Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Teljesen kész vagyokKép(((((((((((((

Viki egyre kevesebbet alszik éjjelente/9-10 órákat/és napközben is csak fél-1 órátKép
Szinte egész nap nyafog,sír,már ott tartok,hogy én isKép(((((

Ma is 5-kor kelt reggel és azóta csak nyűglődikKép
Lehet,hogy a fogai már megint,bár nem látni még semmit.
Viszont a homeós bogyót azt nagyon kéri,de állandóan nem adhatok neki belőle.

Mit csináljak?Mindketten nagyon fáradtak vagyunk már és sajnos előfordul,hogy kiabálok vele,pedig az csak ront a helyzeten,olyankor rákezd még jobban a sírásraKép


ErikaKépKép

cseriviola
 
 


Sziasztok,

Lola, gratulálok az akarthoz hogy minden nap elmenj futni. Kitartás!!!Kép

Edit, iszonyat édesek a képek az ikrekről. Tündériek. Kép

Én semmi képet nem csináltam a síelés alatt. Nagyon cudar idő volt. Hóesés, szélfúvás, -12 és -18 fok. Azért 2X voltunk sétálni Rékával és 2 nap is síeltem 5-5 órát. A csapatból többen nem síeltek (4 anyuka sem). Igaz gyakran látogattuk a hegyi melegedőket (kocsmákat). Az utolsó nap az egyikben akkora buli volt, hogy az asztal tetején táncoltam. Közben már telefonáltak (4 körül), hogy tök sír Réka, nem bírnak vele, lementem hozzá (még jó, hogy pályaszállás volt), de én se tudtam megnyugtatni csak esti fürcsi után aludt el. Igaz azt ígértem, hogy a férjem lemegy hozzá majd 2 óra körül, csakhát nagyon elszaladt az idő. Szép kis szülők vagyunk, volt is lelkiismeretfurdalásunk, de nagyon jól éreztük magunkat már 1,5 éve nem buliztunk együtt ekkorát.

Rolival voltunk oviban, a dadust választotta szimpatikusabbnak, de szerintem az ovó néni is nagyon aranyos. Pont volt fényképezkedés, egyéni és csoportkép is! Jövő héten már ott is hagyom egy kicsit és szerdától ott is ebédel már ha minden jól megy.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Erika, most látom, hogy közben te is írtál...
Sajnos csak annyit tudok mondani, hogy nagy-nagy türelem és nyugodtság a részedről és attól Vikinek is jobb lesz. Én sem ez a tipus vagyok és én is volt hogy kiabáltam ahelyett, hogy nyugodt maradtam volna.
Viszont ez az alvási mennyiség normális. Szerintem. Rolinak is ennyi volt az éjszakai és talán a nappali egy picit több (2 óra körül) de azóta is maradt ennyi (sőt több is lett nappal).
Nálatok az a gáz, hogy már ennyire hajnalban fent van, jó lenne ha visszaludna még gondolom!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 

 
 

Sziasztok!

Erika:köszi,a suli megy,Dorka meggyógyult.Az oltásnak nem volt hatása,bár lehet,hogy előbb jelentkezett és attól szenvedtünk.
Én sem tudok semmi okosat mondani neked sajnos,Dorka egyszer volt így,akkor valami fertőzése volt és nagyon fájt a torka,de az össz-vissz 3 nap volt.Elhiszem,hogy sírsz te is vele,hiszen tehetetlen vagy és ez a legrosszabb,hogy nem tudod,mi a baja.Nem nézte meg azért a doktornőtök?A napközbeni alvásotok tényleg kevés,bár minden gyerek más.Reggel még üvegből eszik a Viki?

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Felhívtuk a biztonság kedvéért a játszóházakat, hogy nyitva vannak-e. De semmi más üzlet nem volt, még ugye a West End Cityben sem. Sebaj, most nem is ez volt a lényeg.
Majd még egyszer az állatkertibe megyünk el.

Virág sem hízik valami sokat, de szerintem sem gond, mászik eleget. Persze anyós etetné állandóan, szerintem azt hiszi direkt nem adok neki enni. Néha már elegem van ebből.

Hajnal 5-kor én sem tudnék felkelni csak azért, hogy fussak pár kört, bár ha lenne egy-két ember, akivel lehetne együtt menni, biztos könnyebb lenne.

Vettem töltött tortaformát, nem tud valaki véletlenül receptet hozzá? Vagy hogy neten hol lehet ilyet találni?

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Még én sem próbáltam hajnal 5-kor futni, csak akkor látok rá lehetőséget. Nem tudom, mennyire lesz erőm, mert éjszaka sokszor fent vagyunk a gyerekekkel.

Erika:
Sajnálom, Bálint is rosszul aludt, és nagyon sírós volt kicsinek. Napközben szinte nem is aludt, csak mikor már nagyobb lett. Nekem azt mondta a Marika védőnő, hogy örüljek, hogy éjszaka alszik. Aztán elkezdett éjszakázni is másfél éves koráig.
Ha melléfekszel sem jó? Cumira nem gondoltál? Inkább cumi, minthogy kiborulj. Megértem én is, hogy türelmetlen vagy, mert fárasztó, ha egész nap nyűgös.
Nem alszik el a cicin?
Most jön a hétvége, ilyenkor könnyebb kicsit, nem vagy vele egyedül. Kitartás!

Cirmike:
Egyszer már kérdeztem, biztos átfutottad, hogy Roli már betöltötte a 3-at, és szobatiszta, hogy mehet oviba?

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztató szavakat mindenkinek!
Olyan jó,hogy ilyen aranyosak vagytok,ahogy elolvastam sokkal jobban érzem magam,igazi barátnők vagytok!

Igen,nálunk az lenne a jó,ha Viki a kora reggeli ébredés után vissza tudna egy kicsit aludni,de ez nem jött eddig összeKép

Vikinek úgy indul a napja,hogy korán felkel,átmegyek hozzá,összebújunk/van nála egy kinyithatós fotelágy/,kap cicit és ha azt kiszívta,akkor kipattanak a szemei és megy játszaniKép
Aztán kicsit később együtt regelizünk,majd 1-2 óra múlva megyünk sétálni kb.1-2 órányit.
Így néz ki a mi délelöttünk általában.

Hugi
milyen az a töltött tortaforma?
Nem sima piskóta torta?Kinek akarsz csinálni belőle tortát?

Reni
cumira én is gondoltam,de úgy vagytok vele,hogyha eddig nem kellett,akkor nehogy 1 évesen kelljen,inkább a cici,mégha ez így fárasztóbb is.
Cicin amúgy csak ritkán alszik el,ebéd után a délutáni alvásnál és este.

Jó hétvégét mindenkinek,sziasztok:ERika
Kép

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika, ha megnyugtat én is sokszor (túl sokszor) kiabáltam és türelmetlenkedtem Somával már 9 hós kora körül is egészen olyan 1,5 éves koráig. Sokszor éreztem a szívemmel, hogy ezt így nem szabad, mert iszonyatosan megrémült és elkezdett ordítani, de én nem bírtam uralkodni magamon. Kép (csak nálunk nem az alvás miatt...) Én is sírtam a lelkiismeretfurdalás miatt nem is egyszer!
Kép
Szerintem ilyen mindenkinél van, persze hogy Te is kimerülsz, hisz Te sem pihened így ki magad és - gondolom - hogy már nem tudsz neki mit kitalálni programnak, ugye? Nehéz helyzet! És mikor reggel sétáltok sem igen alszik el? Pedig akkor tényleg ilyen kevés az alvásigénye, mert ugye a babák (már a kisebbek) a friss levegőn szinte pillanatok alatt elalszanak! Reggel 5-kor nyugi van a szobájában, már olyanra gondolok, hogy nem világít-e be valami, elég sötét van-e, csönd van-e? Próbáldd átvinni a másik szobába, hátha ott a Ti (Te) testmelegedet érezve a nagyobb ágyban jobban visszaalszik... 1 próbát megér!
Hát ezek a gyerkőcök, mindig adnak okot valami miatt az aggódásra... Kép

Hugi, nem a kapcsos tortaformára gondolsz?
http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?forumid=88212&id=57&step=0&page=3&bw=&forumuser=

vagy a mindmegette.hu-n, www.fakanal.hu-n, vagy www.vebcuki-n (de lehet hogy webcuki...) vagy ha sütés nélkülit akarsz, joghurttortát pl. írdd be a keresőbe!

Cirmike, és miért sírt végül is Réka? Mert kimaradt a fürdés?
Sok sikert az ovihoz, gyerekekhez hogy viszonyult Roli?

Kép

lola77
 
 


Sziasztok!

Erika!
Csak sok-sok türelmet tudok neked kívánni!Talán sírjunk együtt,úgy könnyebb lesz.Nálunk is 5kor van ébresztő.Ha fél 6-kor még alszunk,az nagy kincs.Amint felébrednek,ki akarnak jönni az ágyból.Nálunk van cumi,nem segít.Próbáltuk közénk venni az eslőnek ébredőt,csak fickándozott.Bármelyik fickó is volt.
(Ha tudnád,hogy itt bohóckodik az Olivér mellettem a hordozóban - mindjárt kiesik belőle - velem együtt sírnál!)
Szóval én beletörődtem,hogy ilyen korán kelők.Bár egy kicsit bízom az óraátállításba,az most nekünk dolgozik.De kiabálni én is szoktam.Tudom,hogy csúnya dolog.De legalább a feszültség kijön belőlem.Nagyon nehéz időszak ez.Nálunk a Dávid is ilyen volt és csak 2,5évesen a szobatisztasággal együtt változott a dolog.
Azt hiszem,nem tudtam sokat segíteni,de 100%-ig együttérzek veled.

Egy kis tanácsra lenne szükségem:
Valakinek nem (volt) fulladós,kruppos a gyereke.Olivér újra köhög és iszonyatosan fullad.Rosszabb,mint karácsonykor.Mert most nem csak alvás közben,de nappal is fullad.Kapott rá Claritine-t,Erytrotropot,Fenorint +Calcimusc,Fenistil csepp,teophilines kúp.A maximumot kapja mindenből,de nem segít.Kenem disznózsírral,megy a hideg párásító a szobában.
Már semmi ötletem,hogy még mit tehetnék érte!De ez a 3.éjszaka,amit nem alszunk át (legalábbis most nem úgy néz ki)Szerda éjszaka aludtunk 3órát,napközben egy felet.Csütörtök éjszaka megint 3-t,napközben 2*felet.(Ja én napközben nem tudtam aludni,mert az Oli sosem akkor aludt,amikor a másik kettő)Most meg még semmit.
Nincs valakinek valami használható ötlete?Mert ha nincs,már ott tartok,hogy besörözök az Olivérrel!Ráadásul ma és a következő 2éjszaka egyedül vagyok a 4gyerekkel.És persze az Oli már telehányta az ágyát,így ágyat húztam,átöltöztettem,megy a mosógép.

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Szia Edit!

Köszi az együttérzésedet,nagyon jól esik.
Sajnálom,hogy nálatok is ez a helyzet,de háromszorosanKép

Sajnos nincs ötletem a köhögés enyhítéséreKép
Védőnőtök vagy a gyerekorvosotok mit mond rá?Beszéltél velük?
Tudom,hogy most ez izgat téged a legkevésbé,de remélem tudtok majd jönni a babatalira csütörtökön.
Addig is küldök sok-sok gyógyenergiát+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Csak egy szusszanatnyi időm van, virágszálam pont most ébred fel, éhes, megyek gyorsan etetni. Remélem este majd vissza tudok jönni, írok bővebben.

Mellékelek egy képet a tortaformáról:


Kép

Sziasztok

hugodugo
 
 


Sziasztok!
Tudom,hogy ez nem a hirdetések helye,de itt látom azért van élet!:-)
Nekünk lenne egy 3részes szekrényünk amit NAGYON OLCSÓN, 6000FT-ért odaadnánk!(képet tudok küldeni)
Kérlek szóljatok,ha valakit érdekel,mert pár hét múlva kellene a hely!
Előre is köszönöm a segítséget!
prita@citromail.hu
blackby
 
 


És örülök,hogy végre Tatabányaiakat sikerült találnom!:-)
blackby
 
 


Szia Rita!

Én megnézném azt a szekrényt,kérlek,hogy küldjél róla képeket a cseriviola@citromail.hu címre.
Köszi,szia:ERika

cseriviola
 
 


KépKépKépKép
OLyan édesek.........

Úgy örülök,hogy kisütött a nap,már jöhetne a tavaszKép

Kép

További szép napot mindenkinek!
Kép

Erika+Viktória Lili

cseriviola
 
 


Jó ez a vetkőzős mackó... Kép

Éljen, tavaszodiiiiiik! Ennek örömére én meg ezeket küldöm:

KépKép Kép Kép

lassan talán lesznek igazi virágok is a szabadban!

lola77
 
 


Sziasztok

Szoktatok valamit vinni a talikra.Például üccsi vagy ilyesmi, ami megy a közösbe?Vagy mindenki hoz a gyerkőceinek valamit aztán ennyi.Csak azért kérdem mert én most mennék előszőr és nem tom hogy ezt hogy szoktátok.
Kiváncsi vagyok a Timi mit fog szólni a sok lúrkóhoz,mert még nemigazán volt kapcsolata gyerekekkel.Remélem nem lesz nagyon megilletődve.

Üdv mindenkinek.

Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Erika:hogy vagytok?Javult a helyzet Vikivel kapcsolatban?

Lívia:biztosan tetszeni fog Timinek az,hogy sok baba van körülötte.

Hugi:kipróbáltad már a tortaformát?

Nagyon szép idő van kint,úgyhogy kimegyünk motorozni az udvarra.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!
Már egy idelye sajnos nem tudtam írni, de azért követtem olvasással az eseményeket. Ahogy láttam szépen meggyarapodtunk. Így nem csoda, ha az ember nehezen tud mindenkinek írni vagy válaszolni, így nekem is kevesebb időm van, ha a Roland éppen alszik akkor arra használom ki az időt, hogy kitakarítsak vagy felrakjam a kaját. Meg közben készülődöm az esküvőnkre, a ruhámat már vagy 3 hete keresem, a neten végig néztem az összes weboldalt emiatt.
Amúgy meg a Melindával elég sürűn beszélünk, így azt is el tudom mondani, hogy sikerült neki a vizsgája, csak az EÜ van neki még hátra és lesz jogsija.

Szia Blackby!
Üdv közöttünk.Írj magadról néhány szót. Hogyan szólitsunk téged? Én Anita vagyok van két fiam /És neked,gyerköcök vannak-e?/ Kevin 4éves, már oviba jár, Roland 5 hónapos és nagyon szeret tv-ét nézni. Mi a Gálon lakunk, és ti? Bocsi, ha túl sokat kérdezek.
Vendég
 


Sziasztok!

Kép a Rolandról a csapban
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Most ku..a mérges vagyok,mert vagy 6-szor probáltam a Kevin képét is ide felrakni, de nem megy, híába kicsinyítettem le. Nagyon rosszul viselem, ha valami nem sikerül.
Vendég
 


Sziasztok!
Még egy próba.
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Még egy próba.
Kép
Vendég
 


Mostmár rájöttem!Kép
Vendég
 


Na megint én! Így azt hiszem behozom a lemaradásom! Most teszek fel néhány képet arról, amikor a Melinda itt volt nálunk a Gergővel.
Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Erika!
Hogy vagytok?
Nálunk a helyzet javulóban,már nincs láz,fulladás szinte elmúlt.Némi köhögés azért maradt.Remélem,a másik kettő már nem kapja el és akkor tudunk menni csütörtökön.
Védőnővel nem beszéltem,de nem hiszem,hogy tudna segíteni.A gy.orvos is csak azt tudta mondani,amit egyébként én is tudok.Meg hogy türelem,az orvosságoknak 48óra kell,hogy el kezdjenek hatni.Igaza volt,mint mindig.De azért az első 2-3nap olyan rémisztő,hogy úgy érzem,sosem lesz vége.De vasárnap már jobban volt,ma meg már nem is fulladt.

Nekem az ikres kép inkább rémisztő!!!
De a vetkőzős mackó igazán édi!

Anita!
Olyan édesen vagány a Kevin ezen a képen és csuda nagyfiús a beállásával.Ezek a pirosas színek pedig kimondottan jól állnak neki.
A Roland hosszúnak tűnik.Hány centi?
Melindának gratulálok!!!

Lányok!
Tud valaki bőrgyógyász magrendelésről Tatabányán?nálunk irgalmatlanul sokat kell várni a rendelőben és nekem most nincs fél napom az orvosra,ezért lenne jó a magánrendelés,de Tatán nem találok.

Más:
Pamut melegítőt szeretnék venni magamnak a tavaszra,de valami jobb minőségűt.Nem kell feltétlenül,hogy Nike vagy Addidas legyen,csak ne kínai.Hova érdemes menni Tbányán?

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Vikinek hál istennek semmi baja,úgyhogy csütörtökön megyünk a babatalira.
Ma voltunk a máltai játszón a babaklubban,Viki egészen jól bírta,pedig 5.30-tól fent volt és egész délelött nem aludt semmitKép
12.50-kor ájult be az ágyba,remélem,hogy 2 órát fog aludni.
Rakok fel mindjárt képeket a mai délelöttünkről.

Szerintem mindenki hozzon magával amit gondol a babatalira vagy hogy legyen?Másnak mi a véleménye róla?

Anita
édesek a fiaid,nagyon jók kép a Rolandról ami a mosogatóbn készült,Kevin meg milyen nagyfiú!
Örülök,hogy így össze tudtok járni a Melindáékkal és hogy a fiúk jól kijönnek egymással.

Edit
mi van veletek?Oli jobban van?Ki tudott aztán segíteni rajtatok?Mit tanácsoltak és mi vált be ebben a helyzetben?
Jöttök azért a talira,mert feleslegesen nem akarom elvinni a hordozót,ugye még szükségetek van rá?

Szép napot mindenkinek!
Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Edit:Tatán is és Tatabányán is van magánrendelése Dr.Dancza Máriának.Ezen a számon lehet bejelentkezni:
Tata:06-34-586-039
Tb:06-34-336-612
Nagyon jó melegítők vannak szerintem a Budmilban,főleg,ha pamutot keresel.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Edit majdnem egyszerre írtunkKép
Örülök,hogy jobban vagytok,sokat gondoltam rátok a hétvégén.
Sajnos nem tudok jó bőrgyógyász magánrendelésről itt Tatabányán, Dancza Máriához ne menjél,mert a férjem járt hozzá,de senkinek nem ajánlja.
A férjemnek köröm benövése volt,de elég drasztikusan kezelte a nő,végülis Pesten lézerrel megműtötték neki.
Én mikor a Viki 2 hetes volt tele lettem kiütésekkel és én ide a kórházba mentem a bőrgyógyászatra a Kovács főorvoshoz,és mivel szoptatós anyuka vagyok nem kellett a sort kivárni.

Akkor jöjjenek a képekKép
KépKép
KépKép
KépKép
Kép

Erika

cseriviola
 
 


Erika!

A hordozó persze hogy kell!Ha valamiért nem jutnánk el a babatalira,akkor is egy pár napon belül érte megy a férjem.Majd még meglátjuk!De mindenképpen szolók,ha nem megyünk,hogy ne vidd!

Lányok!
Enni-innivaló:ne haragudjatok,de én nem vagyok ennek a pártján.Nekem nem esznek ebben az időszakban a fiúk,én meg nem ehetek miattuk.Mert rögtön jönnek kuncsorogni és egyenlőre glutén és tejmentes diétán vannak.Az Olivér húst sem ehet.Így mi biztosan nem viszünk.Max innivalót.Ha megszavazzátok!

Dancza Máriát illetően 1:1 a szavazás állása.Valakinek még tapasztalata?
Amúgy nekem is köröm-ügyben kellene,de most már sürgősen,mert nagyon elhanyagoltam.

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Azért írtam a Dancza Máriát,mert én hozzá járok és csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.Olyan orvos egyébként nincsen,akivel mindenki meg volna elégedve.Érdeklődjél körbe Edit,hátha valaki tud még magánrendelést.

Szia
vnora
 
 


Szia Cseriviola, sziasztok csajok, valamelyik nap véletlenül erre a lapra tévedtem,láttam kerestek valami Tündérlakot. Az én gyerekeim már nagyok, de hallomásból tudom,hogy igen jó a hely.Barátnőm kisfia odajár. Elkértem nektek a honlapjuk címét, remélem nem tévesztem el, ha igen-bocsi..
www.freeweb.hu/tunderlak
tündebünde
 
 


Sziasztok!

Edit
A Roland kb 70cm. tényleg elég nagy baba.A Kevinnél az a baj, hogy nem csak látszatra vagány és nagyfiú, hanem viselkedésre is. Kép

Erika
A Melindával sajnos csak egyszer taliztunk, amikor itt voltak. Azért csak egyszer, mert mi sorban, egymás után betegek voltunk, kivéve a Rolandot.
Vendég
 


Sziasztok!

A tortaformámat még nem próbáltam ki, nem találtam hozzá receptet, mert azóta még nem voltam neten.

Ma mi is kimentünk kicsit sétálni, játszóterezni, Patrikot kikértem ebéd után az oviból, nagyon örült neki, bár kicsit rosszalkodott is. Virág a hintának örül nagyon, de ott aztán kacag, a csúszdán még mindig fél.
Lehet, hogy a jövő héten elmegyünk mi is hétfőn a baba-mama klubba. Nagyon kedves az a nő is, aki éppen ma volt ott délután.

Ez a vetkőzös maci tényleg nagyon aranyos!!!!

Anita:
látod, előbb-utóbb sikerül felrakni azokat a fránya képeket! Nagyon aranyosak a fiúk!

Lívia:
Szerintem Timi is nagyon jól fogja magát érezni majd a többi gyerek között, Virág legalábbis úgy veszem észre, hogy élvezi az ilyen helyeket, a pesti játszóházban is nagyon jól elvolt, meg amikor hintázunk és egy másik baba is hintázik mellettünk, egyből elkezd vele íncselkedni :-)

Hogy kell smileket elővarázsolni, valaki megosztja velem ezt az infót? Köszi

Edit:
Sajnos én sem ismerek más bőrgyógyászt Tatabányán, most a Dancza hirdetését lehet nagyon olvasni az újságokban is. Nekem is az a véleményem, hogy "tökéletes" orvos nincs, épp úgy lesznek akiknek bevált, és lesznek persze olyanok is, akik nem voltak vele megelégedve. Egyébként körömbenövést a sebészeti rendelésen is csinálnak, és akárhányat láttam, egyik sem volt kellemes.
A melegítőt próbáld meg még esetleg az Intersparban az Adidasban (azt hiszem az legalábbis), időnként elég jó akciók vannak ott is, vagy a Tesco soron van két sportruházatos bolt.

A babatalira szerintem is mindenki hozzon magának, az a biztos, de szerintem is inkább az innivaló fog fogyni. Tudom, hogy bent leszünk, de azt azért sajnálom, hogy pont arra a napra mondanak esőt, még elsétálgattam volna ott a Sétáló utcában :-)

Megnézem még a Tündérlak oldalát, aztán megyek tente én is (remélem Virág már alszik, szörnyű ő is mostanában, hogy mennyire keveset alszik), elfáradtam ebben a mai napban.

Szép napot holnapra mindenken!

Sziasztok, Hugi

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Hugi
én innen szoktam smil-izniKép

http://www.hok.poliod.hu/wade/smiley/index.php

A bőrgyógyászt tekintve csak a véleményemet írtam le,persze hogy minden dokiban lehet hibát találni és mindenkinek mások az igényei.
Semmiképpen nem szeretném Editet sem elriasztani a Danczától,ki kell próbálni,lehet,hogy csak a férjemnek nem jött be a kezelési módja.
Férjem mivel nemcsak az említett doktornőnél volt,hanem Oroszlányon 2-szer,itt Tatabányán pedig 1-szer már megműtötték neki,de mindig visszanőtt/benőtt/ a körme,ezért amióta lézeresen megműtötték neki,hál istennek semmi baja.

Köszönjük a Tündérlakos honlapot!

Jó éjt mindenkinek,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!


Edit: Voltam a Danczánál is, és Puskás Péternél is. Nekem Puskás Pétert egy szülésznő ajánlotta. Szerinte ő a legjobb Tatabányán, persze ez is csak egy vélemény. Nekem mindkettővel az a bajom, hogy mindenért mélyen a zsebedbe kell nyúlni. Egyébként a Puskáshoz a férjem járt, meg volt vele elégedve, a Dancza is rendbehozta egyszer az arcom, csak azt a gyógyszeres kezelést nem vállaltam, amit ajánlott. (ha közben terhes leszel, torzszülött lehet a baba!!!!!!!!!)Bocs, ez nem tartozott ide.
A Danczánál nem kell sokat várni? Mi is Tatán járunk hozzá, és akkor rengetegen voltak.
Puskás Péter számát meg tudom adni.

Én is azon vagyok, hogy ne vigyünk semmit a talira, eddig mindig megmaradt, szerintem mindenki hozzon magának, meg a gyerkőceinek ami kell.

Melinda: Gratulálok! Jöttök Ti is csütörtökön?

Anita: Tényleg sokkal nagyobbnak néz ki Roland. Hány kiló?

Tegnap a Máltain találkoztunk Hugiékkal, csak pár percre álltam meg beszélgetni, Bálint meg eltűnt, rohangáltam, kiabáltam a nevét, nem volt sehol. Az egyik lány kiszaladt, és kint volt már a fagyizónál. Azt mondta, hogy csak ott akart játszani...... Hát, nem tudom. "Papoltam" neki hazáig, meg persze még apa is megszidta, de nem fogja fel, milyen veszélyes. Még tíz lépés, és jöhetett volna a parkolóból autó.
A doktornőnkkel beszéltem erről, ő azt mondta, hgoy kb. 5 éves korig nem lehet bennük ilyen szinten megbízni. Nem szokott kimenni, de sokszor futottam már így, amikor a kismotorral is elhúzott. Tegnap ezután hazamentünk, és a motorra sem engedtem felülni, de nem nagyon érezte büntetésnek.

Hugi: Nem tudom, hgoy ki lehet-e menni, de a közösségi háznak is van udvara. Jó lenne, ha nem esne, és kint is lehetne lenni.

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Ha van kedvetek nézelődni: ilyen volt a szülinapunk:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=16706

KépKép
renáta29
 
 


Nincs más dolgom!!! Kép

Edit:
A Sétáló utcában van Fibri bolt. Szerintem jó pamut szabadidőruhák vannak, ha jól láttam olyan 13 ezer körül. Nekünk polóink vannak, anyósom szokott sz.ruhát vásárolni tőlük, szerintem elfogadtható minőség.

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Edit, én a Puskás Zoltánhoz szoktam menni (van Puskás Péter is, vagy ugyanaz a kettő?), gondom nem volt vele, csak drága volt. Azért, hogy egy anyajegyet műtött, 10 perces műtét volt. Első alkalommal, mikor megnézte, kért 4 vagy 5 ezer forintot, a műtétért 10e-t, a két kötözésér 5-5 ezer forintot. Igaz, fogadott a fenti kórházban is, hogy ne kelljen várnom (pici volt még a Dávid). Bár azt mondják, a többi bőrgyógyász sem olcsóbb. Azért szóljatok, ha van jó, és olcsóbb bőrgyógyászotok. Mert valószínű nem ez volt az utolsó, amit ki kellett vágni. Már a harmadik volt, és az utolsónak már nem lett jó a szövettanja sem. Arról nem is beszélve, hogy össze van kaszabolva a vállam. Kép

Itt a száma: 30/9917-147, a magánrendelés az Erdész út 14. fsz. 2-ben van, kedden 14 órától. De felhívni bármikor fel lehet, és meg lehet vele beszélni, hogy a kórházba fogadjon sorban állás nélkül.

Ja, én egyszer a Bentonban vettem melegítőt, összement mosás után a nadrág része, meggondolnám legközelebb, mielőtt ott vásárolok. És ezt mástól is hallottam már. Pedig kár érte, mert tetszettek ott a cuccok, és nem is volt drága.

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Sziasztok

Edit
Én a Puskásra szavaznék bőrgyógyász ügyben,megkeresem a számát aztán felrakom.Mi őhozzá járunk,és én is meg a férjem is meg vagyunk vele elégedve.
Melegítő ügyben én is a budmilt meg a fibrit mondanám,illetve van a dózsakerti boltsor végén cassone bolt is.Ott is szoktak jó dolgok lenni,meg mindig van valami akció. Meg a sétálóban van a sportbolt.

Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Írtam egy kisregényt és elszállt. Majd később újrakreálom!

lola77
 
 


Sziasztok.

Most látom hogy Lilla felrakta a Puskás számát.Na akkor nem keresgélem tovább.

Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Rena
Csináltam a benedek számára egy képet.
Remélem tetszik.

Kép
Vendég
 


Na a lényeg ez volt:

Hugi, smileykat innen is lehet:
http://www.addis-welt.de/smilie/index.html
http://www.4yougratis.it/gif_animate/smiles_09.htm
www.animaltgif.lap.hu - innen is sok helyre eljuthatsz!

Ha csinálsz olyan töltött tortát, tegyél majd fel képet!

Edit, férjemnek az arcán pigmentfoltok voltak 2 éve, arra nagyon jó krémet ajánlott a Dancza, a tel. bejelentkezett és 1/2 óra alatt végzett itt Tb-n! Persze a köröm bonyolultabb dolog!

Melegítőügyben már mindenki leírta, amit ajánlani akartam, vagy még Tata: Gyöngyház üzletközp.?

Anita, így el van a konyhában a Roland amíg tevékenykedsz, vagy csak a kép miatt tettétek bele? Kevin tényleg vagány, Somával biztos haverkodnának!

Melinda, gratula, látod hogy paráztál, aztán mégis sikerült! Ügyi vagy, most van önbizalmad, remélem!

Rena, nagyon jók a képek, jó sokan voltatok! És rajtad nagyon látszik, hogy fogytál, pedig fehér felsőben vagy!!!!!
A rózsaszín felsős lány a nővéred?
Aranyosak voltak a torták, a Ti vonatototok is klassz volt. Édesek a fiúk az egyforma ruhában! Bálint tiszta apukája!

Szerintem se vigyünk rágcsát csüt-ön, mert ha mindenki hozna, annyi lenne, hogy 2 óra alatt még mi felnőttek sem tudnánk megenni. Én csak innivalót viszek, meg persze játékot!

Benedeket nem köszöntöm, mert tudom nem most tartjátok, csak így az a baj, hogy majd mikor tényleg lesz, nem fogom tudni. Kép

KépKép Kép Kép

lola77
 
 


Sziasztok!

Köszi LOLA, amit a fogyásról írtál. Most éppen rossz időszakom van, jól esik, ha valaki bíztat. Én még mindig nagyon kövérnek látom magam. Azért szeretnék futni, hogy könnyebben lemenjen. Igen, a rózsaszín pulcsis a nővérem. Régebben mindig összekevertek, most ő soványabb.
Tegnap levágattam a gyerekek haját, Benedek olyan aranyos lett. Igazi kisfiús. Bálinté is jó, csak Benedeknek most nyúltunk hozzá először.

Lilla:
Lehet, hogy Zoltán, sőt, biztos. Árban a Dancza is ugyanez, csak feliratni jártam hozzá az arcomra mindig ugyanazt, és mindig elkérte a pénzt. Már nem tudom mennyit. Régen volt.

Anita:
Köszi a névnapi üdvözlést, de nem most tartjuk, mert akkor nagyon közel lenne a szülinapjához. 03.16-21.
A következő júliusban lesz, még én se tudom, hányadikán.

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Szia Anita és mindenki másnak is!!

Köszönöm szépen az érdeklődést!
Engem Ritának hívnak.........és még csak úton van első gyermekem aki egy kiscsávó lesz!
Azért nem válaszoltam eddig,mert most ilyen lakásfelújítás van nálunk és mielött apukánk megérkezni mindent szeretnénk rendbe tenni!(mert az Apuka nem magyar és őt várjuk)
Ezért is próbálunk a régi bútort és franciaágyat elpasszolni!!!
Ugyhogy még mindig eladó..........és már egy franciaágy is!!:-)
Most már azért befogok nézegetni,mert látom itt azért van élet!

Üdv. mindenkinek:
Rita
blackby
 
 


Sziasztok!

Lola
Természetesen csak poénból raktuk a csapba a Rolandot, hogy ott vajon mit csinál? Aztán közvetlenül utána jött az ötlet, hogy fotózzuk le. A Kevin szeret ismerkedni, biztosa ki jönnének a Somával, akár össze is hozhatnánk őket, meg magunkat is, de ez csak tőletek függ.

Rena
Nem baj, addigra csinálunk majd jobb fotót.

Rita
Azt nem írtad, hogy merre felé laktok. Képet esetleg tudnál felrakni magadról? Ha szabad megkérdezni milyen nemzetiségű a párod. Amúgy meg jó és könnyű munkát kívánok!
Vendég
 


KÖSZÖNÖM SZÉPEN.......
Dózsakertben lakunk,és egy kép rólunk.....:-)Az Apukánk Trinidadi :-),kis segítségnek....a Karib-tengeren egy kis szigetről valósi:-)
Kép
blackby
 
 


Rita! Üdv köztünk! Hogy ismerkedtetek meg a pároddal? Mikor látja meg a napvilágot a "kiscsávód"? De édes kis gyerkőc lesz majd, imádom a félvér babákat! Nemzetközi neve lesz?

Anita!
Jó ötlet, mostmár ha jönnek a jobb idők akár valamelyik játszótéren, mi szívesen felmegyünk a Gálra is, de el is jöhettek hozzánk, de nekünk a du. 3-tól jó időpontnak!
Ja, most kapcsolok, hogy csüt-ön amúgy sem jönne Kevin, mert ő oviban van ugyebár!

Rena: ezt találtam neked a névnapról:

Benedek 3.21.*,4.14.,4.16.,4.18.,5.1.,7.11.,7.17.

Férjem most ment el az öccsével+2 haverjával Depeche Mode koncertre a Sportarénába, egyedül vagyunk Somával... Kép

lola77
 
 


Ja, képzeljétek, ma lennt voltak a Csóni tónál a fiúk, Soma biciklivel és lefényképezte őket v.mi fotós!
De azt már nem kérdezte meg a férjem, hogy melyik újságban lesz benne! Kép

lola77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?