Új privát üzeneted érkezett!

Timi itt vagy még?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Kép Jó volt az első benyomás, nem csalódtam, nagyon kedves volt részetekről a fogadtatás! Köszönöm szépen! Jó lesz a csapathoz tartozni Kép. Megkukucskáltam a babókat, egytől egyig gyönyörűek... és mennyi kisfiú! Csak győzzek választani Enikőnek KépKép!!!
Hogy telik a nemzeti ünnep Mo-on? Nálunk munkanap van sajna, Apa dolgozik. Az időjárás még mindig télies (baromi hideg van), pedig már úgy mennénk csavarogni, kirándulni. De már sem én, sem a gyerekek nem bírják elviselni a rengeteg öltözködést Kép. Szóval várjuk szeretettel azt a 20 fokot. Persze pluszban Kép.

Viki!
Hajgumi: Kijött már? Kép
15 hós oltást otthon fogom beadatni, amikor hó végén megyünk haza. Rettegek, mert a nagyobbik is kapja a 6 évest... Tényleg lesz 18 hós korban is egy szuri? Ha igen, bajba leszünk, mert akkorra nem tervezünk hazautat, itt meg teljesen más az oltási rendszer.
Fogak: Enikőnek 12 van, a napokban bújt ki a negyedik őrlője. Az első fogacska csak 8 hós korában jött ki, aztán attól fogva a többi viharos gyorsasággal követte Kép.

Nóri!
Hát egy esés nyilvános helyen elég kellemetlen tud lenni... hát még ha az embert a saját szülötte neveti ki a legjobban. Kép Nekem az első randik egyikén a férjemmel, volt egy látványos legurulásom a lépcsőn. Amint az ábra mutatja, nem ábrándult ki belőlem... KépKépKép

Anikó!
A tábla nagyon szuper!!! Adataink: hardik, Kriszta, Veszprém, Enikő (2004.12.04., 3500 g, 54 cm), Ákos (2000.04.09., 3200 g, 52 cm)

Betty!
Nagyon jó pillanatokat kaptatok el a fotózáskor Kép. A legjobban a papírzsepi tépkedős tetszik Kép. Gondolom ezzel egy jódarabig lekötötte magát Tomi...
Apa munkaügyben utazik el? Három hét? Az nagyon hosszú idő!!!! Hogy fogjátok bírni??

Heni!
A barátnőm babójánál is volt ilyen fog visszahúzódás, sőt mikor másodszor kibújt, utána újra eltűnt kis időre.
A Viburcol nálunk is nagyon bevált, már a nagyfiamnál kitapasztaltuk, mert ő nagyon rossz alvó volt. Éjjelente óránként ébredt, miután kapta a kúpot, lecsökkent 2-re az ébredések száma, és ez már maga volt a mennyország... Kép

Szilvi!
Jobbulást nektek! Jönne már a jóidő, aztán tűnnének el a téli nyavalyák!!!! Vagy a melegben fognak még jobban megélénkülni a bacik???? Remélem nem. Mi is most lábaltunk ki mindannyian, és intenzív immunerősítésbe kezdtünk, hogy megússzuk a tavaszkezdetet betegségek nélkül... Majd meglátjuk, milyen sikerrel...
Msn-em nincs, csak skype-om, de lehet, hogy megpróbálok csinálni. Nektek mindnyájatoknak msn van?

Puszi, szép estét:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!!!!


Még mindig nem olvastam vissza,de lätom uj tagunk van.
Kriszta üdvözöllek én is!!!!!

Giuliano elég nyügi,folyik az orra,nem akar enni,de nagyon jol alszik .Nem tudom mär megint mi a baja,remélem csak a foga bujik.Kibujt most 2 egy hét alatt.Egy rägo fog is.Szegény biztos azért szenved ennyire.Most alszik az apja karjaiban.
Barätnöm fiänak meg valami gyomor nyavajäja van,hasmenés,hänyäs ,ugyanaz ami nekünk volt januärban.Emlékeztek????Ugyhogy most megint hegyekben äll a sok szennyes ruha.Szegény babo nagyon odavan.
Férjem egyfolytäban viszi a gépet magäval,most adobevalläsok idöszaka van és ahhoz kell neki.De azt hiszem holnap itthon hagyja akkor majd kicsit visszaolvasok majd.Remélem nem haragszotok räm hogy igy lemaradtam.De sokat gondolok rätok.
Most megyek,mert le kell tennem a manot.Jo éjszakät mindenkinek.Zs.
zsuu74
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsu
Attilával is majdnem ez a helyzet, azzal a különbséggel, hogy enni eszik, de aludni nem akar. Jobbulást Giulianonak.

Heni
Jó a babakocsi. Nekem is tetszik a bolygó kerekes de itt olyan rossz járdák vannak, hogy azzal nem lehet közlekedni.
Azt a kúpot lehet, hogy mi is kipróbáljuk.

Bizzo
Jók a képek, a papírzesbkendős nálunk is mindennap előfordul. Majd egyszer lefényképezem.
Attila is így alszik az ágy végében, keresztben.

Szilvi
Örülök, hogy jobban vagytok. Mi szívesen megyünk hozzátok az új házba.
Remélem hamarosan nekünk is lesz új házunk és akkor ti is jöhettek, bár mi 70 km-re lakunk Pesttől és a másik irányba.

Kriszta
Van ám majdnem mindenkinek Skype-ja is.
Akikről én tudok: Viki, Heni, Zsu, Szilvi és én.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Ma gyönyörű időnk volt.Délelött kisétáltunk a Bazilikához,megnéztük a lovas menetet és egy jó darabig sétáltunk velük.gyerekek nagyon élvezték.KépDodónak nagyon tetszett a katonazenekar.Úgy hajtotta magát a babakocsiba,hogy majd kirepült.nem mertem kivenni,mert akkora tömeg volt,de szerencsére nem hisztizett.KépDélután meg kisétáltunk a Kossuth térre megnéztük a virágokból kirakott kokárdát.
Rakok pár képet ha nem baj!

