Új privát üzeneted érkezett!

Bocs, kétszer ment el.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok.
Jó régen jártam már erre.

A mellszivóval kapcsolatban:nekem is olyan van,mint amit Ritaa küldött be.Én is elég keveset használom,de szerintem jó.Eleinte én is fagyasztottam a tejcsit,de mikor elővettem,hááát nem volt gusztusom odaadni Melinek.Most csak akkor fejek ha elmegyünk valahova és más vigyáz a babóra.

Beatron.
Nagyon édes a kislányod.Meg kell zabálni azokat a lábakat.Kép

Ritaa.
Hú nem izgulsz?Drukkolok neked hogy minden rendben legyen.
Neked is meg a gyerkőcöknek is jobbulást.

Gyöngyöske.
Neked is megy majd a drukk.Kép

Eláruljátok hogy hol van az a wink bolt?

ancsi26
 
 


 
 

Ancsa!
A bolt azt hiszem Huba utca?(wink cipő talán az van kiirva) 12,14-es busszal mentek,a kórház előtt 1 buszmegállóval kell leszállni,levente vezér (gyalog ott szoktunk átmenni a piacra) van ott bal oldalon egy bútorbolt is,na ott a lépcsőn le kell menni aztán a lépcső végé rögtön jobbra."üzletsor" sorvégén utolsó előtti üzlet "Wink cipő" nyitva vannak mindig de reluxa van mi a mútkor nem mentünk be mert azt hittük zárva van.
Köszi a dicséretetKép hát van alatta láb az biztos Kép
Itt van a cipő belseje,fel is avattunk a cipőt,és szalad benne,tehát nem lehet rossz Kép
Időjárás Kép
pusz beaKép

bea
beatron
 
 


Ancsa micsoda nőcid van neked is ,édes KépKépKépKép
bea

bea
beatron
 
 


SziasztokKép
Mindenkitől szívesen veszen, ha elkülditek az elérhetőségeket! Aranyosak vagytokKép

bettiKép
Nőgyógyász kellene, aki uh-zik is. itt a Semm-ban tudod olyan futószalados a dolog.

PankaKép
Sajna nem a baba jön még, pont azért kéne a doki....van egy kis probléma..

GyöngyöskeKép
Amie most nekem kell, arra szerintem jó lenneKép peteérés meg hasonlók...

AncsaKép
Csodaszép ez a lányKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép
Mindenkitől szívesen veszen, ha elkülditek az elérhetőségeket! Aranyosak vagytokKép

bettiKép
Nőgyógyász kellene, aki uh-zik is. itt a Semm.-ban tudod olyan futószalados a dolog.

PankaKép
Sajna nem a baba jön még, pont azért kéne a doki....van egy kis probléma..

GyöngyöskeKép
Amie most nekem kell, arra szerintem jó lenneKép peteérés meg hasonlók...

AncsaKép
Csodaszép ez a lányKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Itt is ítéletidő van, mármint Tiszaföldváron. Hannával ellógtunk egy hétre, apus hadd dolgozzon, legalább nem zavarjuk. De ma ki sem tudtunk mozdulni, olyan hófúvás, meg hideg, jeges szél fújt.
Képzeljétek, Hanna "dümdüm"-nek hívKép Szokatjuk mi is a kiscipőhöz, már egész megbékélt vele. A Wink cipőbolthoz én is adok egy kis útbaigaíztást, mert a környéken laktam. Szóval a 12/14-es busszal elmentek a Katowicéig, leszálltok a coca-cola háznál, átvágtok a téren, és a gyógyszertár után lementek a ház oldalában. ott van rögtön a cipőbolt balra.
Egy kérdés...szerintetek közénk szoktott a leányzó? az eslő két éjszaka éjfél körül felsírt, utána nem lehetett visszaaltatni és a párom rávett, hogy vegyünk közénk a franciaágyba. Most az apja visszament miskolcra, nem tom, éjfélkor jön-e a lány mellém vagy nem..de én nem szeretném, ha nagyon megszokná, mert az otthoni ágyunk éppen elég kettőnknek, de ha Gigi is ott van, valakinek a földre kell költözni. Meg egyébként is, eddig mindig a kiságyában aludt, jó lenne, ha ezt a szokását megtartaná...vélemény?

Gyönyörű kisbabákat láttam ma ittKépÉdes kis csöppségekKép

Üdv, fény
fény
 
 


Sziasztok!

Megpróbálkozok megint írni, hátha sikerül, mert tegnap nemtudtam elküldeni.

Rita

Egy kalappal az elkövetkezendő napokhoz! Kívánom, hogy minél hamarabb itthon legyetek a kórházból.

Gyöngyöske
Neked mikorra is várható a csöppség, már ha jól emlékszem te is a végén jársz ugye?

Kriszta!

Hogy vagytok! Mi van veletek? NEm jársz erre sosem?

Koda!

Már a múltkor is írtam neked, de biztos nem olvastad, mert nem válaszoltál. Szóval ha van kedvetek összehozhatnánk egy találkozót majd valamikor! Mit szólsz hozzá?
Marci meggyógyult már? ÉS te? Mert olvastam, hogy betegek voltatok.

Ancsa

NAgyon édi a kislányod!

Ma már mintha jobb idő lenne majd, legalábbis szépen süt a napocska!
Vendég
 


Fény!
Ádám is sokáig közöttünk aludt, és most sikerült külön ágyba szoktatni. Én úgy oldottam meg, hogy az ágyát a miénk mellé álítottam, így velünki is alszik meg nem is. Kép

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Rita!
Minden jótKép! Épülj fel gyorsan és gyere vissza hamarKép! Gyógyulsz már? Gyerekek hogy vannak?

Koda!
Úgy látom kaptál elég címet. Az enyémnek nemtom van-e, öt éve még nem volt.

Ancsa!
Szép lányod vanKép!

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a bíztató szavakat. A náthám sokat javult, remélem csütörtökre teljesen elmúlik.
Dorka lányom még mindig csúnyán köhögKép Nem tudom így, hogy fog bejönni a kórházba?

Délre megyek a fodrászhoz, legyen vmi emberi fejem, nehogy a Pici megijedjen, ha meglátKép

Mindnkinek jó napot!

Üdv: Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép

Lányok! egy címet sem kaptamKép A dokik nevét látom a táblázatban, de nem tudom, hogy a magánrendelőjük hol lehet. Gyöngyöske írta, az övét a Máv rendelőben kérdezzem meg. De a többi dokit? (Panka, Marika) KösziKép

NikiKép
persze, hogy szívesen megyünk! Már mindenki meggyóygult. Annyi, hogy hétköznap marci 4-ig bölcsibe van. nektek mikor lenne jó? Mi bármikor ráérünk!

RitaKép
Hajrá! Nagyon szorítunk nektekKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Helló!Kép

Ditta, most láttam milyen gyönyörűséges kalácsot sütöttél! (Tudom, már jó régen volt, de ugye én igazoltan távol voltam akkorKép.) Elküldenéd nekem a receptjét? EMargit oldalán nem találtam meg.Kép Mondjuk sok mást igen.Kép Igaz, én most fogyózok, ez a kalács meg legalább update 4-es: ha ránézel is hízol tőle.KépKép De azért kipróbálom. Délelőtt lehet belőle nassolni. Köszi!

És néhány mai kép:
Le kellett foglalni valamivel a gyereket, amíg vasaltam:
Kép

Kató néni:
Kép

És még segített is:
Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Koda!
Pont most kérdeztem meg neked. Szemán Györgynek hívják. A Bató ház 3 emeletén van a magánrendelője (legalábbis Viki úgy tudja). Állítólag a miskolc tvn van hirdetése. Mivel ő mostanában nem volt nála, így nem tudott pontos telefonszámot mondani. Ja és a Semmelweisben dolgozik.

Rita!
Szép legyél a kicsi babádnak. Dorka biztosan kibír majd pár napot nélküled. Nehogy bevigyen vmit a kórházba, inkább gyógyuljon meg rendesen, hogy otthon várjon TiteketKépBiztosan megérti majdKép

Bea!
Köszi a cipőbelső fotótKép Jó szaladgálástKép

Ancsi!
Nagyon édes pofa Meli a képeken.

Gyöngyöske!
De jó, hogy te is már ennyire közel vagy. Én most csütörtökön akarok beszélni a dokimmal. Remélem lesz ideje. Még anno az elején azt mondta van esély a sima szülésreKép

Puszika, Marika (most már nem vagyok betegKép)

marika
 
 



Én azt hittem, hogy nem ment el az üzenetem. Most meg úgy látszik mégis.Kép

Marika, hát igen.Kép Anyai szívem a kislányok felé húz, de ezt a gazembert nem adnám oda öt lányért sem. Csak próbálkoztunk, mi lenne ha...Kép

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


DodusKép
Melyik kalácsra gondoltál?
A diós koszorúra? Hát azt már jó régen tettem fel, januárban!Kép Vagy e másik topciba tettem fel nemrég a csíkos kalácskoszorút, ide rakom mindkettőt, majd választasz!
Ezek már majdnem update5-ösök!!KépKép
Kép
<!--attachment: Di_s_kal_cskoszor_-382030.doc*mime_msword.gif*application/msword*139.8**Di%f3s+kal%e1cskoszor%fa%2edoc --><center><pre>
Kép
Diós kalácskoszorú.doc (139.8 k)</pre></center><!--/attachment-->
A másik:
Kép
<!--attachment: Kal_cskoszor_-382032.doc*mime_msword.gif*application/msword*62.5**Kal%e1cskoszor%fa%2edoc --><center><pre>
Kép
Kalácskoszorú.doc (62.5 k)</pre></center><!--/attachment-->

GyöngyöskeKép
Már te is ennyire a finisben vagy?? Április 4 nemsoká itt van! Ezen a dátumon nem lehetett volna módosítani?KépKép
Mellszívó: én is az Aventre esküszöm, nagyon jó volt, de tényleg rövid ideig használtam én is, viszont a kórházban nem tudom, mi lett volna nélküle! Én használtan vettem 6000-ért. Most el van rakva, hátha jó lesz valamelyik hugomnak, bár egyiknek sem lesz a közeljövőben baba, úgy gondolom....

Sziasztok, Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Gyöngyöske!
Mellszívó Chicco és elviszem neked, aztán majd meglátod. ALternatívának jó.
Orvos rendelésének utána nézek
Éva
neva
 
 


CSÁÓ LÁNYOK Kép
Egy pár napig nem jövök aztán tessék, alig bírok olvasni Kép
Nálunk akkora szélvihar,hóvihar volt, hogy kitépte a telefonkábelt mindenestől a falból. Kép Borzasztó volt, félelmetes! Kép
Ráadásul Rebeka vasárnap éjjel belázasodott Kép Torka Kép Kapja az AB-t... mely bár finom, mégis utálja! Kép

Neva
Köszi a fűfej infot Kép ! nem tudom, Rebeka még lehet, hogy kicsi hozzá. Bár a növények öntözése a kedvencei közé tartozik Kép
Azóta már biztos nő a "haja" Kép

Koda
Igen, én kértem a xszemes mintákat Kép ha lesz egy kis időd küldd már át kérlek.
Azóta befejeztem még egyet, jó lenne fotózni, de idő dolgában nem állok valami fényesen Kép

Bea
A fürdőrucit máris szivesen átadom, mert mi nyárig nem használnánk úgyse, minek álljon itt!

Búzaszem
Sportbabakocsi - könnyű, majd vízszintig fektethető, pakolási lehetőség : Peg Pereggo Aria
Mi meg vagyunk vele elégedve Kép
De ahogy nézegettem vannak hasonlóak nagyobb kerékkel, vidéken jó, ha nem döcög annyira Kép , de a súlyukat nem tudom...
Most látom már vettél - nem aktuális (ahogy haladok az olvasással Kép)

Dodus
No Encs se egy nagy világváros, de azért ha jó az idő egész nagy utat megteszünk, nézelődünk. Pl a főuton az egyik nénikének van egy nagy libája. Mindig kinn van , és Rebeka annyira szereti nézni. Csak megállunk a ház előtt, 10 percig simán elvan (azaz valószinű, hogy tovább is, csak azt meg már én nem bírom Kép )
Korábban míg kisebb volt egész csendes utcákban sétáltunk, a látnivaló se volt lényeg, csak úgy mentünk. De ezek babkocsis túrák.
Gyalog 50méteres körzetig jutunk. De azt is nagyon szereti.
Más! Látom a Fiatalúr is jól elvan a felmosóóval Kép Rebeka kedvenc elfoglaltsága a takarítás - felmosás - porszívózás (természetesen működő géppel) Kép

Fény
Én is szerettem volna tovább szoptatni Kép nem jött össze Kép
De tudom, hogy legközelebb (ha lesz ilyen) mit kell másképp csinálni! Megtanultam Kép
Végülis mi se mentünk MMre. Vasárnap írtam Krisztának SMSt, hogy a márc 15 műsor miatt a suliba kell mennem. És erre éjfél körülre belázasodott Kép( Remélem jövő hétig helyrejövünk.
Rebeka is szeretett (volna) köztünk aludni! Apuci nagyonis szorgalmazta, éjszakánként, mert tudta, hogy akkor csend lesz, és alhatunk. Csak akkor fekhetett oda, ha betegség, vagy új fogacska érkezése volt!
De azóta úgy oldottuk meg , mint Emeséék, a kiságy össze van tolva a naggyal, és így itt is van, meg nincs is Kép

Niki
Köszi az előhívatási tippet! Mindig jól jön Kép
Rebeka születése óta folyamatosan a legjpbb képeket mindig előhívatom. Már két nagy, vastag album betelt, most kezdem a harmadikat Kép


Gyöngyöske
Én Medela gépivel kezdtem (10 hónapig fejtem!) 3 hónap után váltottam az Aventre, ami sokkal jobbnak, hatásosabbnak bizonyult. Folyamatosan fagyasztottam le a felmaradt mennyiséget, és mikor már nem volt (elég) azt ette Rebeka.
Babaszobán szokott lenni Avent mellszivó, a múltkor láttam, újonnan, és sokkal olcsóbban.
Zacsiból is Aventet használtam, néha fertőtlenített üvegeket, műanyag poharat.
Én még nem is hallottam ilyet, hogy "hoz" valamit a picibaba a nagytesó(k)nak. Ez valami szokás? Kép

Rita
Gondolunk Rátok Kép

Ditta
Ez a kalács fantasztikus! Újra le kell írnom Kép Kép
Sztem soha nem merek nekikezdeni Kép
Bár a muffinokkal jól haladok, vendégek voltak vasárnap, akkorra sütöttem – sajtos sonkásat, és desszertnek csokis banánosat!


Cipő
Most én úgy vagyok vele, hogy Siestát NEM veszünk, ez túl sok csalódás volt.
Viszont ami jónak tünik Champions, a férjem küldte külföldről, és jónak tünik! Nem olyan nagyon betétes, de van benne egy kicsi emelés. Mostanában olvasam ezzel a témával kapcs, és állítólag az se jó, mert ellustul a láb...)

Lelövöm magam Kép

Sziasztok

delice
 
 


Rita! Nagyon szorítunk Neked, Nedtek!!

üdv mindenkinek
tabaanpepa
 
 


DodusKép
Imádom a kiscsajt! vagy kisfiút?Kép nagyon cuki!

ÁgiKép
Okés, küldöm, csak nekem is meg kell keresniKép

MarikaKép
Igen, ezt a dokit ismerem. Képzeld, mikor szültem, ő volt az ügyelet orvosKép Úgyhogy félig nála szültem. Õ adta az érzéstelenítőt is. Köszi!

DittaKép
UP-date 5KépKép
A kalács még mindig gyönyörű!

BettiKép
Milyen az új lakás? belaktátok már? és köszi, már meggyógyultunkKép Szerencsére a szemem sem fáj már.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Dodus!
Nagyon édes Kép
neva
 
 


Sziasztok!

Ági!
Nálunk is hozott Gerda kisvakondot Matyinak. Nem szokás, hanem azért, hogy a nagytestvér könnyebben fogadja a kicsit.

Ditta!
Kalácsok nagyon jól néznek ki. Egészen megéheztem.

Dodus!
KépekKép! Gondolom a vasalással nem nagyon haladtálKép. Ahogy elnézem az időjárás előrejelzést egy darabig még nem lesz alkalmas az idő a nagyobb kirándulásra. Állítólag holnap megint jön a hó...

Koda!
Alakulunk. Csak Gábor most elkezd(ett) dolgozni, úgyhogy kb. nyolc hónapig már semmi nem lesz. Pedig még hiányzik elég sok minden, de arra se lesz ideje, hogy rábólintson. Még van egy pár dobozunk is, azokkal haladok.
Viszont ez a lakás számos szempontból sokkal jobb, csak a környéken kevesebb a gyerek (bár ez ilyenkor, télen nem számít, később meg majd elmegyünk valamerre), fű meg egyáltalán nincs. Na, de minden nem lehet.

Mennem kell, Gerda ráááángat.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Ditta! Igen, erre a diósra gondoltam. Köszönöm a recepteket.Kép

Megyünk dédit köszönteni, ma 80 éves.Kép

Szokott valaki közületek gyertyát önteni? Ha igen, akkor a viaszt honnan veszi és miben olvasztja fel? Láttam egy klassz dolgot a Donna játszóházában, lehet, hogy kipróbálom.

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


SziasztokKép

Ugye nem baj, hogy jöttem egy kicsit panaszkodni? Teljesen kivagyok. Beni tegnap kapta meg a 3 éves oltást, estére belázasodott és azóta nem bírjuk lehúzni a lázát.Kép Ráadásul hajnalban elkezdett ugatva köhögni, jól megijedtem, mert nekem anno ez az oltás hozta elő az asztmát. Fájlalta nagyon a lábait és a hasát, simogatni kellett, közben Mollit szoptattam, mert neki meg jön az egyik rágófoga, emiatt 2 napja óránként cicil. Most is várom, hogy leteljen a 2 óra és adjam Beninek a lázcsillapítót, olyan forró most is a teste. Nem használ semmi.Kép Eddig egyik oltástól sem volt lázas, de most az új rend szerinti oltást kapta.
Nem értem ezt az új rendszert sem. Eddig úgy hallottam, hogy aki a régi szerint kezdte el kapni az azt fogja kapni végig. Erre most Beni az újat kapta és mondta a doktornő, hogy Molli is már a szerint fogja kapni, 15 hósan és 18 hósan is. Most akkor ő 1-el többet fog kapni, mint az aki az összest az új szerint kapta. Remélem nem lesz belőle baja.
Nézzétek el nekem, ha egy kicsit zavaros voltam, nagyon fáradt vagyok.
Megyek mert mindjárt adhatom Beninek a kúpot, aztán gyorsan alszok egy kicsit.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Panka!
Remélem azóta javult a helyzet. A 3 éves oltás többeknél ilyen. Lábfájás, láz stb ezekre emlékszem a környezetembeli gyerkőcöknél én is.
Jobbulást nektek!
Éva
neva
 
 


Panka!

Jobbulást Beninek!
Nálunk pont fordítva volt, egyedül a 3 éves oltástól n em lázasodott be, a többitől meg igen. Marci most kapta január végén a 3 éveset, mondta a doki, hogy fájlalhatja majd a lábát, de semmi sem jött elő. Egyébként ismerősöktől azt hallottam, hogy ez általában nagyon megviseli a gyerekeket, sőt olyat is mondtak, hogy másnap alig bírnak lábra állni tőle.
Mondjuk nem csodálkozom Marcin, mert ő mindent fordítva csinál, mint a többi gyerek.

Remélem mára már jobb lesz a helyzet nálatok!!!

Marika

Nekünk is gyűlnek a fényképek. Én jobban szeretem a papírképeket nézegetni, mint itt a gépen CD-ről.

Koda

Szombaton ráértek? Majd még megbeszéljük akkor ha jó nektek.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Panka!
Jobbulást Beninek! Szegénykém!
Nekünk azt mondta a doki, hogy Rolinak 15 és 18 hósan lesz oltás az új szerint, és nem lesz 3 éves oltás, mert az az új szerint nincs. Eddig ő is a régit kapta, de kifut az oltóanyag és nem lesz már belőle. Vivi is az új oltóanyagot kapja majd három évesen( de ő csak 15 hósan kapott és régit ezért kell még neki most 3 évesen is).Így szerintem Molli sem kap 3 évesen csak 15 és 18 hósan.Elég zavaros, a dokink is ezt mondta, nekik is állandóan figyelni kell, hogy most kinek mikor melyiket. Én annó kértem Rolinak az újat, azt mondták csak akkor lehet ha végig fizetem amíg oltást kap és nem is lett volna túl olcsó. Én ezt elég igazságtalannak tartottam, hogy amikor már mások ingyen kapják az újat én még akkor is fizessek. Erre most tessék innentől kezdve ő is az újat fogja kapni.De most már félek is tőle mert eddig a régi nekünk sem okozott semmi bajt.
Sziasztok

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


SziasztokKép

Szerencsére éjszaka lement Beni láza, és azóta még nem jött vissza, kopp-kopp. Még mindig nem az igazi, de most épp azt akarja, hogy süssünk sütitKép

CatKép
Rákerestem az új oltási rendre, abban is van 3 éves oltásKép
http://www.orvosaneten.hu/displayarticle217.html

Közben Beni elaludt, Molli meg itt alszik az ölembenKép

Puszi, Panka

panka
 
 


Sziasztok.
Köszönöm mindenkinek Melike nevében a dicséreteket.Kép

Dodus.
Haláliak a képek.Kép

Ditta.
Hű ezek a kalácsok.Nagyon guszták.Jó lenne most belőle egy ici-pici harapás.Kép

Delice.
Kislányod remélem jobban van.

Panka.
Örülök,hogy Beni már nem lázas,és remélem nemsokára már igazi lesz!KépKép

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Koda
Szuper, nem sürgős, egyelőre megvan egy tervem, Apának készítettem egy mintát, ez egy ideig tuti kitart, mert elég nagy és elég bonyolult is!

Panka
Gyors helyrerázódást Beninek!
Már előre félek én is Kép

Ancsi
Köszi szépen, jobban-jobban, de még nem az igazi. Tegnapelőtt éjszakára megint belázasodott, pedig napközben meg tökjól volt.
Úgyhogy tegnap este megelőzésre kapott kúpot.

Kép most is alszik . . .

delice
 
 


Sziasztok!

Panka
Sok-sok gyogypuszi BEninek!!!

Angelika 1 hete kapta a 15 honapos oltast, erre ma lazas...

En ugy tudom, hogy az uj szerint 15 es 18 hosan kapnak szurit es 3 evesen mar nem. Azert ez a labfajasos tunet nem semmi.

GYOGYULAST A KIS BETEGEKNEK!!!!

LAnyok!
Ki keresett TESTVERBABAKOCSIT? Lehet, hogy tudok egy eladot.

Nem szeretne valaki megvalni a 9-18 hos ulesetokl, esetleg a Concord Trimaxatol? A baratnomeknek kellene.

UUUGY VAROM MAR A JOIDOT!!!

Angelika
angelika27
 
 


Delice

Amit korábban írtam a képekről, azt neked szántam, nem Marikának. 8-))

Remélem hamar kilábaltok a betegségből.

Én pont ma vettem Marcinak Siesta cipőt. Nekem eddig nem voltak problémáim vele. Csak az árával. Õrület hogy mennyi pénzt elkérnek érte.
De annyira befelé dől a lába, hogy bízom benne hogy ez alakít rajta, bár kitudja...

Panka
Örülök, hogy Beni kezd jobban lenni! Ha már sütit akar sütni, akkor az már jó jel!
Vendég
 


Perpike!
Ha dől akkor inkább ortopéd mint Siesta, bár én is elégedett vagyok ezzel a márkával. Árban csak egy kicsit olcsóbb amit készítenek neki, de hatása azért jobb. Úgyis kell váltó cipő, én ajánlom.
Gyöngyöske!
Mellszívó jövő héten hozzád kerül és utána dönts csak esetleges vásárlásról. Bár kipróbálni nem tudod még Kép
neva
 
 


Angelika!

Feketemaris keresett testvérbabakocsit, de ha neki már nem aktuális esetleg, akkor nekünk nagyon kéne.

sziasztok

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Cat
Jo, majd rakerdezek!

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!
Rég nem jelentkeztem, de azrért mindig szakitok idöt Rátok, hogy elolvassalak!
Panka! örülök, hogy jobban vagytok!!! Bizots nehéz lehetett ez a pár nap!Panna most kapta meg a 4 hónapos oltást, de hál'Istennek nem volt semmi baja. Bencének pár hónap múlva lesz esedékes a 3 éves oltás. Nem tudom, hogy mi lesz, mert a szeme be volt most gyulladva és a doktor nénire rá se akart nézni, nem hogy megvizsgálja és elkezdett sirni. Az oltás biztos teljesen ki fogja késziteni. Molli fogacskái?
Szerencsére nem volt egyik gyerkőc sem beteg. Le is kopogom! Remélem nem is lesznek. Jó lenne megúszni. Bencének a Béres cseppet adom, Panna szopik-remélem védi valamennyire.
Szerintem is jöhetne már a jó idő és lehetne nagyokat sétálni, mert már mi is unjuk ezt a bezártságot.
Jó éjt mindenkinek! A betegeknek jobbulást!
csacska
 
 


Sziasztok!
Jobbulást minden kis betegnek Kép
Jaj én is úgy félek az oltástól,Biussal mindegyiknél küszködöttünk Kép már túllennénk mi is rajta de a dokinő szabin van igy csak 30-án kapja meg mert akkor jön vissza,védőnő szerint rengetegen lesznek Kép
Angelika!na csak megrendeltem a cipit Kép a nagyobbat,mert ma nézegettem a cipiket és kisebbek vannak ugyhogy legyen inkább a nagyobbKép
LÁNYOK LENNE EGY FONTOS KÉRDÉSEM Kép

Szeretnék jelentkezni a Magyar Könyvvizsgáló Kamara Oktatási Központjába,járt oda esetleg vki?Tapasztalat?Ja pénzügyi-számviteli szakra,esetleg ha vki ilyen szakon végzett és esetleg könyvei meglennének szóljon már mert akár meg is venném,csak ne kerülne olyan sokba Kép
előre si köszi
puszi bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok! Kép


Egyszer már elkezdtem , csak az Explorer úgy gondolta, hogy inkább bezárja az összes ablakot, amivel dolgoztam Kép

Angelika
Nektek is lázmentesedést!

Niki
Gondoltam Kép azaz sejtettem Kép ill. nem értettem, mert Marika nem is írt ilyemit Kép
Babaszobán van egy Siesta-betéteshez nagyon hasonló "márka" vagy nemis tudom Kép
Egyéni igények szerint lehet legyártatni, és barátibb áron , mint Siesta! ha gondolod - privibe vagy MSN-en értekezhetünk Kép És dobom a linket, meg amiket összeszedtem róla eddig.

Gyöngyöske
Amit írtam (Avent mellszívó olcsón, újonnan), most épp van egy, ezen a linket találod meg, ha esetleg...
ez az

Bea
Milyen cipőt rendeltél? Kép

Frissítettem, átöltöztettem a gportálos oldalamat KépKép (mostanáig ezt csináltam)
szóval KUKK IDE Kép

Most meg izgulok, hogy éjszaka jön-e a láz vagy sem, mert ma nem adtam már Neki kúpot Kép

delice
 
 


Sziasztok!

Delice!
Köszi, már néztem én is a BSZ-en, de nekem ennyit nem ér meg egy mellszívó 5 tárolóval...

Neva!
Köszi. Majd megnézem. Kép

Cipővel egyetéretek. Ha korrigálásra szorul a gyerkőc lába, akkor én is csak saját lábra készíttetett gyógycipőt/szandit adnék rá. Nem csak váltónak, hanem mindig (persze lakásban nem). Mert ahogy javul a láb, úgy az ortopéd szakorvosok mindig tudják mit kell módosítani (nem csak a lábméreten)a következő évszakban az újabbnál. Lehet, pár év, és már lehet "konfekció" cipőt vásárolni. Egyébként szerintem a gyógycipő/szandál és egy jó minőségű (egészséges lábravaló) szerintem közel azonos árban van.

Ditta!
KAlács recepteket nekem is küld már át kérlek. Köszi.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!
Miskolci anyuci vagyok.Egy 10 hónapos kisfiam van, és a kérdésem csatlakozhatok e hozátok?

levianyu
 
 


SziasztokKép
Szia MártaKép
Üdv itt, persze, hogy csatlakozhatszKépÍrnál magatokról egy kicsit?

Megint egy rossz éjszaka van mögöttünkKép Most várjuk a doktornőt. Először Molli sírt vígasztalhatatlanul, na mire ő elaludt Beni kezdett el sírni, hogy fáj mindene, persze felsírta Mollit. De szerencsére lázas egyikőjük sem volt. Reggel azt se tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány, sírt Molli és a Beni szájába akartam dugni a cumitKép szegénykém csak nézett rám, hogy mit akarok tőleKép

Puszi, Panka

panka
 
 


Köszi Panka a fogadtatást. Szóval van egy Levente nevű 10 hónapos kisfiam. Sok sok várakozás után hozta nekünka a gólya. Miskolcon született egy kicsit korábban mint vártuk(35 hétre) de hála az égnek nem kellet korazsülött osztályra vinni. Imádom és ő az életem értelme na meg az apukája.
Panka Levi is beteg igaz nem lázas de köhög és reggelóta már 2x hányt most alszik.
Itt ugrálok a témák között.Visszaolvasni nincs időm így nem nagyon vagyok képbe, hogy kb. mekkora gyerkőcök anyucijai vannak itt.
Hú nagyon nehéz így írni kérdések nélkül.Szóval lehet kérdezni én meg válaszolok.

levianyu
 
 


csak próbálkozom a beállításokkal de még nagyo kezdő vagyok

levianyu
 
 


Sziasztok!


Gyöngyöske Kép Ok , Te tudod, csak azért szóltam mert korábban kérdezted, hogy tudunk-e olcsóbban Kép



Márta Kép
Üdv itt a Babaneten Kép
Kép
Én /Delice/ - ÁGI vagyok, 19 hónapos lányom van, Rebeka Hanna. És mi Encsen élünk.
Te melyik kórházban szültél?
Leventének akkor jobbulást! Egyébként most mi is betegeskedünk, bár remélem kifele megyünk belőle.



Panka Kép
Na mit mondott Doki Néni ? Jobbulást Nektek!
Kép

A mi lázunk most nem jött éjszakára elő, de a forgolódás továbbra is megvan, Panka , én se aludtam valami sokat Kép
Ma meg voltam a suliba is ráadásul.

Páááááá,

Ági

delice
 
 


Kép
Na itt a cipő amit rendeltem Biucinak Képez az a fajta amit Angelika is rendelt a babaszobán Kép 5500ft pk-gel együtt Kép
Ági!
Ha majd jösztök MM-re elhozod a fürdőrucit?majd megpróbálnám Biára Kép

Szia Márta!
Üdv közöttünk Kép Én Bea vagyok van egy 15 hónapos kislányom Bianka Kép Jó korán jött a picike fiad,de a lényeg hogy egészséges Kép
na megyek palacsintát sütni
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sziasztok
bea

bea
beatron
 
 


Panka!
Gyógyulgassatok Kép
Angelika!
Ti jól vagytok?
bea

bea
beatron
 
 


http://www.bebicipo.hu/ itt jók vannak.A siesta alpara vannak(szinte úgyanaz) csak árban jóval alacsonyabb.Én még nem rendeltem innen de nagyon sok ismersöm igen és nagyon megvoltak elégedve.

levianyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?