Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Sajnos nagyon mensisen fáj a hasam! De mitől is lenne ez a hónap más mint a többi?Kép
Julcsi2
 


Julcsi!
Ne add fel még kérlek!Addig van remény míg nem jön meg.Tudom hogy már eleged van ebből,de muszáj bíznod.KépHanyadik napon vagy?
Teszel fel egy táblát?Köszi

Kép
breni
 
 


Hello Csajok,

Angyal,
jó volt, punnyadtunk, rántotta volt az ebéd...de szalonnával! KépKépKép
Altatás: Hozzá vannak szokva. Kép Van néhány vicces sztori, főleg a kisgyerekek nagyon jók bekábítva. Kép

Zsuzska, Julcsi,
Kép

Hello Breni Kép
potter_76
 
 

 
 

21 cn-en vagyok. És a 9-10 cn-en volt PÉ. Csütörtökön kell megjönnie és ma vagy holnap elkezdődnie a barnázásnak. Kép

Szia Ági! Kép

Zsuzska, nem is merek kérdezni semmit, de ha igazad van, akkor ne halogatsd a dokit!!!!

Mindjárt nézek egy táblát.
Julcsi2
 


Sziasztok!
Julcsi, én azért drukkolok neked!
Ma vagyok a 39. napon, és ism. sikerült egy egycsíkosat tesztelnemKép.Nem érzek semmit,azt se, hogy megjön, azt se, hogy nem.Ha holnap se jön meg, telefonálok a dokimnak, eddig a leghoszabb ciklusom (többször is előfordult)38 napos volt.

Mindenkinek szép napot!
odett
 
 


Sziasztok Lányok!

Móni! Drukk!! Nem lesz semmi gond az altatással, engem egyszer már altattak, utána volt csak rossz egy kicsit.

Végre süt a nap!!! Így már sokkal jobb kedve van az embernek. Kép Ma megyek mindenféle ügyet intézni, jó lesz a napsütésben kicsit jönni-menni. Még főzök gyorsan, hogy estére legyen ennivaló, aztán jöhet a csavargás. Kép

Anita!

Szép pocid van nagyon!Kép

Incike!

Csak gyönyörködni tudok a kisfiadban. Kép

Kaptam egy könyvet anyukámtól: Miért mások a fiúk? címmel, érdekes dolgok vannak benne a kis fickókról, mi működik másképp náluk, mint a lányoknál.

Zsuzska, Jucsi
Kép Kép

Betti
betti73
 
 


Szia LányokKép

Julcsi
sajnálom a fagyasztásos dokit, ez átverés volt a javábólKép
nekem csináltak még mélyhámlasztást is egyszer, bár nem tudom mitől volt mélyhámlasztásKép annyit ért, hogy akkor 5 napig itthon lehettem, de aztán semmi több.
Amíg meg mensi nincs, addig reménykedj! Persze, tudom, hogy nehéz, de... +++++++++++++++++++++++
Én is görcsölgettem, meg barnáztam a 21.naptól fogva majdnem egy héten keresztül

Most meg péntek óta beteg vagyok, anyukám hazahozott az óvodából egy takonykóros nyavajátKép
Szegény Babuci, remélem nem ártok neki vele!!!
Néha olyan erővel kell fújni az orrom, hogy még meg is fájdul a hasamKép

AnitaKép
irigylésre méltó pocid vanKép

Altatva én is voltam, utána amíg nem tértem magamhoz, félkómásan mindent lesöpörtem az éjjeli szekrényrőlKép Tudtam, hogy ott van a vizes törölközőm, és azt kerestem.Mire megtaláltam, már minden más a földön voltKép

Legyen szép napotok, még ha hétfő is vanKép
Vendég
 


OdettKép lehet, hogy csak korai? Hány napot késett már?

Betti, de jó Neked! Kép

Haga, köszi. Kép

Felteszem a táblát, de nem tudom, hogy mi van Ancsával és Larával! ? Ti sem?

Haga, gólyát csak akkor rajzolok Kép, amikor mondod!

<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 30+5 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 28+4 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 136 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 17+6 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Beuka 2004 szept. 8+2 30-34 rendszertelen Bács- Kiskun 25 év 1. baba Kép
Haga 2004.nov 44 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - -
Lara 2005. ápr. 38 24-36 nap Komló 26 év - -
Ancsa 2003. okt. 34 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Zsuzska 80 2005.jan. 34 28 nap Győr 24 év - -
Reni 2005. szept. 29 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
Julcsi 2005. márc. 21 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Móni 2005. márc. 20 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban -
O. Kriszti 2005. febr. 17 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus -
Kata 2005. dec. 15 29-31 nap rendszeres Budapest 29 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 8 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Kamilla 2005. máj. 6 24-26 nap Budapest 27 év - - </pre>
Julcsi2
 


Sziasztok!

Julcsi!
Koszi a tablat!!!!KépKép
Itt vagyok,de csak olvasgatok!!Ma vagyok az 5.napon!Kijavitanal??Beirnad nekem hogy 4.Closty+2.Choragon ciklus!KOSZONOM!
Mar megyek is!Meg megszaritom a hajam es megyunk setalni!KépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi!Köszi a táblát,bár így nem örülök hogy megint megyünk a tábla aljára.Kép Nekem még ugyan van 3 napom.

Kép
breni
 
 


JulcsiKép

Hagy menjen a gólyaKép
ma: 6+2
Vendég
 


Haga!Te hanyadik napon csináltál először tesztet?És milyeneket?

Kép
breni
 
 


Breni
Az első tesztem a 33.napon (HCG), ekkor 5 napot késett.
A második tesztem a 38. napon (Gabriel)

Veled mi a helyzet?
Vendég
 


Még annyit szeretnék kérdezni, hogy 5+5 hetesen a 6*14 mm-s petezsák jó? És mi a 6, mi a 14?
Annyira magamon kívül voltam a dokinál, hogy elfelejtettem megkérdezniKép
Vendég
 


Haga, ha nem lenne jó azt biztosan mondta volna!Kép De Ági biztosan profi ebben és ha lesz egy kis ideje segít!Kép
Julcsi2
 


Haga!Nekem 32 napos a ciklusom és ma vagyok a 29.napon.Én az nap szoktam megérezni,hogy meg fog jönni.Semmi barnázgatás nem szokott lenni.Peteérés óta kisebb-nagyobb kihagyásokkal fáj a hasam alul.Más nincs.Pattanás és cicifájás nincs,pedig ilyenko már nagyon szokott mindkettő.Reménykedem.

Kép
breni
 
 


BreniKép
kezem-lábam-mindenem keresztben, megy a drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++
Vendég
 


Reni, bárcsak sikerülne! Nekem továbbra is feszülget mensisen. Kép Nekem még csak késni sem szokott, úgyhogy tesztig sem jutok el elvileg. Azért persze csináltam már egy jópárszor teljesen feleslegesen. De már nagyon régen teszteltem és úgy szeretnék!!!!!!Kép
Julcsi2
 


Haga!Köszi,rám fér.De nem szeretnék megint negatív tesztet Kép

Kép
breni
 
 


Julcsi!Sajnálom.

Kép
breni
 
 


Hol vagytok???

Kép
breni
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

Kép
breni
 
 


Reni!
En itt vagyok!
Tenyleg nagyon eltunt mindenkiKépKép
Kamilla,Kata,Beuka,Adi,Vica...Mi van veletek??????????

Odett!
Nagyon sajnalom hogy negativ lett a teszted!!!Kép
Kivancsi vagyok hogy mit fog mondani az orvosod hogy miert lehet ez!!

Lara!
Remelem minden rendben lesz szerdan!Szoritok nagyon!!!!!

Haga!
Jobbulast!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


SZiasztok!

Potter,
ez tuti program volt és tuti kaja! Kép Kép

Zsuzska,
Kép a ciklusodra.
Jó utat neked! Kép

Julcsi,
a fene, hogy így érzed, ráadásul már ilyen korán! Kép

Reni,
nagy drukk neked! Kép

Haga,
petezsákhoz nem értek Kép

Rólam: 25. nap, és még semmi. Pont, mint a múlt hónapban. Illetve ma volt egy kis folt a bugyimban, de azt nem ítéltem pirosnak. Lehet, hogy röhejes, de fekete van rajtam, és alig tudtam eldönteni.
A hasamban egyébként olyamit érzek, mint Julcsi... Akkor viszont húzzon bele, mert szerdán meg kell jönnie!!! Kép

Móniról van hír???

angel37
 
 


SZiasztok!

Nem tűntem el, vagyis eltűntem, de csak azért mert a feje tetejére állt a cég.
Nekem meg annyira fáj a fejem, mindjárt szétrobban.

Angel, most akkor drukkoljak, hogy megjöjjön, vagy, hogy ne? Inkább ne, de akkor 9 hónapig ne!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
az legbiztosabb, hogy annak drukkoljunk, hogy ne (csak) pár napot késsen! Kép Mert akkor asszem nagyot kapok a fejemre!
Ha jön, vasárnapig be kell fejeződnie!!!

Fejfájás! Kép
Nekem még soha nem fájt! (De lehet, hogy ezt most kár volt leírni...)

angel37
 
 


Jó reggelt. Nem valami nagy a mozgás mostanában.

Angel. Még sose fájt a fejed? Mázlista. Én igazi "migrénes hülye-picsa" vagyok. Utálom magam ilyenkor. Na, de már elmúlt. Az a baj, hogy ilyenkor csak az alvás segít és ha reggel kezdi, akkor estig fáj.

Kiderült, hogy anyósom is nagyon nehezen esett teherbe. Volt HSG meg minden. A HSG után viszont azonnal. Szóval Angel esélyes vagy mostanában egy zebrára. Azért én még drukkolok, hogy inkább most ne jöjjön meg.

Ja, és a legjobb hír mára:
Tegnap megérkezett hozzánk az első gólya!

Ma van a párom névnapja! (Nem Napsugárnak hívják. Kép)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Kamilla!Kép

Boldog névnapot a párodnak!

- Tudsz nekem segíteni, hogy kb. mennyi hálapénzt szoktak adni egy lapar műtétre?

Előre is köszi a segítséget!

Kép
lara26
 
 


Lara!
Ezt biztos tőlem akartad kérdezni? Én még nem szántam rá magam, hogy elmenjek dokihoz, úgyhogy egyelőre nincsenek ilyen tapasztalataim.

Szorítok, hogy minden rendben legyen és sikeres legyen a beavatkozás.

Mónival mi van?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!

Kép
breni
 
 


Jó reggelt Lányok!

Tényleg nem túl nagy a pörgés mostanság, igaz én sem tudk gyakran jönni.

Kamilla!

Boldog névnapot a párodnak. Remélem, hogy az első gólya szerencsét hoz majd neked. Kép

Breni! Drukkolok!

Angel! Neked is drukk!!!

Betti
betti73
 
 


Nem tudom mi lehet Mónival. Szerintem most műtik!

Móni!
Kitartás!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Remélem érzi, hogy vele vagyonk!

Kép
lara26
 
 


Bocs: Kép
vagyonk = vagyunk

Kép
lara26
 
 


Szia Breni!

Mi a helyzet? Mensi? Remélem nincs!

Lehet, hogy most meg fognak kövezni ezért a kérdésért a többiek, de annyira izgat, hogy mi van Elizával. Tartjátok a kapcsolatot, nem? Lehet, hogy jobb lenne, ha privátban válaszolnál, mert nem akarok megint lavinát indítani.
kamilla306@freemail.hu

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Betti!

Vásárolgattál tegnap?
Mikor kezditek a babaszobát csinálni?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Köszi a drukkokat.Nincs mensi.Ne is legyen. Kép
Semmit nem érzek még.Cicifájás nincs egyáltalán pedig máskor szokott és pattanás sem jött ki új már régen.Csütörtökön és pénteken nem leszek,majd csak jövöhét hétfőn tudom mondani mi a helyzet ha addig nem jön meg.

Kép
breni
 
 


Oké! Akkor addig drukkolunk!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Tegnap volt némi ruhácska beszerzés, pedig a család letiltott róla, mert ők akarnak ilyeneket venni. Tegnap néztünk bútort is, kiságyat, pelenkázót. Legkésőbb áprilisban megvesszük a bútort és a babakocsit is. Egy helyes kis hordozót már vettünk a hét végén, most ott áll az üres gyerekszobában. Kép Ja és van már egy csomag textilpelenka is. Nehezem veszem rá magam a vásárlásra babonából, közben meg aggódom, hogy időben meglegyen minden. Kicsit tudathasadásos vagyok!! Kép

Betti
betti73
 
 


Üdv, csajok! Köszi a drukkokat! Kép

Se pecsét, se semmilyen érzés a hasamban...

Mondjuk a legutóbb is a 26. nap (ma) este volt egy pecsét, és másnap jött. Kismillió hónapja nem volt 27 napnál hosszabb ciklusom, remélem nem most csesz ki velem...

Kamilla,
magamnak is hihetetlen, de még soha nem fájt a fejem! Kép

Reni,
drukk!!! Kép

angel37
 
 


Köszike mindenkinek!

Kép
breni
 
 


Sziasztok csajok!!!

Betti!!!
Rugikat vettetek???megkérdezhetem mekkora méreteket??Én nagyon gondolkodom,milyet,mekkorát,az biztos ujjatlan rugikat veszünk,mivel meleg lesz,de nem tudom mekorával indítsunk.
Tegnap Én is csavarogtam a barátnőmmel,vettem egy kis sapkát és zoknit Reginának.Voltunk a Minimanóba de nem nagy szám,kiságyak nem szépek,nincs nagy választék babakocsiban sem.Legalábbis szerintem.
Tegnap nagyon aktív volt a kisasszony lehet sokat mászkáltam el is fáradtam.

Moninak mennek a drukkok!!!!

Lara!!!!
Mi 20E adtunk a dokinak a lapar után,mivel varrat szedésre hozzá kellett visszamenni és ott is kellett fizetni.Magán rendelésen.

Kismamik sétáljatok nagyot ma,nagyon szép idő van!!!!

Julcsi!!!
Jól vagy?????
csanita
 
 


Ezt vettem tegnap!!!Apa elvolt ájulva teljesen!!!Kép
csanita
 
 


sziasztok.

regina,nagyon szep formas pocid vanKéparanyos a picurka pici zokni.)

reni,drukkolok nekedKép

agi.Szeretnek kerdezni valamit.A 93/63 as vernyomi az nagyon keves?mert tudom hogy mennyi a magas,azzal ket hetet dekkoltam a korhazban mert elzsibadt a fel oldalam,de alacsony vernyomasrol semmit nem tudok.Egy 22 eves nonek mennyi az idealis?kosziKép

angel,titokban nagyon szoritok hogy...na persze hogy ne jojjon meg sooookkaaaaiiigKép

moni,lelekben en is csatlakozom a tobbiekhez,szoritokKép

Kép
monyoka
 
 


Moni!Én is sokat gondolok rád.
Monyo!Jó látni hogy nem vesztél el.Olyan régen hallottam már rólad.Hogy vagy?
Csanita!Hát nem csodálom.Tündéri kis holmik.Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztoooooooooooook!

Anita, jól vagyok köszönöm! Zabálnivaló kis holmik. Nekünk a babaszoba majd az Ikeából lesz biztosan. Kép

Moni! Gondolok Rád ién is reggeltől! Remélem minden rendben megy, várjuk a híreket!

Angel, Neked is++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
és Reni Neked is!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++


Kamilla, apró pici kavicsokat dobtam, hogy azért ne fájjon! Kép

Magamról: Én gyűlölöm ezt a mensi váró időszakot, de holnap szabin leszek és ennek örülök! Kép Még semmi barna Kép De a hasam még mindig mensisen feszül. Kép
Julcsi2
 


breni.Kosz jol vagyok csak kicsit nyomotnak erzem magam,de bizti azert mert kint voltam es fuj a szel es az engem nagyon irital.Amugy eleg uncsi most,varakozo allasponton vagyok epitkezugyileg.meg mindig nem tudom elkezdik-e vegre mar a konyhamat csinalni.a legroszabb hogy tegnap szamoltuk a penz es hat nincs eleg,ettol picit elszomorodtamKép
na de majd megoldjuk.Latom nalad lassan letelik az ido es lehet tesztelni.erzel valamit?

Kép
monyoka
 
 


Tegnap voltunk a nagybátyáméknál a férjemmel. Van egy 1,5 éves unokájuk és a kisebbik lányuk tavaly ment férjhez. Kérdezték, hogy nálunk nem lesz e még baba. Mondtam, hogy idővel és megkérdeztem, hogy unokatesómnak nem lesz e még. Erre nagynéném mondta, hogy szeretnhének már egy ideje, de nem sikerül. Úgy szégyelltem magam, hogy én nem mondtam el ezt őszintén. Kép
Julcsi2
 


Monyo!Min múlik hogy elkezdjék?A pénzen?Engem is irritál a szél.
Igen elvileg csütörtökön nem kell hogy megjöjjön.Semmit sem érzek,de nem is szoktam csak előtte pár órával.De cicim sem áfj pedig ilyenkor már olyan érzékeny szokott lenni,meg elszokott lepni a ragya,most meg tiszta az arcom.KépCsütörtök reggel lehet tesztelek.Holnap leszünk 5 évesek,de csütörtökön ünneplünk.Szép meglepi lenne.

Kép
breni
 
 


Julcsi!Nem hiszem hogy szégyelned kellene magad emiatt,nem érezted úgy hogy rájuk tartozik.Én sem hiszem hogy elmondanám mert akkor rosszabb lenne.

Kép
breni
 
 


julcsi,a hasfeszules jelenthet m,ast isKép
nem hiszem hogy el kellet volna mondanod.O azert mondta el mert nyitott ember,ez mindenki maga dontese hogy menyit arul el magukrol.

reni azert ez biztatoKépeloszor rosz volt az ido azert nem jottek a mesterek.most meg elvalatak valami masik melot ami 5 napig tart azt befejezik es jonnek.nalunk ugyis ellesznek egy darabig.annyi penzunk van csak hogy megvegyuk az anyagot es kifizessuk a mestereket.aztan cvsodeljaras.

Kép
monyoka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?