Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Haga, nagyon szorítok értetek!

Ancsa, Kamilla, sajnálom. Kép

Régen volt már tábla, úgyhogy remélem nem tévedek sokat:
<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 30+1 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 28+0 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 132 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 17+6 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Beuka 2004 szept. 7+5 30-34 rendszertelen Bács- Kiskun 25 év 1. baba Kép
Haga 2004.nov 40 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - -
Lara 2005. ápr. 34 24-36 nap Komló 26 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 33 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Ancsa 2003. okt. 30 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Zsuzska 80 2005.jan. 30 28 nap Győr 24 év - -
Reni 2005. szept. 25 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
Julcsi 2005. márc. 17 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Móni 2005. márc. 16 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban -
O. Kriszti 2005. febr. 13 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*clostys ciklus -
Kata 2005. dec. 11 29-31 nap rendszeres Budapest 29 év - -
Kamilla 2005. máj. 2 24-26 nap Budapest 27 év - - </pre>
Julcsi2
 


Julcsi!Köszi a táblát.Mi újság van?

Kép
breni
 
 


sziasztokKép

Haga,szoriitok ertetek.

kriszti.Sajnalom hogy osszekaptatok a ferjeddel es hogy Ada is rosszalkodott egy picit.
Mi mar egy hete nem voltunk egyutt.Mar nem biiirooom sokaigKépKép

kamilla.Ugy lett ahogy mondtadKépsajnalom.

zsuzska,azert drukolok hogy ne jojjon megKép

Betti.Mert van rosz kedved?PihengesKépMajd hozzaszoksz a nyugis elethez,bar ez csak addig tart meg meg nem szuletik a lurkoKép

Kép
monyoka
 
 

 
 

Szépjóreggelt mindenkiKép

VicaKép macska a wc-nKép aranyosKép

Kamilla,
milyen az az almás fahéjas palacsinta?
Annyira téma volt, hogy nagyon megkívántam, aszem süttetek anykámmal hétvégére, persze pénteken meg kell sütnie, hogy szombat és vasárnap ehessek belőleKép
másnapos, harmadnapos palacsinta, nyamnyamKép

Cefet egy éjszakám voltKép
este 9-11ig aludtam. Utána néztem a tvt fél 5ig. Annyira fájt néha a fejem, azt hittem kiugrok az ablakon. Tegnap amióta utoljára írtam, semmi barnázás, semmi görcs. Néha szédülök, ennyi. Reggel 6ra beállítottam az ébresztést, amint megszólalt, rohantam a wc-re. Olyan hasmenés kapott el, hogy
Kép

A buszra fel sem merek ülni, mert 1óra, míg beérnék a kórházba, addig meg össze sz..nám magam. Egy picit le is gyengültem. De amúgy semmi különös. Fekszek. Meg néha bekukkantok HozzátokKép

Hallgatom a madárcsiripelést, olyan szépKép
nyitnyikék, rigók, annyira jó hallgatniKép

Legyen szép napotok!
Vendég
 


Haga!
Örülök, hogy elmúlt a barnázás, meglátod minden rendben lesz!

A cica nem az enyém, az egy netről "lopott" kép, de nagyon tetszett, hát nem hagyhattam ki.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Mindjárt keresek nektek egy haláli videót. Egy 4 ikers anyuka van rajta a babákkal. Annyira aranyos, hog még a "nagyfiú" öcsémnek is tetszett. Mindjárt megkeresem és barakom a linkjét.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok csajok!!!

Haga!!!
Mennek a drukkok!!!Biztos minden rendben lesz,mert babóca erős és megakar ismerni benneteket!!!Pihizzél jó sokat!!!Fekvés-fekvés!!!!Orvoshoz nem is mész el???

Betti!!
Több helyen néztünk kiságyat és 2-3-4 hét a szállítása.Jövő hónapba megrendeljük,hogy májusra meglegyen,mert sose lehet tudni nem-e gondolja megmagát a bébi,és hamarabb jön.Babaruhabörze lesz 25-én,nem nézitek meg????Mi kimegyünk.Vettetek már valamit????

Julcsi!!!
Jól vagy????

Megyek vásárólni,csavarogni!!!majd jövök!!

Anita (25+1)
csanita
 
 


Vica
KöszikeKépNagyon aranyos!

Haga
Örülök,hogy elmúlt a barnaKépa hasmenés miatt Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angyal
Nem fáj,csak látszik,hogy lejött a festékKép

Rohanok,mert Ada visít,és menni kell UH-ra is!Puszóka!

KépKép

KépKép
okr
 
 



Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Á, ez csak a képe.
Na jó, írjatok mécímet, ha valaki kéri!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


http://www.kreten.hu/fooldal?mid=4473

Ez lesz az. Ha rákattintasz, megjelenik a kép, arra is katt, és vársz míg betölti a videó. Ha akadizik, akkor nyomj Pause-t, (nem Stop-ot!) és lehet nevetni!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


OkrKép
gondolok Rád tüszőnézés ügybenKép
Ugye semmi komoly, hogy Ada "visít"?

Csanita,
ma képtelen vagyok dokihoz eljutni, örülök hogy a wcre kimászokKép
Holnap megyek mindenképp!!!!!!!!!!!!!!! Max liberot kötök magamra, ha nem múlik addig ez a nyavajaKép

VicaKép
jöhet a linkKép
nekem is van pár hüleségemKép

JulcsiKép
MonyokaKép
AngelKép
BreniKép
ZsuzskaKép
BettiKép
és ha valakit még kihagytam volna
köszönöm a drukkokat, remélem használnakKép

ez a szédülés gyanús egy picit, 107/71 volt a nyomásom, nálam ez magasnak számít, úgy általában 85-90 / 60 körül szoktam szédülni
majd holnap okosabbak leszünk!
Vendég
 


Leléptem, írjatok mélt, ha nem sikerült.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Megnéztem a videótKép
Vendég
 


Julcsi én még ma vagyok 29 cn-on!
Köszike

zsuzska80
Szombathely
 
 


Anita, jól vagyok! Kép És örülök, hogy Ti is!

Zsuzska, javítom.

Haga, a másik topicon olvastam, hogy laktózérzékeny vagy. A kometikusom szerint ettől is lehetnek a ragyák. Szerinted?Te szedtél erre valamit?

Ugye holnap mész dokihoz? Meg kell ígérned! Nehogy már ezen múljon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én ma megyek a fagyis dokihoz.
Julcsi2
 


Kép
Így játszunk mi a kiságyban.
Mindenkinek szép napot kívánok.Megyünk oltásra,amit remélem mein úgy tűr majd mint múltkor,mosolyogva.
Sziasztok
Marcell és Inci

Kép
Kép
incike
 
 


IncikeKép
tündéri a manóKép

JulcsiKép
persze, hogy holnap megyek dokihoz, már alig várom! Talán a fostosság is elmúlik addigraKép
Drukkolok a fagyis dokihoz, majd tudósítasz, ugye? ++++++++++++++++++++

RAGYATÉMAKép
Igen, laktózérzékeny vagyok. Nem szedtem rá semmit, bár ajánlottak egy drága rágótablettát, de nem vettem meg. Inkább kerülöm a tejet, meg a laktózos bogyókat, meg mindent ami ezt tartalmazza. Sajna a magne-b6 is tartalmazza, nem is tudnám szedni.Meg nagyon sok bogyó. Ezért tanácstalan vagyok sokszor. Nekem előbb alakultak ki a ragyáim, mint a tejcukor érzékenység. Kb. 4 év volt a 2 dolog közt. Előtte pedig annyira imádtam a tejet, a kakaót, a turmixokat, a tejbegrízt, a tejberizst, a ....stb.
Te is érzékeny vagy? Mennyire?
Engem csak az enyhébb változat érint, mert joghurt, tejföl sajt, túró jöhet, csak a tej, tejszín és a gyógyszerek nem. Apukám sajnos minden tejtermék után rohangál a wcre.
Neki nincsenek ragyáiKép
Szerintem mindent ráfognak a ragyákra. Főleg a csokitéma dühít! Rengeteg csokit eszek, és nem jönnek elő tőle.Sőt, régen se attól jöttek elő, hanem a sok sz@r bogyótól, meg kencétől.
Vendég
 


Sziasztok!!

Julcsi légyszi hajíts le a tábla aljára. Kép
Ma felhívom az orvosom és akkor közli, hogy mikor lesz a laparom. Kép
Ha megtudom megírom.

Kép
lara26
 
 


Ma vagyok az 1.cn-n.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Lara!
NAgyon-nagyon sajnalom!!!!!!KépKépKépKép

Kriszti!
Mi volt UH-n??????

Most olvastam hogy Anettka utan a Kiszel Tunde is elvesztette a babajat!Nem nagyon kedvelem ot,de most szornyen sajnalom!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Tüszőjelentés:
jobb ováriumban 1 db. 14 mm-es,sok apró.
bal ovárium:sok apró
Endo:5mm
Volt egy 10 mm-es a balban,az hová lett???Azt hiszem felszívódott,mert elég vékonyka a nyh-a.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lara,
sajnálom, hogy megint... Kép
drukk neked a laparhoz!

Kriszta,
A 14mm nőhet még?
A múltkor olyan irígylésreméltó endometriumod volt! Most hogyhogy ennyi? Vagy még vastagszik az is?

Ancsa,
dettó ugyanezt gondolom Kép

angel37
 
 


AngelKép!
Minden nap gondolok rad!Szoritok nagyon hogy 11nap mulva minden rendben legyen!

Kriszti!
Mit mondott a doki???Van ra esely hogy megrepedjen????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


lARA
Sajnálom!KépKépKépKép
Én is PCO-s vagyok,és a metformintól szépülnek a petefészkeim!Biztosan szükséges a lapar?Vagy átjárhatóságot néznek vele?


Angyal
Remélem még vastagszik az endo!Bár az nlc-s clostys topikban írta egy csaj,hogy a closty vékonyítja.Nem nagyon hittem el,még tegnap,de ma már elbizonytalanodtam.Lehet igaza van!

Ada nem enged többet írniKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ancsa,
nagyon-nagyon drága vagy! Kép Kép Köszikösziköszi! Kép
Remélem nálad nem is kell, hogy sor kerüljön ilyesmire! Kép

Kriszta,
Ezt én is olvastam egy másik topicon Kép
Mikor nézik legközelebb? Még ebben a ciklusban?

angel37
 
 


Angel & Kriszti! Kép

Köszi az együttérzést.
Ez a műtét 2:1-ben lesz, mert lesz átjárhatósági és egyben lekezelik a PCO-kat is.

Kép
lara26
 
 


Two in one? Kép
Ezzel biztos rendbehoznak, és máris jöhet a babó! Kép

angel37
 
 


Ada átmenetileg elvonult innen!Kép

Lara
a PCO műtéti gyógyítása elég elavult.Ne haragudj,de a PCO-s topikban vannak akik átestek rajta,mégis a metformin után lettek babásak.
Ha lesz egy kis időd kukkants majd be,folyton erről témázunkKép

Angyal
Hétfőn kell menni!

Ancsa
A dokival most nem beszéltem.Sztem ez még kicsi nagyonKép

KépKép

KépKép
okr
 
 



KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok Csajok,
utazom haza a szüleimhez, legközelebb hétfőn leszek.

Okr,
tisztára kedvedt csinálsz nekem a babázáshoz! KépKépKép

Haga,
hajrá.

Kamilla,
"anyázós" napon túlvagy? Kép

Betti,
majd elmúlik...Kép Menj be eccer a munkahelyedre, király lesz a kontraszt. Kép Én ma voltam. Kép

Incike,
nagyon aranyos a kicsi, és tök sokat nőtt. A forgó zenélős bigyót hol vetted? Nekem is nagyon tetszik, amiket eddig láttam kevésbé.

Angyal, Ancsa háj. Kép

Julcsi,
köszi a táblát...már ilyen idős vagyok??? Kép

Ági
30+1 !!!
potter_76
 
 


Kriszti!

Köszi! Kép
Elgondolkodtató a cikk!!

Kép
lara26
 
 


Lara!!!

Nekem szeptemberben volt a laparom,nem kell tőle félni,volt átjárhatósági is.Altatásban csináják.És látod itt mocorog a babám a pocakomban már 25 hete!!!
Ha van kérdésed szívesen válaszolok.
csanita
 
 


Lara
Sztem járj utánna az insulinrezisztencia dolognak.Egy napon 5 alkalommal vesznek vért,másnap kész az eredmény.A nagyobb gond elintézni,hogy levegyék vhol.Ha pesti vagy írj Norkának,ő segít ebben(mondjuk akkor is segít ha vidéki vagy,de errefelé ritkább az olyan kórház,ahol ezt megcsinálják)

KépKép

KépKép
okr
 
 


JóestétKép Kép Kép

Megválzotozz a rendelési idő, és péntek helyett csütörtök délután van rendelés.Ezt ma 2kor tudtam meg. Egyből elmentem a dokihoz Kép

6*14 mm-s petezsák, vélhető szikhólyaggal Kép

5+5

Akkorát sóhajtottam, el sem hiszitek Kép
Régebben voltam ennél a dokinál egyszer, és akkor nagyon bunkó volt. Meg is ijedtem, mikor megtudtam, hogy ma ő rendel. De annyira rendes, jófej volt, hogy azt sem hittem el Kép


Viszont pihennem kell, és rutascorbint szedhetek
Vendég
 


Haga!
Vigyazz nagyon magadra!!!Sok boldogsagot kivanok nektek a babahoz!!!!Meg is szep unnep lett az evfordulotok!!KépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Haga
Ez szuper!!!!!!
Látod,minden redben!!!!Gratula!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Haga
Ez szuper!!!!!!
Látod,minden redben!!!!Gratula!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Potter
Brendonban lehet kapni ilyen bizgeréket,nagyon aranyosak és drágák.8000.-tól 15000.-ig vannak.
Érdemes azomban jól szétnézni,mert lehet kapni olcsóbban is nagybb plázákban,bevásárlóközpontokban.
Kép
Az oltást vigyorogva kibírtuk.
Súly: 5610g
Hossz: 63cm

Marcell és Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!
Milyen nagy fiu mar Marci!KépEs milyen ugyes is hogy igy viseli az oltasokat!!!

Agi!
Jo utat es jo pihenest nektek!!!!

Mi olyan forgokat vettunk amin pluss allatkak voltak!Igy most azok kabalakent szolgalnak!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Incike! Kép

Igazi nagylegény a kisfiad!
Micsoda bátorság! Nevetve veszi az életet. Kép

Kép
lara26
 
 


Haga!

Látod, látod!
Vannak még csodák!!
Én is hiszek bennük!
Nagyon vigyázz magatokra!

CsAnita! Kép

Úgy érzem egy jó orvos kezébe kerültem! Viszonylag nyugodt vagyok, ez lesz az első altatásos műtétem.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!
Szerintetek előfordulhat, olyan hogy az alap hőm kb36-36,2 és a peteérés után meg csak 36,5?
Vagy dobjam ki a lázmérőm?
Próbáltam kisilabizálni, hogy mikor volt a peteérésem, de nem igazán tudtam rájönni. Valahogy mindig "cikcakkos". Vettem mikroszkópot, az meg azt mutatta, hogy van peteérésem majdnem egy hétig.
Majd jövő héten megyek hormonvizsgélatra, ugye abból kiderül, hogy van e egyáltalán p.érésem?
Én a saját megérzéseim alapján a ciklus 9. napján éreztem, és 28 naposak a ciklusaim.Lehetett akkor szerintetek ?
ildike25
 
 


Mindenkinek jó éjszakát kívánunk.
Kép
Marcell és Inci

Kép
Kép
incike
 
 


SZiasztok!

Haga, örülök, hogy minden rendben.

Marcell+Inci: aranyosak vagytok! Kép

Oké Vica nem lépek le, de mostanában nem tudok olyan sűrűn jönni, mert sok a meló.

Potter, az "anyázós nap" megvolt szerdán, de azt hiszem "anyázós hét" lesz.
Hétfőn felhívom Bálint dokit a Szt Imréből és kérek egy időpontot. Ismeri valaki? Többen ajánlották, azért döntöttem mellette, de konkrétan én nem voltam még sose nála.

Angel: Szerintem most nekem az elmúlt két nap alatt megvolt a 8 evőkanál és még nincs vége!. Kép
Lehet, hogy a palástfűtől?

Na ciao!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Lara!Sajnálom.
Haga!Nagyon örülök hogy minden rendben,pihenj sokat!!!

Kép
breni
 
 


Jó reggelt Lányok!

Haga!

Gratulálok!!! Tessék sokat pihenni és vigyázni a kis babucira! Kép

Okr!

Sajnálom, hogy összevesztél a férjeddel. Kép


Incike!

Édes a kis pasi! Kép Jó baba egyébként? Éjszaka van műsor?

Lara!

Kép Nagyon sajnálom.

Velem semmi különös. Most már elmúlt a f..s hangulatom. Kép Vica! Szerintem kismamiknál is előfordulhat ilyen, hormonálisan. Mostanában néha rámtör a félsz, hogy minden rendben lesz-e, hogy meg lesz-e minden időre. Lelkileg fel kell készülni a szülésre és az anyaságra is.

Betti
28+1

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Inci
Csoda édes gyermek Marcell!KépKép
Az anyukája pedig nagyon csinos!KépKép

Haga
Most látom a tegnapi hsz-t.Nem azért visít általában ,mert baja van,hanem mert unatkozik,és szórakoztatni akarja magátKép

Betti
Reggel már ki is békültünk!KépSzerencsére a harag nálunk nem sokáig tart!(kop-kop-kop)

Potter
KedvcsinálásKépKépKép

Képzeljétek ,itt tegnap este az egész városban áramszünet voltKép
Pukkant vmi egy nagyot,aztán elment minden fény!Jól beijedtem!Még szerencse,hogy Ada az elemlápával szokott játszanii néha,és a TV tetején voltKép
Még így is mire találtam egy gyertyát visszajött az áramKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Betti
Éjszakai műsorsórásról ngyon hamar letett csak az első 2-3hétben nem tudott magával mit kezdeni éjjel, azóta alszik mint a bunda és mi is.Átaludja az éjjeleket szerencsére.Nagyon jókedélyű,nem nyűgös baba az idegenektől sem riad meg.Szóval nincs rá panaszom.Mindenkinek ilyen kiegyensúlyozott,vidám babát kívánok.

Okr
Köszönjük a bókokat.
Kép
Marcell és Inci

Kép
Kép
incike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?