Új privát üzeneted érkezett!

Pussykám, most csak annyi, hogy 1,5 óra volt az út hazáigKép, illetve Bali háromszor kezdett éktelen üvöltésbe az ikrek emlegetése hallatán, menni akart ki a kocsiba. Ilyet még nem csinált, nem is értem igazán...Lehet, hogy télleg kell neki kis játszópajtás tesó.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Eszti! Gyönyörű ez a gyerek!!Kép És tényleg milyen értelmesen figyeli a kezecskéjét. Nem, mint egy kéthetes gyerekKép Képeket, még-még, ha van egy kis időd.Kép

Bogi, Dia, örülök, h jól sikerült a nap. Képeket várunk. Dia, én is a fokozatosságot javaslom, hetente új dolog bevezetését, és türelem. Nem kell rohanni semmivel, még a havi egy-két új dolog is elég az elején, hiszen a fő kaja még mindig az anyatej. Az én gyerekem az anyatejet is kiköpte ha kanállal adtam neki, tehát nem a benne levő dolog nem tetszett, hanem a kanálKép Lehet, h a kaki kicsit bezöldül az almától, erre készülj. Van a hippnek fini alma-barackja, ez is jó lehet következőnek. Ezt szeretni szokták. és sok-sok előke, az alma szivatós, nem nagyon jön ki a sima mosássalKép


Kaptam ma apukámtól virágot nőnapra, és úgy adta át: a lányoknakKép

Most is volt nagy közös fürdés esténkéntKép:

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


További képek.
esti pizsamás buli:
Kép
közös szaunázás:
Kép
számítógépezés:
Kép
játék, játék:
Kép
reggelizik a gyerek sereg:
Kép

Õk egyébként a Józsi barátai, és mostmár talán az enyémek is.Kép Jófejek, rendesekKép

Kép

Kép
tikata
 
 

 
 

Bali teljesen zavarba jött a meztelenkedős képek láttán.KépKép Petya se semmi, a szaunában fűzi a csajszit, idejekorán elkezdte.Kép
Klassz lehet ez a ház!!
Most megyünk reggelizni, de majd rakok fel képeket.

Kép

Kép
babszy
 
 


Szupik a képek! ez a reggelizős olyan mint vmi tábor! Nem csodálom, hogy Peti nem akart hazamenni!! Kép

Bogi! Milyen amikor Balázs zavarba jön?? Tök kiváncsi vagyok.

Kép
edó75
 
 


Kata, szuperek a képek! Juj, de várom már én is, hogy ilyen jókat hancúrozzunk. Kép

Edó, örülök, hogy megint többet írsz, tartsd is meg jószokásod.

Boguska, várlak délután téged.

Na egy sorozat tegnapról. Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Jó kis babázós hetem volt, minden kis lurkó nagyon édes. Dia átlőtte a képeket, úgyhogy majd lekicsinyítem és ti is láthatjátok mekkorát nőttek az iker bébik. Egyébként nagyon nyugis babák, szépen elvannak a kicsinek nem mondható járókájukban.KépPanni tiszta apukája szerintem, Zsombika meg anyukája.
Bencuska persze szinte végig aludta a látogatásomat, de azért a végén sikerült felébreszteni.KépTeljesen elfelejtettem, hogy Balu is volt ekkora, alig mertem megfogni.KépBence apa igazán mintaapa, siet haza kis családjához, és éjszaka is kiveszi részét a teendőkben.Kép

Ha már az éjszakánál járunk ismét történelmi eseményt oszthatok meg veletek, Bali már a 3.!!!!!éjszakát aludta végig ébredés nélkül. Na, ilyen még nem volt, nem is nagyon lesz.KépKép

Edó, persze szopizik még, de legtöbbször már csak reggel igényli. Hozza a "ká"-t (takaróját) és leültet a fotelba.Kép Szóval haladunk...

Serif család lassan hazaér, várjuk a beszámolóját.

Kata, Szolnok?

Kép

Kép
babszy
 
 


Ja, még azt akartam, hogy szupi lehet ez a ház, és már alig várom, hogy a mindenki gyereke megnőjjön annyira, hogy így el tudjunk menni közösen. A gyerkőcök fogják a legjobban élvezni.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Akkor az édi ikrek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Dia, hát iszonyú édesek a gyerkőcök. És Zsombi extra dundi, hihetetlen. Kép Ez a kalácsnak köszönhető? Én is azt reggelizem mostanában.... Kép
Büszke lehetsz rájuk, komolyan. És annyira jó, hogy tök hasonlítanak, amúgy meg külön-külön meg másak. Panci kis csajos, Zsombi pedig fiús. Szépek vagytok, gratulálok, mintaanya! Kép
Vendég
 


Édes gyerkőcök!!!Kép

Én mostmár nem tudom a Bencus kire is hasonlít, de mindegy is, cukorfalat így ahogy vanKép A képeken nem jön át, milyen pici isKép

Ikrek meg most vannak abban az igazán dögönyözhető babás korban, amit az ember visszasír, és akar még ilyet!!Kép

Mi Szolnokon. Peti az előbb dobta le tesóm telefonját a tetőtérből a földszintreKépKép Kicsit se rossz a gyerekem.

Bogi, ügyesek vagytok. Alakul a dolog. Gondolom akkor te most extra szuper kipihent vagyKép
Én is várom már, h sok-sok gyerekkel menjünk ilyen házbaKép De fogunk!!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
Tegnap hazajöttünk,mert ott isonyú gáz idő volt. Novenmebr óta, 13 m hó esett. A kocsikat csütörtökön kiásták a fiúk, és úgy döntöttünk, ha péntek reggel is szakad a hó vagy az eső,mint csüt., akkor tüzi haza. És mi "gyönyörű" időben vágtáztunk hazáig, halálos út volt. Szerdán százkét ágra sütött a Nap, ott Tauplitzban/on, és akkor egész d.e kint aludtak a bébik a teraszon, tisztára,mint a filmekben, nyugágy, napszemüveg, stb(na nem gyerekemenKép), de másnapra, eső. Amúgy legalább pihentünk, nem itthon voltunk, és a fiúknak sem csörgött a telefonja.
Majd még mesélek, csak most gyorsan írok pár sort, amíg Hanna alszik, mert aztán sziréna jön, extra anyás lett, meg persze kicsit náthás is az utolsó 2 napon.

Eszti, Benyó nagyon szép, és hogy milyen jó gyerekKép! Ügyes vagy a tejcsivel, és a tokásítással isKép!

Edó, hát most ilyen korszaka van, de miért akarsz tápszert adni egy ilyen nagyfiúnak? Szerintem, nem az éhség miatt nem alussza át az éjszakát ekkora korában.Kép

Dia, sztem Zsombi Bazsára hasonlít, és Pancit nem tudom eldönteni, de mindegy is, gyönyörű kis hurkagombócok! Jó egyáltalán bármi,amit küldtem Pancira?

Kata, mikor jöttök vissza Szolnokról? Mikor vigyük a babakocsit, amit egyszer toltunk ki a hóbaKép?

Babszy, Bazsi annyira édesen tud szégyenlős lenni, h alig várom már, h 2 hét múlva (ugye?) találkozzunk,és megint láthassam!

Ancsa, Ti hol pihentek?

Gyorsan még egy kép, aztán iszom vmit, mert szomjanhalok.

puszi

Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Serif, sziasztok újra itthon! örülök, hogy azért jól éreztétek magatokat, nem semmi hó lehetett. Árpiék se nagyon tudtak síelni.
Vannak még képek? Nagyon vagány ez a piros szerelés.Kép

Mi most megyünk Szolnokra, ott leszünk legalább szerdáig. Bocsi, de Diának elfelejtettem kedden vinni a rucikat, de most bekészítettem.

Kata, nyomass már egy pocakos fotót lécci. Bár 2 hét múlva találkozunk..., de akkor is kíváncsi vagyok nagyon.Kép

Megasztárt ki látta? Ez a Rúzsa Magdolna iszonyú tehetség. remélem ő fog nyerni.

Tegnap voltunk Nagykovácsiban ismét teleknézőben, térdig érő sár volt, kissé elment a kedvünk.KépDe nem adjuk fel.Kép

Mindenkinek pussazntás!

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó estét,

Serfi, nagyon jó a kép rólatok! Jó a hajad! Kép Még képeket!

Kata volt fent nálunk villámlátogatni, igazán nagyon csini kismami. Kép Köszi a rucikat, annyira jófej vagy, és tök jók! Kép

Gepárd mama, hogy vagytok?

Én hadd büszkélkedjek: ma volt először egy hét után mérés, 3370-ről 3700-re nőtt a drágám. Kép Úgy örülök. Kép Ezek szerint jól megy a szopi.

Na megyek is, pihizni, puszi

Eszti
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti! Milyen kis grimaszt vág az utolsó képen Kép Ilyen apaszőrőslábánfekvő képet mi is csináltunkKép a súlygyarapodást nézve csak így tovább!! Látom te nem estél a minden kajcsit mérős anyukák sorába, mint amilyen én is voltam Kép Profi!

Dia! Nagyon édesek! Nagyon hasonlítanak, Zsombi Panna nagyobb kiadásban Kép

Serif! Klassz ez a kép Kép Hannából alig láccik vmi Kép Várjuk a beszámolót! A tápszert azért gondoltam, hogy ha Peti véletlenülKépleszokik a ciciről, amire csekély esélyt látok akkor vmi babatejet kapjon előszőr, ne tehéntejet. Bogit olvasva azért van reményKép

Kata! Tényleg küldj pocakos képet!!

Ancsa! Megjöttél már? Kipihentétek magatokat? Hol is voltatok?

Puszi

Jaa és kicsi fiamnak gyarapodott a szókincse: cicus, anya, apa, autó, csízz, alma

Kép
edó75
 
 


Helló!

Serfi, olyan szépek vagytok ezen a képen (is)Kép Én bízok benne nálunk nem lesz ilyen hó és hóvihar.

Eszti, jó volt látni titeket!! Olyan pinduri ez a Bencus, és édesen nyöszörgött álmában. Súlygyarapodás szuper, így folytatja, nyárra simán belenő a rövidgatyóba!Kép Továbbra is csak így lazán!Kép

nincs pocakos kép, de majd leszKép Le is toltam a férjem, h nem csinált, legalább a pocakomról. Anyukám szerint, annyira nem hegyes, mint a Petivel volt.

Edó, házzal hogy álltok?
Én már úúúúgy várom, h kezdjük, és egyszer meglegyenKép Nálunk az építész most dolgozza az engedélyezési doksit.

Ugye mikor megyünk Bogiékhoz már tavasz lesz??!! Melyik nap lesz? Szombat v vasárnap?

Kép

Kép
tikata
 
 


Ezt még tegnap írtam, és csak most engedte elküldeniKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Hát Serif nem hozta meg a tavasztKép Ancsát nem tudom mikor jön meg... Én a Józsikban (keresztapám is Józsi) bízok, hogy meghozzák a meleget!Kép

Már elkezdték volna egy pár hete, de ez a görény idő nem engedi KépKépKép Pont tegnap telefonáltak, hogy a külső nyílászáróink már megvannak, mi meg még el sem kezdtünk alapozni Kép
Kata! Milyen lesz a ház? Nem tudsz róla képet küldeni? Mikorra lesz készen a terv? Tök jó mert most már 30 napon belül el kell bírálni. Közműves a telek?

Kép
edó75
 
 


Hi, elég betegek vagyunk mindhárman, mi APával nem bírunk nyelni, Hannának folyik az orra és köhög, nemsokára megyünk a dokihoz, csak most alszik-miért nem bír kijönni házhoz?!
Remélem a Bogi találkáig rendbejövünkKép!

Tavaszt próbáltunk hozni, de ez a hülye hó követett minketKép...

Eszti,szépen növögettekKép! Hajrá!

Edó, rég láttunk képeket Petiről! Mindjárt itt a tavasz,és akkor nekiállhattok! Különben elől kibújtak a virágok,és a krókuszok már nyílnak is, és egy csomó hangya van idebent, úgyhogy sztem közeleg a tavasz,csak lassan ér ideKép!

Kata, véglegesítettétek már a Blankát?Megnéztétek mit jelent? Tudod, van az a Nevünkben a sorsunk c. könyv, nézd meg a MalombanKép!

És két napos kép, mert egy nap ilyen is voltKép

Kép

Kép

Kép
seriff
 
 


Az alsó képen látszik egy pici fehér épület,az a szállodánk, középen a két pálya,ahol én csúsztam,és az a nagy fehér,egy befagyott tó.

Voltunk dokinál,újabb vírus, terápia uaz,mint múltkor, orrcsepp (made by doc.), orrszívás,cebion.

Kata,holnap indultok? Bébifon,babakocsi nem kellett volna?

Eszti,Benyóval sétáltatok?Itt most szélcsend van.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok! Vagy úgy is mondhatnám: Jambo!!!!

Megjöttünk a nyaralásból, naggggyon király volt! KépSajnos a tavaszt nem sikerült meghoznom, de azért ma jutott egy kis napocska.Kép
A mi fenekünk befagy, mert a különbség 35 fok, úgyhogy reménykedem, hogy nem fázunk meg.

Jót pihentünk, töltődtünk, már eléggé ránkfért. Egyébként Kenyában voltunk, tengerpart, szafari.
Holnaptól megint meló, na ennek nem örülök.Kép

Édes az összes kis lurkó a képeken, zabálnivalók! Az ikrek dekoltázsa egyszerűen dögös! Kép

Sajnos most mennem kell, mert pakolás hegyek vannak, mosnivaló, miegymás, majd remélem legközelebb tudok felrakni pár képet!

Pusszantás!
anniecoe
 
 


Ancsám, ne hagyj minket Kenya képek nélkül, és kérnénk egy beszámolót is, hamár ilyen faja helyen jártál! Ki vagyunk éhezve!!!! Kép

Seriff néni, persze, hogy sétálunk már, nagyon szereti, meg én is, mert nagyokat alszik! Persze az overált nem bírja magán, mert a kezeit nem tudja benne megfelőlen mozgatni, és ezt nem szereti. Úgyhogy egyelőre marad a dupla takaró, de így meg azonnal elalszik. Kép Ma is megyünk délután!

Dia, hogy vagytok gepárdokkal?

Többiek?

Kata, Bogi?

Bencus kapott névnapjára a nagymamiéktól tornázót, és már kezdi szeretni. Nézegeti a haverokat rajta.

Nézzétek csak?

Kép

Kép
Vendég
 


Esztikém, akkor Boldog névnapot Bencének! Néni ám a.....Kép! nagyon des amúgy, és annyira repül az idő, h mindjárt Õ is egy hónapos lesz, aztán meg.... Tegnap eszméltünk, h Hannácska 10 hónapja született, döbbenet...

Ancsa, ez hihetetlen, h Ti micsoda helyeken jártok!KépKépeket! Láttál oroszlánt is meg zsiráfot, gepárdot?Ez vmi szuper,és ahogy a gépeteket láttam, a képek sem lesznek semmik!

Bogika, visszaértetek? Jövőhét szombat? Hány óra? Enyém férj, vmi kőmüvesekről beszél a rendelőben, de azt még nem tudja,h mikor jönnének!

Dia, 68-s bodyk jók még? Félretettem párat, ha kéritek! Sárga-rózsaszín, piros, fehér, kenguru gold 68. Hannának rövid.

Nem értem, az előbb ordított a nurofenes fecskendőtől-ebben adom be a gyógyszereket-most meg nyalogatjaKép. Szívunk mindjárt orrot.

Kép
seriff
 
 


Ja, Serfi, ezt a képet még neked csináltam, egy hetes volt Bence, nem tudom, látod-e, hogy milyen zoknija van.... Kép

Kép
Vendég
 


Klassz, kicsit nagy Rá?Kép Micsoda lábak!!!! Milyen pici még a pelenkázón, elférnek a feje felett a dolgok!Kép

Kép
seriff
 
 


Minden alvás után így eltornázunk a rácsok felé. Kép

Kép
Vendég
 


Hát már ilyen korán ficánkol? De hol a jobb lába? Kibújt a rácson?Kép

Hálló, többiek?
Bogi,Dia Ti még Szolnokon?
Katáék síelnek.

Kép
seriff
 
 


Jelentem itthon vagyunk már, sőt asszem Diáék is.

Velünk minden ok, Szolnokon kimoziztuk magunkat, anyukám kétszer elaltatta Balit este minden hiszti nélkül.Kép Az idő fos volt, de ezt már megszoktuk. Kimentünk a 15-ei ünnepségre, megnéztük a katona bácsikat, a lovakat és meghallgattuk a Talpra magyar zenei feldolgozását egy igen silány nyíregyházi banda előadásában. A Pintérrel shoppingoltunk egyet, addig a Bazsa meglepetészerűen beállított az ikrekkel anyukámékhoz. Apukám azt hitte első körben, hogy kopogtató cédulát gyűjtenek...Kép

Gyerekek, akkor JÖVÕ SZOMBATON várunk mindenkit szeretettel, címet ellövöm e-mailben (annak aki nem tudja), szerintem olyan 1-2 körül már fogadóképesek leszünk.
Serif család gyógyuljon meg nagyon gyorsan, és ne most falazattok a rendelőben ha lehet.Kép
Hozzáteszem Bali eléggé tüsszög ma, remélem nem kerekedik ki belőle semmi takonykór.
Szóval mindenki jön? (széket hozzatokKép)
Ancsa, kenyás képeket mindenképp hozzatok, remélem rengeteg oroszlánt és zsiráfot sikerült lencsvégre kapni.Kép

Balázs fiam már tudja, hogy kinek van és kinek nincs fügyije a családban, anyának egyelőre csak cicije van.Kép Cukor, egyre több szót mond, és továbbra is mindent elmutogat.

Kata, Peti mikortól fog síelni? Jövőre akár kezdheti.Kép

Edó, ti tudtok jönni? Jó lenne már összereszteni ezt a sok rosszcsontot.Kép

Esztiék valsznű, hogy nem jönnek, de ezt talán megértjük.

puszika

Kép

Kép
babszy
 
 


Hahó Emberek!

Elsőkörben Bogi köszi a meghívást, azt hiszem, ezúttal nem tudunk résztvenni a rossz és nem rosszcsontok összeengedésén, nem leszünk Pesten. Kép Ne haragudjatok, legközelebb megyünk remélem!Úgyhogy Kenyás képeket itt osztom meg veletek, csak le kell kicsinyíteni őket.
Ja, volt zsiráf, gepárd, mongúz, strucc, zebra....és még sorolhatnám. Nagyon kafa így az eredeti élőhelyükön látni őket.Kép

Mit láttatok a moziban? És mit érdemes megnézni?
Én is akarok menni, de uram mindig külföldön van. Most magamat vigyem el?

Egyenlőre puszi, várom az emberemet Prágából, oszt hazaugrunk Szolnokra.

Szép napos hétvégét Nektek!
anniecoe
 
 


Megpróbálom a képet, mert elsőre nem ment.
Szóval zsiráfkoma
<!--attachment: Kenya_zsir_fkoma-384497.unk*attachment_icon.gif*image/tiff*204.9**Kenya+zsir%e1fkoma%2etif --><center><pre>
Kép
Kenya zsiráfkoma.tif (204.9 k)</pre></center><!--/attachment-->
anniecoe
 
 


Hú, ez érdekes lett..hi-hi! Biztos a kiterjesztés miatt, vagy nem tudom.
anniecoe
 
 


Na akkor megint
zsiráf és zebrák, egy kis Kenya feeling és kilószámra fogyasztott mézédes gyümik.

Kép
Kép
Kép
Kép
anniecoe
 
 


Aztán még maszáj néni (illetve fiatal csajszi) és afrikai szavanna estefelé

Kép
Kép
anniecoe
 
 


Öcsipöcsi, Ancsa, de állat! Kép
Na, majd meg is mutatom az uramnak, hogy ide vihet engem, ha már majd mehetünk. Kép
Vendég
 


Ancsa, nagyon tuti! Hogy lehet ilyen helyekre eljutni? Most is hátizsákosok voltatok? Milyen volt a tengerpart, a szálloda, stb? Mesélj! A zebrás kép elmenne egy Vaserely-nek is, van vmi hasonlójaKép!

Babszy, remélem addigra oda tudunk érni, de nem ígérek...Mit vigyünk-a széken kívül?

Dia?

Kép
seriff
 
 


NA hálló!!!!!!!!

Tényleg, 9 kg ide vagy oda, kénytelen vagyunk gyerekülést venni,mert kilóg a lába Hannának a hordozóbólKép.

Babszy, a cici már nálunk is megy,kicsit ugyan még sziszegveKép....

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Ancsa! Nagyon szép helyen voltatok! Hiába ilyen pocsék időben ez a legszívetmelengetőbb, ha ilyen meleg és napos helyre megy az ember! ha van időd írj hogy milyen volt? Milyen fényképezőtök van?

Eszti! Édes ahogy így eltornázik és a zokniban is! Olyan kis csöpp abban az ágyban Kép

Serif! Már mondja Hanna hogy cici! Ügyi!

Bogi! Remélem tudunk menni!

Elkezdtük az építkezést! És talán tényleg itt a TAVASZ!! KépKép

Kép
edó75
 
 


Hálló, hol van mindenki? Napoztok?


Dia, mi van Veletek?

Kata, megjöttetek?

Babszy, küld a címet mailben, asszem mehetünk, ha meggyógyulunk, nem kellünk a kőmíveseknek! És ugye a Campona az közeletekben van?

megyek, mert virágföldevő mániája van.

Kép
seriff
 
 


Hú csajok, én tegnap teljesen kész voltam. HAnnácska szombat d.u 4kor kért utoljára cicit, és aznap este meg éjjel sem fogadta el(pedig gyakorlatilag este9-től, másnap délig csak kézben volt jó Neki, 1-1 óra kivételével),és egyszerűen megfeszítette magát, ha odakínáltam.De aztán elmentünk egyet sétálni, és mikor hazaértünk már kellett. Eléggé kétségbeestem, plussz olyan volt,mint a kórházban tejbelövelléskor brr..., gáz, fejtem a csapba.

Mi ma délelőtt már sétáltunk egy óriásit. Tényleg Kata nem jöttök ki egyik nap? Vagy mi menjünk be?

Kép
seriff
 
 


Hellósztok mindenki!

Mi is sétáltunk egy nagyot, olyan jó idő van! Kép

Én pedig nem tudok fejni az Aventemmel. Egy-két napja Bence teljesen éhes volt, két óránként evett, így most jól felduzzasztotta a tejecskét. Éjszaka annyira begörögdinnyésedtem, hogy gondoltam fejek le egy picit, de hiába. Pumpáltam, de csak nem jött. Aztán nekiálltam kézzel. Dehát ez így eléggé gáz.
Meg jó lett volna legalább ezt a keveset félretenni, még semmi nincs a hűtőben. Azért egy kicsi vésztartalék jó lett volna.

Nem jól használom? Vákuum van, de nem jön tej. Kézzel pedig jön.

Bencuskám jó nagyot nőtt, tegnap este 4250-et mértünk. Még mindig jó kisbaba, nem is értem. Éjszaka jól alszik, 1x, 2x felkel, aztán alszik tovább. Szerencsére még a hasfájással sincs gond, remélem már nem is lesz.

Na rakok is pár képet!

Többiek mi van veletek?
Dia? Kata? Ancsa - afrikai beszámoló???

Na csoki

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyunk, megjöttünk. Jó volt, szép volt, de elég volt. Főleg így, h nem síelhettem, szánkóztathattam. Na de itthon vagyunk, és a drága uram meghozta végre a tavasztKépKép Nagyon élvezem.

Ancsa, nagyon szép helyen voltatok. Lehetne még képeket kérni? Milyen ott a tenger? Fürödtetek is benne? Szállás milyen volt? Esetleg ezekről is képek?

Edó! Hajrá építkezés! De jó nektek!!Kép ÉN is úgy várom már, h kezdjünk.

Serfi,, gyertek be valamelyik nap. Bár úgy sejtem ez csak jövőhét lesz, mert mi holnap dokihoz megyünk, utána meg már rosszabb idő lesz esővel. Fúj.

Dia, jó lett a lazac!!Kép Uram minden nap megenné, azt mondta. Nekem azért ez kicsit túlzás lenne.

Kép

Kép
tikata
 
 


Eszti, Benyó nő,mint a gomba!NAgyon-nagyon szép! Nekünk hiába volt tartalékunk,talán egyszer ha megitta, de akkor sem a felolvasztott fagyasztottat,hanem az aznapit. Soha többet nem kérte, hiába fejtem, fagyasztottam, olvasztottam,kevertem a kajába-semmi.Ezért nagyon hamar le is álltam a fejéssel,majd 3 hósan újrakezdtem, de az a fellángolás is csak 2hetes voltKép.Úgyhogy ne bánkódj,ha nem bírsz fejni! Hülye kérdés, de elég ideig csinálod?

Kata, végre-végre itt a tavasz!Nőgyógyászhoz mentek holnap? Azért még a szerdát meglátjuk, de ha nem,akkor szombaton hátha találkozunk Bogiéknál, és talán a jövőhéttől már tuti itthon is klassz idő lesz végig!
Nem mondod, h lazac volt a szüli-,névnapi ebéd?!

Dia,nem ér, h ide nem írsz! Már az uram is aggódik!KépJól vagytok?

Kép
seriff
 
 


Szóval,ez elég béna kép lett, de már nyílik a kertben...Kép

Kép
seriff
 
 


Serfi Kép, nekem is csak azért kellett fejnem, mert nagyon tele voltak a cickóim. Amúgy eddig nem fejtem semmit, elég volt, ami volt. És gondoltam, ha már úgyis fejek, legalább elteszem, hátha egyszer jó lesz.
Amúgy kb. 8-9 percig gyepáltam egy cicit, szóval szerintem elég ideig csináltam, de semmi.

Kata, mi ez a lazac dolog? Valami kafi recept?
Tényleg, boldog névnapot az uradnak Kata! És köszi neki a meleget!

Azért ám irigy vagyok a szombati talira, de Bencusom még nagyon picike egy ilyen nagy csapattalálkozásra! Kép

Na de majd májusban Kecsón! Kép
Vendég
 


sziasztok CSajszik!

Kata, Jóska télleg meghozta a meleget!!Boldog névnapot így utólag is.

Esztikém én sem sokat tudtam fejni, kár ezen aggódni, a fejéstől csak több tejed lesz mint amennyit Benyó megenne, és így állandóan csöpögni fog és fejni kell.

Serfi, cici sztrájk volt? Kép Nálunk egyszer volt ilyen, amikor először megjött szülés után. Kb. 5 hósan, aztán megszokta, hogy más az íze.

Edó, hajrá-hajrá, tök jó, hogy építkeztek. Várjuk az élménybeszámolókat.

Ma 2 órát kint voltunk a játszin, most persze tele volt, szar időben csak mi szoktunk kint lenni + egy másik anyuka. Bali belevetette magát a társaságba, ment az írigykedés, játékkunyerálás stb...Kép

Most lemegyünk a tescoba, mert a tavalyi homokozókészletünkből talán csak egy szita maradt.

na pusza

Kép

Kép
babszy
 
 


Hahó!

Csak rövid bekukk, mert indulok jógára, nem voltam már 1 hónapja, és fáj a hátam mán.

Na. A tenger az baromi jó Kenyában, 28-30 fokos a víz, igazi szép kékes zöld, igazi fehér homokkal. Kép
Mi egy kis bungalóban laktunk, asszem van róla kép, de semmi extra. Most kivételesen nem hátizsákkal utaztunk, hanem egy konkrét utat vettünk meg, de azért a szafari az saját szervezés volt az ottani feketékkel.
Szóval isteni volt, tiszta napsütés, pálmafák, sör, ananászlé, koktélok, kaja, kaja, kaja....jó kis pihi volt, de azért 1 hét az nem olyan sok idő, fura volt, mi mindig hosszabb időre megyünk. Ezt persze nem panaszképpen mondom. Majdnem ez sem jött össze.

Egyszóval még a 8 órás út sem tart vissza attól, hogy újra elmenjünk egyszer.Kép

Edó! Nikon D70.

Pusszantás, rohanok!
anniecoe
 
 


Bbaszy, hát nem tudom, ez az volt? De nem jött meg, meg semmi sem változott.Na mindegy, már minden oké. Csak azért aggódtam, mert ugye nem iszik rendesen(sőt inkább sehogy) a csőrös pohárból, meg a rendesből is több megy a nyakába,és attól paráztam, h szomjanhal. Jó, tudom, h hülyeség...Kép

Edó, eszembe jutottak vmelyik nap, ugyani hetek óta megy az "anya tereget,Hanna mindent leszed" c. játékKép!

Eszti, az elég idő....Nekem még mindig csöpögKépKép
Most fogászati szaklapot olvasKépKépKép

Kép
seriff
 
 


Hát persze, nem akartam én szaporítani, isten őrizz, de a görögdinnyéket meg kellett vón valahogy csapolni egy picit. Na mindegy, akkor majd kézzel, azzal megy, csak macerásabb. Kép

Na csokker
Vendég
 


nincs szerencsém.

azzal kezdtem, hogy azért nem jöttem, mert 1 hete egy kisregényt írtam mindenkinek egy órán keresztül és elszállt.
most megint egy órát írtam, gondoltam elmentem, de ezen a gépen máshol vannak a billentyűk mint a régin és elcsesztem. most olyan ideges vagyok, hogy majdnem bőgök, nem írom be megint, bocs.
puszi nektek
Serfi, gyógyuljatok meg!

Mi jól vagyunk. Panciból ráklány lett 2 foggalKép

Kép
diane
 
 


2 mostani kedvenc:

Kép
Kép

Kép
diane
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: