Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Itt vagyok ám én ís olvasgatlak benneteket folyamatosan,csak már írni nincs ídőm!4Ha meg lenne akkor éppen foglalt a gép!!Kép
Juc!!
Én is ugy tudom,hogy kötelező bizonyos ídőkőzönként megjelenni tanácsadáson mert rőgzitik az adatokat!!Dehát oltásra ís oda jártok,nem??Vagy nektek háznál oltanak??Nálunk már nem engedik kihozni az oltóanyagot,igyhát vinni kell!!Legutobb pl.volt ott egy anyuka akinek 4 gyereke van akiböl kettő tők beteg volt,és mivel nem tudta hova rakni a többit hát elhozta az összeset!!Rohadtul őrültem,meg is jegyeztem a dokinőnek,hogy azt hittem ez egészséges rendelés!!KépKépSzerencse nem kaptuk akkor el tőlük a dzsuvát,csak azt nem értem miért nem tolta el nekik az oltást egy héttel akkor talán már nem lettek volna ílyen bacísak!!De egyébként az anyuka nem zavartatta magát,még oda ís küldte a beteg kislányát egy kb.3 honapos csecsemőhöz hogy nézze meg milyen aranyos és a kis fejét megsímizheti!!Láttam szegény anyukán aki kezébe a pici volt hogy felment a pumpája!!
Pont ma kértem időpontott a 15 honaposra április 19-én megyünk!!Ujjat kapjuk!!KépKépKép
Tamesz!!
Marci nagyon jó vágásu ficko!!KépKépKépEzt a kendőt csak igy símán hagyja a nyakába??Mironnak hozzattam kinntröl kimondottan ilyen nyálfogo kendöt ami kissebb és hátul tépőzáras,de kb 3-szor volt a nyakába mert mindig leszedi mert őklendezik tőle!!Pedig van 5 db és olyan vagány bennük dehát ez van,maradt a napi 3 kombidressz csere!!Bár most annyíra nem csurgat,nem tudom mitöl függ pedig most is jőn két nagy rágofoga!!KépKépKép
Juc!!
Megnéztem a linkeket,az a Várgesztes nagyon tetszik!!Lehet,hogy megprobáljuk,valami ilyesmit szeretnénk,mindenképpen olyat ahol van lubickolásí lehetöség ha esik ha fuj!Ja és itt maradunk MO-on egyenlöre még nem vagyunk bátrak ennyít utazni velük!!KépMegaztán anyagilag se ugy állunk!!KépKépKépFőleg ha meglesz az uj kocsí és törleszteni kell!KépKép
Ha tudtok még ilyen supi helyeket szivesen megnézegetném!!
Ja és még valami!!Nem tudtok valami jó képkeretezös programot,mert a régi lejárt és csak fizetösre lehetne ujra feltölteni!!Azt nem akarunk!!
Tamesz!!
Mit szolt a család az uj jővevényhez??Gondolom mindenki őrült!!Azért lesz segitséged,egy kicsí és egy pici mellé el fog kelleni!!KépKép
Míron ma már egészen jol volt csak egyszer szivtuk az orrát!KépViszont nekem nem akar javulni semmi!!
A többi beteg,hogy van??
Jőn a tavasz és akkor mindenki meggyogyul majd!!Kép
Ja képzeljétek Mironnak beindult a lépcső projekt,de olyan szinten,hogy akárhova megyünk egyfolytába csak lépcsőzik,meg aztán a székeket se veti meg!!Nincs számára lehetelen addíg tornázik amig fel nem jut valahová!!KépIszonyatos!!Ma ís esett egy akkorát,hogy csak ugy kongott a feje!!Kíra széke ami a fésülködő asztalhoz van nem birta el őt és felborult!!
Kíra meg megtanitotta őt nyelvet nyujtani és most csak hozzá szólunk már nyujtja a nyelvét!!KépKépKép
Na jo mennem kell,valaki itt cuppog a hátam mögött!!KépKép
Szép estét nektek!!
ANDI
Kép
Vendég
 


Juc!
Nagyon édes a kis Takonypóc! Szerintem nem kötelezhetnek arra, hogy menj a védőnőhöz. Nekem anno a gyerekorvosváltásnál azt mondta a védőnő, hogy majd a gyerekorvostól kell neki 1 éves adatlap Marciról. Én egyszer sem voltam még tanácsadáson. Nem is szándékozom menni. Az is igaz, hogy a gyerekorvosunk egy másik kerületben rendel hivatalosan, csak házhoz jön.

Mi ma egész nap csavarogtunk. Marcinak nagyon tetszett. Jöhetne már a jó idő, hogy többet lehessünk a szabadban!

Tamesz!
Drukkolunk nagyon. Biztosan most is minden rendben lesz!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok,
Juc, koszi a linkeket, meg en is keresek. Nezek valami faluturizmust, hatha ott is akad megfelelo hely. Itt nalunk példaul nagyon jo vendeghaz van, olyan mintha az ember otthon lenne, mindennel felszerelve. Vendegeink voltak ott. HInta a haz mellett, stb.
Valami ilyen hely is jo lenne, vannak igy hazak kiadok.
Szep estet.
Rahel
rahel
 
 

 
 

Jó reggelt!

Andi, az az én Marcim a képen! Kép Persze Tameszé is nagyon jóvágású Kép Kép Kép , de a kendős kissrác az tutira az enyém! Kép Újabban ugyanis nemcsak a nyakláncot veszi fel, hanem a hajamból kiszedi a hajpántként használt kendőt, és fölveszi!!! Úgyhogy inkább kötöttem a nyakába egy nekivalót, én meg visszavettem az enyémet... Kép

Rahel, az a körteporta parasztház, az olyasmi, nem, mint amit kerestek? Nekem így a fényképeken rettentően tetszik! Kép

Akkor megkérdezem a dokinénit az egyéves adatokról. Az oltásokat ő adja be, itt, nálunk, és a kiskönyvbe is beírja (de csak ezeket, mást még sohasem írt bele). Szóval Marcinak semmilyen adata nincs meg, kivéve a születésieket... Kép

Szép napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Szép napot.

Kicsit lemaradtam,de azért olvastalak titeket.Elfogyott aza energiám,tegnap töltődtemKépKép
Szerda este elmentünk pizzázni,Dorka is...Hazafelé végigordította az utat,alíg bírtam vele.Itthon megitta a szokásos kakaót,fél perc múlva viszontláttam...De legalább utána minden okés volt,úgy aludt mint a mormota.Kép

Tegnap vendégeim voltak,egész nap sütöttem,főztem,pakoltam....Már kicsit elegem volt.

Megnéztem én is linkeket,nagyon megtetszettek.Lehet egy belföldi hétvégét is bekalkulálok.Várgesztesen volt valaki?Tapasztalat?
Hallottam bababarát üdülőről Győr mellett is,nem ismeri valaki???Vagy Ausztriában a babaszállót???

Aranyosak nagyon a gyerekek.Dorka a kendőt nem hagyja magán,amikor etetem akkor is letépi az előkét...Semmi "extrát" nem hagy magán...

Nekünk minden hónapban menni kellett tanácsadásra 1 éves korig...azóta nem láttam védőnőt....Na nem mintha hiányozna..KépKép
De az érdekelne,hogy mikor lesz tanácsadás,mivel Dorka 9 nap múlva 15hónapos...

Jók legyetek,majd benézek még
Sziasztok
Viki
Vendég
 


Juc!!!
Bocsí!!Látod erröl beszéltem a multkor,hogy összekeverem őket!!Pedig még ott a nickneved ís!!Csak azt nem figyeltem!!KépKépKép
Most mennem kell csak gondoltam ezt lereagálom,mert elég cíki!!Dehát ez van!!Fogjuk a tavaszi fáradságra meg a rossz arcmemoriámra!!
Puszi ANDI

Kép
Vendég
 


Sziasztok.
megneztem a korteportas hazat, tenyleg ilyen, amit keresnenk....arak is jok. Majd meg korulnezek. Eleg nehez, hogy mar nincs az a szabadsag, bemegyek, katalogusokat kerek, jarom az utazasi irodakat.
Faluturista helyeket nem nagyon talalok a neten, talan nem jol keresem...
Kicsi manom lazas, delutan megnezi a doki. Nem megy le a laza 38 ala este ota, mas baja nincs. Talan kezdodik....
Szep napot,
R.
rahel
 
 


Sziasztok,

Én is rakok fel egy linket, bár nem tudom, mennyire bababarát, Panni anno nagyon jól érezte magát itt 5 hónapos magzatként Kép. Kicsit olyan "ősmagyarkodós"nak látszik a hely, de nagyon szép a környezet, aranyosak a házak, és lehet kemencében sütni...meg ilyenek.

http://www.novakfalva.hu/

Én még sosem láttam védődőt, csak 1szer terhesen, meg szülés után, egy helyettesítőt. Azóta semmi. Illetve jelentkezett egy 20 év körüli csajszi, hogy ő az új védőnő, majd jön...ennek kb. 1 éve Kép. Még az oltásokat sem regisztrálta. Mi a dokibácsihoz járunk 2 havonta.

Juc
Nagyon helyes a kissrác a kendővel, olyan, mint egy cowboy, csak a ló hiányzik alóla Kép. Nekünk is van pöttyös labdánk!

Képzeljétek, ma Panni egyedül reggelizett. Csak úgy pakolta be a kis szájába a vajaskenyér katonákat, meg a paradicsomot!

Tegnap este megnéztük a Forest Gump-ot. Én még nem láttam, de annyira nagyon jó film!!!!!! Nézzétek meg!!

További szép tavaszváró napot!

További, szép

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

Lego, mi voltunk Várgesztesen, majd előbányászok néhány képet kedvcsinálónak. Ott 8 személyes apartmanok vannak, de mi csak 4-en voltunk felnőttek, így is ki lehet venni. (Nem drágább így sem.) Van egy központi épület, ott van az étterem, bowlingpálya, játszóház, élményfürdő. Nyáron gondolom, nyitott dolgok is vannak, mi novemberben voltunk. Jó hely, csak az volt a baj, hogy az élményfürcsiben mindkét gyerek (Marci meg a barátaink fia is) elkapott valamit, utána egy hétig nyögtük a 3 napos kirándulás emlékeit... Kép Szóval ez egy kissé elrontotta az emlékeinket...

Győr környéki bababarát szállás? Hű, ezt lenyomozom! Bár nekünk Győrben van bababarát szállásunk anyukáméknál... Kép

Mi most télen voltunk Ausztriában, majd arról is teszek föl linkeket meg képeket.

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Fanka, de jó lesz nektek jövő héten!!! Kép Kép

Majd szólj hétvégén, hogy van-e időtök hétfőn MOM-ozni, vagy netalántán sétálni, ha egyszer valaha kisüt a nap...

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

A galyatetői szálló amit Eveka írt, tényleg nagyon jó. Anyukámék a környéken laknak és gyakran feljárunk oda, sehol nincs olyan levegő mint ott, tényleg úgy érzi az ember, hogy harapni lehet annyira friss.

Azt a múltkor elfelejtettem leírni, hogy Luca 4. foga is alul jött ki, úgyhogy most 4 van alul, fölül meg semmi, nagyon király amikor nevetKép

Ezt a linket érdemes megnézni bababarát nyaralóhelyek:
http://www.bebilap.hu/nyaralohely/nyaralohely.htm

Tegnap úgy begörcsölt a derekam, hogy orvoshoz kellett menni, aki kitalálta, hogy vesekövem van, úgyhogy most a laboreredményt várom du.-ra lesz kész, remélem nem lesz igaza.Kép

Juc! Marcinak nagyon jól áll a kék szín, igazi kis vagányka azon a képen. Lucára mindig próbálom ráerőltetni a kendőt, mert kislányokon is nagyon tetszik, de ő nem engedi soha, nem tudom nyáron mit fogok a fejére rakni.

Csajok! Ti adtok már a gyerkőcöknek tejet? Luca már 14 hónapos is elmúlt és az orvos még mindig a tápszert javasolja, abból is a hipoallergént, de én már szeretnék neki tejet adni. Azt mondja, hogy 1 éves koráig szopizott, így jobban ki van téve az allergia veszélyének. Ti mit gondoltok?

A hétvégén nem leszünk, megyünk vidékre anyukámékhoz, végre vízszintesben lehetek egész nap már alig várom. Kellemes hétvégét mindenkinek!
Kriszta
kriszta07
 
 


Sziasztok,

Kriszta,
Ákos még mai napig szopizik, de én már adtam neki tehéntejet is kakaóval, meg a krumplipürét is tejjel kavarom ki neki. Nálunk a családban nem volt senkinek tejallergiája, de azért én is megvártam míg betöltötte az 1 évet. 1 év felett pedig megoszlanak a vélemények vannak orvosok, akik szerint nyugodtan lehet adni, mások szerint meg nem.

Juc,
Nagyon jópofa a kép Marciról, tényleg csoda, hogy eltűri a kendőt a nyakán, Ákos az állkendőket is folyton letépi magáról, így fogzáskor, folyton cserélem a blúzokat, mert minden tiszta nyálas lesz.

Fanka,
Panni nagyon ügyes, hogy már egyedül eszik. Én is próbálkoztam, de ha Ákos elé teszem a kaját, abból tutti nem evés lesz, inkább gombócot gyúr, ledobigálja a katonákat a földre, szóval még korai nála Kép.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Kriszta!
Szerintem ez elég bután hangzik, hogy csak azért jobban ki van téve egy gyerek az allergia veszélyének, mert egy éves korig szopott. Marci is szopik, tejallergia gyanús, de most már elkezdhetek tejtermékeket enni, hogy megnézzük, hogyan reagál az anyatejben átmenő tejfehérjére. Mostanában minden kisgyereknél azt javasolják, hogy 3 éves koráig ne igyon tejet. Nekem minden barátnőm ad tejet a gyerekének kb. másfél éves kora óta. Náluk korábban nem merült fel tejallergia gyanú. Viszont ha szorulásos egy Gyerkőc, nem ajánlják a tejet.
Édes lehet Luca a 4 fogával alul Kép.
Jó pihizést hétvégén!

Lego!
Marci sem tűr magán semmit, még evés közben sem Kép.

Eveka

Kép
eveka
 
 


Kriszta
Nagyon szurkolok, hogy ne vesekő legyen!! Azért az nagyon tud fájni Kép. Panni allergiás, így még nem kap tejet. Sztem, egy kicsit túloz az orvosotok. Ha fokozatosan adsz neki egy kis tejet, és nem lesz tőle hasmenés, kiütés, hasfájás, akkor miért ne adhatnál? Azt ajánlják, hogy először tejtermék, majd ha az oké, utána lehet sima tejet is. Ezt a szoptatás dolgot én pont fordítva hallottam: minél tovább szopik, annál védettebb Kép.

Hééééééé, ki rabolta el a tavaszt, meg a napocskát????!!!!

KépKép
fanka
 
 


Halihó!

Kriszta, remélem, már jobban vagy, és nem igazolódott be az orvosod gyanúja!!!

Tej: nekünk az orvos is meg a védőnő is azt mondta, hogy már nyugodtan adjak a gyereknek tejet, de mivel egyelőre a tejallergia-teszt eredményét várjuk, meg visszatértünk a HA-tápra egy másik doki útmutatása szerint, így még egy darabig biztosan nem adok. Kriszta, tejterméket már eszik Luca?

Az osztrák link:

http://www.alm-landhof.at/

Várgesztesi képeket majd este rakok föl.

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Hali

Köszi Juc.Nagyon aranyos vagy.

Ami a tejet illeti Dorkámnak 1 éves kora óta adok,előtte Humana HA-s tápszert kapott,de ugy gondoltam hogy nem kell több táp.Dokim se volt a tej ellen.Semmi problémánk nem volt,először óvatosan kapott 2,8%-os tejet hígítva,csak reggel(éjszaka ne legyen gond),majd este is átálltunk.Most már csak este kap,reggel általában szilárd kajcsit meg gyümilé.tea,néha tej(kakaó,kávé,karamell)

Kriszta szorítok hogy minden ok legyen.Remélem nem lesz gond a veséddel.
Aranyos lehet lánykád a fogakkal.Imént vettem észre hogy felül megrepedt Dorkának is a fogíny,végre itt a 4.fog.Már épp ideje volt.De max 1 hét és kint van az 5. is.HURRÁ!!!!

Majd este belesek

Sziasztok
Vendég
 


Itt van néhány várgesztesi fotó:

Ilyenek a házak kívülről:

Kép


KOnyha:

Kép


Az étterem, háttérben az élményfürdővel:

Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


És néhány kép a fladnitzi (osztrák) szállásról:

Nappali:

Kép


Fürdőszoba:

Kép


Közös reggeliző:

Kép


Közös helyiség:

Kép



Na, de most aztán befejezem a reklámot! Kép

Szép estét!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!

Megérkeztünk Egerből, apu jól van, megmutatta a vasakat és csavarokat amiket kiszedtek a lábából, hágy nem semmi mennyiség volt. Viszont a ANgyikám még mindig fekszik a csigolyaroppanása miatt, de ott voltunk nála 1 órát és nagyon élvezte MArcit, kicsit elfelejtette, hogy mi fáj neki! REmélem gyorsan hat az injekciókúra és talpraáll!

Juc,
elküldtem a kolping visszaigazolást emilben, nagoyn örülök, hogy összejött a dolog.
Szép hely ez a várgesztes is! Na meg az osztrák hely is!!!

TImka,
Ti ia abban az épületben lesztek, hehehe!!!Kép

Kriszta,
jobbulást, remélem nincs nagy gond!!! Várjuk az eredményt!

Győr mellett Lipóton van az orchidea hotel, ott doglozik a sógornőm és az is bababarát, ő vette meg az összes kiságyat, pelenkázót, bilit, ....., szóval oda is mehettek. Időnként van babaúszás is, a kaja nagyon fincsi, a hely is szép, lehet nagyot sétálni a holt Dunaág mellett is, meg hajózni, meg lovaskocsizni, ....

Tej,
nekem azt mondta a dokinéni, hogy halasszam őszre a tej adását, mert addig jobbnak tartja a tápot, főleg a nyári melegben nem megbízhatóak a tejek! Bár eszik már olyan főzeléket amiben van tej, sőt kakót is kapott már, de nem rendszeresen.

Kellemes hétvégét, holnap bevásárlás, vasalás csomagolás, vasárnap utazunk vissza!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Egy friss tábla:

<pre>
Anyuka neve Anyuka kora Lakhely Baba neve Szülés ideje Kórház neve Születéskori méretek 6 hónapos méretek 1 éves méretek Baba kora
Lego ? ? Dorka 2004. 12. 26. ? 2580g 48cm ? ? 14 hónapos és 3 hetes
Rusovszky 29 Budapest Attila 2005. 01. 07. I. Női Klinika 3150g 50cm 8810g 11200g 76cm 14 hónapos és 1 hetes
Kriszta 30 Budapest XXI. Luca 2005. 01. 07. Schöpf-Mérei 3100g 52cm 7100g 68cm 8500g 76cm 14 hónapos és 1 hetes
Andi 32 Pilisvörösvár Miron 2005. 01. 14. Szt.Rókus 3200g 7780g 10000g 74cm 14 hónapos és 0 hetes
Bogacsi 30 Dunakeszi Szonja 2005. 01. 16. Szt.István 3860g 56cm 7590g 68cm 10390g 76cm 14 hónapos és 0 hetes
Bettimama 23 Dunakeszi Dorka 2005. 01. 17. Nyírő 3300g 53cm ? ? 14 hónapos és 0 hetes
Rahel 26 Esztergom Peti 2005. 01. 17. Kaposvár 3200g 54cm 8040g 9200g 79cm 14 hónapos és 0 hetes
Babus 26 Gyöngyös Kristóf 2005. 01. 27. MÁV 2700g 52cm 7960g 66cm 10600g 77cm 13 hónapos és 2 hetes
Nyuszko 29 Marosvásárhely Ákos 2005. 01. 28. Marosvásárhely Megyei Kórház 3550g 55cm 8250g 70cm 10900g 79cm 13 hónapos és 2 hetes
Tamesz 33 Budapest XVII. Marcell 2005. 02. 08. Kistarcsai Kh. 3450g 53cm 7600g 68cm 9590g 78cm 13 hónapos és 1 hetes
Flames 28 Budapest XV. Adri 2005. 02. 10. MÁV 2700g 51cm 7080g 65cm 8320g 73cm 13 hónapos és 1 hetes
Juc 32 Budapest XII. Marci 2005. 02. 18. MÁV 3400g 60cm 7980g 71cm 10280g 80cm 12 hónapos és 4 hetes
Timka 30 Veresegyház Fanni 2005. 03. 04. SOTE II. 3420g 53cm 8200g 13500g 76cm 12 hónapos és 1 hetes
Fanka 28 Budapest XI. Panni 2005. 03. 06. Szt.Imre 3400g 56cm 7710g 70cm ? 12 hónapos és 1 hetes
Eveka 29 Budapest XIV. Marcell 2005. 03. 10. MÁV 3480g 55cm 8550g 67cm ? 12 hónapos és 1 hetes
Mukika 28 Szeged Aliz 2005. 04. 06. Szeged Női Klinika 2260g 44cm 6700g 64cm ? 11 hónapos és 1 hetes
Timurr 24 Kaposvár Maja 2005 .05. 13. Kaposi Mór Megyei Kórház 2600g 49cm ? ? 10 hónapos és 0 hetes </pre>

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon írtam az elmúlt két nap, mert mindig volt vmi intéznivaló telefonon keresztül, amíg Fanni aludt, meg keresgéltem még ezt-azt itt a neten.
Igazából velünk semmi izgi nincs, nyűgös-hisztis a csajka, de végre kijött a 7. foga! Lehet emiatt volt a fosizás, de már javul, szerencsére.

Ma elképesztő mennyiséget evett a gyerekem, még ennyi babakaját egyszerre soha nem evett meg. A Hippből. ha felét megette egy üvegnek, az már szenzáció volt és nagy ritkaság. Viszont ma benyomott több mint egy fél üveg Nestlé Bolognai spagettit, ami ráadásul nagyobb kiszerelésű mint a Hipp. Teljesen lehidaltam a kis éhenkórászon.
Délutaán pedig együtt megettünk egy szilvás Danone-t, mondanom se kell hogy többet evett ő mint én. HOgy lesz-e fosi-mosi majd holnap kiderül. Emellett persze szopi-szopi és szopi, már le se merem mérni! Kép

Hétvégére tök jó időt mondanak, úgyhogy remélem megyünk csavarogni egy kicsit. El szeretnék menni Visegrádra bobozni egyet, de férjem szerint Fanni még kicsit ehhez. Na majd meglássuk, lehet külön-külön csúszunk egy párat.

Tamesz,
mi azt István apartmann részlegben leszünk, ezek szerint Ti is? de jó! Kép
Nem semmi fizetési ütemezésük van!

Na szép estét nektek, látom ma este nincs Bailey's-es dumcsiparty.

Remélem reggel nem kukorékol megint 7.45-kor a lányom, de ha igen rá kell pihennem, úgyhogy jóccakát!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Helló sziasztok!!!

Koraiak vagyunk....
Timka remélem nem kukorékol Fanni.Bár ha a 7.45 kukorékolás,akkor az 5.30 mi????Dorkám ekkor ébredt.KépKép
Nem tudom visszaaltatni,egyszerűen ha kinyitja a szemét nincs tovább....Úgy szeretném ha egyszer 7-fél8ig aludna...Jajj,de szép álom.

Juc
Szuper képekKépKépNem tudom h össze jön-e,de jó lenne valahova kiruccanni Mo-on is.Minden évben Ho már kicsit uncsi.Most jut eszembe kérdeztétek,hogy Dorkával is csak úgy elindultunk???Nos igen.Szállást szinte mindig lehet találni,kint állnak az út szélén és könyörögnek hogy náluk állj meg....Persze mindezt főszezonban.
Tavalyi Lopar...
KépKép
Kép
Vendég
 


Sziasztok,
tej...en meg tiszta tejet, kakaot nem adtam. JOghurt, vagy fozelekbe tejfol, pici tej. Persze sutibe, kiflibe megy a tej. Kicsi tejpep mar volt, a bolti fajta. Hozzaertok szerint mar nyugodtan adhatnam, talan egy-ket honap mulva johet a darakasa, muzlikasa es hasonlok.
Valahol azt hallottam, keteves korig varni kell....jo, ott ahol allergia van.
Persze fokozatosan, figyelve. Neha tul van ez is lihegve.
A gyerek nem ehet tiszta biot, mindentol menteset, mert egyszer ugyis a csaladebol eszik.

Koszi a tippeket a bababarat szallasokra.
Szep napot, este jo megasztarozast, mar aki nezi.
R.
rahel
 
 


Hahó!

Timka, csatlakozom Legohoz, a 7.45 az nem kukorékolás Kép , bárcsak Marci addig aludna!!! Kép Kép Kép Nálunk ma 5.45-kor volt az ébredés, és sajna mostanában ez a jellemző... Kép

Lego, nagyon jók a tengerparti képek, ahogy ücsörög a vízben a kiscsaj... Kép Nagy kedvet kaptam a tengerezéshez!

Mi ma megyünk vissza a gasztrodokihoz kontrollra, remélem, nem lesz semmi gond.

Szép napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Juc, Kriszta
Nekem igenis kukorékolás!!! Kép Az én lányom eddig mindig 10-11 körül kelt fel, kivéve amikor még nagyon picur volt, de kb. 2-3 hónapos kora óta ilyen sokáig alszik! és én is megszoktam ezt!

Viszont, a ma éjszakánk BORZALMAS!!!! volt. 1/2 12 előtt aludt el a lány, és nem tudom mennyi lehetett az idő, amikor elkezdte megint dobálni magát, mintha görcsölne a pocija, meg-meg feszült néha. 4 körül már nagyon untam a dolgot, ekkor bekapcsoltuk a pici korban bevált hajszárítót. No, ennek a búgására elaludtunk mindketten, de fél 6 körül megint felébedt a csendre. Ekkor megint jött a műsor, ha ölben ringattam nem volt jó, ha lefeküdtünk dobálta megint magát. Ekkor átvittem a szobájába, hogy akkor játszunk, ha már nem alszunk, de nagyon álmos volt, és semmi nem érdekelte, csukódott le a kis szeme. Levettem a pelenkáját, és becsavartam egy törölközőbe, hogy ha pisil mégse rám. Fél 7-től fél 9-ig aludtunk még. Azóta nincs semmi gond, reggel bogyózott pár kakit, olyanok voltak komolyan mint a csokis mazsola szemek! Kép
Most sikerült elaltatni és asszem megyek én is mellé pihizni.
Nem tudom mit történt vele, már ez a második éjszakánk hogy így görcsölget a pocija (ha egyáltalán a pocija fáj). Onnan sejtem hogy pocak-baj van, hogy sír-sír, megfeszül és utánna jön egy puki. Akkor megnyugszik egy kicsit, de kezdődik előlről a dolog.
Most vettem neki kapormagolajat, meg a doki néni mondta hogy a Smecta por is jó. Kíváncsi vagyok, de tutira nem adok neki ma anyatejen kívül semmi tejterméket.

Bocs, hoyg itt részletezem a bajunk, de hátha nálatok is volt már hasonló, és tudjátok hogy mit lehet tenni.
ja, két estéje adok neki lefekvés előtt Viburcol kúpot, de ezek szerint ennyit ér...

Csajok, férjem mondta, hogy most van utazáskiállítás, itt mindig szokott lenni nagyon sok hazai pihenőakármi... prosikat érdemes begyűjteni. Sajna rengetegen vannak és gyerkőccel én nem szívesen mennék most ki.

Szép napot nektek!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Korai ébredésről, ha így marad akkor tutira jut nekünk is majd reggeli a májusi Kolpinges hétvégén. Kép Kép

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jónapot!

Korán kelés? Nálunk általában 7-8 között van ébredés, de ma isőre mentünk és nem akart felkelni, így mr kelteni kellett. Tiszta paramama vagyok, mert már három napoja nem húzodozott és görcsölgetett a pocakom és féltem, hogy valami baja van a pocaklakónak, ezért tegnpa este randit beszéltünk meg ma 8-ra a dkoival Nagyon rendes volt, hogy bejött, de minden renben. Ketteske már úszkált, dobog a szivecskéje és már 21mm. SZóval jól van, vsz. elmúlt a görcsölgetős korszak, de erre már nem emélkeztem Marciról, hogy mikor volt.

Na bevásároltunk, majd lemosattuk a kocsit, persze azóta már esik!Kép
Na megyek, mert apa kimegy, majd még jövök, csak MArci kiabál ha nincs lent vele valaki!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Tamesz, jó, hogy minden rendben van Ketteskével!!! Kép Én nem emlékszem semmilyen görcsölgetésre, húzódásra az első trimeszterből... Kép Igaz, későbbről se... Kép Amikor én görcsölgettem, az már a szülés volt... Kép

Mi meg a gasztronyanyánál voltunk, úgy tűnik, szerencsére nincs semmilyen allergiája Marcinak Kép , viszont alacsony az immunglobulinszintje Kép , ettől kap el olyan könnyen mindenféle betegséget... Kép De nem mondta a néni, hogy ezzel kellene vmit csinálni, ill. annyit, hogy majd idővel jobb lesz, addig meg gyakran lesz taknyos és hasmenős... Kép Valaki más már hallott erről az immunglobulinról???

Alvás: nálunk most nappal 1-et alszik Marci, mióta itt benn rostokolunk, igaz, az 3 órás. Reggel viszont 6 körül fölkel, és nem akar visszaaludni, pedig 9 körül rakjuk le. Próbáljam meg még később fektetni? Így pl. ma együtt nézhetjük a megasztárt... Kép Kép Kép

Sziasztok, jó tévézést estére! Azért a szünetben írjatok! Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc

Megadnád ennek a gasztronyanyának az elérhetőségét?
Gondolkodom, hogy elviszem én is valami ilyesmihez Mazsikát, hátha megtudok valamit ami ennek a nehezen pukizós állapotnak a hátterében van. "csak" vért vettek Marcitól, meg vizeletet kellett vinni?
Most alszik a jómadár, Megasztárt vesszük videóra, mert nem merem itthagyni fent az emeleten egyedül. Bezárni nem akarom a szobába, ha pedig nyitva marad az ajtó van úgy hogy tök csendbe kijön, elkerítő pedig még nincs a lépcsőnél.
Lehet kipróbálom és a neten nézem. Kép

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


SziasztokKép

Tamesz
Én sem emlékszem pocigörcsölésre az első időkbőlKép, de azért jó, hogy te is megnyugodtál, éshogy tényleg nincs semmi bajKép
És mit illetve kit szeretnétek? Kislányt vagy kispasit? Persze tudom, lényeg, hogy egészséges legyen, de most ettől eltekintve? És hogy fogják hívni? Vagy ez még korai?


Még feldobok néhány képet, nehogy megfeledkezzetek jóképű kispasimrólKép:

KépKépKép

Kép Kép

Kép

Na de azért néha ő is kidőlKép
Ezt a képet apája csinálta még a múltkor, amikor 1 órácskára kettesben hagytam őket. Ez lett az eredményeKép (és még 2 és fél óra alvás), ezekután higgye el nekem valaki, hogy ezt a gyereket alig lehet bealtatni és akkor sem alszik 30 percnél többet:
Kép

Ez pedig ma délben készült, ebéd után egyszerűen fogta magát és beájultKép (na de azt azért tudni kell, hogy hajnali fél 6 óta pörgött ezerrel, ez a kép pedig délben készült):
Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Ma PAnni 8.10ig aludt, én előbb keltem, ilyen sem volt mégKép. Általában 7 körül már fent van. Mi alig voltunk ma itthon, vendégeskedtünk apóséknál, aztán pincét pakoltunk. Eléggé elfáradtam, remélem nem alszom el a Megasztár végét Kép.
Délelőtt Panni egyszer csak elkezdte tologatni az étkezőnél levő széket állva, ment ide-oda, tök aranyos volt, szóval már menni is tud!!!

Lego
Nagyon cuki a kicsi lány a tengerparton! Mi tavaly nem mertünk neki vágni, de idén tuti lesz tengere nyaralás!

Timka
Nem tudom, mi lehetett kicsi Fannival, nálunk ilyen csak az első 3 hónapban volt. KAmilla teát próbáltad? Hátha segít Kép.

Tamesz
Már dobog a szivecskéje?? Olyan megható Kép Kép Kép. Kocsiról jut eszembe: a férjem tegnap mosatta, ma pedig úgy végigf*sta valamilyen griffmadár a motorháztetőt, hogy alig látszik a kocsi színe Kép! Hát, így jártunk...

Juc
Úgy tűnik egyelőre, hogy jó a hétfő, de még holnap pontosítsuk Kép. Én még nem hallottam erről az immun..izé..szintről. Nem mondta, mitől van? Az minden estre nagyon jó hír, hogy nem allergiás Kép!!

Jajj, kezdődik a megasztár! Csak ne ilyen béna dalokat énekelnének ma...

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok, megacsajok! Kép

Babus, nagyon jóképű Kristóf!!! Kép Kép Kép És ahogy ki van dőlve, az csúcs!!! Kép

Timka, majd írok mailt a dokiról! Először persze csak egy beszélgetés meg sima vizsgálat van,nem biztos, hogy kell vérvétel meg vizeletvizsgálat.

Magdi ma is szuper volt!!! Kép Még Marci is megtapsolta, pedig eddig nem volt szokása a tévének tapsizni...

További jó szórakozást!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Babanet és Megasztár egy helyen a szgépen! Nagyon tuti!
Fanni még midig alszik, mi lesz itt éjszaka? Kép

Hú, a Magdi most is nagyon jó volt!
Na felébredt a Manó!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Hahó, újabb szünet... Kép

Timka, hú de jó neked, Babanet és Megasztár, dupla élvezet!!! Kép Kép Fanni egyébként hogy van? vagy ez a pukidolog csak éjszaka jön elő?

Még megvárjuk a Tankcsapda-számot, aztán (reményeim szerint Kép ) gyorsan lefektetem Marcit (férjem kimenőn van...), és akkor a végét megint látom.

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Csajok, én Póka Angéla rajongó lettem!!! Annnyira jó volt!!

KépKép
fanka
 
 


Fanka, Angéla nekem is nagyon bejön, de azért még Magdi a csúcstartó! Kép MOndjuk kettejükkel egy döntő??? Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!

Na végre részleteket láttam én is a megasztárból, a Magdi szeintem is nagyon jó volt, de vannak gyengék is, pl. a fonott fejű fickó!!!

Persze közben kivasaltam az elmúlt két hét termését, reggel már "csak" csomagolnom kell, kicsit hulla vagyok, nem vagyok hozzá szokva, hogy ennyitől kidőlök, de remélem majd javul a helyzet és strapabíróbb leszek!

Babus,
nagyon jók a képek, gyönyörű a csemete, nem semmi hogy ki tud dőlni, ez azért nálunk ritka.
Hogy mit szeretnénk? Ha lehetne választani akkor lányt, de ha fiú lesz akkor is nagyon fogunk neki örülni, akkor majd a . lesz lány!Kép Remélem pár hét múlva megtudjuk, hogy mi lesz, Marcinál a 14. héten már láttuk a 4D-n a kukacot. Név még nincs, még nem is volt időnk vele foglalkozni. Viszont a hasam elkezdett nőni, ami azért dúrva, mert Marcival csak a 13. héten vették észre rajtam, most pedig már látszik, ha nem bő cucc van rajtam. Persze alapból is dagadt vagyok!Kép

Juc,
örülök, hogy minden ok Marcival, azért megnyugodtál kicsit?

Fanka,
kocsi, az enyém szeptember óta nem volt lemosva, majd itthon, ha végre kitavaszodik sk., kis MArci segítséggel!!!
Egyébként igen, amikor a 6. héten voltunk, már akkor is látszott egy kicsi pulzálás, de hétfőn és ma is már rendesen dobogott, tényleg annyira jó látvány.

Timka,
valami rácsot sürgősen szerezzetek be, mert Marci is szép csendben szokott osonni, de én fent hagyom egyedül aludni, mert még nem tud kijönni a kiságyból, de ez lehet, hogy már csak hetek kérdése, mert iszonyatosan erős és húzza fel magát a rácson.

Ma nagyot sétálunk az utcában és a kertben, már minden szomszéd jönne ki kertészkedni, de még hideg van. Viszont két hét múlva jövünk és akkor megint maradok MArcival egy hétre, és akkor már tavasz lesz, megrendeltem, mert kertészkedni akarok!!!Kép

Szép álmokat, majd reggel még benézek, kint sajna már nem lóghatok a neten, de majd jelentkezek!!!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Tamesz, jó utat, nagyon vigyázzatok magatokra! Kép

Nagyon remélem, hogy holnapra tényleg kisüt a nap (azt mondják), és lesz egy kis tavasz-fíling!!! Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Tamesz!
Óvatosan a kertészkedéssel Kép! Én Marcival a 12. hétig görcsölgettem és kb. eddig voltam minden reggel és délután nagyon fáradt is. Aztán mindkettő elmúlt. Szívdobogás Kép! Soha ne felejtem el, amikor először láttam dobogni Marci szívét 6 hetesen. Jaj, de jó Nektek!!!

Juc!
Örülök, hogy nem allergiás Marci! Nálunk most kezdődik a próbálkozás. Először én eszem tejtermékeket (napi max. 1 joghurt) s meglátjuk, hogy erre mi lesz a reakció. Ha semmi, akkor növeljük az adagomat és lassan halat is ehetek. 9 hónap után tegnap ettem először joghurtot. Mit mondjak, mennyei volt Kép. Azért már a hal után is borzasztóan vágyakozom... Ma sajna már hígabb volt Marci kakija, de se zöld szín, se vérfolt nem volt még. Jó lenne, ha véget érne már ez a nulldiéta és marci is kóstólhatna egy kis sajtot, vajas kenyeret!

Végre én is láttam a Megasztárból részleteket, bár sajna nem mindenkit. Nekem leginkább a Magdi tetszett. Hihetetlen jó hangja van és nagyon természetes. Remélem Õ nyer majd!

Babus!
Nem semmi Kristóf! Nagyon édes és borzasztó helyes. Marci 2x aludt el eddig a hintában, de ő inkább pörögne reggelig, minthogy elaludjon altatás nélkül Kép. Kristóf a férjeddel volt kettesben 1 óra hosszat? Ezek szerint javult a helyzet. Ennek nagyon örülök. Így is nehéz lehet kibírni az egésznapos pörgést. Kristóf meggyógyult teljesen?

Korai kelés: nálunk mostanában 7-1/2 8-kor van ébredés. Nekem a 7 is korai, nem ilyen borzalmas időpontok, mint 1/2 6- 3/4 6, amiket írtatok. Brrrrr. Inkább szopizzon Marcipán éjjel max. 3-szor (csak ne 5-ször)és aludjon 1/2 8-ig.

Jó éjt Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok!!
Én is itt voltam este,de annyít irtatok hogy nem volt elég egy reklám a Megasztár alatt,hogy elolvassalak titeket,ugyhogy feladtam!!Nem semmit termeltetek!!Sztem is a Magdi volt a legjobb,szurkoljunk eggyütt neki!!!KépKépKép
Tamesz jelentem,hogy nekem is voltak görcseím a második terhességemnél és én is többször mentem el a dokihoz ugy be voltam ilyedve!!Nekem azt mondta,hogy az első szülés utáni kis sebek görcsölhetnek,merthogy ugyanugy kezdödik minden ugyanott és azért van ez!!Bár mondjuk én császáros voltam,ugyhogy nem tudom rád ez vonatkozik e!!És tényleg amikor Míront szültem mondta ís ,hogy csúnya voltam belül varrva és azt ki is vágták!!Meg kivül is csunya volt ugyhogy ott ís helyretettek!!KépKépKépTöbbet már nem fognak!!KépKépMondjuk ő nem is javasolja a harmadik császárt,mert szerinte korán befektetne,hogy figyelhessen!!KépKépIgy ís parázott szűlés után ki ne nyíljon megint a sebem ugy mint Kíránál!!
Babus!!
Tényleg nagyon ées Kristof!!Olyan huncut szemei vannak!!
Korai kelés nálunk is van csatlakozom Juchoz mi is 5.30-5.45 körül ébredünk!!Mármint én alig bírok,de miután 10 percet ugrál a fejemen feladom és kikecmergek az ágybol!!KépKépKép
Tamesz!!
Jó utat nektek!!
Itt ragyogo napsütés van és még meleg is!!Délután megyünk gokartozni megint és most éppen azon filozunk ne buszozzunk e inkább!!Azt élvezik a gyerekek is ,és még sétálnánk is ja és persze benzint is sporolnánk!!KépKép
Hát majd meglátjuk!!KépKép
Dobok be én is pár képet!!
Szép napot mindenkinek!!

KépKíra fésülkődő asztala nagy sláger mostanába!!És ugyanazokat csínálja mint Kíra!!(fésülködik,keni az arcát,és rázza a nem létező hosszu szőke haját!!KépKépKép)

KépAnyájátol sajna legtöbbször ezt látja!!KépKépKép

KépEttöl a mosolytol szoktam elgyengülni,főleg amikor puszi is jár hozzá!!
Hát ennyí!!
ANDI
Vendég
 


Andi
Ugyanez van nálunk is, Kristóf ébredés után egyből mászik át a fejemen, hiába könyörgök, hogy csak még 5 perc, de nincs kegyelemKép
Miron nagyon édiKép

Eveka
Kérdésed pont aktuális.
mára Kristóf 4-szerre is elkapta a náthát. Ezzel világrekord felállítására készülünk, február eleje óta egyhuzamban betegeskedünk, mindegyik alkalommal min. másfél hétig beteg, 1-2 napig utána jól van, aztán kezdődik előlről minden.
Most már nagyon reménykedtem benne, hogy végleg vége, már mindhárman kikúrálódóban voltunk, erre ma éjszaka újra előlről kezdődött minden. (én is aludtam 3 órát)
Piszkosul elegem van már ebből az állandó betegeskedésből, nem alvásból, dokinénihez járásból, gyógyszerekből, orrszívásból és abból, hogy az elmúlt másfél hónapban kb. 3-szor voltunk kint sétálni.
És mi a garancia, hogy nem kapja majd el ötödszörre, hatodszorra, hetedszerre, most már akkor egész életünkben ez lesz? Kristóf visszefertőz engem, mi ketten Apucit, ő vissza az éppen gyógyuló Kristófot, ő megint engem, mi megint Apát, ő megint Kristófot...
Pedig már agyba főbe tömjük magunkat vitaminnal, homeós cuccokkal, kétóránként szellőztetek, aki épp beteg, az nem fürdeti Kristófot, nem visszük társaságba, ennél jobban, már hova vigyázzunk?
Nagyik se tudnak jönni, mert anyósomék egyrészt betegek, másrészt Tunéziában süttetik magukat. Én anyukám pedig szintén iszonyat náthás.
Tiszta kész vagyok már. Éjszaka már itt bőgtem. Nem hiszem el, hogy megint minden, negyedszerre is kezdődik előlről. Ráadásul ha Kristóf beteg, folyton hány. Hány a köhögéstől, hány, mert nem tud aludni, hány minden kajától, már az egész lakásunk egy nagy hányás.
itt jön a szép idő, mi meg itt rohadunk bent egész nap.Annyira elegem van már.
Persze tudom, Manónak se élvezet betegnek lenni, sajnálom is rendesen, de engem ki sajnál?
Apucim tegnap este elment egy hatvani haverjához, ott aludt nálunk, ma meg mentek Pestre egy számítógépes játék találkozójára, késő este jön majd csak haza. Holnaptól dolgozik. Nekem ki segít?! Kajánk sincs itthon, de hogy én főzni nem fogok, az tuti biztos, inkább éhenhalok. Nem hiába sikerült 68-ról 55kg-ra fogynom.
Bocsi, hogy csak panaszkodni járok ide.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors kedélyjavító kép Kép , majd este jövök.

Juc

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


SZiasztok!

Jelentem végig tavaszban jöttünk, gyönyörű idő volt, megint megálltunk Szántódon ebédelni, nagyon fincsi volt!
Itt kint 10 fok van, a parkok tele emberrel, remélem most már így is marad. Ami feltűnt, hogy nálunk a kertben még sárga a fű, de itt már friss zöld, annyira szép!!!!

Babus,
fel a fejjel, egyszer tényleg jön a tavasz és elmúlik az összes takonykór, kitartás!!!! Esti és éjszakai műszakba pedig fogd be apát!!!!

Andi, EVeka,
köszi a megnyugatatást, akkor nem csak én vagyok ilyen parázós!!!Kép De tegnap jó volt újra látni és most teljesen nyugis vagyok, végül is most már a 10. hetet tapossuk!

Juc,
a boci nagyon tetszik MArcinak!!! mondja neki, hogy búúúúúú!Kép

Éhezik a gyermek, mennem kell!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Halihó!

Tamesz, örülök, hogy szép időtök van, azért ide is küldjél belőle! Kép Azt mondják, jön a tavaszi felmelegedés, de borús idővel...

Fanka, ha holnap még ilyen gyönyörűen süt a nap, egy MOM körüli séta? Kép Hogy álltok a csomagolással, készülődéssel?

Babus, megértelek, szegény kismanó! Kép Meg neked is tényleg nehéz lehet hetekig aggódni, beteg gyereket ápolni, nem kimozdulni... Kép Marci most kétszer volt beteg egymás után (egy hasmenős, egy köhögős), hát a másodiknál én is el voltam keseredve... De én is csak remélni tudom, hogy mindjárt itt a tavasz, és akkor elmúlnak ezek a csúnya takonykórok és egyebek! Addig még kitartás! Kép

Köszi az örüléseket Kép Marci allergiátlansága miatt! Kép Persze én is megkönnyebültem, meg azért már láttam, hogy amióta visszaálltunk a HA tápra, meg nem adtam neki gyümilevet, azóta rendeződtek a kakaügyek. Kép Ja, tejügyben azt mondta a dokinéni, hogy bizt. kedv. 2 éves koráig (!!!) igya a HA tápot, és akkor próbáljunk meg átállni... Engem most ez az immunglobulin izgat egy kicsit (a neten sem találtam róla szinte semmit), de remélem, ez csak annak a szinonímája, hogy még egy kicsit gyenge az immunrendszere, és ez javulni fog. Kép

Andi, helyesek a képek! Milyen volt a gokartozás?

Szép estét!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Tamesz, mail ment! Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc
Az az igazság, hogy sehogy sem állok, most száradnak a ruhák, így holnapra marad a vasalás (?), csomagolás, meg kell venni még pár dolgot. Délután meg a szüleimhez visszük megőrzésre a cicánkat, ott leszünk egy darabig. Szóval, sajna nem megyünk Kép.
Az immunglobulinról ezt találtam itt a babaneten, bár biztos te is láttad már:
http://www.babanet.hu/faq/gybeteg24.php

Ma egész délután mászkáltunk, nagyon jó volt kint!! Teljesen újjászülettem Kép. Az utóbbi két napon Panni mindössze 1-1 órát aludt délután. Viszont: ma 10ig nyomta az ágyat reggel, az apja mellett, közön párnán durmoltak Kép

Babus
Sajnálom, ami nálatok van Kép. Eszembe jutott, nem lehet, hogy Kristóf is hasonló okból beteg ilyen sűrűn, mint Juc Marcikája? Irtó rossz lehet ennyit a lakásban, és főleg, hogy nem nagyon van segítséged! Nagyon szorítok, hogy kilábaljatok ezekből a nyavalyákból!!! És nem baj, hogy panaszkodsz, megértünk Kép. Fel a fejjel!!

Andi
Nagyon édes Mirón! Jó volt a gokart?

Megyek, mindjárt Twin Peaks! Nézitek?

KépKép
fanka
 
 


Szép tavaszi reggelt! Kép

Fanka, kár, hogy nem lesz MOM-ozás Kép , na de akkor majd ha hazajöttök, akkor élménybeszámolós talit kérek! Kép

Köszi az immunizé-infókat, én is olvastam, meg még 1-2 oldalt a neten, de nem mindig elég világos, nem tudom, mennyire kell aggódnom... Kép Majd még megkérdezem a házidoktronéninket.

Timka, gasztro-mail ment Kép

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Verőfényes jóreggelt otthoniak!!!!

Itt ragyog a nap, ma megyünk csavarogni Mazsolával, bármég mindig alszik, ilyen nem is emlékeszem mikor volt, úgy tűnik kifáradt az utazásban!

Juc,
megnézem a DM-ben a cuccost, a héten megyek csavarogni, mert vennem kell egy átmeneti nagoyn kényelmes cipőt, mert még mindig a bundát télit hordom és 10 fokban ez már ciki!Kép

Andi,
elfelejtettem tegnap írni, hogy nagyon jók a képek, látom ezek a fiúk nagyon szeretnek takarítani, csak ez maradjon meg kamaszkorukra is!Kép

Fanka,
jó utat nektek és kellemes pihizést, fotókat kérünk majd, szép időtök lesz!!!!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!!
Nálunk is super az idő,bár csak két napra mondtak ilyet,ugyhogy jol kihasználjuk mi is!!Miron még mindig taknyos de már nem érdekel,szívom az orrát aztán gyerünk kifelé!!Nagyon élvezi!!Tegnap a barátnőmmel voltunk kinn az utcán 5 gyerekkel,hát mit ne mondjak nem volt nagy élmény!!KépAz eggyík jobbra a másik balra szaladt,mármint a két fiu,a csajok meg bicikliztek rolleroztak,és persze a kocsík ezzerel száguldoztak az utcába!!KépDe ők élveztek egy merő mocsok volt mindkét fiu,mert ugye ők azért akartak a lányok után szaladgálni de nem mindig volt síkeres a hadművelet!!Ja mi meg persze két szót nem tudtunk közbe beszélni,ugyhogy most jol kipletyíztük magunkat telefonon!!KépMég szerencse,hogy favorit NON-STOPUNK van!!
Tényleg Juc ti már átáltatok arra???Jobb!!!KépKépEgésznap lehet dumcsízni!!Nincs csucsídő!!KépKépKép
Tamesz!!
Írigykedem,jo nektek,hogy megint elvagytok!!Vásárlás???Gyerekestül???Míronnal max ide a sarki abc-be ugrom el,ugyanis szaladgál össze vissza és mindent lepakol!!Pedig rám is férne egy kis ruhatár frissités!!Bár ezzel várok még egy kicsít,mert elöbb le kéne fogynom,ugy 5 kilot!Talán majd most napsütésbe jobb kedvel indulok neki a fogyínak!!KépKépKép
Mi már egyáltalán nem eszünk tápit,csak tejet a bolti dobozos PARMALATOT kéket!!KépHála ístennek semmi baja!!
A gokartozás jo volt,de sajna most olyan sokan összegyültünk,hogy igy a sok embertöl nem láttam jol át a terepet és futkostam mindig,hogy hol a Míron mert más esetbe elvan ám ő ott engedve és megy össze-vissza csakhát tegnap tul sokan voltunk és féltem,hogy beszalad a pályára!!De azért jó volt,márcsak a kimozdulás miatt ís!!
Most mennem kell vasalni,mert ebéd után indulunk Kíráért az oviba!!
Szép napsűtéses napot mindenkinek!!
JObbulást a betegeknek!!Nekem is!!KépKépKép
ANDIKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Juc, köszi a mait, megérkezett. Most úgy tűnik rendeződött a dolog, adtam neki két napig Smectát is a Normaflore mellé és most tök jó kemény kakija van. Szerintem a sült gesztenyét nem bírhatta vagy valami kaját, vagy a Viburcol kúpot. Már két estéje inkább egy kis Panadolt kap éjszakára és semmi gond nincs. Igaz ma is már fél 8-kor fent kukorékolt, de nem panaszkodom, mert tudom ez nekem luxus hozzátok képest!

Tegnap kényezetttem egy kicsit magam, voltam egy órás Thai masszázson a DP-ban. Nagyon jó volt, teljesen felfrissültem. Voltunk venni Mazsinak cipőt is, így mostmár le tudom pakolni és járkál mellettem. Eddig egy szandink volt itthon, de azt utálta. Úgy tűnik ez a zárt cipő nem zavarja, igaz mikor rá adtuk nem akart megmoccanni, de a boltból már cipővel sétáltunk ki és baromira élvezte hogy ő most sétál a plázában még a kezünket is megfogta. Tisztára elérzékenyültem, ahogy lenéztem a kezünket fogó, köztünk tipegő apróságra!
Úgyhogy mi a tegnapi napsütéses, jóidős napot plázában töltöttük!

Ezerrel beindulnak majd itt a dolgok nálunk: csináli kell a kertet, kerítést, kutat kell furatni, kocsibeállót azuram autójának,kinti teraszokat burkolni, árnyékolót felszereltetni....
Jajj, mire adtam a fejem amikor családi hézba költöztünk! De tök jó lesz majd nyáron kint lenni, nagyon várom már.

Mindenkinek nagyon szép napot!

Éhen halok, úgyhogy megyek kifosztom a hűtőt!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?