Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok!

Haga, hát gratulálok! Kép Kép Kép

Kamilla,
hű! sztem elképzelhető! Kép akkor viszont én is inni fogom! Kép
de hát ez még így se túl hosszú, még bőven jó! Kép 3. napon vagy, nem?

Incike,
olyan édes a kis Marci! Kép

Ildike,
28 napos ciklussal nem valószínű, hogy 9. napon volt pé-d... Ha a hőgörbéd végig fűrészfogas, akkor az sajnos anovulációra utal.Kép A ciklus második felében vett progeszteron eredményből kiderül, hogy volt-e pé!

Kriszta,
a kedvet már nekem is megcsináltad!!! Kép Bár egyelőre max. a kutyával tudok babázni - ha hagyná... Kép
Milyen jól jött, hogy Ada a zseblámpával játszik! Kép

angel37
 
 


Angyal
Mikor kislány voltam,mindig a cicával babáztamKépBeöltöztettem babaruhába,betettem egy játék babakocsiba,és tologattam a faluban.Kép
Volt cumis üveg is,abból ivott tejet!Kép
Szerencsére szobatiszta fajta volt,sosem kellett rá pelus.
Ja,és sapkája is volt,és TÛRTE!

KépKép

KépKép
okr
 
 


HAHÓ!!!!!!!!!!VAN ITT VALAKI???

Kép
breni
 
 

 
 

Sziasztok!!!

HAga! Kép
Húú végigolvastam az izgalmakat, de a lényeg, hogy nagyon jó lett a vége!!!!! Gratulálok!!!!!
Szép nagy petezsák! 1 hét múlva már szívhang is lesz!!!! Pihenj sokat (bagoly mondja Kép)

Kriszta! Kép
Gratulálok a tüszőkhöz!!! Csak összejöhet még egy eksön nem? DRUKK!!!!

Ancsa! Kép
Sajnálom, hogy végül megjött Kép Biztos ezerszer írtad már , de 30 hónap az rengeteg! Miért nem mentek meddőségibe?

Ági! Kép
Húú akkor nálatok is volt izgalom bőven! De az a lényeg, hogy nem lett baja a párodnak! Jó hétvévét a szülőknél!!

Kamilla! Lara! Kép
ANNYIRA SAJNÁLOM, HOGY MEGJÖTT mindkettőtöknek Kép Kép Kép

Vica! Kép
Igen sajnos a kismamik is lehetnek pedisek. Most én is eléggé a padlón vagyok. NAgyon jü lenne már kinn lenni az udvaron egy kicsit, no meg itthon egyedül nem egy leányálom. Ráadásul az émelygés teljesen kikészít. Már nem tudok mit csinálni. MIndig rágcsálok valamit, de semmi.
Na de nem akarok panaszkodni, hisz itt a pocaklakó a pocakban, és sokatoknak még nem adatott meg (DE AMI KÉSIK NEM MÚLIK!!!)
Úgyhogy bocsi az ömlengésért Kép

Inci! Kép
Nagyon édes a Marci! És ahogy hallom, milyen jó baba!!!

Bea
7+5

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka
Képzeld el anyu,velem 9 hónapig végig rókázott!Nem is nagyon hízott semmitKép
Ja,és persze tesóm az nincs.Gondolom a várandóssági rókakoma nagyon közrejátszott ebben!Kép
Nem azért írom,hogy nálad így lesz,csak ,hogy ilyen is van!A 12-20 hét után már biztosan elmúlik!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel!

Nem azt mondom, hogy az a nagy szám, hogy még a harmadik napon is megvan, hanem, hogy első két nap a szokásosnál több jött. Na mindegy. Sztem igyál te is egy kicsit. Mármint palástfüvet.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Beuka!
Sajnos tul sok ido ment el egy olyan orvosra,aki nem vette komolyan a problemat!Kép
Most egy uj orvos probalja rendbe rakni a ciklusomat!Mar gondolkodtam en is a meddosegin!Most meg kivarom hogy mire jutunk!Meg az atfujast meg ilyeneket inkabb itt csinaltatom meg,talan gyorsabb mint a meddosegiben!

Remelem hamar tul leszel a nehez idoszakon!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Írtam. Kép

Kép
breni
 
 


Kriszta,
Kép Kép
türelmes egy állat lehetett! Kép

Kamilla,
csak mert szomorújelet raktál, azt hittem, hogy nem jó, hogy még megvan! értettem, hogy eddig jött több! Asszem inni fogok én is! Kép

Ancsa, Beu, Reni, sziasztok! Kép

angel37
 
 


En is!Kép

Milyen kevesen vagyunk ma!KépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Angel!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!Szia

Kép
breni
 
 


Itt vagyok félig-meddig! Kép Kép

angel37
 
 


Sziasztok.Jó hétvégét mindenkinek.

Kép
breni
 
 


Szia Reni!
Nektek is kellemes hetveget!!!

Most kicsit nekem is elkell mennemKép!!Majd kesobb jovok!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Okr.

Én még most is cicákkal babázok.
Mondta is a bárom, hogy úgy gondoskodom a cicusaimról, mintha a gyerekeim lennének. És tényleg rajtuk élem ki az anyáskodási hajlamaimat! De tetszik nekik. Szerintem ők is anyukájuknak tekintenek.
Najó, abbahagyom, mert azt fogjátok hinni, hogy dilis vagyok.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Haga!
Örülök, hogy eddig minden OK, remélem így is marad! Gratulálok!

Lara!
Sajnálom, hogy sorstársam lettél. Én hétfőn (20-án) megyek, kedden műtenek, ha minden jól megy szerdán már jöhetek is haza. Vicának és Zsuzskának sms-ezem majd! Engem sem altattak még! Ma voltam anesztesnél, és mondtam neki, hogy még nem altattak, és hogy nem a műtettől félek, hanem az altatástól, és nyugtatgatott, hogy egy egészséges fiatal nőnél nem rizikós az altatás, bár azért szövődményke lehetnek, de nem kell rá gondolni... Most még nyugodt vagyok, de lesz ez még így se. ylan rendes a férjem,hogy keddre szabit vett ki, és bent lesz velem! Mondjuk a műtétre nem jöhet be, de a tudot hogy ott van az már sokat jelent!!!

Incike!
Micsoda nagy már Marcell! oylan mintha most született volna! Vikinek is yilen forgója volt, nagyon szerette.

Beu!
Én Vikivel a 12. hétig hánytam, kitartás még!

Ne hiszem hogy hétvégén jövök, mert elég sok dolog van itthon. Mindenkinek jó hétvégét kívánok! És bízom abban, hogy mire jövök lesz egy zebra! Itt a tavasz most már!!!

Sziasztok!

moni
 
 


ja, nem bárom, hanem párom. Diszlexiás vagyok.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szisztok!

Bocsi, hogy eddig nem voltam. El vagyok havazva. De azt mondták az UPC-osok, hogy ha elolvad a hó, akkor hozzák a kábelt. Tehát hamarosan tudok haladni az eseményekkel Kép. Már úgy várom. Lassan senkit nem ismerek már innen.

Szóval megvolt a 3. napi vérvételem is, két hét múlva lesz eredmény.
Közben kezdek túl lenni egy csúnya megfázáson. Még jó, hogy most nem lett baba, mert vagy kiköhögöm, vagy megfullad a gyógyszerekben. Már "csak" köhögök (két napja nem alszom miatta csak fél órákat), ma vettem rá gyógyszertári kanalas bigyót, remélem hamar hatni fog.

Különben már elegem van megint magamból. Ugye amikor az ember várja hogy megjöjjön, nem jön. Vagyis késett két napot. Jó, belefér. Első nap majd meghaltam úgy görcsölt, másnap meg mint akit elvágtak, semmi görcs. Pedig még szoktam szedni másnap is algót. Aztán meg fogta magát és mára teljesen el is múlt (5. cn) Hogy mi a fene van velem?

Na jó, nem nyüszögök tovább remélem jár erre valaki mostanában. Szerintem még egy 1,5-2 órát itt vagyok.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk,alig van idömKép ma is tullóráztam fél órát ,már nagyon elegem van!Gyors megföztem mire hazajött a párom ,volt meleg kaja,és már el is huzott a téligumit leszedik az autorólKép!!Van egy kis idöm de nem sok!

Szia Hajny!!
De jo h jelentkeztél!!

Haga!
Örülök,hogy minden rendbe Kép nagyon vigyázz magadra!!

Incike,
olyan édes a kis Marci! Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!

Én is el vagyok havazva teljesen.


Haga, nagyon ügyi babád van! Gratulálok! Csak kitírtást tudok neki kivánni! Kapaszkodjon nagyon!

Incike, Marcell igazán jó pasi, Te pedig nagyon szép anyuka vagy! Kép

Lara, nagyon sajnálom, hogy megjött! Kép

Beuka, kitartást! Kép

Haga, voltam a fagyasztásos dokinál. Kiderült, hogy félrevezetés a honlap, mert nem is csinálnak itt olyat. Mondott egy helyet, ahol ő is rendel és dolgoznak folyékony nitrogénnel, de csak egy egy kinövésre(szemölcs, daganat, ragya) teszik és nem az egész arcra. Úgyhogy nagyon szomorú lettem. KépLehet, hogy képes leszek elmenni Veszprémbe. űmindenesetre fel fogom hívni azt a dokit és érdeklődök tőle

Hajni, jó hogy itt vagy végre! Mi lesz a következő lépés?
Julcsi2
 


Julcsi!!

Kár hogy félrevezetés voltKép!
Vendég
 


Helló, végre valakik.

Ha megvan az eredményem hívom Győrt. Aztán majd megmondják. De az még két hét. Addig is a régi jól bevált, vagy nem bevált praktikák.

Valahogy mostanában úgy látom senkinek sem elég a 24 óra Kép.
Pihizzetek is lányok. Nem ám túlhajtjátok magatokat.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajszik!!!

Látom ma nem vagytok valami aktívak!!!De szerintem ez az idő okozza!!Itt nálunk annyira be van borúlva mindjárt esik valami!!Remélem nem a hó!!Nem mintha az eső jobb lenne.

Hajni!!!

Jó hogy jelentkeztél!!Hogy vagy????Mesélj egy kicsit!!!

Ma Én is nyomott vagyok,fájdogál a fejem.Várom apát haza,lassan meg jön,aztán megyünk kicsit csavarogni!!!Nézelődni!!Jaj,annyira vártam már ezt!!El se tudtam képzelni ennyire jó dolog .

Bocsi befejezem,csajok szóljatok rám ha néha sokat beszélek rólunk!Lehet ez nem mindenkinek esik jól.De bizakodni kell,és meg látjátok jön az a pocaklakó!!Csak hinni kell benne!!!Most már könnyen beszélek mi???De tudom min mentek keresztül!!Szóval fel a fejjel.
csanita
 
 


Hajny!!
Hidd el hamar elmegy az a 2 hét!!
Nagyon drukolok neked++++!!
Hajny ennél jobban tulhajtani magam?Kép
Vendég
 


Szia Anita!!

De ,hogy zavar (különbe nem lennék ittKép)!!
Irj csak magatokrólKép engem érdekel!!


Tegnap este volt Anetka a tv-be majdnem megsirattam,én nem hallotam eddig hogy elvetéltKép!!Az ujságiró tök bunko volt(nem hitte el h terhes volt és csak megjátszodta a vetélést),ezzel nem szoktunk viccelödni !!
!!Nekem is fáj a fejem (de egész hétenKép)
Na jo nem akarom lehangolni a topicot
Most mennem kell ,mindenkinek jó 7végét!
Sziasztok!!
Vendég
 


SZia Hajni! Kép

Jobbulást a megfázásból! És drukk az eredményhez! Kép De mi tart két hétig?
Ja, nekem mindig elmúlik négy nap alatt... sőt a negyedik nap már csak arra jó, hogy bugyivédelem szempontjából betegyek vmit.

Móni,
Nagy drukk neked a hétfői naphoz! ++++++
Várjuk a híreket!
És ne félj az altatástól, nem lesz semmi gond! Kép

Editke, szia! Kép Te is milyen rég voltál...

Julcsi,
f*sza ez félrevezetős honlap! Kép

angel37
 
 


Keditke, ha még bírod akkor nem hajtottad túl. Bár sajna nem haladok veletek, így fogalmam nincs miért csinálod, de minden időt használj ki pihenésre. Én csak két hétig csináltam a napi 14 óra dolgozást, hááááát azt hiszem együtt tudok veled érezni.

Szerintem soha nem telik le a két hét.

Ja, nem is meséltem nektek. Vagy lehet hogy igen. Csináltatott a doki teljes vérképet. Egy picikét magas lett a HDL koleszterinem meg valami BASO%-om.Úgykülönben minden teljesen normális. Már alig várom hogy ez az eredmény is meglegyen, és megkapjam azt az egy bogyót a hormonjaimra. A kövi ciklusban már babás is leszek Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Angel, azt tart két hétig, hogy négy? féle hormonkámat megnézzék. A multkor bíztattak, hogy a valamilyen teszt elég kevés, de nem baj úgyis lefagyasztják és majd megnézik vele, ha kapnak megint olyan tesztet. Elhihetitek milyen boldog voltam Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Julcsi
Én most gyümölcssavas kezelést szeretnék csináltatni.Már csak a gyerekfelügyeletet kell megoldani,és mehetek(ha leesett a pörk a szemöldökömről)
Ja,és anyu fizetiKépKép

Moni
Drukk hétfőre!Ne félj,kipihenten fogsz ébredni,és nem emlékszel semmire.
Én amúgy csak azért cidriztem az altatástól,mert van aki félálomban mindenfélét beszél.Na,és voltak titkaimKépKép

Hajni
Nálam a másik véglet vérzésben:9 napig tartottKép
Na ez sem jó!Sztem az 5 nap nagyon a norm. kategóriaKép
2 hét eredményig valóban idegőrlő lehet!Kép

Csanita
Engem nem zavar!Sőtt!

Editke
Érzékeny vagy az időjárásra,vagy sokat stresszelsz?Jógát próbáltad már?Igaz nekem is csak ajánlották még,a kipróbáig nem jutottam,de dícséri,aki csinálja!Kép

Angyal
A gyerek olyan,mint egy kutya!(sok szempontból)KépEgy hátulütője van,nem lehet simán a vackába parancsolni!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, egyet értek a gyerek kutya páruhammal. Bár gyerekem még nem volt, de a barátnőmmel sokat hasonlítgattuk őket Kép.

Nekem 6 napig szokott meglenni, erre most csak négy. Ma már semmi. Lehet hogy én írtam félre a dolgokat? Mindegy. A másik furcsaság, hogy mostanában fáj egy héttel előtte a cicim, de nagyon. Alig bírok rá feküdni. Erre most nagyon picit fájt, iszonyatosan bedagadt, mire megjött nem is éreztem. Útálom mikor nem normálisan mennek a dolgok. Mondjuk legfuribbak a görcsök voltak. Olyan még nem volt hogy ne gyógyszerrel aludjak el. Most meg másnap délben jutott eszembe, hogy nem vettem be éjszakára.Kép

Moni, én is izgulok ám érted. Szerintem se félj semmi gond nem lehet.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Angel, a doktornő majdnem hanyattdobta magát, mikor elővettem a táskámból a kinyomtatott oldalakat a honlapról!Kép Kép Õ is fel volt háborodva.Így legalább nem kért egy fillért sem tőlem, pedig írt fel egy két dolgot.(de csak kenceficét)És elmondta a véleményét.

Okr, gyümölcssavas nekem is volt. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem semmit sem ért. Az egész procedúra(5 alkalom)teljesen fölösleges volt! Semmi heget nem múlasztott el. Vannak viszont bőrgyógyászok akik mélyhámlasztást csinálnak, na abban hiszek. De azt is csak akkor lehet, ha már nincsenek gyulladások, csak hegek.

Anita, én is örülök, ha hozol egy kis napfényt! Kép
Julcsi2
 


Julcsi
Nekem azt mondta a kozmetikus,jó lenne nekem.Hát meglátjuk.Végül is biztos nem árt.Kép
A mélyhamlasztást kérdeztem tőle,de arra azt mondta,hogy legalább annyit árt,mint használ.Hát nem tudomKép

Hajni
Ha nem kellett gyógyi,az csak jó!SztemKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hát igen, mindenki mást mond! Kép Azért remélem az orvosok tudják mit csinálnak!

Jó hétvégét mindenkinek! Most megyek kozmetikushoz, hogy széttrancsírozza az arcomatKép
Julcsi2
 


Jó hétvégét Julcsi!A kozmetikához,meg szépülést!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na én mentem. Legyetek továbbra is jók.

Bea, holnap nem leszek szerintem, de vasárnap ebédidőben nagyon valószínű.

Puszi mindenkinek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
látom már mész Kép
nekem a négyféle hormon másnapra megvolt, csak ezért kérdeztem, mi ez a két hét, de valahol már ennél többet is hallottam... De az a lényeg, hogy rendben legyen! Kép
Mit fagyasztanak le?

Julcsi,
na ez tényeg nem semmi! Kép gondolom vki nagyot kap ezért! Kép
Babapopsi arcot neked! Kép Reméljük a végeredmény hasonló lesz! Kép

Kriszta,
Kép Jó ez a kutya-gyerek párhuzam! Kép Rám már a kutya sem hallgat, sz*rja le, amit mondok! Kép Kép

angel37
 
 


Inci!!!

Nagyon éde Marci baba!!!Jó nagy fiú már!!!!

Jól tudom,hogy Ti csepelen laktok???Megkérdezhetem,hogy hová jártok gyerekorvoshoz???Jó a dokitok???
Mikor kell hozzá menni ha mondjuk kiválasztottuk???

Bocsi a sok kérdésért!!!Előre is köszi a válaszokat!!!
csanita
 
 


Kép
csanita
 
 


Csanita
Igen mi itt lakunk Csepelen.Az Áruház téri SZTK rendelőbe járunk.Küzdényi Viktória az orvosunk,de nem a legjobb.Az orvost nem mi választottuk,hanem fel van osztva,hogy melyik terület kihez tartozik,de lehet választani is.
A védőnővel kell megbeszélni,mert ő intézi a gyerekorvost szülés utánn.
Remélem tudtam segíteni.

Szép formás hasad van.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok! Kép

Remélem mindenki jól van! Kép

Kriszti!

Én nem is gondoltam bele magába az altatásba! Kép
Én ha alszok szoktam beszélni!! Kép Kép
A férjem megmondta, hogy egyszer felveszi amit mondok! Kép
Ja és szoktam mutogatni is! Kép
Múltkor arról beszéltem, hogy ott van egy bogár!
Párom, (akkor éppen tv-t nézett) felugrott és keresni kezdte a bogarat! Kép
Szóval én nem szoktam unatkozni álmomban! Kép

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!

Van itt vki?Ma megkedte a párom a másodállását(rendezvények "esküvök" kamerázása)a haverja intézte neki,ma ilyen betanuláson van!!KIcsit ráérek most ,már berendeltem a bnömet is h ne uncsizzak itthon,de az ö busza 20 óra után ér beKép!!
Mindjárt végzek a fözéssel is"vasárnapi ebéd már készül,reggel nem akarok zörögni a párom hadd aludjon Kép!
Bocsi ha tul sokat irok!!

Okr!!

Mindettö az idöjárás is befolyásol,na meg "elég" sokszor felhuzom magamKép!!Tudom h nem szabadna mert ezt érzi a szervezetem és igy baba nem lesz!!A jogát nem probáltam!
De nagy elhatározásra jutottam nekiállok tornászni,a bnömtöl elkértem a Kiképzést meg még valamilyen dvd-t adott (nem emlékszem a nevére).Tegnap felakartam venni a farmer nacit és alig jött rámKép szoritotta a hasam!!Jövö héten délután(szerdán) kezdemKép!!"remélem"

Anita!!
Szépen gömbölyödik a pocidKép nagyon ari!!
Vendég
 


Kár,hogy nem volt itt senki,na nem baj!!
Mindenkinek jó 7végét!!
Puszi!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Lara
Izgalmas éjszakáitok lehetnekKépÉn max a fogamat csigorgatom,amitől a férjem a falra mászik.Kép

Editke
Az enyém kanmuriba ment.Reggel azért sem hagyom aludniKépKépKép
Persze Forma1 lesz,arra tuti felkelKép

Anita
Nagyon szépen gömbölyödik a pocak!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kép
Mindenkinek ilyen édes kis manót kívánok!

Marcell és Inci

Türelem, türelem Kép terem.
Az bíztasson mindenkit, hogy mi is sokáig vártunk erre a kis tündérkére és lám ,nem volt hiába a várakozás.

Kép
Kép
incike
 
 


Hajni,
a HDL koleszterin az a "jó" koleszterin, védi az érfalat. Ha több, csak jobb. A basofil monocita egy fehérvérsejt fajta, ami ha kicsit magas nem számít. Ha már 2 jegyű utalhat allergiára vagy férgességre Kép de gondolom ezeket észrevennéd. KépKépKép
Drukk a jó eredményhez.

Altatás előtt, után szoktak beszélni az emberkék, közben mély "kóma" van. De hogy kibeszéled a titkaid az elég ritka. Ilyenkor rá szoktam szólni a betegekre, hogy ne beszéljenek ilyet, mert sokan hallják, és akkor engedelmeskednek. KépKépKép Nem fog ezzel senki visszaélni, és általában nem is beszél senki, csak nagyon kevesen.
Engem 2x altattak, a másodikat alig vártam, nagyon fincsi volt az ópiát! Kép

Móni, drukk, drukk. Nem lesz baj. Fiataloknál tényleg nincs gubanc. Remélem jó eredménnyel jössz! Kép

További jó 7végét mindenkinek.
potter_76
 
 


Szia Potter Kép
Milyen volt a hétvége?

Na ez az altatás téma: utána mondta az altatóorvos, hogy "nagyon le akart mászni az asztalról!" Akkor kicsit elgondolkodtam, hogy milyen fesztivált csinálhattam még... Kép Ki tudja, milyen hülyeségeket beszéltem ... Már a szobában adott "bátorító"-tól tiszta zizi voltam, és ha abból indulok ki, hogy miket mondtam a betegszállító fickónak... Kép Kép Bár már biztos megszokták az ilyesmit! (Vagy nem? Kép)

angel37
 
 


Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziazstok!

Gyors leszek mert mindjárt indulunk.
Moni! Mégis a Vicának írjál hogy mi van Veled, mert én ma indulok és csüt-ön leszek. megyek Salzburgba kiküldetésbe.
Bár érdekel engem is hogy mi van veled, de sajnos nem leszek netközelbe és nem tudok a lányoknak írni! De nagyon drukkolok, és gondolok Rád!+++++

Velem semmi extra még mindig nem jött meg, ugy látszik mindn 2. hónapban jön meg!Kép

De most már tényleg megyek dokihoz.

Na puzsi mindenkinek, legyetek jók!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó reggelt!Olyan szép idő van Kép
Megyek visszaolvasni.

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?