Új privát üzeneted érkezett!

Delice én a miskolci városiba szültem.

levianyu
 
 


Marta!
Isten hozott!
Az en lanyom 15 honapos, o is Angelika.
Merre laktok?

Cat, Feketemaris
A testverbabakocsi Noszvajon van, Bogacs mellett.
Keveset hasznalt, 60ezer volt, de felar alatt eladjak, ahogy megegyeztek. Ha kell tovabbi info, irjatok.

Bea
Nektek mikor jon a cipo?

A doktorneni azt mondta, hogy az 1 hettel ezelotti oltas hatasa lehet a laz, mert semmifele mas tunet (orrfolyas, kohoges stb.) nincs.

Ancsi
Nem josztok MM-re?

Dodus
Igy is kell, haziasra nevelni a fiukat!!! Tunderi a fiad!

Angelika
angelika27
 
 


Angelika27 Avason lakunk még egy évig. Télleg van valaki az Avasról rajtam kívül? Na megyek vacsi van.

levianyu
 
 

 
 

Sziasztok régen jártam már erre.Jön a kislányom foga igy nagyon nyügös.Mi az az MM ha megkérdezhetem.Csatlakozhatom én is hozzátok.Ahogy olvaslak benneteket ti személyesen is ismeritek egymást én is meg szeretnélek benneteket ismerni.Én is az Avason lakom.Brigi
tyukanyo26
 
 


SziasztokKép

Beni krupposKép Ma már muszáj volt elővenni a Rectodelt kúpot, már egy jó ideje itt van a fiókban, csak próbáltam húzni minél tovább a beadását. De a mai éjszaka után már muszáj volt.

MártaKép
Levente mikor született? Mert nekem is van egy 10 hónapos lánykám, ő 05.03.-án született, meg van egy 3 éves BenimKép
Mindjárt felteszek egy táblázatot és akkor abból látod, hogy ki hol lakik, mennyi idős gyerkőce van, stb. Ha szeretnétek ti is belekerülni írj nekem egy privit az adataiddal.

TyukanyoKép
MM: Mazsola Muzsika, itt találsz róla egy kis infót: http://mazsolamuzsika.uw.hu

LányokKép
Jön a jóidőKép, kéne egy nagytalit szervezni, mit szóltok hozzá?

Puszi mindenkinek, Janka

panka
 
 


És akkor a táblázat:
Lehet, hogy nincs benne mindenki az újak közül, elnézést, de nem nagyon volt most időm fogalalkozni vele.
Kép
Kép
P.

panka
 
 


Sziasztok.
Csak gyors bekukk,mert fürcsi lesz.

Levianyu.
Üdv itt közöttünk.Nekem 11-én múlt 6hós a kislányom,Melittának hivják és a Győri kapuban lakunk.

Angelika.
LázKép
Nem kicsi még Meli az MM-hez?Ti mikor jártok és mit csináltok ott?Hol is van ez pontosan?

ancsi26
 
 


Panka.
KruppKépJobbulást!!
Én kimaradtam a táblázatbólKép

IGEN-IGEN!!!Szervezzünk majd talit!Tök jó lenne!!KépKép

ancsi26
 
 


Most fürdetés van de este még benézek.Ja és kérhetem a táblázatba a felvételem:-))). A hangulat jeleket hogy kell illetve honnan lehet beszúrni?
Yamaha zeneiskolában van 4 hónapos kortól MM.

levianyu
 
 


Sziasztok!Köszi az infot.A Yamaha zeneiskola hol található oda akárki mehet.Nekem 6 hónapos a kislányom 2005.09.30-án született.Levianyu ti hol laktok az Avason.Engem is betenétek a táblázatba.Majd teszek fel képet a kislányomról.Nóra/2005.09.30./Diósgyőri Kórház/Dr Peleskei László.Majd még késöbb benézek.Brigi
tyukanyo26
 
 


PankaKép
Jobbulást Beninek! Az ugatós köhögést, amikor írtad, egyből a krupp ugrott be nekem, volt benne részünk...Kép De ezek szerint megússzátok kórház nélkül, ugye? Nekünk be kellett menni, 3 napot volt bent Veronika. Most kap ab-ot?

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia LevianyuKép

Az én kislányom Hanna, de sokszor Giginek emlegetem. 9 és fél hónapos, nemrég kezdett el totyogni, éppen ma vettem neki bentre egy szandált, mert mindkét nagyszülőknél a pince miatt hideg a padló és nem lehet zokniban.
Üdv közöttünk és majd várjuk a képeketKép

Panka!
Remélem már jobban vagytok! Egy nagy taliban mi is benne vagyunk!

pusz

Fény
fény
 
 


Sziasztok!
Panka!
Jobbulást nektek Kép
Levianyu üdv neked is Kép

Én is az avason lakom Kép az avasi gimi mögött Kép
Angelika!
Nem tudom mikor jön a cipi,még most kezdik el csinálni,talán 30-át mondott Boró?Azt hiszem de nem bizti Kép
Lányok az üdülési csekket igényelte vki?
pusz bea

bea
beatron
 
 


Kép
tyukanyo26
 
 


Pankaaaaaaaaaaaaaaaa!
Most nézem a táblicskut hát én még csak 28 éves vagyok Kép
bea

bea
beatron
 
 


Szia Levianyu! Jobbulást! Mi benne vagyunk a táblázatban.Kisebbek és nagyobbak vagyunk korban tőletek.

Panka!
Jobbulást! Sajnálom Benit! Bence a múlt évben kórházban is feküdt kruppal.Nálunk is van mindenféle kegyszer arra az esetre ha gond lenne. Még inhalálónk is van sajnos...Ha már ködös az idő vagy folyik az orra már nem alszom nyugodtan éjszaka.Nála egyik pillanatról a másikra jelenkezik, semmi komolyabb előjele nincs.
Delice! Nézegettem a honlapod és nagyon tetszett. A képekbe is bekukkantottam és nagyon aranyosak vagytok. Egy csomó időt eltöltöttem ott..../pedig tanulni is kellene.../

Jó sokan vagyunk már itt a táblázat szerint!

Kellemes hétvégét minden kismamának, anyukának és a gyerkőcöknek!!!/no + az apukáknak!
csacska
 
 


SziasztokKép

A táblázathoz mailben küldjétek már át az adatokat, kösziKép

AncsiKép
Ne haragudj, hogy nem tettelek bele, átküldenéd még1× az adataitokat?
MM: (igaz, hogy nem engem kérdeztélKép) 6 hónapos kortól lehet menni, több helyszín is van. A belvárosban hétfőn van 9.45-től. Molli kb. 4 hónapos volt mikor újra elkezdtük, és olyan 6 hós kora körül már kezdte élvezni. Neked is ajánlom az oldalukat: http://mazsolamuzsika.uw.hu itt az MM varázslat alatt megtalálod, hogy milyen egy foglalkozás.

MártaKép
Ez a Yamaha zeneiskolás MM nem ugyanaz amire itt többen is járunk. Ezt a Mazsola Muzsika Egyesület szervezi, már több mint 2 éve van Mc-on.

BrigiKép
A Yamaha zeneiskola a Győri kapuban az ifjúsági házban működik, de szerintem elég drága hely.

DittaKép
Sajna már volt Beninek 2× ugató köhögéses éjszakája, de akkor még megúsztuk egy kis hideg levegővel. Szerencsére kórházba nem kellett menni. Bár éjszaka megállt egy pillanatra a szívem mikor elkezdett köhögni és a sötétben hirtelen úgy láttam, hogy lila a szája, gyorsan villany fel, de szerencsére piros voltKép Igen, kapott ab-t, supraxot. Még most várom a 11 órát, mert akkor kell még neki egy Rectodelt kúpot bedugni.
És Veronika már kinőtte?

FényKép
Még nagyiztok? Vagy már itthon vagytok? Hétfőn jöttök MM-re?

BeaKép
Én igényeltem üdülési csekket. Febr. közepén sikerült beadni, remélem jut még belőle, mert akkor mennénk máj-ban 1 hétre SzolnokraKép
Bocsi, nem akartalak öregíteni, nem tudom, hogy honnan jött oda a 31Kép

CsacskaKép
Hát nagyon remélem, hogy megússzuk kórház nélkül.

TaliKép
Akkor mikor legyen? Április elején valamelyik hétvége?

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 



Sziasztok!
Megint egy "fényes" éjszaka áll mögöttünk. (is)Most meg alszik a kis bitangom!
Tegnapelőtt éjszaka már forgott velem a lakás, úgy megijedtem.

Panka!
Szegény Beni! Kép Jobbulást neki.Szorítunk, hogy kórház nélkül megússzátok! Én is mindig féltem a krupptól.Az oltási rendet megnéztem, hát nem tudom akkor hogy lesz. A dokink azt mondta nincs 3 évesen, meg régebben kaptam egy oltási rendet abba sincs benne, hát majd elválik.
A tali jó ötlet. Kép


Tyúkanyó! (Brigi)
Aranyos a kislányod. Kép
Az én harmadik gyermekem Roland 2005.09.22.-én született, majdnem egyidősek. Mi is az Avason lakunk a Coop mögött.Ti merre?

Levianyu!
Üdv. Jobban van már Levi? Nekem 3 gyermekem van két csajszi és egy kisfiú (8év, 2,5év és 6hó)

Angelika!
Köszi. Engem továbbra is érdekelne a kocsi.Írok majd mailt jó?

Mennem is kell, ez a kis huncut már itt van az ölemben (Roli).
Jó hétvégét mindenkinek.

cat

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


egy viszonylag friss kép
Kép

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


cat édesek a gyerkőceid Kép
bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk!

Panka!
Remélem már jobban vagytokKép! Én is akartam kérni üdülési csekket, de Gerdának nincs még adókártyája. Eddig meg nem volt időm elmenni. Akkor már nem is érdemes beadni?

Márta!
Üdv ittKép!

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Bea
Már sokkal jobban vagyunk, ha tökéletes, megyünk hétfőn, és remélem nem hagyom itthon a fürdőrucit. Biuci hány kg most?
Szép a cipőcske! Hanyasban rendelted? Ugye ez a first-step Kép legalábbis annak néz ki Kép
Jó Neked van időd palacsintát sütni. Pedig Rebeka is úgy szereti, de örülök, ha egy-egy muffint megsütök ...

Panka
Hogy vagytok??
Tali jó ötlet – hol? Mikor? Egyeztessünk időpontot, ami minél többünknek jó Kép
(Nekem Rebeka általában fél 2-től alszik - kb 2 órát, nekünk vagy előtte, vagy utána jó)

Fény
Tényleg, már itthon vagytok?

Cat
Irtó édesek a gyerkőcök Kép

Ági

Kép

delice
 
 


Sziasztok.Szia Cat mi az Avason a Profi háta mögött lakunk.Nagyon szépek a gyerekeid.Az enyém elég nyügös egész nap.Este is nagyon keveset aludt.Brigi
tyukanyo26
 
 


CAt
Akkor varom a privit.
Olvastad, hogy Noszvajon van a kocsi? Varom a mailedet, es akkor megbeszeljuk a reszleteket.
En is szeretnek 3 babot!!! Annyira szepek egyutt!

BEa
Majd irdd mar le legyszi, hol van az a jo turi.

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!

Szia levianyu! Kép
Nekem 3 éves a kisfiam, Marcell. Mi sajnos nem úsztuk meg a koraszülött osztályt, mert Marci 27 hétre született. Szerencsére minden oké vele.
Megnéztem a cipős oldalt, amit írtál és tetszik az oldal. Lehet hogy majd kipróbáljuk, mert ugyan most vettem cipőt, de szandi is kell.

Cat
Aranyosak a gyerkőcök, gondolom nem unatkozol mellettük. Kép

Beatron
Nagyon jól néz ki a kiscipő! Úgy irígylem ilyenkor akinek kislánya van, nekik olyan nagy a választék mindenből. Fiúknak meg egykaptafára megy minden.

Ritáról tudtok valamit? Megszületett a babája?

Panka
Hogy vagytok?Beni jobban van?
Vendég
 


Sziasztok!
Teganap estére igérkeztem, de ma lett belöle az ok Levi 22 00 kor aludt el nagy kinok és cici árán.Itt írnám, hogy egyébként 10 hónapja 8 kor alszik el.
Köszönöm mégegyszer a fogadtatást. Kicsit új ez a forum forma mert én 2 másikon(családinet és születéshete) traccsolok rendszeresen,Meg kell szoknom ezt isKép.
Perpike örülök, hogy bejött a cipős oldal ha rendeksz akkor majd írd le hogy milyen a cipő. de én is most tervezem, hogy rendelek valami tavaszi cipőt.

Cat26 Levi már telyesen okés és én is mert hogy én is dögrováson voltam a fiammal együtt.

Mindenki gyerkőce gyönyörű(vissza olvasgattam pár oldalt)

Mi az avasi posta mögött lakunk. Nemjár senki Máltaira játszani mert mi szinte minden nap 11 és 13 között valamikor ott hintázunk vagy ha rossz idő van játszóházazunk.
Na megyek Megasztározok.

levianyu
 
 


Sziasztok.
Csak gyors bekukk.

Angelika.
Irtam mailt.

Jó éjt mindenkinek.

ancsi26
 
 


Kép
Születés után félórával.
Kép
Múlt hétenKép.

levianyu
 
 


Sziasztok!

Köszönöm lányok, hát néha van gond három gyerekkel de akkor is imádni valóak!

Angelika!
Irtam mailt

Brigi!
Akkor nem laktok nagyon messze tőlünk csak épp a másik oldalon. Még csak szopizik Nóri? Mikorra tervezed a hozzátáplálást?

Márta!
Örülök, hogy jobban vagytok! Aranyos a fiad, a profilodban is megnéztem a képet ott is édes.
Végre valaki aki jár a máltaira. Mi nagyon sokat jártunk oda míg be nem jött a rossz idő, és most úgy terveztem, hogy ha végre jó idő lesz délelőttönként kimegyek a kicsikkel. Azért is keresek lázasan testvérkocsit, mert azért úgy könnyebb lenne kimenni. Majd talizunk ott?

Na megyek mert megsült a kalács!

Sziasztok

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Cat26 benne vagyok a talibaKép.

levianyu
 
 


csáó!

Lányok tegnap óta nyugodtabban alszom, végre megvettünk a CO-érzékelőt!
Már annyira féltem esténként, hogy alig tudtam aludni. Kép
Egy jó ismerősömék Viszolyban majdnem belehaltak Kép Anya+Apa+2gyerek+nagyi Kép Hál'Istennek túlélték.. de nem sokon múlt. Az anyukát újra kellett éleszteni. Szegény éjjel ment ki a fürdőbe, és ha nem megy utána a férje..... KépKép
Kiderült, hogy Encsen is kapható, olyan fajta, ami áramtalanítja a kazánt, ha CO-t érzékel a levegőben...
Bocsi a szomorú téma miatt, de akinek aktuális, sztem érdemes beszereznie Kép Szerintem Kép Az életünk múlhat rajta!

delice
 
 


Sziasztok

Végre megtalálatakat Titeket, igaz, hogy Pankának köszönhetően.

Ezt az üzenetet kaptam állandóan:
#!/usr/bin/perl -w print "Content-type: text/plain\n"; print "Location: http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/discus.cgi\n\n"; exit(0);

Hú mennyi mindent kell visszaolvasnom!!!!!

Panka
Köszi mégegyszer az érdeklődést és én is jobbulást kívánok!!!!!!!!

Ági
Ha gázfűtéses lakásban laknék, biztos én is beszereltetném, fő az óvatosság!!

Cat
Gyönyörűek a gyerekek, Rolira is úgy emlékszem, mintha most született volna és már milyen nagy??

Márta
Nagyon szép kisfiad van.

Mi is nagyon várjuk a talit, végre remélem el is fogunk jutni.

Mindenkinek szép estét!!!

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Szia Cat

Sajna Nóri már 1,5 hónapos kórtól nem szopizik mert elapadt a tejem, pedig nagyon sok volt.
Tápszer megy és már kb 6 hete bébi étel, alma, banán, túró rudi.
Ezen kivül amit anya eszik azt meg kell ízlelni.
Tea és a Kubu minden menyiségben mehetne ha engedném neki.
Te még szoptatsz?
Brigi
tyukanyo26
 
 


Sziasztok!
Jobbulást kívánok a kis betegeknek, akiknek a táborát mától sajnos mi is szaporítjuk, mert Ádi belázasodott hajnalra. Ma kihagyjuk a bölcsit (apával maradt otthon).

Levianyu!
Üdv közöttünk! Nekem egy 2 és 3/4 éves Ádám nevű kis ördögöm van. Bölcsis, mivel már melózok, pedig a talira én is szívesen elmennék.
Talán majd egyszer szombaton is összejöhet...

Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
Először is jobbulást kivánok minden kis betegnek, hátha ez a szép napsütéses hétfő reggel elmulasztja hamar a bacikat.
Szia LEvianyu!
Nagyon aranyos a kisfiad . Nekem van egy kislányom Hanna 13 hónapos és nagyon cserfes gyerek, majdnem 60 szót tud, remélem nem lesz olyan lepcses mint az anyja.
Mi Diósgyőrben lakunk és szeptembertől mi is fogunk járni Mmre, csak nekem Hanna még alszik délelőtt 2 órát igy nem tudunk menni.
PAnka! Jobbulást a gyerekeknek, nem irigyellek téged. Annyira tudom sajnálni ha beteg egy kisgyerek.
Bea!
Tudom, hogy már irtad hogy honnan rendelted azt a cuki kis virágos szandált, én is pont ilyet szeretnék . Leirnád az oldalt ahol megtalálom?
Lányok!
A bébicipő oldalról ha valaki szeretne rendelni cipőt, nem founk össze? Akkor nem lenne postaköltség. Láttam, hogy vannak már újabb szandik is feltéve. Én szeretnék egy szandált meg egy szandálcipőt vagy nem tudom, hogy hogy hivják, de már most szeretném megrendelni. Valaki nem szeretne társulni?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Szeretném megkérdezni, hogy mikor lesz a tali és hol, mert elmennénk mi is.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Szia Zsuzsa!
Voltál már a 26 hetes ultrahangon? Meddig fogsz még dolgozni? MErt jó lenne már dumálni egy kicsit személyesen is.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


http://babydress.uw.hu/
Itt meg elég jó áron vannak bodyk.
Búzaszem az összefogos rendelés engem is érdekelne.

levianyu
 
 


Sziasztok!

Kata, még meg sem köszöntem a dalocskát! Köszönöm szépen, igen, erre gondoltam.Kép Jól vagytok? Dodó már biztos belerázódott az oviba. Új képek esetleg róluk?Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Delice, Beatron
Jo volt talalkozni! Sztem jo lenne mar talalkozo, mert mi siman vegigbeszeltuk volna a Mazsolat...

Megjottek a cipok, majd megmutatom! Sztem nagyon szepek!
A babaszoban hirdeti vki, hogy 4000Ft-ert postaval egyutt hoz Asso szandit, 6000-ert zart cipot.

Panka
Hianyoztatok!!!! Vagy ti mar Gorombolyon fogtok jarni? Ugye nem???

LANYOK!
Kazincbarcikan van egy bolt, ahol masodosztalyu Kenguru GOld bodykat meg ruhakat lehet venni. Body 600Ft alatt van, en mindig ott veszem, de nem tudok rajonni, miert masodosztalyu. vettem fordokopenyt is felaron, mert nem volt kotoje.

Cat
Mi ujsag a kocsival? Remelem, osszejon!

Angelika
angelika27
 
 


Angelika27 én is Barcikán vásárolok.

levianyu
 
 


Sziasztok!
Angelika!
Tényleg végig birtuk volna beszélni,simán Kép
Képet küldesz a cipikről?
Ági,Betti örülök hogy személyesen is sikerült talizni végre Kép
Ági most jut eszembe nekünk van szegről végről rokon Encsen Kép
Olyan szép idő volt ma Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Ági te már dolgozol?
bea

bea
beatron
 
 


Hahó lányokKép

Mi még mindig nagyizunk, ma akartunk visszamenni, de apukám kifülelt valamit a kocsimban, legott elvitte a szerelőjéhez, de az csak most ér rá, így most szerelnek, és holnap reggel indulok vissza Gigimanóval. Képzeljétek, úúúgy megy, már kivan a derekunk, állandóan húz, engedi el az egyik kezem és kotor...de majd megzabáljuk, olyan tündérKép
Hogy borzoljam a kedélyeket, Szolnokon 3500!!!! forintért vettem neki bőr, lépésbetéses szandált a bababoltban.
és biztosan kényelmes neki, mert imádja!
Na visszajöttek a nagyanyjával a sétából, megyek elébükKép
pusz
Fény
fény
 
 



Panaka!
Remélem, hogy Beni sokkal jobban van már, és végre akadt nyugodt éjszakád is!
Ádinak sajnos tüszősmandula gyuszija van, és mivel még a vizsgálat alatt is hányt, így nem is írt fel a dokinéni gyógyszert, hanem szurit. Minden reggel és este kapja egy hétig. Még éjszaka is 39 fok felett volt a láza, de ma reggelre már lement. Decemberben 5 hétig kínlódtunk ugyanezzel, most jó lenne hamarabb túl lenni rajta.

Csajok!
Mandula kivételről, hogy mik a javallatok, vagy miért nem javasolják van valakinek infója?

Koda!
Ti jól vagytok? Marci jár bölcsibe?

Puszi: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Lányok!
A mail címem (csontosne....@cehllo.hu)technikai okok miatt nem nagyon használom, ha valaki levelet küld, inkább ide:
mse173@citromail.hu

Köszi: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

De jó, hogy írtál!Kép Hogy vagytok? Beni és a kis pocaklakó?

Brigi!
Mi még csak szopizunk, majd mostanában tervezem a hozzátápit elkezdeni, de még nem tudom mikor, lehet, hogy holnap. Pont félévesen.Ti hogy vagytok az éjszakákkal? Nekünk borzalmas. Ma is legalább 15* volt fent, és nem túlzok Kép. Eleinte keverte az éjszakát a nappallal, most pedig csak akkor alszik szinte ha a cici a szájába van, de akkor meg én nem tudok.

Bea!
Engem is érdekelne, hogy honnan rendelted az a szép kék színü virágos "szandálcipőt", tényleg nagyon tetszik.

Angelika!
Még nem tudom, és mégegyszer köszi!

Emese!
Sok-sok gyógypuszi Ádinak. Nekem még Szancsinál az orrmandulánál tanácsolták, hogy 5 éves korig ne vetessem ki, de neki nem is volt sokszor baja vele.

Márta!
Olyan szép az idő, ha összejön lehet, hogy ma kimegyünk a máltaira, de tutit nem tudok mondani, mert nálunk bármikor bármi közbejöhet, de nagyon szeretnék úgy fél 11-11 körül kimenni. Ti mentek?

Szép napot mindenkinek!

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok.

Látom sok a kisbetegKépMindenkinek gyors gyógyulást kivánokKép

Tényleg jó lenne egy talit összehozni!!

A bébicipő rendelés engem is érdekelne!Szóljatok ha aktuális!

Angelika.
Köszi a válaszokat.
Turizni még nem jutottam el.Kép
Barcikán merre van az a bolt?Nagyjából ismerős vagyok arra.Babaruhák is vannak?

ancsi26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?