Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!

Szerintem ez beletartozik a sürgősség fogalmába!!!! Kép Kép Kép
Ha PÉ-t mutat az UH rabold el vhogy! PL. beteghez hívták!!! Kép

Bár a másik felem azt mondja h. ne görcsölj rá a dologra!Csak nyugi hat a metformin, előkészíti a következőt! Legközelebb aludni fog a gyerek, elringatod apucit romantikus hangulatba, és nem feszült kényszerszex, hanem igazi szeretkezés eredménye lesz a babád!!!!! Drukkolok!!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka: tegnap majdnem belehaltam a fejfájásba... (kb. egy éve fájt utoljára így a fejem...)... valszeg melegfront jön...
csakegysokadnick
 
 


Rambóka, semmiféle epeprobléma nincsen itt. A progitermelődés és emiatt a felpuffadás miatt a 12.hétig úgy néztem ki, mint egy 4 hónapos terhes. Mutogattam is, milyen nagy babám van. Aztán ez szépen visszatöppedt, és csak 17-18.héten lett megint ekkora pocakom. A rossz közérzet meg teljesen normális - egyébként az a gyanúm, nem sokáig fogsz te már Szekszárdra mászkálni. Az azért nem terhesnek való iram!
s_norka
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó reggelt Mindenkinek!!!
Ez a takony kor úgy kiütött, hogy itthon kuksolok. DE diabetológust muszáj ma felkeresni, mert fogy a bogyó!!!Kép

Kriszta!
A veszekedés nem jó dolog, de utánna nagyon jó a kibékülés!! Kép
A szemöldök tetkóddal ne foglalkozzKép Elvileg a festékanyagnak a pörk alatt kéne lenni. De nem értek hozzáKépKép Úgyhogy... hallgatok.
Figyelj, ma azért menj el tüsző nézőbe!!!! Ha pedig még mindig ott feszít édes gömbölydeden, meg kell repeszteni. És holnap este még nem késtetek el.Kép
Egyébként van olyan nap, hogy valahogy semmi sem jó. Főleg egy nőnél, akinél a hormonok időnként elöntik az agyát. És a PCOnál ez hallmozottan történik. Igazából nem is vagyunk felelősek a tetteinkértKépKép szavainkértKépKép

Cs..Nicki!!
Nem akarok ellentmondani neked, mert nem tudom, hogy a mgos infokat honnan olvastad, én a Farma könyvemből és kompendiumokból vettem az infót, ott 5 mgot javasol/naponta terherbe esni vágyóknak és terhes kismamáknak. A Kaáli honlapján nem látom, hogy adagot írna.
De ezt mindenki maga dönti el, hogy szedi vagy sem, mert nem kötelező, csak javasoltKép
De az Elevit is biztosan jó, sok minden benne van. Nem véletlenül ajálják. Kép

Az ügyeleteken nem kell csodálkozni. A baleseti sebészeten ez van. Sőt van ennél cifrább is. Bemegy a párom szombat reggel 8ra és hétfőn du 3kor jön el. Van olyan hétvége, hogy összesen 6 órát tud aludni, pedig három vonalban ügyelnek, ami azt jelenti, hogy hárman vannak egész végig, sőt van egy negyedik is, aki este 8ig van csak ott. És hétfő reggel beteszik műtőbe. Van amikor fél háromkor jön ki onnan, egész nap talpon van.
Amikor kinyitom az ajtót, hát nem kell mondanom milyennek látom a párom. Szerencsére nagyon jó idegrendszerű és jól összeszoktunk. Tudom, hogy olyankor semmilyen problémaról, ügyintézésről nem kell beszélni, hanem behúrcolom az ágyba és elaltatom. Kép
Ja és ha kérditek, hogy ezt szabad e??? Nem nem szabad, az európai törvénykezés tiltja az 56 órai egyben műszakot, de Magyarországon megengedett, mindenki szemet húny, mert annyira kevés az orvos, hogy ezt másképp nem tudják megcsinálni.
És amig valaki azt hinné, hogy ezt jól, busásan megfizetik, akkor csak annyit mondhatok, hogy mivel nem szakorvos 14000 ft jár neki ezért a hosszú hétvégéért. Ilyen minden hónapban egyszer van. Pl most is ilyen lesz a hétvégénkKép
Bocs az OFFért!

Rambóka!
Gyógyulást neked! Az erő legyen veledKép!!!
Figyelj az eskővői gömbölydedségedért ne izgulj. Ha nem lettél volna babás május 12re, akkor szomorú menyasszony lennél. Így viszont egy boldog, vidám, fehér kisbálna fogja kimondani a boldogító igentKép

Norka!
Ezeket a neveket nem ismerem. Én pestiek közül senkit sem ismerek, csak akit ti emlegettek. Vagy akikról beszéltek és javasoljátok egymásnak.
Milyen mázlim van, hogy ez a diabetológusnő ennyire témában van a dolgokkalKép Húúúúhhh.Kép

Kavics
(65 cn.)
Vendég
 


Kavics: Hát nem tudom... az indexes Spockos topikban most napi 1/2 bogyónyit ajánlanak a 3mg-osból... nem értem én már ezt a dolgot... (meg is kérdezem az egyik ismerőst... igaz, ő rákkutató de túl van 2 babán, úgyhogy gyerekügyben képben vanKép

(egyébként tegnap tényleg lehetett valami a levegőben mert tegnapelőtt este mi is összekaptunk a férjemmel és csak tegnap békültünk ki... igaz, nálunk mind a ketten hülyék voltunkKép)
csakegysokadnick
 
 


Kavics: nem lehet, hogy a mili és a mikrogrammok körül lehet a kavar? én már 500mg-ot is olvastam valaholKép ami azért elég soknak tűnikKép Kép Kép (tehát a netes források sokszor rosszul írják a mértékegységet? De az Elevitben akkor is csak 0,8mg van...)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Van egy lyukasórám, most leülhetek végre gép elé!

Csakegy, Kavics, sztem Elevitben elég mennyiség kell hogy legyen, az mellé nem hiszem, hogy kéne még plusz folsav. Nekem doki csak Elevitet mondta hogy szedjem, ha már ilyen korán kiderült a baba, így van értelme. De nem mondott mellé még külön folsavat hogy szedjek.

Okr, sajnálom a tegnapi napodat, nálunk is nyűgös volt este apa (nálunk ő hisztis, nem én vagy a gyerekKép), biztos van valami a levegőben...Írdd majd meg azért, mi volt ma UH-n. Egy meglepetésszerű, különleges akció (akár extra helyen) lehet, hogy tényleg csodákra képes! Kép Különben tényleg a kisgyerek a legjobb fogamzásgátló, amióta Domi van, nem nagyon voltak maratoni egész éjszakáink...KépRemélem, már jobb a kedved Kép

Rambóka puffadás, rossz közérzet nekem is bejátszik, és egyértelműen érzem, hogy duphaston miatt, ahogy Norka mondja, alig várom már, hogy abbahagyhassam (Na jó, tudom milyen áldásos hatásúKép),örülök, hogy ma otthon maradtál ! Kép
Milyen lesz a ruhád? (Azon kívül, hogy amibe beleférsz)Helyszín van már?

Kavics, te is meghosszabítottad a szünetet? Kép Gyógyulj meg! Remélem valamikor bepótoljuk a tegnapi elmaradást! Kép

Rejo

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!!!

Lányok ez nem az én hetem.
Már írtam, hogy kedden reggel másfél órát vártam a nőgyógyászra, mire kiderült, hogy egész héten nincs a kórházban.
Most elmentem a diabetológushoz, negyed órás várás után, kijött és nagyon kedvesen közölte, hogy nagyon sajnálja de most egy fél perc ideje sincs. Csak másfél óra múlva szabadul. Így elnapoltuk az egészet holnapra.
Aztán innen lementem a szemészetre, mert új szemüveget szeretnék csináltatni, ott a csaj nézett, hogy mi a fenét keresek én ott, mert ott nem vizsgálnak csak benntfekvőket, menjek az SZTKba előjegyzés alapján majd megnéznek. Lehet nem voltam elég határozott??? Vagy rossz a fizimiskám??? Na mindegy...
Innen az utam a patikába vezetett, megvettem a PreMenst, de a hűlés ellenit elfelejtettemKép
Elmentem az optikába, ott negyedhatra kaptam időpontot, 2-3 ezer ft egy vizsgálat(azt nem értem ez miért nem fix?) és vigyem előre a pénzt. Na de legalább ma túl leszek rajtaKép
Aztán már nagyon nagy bánatosan eldöntöttem, hogy veszek egy Erdélyi kűrtős kalácsot, és képzeljétek már elfogyottKép Ekkor már az orrocskám a földet súrólta. Bánatomban vettem egy túrós és egy meggyes lepényt. Hátha ez feldob. KépKép
Ma nincs szerencsém. Gyorsan haza is jöttem, még mielőtt valami rossz történneKép

Kriszta!
Csakegy és rejóka ötlete nagyon pazar. Gondold végig..., meglesz az Uh lelet, nagy domináns tüsző, repesztő szuri. Este lefekteted a kislányod, bemész az ambulanciára, hivatod az ügyeletes doktor úrat(mondod a nevét, nehogy másvalaki jöjjön), mert neked fáj a nem tom én micsodádKépKép Õ kiküldi a nővérkét a szobából és rávetheted magadKép Le róla a fehér ruhát. KépKép Szerintem tök szexi a dokikon a fehér cucc, mint a rendőrökön is az egyenruha.KépKép Vagy csak engem vonz??? KépKép
Ha majd eljön az én PÉs időszakom elképzelhető, hogy én ezt fogom csinálniKép Tutti meglepődne, de el nem küldeneKépKép
Téged sem fogKépKép
Vendég
 


Kavicska!

Ne vicceljenek 2-3 EZER????
Nálunk Pécsen 1-1500 Ft a szemvizsgálat, de ha meg is rendeled a szemüveget akkor ingyenes!
Ez pofátlanság!!!! Kép

A szar napodra vonatkozólag: Én ilyen esetben a helyedben ma már nem csinálnék semmi fontosat!!!!
Ha hazaértél rakj be vmi jó kis romantikus filmet, kapj elő a mélyhűtőből vmi fagyit és bőgd ki magad!!! Sokat segít és ráfoghatod a filmre!
(A Norka és Csakegy f. változat valszeg úgy néz ki h. menj el futni v. kondizni esetleg vmi félküzdősport levezetésként!)
De nekem ehhez egy ilyen nap után nem lenne energiám! Kép

Nálunk teljesen elszúrták az erdélyi kürtőskalácsot! Vmi marha svábosította: CITROMOS!!! Kép
Pedig az eredetinek isteni diós-marcipános-szerű íze van!!!!!! IMÁDOM!
Pécsen csak a Gasztronómiai Napokon jutok hozzá az igazihoz.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Most nagyon büszke vagyok magamra.!
Nem ettem meg a két sütit, hanem csináltam hagymás rántottát, csak KÉT tojásbólKép Majd a sütit megeszi a páromKép

Én az erdélyi kürtős kalácsból csak a sima cukrosat szeretem. A diós, kókuszosKép szóba sem jöhet. Ha van egykis citromhéj a tésztájában az nem ártKép De az anélküli az igaziKép
Bár mostmár Erdélyben is nagyon variálják az izeket. Sok félét lehet kapniKép
Olyan fincsi az az oríási kalács, ami az egész alkarodat betakarjaKép Jajj úgy tűnik nem laktam elég jól, mert a nyálam csobbant a számbanKépKépKép AbbahagyomKép
Vendég
 


Rambóka: tévedsz... az utolsó ami az eszembe jutna a futásKép)) Én ilyenkor hazamegyek és csinálok egy kellemes napotKép (lusta disznó vagyok defaultból...) Kép
csakegysokadnick
 
 


Egyébként állítkínzók vagytok a kürtös kaláccsalKép) Az az egy szerencsétek van csak, hogy még nem nyílt meg mellettünk a húsvéti vásár ahol tutira lenne faszénen sütött kürtöskalács is és én már rohannék is lefelé érte... (Bp. Vörösmarty tér)Kép
csakegysokadnick
 
 


Rambóka, én pedig már 2 hete meg sem emelem a seggem a kanapéról/ágyról... Kép
(Szerencsére nem is hízok most...)

És hát ez a sok kürtőskalács bomba tényleg kínzás! Tudjátok, hogy nem zabálhatok terhesen cukrosat???

Tudod mit Kavicska? Add oda az uradnak a lepényeket te meg menjél és ebbe a szar időbe fussá...! Kép

Okr-Kriszta, mi a tüszőállás?
s_norka
 
 


Bocs lányok a kürtős kalács miatt!! KépKép
Azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen fanatikus rajongója!!! KépKépKép
A kismamáktól duplán elnézést kérek! Kép
Vendég
 


Kavicska, én Fotexbe járok szemüvegért-kontaktlencséért, ott ingyenes a vizsgálat, sőt évente egyszer kötelező ez az ingyenes vizsgálat.

Szerencséd van, mert én hála a jó égnek, semmi édesre nem gerjedek mostanság Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Ella2, Szia, köszi a bátorítást!
Rejo: műtétet a harmadik lombikos orvos ajánlott, de mivel azt mondta, hogy ezt minden egyes peteérésnél meg kellene csinálni, (három év lombikozás után már) azt mondtam, nem, köszönöm, azért sem, mivel a férjem miatt csak ICSI jöhet szóba (zsák a foltját, igaz...?) Szóval csak meddőségi intézményben lenne kezelhető az én PCOS-om is - és a ha a lombikos nem híve a metforminnak... Én most kicsit alább adtam: jelenleg én "CSAK" menstruálni szeretnék, és emberi méreteket ölteni, azaz fogyni.

Aranykavics: az eutiroxot egy hipofizis adenómára kezdték el adni, aztán másfél év után azt mondta a belgyógyász, hogy az a negyed tabletta igazából nem is számít, hagyjam abba... a lombikozás alatt nem nagyon volt normális hormoneredményem, úgyhogy a régi "eredeti" szervezetem által termelt hormonszintekre alig emlékszem, de mindig magas volt valami, hol a prolaktin, hol a tesztoszteron. Azóta meg (bő egy éve) dacból sem szedtem semmit. Utolsó mens. november 13. Öt hónapja. Klassz, mi?

Kandi72, S_norka: írták, ti is pestiek vagytok...
Szerintetek kihez érdemes menni: gondolom olyan osztályon érdemes már az inzulinrezisztencia mérést is elvégeztetni, ahol tudom, az orvos lelkiismeretesen követi is majd az eredményeimet.
Tudtok valakit javasolni? Tudom, a tapasztalatok minden ember esetében személyesek, de mégis... a jó szakember is ritka. És én már annyi kórházat végigjártam, még a lombik előtt és alatt is.

Sziasztok!
Fenyőke
fenyõke
 
 


Fenyőke, adj egy mail címet légy szíves, most a cikk kapcsán elég sokan megkerestek a Családineten!
Az a gond tudod, hogy inzulinrezisztenciát diagnosztizálni és metforminnal kezelni belgyógyász feladata, míg mellette a ciklust monitorizálni együttműködő nőgyógyásznak kell, tehát többszereplős a dolog. Viszont van kompromisszumos bejáratott megoldás egy pár, csak add meg az elérhetőséged.
s_norka
 
 


Egyébként van olyan meddőségi hely, ahol alkalmazzák a metformint, maximum nem akadtál rájuk... pesti Kaáliban jártál a 3 K. kezdőbetűs orvosok egyikénél??
s_norka
 
 


Kedves S-norka: nagyon köszönöm előre is, írj kérlek a mamma77@freemail.hu címemre.

Sziasztok!
Fenyőke
fenyõke
 
 


Sziasztok!
Tüszőjelentés:
1 db. 14 mm-es a jobb ováriumban,meg sok apró.A balban sok apró.
Azt nem tudom hová lett a bal 10-es?Felszívódhatott,vagy megrepedt?
Endo:5 mm. (innen nézve a felszívódás mellett voksolok)

Ügyelet:
Ez egy megyei kórház.2 orvos ügyel-egy az osztályon,egy a sürgősségin(ez az uramKép )
Ja,és el akarnak küldeni 40 nővért.Gondolják biztos nappal is elég 35 betegre egy,ha este elég.BORZASZTÓ,FELHÁBORÍTÓ!!!!!!Kép
Túlórát nem fizetnek természetesen,de ennyivel kevesebb létszámnál kell mindenkinek túlórázni.

Kavicska
Vonz a fehér ruha,naná!!!!!!!!!!!KépKépKép
Egyébként a hormonokkal maximálisan igazad van.Amíg fogigátlót szedtem teljesen kiegyensúlyozott voltamKép
Itt a hétvégi dupla ügyeletet itt már megszüntették!Szerencsére!!KépKép

Kürtőskalácsnak az illatát jobban szeretem,mint az ízét!Nem tudom miért!Kép

Fenyőke
Szió!A mailcímből ítéve egyidősek vagyunk!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta látod nem vagy elkésve semmiről, az a 14-es szépen meg fog nőni valószínűleg, talán 2-3 nap, talán 1 hét, de lesz pé-d szerintem.

Fenyőke, írok.
s_norka
 
 


Norka
Remélem megnő!A hétvégét rászánjukKépKépKépSzerencsére a drágám itthon lesz,habár vmi kanmurira készül szombaton.Kép

Bogi jól van?És az anyukája?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Fenyőke, jól olvastam? Hozzáértő meddőségi szakember szerint egy PCO-st minden egyes peteérés előtt meg kell műteni????? Lányok az eszem megáll!! És minket ilyen orvosok "gyógyítanak"!!

Norka, kik kerestek meg a cikk kapcsán, orvosok, akik ezzel egyetértenek?? Az nagyon jó lenne.

Okr, remélem már jobb a kedved és megnyugodtál! Kép Szemöldököd hogy van?
Lányok, ha nem gond, nem tudom milyen ötletnek tartjátok, de nekem nagyon megkönnyíti a képben levést, hogy Kavicska kiírja a végén a neve alá cn-t,(mégha poénnak is indult az elejénKép) ha nem gond nektek, néha a többiek is kiírhatnák, így könnyebb mindenkit követni!!KépKép

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
Köszöni szemöldököm az érdeklődést!KépÚgy látom nem lesz gáz.Reggel nézett ki rosszul,mostanra már csak kicsit pirosabb,mint a többi rész!Kép

Milyen napod volt ma?Remélem egyre kevesebbet dolgozol!Kép

Kriszta
(13cn.)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Fenyőke!
Norkában emberedre találtálKép Komolyan.Kép Õ sokat fog neked segíteni, orvos nevekkel is!!!

Én most az Euthyrox nevű gyógyszereden filózok. Mivel ezt pajzsmirigy hormon, ezért akkor adják, ha a pajzsmirigyeddel baj van, pl nem termelődik elég hormon, és nem értem ezt a hypophysis adenomát. Hogy milyen jellegű adenómád lehetett?? TSH termelő???
És egyáltalán miért hagyták abba??? Megszüntek azok a hormon eltérések amire adták?? És már nem kellett??? Nem értem...
Pajzsmirigy elégtelen müködés, Prolaktin szint, teszoszteron szint, PCO között szoros az összefüggés. Sőt mostmár képben van az inzulin rezisztencia is.
Szerintem egy gyógyszerrel kiváltott (orvosi felügyelet alatt!!!!!) menstruáció harmadik napján újból meg kéne minden hormont nézni.
Többek közt: TSH, fT3, fT4(ez a három a pajzsmirigy funkciót mutatja) Prolaktin, tesztoszetron, cortisol, LH/FSH, SHBG, DHEA, oestrogen.
Na kibogozódik a te eseted isKép Meglátod, van remény!!! És még nem vagy harminc éves! Kép
Itt van közöttünk olyan akinek a Metformin hozott havit, többen szedik vagy szedték a Bromot a Prolaktinra.
Úgyhogy fel a fejjel. Kép Itt mindenki reménykedik. Kép Vagy az első babában vagy a másodikbanKép

Krisztácska!!!
Kanzsúr????Kép
Hagyod te ezt????KépKépKép Hehe! Kell az, jobb lesz a hangulataKépKépKép
Na ez minden esetre biztató ez dagi tüszőKép Mit nem adnék én is egy ilyenértKép

Norka!
Ez az önzetlen, rengeteg segítség valami fantasztikus. Hogy bírod? Elsősorban idővel?
Társulok Kriszta kérdéséhez: Bogi baba? A két hetes heverőn való heverés jót teszKépKép
Mit tanultál ma???? Megvolt az egy tétel?Kép


Jujj lányok.
Meg sem mondom mennyibe kerül a szemüvegemKép
Egy vagyon! De csak a lencse, mert a keret már megvolt. De attól eltekintve, hogy nem látok jól, minden rendben vanKépKépKép

Rambóka !
Lesz fátyol???
Smink???
Konty? Vagy tök rövid a hajad?
Vendég
 


Fenyőke!

Vmit félreértettél annó!!!Az Euthyroxot hypothyreosis esetén adják, ez a pajzsmirigy alulműködéses állapota, ami okozhat ELHÍZÁST!!!!!!, hajhullást, fáradékonyságot, lassult anyagcserét, MEDDÕSÉGET!!!!!!
De ez nem zárja ki h. az inzulinrezisztencia is bekavar!
Nagyon kíváncsi leszek a hormoneredményeidre!
Most már ideje lenne végre h. kiderítsék mi okozza nálad a meddőséget!!!!
Hol csinálták az eddigi lombikjaidat?
Biztos h. apucival baj van?

Rejo!

Sajnálattal közlöm h. a csokiundor el fog múlni!!!!
Nekem is volt, de éppen most végeztem egy fél tálka fagyival! Kép
Annyira szarul voltam egész nap, a menyasszonyi ruhám sem akar olyan lenni, amilyennek szeretném, kellett vmi " kábszer"!
A "káros szenvedélye" kérdésnél én mindig bemondom a csokit. De sose veszik komolyan! Kép
Pedig tényleg..... Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Ja
Kavics
(65 cn.)

De ma már egyszer írtamKép
Vendég
 


Lányok, a párom ma este "lekapott" hogy egyem péksütit is. Egy ilyen vékonyKépnő, mint én egyen nyugodtan péksütit is. Mivel véleménye szerint egynél többet én úgysem eszem.Kép
De azért csak gyümölcsöt vacsoráztamKép

Rambóka az a fél tálka, az mekkora??? Hány dl-es?KépKép

Kriszta!
Küldök neked egy buksisimit, azért mert ilyen bátran viselted a mai napotKép Kép

Olyan nagyon álmos vagyok! Ez rettenetes!

Pussz!
Vendég
 


Kavicska!

Én és a fátyol???????
Most is rövid a hajam (úgy éppen fül mögé gyűrhető h. a téli sapkás időszakot túléljem), de áprilistól egészen rövid szokott lenni( olyan 3 centis).
A fodrászom győzköd h. hagyjam ilyen hosszan, de nem biztos h. ki fogom bírni májusig.
Ezt minden reggel be kell szárítani, zsírosodik, mintha kenném, másfél naponta kell mosnom, már nagyon utálom! Kép
A rövidet kicsit átvizezem reggel és mire megreggelizek meg is szárad, nem tapad a fejemre, ezért nem is zsírosodik annyira!!!
A pici virágos verzió, amit kitaláltunk a fejemre nem biztos h. megállna a rövidben, de akkor kitalálok vmi mást( ragasztott gyöngy v. tiara? ). Majd meglátjuk!

Csakegy!

TE LUSTA VAGY?????
Ezt nem gondoltam volna, de komolyan!
Az összes egészséges életmód rajongó ismerősöm sportol vmit!
Régebben próbáltak magukkal rángatni de aztán feladták!
Én született lusta vagyok! Talán leginkább macska szeretnék lenni!!!! Kép

Norka!

Tudom, tudom!!!
De valld be, ha lehetne..... Kép
Egyébként hogy bírod a bezártságot? Én megőrülnék! Minden vizsgaidőszak végére kikészültem, pedig néha esténként elmentünk sétálni a párommal!
Úgyhogy amikor letelt a "letöltendőm", jutalomból elmentünk BEVÁSÁROLNI!!!!Kép
( Tipikus női kompenzáció, mint a süti meg a csoki!!! Kép Kép Kép)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska!

Mikor teszteltél utoljára?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


SziasztokKép

KrisztiKép
Hajráá,akkor még nem késtetek le semmiről!!!!!!
Kapd el apát,ne durcizzon márKép

Rambóka,Rejo
Vigyázzatok magatokra és jobbulástKép

KavicskaKép
Nem semmi vagyKép!Nekem is folyik a nyálam egy kis kürtös kalácsraKépKép,pedig most vacsiztam!

NorkaKép
Hogy van Bogi baba?

AndiKép
Mizújs nálad?Elvagy veszve!!!Kép

PusszKépKép

(32cn)
Vendég
 


Rambóka!

Az 55 cn.-on teszteltem. Egy negativat. Utoljára nőgyógyásznál a 35 cnon voltam. És megyek hetfünKépKépKép De a hőgörbém nem mutat PÉt. Igaz csak a 44 cntól méremKép Akkor három napig magas volt, 36,8,36,9. Aztán a 47 cntól visszament 36,4-36,5-36,6ra ezen tartja magát. Kép
Nem vagyok terhes. SzerintemKép
De érzem, hogy a ciklusom megint ujból indult, havi nélkül. Ezt a hüvely váladékon érzem. Változik ciklikusan a mennyisége és minősége. Most olyan sok van, hogy időnként úgy elindul, mintha vér lenne, nem birja felfogni a tisztasági betét.

Kavics
(65 cn.)
Vendég
 


Okr, akkor pont jó lesz a szemöldököd, mire eksön lesz!
ma csak 4 órám volt, hazajöttem, olvastam egy csomó mesét a gyereknek a nagyágyon, aztán ott helyben mind a ketten bealudtunk! Tök jó volt!

Rambóka, milyen lesz a ruhád? Királylányos? Kép
egyetemen nekem is 3 centis hajam volt, baromira élveztem, vagány volt, de most már öregítene...Képkeményítené az arcvonásaimat. Meg így hosszan anyukásabb is vagyok.

Képzeljétek, Norkának már írtam, Domival 15 hétig feküdtem szigorúan egy egyszobás albérletben, 50-es évek ottmaradt-szemét bútorai között! Én, aki nem bírom a bezártságot! De ki lehetett bírni! Mindennap más barátnőt kértem beszélőre+ maratoni telefonok. Remélem most nem lesz, próbálok már előre vigyázni, amennyire lehet (a keddeket kellene csak megoldanom valahogy)

Rambóka, rólad nem gondoltam volna a bevásárlókörutakat! KépKép

Kép

Kép
rejo
 
 


Lányok, tök jó, hogy látom a cn-ket! Köszi!

Ella, nálad van valami lehetőség zebrára? Most látom a 32 cn-t?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka is bevásárol, de csokiból!!!KépKépKép??? Mert ő nem körömlakott vesz, sőt a táskát sem hiszemKép

Rejóka!
Ez a 15 hetes kényszerfekvés...Kép Húha. Inkább végigdolgoznám a 8 hónapomat. Kép
Vendég
 


RejoKép
"Esély meg remény mindig van"Kép,de nem tudom!Tesztet vettem már szemezek is vele,de húzom az időt!Vmi működik bennem mert cickó fáj,+ néha pocim,naaa de nálam dettó ilyen a mensi előtt is!
Majd rá szánom magam h megcsináljamKép

Nem semmi ,15 hét!?Vigyázz is magadra nagyon,főleg h már van egy babó aki után rohangálhatsz!Kép
Vendég
 


Rambóka: hja... kedvenc időtöltéseim: csokievés és alvás... Kép

Asszem én is ellövök egyébként egy tesztet... akkro hátha megjön (legutóbb épp tesztelni akartam amikor megjött... szóval ki tudjaKép))

(56 cn. Kép)

Jó látni a nagy mocorgást... nekem meg ma feltörték a honlapom, azt próbáltam egész délután helyreállítani... hát helyreállt végre... valakinek nagyon a bögyében lehettem, mert a szolgáltatóm szerint ezt nem robot csinálta... és az illető már régóta próbálkozott a dologgal... aztán összejött neki... szép... nem?
csakegysokadnick
 
 


Cs.Nicki!

Biztos nem tartogatsz egy pár millió dolláros bankszámláról adatokat. Esetleg azt kerestékKépKép
sajnálom, nagyon kellemetlen lehet. Látom utol akarsz érni havi ügyben?
De azt hiszem Fenyőke vezet a ciklusnapokban. Én csak egy MÁSODIK vagyokKép

Nekem muszáj elmenni aludni. Tele ettem magam, nem írom ide, hogy mivelKép Hú de fáradt vagyok. És holnap muszáj dógozni, mert a főnök visszarendelt az osztályraKép Ha ő hív, akkor menni kő.
Jóccakát Mindenkinek!Kép

Kavics
(65 cn.)
Vendég
 


Rejo!

Van remény!!!!
Újra tudok főzni( Ford Fairlane után szabadon)!
Már egy hete ki tudom nyitni a hűtőt és most megkockáztattam egy makarónit.
Isteni oregánó és bazsalikom illat lengi be a lakást( majd ha a párom hazajön közli h. büdös van! Kép bár most inkább meg fog lepődni, mert kb két hónapja nem főztem semmit!!!!) !
Most egy órát pocog aztán irány a tészta!

Ruha: felül mélyen dekoltált, gyönyörű csipkével, hosszú csipke ujjal, mell alatt elvágva, alul matt zsorzsett, egyenes szabású, csak "poci bőségű" Kép, rajta elöl nyitott muszlin felsőszoknya.
Az a bibi,h. bár a szájába rágtuk a varrónőnek h. lágy esésű anyagot szeretnénk, ami nem fog elállni a hasamon, mégis egy tortapapír keménységű bélést rakott bele, amitől pont úgy nézek ki, mint az orosz néptánccsoportok női táncosai( már ha vkinek még vannak erről emlékei Kép )!

Kavicska!

Képzeld igenis 6 féle körömlakkom van és heti 2 órát fordítok a körmeimre!3 rétegben kell lakkoznom mert nagyon gyengék és különben berepednek, ha pedig bereped nem ússza meg!!!!!
21 éves koromig tövigrágtam őket és nagyon nehéz volt leszokni!!!! Kép Kép Kép
Talán ezért nem dohányzom, nem iszom, és nem próbáltam ki semmilyen drogot. Tudom h. nem tudnék leszokni!
Így marad a csoki! Kép

Egyébként cipőket "gyűjtök", mindig bedőlök a "majd kitágul, bejáratódik" dumának, úgyhogy a felét nem hordom!

Csajok!

Isteni levet találtam: Topjoy Prémium szilva! Mintha enném a szilvát! Totál nyár hangulat! Kép
Ja! Sehol egy aroma, E szám. Csak némi hozzáadott cukrot tartalmaz + C-vitamint és citromsavat!!!!Nagyon finom!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Aranykavics: ááá... sima állatos honlap...

Akkor jó éjt!

(én is megyek kajálni....)
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!

Neked honlapod is van?????
Mik ki nem derülnek!
És miről szól?
És mire jó vkinek ha feltöri? Én ezt sosem értettem! Eleinte mindig feljött a figyelmeztetés a tűzfalamtól, ha bepróbálkozott vki a gépemre, de aztán áttettem rejtettbe mert zavart már!
Miért jó ez vkinek??? Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Csakegy!

CÍMET KÉREK!!!!!! NAAAA! Kép
Milyen állatos????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka.. látod látod... ellenezted a D vitamin kúrámat... pedig azóta olyan erősek a karmaim mint a késKép (de tényleg... még csak nem is hajlanak azóta... hót tutin masszívak lettek!Kép

(izé... nálunk a citromsav is feketelistásKép)) egyébként ha jót akarsz inni, akkor a Sparnak (Kaisers, Interspar) van egy zseniális bio gyümölcsleve... alma-meggy... 100% gyümölcs, semmi hozzáadott izé... viszont iszonyú jóKép (igaz, drága, de ez tényleg 100%)
csakegysokadnick
 
 


Rambóka: emilbenKép nem akarom, hogy a gugli összekapcsolja ezzel a nickemmelKép))) (e-mail címet adsz?)
csakegysokadnick
 
 


(egyébként kis szőrös rágcsálóKép
csakegysokadnick
 
 


Rambóka, azért milyen nőies dolgok derülnek ki Rólad is! Kép

megyek, iszom is valami gyümilevet, hogy így emlegettétek! Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


R: az indexen megadott címedre küldtem...
csakegysokadnick
 
 


OFF!

Csakegy!
Az a tibetimókus kölyök nagyon édes!!!!
Megszakad a szívem, hogy most nem tudom bevállalni!
Imádom a kis szőrmók lényeket!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kép Hát nekünk most csak sima szibériai mókusaink vannak (na jó, kínai alfaj) úgyhogy mi is meglepődtünk, hogy az egyik pici az tibeti lettKép
csakegysokadnick
 
 


Te! Nem csak simán albínó a cukorfalat? Kép

Egyébként cukormókust láttál már? A Főv.-i Állatkertben volt egy, de természetesen szundizott! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: