendég
 


Kavicska!

70 napja szeded a metformint! Az durván két hónap. Norka azt írta, néha egy év is kell, míg a metformin teljesen kifejti a hatását. De fél év is szokott kelleni. Szóval ezt gondold meg, azt mondtad, türelmes vagy Kép

Rambóka, egyszer azt írtad (lehet nem itt, hanem az indexen), hogy meddő az a nő, akinek nincs méhe.

Kavicska, olyan jó, hogy jó kedved van!
Nekem szörnyű. Apa nagyon hisztis mostanában, én állandóan alszom, és úszik otthon a háztartás, akkora rumli és fejetlenség van hogy na, és tegnap este meg ma reggel bukott ki, eddig tolerálta. Nagyon szomorú vagyok. Úgyhogy írjatok sok vicceset ma, rámfér Kép
+ ma hosszúnapozok, egész nap minden órán egészórás feleltetést tartok! KépKép hogy ne nekem kelljen beszélnem és koncentrálnom KépKép

Okr, te most hogy állsz tüszők és repi ügyben?

Csakegy, tényleg olyan jónal tűnt az a hormonlelet. Mennyi volt az LH-d? Én úgy emlékszem nem volt magas!

Kép

Kép
rejo
 
 


Ja még csak annyit a mikor és hogy megy el a baba témához, hogy én csak azt írtam le, amit hallottamKép (bevallom, a tanárral nem mindig értettem egyet... ő nagyon a fizikai dolgokra helyezte a hangsúlyt - ld. minden CSAK a táplálék- míg az az én felfogásom szerint az csak töredéke a betegségekért (stb.) felelős tényezőknek...)

Egyébként én is azt "vallom", hogy ha a baba meg akar maradni akkor megmarad... ha meg nem, akkor nem... (és én pont amiatt nem akarom, hogy hormonokkal tartsák meg a babám... ha egyszer végre összejön... addig legalábbis nem, amíg egy apró kis esély is van arra, hogy anélkül is menni fog...) (de ez a kijelentésem valszeg megint vitát fog generálniKép szóval maradjunk annyiban, hogy majd fél év múlva újraértékelemKép)
csakegysokadnick
 
 


Rejo: 5,3 volt az LH és 5 az FHS az ösztrogén viszont tényleg csak 19 volt... na mindegy... lehet, hoyg csak a lelkesedésem akarta kicsit lejjebb küldeni a doki... (de most megint levetetett 3 kémcsőnyi vért és megint lekérte a hormonokat is... mert mondtam neki, hogy nem akar megjönni de érzem, hogy kínlódik a szervezetem)...

hát igen... belgyógyász és nem nőgyógyász.. nem nyúlkál azonnal a Norcoluthoz... (hja... ma is kijelentette, hogy ő nekem aztán nem fog peteérést csinálni... a metforminnal csak az inzulinrezisztenciámat kezeli... Kép) (de azt is hozzátette, hogy azért majd az is leszKép)
csakegysokadnick
 
 


SziasztoK!

Úúúúúgy örülök,az egyik ismerősömnek az első lombik sikerült!!!!!!!!!!!!!!Nem tom mennyi idős,de ver a pici szívecske!KépKép
Vendég
 


Csakegy!

Én FSH-ra tudom, hogy 6 alatt kiváló!!! Lh-nak meg 1:1 arányban kell lennie. Tehát én okoskodásom szerint nem lehet magas, dehát nem értek hozzá, nem vagyok doki. Kép

Csakegy, igenis vitatkotok veled, ahogy már írtam, sárgatesthormon szedésével nem dől össze a világ, és nem teszel semmi rosszat a szervezetednek és a babának!! Ne fogdd fel ilyen mereven!! Inkább progipótlással szülessen egészséges babád, mint sehogy!Kép

na mennem kő dógózni!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo:bocsi, asszem hülyén írtam... az arány magas... mondta a doki, hogy hát igen, ez 1,5 és 2 is szokott lenni, de neki még mindig magas az 5,3/5

(Ja... mondom... ha fél év múlva még itt sírok, hogy nincs baba, akkor valszeg Clostyl és ami vele jár... de még várakozó állásponton vagyok...)
csakegysokadnick
 
 


Kincs
FőztemKépKrumlifőzelék a menü,pörkölttelKép
Grat a lombikos barátnődnek!

Csakegy
Hát énszerintem nem rossz az arányod!KépVajon ha az enyémet látná,mit mondana?!Kép

Rejo
Repizett a tüsző vmikor csütörtök,és tegnap között félútonKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr: miért? Neked mennyi az arányod? Nézték már azóta amióta metformint szedsz? Mert szerintem ez lenne az érdekes....

(szerintem én is elgondolkoztathattam a dokit ha most megint lekért egy hormonképet... bár szerintem is csak a 3. napi az érdekes, a többi max. azt mutatja, volt-e peteérés...)

Tényleg: Nálad van valami változás azóta amióta megy a Metformin? OK, Te mondjuk Clostylt is szedsz, de ennek ellenére... változott valami? (Bőröd stb.)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!!!

Nem bírok betelni ezzel a gyönyörű tavasszalKép Süt a napocska, rügyeznek a fák, csodálatos. De azért ma még a téli kabátommal mentem dolgozni, mert ha én egyszer levetem a téli kabátot... hófúvás leszKépKép Na jó, nem lesz, csak vicceltemKép

Ismeritek azt a viccet, hogy két kisgyerek beszélget a játszótéri homokban?
Az egyik megszólal:
- Tavacs van!
Mire a másik:
- Mivan????
- Tavacs van!!
- Nem értem, mivan?????
- Bacsnak a gólyák!!!!
- Jaaaa, tavacs van....!!!!

Hú mit is akartam írni???? Hehe..Kép

Beszereztem egy csomó Metformint! Két hónapra valót. Van PreMens is, sőt a Norcolutot is megvettem. Sok fincsi nyalánkság. Kép

Ami a magzat megmaradást, vagy elvetélést illeti. A következő a teljes véleményem: Mivel PCOsok vagyunk, hát nem a legtökéletesebb a sárgatest müködés. Ezért ha csak ennyi a gond, akkor sztem meg kell támogatni. De ha a 12 hét után UHszerint egészséges magzatunk van de a placenta rossz helyen tapadt, vagy elégtelen méhszáj vagy bármi más van, akkor ki kell feküdni. És nagyon kell harcolni érte.

Csakegy! Az LH/FSH arány 0,8 kéne legyen. De ha a doki szerint rossz akkor rossz. De még mindig sokkal jobb, mint az azelötti. Kép Örülj neki. Amúgy meg ez az arány ciklusonként változik. Mint az egész hormon mennyiségünk.

Rejóka!!
Mond meg a drága egyetlen általad nagyon szerett uracskádnak, hogy türelem. Ha nem tetszik a lakásban uralkodó kupi. Fogjon hozzá és takarítson ki. !!! (fogalmam sincs mennyit dolgozik, ha nagyon sokat akkor bocsi h ezt írtam). A környezetemben minden egyes babás, vagy babásodó családban azt állítja a férfi tag, hogy amióta baba van a pocakban, vagy már meg is született a lakás egy nagy kupleráj. Tehát ez azt jelenti, hogy az esetek tetemes részében a nő takarít. De mindegyik azt mondja, hogy ha az elején zavarta is őket, már megszokták és ők is neki fognak és kitakarítanak, mégha nem is olyan alaposan. !!!!! Sőt van olyan pasi, aki megtiltotta a feleségének, hogy a mosogató szeren kívül más tisztítószert használjon. Inkább a pasi súrolja ki a WCt. Úgyhogy, ezt üzenem a férjednek!!! Kép

Kriszta!!!
Nahát ez a hőmérős történetKép Hogy lehet, úgy kiejteni a kezedbőlKépKépKép Én is törtem már el hőmérőt, mert beledugtam a forró vízbe és elrobbant. Van ilyen. Utánna elég nehéz volt megmagyarázni.... Amúgy meg, új szabványok szerint, nem egészséges a higanyos hőmérőKép Ezért pedig kár összekapni. Mondjuk a te párodat sem kimélik a melóban. Ha annyit ügyel... Az rengeteg energiát elszívKép

Kincsecske!!!
Nagyon várom azt a hétfői napot... Kép

Lányok!!!!! MI NEM VAGYUNK MEDDÕEK!!!!! Ezt mindenki törölje a szótárából. Egyetértek Rambókával!!! Meddő az akinek nincs méhe. Vagy Petefészke!!!! De nem MI!!!!

Rejóka! Még nem döntöttem, hogy Closty vagy sem! Kép De volt egy álmom! Kép Nekem ezek mindig bejönnek!!! Sőt kettő is volt!!! Úgyhogy!!! Türelmes leszek! Kép Ja és vagyok is!

Képzeljétek elkavarták a rezidensi papírjaimat Pest és Kecskemét közöttKép Hehe, de ma intézkedtem!!!! És megkerült!!! Kép De volt egy pillanat, amikor az adrenalin szintem mérhetetlen volt!!! KépKépKépKép Vettem egy szelet műzlit és megnyugodtam tőle!! Összességében jó nap volt, mert mindenki jól állt hozzám. Kép Mindjárt jön haza az uracskám és megyünk megint sétálni!!
remélem nem jön rám a hasmars... mert valami van ma velem. A virusok kikészítenek!!

Csóközön Mindenkinek!

Kavics
(70 cn.)
Vendég
 


Kriszta!
Az az ebéd nagyon fincsi!!!! Nyami nyami!
Én egy joghurtot ebédeltemKép Lehet, hogy attól fosok???KépKépKép
Vendég
 


Kavics: akkor nálad most Norcolut lesz?

Mondjuk azon filózok, hogy úgy lenne az ideális, ha újholdkor jönne meg nekem... az meg március 29... a Norcolutnak mi a hatásmechanizmusa? 5 napig szedem és a 6. napon megjön vagy...?

KösziKép
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!

Nekem a doki aszonta, hogy hét napig napi 2 szemet kell szedni. Aztán az utolsó napot követően a 4. napra jön meg. Tehát én márc. 23-29 között szedem és április 2-án jön meg. Nekem fontos, hogy kedden legyen a harmadik nap, mert csak akkor tudok elmenni vérvételre.
Vendég
 


Aha... tehát ha most elkezdeném szedni, tutira nem tudnám meghozni 29-én... na akkor kivárom és ha akkor nem jön meg magától, Norcolut... (jácccokKép)

(61. cn.)

Ui: van az Avivás gyakorlatok között 1-2 olyan amit ha 15 percig csinálunk, meghozzák a mensit... hát izé... 1 perc után azt hittem, behalok, úgy fájtak a combjaim... aki ezt képes folyamatosan 15 percen át csinálni, megérdemli, hogy megjöjjön neki...Kép
csakegysokadnick
 
 


Te Cskrisztike!
Én nagyon kiváncsi vagyok erre az AVIVARA!!!

Próbáld meg végigcsinálni a 15 percet!!! Utána jutalmazd meg magad egy tábla csokivalKépKépKép
Vendég
 


Aranykavics: Te nem akarod megpróbálni? Egyszerű a gyakorlatKép

Kéz derékra, terpeszállás, enyhén behajlított térd... aztán csípő jobbra lendít, csípő balra lendít aztán harmadikra előrelök... (ld. teljesen mint ElvisKép) A lényeg, hogy a feneked tartsd "összeszorítva" a gyakorlat alatt... (bár ha előretolod a csípőd akkor eleve megfeszül...)

Szóval ezt kéne 15 percen át csinálni terpeszállásban enyhén behajlított térddel...

(asszem erre mondta a tanár, hogy bezzeg a férfiaknak ez könnyedén menne Kép)
csakegysokadnick
 
 


(vagyis ha jól emlékszem az összeszorított fenék csak az előrelökésnél kell... a jobbra balra azért kell, hogy jól összerázzonKép)

Ui: olllyan jó étcsokit vettünk a Metroban... 70%-os és eszméletlenül jóóóKép (de ma 11 előtt nem érek haza sajnaKép )
csakegysokadnick
 
 


Kavicska
A párom dél körül érdeklődött telefonon,hogx mi az ebéd?Nagy sikere nem lehet nála a menümnek,mert még nem jött hazaKépKüldjek fénypostán kóstolót?Kép
Írtam mailt(még reggelKép )

Csakegy
Jó lehet ez a torna,mindjárt kipróbálom!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, olyan kííííívánóóóós vagyok Kép Most nagyon ennék krumplifőzeléket pörkölttel, lehet neki is állok és megfőzőm! Akkor lehet neked szurkolni a hónapban, lehet, hogy már bébi van?? de jó lenne! Kép

Csakegy, látod nekem closti nélkül is kell progipótlás!

Hát Kavicska, pont az a baj, hogy két hete új ügyfélnél van apa, és iszonyú sokat dolgozik, és nem hozhatja haza a melót, biztonsági előírások miatt. Előtte meg nagyon laza helyen volt, és nehezen áll át a nagyobb terhelésre. De már kibékültünk! Kép
Amúgy meg nem az a típus, aki takarít-sajnos-úgy lett nevelve.

Csakegy nem semmi ez a torna! Kép Remélem használ!

Kép

Kép
rejo
 
 


Hát skacok... most jött meg Petrányi doktor válasza a levelemre amiben a véleményét kérdeztem a hőgörbémmel, a pozitív LH tesztekkel és a leleteimmel kapcsolatban (ld. 3. napi vérvétel stb.)

Hát ez a válasza:

"A megadott leletekbol nem egyertelmu szamomra, hogy adott ciklusban volt-e ovulacioja (petteerese), de nem kizart. A 14. napon kellett volna osztrogenszintet nezni, akkor van a
csucs, de a kesobbiek magasak voltak, ugyhogy valoszinu.

A metformin kezelest rendszertelenul menstrualokon elozetes verzeskeltes utan szoktuk kezdeni, es utana harom-negy honapot erdemes varni, hogy a spontan verzes beall-e. Ha
nem, akkor (NEGATIV TERHESSEGI TESZT UTAN) ujra otnapos progeszteron-kezelessel verzest indukalni, es ujra figyelni."

***

Izé... akkor én rosszul kezdtem el szedni a Metformint? Izé... Na mindegy....

(Az viszont a hőgörbém alapján továbbra is kizárt, hogy PÉ-m lett volna... 2 napja még 35,8 is voltKép)
csakegysokadnick
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: