Új privát üzeneted érkezett!

Azt néztem az előbb a konyhában kajtatva, hogy még mit lehetne enni? Olyan vagyok, mint egy hegyi éhenkórász mackó a városi kukáknál. Brummogok és mindenbe beleütöm az orrom. Nem sok sikerrelKép
Van két kakaós csiga, meg egy kürtős kalács...KépKépKép Megtartom holnapra, legyen a holnap is édes.

krisztácska! Hagyd az uracskádat kanzsúron nyugodtan bulizni. Hú én mennyire szeretem és szerettem a csak CSAJ bulit. Azok valami fergetegesek tudnak lenni. KépKépKép

Csakegy még vagy????
Vendég
 


Alig... 1/2 perc és már nem...

Aranykavics: milyen orvos vagy?

Jó éjt mindenkinek... én holnap Avivázni fogokKép
csakegysokadnick
 
 


Jó éjt lányok!

Aludjatok jól.
Úgy érzem kezd elnyomni az álomKép Kép
Cuppp!!!
Sziasztok!Kép
Vendég
 

 
 

Kavicska
Én is úúúúúúúgy mennék csajbuliba!!!!!!KépKépKépVálszoltam a mailre!

Megyek szundizni!jó éjt mindenkinek!
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szép vasárnapot mindenkinek!Kép

Lányok lassan a kajadömping helyett,diéta és fogyókúra lehetne a téma,mit szóltok???
Ugyanis reggel rááltam a mérlegre és négy kilóval mutat többet mint a nyári időszakban,ááááááá!Az esküvőnkhöz képest pedig kilenc!!Kép
Ruhatárat kell cserélni ha nem adom le hamarosan.

Aranykavics! Kár ,hogy dolgoznod kell! Jó munkát!KépKépKép
Érzem a tavaszt,olyan jó madárcsicsergésre kinyitni az ablakot!!
Vendég
 





Na itt van a Natis teszt,elég rossz minőségű,de kivehető...na és persze,a bizonyíték...a másik gépen játszikKépKépKépKépKépSzeretnék ilyet most is!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andika, tök jó a teszted!

Milyen jó, hogy ilyen sokáig megmarad! nekem Domitól nincs, egyből dokihoz menetm ,ő mondta meg, hogy baba van!

Remélem, ez a kép jó hatással lesz a topicolvasó, megszületendő babák lelkére, és gyorsan beköltöznek valamelyik pocakba!Kép

Tegnap elmentem vásárolni, tavaszi cuccokat, de végülis magamnak nem vettem semmit, Dominak lett szuper tavaszi inge, pulcsija, polója, meg ajándék kislánycuccokat vettem, ahová megyünk látogatni.

Okr! Naggggyyyyon irigyellek, hogy ilyen kislánycuccokba öltöztetheted a lányodat, majd meghaltam, olyan édes kislányrucik vannak!!

Lányok, 74-es virágos, epres, lepkés, rózsaszín, halványzöld és sárga ruhácskákat vettem, pólók, harisnyák is voltak...hát komolyan mondom, egy merénylet ilyet vásároltatni az emberrel! KépKép

magamnak nem tuttam mit vegyek, nem merek több kismamás dolgot, mert mi van ha történik valami...de normál női ruhát se merek, mert mi van, ha marad pocak...Egy kicsit még ki kell bírnom, a tavaszi vásárlást.

Norka, te meddig szedted-szeded a metformint?

Kavicska, igazad van, boldog nők vagyunk, vannak szerető férjeink, és babát gyárthatunk. Nálunk a tanári tele van gyerektelen nőkkel, sorra derült ki, a tanári 70-80 %-a gyerektelen csajszi, és a 30-as kolléganőim közül, vagyunk vagy 15-en, 3-an vagyunk férjnél!!! (fiatalok közül gyerek csak nálam) Ott sínak-rínak szegény csajok, hogy honnan akasszanak le egy jó pasit.
Szóval tényleg becsüljük meg magunkat, hogy ilyen problémáink vannak, hogy melyik hónapban lesz gyerekünk, ebben, vagy a következőben? KépKép

Rejo
(9+6)

Kép

Kép
rejo
 
 


Ja, Okr, Kavicska, meg aki tud, nekem is küldjetek menyasszonyos képeket! Én is küldök majd, csak nekünk nem digitális, majd beszkenneljük, vagy valami! Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Andika
Lesz még neked ilyen csíkosod!!!!Sztem nemsokára!Kép
Most almát rágcsálok!Kép

Rejo
Ez a kedvenc képem.3 hós volt a leányzóm,mikor készült,és megzabáltam a ruhájában(télapóestre mentünk)
Kép
Férj ügyben én nagyon elégedett vagyok!Kép[size=-2]Esküvők alkalmával teljesen kiment a fejemből,hogy már a másodikat fogyasztomKépAz első 19 éves korom botlása volt.[/size]

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rejo
Az esküvős képeink elvesztek a gépről(kitörölte vmi vírus)A papírt meg nem tudom,hol lehetne beszkennelni?!Kép
Egyébként nagyon szívesen küldenék!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 



http://www.babanet.hu:81/album/albumimages/58/542.jpg
Na és ez meg,egy pancsis kép!...de rég is volt!
Így illesztem be,hogy ne zavarjam azokat...akiket nem érdekel!Kép
http://www.babanet.hu:81/album/albumimages/58/551.jpg
...de ezek benne vannak az albumban...ha akartok újakat,szóljatok!
Szép napot!Itt a tavasz!
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!

Látom te is a tipikus dagadt, szőrös PCO-s vagy!!!Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Andika
Nagyon szépek voltatok az esküvőn!KépNati édes ,ahogy pancsizik!
Én még szeretnék képet!!!!!!!!!!

Én ilyet esküvős képet tudok rakni:
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 





Ma voltam AvivánKép Jó voltKép (igaz, a tanár szerint 2-3 hét kell, hogy megjöjjön... de kiváromKép (szerinte úgy 3 hónap és rendeződik a dolog és beáll a ciklusom, ha hetente 2* tornázok... na majd tudósítokKép)
csakegysokadnick
 
 


CsakegyKriszta...milyen torna ez,és hol-merre-mikor?Több kérdésem nincs!Kép

KépNeki nincs férje!...hála...

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kavicska! Norka! És bárki akit érdekel!

Elnézést, angolul van, de majd igyekszem fordítani és úgy is közzétenni később!

http://72.14.207.104/search?q=cache:HF-p2i9O0W8J:www.fertilityplus.org/faq/metfo rmin.html+metformin%2Bpregnancy&hl=hu&gl=hu&ct=clnk&cd=3

Még én sem olvastam végig, de jól összeszedettnek tűnik!
( a fordítást meg remélem elosztjuk, mert rengeteg! Kép )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kandi:
http://www.paramedica.hu/200404/lelekmelyen/avivatorna.htm

Én itt olvastam róla... (de a hőmérős topikban ajánlotta nekem valaki + az előző kinezem is ezt javasolta anno)

5000 Ft a 4 órás tanfolyam (amiből kb. 1 óra az ugrabugra a többi elmélet) és 1500 Ft a könyv (ha kell). Én mondjuk már semmire sem emlékszem abból amit tanultunk, de talán a könyv segítségével kibogarászom az emlékeimből a mai anyagotKép))(Az ismétlő tanfolyam szerencsére csak 2500 Ft, úgyhogy ha nagyon nem megy, lehet, hogy majd az is bejátszik majd nekemKép))
csakegysokadnick
 
 


Andika
Nagyon csini fiú Nati!KépKeríts hamarosan seprüt,hogy a lányokat el tudd üldözni veleKép
A cicus nagyon jól néz ki!Kislány?Én azt szeretem amelyik nagyszőrű,és hatalmas nagy macsekKép(sosem volt még,de szeretnék egyszer)

Rambóka
Irtó hosszú cikk!Nem lesz könnyű lefordítani!(szerény személyemnek úgy 2 évig tartanaKép )

Csakegy
Ilyen Avivás könyvet hol vettél?Én már régóta keresem,de nem találok!Kép Itt a boltban csak a II. kötet van meg.
Jó lenne egy tanfolyamra elmenni,de sztem azt északon nem csinálnak!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


CsakegyKriszta!

Köszi,hogy betetted...nagyon jónak tűnik...a dokik miért nem írják fel ezt receptre?
Mióta jársz?Volt már ciklusod azóta?


OKriszti:-ez a macska perzsa és kb.:tacskó nagyságú...és igen lány...ill.az volt Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Andika
Hmm,milyen jó lehet simizni ezt nagy cicust!!!KépMajd ha a gyerkőc nagyobb lesz,veszek egyet(bár apa utálja őket,mert hull a szőrük,na meg pisi-kaki--de meggyőzöm vmivel)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kandi: csak ma voltam először és még egyszer sem csináltam végig a fél órás gyakorlatsort (a tanfolyamon részletekben csináltuk végig, de normálisan egyhuzamban kellene az egész fél órát lenyomni...). De ha lesz valami hatása, azonnal itt fogok ujjonganiKép)))

Okr: szerintem könyvből nem lehet megtanulniKép Viszont összesen 4 órás a tanfolyam úgyhogy még az is lehet, hogy érdemes feljönni miatta Pestre... (tök jókat olvastam róla a neten...)
csakegysokadnick
 
 


OKriszti!
Férjem mondja,hogy ne vegyél...oda adjuk...ő se szereti,13éves volt januárban!KépKépcsak viccelKépmert Én nem adnám!Kép
CsakegyKriszta!
Na akkor,várom a fejleményeket!....nehéz a fél óra?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi: izé... szerintem nem vészes csak jó lenne végre összehozni a gyakorlatsort valahogyKép Ja... állítólag férfiaknak is segít, növeli a kiskatonák élettartamátKép (és nekik csak 2000 ft a tanfolyamKép)
csakegysokadnick
 
 


....ja Nekik,csak annyi....akkor,azért nem mennek!Kép
Na jó éjszakát Mindenkinek.
Reggeles leszek Kép bár korán itthon vagyok Kép
na pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ja... a férjem erre csak annyit mondott, hogy miért nem ingyen Kép Ennyit erről Kép
csakegysokadnick
 
 


[color=#119911]Kép

Csakegy
Hát...,nem hiszem,hogy fel tudnék ezért Pestre ugrani!KépSajna ,ide egy sima aerobicra nem tudok időt találni!Kép
Inkább ha sikerül a könyvet megvenni,onnan próbálkozom majd!Kép

Andi
Ha 13 éves,akkor már olyan macskásan lusta is lehet!Szuper!!!Kép
Jó munkát mára!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr: úgy hallottam, hogy a tanár vidékre is lemegy ha összejön 10 ember...
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok Lányok!!

Végig olvastam a topikot és a nyomott hangulatom szinte teljesen elillant. Annyira örülök, hogy vagytok nekem Kép

Ma elmentem nőgyógyászhoz. Természetesen, se terhesség se PÉ se semmi. Eltünt az a nagy ronda cisztám, ami a clostitol nőtt december végére. 5 mmes a nyálkahártyám.
Egy kicsit elszontyolodtam az egésztől. Úgy nincs kedvem az egészhez. Persze a doki kiírta a Norcolutot, amit kb csütörtöktől kezdek el csak, hogy a havi harmadik napja hétköznapra essen.
És írt Clostyt. Azt sem tudom szedjem e be, vagy várjak még egy ciklust. És majd csak májusban próbálkozzak a Costis stimulációval? Vagy vegyem be az elkövetkező ciklusban, és lesz ami lesz... De a doki azt mondta, hogy ha ez a Clostys stimú nem jön be, akkor tovább kell lépni. Hát nem tudom. Olyan nagyon tanácstalan vagyok. A norcolutot beszedem, mert akarok látni egy teljes hormon állást. Majd az LH/ FSH aránytól függően meglátom mit teszek... Vagy nem is tudom. ... Nem eccerű a szegény lánygyerek élete....Kép

Olyan szép idő van kinnt. Ma du ki fogunk menni az erdőbe sétálni, mert depis leszek ha nem sétálhatok. Tegnap reggel mikor kiléptel a lépcsőházból madárcsicsergést hallottam, egész tegnapi napom jó lett tőleKép

Rendeltem az Avontól néhány kence ficét, ma kaptam megKép Úgy örültem neki!!!

Kandika!
Szép nő vagy! A fiad rád hasonlítKép

Nekünk nem lesz sosem macskánk!!! Mert az Uracskám nem szereti. Kb ugyanazt mondja, mint Kriszta férjeKépKép Hull a szőre, mindig az asztaltetején van, roppant kajtárKépKép Pedig ha tudná, milyen tündéri tud lenni egy kismacsek. Kis hízelgő, doromboló, puha szőrpamacsKép Kép Na de amíg ebben a lakásban lakunk semmilyen állatunk nem lesz.

Kincsecske!!
Sikerült e időpontot kérni a dokitól???

Rejóka!
Nem irigylem a mai nőket. Azt mondják, hogy a nők nem akarnak férjhezmenni, szerintem ez nagy tévedés. A pasik nem akarnak nősülni!!! Anyuci szoknyája mellett maradnak, vagy trófeákat gyűjtögetnek, vagy hajtják a pénzt. Mert a sok ezer év alatt a génjeikbe beíródott a család eltartási kötelezettség, és bizony a mai világban kevés huszon éves pasinak adatik meg az, hogy lakása, kocsija és egy nagyon jól fizetett melója legyen. Bár lehet, hogy ez egy olcsó kifogás, és csupán élvezik a facérság gyönyöreit, vagy ha mégis van pénzük, akkor meg minek megvenni egy pohár tejért az egész tehenet????

Rambóka!
Köszi a cikket!

Most egy kicsit depis nyúl vagyok! Asszem megijedtem attól, hogy mi lesz ha nem használ a closty??? Tudtam én, hogy ez a nyugalom megbosszulja magát. !!! Remélem pár órán belül vidám leszek. Nagyon vidámKép
Vendég
 


Aranykavics: a kérdés szerintem az, hogy mennyi időt adsz még az egésznek...

Én speciel most fél évet adok magamnak... addig Aviva, metformin, kineziológus és D vitamin... ha fél év múlva semmi, akkor valszeg Kaáli és Clostyl. De TUDOM, hogy fél éven belül rendbeszedem magam...

Szóval szerintem az első az, hogy találd ki, meddig vagy hajlandó várni (esetleg teljesen potyára!!!), mit vagy hajlandó megtenni a sikerért (pl. életmódváltás) stb. (Ja, és, hogy mennyire gáz a helyzet... ld. ha most tele lennék ragyával, valszeg pánikolnék... de így ragyák nélkül optimista vagyok... még akkor is, ha a ciklusom egy nagy kalap trutyi...)

Szóval nem könnyű a döntés, de szerintem ne reflexből hozd meg hanem alaposan gondold át a helyzetet...
csakegysokadnick
 
 


Ja... nálunk a férjem a cicás... de lakásba nem jön cica (én mondjuk eleve kutyás vagyok)... (de nekünk legalább ott vannak a mókusok és a csineszek... na meg a halak és a hangyákKép)
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!!!
Lehet e téged itt a keresztneveden szólitani???? Vagy inkább CS.. NIcki??? Csak nehogy összekavarodjunk a keretnevekkel!!!
Ahogy akarod...Kép

Igazad van. Ez a kérdés. Mennyit bírok várni? Mégha fölöslegesen is. Én tudok várni. Úgy érzem... Főleg, hogy az arcom sima. Leszámítva egy nagy ronda pattanást ami rám nőtt, de már eltüntettemKépKépKép
Életmód változtatásba a sportot kéne sürgősen behozni, mert tavaly szeptember óta nem kondiztam. De most újra itt a tavasz....Kép Mással végül is nincs gond... Remélem. Az édesség zaba, ritkán jelentkezik, de akkor ......

Nekem a félév júniusban járna leKép És akkor már hat-hét hónapja próbálkozunk.
Igazából én már nem is tudom, hogy PÉre vagy egy becsületes ciklusra GYÚROKKépKép

De lehet, hogy nem fogom bevenni a Clostyt. Ezen még variálokKép
Minden esetre csütörtökön kezdem csak el a Norcolutot.
Azt hiszem az a bajom, hogy a nőgyógyászati vizsgálatokkor felkavar ez a sok gömbölyödő pocakú kismama. Apásan ülnek ott és várják, hogy bekerüljenek. Csevegnek a babájukról, még szerencse, hogy tőlem senki sem kérdezte meg, hogy én is kismama vagyok e???
De lehet, hogy nem ügyelet után kellene menni nőgyó vizsgálatra, mert nem a legjobb az ember hangulata.
Mindegy jövő hónaptól csak du fogok tudni járni ellenőrzésre. Már ha megyek.
Én komolyan a lombikos tórtúrát nagyon nehezen viselném. Legalább is úgy érzem, hogy arra egy speciális és nagyon komoly lelki felkészülés kell.

OkKép
Kezdek vidám lenniKép Olyan tündérien csicseregnek a madárkákKép
Vendég
 


Ja ezt elfelejtettem.

Kavics
(69 cn.) Milyen szép számKépKépKép
Vendég
 


Lányok eddig tartott a depi!!!
Egy jó zene, és napsütés!!!!KépKépKép

Azon töprengek, hogy milyen sportot kéne űzniKép
Kb a következőkön töprengek: hastánc (szeretném szexisen rázni a fenekemKépKép) box, vagy valami hasonló (a tesztoszeteron okozta férfias megnyilvánulásaimat nagyon jól le tudnám vezetni, főleg miután néhány monoklit beszereznék), aerobik (ez tavaly rendesen kicsinálta a térdem, ezért hagytam abba), tenisz (ezt a csuklóm nem bírjaKépKép) kész roncs vagyokKépKépKép És az úszás!!! (itt nem lehet lazsálni, főleg nem aludni, mert pechemre megfulladnékKép)Ez jól hangzik, csak akkor kéne egy úszódressz és egy úszószeműveg.
Adjatok tippeket lányok. Bár körül kéne nézni, hogy mire van lehetőség ebben a városban.
Még a kondizás sem rossz, csak női kondi terem legyen és legyen mellettem egy edző vagy felügyelő, ostorral a kezében és időnként fenyegetően kurjantsa el magátKép mert ha nem ellustálkodom az időt. KépKép Mert úgy tudom sajnálni magam a hasizom gyakorlatok csinálása közben. KépKép
Szeretnék szép feszes combokat. Kép És extra lapos izmos hasat. A fenékről már nem is beszélekKépKépKépA hosszúságával nincs gond, hosszabb a combcsontom, mint a 8 cmvel magasabb pároméKép És emiatt az alkat miatt nem találok magamnak hosszú nadrágot. Mindegyik csináltatva vanKép
Vendég
 


Kavics: Persze, eredetileg a Krisztire hallgatokKép Csak itt van már belőle néhány... de ezt akár kombinálhatjuk is... CsKriszti stb. Kép

Engem valahogy nem zavarnak a gömbölyű kismamák (most) ... úgy vagyok vele, hogy egyszer majd én is... én még megnézem azokat a programokat is a TV-ben amiben pl. a pocakban lakó babát tanítgatják... mert ha nekünk is lesz... tudod... azt hiszem ez az első fázisKép (Ld. amikor még minden tiszta és optimista az ember)... (és a férjemmel is megbeszéltük, hogy ha baba lesz, melyik suliba fog járni stb Kép)

OK, engem nem ért még csalódás (ld. az, hogy nincs PÉ-m és hosszú a ciklusom az átmeneti állapot mert tudom, hogy csak most kezdtem el igazán kikúrálni a dolgot)...

Mostanában egyébként már türelmetlen sem vagyok (amióta eltűntek a ragyák Kép) ... és én is azt hiszem, hogy most nem is a baba az első hanem a normális ciklus... talán ezért sem izgatnak a babás nők... Mostanában irigykedni sem szoktam rájuk... (a meddőségibe sem véletlen, hogy nem fogok visszamenni csak ha már tökéletes a ciklusom és még mindig nincs baba)

Ja... és iszonyú jó úgy szexelni, hogy az ember tudja, hogy nem babára gyúrKép Nem kell utána feldobott patákkal feküdni és nem az motoszkál az ember tudatalattijában, hogy most PÉ van/lesz és ha akarom, ha nem, szex... (ezért nem is értem a sok görcsölést amikor valakinek 28 napos peteéréses a ciklusa... ha elbukja, jön a következő... olyan más mint az, ha az embernek 3 hónaposak a ciklusai... jó esetben... és nem tudhatja, hogy legközelebb is lesz-e PÉ...)

Ja... ami engem az Aviva módszerben megfogott: elvileg ha jól beállítja az ember a hormonjait, nem kell a PÉ-n görcsölni mert olyankor úgyis ledönti az ember a másikat... (ami mostanában amióta hőmérőzök meg LH teszt a sok okoskodás miatt kezdett eltűnni...) Szóval nekem ez a célom... tehát, hogytényleg jól működjön a szervezetem...

Hát olyan nagy kívánság ez? Kép
csakegysokadnick
 
 


Ja és 60.cnKép
csakegysokadnick
 
 


Figyelj! CsakegyKriszta!

Ha a dagadt, szőrös, cukorbeteg, magasvérnyomásos, TIPIKUSKép PCOsKép nőknek összejött Metformin mellett, nekünk is összejönKép Csak lenne már egy normális maximum 30 napos ciklusom, vagy PÉm, de SEMMI!!!

Aviva torna könyvet szeretnék beszerezni, de a könyvesboltokban még nem találtam. Én a Callanatics tornát is onnan tanultam meg, vagyis könyvből. Csak nincs türelmem itthon tornázniKépKép


Kép Ezt muszáj volt betennemKép
Vendég
 


Kavics: az a könyv szerintem semmire se jóKép Vagyis arra talán, hogy az ember felelevenítse az órán tanultakat (talán) de szerintem iszonyú nehéz jól megtanulni belőle...

Talán ma este megpróbálom...

(bár lehet, hogy a neten is találsz erről dolgokat...)

(ha megvan a könyv, a zenét hozzá amit a tanfolyamon vettem megpróbálhatom eljuttatni hozzád... MP3 formátumban mondjuk... az már pontosan össze van vágva a fél órás gyakorlathoz... és azért kellenek pont ezek a zenék, hogy az ember jó ritmusban csinálja... mert mindig a zene ritmusát kell követni)
csakegysokadnick
 
 


CS.Krisztike!

Hú ezt nem gondoltam volna, hogy ilyen komoly ez a torna. Minden esetre megpróbálom beszerezni a könyvet, aztán a zenét megbeszéljük. Kép
Fél óra... az épp elégKép

Csóközön.
Vendég
 


Most találtam...
http://shape.proweb.hu/main.php?rovat=4&cikk=237
Ez is Aviva...
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!
Kavicska
A closty,mint p.é. csináló nálam bevált!KépBiztosan neked is hatni fog!Én megpróbálnám!
Később írok mailt,de még csak most értem haza(UH + séta a jóidőben)

UH-n:Tüsző hűlt helyét,és 12mm -es endometriumot láttak.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Halihó!

Aranykavics!
a dokival csak holnap tudok beszélni,sajna.

Okr!
Ezek jó eredmények,lehet reménykedni,drukkolunk!
Lányok az endometrium vastagságán segít a méhpempő,jól emlékszem?

Norka!
Hazaértetek a bevásárlós látogatásról?
Kérünk beszámolót,hogy bírtad az utat.?

Többiek merre kóboroltok?

(29cn)
Vendég
 


(Ja... a Clostylról jutott az eszembe, hogy elvileg külső hormonok mellett nem szabad Avivázni mert túlstimulálhatja vele az ember a petefészket...)

+ még egy érdekesség: 1-2 nappal azelőtt mielőtt megjönne tilos szexelni ha esély van rá, hogy tehetbe esett az ember! Mert az lelökheti a megtermékenyült petesejtet... (a vetéltetős gyakorlatokat pl. pont akkor kell csinálni az Avivában... ) ja és abban a két napban semmi! megterhelőt vagy stresszelőst nem szabad csinálni... ésdekes... nem?
csakegysokadnick
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: