Új privát üzeneted érkezett!

Zseppy, ezek a multivitamin tabletták nem jók? Szerintem azokat lehet szedni szoptatás alatt is, hiszen csak vitaminokat tartalmaz. Gondolok itt a Centrumra vagy Activalra stb. Talán az segítene, hogy kicsit megerősödj, és ne kapj el mindenfélét.


Kati, Viki is egyre tündérebb a fotókon, meg élőben is! Majd segítek Aisának kicsit a megfordulásban! Eddig mindenki azt mondta, hogy ne aggódjak Aisa fejlődése miatt, mert teljesen szépen nő, fejlődik. Na, most hétvégén megint megmértük és mindössze 5 dekát hízott egy hét alatt. KépKép Na, megint elkezdett járni az agyam, és úgy gondolom, hogy azért csak ennyi, mert kicsit lusta szopizni, és akkor már feladja, ha éppen nem éhes már, és pluszt nem eszik meg. Most egy hétig kipróbálom azt, hogy minden második-harmadik kajcit üvegből adom neki. Ma reggel igy tök simán behúzott 150-et (azért csak ennyit mert nem fért több az üvegbe, ezért most veszek egy nagyobb üveget is), talán így egy picit elő tudom segíteni, hogy szebben hízzon.

Szilpa, az eredménynek nagyon örülök én is. Kép Lehet, hogy a pelusokat majd elküldöm neked postán, mert én tényleg nem tudok vele mit kezdeni. Úgy sajnálom, hogy nem kérdeztem előbb, hogy ti milyet használtok.

Tegnap voltak itt barátnőmék, és ők is bejelentették, hogy novemberre várják a trónörököst. KépKépKépKép Hát mondanom sem kell, tiszta libabőr lettem, és rázott a hideg, annyira előjött az az emlék, amikor mi elmondtuk a barátoknak, szülőknek a nagy hírt! Így pont egy év lesz a két baba között! Kép

Ma megyünk a babamasszázsra, remélem Aisa élvezni fogja!

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Ja, és még valami!
Képzeljétek, már második olyan éjszakánk volt, amit végigaludt a csajszi! KépKépKép
Szombaton este 8-kor elaludt (még fürdetni, mérni stb. sem tudtuk), és reggel 6-ig szunyált. Tegnap meg 9-kor aludt el, fürcsi és kaja után, és reggel 1/4 7-kor ébredt! KépKép
Igaz, én többször is ébren voltam, és néztem, hogy egyáltalán lélegzik-e még... KépKép
Szóval egy tündér lányom van Kép (minden elfogultság nélkül mondom ezt, persze Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia Odex!

Nem nagyon jössz a másikba mostanában, így ide írok Neked. Kép
Ne aggódj Aisa hízása miatt!!! Elkezdett forgolódni, mocorogni, nem? Hát így lemozog egy csomó kajcsit, ezért hízik kevesebbet. Jó kedvű Pisil, kakil? Havi hízása mekkora? A havi fél kiló már jó 4 hónapos korban. Pont a mostani Baba magazinban van erről szó.
Egyébként Beni is csak 700 körül eszik, pedig már 6,75kg. Sokat idegeskedtem, de 70 dekát hízott most 1 hónap alatt, iszonyú nagyot nőtt, értelmileg is fejlődött és egész nap meg sem áll. Szóval neki elég ennyi. Ő is kis lusta szopi ügyben, van mikor nem jön úgy, ahogy szeretné és akkor abbahagyja. Ilyenkor az éjjel és reggel lefejtből adok neki pótlást, de ő csak kanállal hajlandó elfogadni. Nem sokat, úgy 30-40milit. Ez ha előfordul, akkor általában délután, de nem mindig kell. Úgy tudunk már így kanállal enni, hogy egy csepp sem megy mellé.

Aisa szokott amúgy is üvegből enni? Azért vigyázz, nehogy még jobban leszokjon a cickóról, mert üvegből azért sokkal könnyebben jön neki.
És tényleg ne aggódj, aggódni aggódhatsz majd később a kis bombázód miatt. Kép

Egyébként minden baba gyönyörű, mindenkinek sok tejcsit és jó egészséget kívánok!!!

Erika

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Bocsi, pedig kijavítottam a betűket. Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Látjátok Lányok, a mostani 1 év körüliek is azt mondják amit én. Szóval tényleg ne aggódjatok.

Képzeljétek, hülyének néz a családom.KépKép de komolyan. Szerintem babó is elkapta tőlem egy picit (csak fosik) ezt a szar vírust.Szegénykém tegnap délután kb. 5 percenként kakilt (és olyan nagyon savanykás bukéja volt, meg egy kicsit nyálkás). Aztán meg este 10-től kb. 2-ig csak sírt. Nem evett, nem ivott, a játszó cumi nem kellett. Még a kezünkben is csak sírt. Aztán annyira elfáradt, hogy bealudt. Aludt kb. negyed órát és utána végre evett. Szerencsére még hőemelkedése sem volt (36,8), de szegény végig fosizta a lázmérést is. Most még alszik szegénykém.
Azon gondolkodom, hogy esetleg nagyfiamat nem viszem oviba a tavaszi szünetig, nehogy haza hozzon valami jobb dolgot. Pedig azt hallottam, hogy ilyen pici babák bakteriális fertőzéseket kapnak el, nem vírus fertőzéseket.

Katica,
nem tudok most egyenlőre nem tudok foglalkozni a képekkel, meg a honlappal semKépKép

Odex,
Milyen volt a baba masszázs? én bevallom őszíntén szoktam simizni meztelenül mindenhol Manócskát, nagyon szokta élvezni. Tudom nem teljesen ugyanaz, de azért nagyon jó babának és mamának is. Most lehet szerzek egy baba-mama torna kazettát, mert nagyon kövérnek érzem magam. (Párom közölte, hogy már megint mi a bajom???)

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!
Ilba! Más baj nincs Aisával, tényleg jókedélyű, pisil, kakil rendesen stb. Az tény hogy többet mozog már, mint eddig, bár megfordulni még nem sikerült neki, de a próbálkozások már megvannak! Kép Az előző havi hízása 60 deka körül volt, ami valóban nem rossz. Most azért csinálom még egy pár napig ezt a cumisüveges dolgot, aztán ha nem lesz eredménye, akkor nem erőltetem. Így tök szépen megeszi a lefejt mennyiséget (ma de. pl 180 ml-t), és utána szinte egyáltalán semmi nem jön vissza, nem úgy mint szopi után. Azért minden második kaja cici maradn, nehogy teljesen leszokjon róla. Korábban egyébként sosem evett üvegből, így azért nem volt egyszerű a cumisüveget odaadni neki, de most már tök ügyes, és rögtön bekapja, nem köpi ki!
Akkor ti szép nagyok vagytok már! Kép Gondolom már a buksiját is szépen tartja a nagylegény! Kép Utólag is boldog 4. hónapot! Kép

Zseppy, a masszázs nagyon jó volt, Aisa is élvezte (bár főleg a többi babát bámulta Kép). A végén egy picit megunta már, ugyanúgy mint a többiek is. Én is simogattam őt sokszor fürcsi után egy kis krémmel, és az is tetszett neki. A lényeg, hogy gerincet, boka- és térdizületeket nem szabad nyomkodni nekik. Kaptunk fénymásolt anyagot is, megkérdezem majd páromat, hogy tud-e bent a cégnél szkennelni, és ha érdekel titeket el tudom utána küldeni emilben. Nagyon könnyen elsajátítható dolog ez. Kép
Az alakommal én sem vagyok megelégedve, én is kövérnek érzem magam, főleg a hasamon. Eddig nem sikerült elszánni magam sem kicsit visszafogni a kajálást, sem tornára. De most kaptam az ötletet, hogy ilyenkor Norbi Update programját jól lehetne alkalmazni, és mivel így bármit ehet az ember napközben, a tejcire sincs negatív hatással. Csak elő kell keresnem a papírjaimat, hogy mit meddig lehet enni...
Sajnálom, hogy ilyen vacakul vagytok mostanában, és hogy Enikő is kínlódik már. Pedig az anyatejes babák elég ellenállóak szoktak lenni mindennel szemben. Lehet, hogy tényleg nem rossz ötlet ha a nagyfiút nem viszed addig oviba, amíg ilyen vírusok garázdálkodnak mindenütt..

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Zseppy!
Nekem a mákos dolgoktól semmi bajom alvásilag, és még Kendén sem vettem észre, hogy szenvedne tőle. Egyébként lehet ilyet ennei?? Csak azért, mert imádom, és már ettem is. Csak nehogy tilos legyen valamiért, én meg tonna számra egyem...

Odex!
Csak nehogy hozzá szokjon a cumisüveghez!! Vigyázz! Sok olyat hallottam, hogy inkább azt választja, mert abból könnyebben jön, és a cicit meg nem hajlandó szopni!!!
Amit vettem pelust (3-6kg-ig) kezdjük kinőni. 5,5 kg!! Ennyi eszem van. Pedig nézegettem a 4-9kg-at, de gondoltam, hogy az túl nagy lenne. Ez még épphogy jó! Gyorsan el kell használnunk.
Barátnődéknek gratulálok!!! De jó! Nekem is eszembe jutott, hogy bizseregtünk mi is, amikor kiderült, meg amikor bejelentettük a nagyszülőknek, barátoknak!! De szép emlékek!!! Mééééééég akaroooom!!!
Tényleg tündér a lányod!!! És nagyon ügyes, hogy ennyit tud aludni!!
Örülök, hogy jó volt a masszázs.
A Norbi update tényleg beválik. Unokatesóm mind a háeom gyerek után aszerint evett, és mindig volt teje bőven még plusszban is, és mégis vékonyabb, csinosabb mint valaha. Én sem vagyok megelégedve az alakommal. Már elővettem a Réka dvd-t!! Már eddig eljutottam! Kép
A szkennelt anyag engem érdekelne, ha majd lehet. Én is már elkezdtem neked a hordozó kendő kötéseit szkennelni.

Zseppy!
Bébikének jobbulást minél hamarabb!!!!!

Szilpa & Kende
7+2</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Ja, és alvás:
Képzeljétek az éjjel csak 1* kelt fel enni!! Este 3/4 11-kor evett, és el is aludt a végén, és csak 1/4 5-kor kért újra enni, utána megint aludt fél 9-ig!!!!! Úgy örültem neki!!! Kép

Meg már 2* is (péntek, vasárnap) úgy aludt el, hogy letettem ébren az ágyra, és csendben(!) elnézelődőtt, meg kalimpált vagy 1 órát, és egyszercsak aludt!!! Se hiszti, se sírás!! Olyan ügyeske!!! Kép Kép

Csak hogy én is dicsekedjek!!! Kép

Szilpa & Kende
7+2</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa!
látod, lassan minden helyrejön Kép
enni pedig szerintem mindent ehetsz, csak mértékkel - ne tonnaszám Kép
figyelt Kendét, észre fogod venni, ha valami nem tetszik a pocijának
jó étvágyat!

a többi babóca is nagyon ügyes, csak így tovább!Kép
szilvamag
 
 


<font color="ff6000">Szilvamag! Kép Kép

Szilpa & Kende
7+3</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Bocsi a távolmaradásért, de Viki nagyon nyűgös napok óta. Attól tartok, hogy a foga kezdett el nőni, mert minden jel erre mutat.

Mindent meg akar enni, elsősorban a rágókát és a kezemet, utána ami a kezébe kerül. Aztán teljesen váratlanul felsír. Ezt sokszor alvás közben is megteszi. Egy alkalomra még azt mondom, hogy rosszat álmodik, de napok óta?

Aludni itthon semmit, csak babakocsiban kint a levegőn, de ott is csak hosszú idő után.

Remélem hamar túl leszünk rajta. Mindig jön valami új nyűg, amikor a régit végre legyőzöd, nem mondhatom, hogy unalmas az életünk Kép

Odex, mi is kevesebbet hízunk , amióta Viki mozog, szerintem ez teljesen érthető. Remélem a cumisüveggel sem lesz gondod. Nálunk a kezdetek óta iszik cumisüvegből, először tápi, azóta pedig teát. Szerencsére semmi gond nincs vele, sőtt már egyedül fogja az üveget Kép

Zseppy, mi is ilyen korban voltunk betegek. Viki is elkapta az apjától a hasmenéses vírust. Nála 1 hétig tartott. A nyálkás rossz színű kaki egyértelműen vírusra utal. Ha nem múlik napokig, akkor mindenképpen vidd el orvoshoz. Addig is szerintem a tejen kívül is adjál neki folyadékot, nehogy kiszáradjon.
Hát igen, az óvodából sok rosszat lehet hazavinni. A nővérem is folyamatosan evvel bajlódott a második gyereknél.

Immun erősítés ügyben létezik egy csomó dolog: teák, biós kapszulák, biztos van homeós bogyó is. Szerintem érdeklődj a patikában. Egyébként az Elevitet is szedheted még!

Odex, gatulálok az átaludt éjszakához, sajna nálunk ennek még híre-hamva sincs.

Zseppy, Szilpa: a kórházi csomagban kaptunk baba-mama kalauzt, abban a 32. oldalon van szó a babamasszázsról, kerületenként telefonszámmal felsorolják, hogy ki tart ilyen oktatást. Szerintem nagyon jó dolog. Mindenkit csak buzdítok rá!

Szilpa, sajna Viki érzékeny sok kajára, így én tényleg nem mindent eszek. Szilvamagnak abban teljesen igaza van, hogy próbálj bármit enni, amit megkívánsz, aztán nézd a gyereket, hogy van-e valami hatása. Vannak olyan babák, akik nem érzékenyek ilyesmire.

Még egy tapasztalat. 3-6kg os pelusban a Babylove márkát használtuk, amikor Viki kinőtte /szintén 5,5kg-osan/, mi is megvettük a 4-9kgosat. Nem tudtuk használni, annyira nagy volt. A lába között fel kellett hajtanom előre a pelust, mert annyira nagy volt, hogy sem a badit, sem a lábát nem tudtuk bezárni. Kínomban elmentem a dm-be és elkezdtem nézni, hogy van-e olyan márka, aminek kisebb az ugrás a 3-6 és a következő méret között. A Liberóban találtam 5-8-ast, ami nagyon bevált. Átmenetnek ezt használtuk. Most már 7kg felett jó újra a Babylove pelenka is.
Ha gondolod szívesen adok neked mindkettőből egy próba darabot, hogy megnézhesd, mielőtt bevásárolsz belőle.


Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Zseppy
Holnap hozod magaddal a gyerkőcöt is?

Lányok
A kórházban lehet valahol etetni, vagy oldjam meg majd valahogy?

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka,
Naná hogy viszem... Emlékeim szerint engem anno felzavartak a szülészetre oda a látogatószobába. Azt mondták, hogy az erre van fenntartva. Szóval én ha sükség lesz odamegyek fel. Megkérem a bent lévő apukákat max., hogy menjenek ki. Én szerintem kb. 45-50 között ott leszek.

Katica,
Elevittől rosszul vagyok. Szóval azért nem szedem. Azt mondták patikában, hogy ezt az Oscillo szedhető nyugodtan. hetente egy tubus. Egyébként nekem nem javasolták se a supradynt, se az aktivált.
Szerencsére másnapra már nem volt semmi gond. Azon gondolkodtam, hogy lehet magának az anyatejnek volt ez a hatása.

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Zkatica!
Én mindent elkezdtem enni, most már így, hogy már nem nagyon fáj a hasa. Most legalább tudok próbálkozni. Azt észrevettem, hogy a hurka-kolbász nem tetszik neki. Gondolom túl fűszeres volt neki. Ezt egy sírós napunkba került megtudni. Kép
Vikit sajnálom a fogacska iatt. Nem próbáltad a Dentinox-ot? A másik tpikon olvastam, hogy sokat segít ilyenkor.
Nem kell próba darab köszi. Kaptam egy párat unokatesómtól, meg szerintem veszek, és kipróbálgatom őket. A Libero bevált nekünk a kisebb méretben is.

Zseppy! Otyka!
Igen, a látogatószoba délelött erre van fenn tartva. Mi is így indultunk neki Odex-szel, és nem jutottunk be, mert pont aznap volt valami nagytakarítás, és egész nap zárva volt. Kép

Szilpa & Kende
7+4</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Egyelőre úgy tűnik, hogy beválik ez a cumisüveges dolog. Igaz, hogy csak hétfőn csináltam úgy, hogy minden második kajcit kapott üvegből. Kedden csak reggel, tegnap pedig csak este, amúgy meg szopizott. Tegnap mértük és a vasárnapi súlyához képest hízott már 10 dekát! Kép Ha így megy tovább akkor hétvégére meglesz a 20 dkg. Kép Most folytatom így, hogy csak egy vagy max. két kaját kap üvegből, így a ciciről sem fog leszokni! Kép
Az éjszakákat azóta is átalussza, tegnap fél 10-kor tettem le, és ma reggel fél 7-ig szunya volt. Kép
Viszont meg van taknyosodva szegény, de érdekes mert csak reggel szörcsög nagyon szegény. Kép Teljesen mélyen van neki, nem folyik az orra, csak nem kap levegőt. Még kiporszívózni sem tudjuk, olyan mélyen van. Kép Így a reggeli szopizás elég nehéz neki, de aztán napközbenre javul a dolog szerencsére! Kép

Kati, én még a Chamomilla nevű homeós bogyóról hallottam, ami jó fogzásra. Barátnőm azt adja lányának, és azt mondja, hogy nagyon jó, éppen hogy csak egy picit nyűgős, és már 3 foga kint van! Kép
Aisa is mindent a szájába vesz, rágcsál, folyik a nyála patakokban, de fogdosom az ínyét, és szerencsére még sehol nem kemény! Kép

Szilpa, látod Aisa szemei mégis jó hatással voltak Kendére, már alig fáj a hasa! Kép

Csak egy infó: most a DM-ben féláron lehet képeket előhívatni márc.31-ig. Szerintem érdemes, mert jó minőségű képek lesznek, neten le lehet adni a rendelést, és kb. 2 napon belül készen vannak! Kép

Ha meglesz a masszázs anyaga, akkor elküldöm nektek! Jól le van írva, nem nehéz követni, és szerintem is nagyon jó.

Zseppy, örülök hogy jól vagytok már! Kép

Kati, megkérdezhetem, hogy te milyen fog.gátlót szedsz?? Nekem a doki nem írt fel semmit, mondván, hogy nehogy elmenjen a tejem. Most nagyon vigyázunk, hogy ne legyen kistesó, de azért nem vagyok nyugodt! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Odex!
Dr. Aisa! Kép Kép</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Kati,
Igen, én tegnap ezt felejtettem el megírni. Szóval ez a homeos bogyó nagyon jó fogzásra, és lányok hasfájásra is ezt ajánlják!!!!

Odex,
Megírom, ha haza jöttünk a Doki bácsitól milyen gyogyót írt fel. Ja, és nagyon ügyik vagytok!
Nálunk is hasonló a helyzet, de mióta megszületett (orr dugulás). Eddig nem akartam, de most fogok csöppenteni az orrába. Anyatejet kell belecsöppenteni, mert állítólag nagyon jó a baktériumok, vírusok ellen. Szóval próbáljátok ki Ti is. Nagy fiamnál hatásos volt.KépKép

Köszi a fénykép tippet, szerintem holnap végre eljutok a DM-be (itthon lesz Párom)

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Szilpa!
Majd viszem más hasfájós kisfiúkhoz is őt, de tőlük már pénzt is kérek! KépKép Te még olcsón megúsztad! Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000">Odex!
Kép Kép
Bevezető akció!!??</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Odex
Cerazette fogigátlót kaptunk. Nincs benne ösztrogén. Lehet szedni szopi alatt, nem megy el tőle a tej.
CSak ezt lehet szedni szopi alatt.

Nekünk a szörcsögésre írtak fel fiziológiás sóoldatot. Azt kell cseppenteni az orrába, ha nem tud rendesen levegőt venni. Ez feloldja a cuccot az orrában, s könnyebb kiszívni.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Hali

Odex, én is ugyanazt kaptam, mint Otyka. Nekem voltak korábban gondjaim fogamzásgátlóktól, de ettől szerencsére semmi. Csak egy gond van vele, az ára az horror: ötezer párszáz forint egy dobozzal, amiben háromhavi adag van. Megint úgy gondolom, hogy a kismamákat mindenki csak lehúzza.

Most attól tartok, hogy vagy megjön, vagy felfáztam, mert tegnap óta görcsölget a pocim.

Köszi a sok ötletet fogügyileg, ki fogjuk próbálni.

Ma délelőtt semmit, de délután 3 órát aludt Viki, ilyen már lassan 1 hónapja nem volt Kép

Annyira irigykedek Aisára, sajna nálunk még nem műxik az éjszaka átalvása. Sőtt már 2 hete este 10-től reggel csak fél 6-ig alszik. Közben egyszer eszik. Nem állítom, hogy kipihent lennék Kép(

Kati

ui: apa felrakott egy videót a honlapra, Viki bemutatja rajta, milyen szépen és élvezettel tud köpködni Kép
http://viktoria.try.hu

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Lányok,
Akkor én már meg sem írom, hogy mit írt fel Doki bácsi. Végre idejutottam! Az ára még hagyján. Elolvastam a beteg tájékoztatótKépKép Majdnem elbőgtem magam. Mondtam is, hogy inkább kidobom úgy ahogy van.

Előszedem a duci tréning kazettámat, aztán csinálom amikor tudom. Ez legalább annyira nem megerőltető (szóval valszeg tejcsire nem lesz hatással). Aztán tényleg valami diéta kellene.

Immunerősítés,
Most egy normális gyógyszertáros segített. Azt mondta, hogy vagy Elevit vagy Materna. Szóval most kipróbálom a Maternát is. Kíváncsi vagyokKépKép

Kati,
Múlt héten a megfázás után nekem is görcsölt, mintha meg akarna jönni. Ez sajna lehet a mostani vírus is.

Lányok,
Mikor talizunk?

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Nekem bármikor jó talira Kép

Kati
Én 2 ezer forintot fizettem a tablettáért. Neked miért volt 5 ezer???

Zseppy
Én direkt nem olvastam el a betegtájékoztató mellékhatásokról írt részeit Kép Már biztos produkáltam volna minden bajt Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Kati,
MegnéztemKépKépKép Egyszerűn imádni való

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Homeopátiáról találtam...

http://www.bebilap.hu/homeopatia/

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


<font color="ff6000">Zkatica!
Ez tündéri!!! Még videót !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép Kép Kép Kép

Zseppy!
Vigyázz a tornázással! Sok baba elutasítja a tejcsit, ha izomlázas vagy, mert keserűbb lesz az anyatej. Tehát csak szépen, fokozatosan!

Kende ma hipernyűgös volt. Kép Hasa nem fáj, tehát vagy front, vagy hiszti, de egész nap sírt még kézben is, és csak egyszer volt hajlandó aludni fél (!) órát!!!! Alig bírtunk most elaltatni, annyira kivolt már. Kép Kép

Szilpa & Kende
7+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">A 101 kiskutás, fülecskés overálomat imádom...
Kép
Kép

Apa kezében imádok aludni....(olyan biztonságos)
Kép
Kép

És képzeljétek, felfedeztem valamit az ágyam fölött!!
Kép

De anyánál is szeretek aludni (csak ő kicsit fáradt)
Kép

Kende
7+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Zseppy, ezt az anyatejet az orrba trükköt még nem hallottam. Lehet, hogy most már kipróbálom én is, mert szegény úgy szenved reggelente. A sóoldat nem nagyon segít, befújom, kiporszívózom, és olyan mintha nem is csináltam volna semmit. Hátha ez segít majd.

Kati, nagyon tündér Viki a videon! KépKép Hát ezzel az éjszaka átalvással kapcsolatban annyi a rossz, hogy így kb. 6-fél 7-től mindig ébren vagyok. Én már nem tudok visszaaludni, de Aisa 8 körül mindig bedobja a szunyát. Egy kicsit jobb volt amikor egyszer felkelt 4 óra körül és akkor fél 9-ig húztuk mindketten a lóbőrt! Majd ehhez is hozzászokok lassan! Kép
Lehet, hogy majd felhívom dokibácsimat, hogy írja ki nekem ezt a gyógyszert. Ez a "vigyázunk" módszer nem a legjobb, még nem szeretnénk kistesót Aisának! Kép Most akkor mennyibe is kerül?? Otyka, nem lehet, hogy te egy havi adagra fizettél ennyit?

Szilpa, jók ezek a képek! Szólj, teszek fel Aisáról ilyenkor képet, mutasd meg Kendének és mindjárt jobb napja lesz! KépKép

Tali: jaj de jó lenne! Kép Hol és mikor???

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Már megint rövid az agyam! Kép

Zseppy, a diétával kapcsolatban akartam még írni neked, hogy én most azt a tippet kaptam - és szeritnem jó is - hogy kezdjem el a Norbi Update-et. Nem tudom ismered-e, a lényeg, hogy mindent lehet enni, csak nem mindegy hogy mikor. Így a szervezet megkap mindent amire szükség van, a tejjel sem lesz gond. Nem kell külön főzőcskézni, max. 11-kor ebédelünk, és szerintem minden erőfeszítés nélkül betartható. Sokaktól hallottam, hogy lehet vele fogyni szépen.
Én hétfőtől szándékozom kezdeni, csak nem találom a fénymásolt könyvet, a neten meg nem találtam már meg a diétát. Kép Meg kell kérnem névnapomra egy mérleget, mert nincs, és így nem tudom kontrollálni magam...
Nincs kedved hétfőtől kezdeni neked is?? Talán együtt könnyebb volna... Kép

H

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia Noémi22!
Én is a Ruzsványszkynál szültem a kislányomat, Rékát, aki most 21 hónapos. NAGYON SZUPI doki!!!!!!!!!! Ha gondolod, keress meg!
Szandra
szatmaria
 


Odex
Megnéztem 2000 ft s 3 havi adag benne.

Túl vagyunk az első hányáson. Kép Telerakta a pólómat, aztán meg vigyorgott folyamatosan. Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka, így akkor nem is drága. A normál fog.gátlók is sokkal drágábbak ennél. Szerintetek telefonhívásra felírja a doki ezt? Nem nagyon van kedvem emiatt bemenni és több ezret fizetni...

Aisa és Hajni
odex
 
 


Legújabb alvós képünk:
Kép
És a legújabb mosolygós:
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex
Próbáld meg a háziorvossal feliratni. Szopi alatt úgyis csak ezt lehet szedni.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Ez jutott eszembe nekem is.
Jövő héten utánajárok.
Köszi

Aisa és Hajni
odex
 
 


Úristen Hajni, Nagyon szép!!!!!!KépKépKépKépKépKép
De bizony, kezdjük együtt. MEgnézem, mert emlékeim vannak valami piros borításos könyvről. Otyka, Te is csatlakozz...

Otyka,
Nekem 5400 pízért adták a tablettát (mármint egy dobozt). Vagy félre értettem??

Huh,
Most nézem, hogy hány regisztráció kell még.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


akkor én ezt most nem értem
1 doboz benne 3 zacsi. 1987 ft. még a blokk is megvan. Nem értem. Lehet akkor, h félre ütötte, s az egy havisat számlázta ki nekem?? KépÁrban még nagyjából annyi is.

Én is csatlakozom a fogyihoz. Kép Csak nekem nincs ilyen könyvem Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


<font color="ff6000">Odex!
Kép Okés, majd szólok.
Nagyon-nagyon köszi ezt az ingyenképet!!!!!!!! A legjobbkor jött. Kép
Aisa gyönyörű amikor mosolyog!!!!!!! És nagyon édes, ahogy alszik!!!!

Otyka!
Jó pólómosást!! Kép

Képzeljétek!
A pici gyermekem egy zabazsák!! Kép
Mai étkezései: 190(!), 100, 120, 180(!). Ez utóbbit 2 órája sikerült, és nem tud elaludni, mert annyira nyomja a hasát! Kép

Szilpa & telezabálós Kende
7+6</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Hahó!

Csak gyorsan, mert mindjárt kajaidő van nálunk! Kép
Szilpa, örülök, hogy jókor jött a fénykép akció! Egyébként a DM-ben is olcsóbb most, de kiszámoltuk, hogy ha kb. 75 képet hívatunk elő, akkor jobb az Auchan akciója, viszont ha ennél többet akkor a DM jobb. Kép Nem semmi mennyiségeket eszik Kende, nem csoda, hogy ilyen szépen gyarapodik. Kép

Zseppy, Otyka találtam egy-két dolgot a neten még a Norbi diétával kapcsolatban. Majd emilben elküldöm, a lényeg benne van, és a lista, hogy melyik kaját meddig lehet enni. Remélem, ügyesek leszünk! Kép

Otyka, a hányás egyébként csak egyszer fordult elő, mert esetleg túlette magát?? szerintem elcseszte a gyógyszerész a számlázást, nagy mázlid volt... Kép Max. én is ott váltom majd ki, hátha bejön nekem is... Kép Mégiscsak 3ezer pénzről van szó! KépKép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Tudnátok nekem pár szó biztatást küldeni? A 39.hétben vagyok és ma szörnyű éjjelem volt. Visszatért az éjjel egy 'forgásos' szédülés, ami a terhesség elején volt, az idegygyógyi szerint nem veszélyes, viszont iszonyú ijesztő érzés. Hozzá még hányinger, enyhe hasmenés, amikről tudom, hogy akár a szülés jelei is lehetnének. Még mindig nem vagyok túl jól, persze alig aludtam éjjel, de igaziból nincsenek görcseim, csak nagyritkán még mindig mintha csikarna kicsit a hasam. Ugye tudni fogom, ha tényleg a fájások jönnek??? Ráadásul egész nap és éjjel is egyedül leszek, ez is stresszel.... Ti, akik már túlestetek a dolgokon, biztos tudtok valami okosat mondani nekem. Légyszi...:-)

petra73
 
 


Ja, és még valami. Már jópár napja fáj baromira a combtövem, vagy lábam köze vagy nem is tudom hogy kell kifejezni, de ma már olyan szintem fáj, hogy mintha szét akarnék szakadni.Biztos nyomja a kis feje (ami az UH szerint nem is olyan kicsi). Gondolom ez is normális.... Félek a szüléstől, de kezdem remélni, hogy mielőbb véget ér ez a 'szenvedés'. :-(

petra73
 
 


Petra,
Szerintem jobb ha bemész. Ha már több napja fáj, mintha szét akarnál szakadni, az a medence csont, szeméremcsont ahogy tágul.Szédülés lehet attól, hogy úgy fekszik, hogy nyom valamilyen fontosabb eret. Ettől meg alacsony lesz a vérnyomásod és hányingered lesz. Szóval lehet jobban jársz ha bemész (mert szerintem már szülsz). Egyébként tényleg ne féélj semmitől. Ha bent vagy, már tényleg a legjobb kezekben vagy. Szóval ne parázz, menjetek be. De aztán tessék írni mi történt!!!
Sok sikert, mert az biztos, hogy nagyon ügyes leszel!KépKépKép

Zseppy

ui: még jövök, csaj hiszti van annyira fáradt már. elaludni meg nem tud.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy,
köszi a bíztatást! Remélem tényleg jól fog menni minden, bár most még elég ijesztőnek tűnik minden. Egyenlőre még itthon vagyok, kicsit rossz közérzettel, de mivel már a hascsikarás is úgy tűnik elmúlt, várok.

Petra
38+4

petra73
 
 


Most olvastam, hogy egyedül vagy. Ha kell segítség írjál. ne idegeskedj semmin, próbálj meg pihenni sokat. egyébként gondolj bele, egy gyerkőc sem maradt bentKépKép
Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Végre elment anyósom, úgyhogy ide is benézek! Már kipanaszkodtam magam, úgyhogy itt most nem fogok!

Lányok!
Ehhez a gyógyszerhez nem kell megvárni az első menstruációt? Nem mintha akarnék szedni bármit is, csak úgy érdekel.

Odex!
Neked nem ajánlotta fel Ernő bácsi a spirált? Nekem igen, csak ahhoz meg kell várni az első menstruációt, úgyhogy addig marad az óvszer.
Nekem is el tudod küldeni ezt a norbi féle diétát?
Köszi a védőnő tel.számát. Jövő héten felhívom, de lehet nem kezdem el a masszázst addig míg le nem veszik a kengyelt. Attól függ mit mond, mert a kengyel még 2 hónapig rajtunk van.

Megyek, mert kajaidő van!
-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!
csak gyors bekukk hozzátok is.
Sancsi!
kérd meg a dokit vagy gyógytornászt, hogy mutasson gyakorlatokat, mert a kengyel mellett kell!!! tornáztatni a kicsit!!
van fog.gátló kúp is, elvileg 100%-os biztonságú

Odex!
van homeós orrcsepp, nekünk nagyon bevált. 1400 Ft, de már második fújás után elmúlt az orrdugulása. A nevét most nem tudom, fel kéne menjek érte, de alszik a nagyobbik.

Petra!
a lenti nyomás a "kifeleigyekvés" jele lehet, kitartás, nincs már sok hátra!!
pihenj, nehogy elszédülj és nyugi
várjuk a híreket
szilvamag
 
 


Petra, pihenj sokat, majd elkezdenek szépen jönni a fájások, és összetéveszthetetlen, tudni fogod, hogy mikor kell indulni a kórházba! Kép

Sancsi, én a spiráltól abszolút elzárkózom. Nekem ne dugjanak fel semmi idegen anyagot, még a gondolattól is megborzongok. Akkor inkább az óvszer, bár azt sem bírom egyáltalán.
Tényleg ezzel a gyógyszerrel nem kell megvárni az első mensit??
Küldöm neked is a diétát... Te is kezded velünk hétfőtől? Egyébként hogy viseli Enéh a kengyelt? Szerintem ha megkérdezed a dokit a masszírozással kapcsolatban, akkor megtudja mondani, hogy jó-e, szabad-e. Szerintem ezzel ártani nem árthatsz, főleg, hogy a masszírozás a babáknál inkább csak simogatást jelent, semmi komoly nyomkodást.

Szilvamag!
Majd leírod nekem ennek a bogyónak a nevét ha lesz rá alkalmad? Nem sűrgős mert úgyis csak hétfőn megyek gyógyszertárba, de kipróbálnám, hátha segít. Aztán lehet hogy az a gond, hogy nem párás a levegő a szobában. Napközben a másik helyiségben (ahol rendesen párás a levegő) nincs semmi, csak reggelre keletkezik ennyi cucc, hogy alig kap levegőt szegényke szopi közben... Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex, Szilvamag, Zseppy,

nagyon köszi a választ.Én is 'attól tartok', hogy az a fájás úgy fog FÁJNI, hogy nem lesznek kétségeim.:-) Csak ugye első babám lesz és biztos Ti is emlékeztek, hogy mennyire tart tőle az ember mi, mikor, hogyan fog történni.Pedig hát valószínű, hogy énbelőlem se kipottyanni fog a baba, hanem meg kell majd dolgoznom érte! :-)

Petra

petra73
 
 


nekem már volt első menzi. Legalábbis 2-3 napig volt vérzésem. Ami egyértelműen az volt, s nem tisztulás.

Odex
Csak egyszer hánytunk. Szerintem a tejja miatt volt, mert mintha kicsit citromos lett volna. De utána totál megnyugodott, s hatalmasakat vigyorgott.

Petra
Ne aggódj tudni fogod mikor itt az idő Kép

Szilpa
Iszonyú sokat eszik Kende. Kép Mi még mindig 80-at eszünk. Kivéve mikor nem. Kép Mostanság annak is örülök, mert kis lustaság, s kényelmesen eszik. Ráadásul jobban szeret mostanság 40-et enni, h aztán másfél óra múlva éhes legyen. De ma aztán hagytam bőgni másfél óráig, talán szépen lassan visszaállunk a 3-4 órás kajákra. Kép

Odex
Már annyiszor akartam kérdezni, h tucc lefejni egy ciciből 180-at? Én ha bele gebedek akkor sem tudok 60-ál többet.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Petra73!
Szerintem jobb, ha bemész és ránéznek a pocakodra a dokik. Modnjuk nem sok ilyet hallotam még, int az én esetem, de én úgy voltam, hogy nagyon akartam, hogy kijöjjön, még népi praktikát is bevetettem, mert a dokim még az éjjel ügyeletes volt pénteken, és szombattól elutazott volna 2 hétre. Nekem viszont kedden tutira megindította volna a helyettesítő doki, tehát úgy gondoltam, mindenkineik jobb, ha saját a doki. De semmi fájás, semmi jel nem volt. Elindultunk ctg-re, mert a dokim látni akart még mielött elutazik. Békásról kb 20 perc volt a kórház kocsival. Itthon induláskor még semmi, a kocsiban éreztem valami fájás szerűt (ez nem érdeket annyira, mert már 1 hónapja! voltak jóslóim), de mégis mintha picit furább lenne. Mire felértünk a ctg-re már 3 perces fájásaim voltak. Ctg szerint nem is kicsi! Én meg csodálkoztam, hogy ez már AZ??? És csak burok repesztés után torzult be, de akkor nagyon!! Szal jókor mentem, pedig nem is szülni indultam. De mondom, ez a ritkább. Csak azért írom, hogy jobb, ha látnak, mint hogy mi itt esetleg lebeszélnénk téged az indulásról. Hiszen mindenki a saját tapasztalata alapján beszél, de mások vagyunk!
Nagyon ügyes leszel. Nem mondom, hogy ne izgulj, mert felesleges mondani. Úgyis izgul az ember. Én is izgultam, mondhattak nekem bármit. Ügyes leszel, kitartás, és gondolj a végeredményre! Õk MINDEN SZENVEDÉST MEGÉRNEK! Utólag szebbnek látod! Drukkolunk, és várjuk a híreket. Esetleg valamelyikünknek elküldheted sms-ben is a nagy hírt!!! Kép

Odex!
Én nem hívattam elő többet, csak az ingyenes db-kat.
Most megint 190-et zabált 27 perc alatt. Az hagyján, hogy egyre többet, de egyre gyorsabban is!! Kép Nem akarok egy dromedár babát! Félek, mert nehogy túl hízlaljuk, és ettől valami eü gondja legyen!
A napokban úgy beindult a tej (8 hetese), hogy már alig bírom ki a kajaidőt. Feszít és fáj. Pedig azt hittem, megúszom. Eddig éppen annyi volt, amennyi Kendének kell. Most meg mindjárt fejhetek. De attól meg még több lesz... Ááááááááááááá

Sancsi!
Jó hallani rólatok! Gyere gyakrabban! Kép

Otyka!
Már megjött? Hát nem irigyellek!

Szilpa & Kende
8!!</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?