KépKép
KépKép

Szilvi
Tényleg soha nem futunk össze.Mire odajutok a géphez már héthatáron túl vagy.Majd bepotóljuk.Annak viszont örülök,hogy jobban vagytok.Kép

Timi
Hogy vagytok???Remélem jobban!Kép

Kriszta
Mennyi ideig adtad fiadnak a kúpot?Miből tudom azt hogy,már elég volt?Mert az nincs ráírva,hogy hány napig adható.De viszont tény hogy jól alszunk azóta,csak egy max.kétszer kelünk.Kép
Van 18 hós oltás.Nemrég vezették be,de így nem lesz 3évesen.
Zsu
Jó látni végre téged is.Hogy érezted magad itthon?
Igaz nem voltunk valami aktívak,mint az elején,de azért van mit olvasnod.Kép
Éva
...És mikor mehetünk hozzád?

Többiek????????

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Heni
Jönni jöhettek bármikor, de az új házra még várni kell.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Hardik:köszi a tanácsot,biztos ami biztos,lementem a dokihoz és kaptam antibiotikumot.Azt sajnos jól hallottad,hogy 18 hónapos korban is jár egy szuri,az új oltási rend miatt.

Sahi:van msn:vnora@citromail.hu címen
Nekünk volna a legjobb,ha nálatok lenne találkozó,mi hamar oda érnénk.

Timi:reméljük,hogy már jobban vagytok,a tejtől lehet hányás,én a mai napig produkálom tőle!Van olyan betegség is,hogy 3 napos láz,nem?Amikor semmi más nincsen,csak láz 3 napig.

Zsu:jobbulást nektek!

Roli:nagyon jók a képek,tegnap viszonylag kellemes idő volt!

Ma hallgattam az időjárást,de egy szót sem szóltak még a jövőheti kánikuláról,azért remélem nem felejt el jönni!

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Hali!

Tegnap este megint 38,5 volt. Úgy döntöttem ma átvisszük mégegyszer a biztonság kedvéért. Félek olyanoktól mint tüdőgyulladás. Meg mintha egy kicsit többet köhögne. Lehet én aggódom csak túl.
Nekem msn-em van, de nagyon ritkán kapcsolom be, mivel korlátozott netünk van és férjem is rengeteget lóg rajt. Ezért nem tudtam pl. tegnap du-n jönni. Címem: kisstimea@t-online.hu
Már egyszer január végén is volt ilyen 3 napos szerű láz, semmi más tünet. De nem volt kiütés. Azért vagyok ilyen félős, mert elég gyakran van esténként hőemelkedése Kristófnak. Sokszor 37,7-38 között. Ritkaság az alacsonyabb, csak akkor, ha előtte pihizett. Normális ez?
Tegnap mintha vmilye fájt volna, olyan elkeseredetten sírt.

Éva, Zsuu
Nektek is javulást. Remélhetőleg semmi komoly.

Most ennyi, mert szétgarázdálkodja a szobát. Ez nem változottKép
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok! Szép napot mindenkinek.

Zsuu!
Ma hogy van Giuliano? Tomi is náthás és az éjszaka felétől általában csak a mi ágyunkban hajlandó tovább aludni.

Éva!
Attila jobban van? Aludt éjszaka?

Timi!
Amikor Tomi egyszer olyan elkeseredetten sírt kiderült hogy be van gyulladva a füle, pedig nem is nyúlkált oda. Remélem kiderül mi a baj és gyorsan meggyógyul. Ha megbetegednek ők is mindig kihányják a tejet, ebből általában tudom beteg lesz.

Heni!
Nagyon jók a képek. Mi nem voltunk sehol tegnap. Apa dolgozott, az illető aznap volt otthon igy menni kellett.

Nóri!
Vasárnapra már 10 fokot mondtak, úgyhogy szerdáig lehet akár 20 is. Bár úgy lenne.
Az enyém sahon@freemail.hu

Kriszta!
Van skype-om is, de msn mindenkinek van ha jól tudom. Németországban hol éltek most? Szeretsz ott lakni? Nem érzed egyedül magad mikor a párod dolgozik? Vagy már vannak ismerősök?

Éva!
Oké hozzátok is elmegyünk majd. Mikorra tervezitek ti az új házat?

Anikó, Bizzó, Viki!
Ti hogy vagytok?
Más most nem jut eszembe!

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Mi itt vagyunk. Reni beteg. Reggel 38,6-os lázzal kelt. Most is olyan bágyadt. Hétfőig kiírta a dokinéni.

Mi majd csak két hét múlva megyünk oltásra mert akkor lesz a mi dokink. Most csak helyettes van.

Holnap meg szombaton nem vagyok. Tudjátok. Felmentés.

Tali! Nekem mindegy csak legyen már valahol. Nekem van kocsim 50-60km nem gond.

Mi is várjuk a jó időt. 20 fok az már valami. Hamarosan akkor lehet talizni a szigeten vagy a ligetbe is.

Nekem is van msn: csanikocska@msn.com A többség azt használja. Nekem skyp nincs. Viszont van klip szoftverem de még nem próbáltam. Nem is ismerek senkit akinek lenne.

Remélem mindenkinek sikerül a ház eladás, csere vagy vásárlás. Akkor jó kis kerti partikat rendezhettek majd a nyáron. Amiket én nagyon imádok. Persze nekem kertem nincs. Van erkély kb 2nm-es.

Puszika mindenkinek.</font>

<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24. 4000 53
Hardik Kriszti 29 Veszprém Enikő 2004.12.04. 3500 54
Ákos 2000.04.09. 3200 52
Lego Viki 25 Becsvölgye Dorka 2004.12.26. 2580 48
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07. 3000 51
Sahi Szilvi 34 Szomód Tomi 2004.09.23. 3310 58
Patrik 1999.04.07. 2470 48
Timi30 Timi 31 Ebergőc Kristóf 2004.12.09. 2850 49
Vnora Nóra 24 Tata Dorka 2004.12.01. 4130 53
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk dr. néninél. A torka most nagyon csúnya, kaptunk antibiotikumot, aminek nem örülök, mert januárban is volt. A fülén nem látott semmit, de egy kicsit jobban váladékozik. Talán erre is hat majd a szirup.
Anikó
Sajnálom, hogy újabb kis beteg lett. Csak nehogy Bianka is elkapja. Õ jól van?

Van egy rossz hírem. Holnap a férjem elviszi a gépet, így csak este tudok jönni. Már tiszta függő leszek.
Addig is mindenki legyen jó és egészséges!
Írjatok sokat.Kép
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Sajnálattal olvasom, hogy Reni beteg lett, mielőbbi gyógyulást.

Timi!
Leglább már tudod mi a baja, pár nap alatt biztos jobban lesz.

Heni!
Az előbb majdnem összefutottunk, de megyek, mert apa utánam kiabál.

Puszi mindenkinek!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Helló

Nem voltam majdnem 2 napja...
Szerdán este elmentünk pizzázni apával,Dorkával.Nagyon jó volt,de hazafelé Dorka végigordította utat,alíg bírtam vele.
Itthon megitta szokásos esti kakaóját....fél perc múlva viszontláttamKépKép
De legalább utána minden ok volt,aludt mint a mormota reggelig.
Ma is 7kor ébredt,éjszaka talán fél-1 órát forgolódott,de nem zavart senkit.(bár én azalatt nem aludtam)

Most nyafog.KépKép

Nóri
Felvettelek msn-be,nekem:vikke@citromail.hu

Kriszta
Sajna nekem nincs skype-om,mert letöröltem...mindenki msn-ezett...Nem is használtam.De ha nem tudsz messengert szerezni akkor letöltöm skype-ot és tudunk beszélni.
Jól vagytok?

Heni
Mi a baj???Nagyon eltűntél?Alíg látlak bejelentkezveKépKépKép
Tegnap hagytam neked üzit,mert nem tudtalak elkapni.Megkaptad????Boldog névnapot kívántam...Kép

Szilvi
Patriknak is minden szépet és jót kívánok névnapjáraKépKép

Anikó
Mázlid van hogy 50-60 km nem gond utazásbanKépKép
Nekem sajna még 200-al többet kéne autóznom...KépKép
Jó hétvégét,ügyi legyélKép

Betegeknek jobbulást.Ma talán már jobb idő lesz.Tegnap sétáltunk is egy nagyotKépKép

Jók legyetek
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek jobbulást!
Mi egyenlőre jól vagyunk,bár ezt az időt már nem bírjuk tovább....elköltözünk valahová,ahol meleg van....jó volna!
Tegnap egész nap anyuéknál voltunk,úgy megsétáltattuk a Dorkát,hogy 3 órát aludt délután.Érdekes,mert fáradtabb volt este,mint amikor csak 1,5 órát alszik.

Szép napot mindenkinek!!!

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


sziasztok!
Mindenkinek szép napot!
Beteg gyerkőcöknek jobbulást kívánok!

Heni!
Tegnap nem is mondtad, hogy névnapod van.
Akkor így utólag kívánok minden szépet s jót névnapod alkalmából! + Puszi is

Viki!
Köszönöm szépen a Patrik nevében a köszöntést.
Nagyon rendi vagy!

Nóri!
Én is szeretnék valami melegebb éghajlatra menni egy kicsit. Hát 20 fokot továbbra sem mondtak sőt, jövő szerdától megint lehűlést, de hogy én már hogy unom.

Remélem mindenki jól van!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!!!
Köszönöm a köszöntést.Kép
Gyors írok aztán szaladok fürdeni.
Dodó tegnap kúp nélkülaludt el és csak egyszer kellett felkelni hozzá.Remélem ma éjszaka is így lesz.Ma megint megkuksiztam a száját belülről.Három foga van majdnem átszakadva.Viszont amit amúltkor láttam eltünt.Valaki lop!!!!!!

Holnap délelött moziba megyünk barátnőmmel meg az Õ gyerekeivel.Dodó addig apát boldogítja a melóhelyen.Képzelhetitekmennyire örül az öreg.KépKépKép

A betegeknek én is jobulást kívánok.KépKépKép

Patriknak én is kívánok Sok Boldog Névnapot!
Kép

Puszi mindenkinek!!!!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szilvi!

Ez megint nem jött ösze!!!!

Dani szólt hogy van ott valaki de lefagyott a gép,kikapcsolta.Aztán most jövök ide és látom te vagy,vagyis csak voltál.mert már csak hült helyed volt.KépKépKép
De tegnap azért sikerült elcsípni egymást.

Puszi Jó éjt!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Tegnap csak nagyon későtt jött meg a gépünk, így már nem volt erőm írni. Egész nap elvonási tüneteim voltak.
LEgo
Dorka jól van? Remélem. NEkünk meg Pest kb. 200-300 km lenne. Nem is tudom pontosan.
Roli
Utólag BOLDOG NÉVNAPOT, engem teljesen megkavarnak a felhasználó nevek. Van egy kézzel írt táblázatom,csak nem mindig veszem elő. Bocsi a késésért. Gratula a kúp nélküli alváshoz. Majdcsak beállnak ezek a babók.
Többiek? Remélem nem gyarapodott a betegek köre.
Kristóffal az éjszakák jól, nappal többet alszik. Tegnap du-n több mint 2 és fél órát, már én keltettem fel, nehogy éjjel ne aludjon. Gonosz anya. Néha köhécsel, láza tegnap végre nem volt.
Apa most fest egy nyuszit az ablakra, remélem szép lesz. Csak elég gyatra ez az üvegfesték amit vettünk. Kristóf ott szemléli mi lesz belőle.
Sahi
Patriknak is BOLDOG NÉVNAPOTKép

Irjatok ám, olyan jó olvasni.

Egy sztori a végére.
Kisfiamnak az a mániája, ha beüti a fejét jön oda puszira. Egyik nap, hogy repetázzon, odahajolt a traktorjához, nekikoccantotta és jött puszira. Majd megzabáltam. Elég lenne simán jönnie én akkor is adnék neki. De ő fifikás.

Szép napot! Mintha sütne a nap!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Heni, Timi!
Nektek is köszönöm a köszöntést!

Heni!
Majd legközelebb összejön.

Timi!
Tegnap néztem a naptárat, március 15-én van Kristóf? Ha igen sok boldogságot neki utólag! Vagy van máskor is?

Tominak úgy meg van dagadva az ínye, hogy csak na. De a fogacskák csak nem akarnak áttörni.
Tegnap a szívbajt hozta rám, leesett a székről, közben beverte a fejét a halántéka fölött az asztal sarkába. Rögtön lila lett, majd kis púp, de nem lehetett vészes mert alig sírt. Nagyon dolgozik rajta, hogy égnek álljon a hajam tőle.

Viki!
Tamás átadta tegnap az üdvözletem?

Remélem már mindenki jobban van. Szép hétvégét mindenkinek!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Lóg a nyelvem,reggel korán voltam tornán,mostanáig pedig takarítottam,meg főztem.

Roli:mit néztetek meg a moziban?

Timi:én is fel szoktam kelteni a Dorkát,2,5 óránál ne aludjon többet délután,mert akkor este nem olyan fáradt.Rafinált a kisfiad!!!Dorka tök nehezen ad puszit,talán 3 naponta egyet kapok!Nem szereti azt sem,ha ölelgeted,puszilgatod!(azt hiszem,ezt tőlem örökölte)

sziasztok
vnora
 
 


Ami lemaradt!

Jön valaki a bababörzére????Mert én igen és esetleg ott is összefuthatnánk!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

SÜT A NAP!!!
Most kelt a Dorka,rögtön kikapom az ágyból és rohanuk az udvarra egy kis D vitaminért!

Roli:én megyek árulni a börzére,majd megírom,hogy hányas asztalnál leszek!

Szép vasárnapot!!!

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Halli!

Köszönjük a névnapi köszöntést! Mi július 25-én tartjuk. Akkor van Szt. Kristóf.
Ma anyukámékhoz megyünk ebédre és du-n ott leszünk. Remélem most tényleg oda is érünk.
Puszi ügyben a fiam puszit adni nem tud, inkább lekap minket. Rákap az ember állára vagy szájára és bámul bele az ember szemébe. Vajon hol láthatta?KépKépKép
Roli
Irigy a moziért, mi már jó régen voltunk. Inkább itthon nézünk moziba most menő filmeket. Tegnap a Szállító 2-t, meg a Barlang-ot néztük. Valamikor a Gésát is megakarom nézni, már megvan.
Ezek a filmek miatt nem volt gépem pénteken. Apa akkor töltötte le a munkahelyén,ott van gyors net.
Jól vagyunk különben, igaz este egy kis hőemelkedés volt. (38)
Szép napot, egész jó idő van.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Már jó pár napja csak olvasó üzemmódban voltam, valahogy elkapott a lustaság és nem írtam...

Először is jobbulást kívánok a kicsi és nagyobb betegeskedőknek!! Küldöm a gyógypuszikat, remélem gyorsan megteszik a hosszú utat KépKép.

Sikerült újra élesztenem az msn-emet, elérhetőségem hardikri kukac hotmail pont com. Skype nevem is hardikri.

Mi úgy tűnik végre teljesen kilábaltunk mindenféle nyavalyából, most tömjük magunkat vitaminokkal, hogy mire hazamegyünk Mo-ra, ne legyen semmi új. Az időjárás is ad már reményre okot, ezt tegnap ki is használtuk, és tettünk egy kirándulást a Bodeni-tóhoz. Félig meddig volt csak szadatéri a program, mert a szél még eléggé csípett Kép. Megnéztünk egy nagy kiállítást (olyasmi, mint a BMV, volt minden, bár mi leragadtunk a "gyerekparadicsomnál"), sétáltunk egyet és beugrottunk a reptérre, mert Ákos szereti nézni a gépek fel- és leszállását (nagy utasszállítók). Jó volt végre kiruccanni...

Zsu!
Köszönöm az üdvözlést! Visszaolvasgattam a topikot, és látom, hogy Te is külföldön élsz a családoddal.

Heni!
Jó volt látni az ünnepi fotókat itt No-ban, el is fogott a honvágy...Kép
A Viburcolt én egészen addig adtam, míg mind a 20 tejfog ki nem bújt, csak lecsökkentettem napi egyre. Este a fürcsi után adtam egyet-egyet, ha néha kimaradt, az sem okozott gondot. Nyugodt szívvel mertem adni, mert homeopátiás szer, csak természetes anyagokat tartalmaz. Bár az ára húzos, de az éjszakai nyugalom érdekében rááldoztuk a pénzt Kép.

Szilvi!
Németország déli részén élünk egy kisvárosban, a legközelebbi nagyváros Ravensburg. Szép hely, sok a látnivaló, csak tavasz kellene hozzá... Hát egyedüllétet nem érzek, a két gyerkőc gondoskodik róla KépKép. Ismerősöket is szereztünk már, egy kismamával rendszeresen összejárunk, ez nekem is jó nyelvgyakorlás, meg a gyerekek is jól elvannak. Már nagyon várom, hogy jöjjön a játszótéri idény, aztán még többet ismerkedhetünk.

Anikó!
Köszönöm, hogy ilyen szuper gyorsasággal bekerültünk a tábliba!!!! KépKépKép Ki is akarom nyomtatni, mert még keveredés van a fejemben, mankónak nagyon jó lesz. Kép

Timi!
Fejkoccintás: Nagyon édes a kisfiad!!!!! Kép Milyen rafinált! Hogy kitalálta... KépKépKép

Szép napot mindenkinek! Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Megjöttem. Sajnos mára Bius is belázasodott. Semmi komolyat nem látok csak bágyatság és orr folyás. Remélem hamar elmúlik.

Minden névnaposnak külön Nagyon boldog névnapot kívánok. És bocsi, hogy csak így utólag.
Kép

Én is megyek a börzére. Mazsolázgatni. A gyerekeket ilyenkor nem szoktam vinni.

Ha ilyen jó idő lenne mint ma egy párórás Margitszigeti Talit szívesen beválalnék. Ha gondoljátok én megszervezem csak jelezzétek ki az aki jönne és én elkezdem össze írni a dolgokat. Kinek mikor lenne jó? Már mint melyik napok és a nap melyik része stb... Majd jegyzetelek és egyeztetünk. Oké???? Kép

Most mennem kell de amint tudok jövök.</font>
Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Végre elcsendesedett a csaläd és nekem is jut egy kis idöm hogy ideüljek a géphez.

Ma kirändulni voltunk a barätnömékkel,igazän szép tavaszias idöt fogtunk ki.A gyerekek nagyon élvezték a friss levegöt.Mostanra mär elég jol összebarätkoztak.Barätnömék még maradnak 1 hetet.Még jo sok helyre el akarunk velük menni,remélem senki nem betegszik le és az idö is szép marad.

Kriszti!!!Igen mi Sväjcben lakunk és amint lättam a térképen nem is olyan messze töletek.180 kilométer kb.

Holnap csak délelött lesz itthon a gép,remélem tudok jönni.Attol függ hogy menniyre leszünk elhavazva a két gyerekkel.

Mindenkinek nyugodalmas jo éjszakät!!!Zs.
zsuu74
 
 


Kép
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Utólag is boldog névnapot mindenkinek, akinek most volt!

Tudom, hogy írtátok már, de nem találom, mikor is lesz a börze?

Jobbulást minden kis betegnek!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Timi:Dorka is hasonló módon ad puszit,csak kitátja a száját és bekapja a mienkét.De olyan édik ilyenkor!Nem nézted még meg a Gésás filmet?Érdekelne,hogy érdemes-e moziba menni miatta.

Anikó:jobban vagytok?

Éva:április 22.a börze.
Én az 517-518-as asztalnál leszek.

Tegnap mi is jó sokat kint voltunk az udvaron,Dorka nagyon élvezte.Délután meg felmentünk az Auchanba,vettünk Dorkának ugrálóvárat,majd amíg alszik,felfújom neki,kiváncsi vagyok,hogy mit fog hozzá szólni.
Úgy látom,hogy ma is jó idő lesz.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Teszek pár képet, remélem mindenki jól van.
Majd este írok!

KépKépKépKépKép

Kép,
Kép
sahi
 
 


Na ez nem volt túl sikeres

Kép
KépKép

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Most sorozatosan nem lesz gépem napközben. Amíg tart a regisztráció a férjem töltögeti a filmeket.
Végre jó idő volt. 11-től 2-ig kintvoltunk Kristóffal. Csak ebédelni futottunk be. Szedtünk barkát, oda a kutyát is vittük magunkkal. Így egész elviselhető volt a géphiány.
A Gésás filmig nem jutottam el, mert amit kiirt a Tibi az elvitte egy munkatársának. A gép, amin fenn volt, az meg volt itthon. Ma este kiiratom vele és holnap meg is nézném. Könyvben olvatam, nagyon kiváncsi vagyok rá. Bár ha ilyen jó idő lesz, megint kinn töltjük a napot. KépKépKép
Én nem akarom, hogy ennél rosszabb idő legyen.
Sahi
Megnyugodtam, hogy ti is még kiskádba fürödtök. A bilin ülést mi is próbáltuk, de még nem sikerült bele semmi.
Zsuu
Úgye milyen jó a jó idő. Látom G. is élvezi. Mi is. Csak a földet nem kéne Kristófnak majszolgatni. A kádban meg a habot is meg akarja enni. Biztos koplaltatjuk.Kép
Anikó
Kitartás. Gyógyuljatok!
Kriszta
PEdig tessék irogatni. Itt szerintem mindenkit érdekel mi van veletek.Jó lehetett a kirándulás.
Ha sikerül, este még benézek
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi:mi is vettünk bilit,de nem akar ráülni a Dorka,mert nagyon alacsonyan van.

Ma mi is sokat voltunk kint,teszek is fel képet,remélem sikerül.Olyan jó volt végre,hogy sütött a nap.Dorka is eszi a sarat,alig tudom lehúzni onnan.

Sziasztok,NóriKépKép
vnora
 
 


Sziasztok!

Hú, végre jó idő van, nagyon élvezték a fiúk, hogy sokat lehetett kint lenni. A Patrik legújabb mániája a kosárlabdázás, Tomi pedig csak rohangált és állandóan kiabálta vau-vau a kutyáknak.

Anikó!
Mielőbbi gyógyulást gyerkőceidnek! Neked is köszönöm a köszöntést.

Heni!
Azt a filmet én is szívesen megnézném, tetszett a bemutatója.

Timi!
A kiskádban jobban érzi magát, a nagykádban nem akar leülni, ha meg hajat is kell mosni, akkor visítás van. Pedig olyan édesek amikor együtt fürdenek a Patrikkal. A bilibe már 1x 2x sikerült, de ez még a véletlen műve volt, nemigen akar megülni rajta, de ráér.

Kriszta!
Akkor szép helyen laktok most, arrafelé még nem jártam. Mi húsvétkor megyünk Németo-ba anyósékhoz, Patrik már nagyon várja.

Éva!
Neked is köszönöm a köszöntést. Mi újság nálatok?

Zsuu!
Akkor biztos nagyon jól telik most az időtök, hogy ott vannak a barátnődék. Merrefelé viszitek el őket? Nekik is egy gyerkőc van?

Bizzó!
Nálatok mi a helyzet?

Viki!
Ahogy elnézem nem jártál erre!

Nóri!
Hová jársz tornázni?

Jó éjt mindenkinek!
Remélem nem hagytam ki senkit!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sahi!!!Csak a barätnöm van itt a fiäval.Elsö baba,1 éves lesz 8-än.Voltunk a fekete erdöben(Németo.),Zürichben,kisebb värosokban,tavaknäl.Hétvégén a hegyekbe készülünk.Talän még Bernbe is megyünk.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam jönni.Egész nap nem volt kedvem semmihez.olyan fáradt voltam,mint a fene.Dodókám megint alig aludt éjszaka.11-3ig fent volt.3kor adtzam neki egy kúpót és apa mellkasán aludt.De apa hatkor elment dolgozni és Dodó fél7kor észrevette,hogy megint a kiságyba van.Elkezdett üvölteni.Totál be van duzzadva a kicsi ínye.Igazán értékelném már ha kibújna a foga.Kép

Nóra
április 22-én van a bőrze???????Akkor én honnan vettem,hogy most szombaton lesz???Már a barátnőmmel meg is beszéltük,hogy megyünk.
Na mindegy akkor áprilisba megyünk és megkereslek.KépKépKép
Nagyon jó a talicskás kép.Kép

Anikó
részemről benne vagyok egy margitszigeti taliba.Nekem általában minden második hét délelöttje jó.De elég jól tudok alkalmazkodniKép

Szilvi
Tetszika kiskádas kép.Mi már 5hós kortól nagykádba fürcsizünk.Nem fértünk el a kicsibe.akkor még nem tudott ülni és hosszra meg végigérte a kádat és rendszerint beszorúlt.KépKépKép
A bilihez meg gratulánuk.A véletlen is nagyon jó kezdetnek.KépMi még csak játékot pakolunk bele.

Kriszti
Nem lustálkodi!!!!Írni tessék!!!!

Zsu
Akkor ti most bizti jól érzitek magatokat.Egyszer én is elmennék a fekete erdőbe.

Viki,Éva,Bizzo merre vagytok?????

Puszi Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Na mivan erre nem jár már a madár se!!!!!Kezdünk nagyon ellaposodni.KépKépKép

Az éjszaka jobb volt,mint tegnap,de még nem az igazi.Lefekvés elött kapott Dodó egy kúpot,de 11kor megint rákezdett az éjszakai műsorra.Nem volt annyira vészes,mint elöző este,mert most csak 2xkelt hajnali egyig.Na de utánna mindent bele,úgyhogy kapott mégegy kúpot és ezzel fél7ig elvolt.

Most viszont kicsit elmegyünk pencikélni.KépKépKép

Délutánra szép időt mondanak úgyhogy nagyot fogunk sétálni.Kép

Írjatok!!!!!!!!!!!

Szép napot!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Sahi:a régi piachoz járok tornázni,a Galéria fitnessbe,heti kétszer.

Roli:még jó,hogy megkérdezted a börzét....így csak ketten lettetek volna.Áprilisig várnod kell.

Egész délelőtt az udvaron voltunk,úgyhogy Dorka magától akart menni aludni,úgy elfáradt.Olyan szuper,hogy jó idő van!!!

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Köszönjük a jó kívánságokat már mindenki jobban van.

Reni ma ment először suliba.

Bius az éjjel nagy műsort csapott. Azt gondolom a foga volt. Éjjel megszámlálhatatlan sokszor fent volt. Kivételesen közöttünk aludt így nem kellett rohangálnom. Az orra állandóan eldugul de szívással szinte semmi sem jön. A nyála az megint patakokban folyik.

Többen írtátok már adtok kúpot a babáknak. Megmondaná valaki milyet és miért?

Ma délelőtt megint a szokásos játszóházi program volt. Ott is nyűgös volt néha. Nyüszögött meg cipeltette magát és vadul harapdált, hol ezt hol azt. Szerintem csak a foga lehetett. Ebédet én ettem meg. Lájt krumpli főzelék meg máj. Nem volt rossz. Egész jól főznek a bölcsibe.

Tényleg nagyon jó lenne ha már rosszabb idő nem jönne.

Egy jelentkező felvéve a tali listára. Ha nektek jó akkor én ápr. 4 vagy 6-ra szavazok.

Az én lányom már nagyon rég nagy kádba fürdik mert a kicsibe nem fért bele. Õ nagyon szereti. Főleg mióta stabilan áll azóta pláne.

Bilit még nem vettem. Egyenlőre én még nem szándékozom elkezdeni a szoktatást. Bius napi négyszeri széklet mennyisége sok lenne a bilizéshez. És mivel nagyon sokat is iszik napi másfél liter a pisije sem kevés.

Nagyon tetszik a talicskás kép a nagyobbik lányom is mindig hurcoltatta magát a nagyapjával.

Sahi! A fiúk az ágyban tévéznek? Az is nagyon jó.

És Giulio is édes ahogy mászik a földön.

Nori akkor a börzén ha tudlak megkereslek. Én is megyek. Aki meg most szombaton megy az ne lepődjön meg, hogy lesz szabad parkoló. HAHAHA!!!

Timi! Valamikor ha ráérsz pár szóban eltudnád mondani, hogyan kell filmet letölteni. Olyan szívesen kipróbálnám csak mindenki azt mondja nagyon bonyolult. Azt tudom, hogy regisztrálni kell. Chelló lightal érdemes bele vágni. Ha privibe írod vagy msn beszélünk akkor is jó. Előre is köszi.

Kriszti! Hidd el befogadtunk és amikor csak tudsz írsz. Tudom az elején nagyon nehéz a sok új emberkét megjegyezni a babáival együtt. Hamar bele jössz majd. Én személy szerint nagyon irigy vagyok rád mert csodálatos, hogy néhány évet külföldön töltesz. A gyerekek meg tanulják a nyelvet na meg gondolom te is. Nekem is nagyon jól jönne. Bár én most éppen az angollal küszködök.

Erről jut eszembe: Tud valaki angolul társalgási szinten? Jó lenne valakivel beszélgetni. Mondjuk én abszolút kezdő vagyok. Tehát igazából segítségre lenne szükségem.

Azt hiszem egyenlőre elég lesz ennyi belőlem. Majd jövök.

Szép estét mindenkinek.</font>
Vendég
 


Sziasztok!

Roli
Sajnálom szegény Dodót, na meg az anyukáját is. Jól megkínozzák ezek a fogak. Mielőbbi kibujást.Kép
Nora
Úgy látszik a mi gyerekeink mindent egyidőben fedeznek fel. Szupi Dorka mellénye. Mi is abban voltunk csak Kristófé orkános. Gésáig még nem jutottam el.Kép
Zsuu
Úgy látom sok szuper program vár még rátok. Ez tök jó lehet. Mi is kihasználjuk azért az időt. Ma a kiskertemet kapálgattam át. Férjem fát fűrészelt, az udvart rendbe akarjuk vágni egy kicsit.
Sahi
a vau-vau nálunk is megy. Fiamnak tök mély hangja van, de érdekes módon a vau-vaut mintha nyávognáKép

Na, megyek játszom vele egyet, folyton itt berreg.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


HellóóóóóóóóóóóóóT

Nem tűntem ám el,csak úgy jártam mint Kriszta....olvasni volt energiám,de írni..........ráadásul Dorkám kis piszok,ha leülök az asztal mellé már jön és nyafizik.
Azért néha messengeren elérhető voltam.Kép

Zsuu,Kriszta
Nagyon irigykedem rátok.Olyan lehet kint élni mint sokáig nyaralni valahol.Én imádom a más környezetet,szeretek idegen helyen lenni,persze azért kell valaki aki eligazít.Kép
Aranyos Giuliano,nem bökte a kezét????

Heni béjbi
Nincs is ekkora lakásotok!!!!!!!!Reggel óta nagytakarítasz.KépKépKépKépKépKép
Este remélem elkaplak.DOdó hogy van?NA és Danci?Bogumil drágám??????????

Szilvi,de benéztem ám,csak nem írtam....Jók a képek nagyon.De te soha nem látszol,mond meg Andrásnak h fotózzon ő is.
Mi is nagy kádban fürdünk 7-8hós kora óta.....Nagyon úszott a szoba és jobb volt neki a fürdőben pancsolni.Nagyon élvezi,de a hajmosás....kellett nekem növeszteni a haját!!!!

Timi
Nem láttam a Gésás filmet,de hallottam hogy szuper.Most megszereztem a Pirosszkát,Bambi 2-t,haláli....KépKép

Börze:ejnye Heni,hát felrángattál volna Pestre????Szép...Na de legalább áprilisban tudok menni,ha minden jól megy.

Anikó
NEm vagyok a te embered,angoltudásom minimális.Kép

Ma már szörnyű időnk volt,nem tudtunk kimenni úgy fújt a szél.
Na megyek mert sírás van,csak azt hallom hogy ededededededededede,meg az ordítás

Sziasztok
Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Jó nagy pörgés volt ma itt Kép, jó volt olvasni... Kép Nálunk is alakul az időjárás, tegnap egy napra megmutatta magát a tavasz, ma viszont már borús, szomorkás volt az idő Kép. Mindegy, szombaton úgyis utazunk haza, és néztem a neten, jövő hétre már 17-18 fokot jósolnak... HURRÁ!!! Kép

Anikó!
Tali sajnos a mi esetünkben kizárt, csak másodikáig maradunk otthon. Majd legközelebb Kép.
Kúp: Én a Viburcol nevezetű homeopátiásat használom (gondolom többiek is Kép). Ez fogzáskori nyűgös, nemalvásos állapotokra hasznos, legalábbis nálunk bejött. Valószínűleg hinni is kell benne KépKépKép, mert csodaszerek nincsenek...
Bili: Én vettem egyet a héten, evések után rá is ültetem időnként (mert ekkor szokott termelni a pelusba). Első alkalommal bele is ment, persze tök véletlenül, de azóta nem. Nem ücsörög rajta sokáig, jobban szeret jönni-menni, így elég reménytelen a helyzet. De nem sürgős, még úgysem érett meg rá... csak hogy szokja a bili látványát Kép. Ákos fiam két évesen lett szobatiszta, gondolom addig Enikőt is sikerül pelusmentessé tenni, de hát az még messze van.
Nyelvtanulás: Hát igen, így nyelvi környezetben sokkal könnyebben megy, az iskolapadban nekem nem nagyon sikerült elsajátítani sem a németet, sem az angolt. Járok itt kurzusra, meg keresem a németek társaságát, esténként tanulgatok, így biztos össze fog jönni... Ákosnak meg az óviban Kép. Ezért vagyunk itt, ez volt a fő cél...

Zsu!
Én is néztem az útvonaltervezővel, nekem 165 km jött ki Kép. Nekem nagyon tetszik Svájc... már amennyit láttam belőle. Még októberben voltunk a Rajna-vízesésnél és Zürichben, meg a hegyeken át jöttünk vissza, hát gyönyörű...
A kis felfedeződ nagyon édes Kép.

Szilvi!
Szuperek a képek!! Kép
Még mi is kiskádazunk, de Enikő szereti. Otthon már a nagyban fürdött, de itt No-ban nincs, csak zuhanyzó Kép.
Anyósodék No-ban laknak? És merrefelé jöttök húsvétkor?

Viki!
Hosszú nyaralás: KépKép Különben néha nekem is van ilyen érzésem... illetve az időjárás elhessegeti ezt az érzetet. Majd talán nyáron. Mindenesetre a hazavágyás azért megvan. Hiányoznak az otthoniak...

Puszi mindenkinek!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szép jó reggelt!Kép

Most még süt a nap,bár már mondják az esőt. Gondolom Krisztáéknál már így van.
Tegnapi kintlétünkről megpróbáltam mobilon képet csinálni.
Kép
Ez a kedvenc elfoglaltságom.

A kutyánkat nézem:
Kép
Babakocsiban
Kép
Reklám van a tévében:
Kép

Ti, hogy álltok egyedül evés ivással?
Az ivás nálunk cumisüvegből tökéletes. Evés: süti és kenyér egyedül, a főzelékkel csak maszatol.
Sok napsütést!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Reggel 38.5 volt ébredéskor a lázunk,délután 5 körülre várjuk a doktornőt.Nagyon fogok örülni,ha megint antibiotikumot kell szednünk.Most alszik a Dorka,szerencsére nem vészes a kedve.

Timi:pohárból egyedül iszunk már egy ideje,de a kanállal evés még nem megy.Ebédnél mindig van Dorkánál is kanál,de nem sok megy az ő kanalából a szájába.

Többiek hogy vagytok?

Teszek fel egy képet az ugrálóvárról....imádja.

sziasztok,NóriKép
vnora
 
 


Sziasztok!

Ma is szépen süt a nap, jó lenne ha már ilyen maradna az idő, a fiúk imádnak kint tombolni. Ma nagyon ügyes voltam még sütit is sütöttem a főzés mellett, persze ehhez az kellett, hogy Tomi jó legyen. Talált magának valami új játékot és azzal elvolt, nem kellett fél percenként utána rohangálnom. Nagyon bő a szókincsem ilyenkor: nem szabad, nem-nem, engedd el, tedd le, tedd vissza, ne nyúlj hozzá stb. Néha már nagyon utálom magam ilyenkor.

Timi!
Pohárból is iszik már szépen, sokáig nem akart. Enni ő is a kézzel ehetőt egyedül, de kanállal még csak próbálkozik. Patrik már 1 évesen egyedül evett kanállal, Tomi meg nem is nyúlt a kanál után, meg volt elégedve azzal ha etettem.

Viki!
A képeken azért nem vagyok rajta mert többnyire én fényképezek, apa pedig csak a vadászatkor használja a gépet, én meg nem vagyok ott.

Kriszta!
Anyósom és András huga Németo-ban laknak, anyós német, András is kettős állampolgár, de após magyar, már 12 éve elváltak és akkor anyós visszaköltözött, ők Zwickau-ban laknak, a Csehek felé szoktunk többnyire menni.
Hát igen a nyelvi környezet tud a legtöbbet segíteni.

Anikó!
Sajnos én sem tudok angolul annyit. A gimiben franciául tanultam, abból van nyelvizsgám is de már 16 éve nem használtam, már alig tudok. Németül csak keveset tudok. A hugom anyanyelvi szinten beszél angolul, ő 2 évig volt Angliában babysitterkedni és 4 évig hajózott.
Igen az ágyban tévéznek a képen.
A lányok remélem már jól vannak!

Heni!
Vigasztaljon a tudat, hogy Tomi is műsorozik éjszaka, most éppen fél 1-től 3-ig tartott, ő is fogzik, már igazán áttörhetnének azok a fogak, nagyon várom.

Nóri!
Nálunk sajna még nem fordult ilyen elő, hogy magától aludni akart volna menni. Jó a talicskás kép. Ez nálatok van?

Bizzó, Éva?

Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Nóra!

Szegény Dorka! Mielőbbi jobbulást kívánok neki! Nagyon szuper ez az ugrálóvár!

Kép,
Kép
sahi
 
 


Hali

Ma nagyon szép idő volt,még most is süt a nap,de érezni a hűvős éjszaka közeledtét(huuu ez milyen költői volt).Dorkám rengeteget sétált,bár babakocsiztunk is.

Nóri
Hogy van Dorka?Szegényke.Nem lehet,hogy ez az oltás szövődménye????
Szupi a vár,tetszik.És nem fél tőle Dorka?
Már kérdezni akartam,hogy lánykádat is simán Dorka névre anyakönyvezték?Tőlem mindenki ezt kérdezi,pedig szerintem már nem újdonság ez a név.

Szilvi
Nagyon ügyes és okos fiú Patrik.Úgy csípemKépKépKép
A szókincsem nekem is detto:Dorka!Nem szabad!Jujuj!Ejnye!Ne menj oda!Azt ne!Tedd le gyorsan!stb.stbKépKép

Timi
Cumisüveg az esti kakaóhoz,nappal szívószállal iszik.Teát,vízet,gyümilevet...
Evés: darabos,katonás kajcsikat magától eszi,a levest,főzeléket úgy adom neki.Kanállal már próbálkozik,de csak száraz kajákat engedem...Ráér

Bilink van,de nem használjuk....Múltkor belerakta a kukoricapelyhet és abból ette....mi lesz majd a belevalóval????KépKépKép

Na még a fürdésig játszunk 1 órát,aztán vacsi,majd korai penci,mert hajnali 5kor keltünk,nappal aludt kb1órát...Már nyafi..Kép

Puszka
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám, csak én is olvasó üzemmódban.

Nóri
Nagyon jó az ugrálóvár, mennyiért vettétek?


Puszi mindenkinek!
Este megpróbálok jönni.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Nora
Szuper a vár, gondolom nagyon élvezi Dorka. Megint lázas, szegény. Mit mondott a doki, ez most a szuri miatt volt?

Látom élvezi mindenki (velünk együtt) a jó időtKép

Lego
Ezt a penci kifejezés honnan van. Kristóf unokatesója használja. Mikor anyukám mesélte én nem is értettem mit jelent.
Sahi
Én tegnap sütöttem: kakaóscsigát. Még mára is volt pár darab. Az én szókincsem is hasonló. Legjobb lenne, ha egy kazettára felvenném és egész nap menne. Én már néha unom ismételgetni magamat.
Nyugis éjszakát mindenkinek!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi

Ez jó kérdés...
Penci....pencizni....alvás....aludni....
Ezer éve(na jó csak 25) ismerem ezt a szót,nem tudom honnan ered.
Kakaóscsiga.....hm imádomKép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?