Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Olvastam mindent,de mindig mentem valahova...ezért,csak most jelentkeztem!
11-kor kapcsoltam csak be a telcsimet,így akkor jelzett az,hogy kezdjem el a duphastont!Vagyis ismét a 16.napon járok!
Én is kérhetek címet?Kép
kandi72@tvnetwork.hu -ra lécike!Köszi!
Na megyek fürcsizni!
Gabi:-néztelek msn-n,de nem voltál soha akkor!
na szép éjszakát!

(16cn)Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Neeem... ez egy másik alfaj (a mi mókusainkban van kínai is - ami a szibériai csíkos egy alfaja és tibeti is ami fehér, nagyon halvány csíkokkal... aztán ahogy a gének keverednek, úgy lesz a kismókus csíkos vagy fehér... de a két alfaj még természetre is tök más... a tibeti fehér sokkal barátságosabb és nyugodtabb)

Cukormókust egyszer... de a tenyésztő akitől a mókusokat vettük ő mindenfélét tart... még olyat is ami 250.000 Ft (szóval elég ritka...)... meg repülő mókust isKép
csakegysokadnick
 
 


Kandi: mail ment
csakegysokadnick
 
 

 
 

Jó estét!

Félreértés volt, nem orvosok írtak nekem (no még csak az kéne... Kép ), hanem sorstársak találtak meg az írás révén. És akkor össze kellett végül is szedni a gondolataimat, hogy mik a már tuti diabos belgyógy helyek, ahol leveszik az inzulint, hol van hozzá konzulens doki, illetve milyen nődokikat ismerek, akik elfogadják a metformint - mármint Pesten, persze. Szóval erre gondoltam.

Egyébként Kavicska, a kérdésedre válaszolva: ez azért nem egy hálás meló. Most ugye 2 hete nem dolgozom, csak tanulok itthon, közben megtalált Katamama (Családinet) kérése is erről az írásról, időm több van, így megint elkezdtem intenzívebben hittéríteni. De ez olyan, mint a drog, nem lehet abbahagyni. Nem tudom, mi hajt, néha jó érzés, hogy teljesen tanácstalan sorstársaknak adok reményt a tanácsokkal, jó érzés, hogy itt-ott pozitívat tesztelnek, de néha el is tudok keseredni meg fáradni is tőle. Én mindig mindenkinek mondom, hogy segítse a többieket, mondja el, amit már tud, mert nem leszek mindig itt... Kép Elkeseredek néha egyfelől, mert van ez a bizonyos széllel szemben pisilés, amit mondtam már. Éppen most egy másik topikon egy lány (Okr Kép ) halálos nyugalommal fekszik a kés alá, holott állítólag elolvasta a cikket és elgondolkoztatónak találta - de ezek szerint feltétel nélkül hisz az orvosának. Ilyenkor rájövök, nem lehet mindenkire hatni! Másfelől meg azért, mert egyre többet látok és olvasok, és azt tapasztalom, hogy a meddőségi helyeken NEM AKARJÁK használni a metformint. De mi az oka??? Ne mondja már senki, hogy nem ismerik a legújabb tanulmányokat. Ne mondja már senki, hogy pl. Konc tanár úr a BMC-ben, aki a Magyar Repr.Társ. elnöke, és kijárkál külföldi humán reprodukciós konferenciákra, nem hall ezekről a dolgokról - és mégis agyba-főbe tömi ő is meg a gárdája is a PCO-sokat hormonnal, lényegi kivizsgálás nélkül. Szóval néha olyan vaktában lövöldözés az egész. És bizony el is lehet fáradni, hiszen nem foghatom a kezeket nap mint nap, nem is egy órában... Kép Hiszen 6 hét múlva szigorlat, utána lassan jön a baba... ugye azért segítetek a "harcban"? Vagy mit kéne még tenni?

Ma jelentem, nem új tételt tanultam, hanem ismételtem vagy 9-et, mert így közepe táján kezd minden összefolyni. Kép Egyébként sajnálni nem kell, szerencsére van itt bichone-om meg macsekom mindkét oldalon, jól elszórakoztatnak napközben, megy a zenei csatorna is, néha azért teszek-veszek. Ne szobafogságra gondoljatok. Holnap pedig megreszkírozunk egy kikocsikázást Bécsbe anyósékhoz, mindent beszerzünk a babának egyszerre, úgyhogy vasárnapig nem leszek! Kép

Bogi jól van, tudnak játszani az apjával, ha nem látom, el sem hiszem. Kopogtat neki Tamás, ő meg kinyomja a buksiját. Vagy a fenekét? Nemtom. Ez ment tegnap éjfélig, utána villanyoltás, erre Bogi elkezdett egy irtózatos szambát, mintha ez nem lett volna elég. Mondtam, ej. Hát azt hiszitek hallgatott rám? Affenét. 5 perc múlva már olyan érzésem volt, mintha belülről húznák a hajamat, rángatva, fájósan. Nem értettem, mi lehet. Aztán rájöttem, hogy ugrálókötélnek használja a köldökzsinórt. Király. Kép

Aludjatok jól!

Norka (26+6)
s_norka
 
 


Norka!

Ne add fel! Segítünk!!!!!
Erősen gondolkodom egy petición v. vmi hasonlón!

Kriszta miatt meg ne bánkódj! Mindenkinek a saját útját kell bejárnia, a saját buktatóival.
Én is türelmetlen lélek vagyok, ha nem jött volna össza Mütyűrke, már valszeg hormonoznék, vagy a fene tudja?
Hiába tudom orvosként h. mi a jó megoldás, ha kerget a tatár! Kép
Drukkolok neki h. sikerüljön és ne kelljen végigmennie azon az úton amin nektek kellett!
( de sajnos a statisztikák nem ezt támasztják alá! )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jó reggelt!!!!Kép

Norka!!!
Mégegyszer gratula az áldásos tevékenységedhez!!! Csodálatos, amit csinálszKép Én igyekszem a tőlem telhetőt megtenni, de úgy érzem, amíg nem esek teherbe nem leszek elég hitelesKép Nem ismerek egy csomó leledző helyet, PCO tanyát..Kép Egyébként a párom így is időnként kiakad, hogy túl sokat lógok a neten. Kép
Én szembe száltam a tatárokkal, lekaszaboltam az összest. Nyertem!!! És most tök nyugisan sétálgatokKép ELÕRE!!! Remélem Allah nem pipul be rám!!KépKép
Jó tanulást neked! Kép

Rambóka!
30 számú körömlakkomnál már elveszítettem a fonalat. Azóta nem számolom. De pl most is tök rövid és átlátszóval van befestve.Kép(és a sok piros-bordó hever a dobozbanKép) De ezt azért rólad...Kép De kell egy kis kence ficeKép
Próbáltam elképzelni a ruhádat. Szép leszKép
SZÉP LESZEL!!
És a völegényen milyen színű öltöny lesz??? (valahogy ezt nem szoktuk megkérdezniKép)
Milyen lesz a menyasszonyi csokrod???

Csakegy!
Nekem is küld el: aranykavics@yahoo.com
Köszönöm szépenKép

Csóközön Mindenkinek!

Megint kő menni dógozni!! Fújj! Péntek reggel????Kép brrrrr!!!!

Kavics
(66 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Csakegy
Kérek én is címet!Mailcím a profilomban.

Rambóka
Félreértés történt!Nem én vagyok,akit meg akarja műtetni a PCO-játKép
A babát szeretnénkbe olvass bele
"Elküldve 2006 Március 16 csütörtök - 16h 07"
ettől a hsz-től kezdve!

Kavicska
Na de holnap szombat!!!!KépKépIgaz,a párod,ha jól emlékszem ügyel a hétvégénKép
Itt leszünk mi neked helyetteKépKépKépBár az enyém itthon lesz,és olyankor stoppon vagyok,ami a netet illetiKépKép
Újrainduló ciklus rejtélyét próbáltuk a hőmérősben Anyapoccal megfejteni,eddig sikertelenülKépNeked nincs rá vmi ötleted? Esetleg vkinek?

Norka
Ha Bogi már most is éjszaka mocorog,sajna születése után is így tesz valószínűleg!Kép
Ada mindig hajnalban 1-2 körül volt nagyon aktív.KépAztán a szülés is akkortájt indult,és azóta is mindig felébred ebben az időpontbanKépMa is pl. tejet kellett melegíteni neki negyed 3-korKép
A tanuláshoz kitartás!Kép(nekem is kellene márKép )

Andika
Mennyi ciklus van még a Duphastonos kúrából?

Ella
Most mintha vmi teszt rémlene náladKépJól emlékszem?

Rejo
Akkor az első terhességed sem volt vmi könnyű!Kép(már a 15 hetes pihiből ítélve)

Nálunk tegnap este az egész városban áramszünet volt!KépSzerencsére nem tartott sokáig,de elég félelmetes volt a hirtelen nagy sötétségKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Norka, tudod szerintem itt mindenki nagyon szívesen segítene, és hirdetné az igét, de ehhez olyan tapasztalatok sora kell, mint amin te átmentél, és közben megtanultad a dolgokat. Én nem fogok tudni úgy hormonértékeket elemezni mint te, mert nem voltam lombikokon, egy csomó mindent nem csináltam végig. Amúgy nem tudom, mindent meg lehet tanulni, ezeket a PCO-s dolgokat is, csak sok idő kell hozzá. Kavicsnak meg Rambókának könnyű, mert ők már tanultak hasonlót, nekik megvannak az alapok.
Régóta tervezem megkérdezni a dokimat, hogy milyen gyógyszert adott volna, ha nem jön össze Kistesó Diane után magától. Azt mondta, először kapok valami gyógyszert, és megnézzük, az hogy csinál majd peteérést. ha nem jön össze, kapok másik gyógyszert. ha azzal se jön össze, és szükséges, akkor műtét, de azt mondta erre már nem szokott sor kerülni. Ha metformint írt volna fel, beteheted őt is a listára, terjeszteni a nevét.
Az orvosok egyébkénz úgy veszem észre, elég merevek ilyen szempontból, főleg az idősek, nehezen fogadják el az újat, és hát ki szeret ilyen dolgokkal kísérletezni? maradnak a régi jól (rosszul) bevált dolgoknál, ott tudják mire számíthatnak.
Nagymamámnak volt egy aranyigazsága (ő egyébként cukros volt, időskori fajta, sokat járt orvoshoz):azt mondta, ha komoly baj van, vagy műtétről kell pl. dönteni, kérdezzek meg MINIMUM három orvost. Ha csak egy is mást mond, keressek-kutassak tovább mielőtt döntenék.

Rambóka, tényleg jól hangzott az a mennyaszonyi ruha! De én látni is fogom remélhetőleg bi-bi-biii!

Okr, holnap mész UH-ra?
Az ELSÕ terhességem nem volt könnyű! De ez az lesz!!KépKép Mert akkor nem tudtam, hogy vissza kell venni a tempóból, és túlhajtottam magam, de most már előre figyelek rá! + remélem, most már a méhnyakam is megerősödött, és a méhem is könnyebben tágul így a második alkalommal! Kép

Ella, én is nagggyyyon kiváncsi vagyok, mikor tezstelsz!!! Alig várom! Kép

Ma hajnalban keltünk, túl vagyok a komplett nagy vérvételeken, 4 kémcső vért vettek, most marha szarul vagyok, fáradt vagyok és éhes, de nem bírok enni, + hányingerem is van. Még jó, hogy később kell csak mennem dolgozni. Laborban ilyenkor kilométeres sorok, Domival nagy hassal is végig kellett állnom, éhgyomorra, sokszor egy órát, aztán + még egy óra, míg behivtak, néha majd összeestem, most már ki van írva egy táblára, hogy gyerekkel és kismamáknak soron kívül, őrület, hogy MO-n ezt ki kell írni, különben nem engednek előre!! (Azért egy-két banya csúnyán nézett, miért megyek előre)

Rejo
(9+4)

Kép

Kép
rejo
 
 


Metformin szedők: Most olvasgattam ezt az oldalt...

http://www.ovarian-cysts-pcos.com/glucophage-metformin-pcos.html

Néztek már valakinél HOMOCYSTEINE szintet? (mi ez egyáltalán?) Nekem ez elég neccesnek tűnik...

(+ légyszi orvosok... mit nézessek meg ha még mindig hulla fáradt vagyok - ÁLLANDÓAN? A hányingerek csökkennek, ma reggel volt pl. egy ami csoki hatására elmúlt Kép de az állandó fáradtság (+ állandóan puffadt has, hasmenés és hasonlók nélkül) kikészít... vagy ez 4-5 hét szedés után még normális? Kedden megyek vérvételre és nem bánnám, ha rá tudnék kérdezni a dokinál...)

KösziKép
csakegysokadnick
 
 


CsakegyKriszti!
Nagyon aranyos a honlapod...a mókuskák tündériek!Simán kéne...de macska mellé...így is van madár-hal-kertben:kutya!Elég ennyi!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


...az emlitett laphoz,sajna nem tudok hozzászólni...mert csak az anyanyelvemen tudok olasni KépKépKép
17cn

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi: ijesztgetős oldal, maradjunk annyibanKép Ezt elolvasva az embernek kedve támad visszatérni a gyógyteára Kép (ki tudja... lehet, hogy ha vége a babaprojektnek, vissza is térek... ott legalább semmi mellékhatás nem jött elő...)

(pl. a metformin megakadályozza a B12 felszívódását, a metformin miatt megemelkedő Homocysteine (?) szint akár rákot is okoz + a terhesség alatt ha nincs karbantartva ez bibit okozhat és hasonlók... na meg bélgyulladást, meg valami epe sóknak a felhalmozódását a bélben ami később bélrákhoz vezet stb. stb. )

Most mondjam azt, hogy kicsit bexartam ettől? Ezért is kérdezem a doki végzettségűeket, hogy ők mit gondolnak erről... (gondolom alaposan túl van dimenzionálva a dolog, de jó lenne tudni, milyen vizsgálatokhoz kéne ragaszkodni, hogy nyugodtan aludjon az ember)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Attól a homocysteintől nem kell félni!Kép Még nem, nekünk nem!!! Mégha nyeljük is a metformint! Sőt akkor egyáltalán nem, ha valamilyen multivitamint szedünk, vagy folsvat is nyeljük.
A homocysteinre sok mindent ráfognak manapság. Úgy tünik jogosan. Igazolt a sziv és érrendszerben a kártékonysága, sőt magas szintet különböző daganotakban is leírtak. De ezzel nem hiszem, hogy foglalkozni kellene.Kép
Itt egy cikk Czeizel Endre írta. Kép Én nagyra tartom őt, bárki bármit is mond rólaKép

http://www.elelmezesvezetok.hu/szamok/08/05/10.htm


Kiskincs!
Jelentkezz van egy Debreceni doki. Igaz osztályvezető főorvos!!! Szerintem nem lesz könnyű elkapniKép
Itt a cimem erre írj!!
aranykavics(kukac)yahoo.com

Rejóka!!!
Hamarosan eljön az az idő, amikor nem 10 fok alatt, hanem 10 fok fölöttKépKép nem mész beKép

Nekem is kell egy CSIN!!!!!!
Vendég
 


OFF: Aranykavics: menj fel a fórumokra és a babycsincsilla adásvételre... ott sokszor még ajándékba is adnak minicsinitKép))) (de ha gondolod, megkérdezhetek 1-2 embertKép
csakegysokadnick
 
 


OFF:
Én már jó ideje nyúzom az uracskámat, hogy vegyünk egy kis tapsifülest!
De nem akar. Az a gond, hogy rengeteget utazunk és akkor mi lesz vele??? Depis nyuszi lesz...Kép Azt meg nem szeretném, nagyon szomorú lennékKép
Pedig úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy szeretnék egy kisnyuszit!!!
Vendég
 


Aranykavics: ki kell, hogy ábrándítsalak... ez nem nyusziKép Kép Kép még csak nem is rokonokKép (egyébként meg őt pont ezért kell párban tartani... hogy ne legyen depis Kép)
csakegysokadnick
 
 


Lehet azért nem jött össze ez a hét, mert ilyennek érzem magamKép Legszívesebben ezt csinálnám..Kép Kép
Na de most hagylak benneteket Kép

Csóközön

Kavics
(66 cn.)
Vendég
 


Csakegy tudom, hogy nem nyuszi!! Csak én igazából egy nyuszit szeretnék! Lógofülü tapsifülest! De olyan drágák ezek a csincsinek isKép
Vendég
 


Na mostmár nagyon OFF: Aranykavics: őszintén? ha előbb lett volna mókusunk, nem lennének csinjeink... szóval nálam a mókus a nyerőKép)))
csakegysokadnick
 
 


Hi lányokKép
CsakegyKép
Én is kérek címet!KépKöszi

JAAAA,az emlitett tesztet megcsináltam ma és hatalmas nagy nega lett!Mondjuk nemtom miben reménykedtem mikor szinte együtt se voltunk a bacik miatt,jobb ez igy most,majd legközelebbKép

Majd még jövökKép
Vendég
 


Sziasztok!!

Norka!! ( Majd ha leszel,jó vásárlást!!)
Nagyon szuper amit véghezviszel,ezek sikerek!!!Sok mindenki (én is)NEKED/NEKTEK köszönheti a tudást pco ügyben,ha nem vagytok lehet még mindíg ülök a babérjaimon nyugisan.Az bizti,hogy nem könnyű meló,miket hallani......de HÁLÁSAK vagyunk!!!!!!Vigyázz magatokra!Kép

Rambóka!
Ilyen petíciós dolgokon én is gondolkodom esténként.Nagyobb hangot kellene adni az infóknak,orvosokat felrázni,kikérdezni ki hol,hogy kezel stb......??
Én mezei nyuszi vagyok a ti tapasztalatotok,rámenősségetek mellett,de szívesen segítek amit tudok!!!!!!A pesti helyzet nektek köszönhetően alakul,itt vidéken úgy érzem mínuszban vagyunk,..még...Valakinek ki kell taposni az utat és furi,hogy itt pont én...ilyet még soha nem csináltam,de akarom,és remélem tudom is, veletek.

Aranykavics!
Nagyon köszi az infót,írtam mailt!popgif{384452,}

Csakegy!
Én is kaphatok csincsis címet???

Másodjára pötyögöm(szó szerint)be az irományom,mert az előzőt nem akarta elküldeni,velem még ilyet nem csinált mmmmmmmm!\popgif{384455,}
Vendég
 


Nem tudom a képecskéimmel mit csinált.?
Aranykavics ezt neked akartamKépilyen boldog lettem...
Vendég
 


Szasztok...

7kincs: mail ment...

Fú ha tudnátok, milyen jó almalét ittam... kb. 15 almát lecentrifugáltam... nyamiKép (na jó... abból max. 1/2 liternyit nyomtam be eddig... de maaarha jóóKép

(miért van az, hogy ha édeset eszek, akkor elmúlik a hányingerem? lehet, hogy a Metformin túl jól végzi a dolgát?)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

OFFFFFF:
Megüt a guta: Többtonnányi igazolatlan eredetű húst foglaltak le és SEMMISÍTETTEK meg. Kép
Könyörgöm, az állatmenhelyek ingyen elszállították volna! Vagy az állatkertek!
ILYEN K::VA GAZDAGOK VAGYUNK???????
A kutyák és macskák meg éheznek! Kép Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Ezeket a dolgokat én sem csípem,néha gondolkodhatnának!!
Vendég
 


Kincsecske!

Ment a mailKép

Jól laktam görög salátávalKép Húú de szeretem a fetasajtot. Emellé már csak ez kéne:Kép

Egész héten csak a gyümölcsöt és a zöldséget kívántam.
Pocsék egy hét összességébenKép Ez a végkövetkeztetésem. De talán egy kis mozgás feldobna Kép
KihagyomKépKépKép
Vendég
 


Rambóka, te utánanéztél már a vérvételes Down-kór szűrésnek? Mondtad, hogy volt ilyen a családban, szeretnéd megcsináltatni. Hol fogod?

Kép

Kép
rejo
 
 


Na vissza kell adnom a gépet a páromnak, mert ha nem..... morci lesz: Mert ő dolgozik rajta!!! Nem mint énKépKépKép
De még később jövökKép
Ha nem alszom el, mert már megint vonz az ágyKép
Vendég
 


Na akkor most lecsüccsenek és kiélem a grafomániámat!

Kavicska!

A nyuszi nagyon édes jószág, a következő hátrányokkal:
-karmol, de nem tudod levágni a körmét
-2 méteres körzetben mindent be tud teríteni alommal
-ha kiengeded a lakásban, rág (ágylábat, villany- és telefonzsinórt, szőnyegszélét)
-ha nem engeded ki depis lesz!
Nem javaslom!
Mondjuk a haverom csíkosmókusa is okozott némi felfordulást amikor megszökött, de pár váza, nipp és lámpabúra árán este 11-re sikerült megfogni!(5 ember, 2 lepedő, 1 pokróc, végül a pincéből felhozott horgász-szák volt a megoldás)
Később viszont teljesen kézszelíd lett és önként bevonult a helyére, mert csak ott kapott enni. Kép
Fel a fejjel, csak front van!!!!

Csakegy!

A volt barátom(12 évvel ezelőtt) a Kaposvári Agrárra járt. Ott is foglalkoztak csincsillatenyésztéssel, a koleszban szinte mindenkinek volt vmi állata ( patkány, vadászgörény, csincsilla, kígyó stb.), neki is 2 csincsillája volt otthon:egy ezüst meg egy füstös.Gyönyörűek voltak, de vissza kellett vinni őket, mert az egész lakás tele volt homokkal, éjszaka működtek, nappal szunyáltak, anyósjelölt kiadta az útjukat.

A cikk ügyében:
Ha figyelted, nagyon óvatosan fogalmaz: nem közvetlenül a metformin, hanem a B12 hiány okoz homocisztein emelkedést.
Szerintem célszerű félévente egy májfunkciót nézetni(ezt fogigátló mellett is kellene!!!!!!!), már csak az epesavak, bilirubin, LDL, HDL miatt is!
A B12-t és a folsavat vitaminkészítményekkel be lehet vinni! ( csak csendben jegyzem meg, szerintem ezen az oldalon ez volt a cikk célja. De le ne harapd a fejem! Kép )
A metformint ezek szerint 25 éve többezren szedik rendszeresen, semmilyen vizsgálat nem mutat direkt összefüggést komoly betegségekkel, ugyanakkor a 2. típusú diabétesz igazoltan szív és érrendszeri elváltozásokat, ennek következtében retinopathiát( vakságot), vesebetegségeket, érszűkületet,lábszárfekélyt okoz!!!
Belgyógyászaton vizsgáltam cukros nénit, akinek attól h. kiültettük az ágy szélére és 10-15 percig vizsgáltuk, ott ahol a vaságy széle nyomta a lábát, kifekélyesedett a térdhajlata, annyira rossz volt a keringése!!!!

Fáradtság ügyben:pajzsmirigy hormonjaid hogy állnak?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Aranykavics!

NAGYON-NAGYON köszönöm!!Nem hagyom magam!!NAGY PUSZI (szép neved van)Kép
Vendég
 


Rejo!

Down szűrés:

-Istenhegyi úti Géndiagnosztikai Kp.
3 féle szűrésük van:
-Kombinált:
12. héten UH + vérvétel(Papp-A, Béta-HCG)
eredmény 1 órán belül
Előrejelző jellegű, de korán figyelmeztet ha
gyanú van! Magas %-kot mondtak!
28.000 Ft
-Integrált:
12. héten vérvétel ( Papp-A, Béta-HCG)
16. héten vérvétel quarter teszt
az előző és a következő előnyeit ötvözi
25.000 Ft
-Quarter teszt:
16-20. héten vérvétel(Papp-A, Inhibin A, Béta- HCG, vmilyen ösztriol)
Pontosítja a 16 hetes AFP eredményét.
20.000 Ft

-Bolgárkerék utcai genetikai tanácsadó(+ vmilyen alapítvány)

Integrált teszt:
12. héten UH + vérvétel
15-20 héten vérvétel (quarter teszt)
25.000 + 10.000 az UH, de előzetes
egyeztetéssel vihetsz is UH leletet, akkor
ennyivel olcsóbb
Ha jól értettem a 2. után két nappal adnak
eredményt.

És akkor erre jött a meglepi:
Itt Pécsen megcsinálják az integrált tesztet( csak Inhibin-A-t nem néznek)
ÉS MINDEZT INGYEN!!!!!

Nézz körül a meddőségi centrumokban is, mert mintha a Kaális barátnőmnek ott csináltak volna, de lehet h. csak AFP-t!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Nagyszüleim tartottak nagyon régen nyuszikat! Sokat! Olyan aranyosakKép Szeretem őket, de még a növényeknek is gondolkodtam egy prá évet. Mostmár van egy pár. Szigorúan sivatagi növények. Ha háromhétig nem kapnak vizet, akkor is túlélik. Amelyik nem bírja, az már elhagyottKép De valahogy szerencsésen válogatom össze a növényeket. Semmi tudatosság.
Az állatkákat nem lehet ennyi ideig otthagyni. Mint tudjukKép
Ugyhogy nem lesz nyuszi. Se kutya, se semmi. Egy gyönyörű akváriumon gondolkodtunk, rengeteg hallal, de ezt én ellenzem. Pedig a feng shui szerint.... Lehet jót tenne. Kép

Megnyugtattak, hogy két hét alatt kigyógyulok a nyavalyámból. Coldrex és Neocitrán. !! Kép

Lányok annyira várom a tavaszt!!! Hogy végre zöld legyen minden! Ma reggel már csicseregtek a madarak a fán! Kép
Megint kívánom a szőlőt. Ne gondoljatok semmi rosszra. Alapból nagyon kívános fajta vagyok. SajnosKép Gyerekkoromban szégyeltem ezt a tulajdonságom, mostmár nemKép

Rambóka!
Milyen izű lesz a menyasszonyi torta. Kép Ez a legfontosabb!!! KépKép Figyelitek???

Espero!! Merre vagy???

Kavics
(66 cn.)
Vendég
 


Húúúúúúúú Kavics! most nézegetem a dokiról az infókat, és abban a társaságban van akiket Norka említett tegnap, új kutatás vagy ilyesmi pco kapcsán!Nagyon szuper!Kép
Vendég
 


Rambóka csúcs vagy!

Én is utánanéztem, és olvastam a kombinált tesztről, de azt hittem Istenhegyin csak integrált tesztet csinálnak. A kombinált azért tűnik szimpatikusnak, mert korán lehet dönteni, ha baj van...

De megmondom őszintén nincs felesleges huszon-negyvenezrünk, jövő hétvégén megyek pl. Pécsre,

HOL CSINÁLJÁK MEG INGYEN ÉS KINEK??? Még dokim is van ott, aki beutalna, ha kell. Írdd meg légyszi, légyszi!!!

Te már megcsináltattad?

Kép

Kép
rejo
 
 


Kiskincs!

KöszönömKép
És remélem hamarosan te is a Metforminosok körében leszelKép És természetesen a kismamásokéban is, velemmel együttKépKépKép

Rambóka!
Ez ám a tájékozottság!!! Gratula!
Vendég
 


Kavicska, ne beszélj tortáról, egész délután dobostortát kívántam!

Rambóka, lehet el fog múlni tényleg az édességundor? De vajon miért van édességundor az elején? (pedig én nem is szedtem metformint)
Na, a csokit még most sem tudnám megenni, csak a dobostortátKépKép

Kép

Kép
rejo
 
 


Kiskincs!

Akkor a dibetológusnőm tudta mit beszélKép Örülök nagyon. Remélem minél hamarabb bejutsz hozzáKép
Nagyon szorítok!
Vendég
 


Rambóka, remélem majd válaszolsz, hogy Pécsen hol, de nekem el KELL mennem aludni, mert fél hatkor keltem, és ma nem aludtam du, mert még EKG-n is voltam. Hulla fáradt vagyok.

Kavicska, én is várom a tavaszt, remélem akkor fel is jössz Pestre!

Sziasztok, jóccakát, még a telefont is kihúzom!
(Úgyhogy ne is próbáljatok felhívni!Kép)

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka: ja... felfogtam a cikket... csak igazából a metformin mellékhatásaira próbáltam rákeresni mert nem értem, nálam miért működik másképp...

... komolyan... meddig normális, ha az embernek hányingere van a metformintól? Egész nap szenvedek és még csak a mai első adagot vettem be... ez mitől lehet?

Az elején semmi baj sem volt de kb. 2 hete egyre roszabb... (ld. állandó fáradtság + ma is egész nap hányinger)

... kedden mondom majd a dokinak, de jó lenne tudni, mennyi a normális átszokási idő... (most talán 1 hónapnál tartok vele...)
csakegysokadnick
 
 


Ok Lányok !
Legyen OFF téma minden kaja!!! KépKép Főleg az édesség!

Rambóka, Rejóka van még rókakomaKép??? Kép
Hogy lehet édességundor??? Azt már hallottam, hogy hús, meg viz, meg egyebek, de édesség Kép
Vendég
 


(ja... és én egy pillanatra sem undorodtam meg az édességtől...)
csakegysokadnick
 
 


(bocsi, csak szenvedek... be kéne vennem az esti adagot, de nem bírok enni...)
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!
Érdekes nekem is van hányingerem, de mindig du és este. Nem foghatom kajára, mert mindig mást eszem.
Nem tart sokáig, de azért az estéimet megnyomja. Tegnap is volt, most is érzem, kb egy hete tart. De én nem hinném, hogy az én esetemben a metformin lenne a hibás. Én erre a ronda virus invázióra gondolok, ami most megszálta a drága testemKép Kép

Rejóka!
Jó éjt neked! Kép Kép
Vendég
 


Kavicska!

Miután apám testvére Downos, én megfogadtam h. még ha csak lombikkal jön is össze, Downos babát NEM SZÜLÖK MEG!
Rettegek az abortusztól, de ettől a betegségtől még jobban!
Eléggé furcsa h. újabban a média úgy állítja be, mintha a Downos gyerek egy csupa mosoly, csupa kedvesség kis élőlény lenne, akivel csupa boldogság az élet!
Sajnos a valóság teljesen más.
A Down egy spektrum a TV-ben látható színjátszókörös kislánytól az ágyban fekvő magatehetetlen roncsig.
Élete végéig egy 3-4 éves gyerek értelmi színvonalán marad, bárkiben megbízik, ugyanakkor nem érti a pénz értékét, ezért ott vágják át, ahol nem szégyellik! ÉS NEM SZÉGYELLIK!!!!
Apám testvérének a szocotthoni szobatársa 1000 Ft-ért vert be egy szöget a falba a falvédőhöz, naponta húzták le kisebb-nagyobb összegekkel!!!
Ugyanakkor idősebb korra üldözési mániája lett, gyanakodott még apámékra is.
Osteoporosisa miatt combnyaktörése lett, ki kellett venni a combcsontfejecset, élete végéig feküdni fog. Szépen megápolják ( szeretnék én is ilyen törődést majdan!!!), nincsenek felfekvései, nem kapott tüdőgyulladást, de muszály leszedálni, mert különben üvölt egész álló nap. Lényegében vegetál, ki tudja meddig?
Mi lett volna ha nagyapámék annó az első után megállnak, mondván nem akarnak több ilyen gyereket? Akkor most ki gondoskodna róla????
Egy Downos baba élete végéig gondozást igényel, aki bevállalja, nem gondolta végig h. nem fog örökké élni, és nem rakhat a másik gyereke és annak családja vállára ilyen terhet!
Én ezért mindent megteszek h. ne járjak így!
De azthiszem addig nem leszek nyugodt, amíg nem fogtam kézbe a babámat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rambóka 2009.06.30 15:35-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Azt már írtad, hogy volt/van, a családodban, de nem gondoltam, hogy ilyen közeli.Kép És nem rosszindulatból írtam, hogy ez ám a tájékozottság... Kép
Nagyon sajnálom, remélem nem értettél félre. Ha mégis, akkor bocsánat!

Egyébként egyetértek veled.
Én autista gyerekeket láttam anno, amikor gyerekneuro gyakorlaton voltam (meg más veleszületett malformációt, amit lehetne szűrni, akár UHval is) és akkor én is elborzadtam. Az anyák kész idegroncsok, már a normálisabbja, mert van köztük olyan is, aki nem fogja fel, hogy milyen állapotban van a gyereke!
Vendég
 


Rejo!

Édesanyákúti Szülészeti Klinika.


Csakegy!

Én tegnap egész nap rosszul voltam( hányinger, fáradtság). Szerdán pedig a párom( aki ritka egészséges fajta! ) szédült egész nap.
Vagy front, vagy vírus!!!
Vagy tavaszi fáradtság! Kép
Más topicocon is ugyanerre panaszkodnak.

Egyébként akkor a ma estit inkább ne vedd be!
1 kihagyás nem okoz gondot, volt h. rókica miatt én sem vettem be egy-egy szemet.
Nem szedsz mellette mást?
Nem lehet h. ütik egymást a D vit.-nal?
Tud a D vitaminos dokid a metforminról?
Nehogy gyógyszerkölcsönhatás legyen!!!!!

Ja! Nem szeded egszerre Elevittel véletlenül?
Ha egyidőben veszem be én is rosszul vagyok!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska!

Nem sértődtem meg!
Csak azért írtam le h. megértsétek miért olyan fontos ez nekem!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Imádkozni fogok azért, hogy a Mütyűrke egészséges legyen. (szerintem azKép)
Már mennyi mgnál tartasz a Metforminból?
Tényleg végig fogod szedni, vagy valamikor a terhesség folyamán megszakítod???

Na akkor jól gyanítottam, hogy ez a hányingeres levert hangulatom a virusaimtól van. Tavaszi fáradtság!! Ez csak azért baromság az én szemszögemből nézve, mert a télen nem strapálódtam le, és rengeteg gyümölcsöt eszem. Életemben nem produkáltam ilyen szép vérképet, mint a nyáron és KEDDEN!!! Kép Mindenem OK Nem vagyok vérszegény, pedig egy időben.... hajajj. Pedig most is nagyon sápadt a bőröm. Ma amikor a főnököm meglátott megriadtKépKép Mi van kisasszony veled??? Ez volt az első kérdése. Kép
Vendég
 


Tudod most éppen azon gondolkodom, h. ha Csakegy is végigcsinálta volna a különböző osztályos gyakorlatokat mint mi, akkor mi lenne a véleménye a természetgyógyászokról!
( Csakegy MEG NE SÉRTÕDJ !!!! Nem téged cikizlek, ez most nem arról szól! Szeretünk hidd el!)
Én is láttam anyukát, aki a súlyos fejlődési rendellenességgel született gyerekét homeopátiás szerekkel és természetgyógyászattal próbálta kezelni!
Tudom h. vagy ő volt a buta, v. nem bírta felfogni h. ezen már semmi és senki nem tud változtatni, de leültetném azt a természetgyógyászt, aki ezért súlyos tízezreket volt képes legombolni róla!
És a rákosokról ugyanígy!Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska!

Szerintem a tavaszi fáradtság a solaris depresszió egy fajtája, nem pedig vitaminhiány!
Egyszerűen tél végére a tobozmirigy megelégeli a fényhiányt! ( meg én is!!!! Kép )
Tavasztot akarok!!!!!! Nárciszokkal, tulipánokkal, lepkékkel, méhekkel, tavaszi földszaggal!!!!!
De most rögtön, ha lehetne!!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: