Új privát üzeneted érkezett!

Jo pihenest mindenkinek holnapra!!!
Remelem csutortokre mindenkinek sikerul kicsit helyre jonni!!!
Sziasztok!
Jo ejszakat!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, sajnálom, nem teszteltél korán?
Én nem tudom, most eléggé bizonytalan vagyok, főleg, h. jelen pillanatban, ha megjönne,nem is tudom, mi lenne a köv. lépés.???Nekem mostanában annyira randszertelen,28-38 nap,azért gondoltam h. még várok, és igazából félek egy újabb neg. teszttől.
Jó éjszakát!
odett
 
 


Sziasztok!

Haga! Köszi az e-mailt!

Ancsa!

Ma vagyok a 33. cn-n, a múlt hónap 30 napos volt.
Nem fogok tesztelni, mert ma már csak 37.0 a hőm.
Megvárom a holnapot.
Mindig ezt csinálja: leesik 37.0-re és utána kezdődik az új ciklus.

Kép
lara26
 
 

 
 

Sziasztok csajok!!!

Hétfőn próbáltam írni de nem küldte el.

Ancsa!!!
Lehet tényleg korán teszteltél!!!Azért még mennek a drukkok!!!!

Csajok mi ez a depis hangulat????Látom mindenki maga alatt van!!!Ne szomorkodjatok!!!Mindjárt itt a tavasz.Legalábbis remélem.Hétvégére egész jó időt mondtak.

Mi jól vagyunk,hétvégén voltunk bababoltozni apával,kinéztük a kiságyat,rá a baldahint.4 hét a kiságy szállítása,mert nincs raktáron.Lassan megrendeljük,hogy minden időben kész legyen.Babakocsit nem láttunk olyat amilyet mi szeretnénk.De majd több helyen megnézzük.Nagykereküt szeretnénk,átfordítható karral.Hordozót kapunk barátnőméktől,kisruhákkal még várunk mert unokatesóméktól kapunk rengeteget,ott most volt 3 éves a kiscsaj,meg barátnőméktől is,bár ott fiú van.De azért néztünk annyira édes kislányos rucikat.Lista már készen áll miket kell venni,hát nem rövid!!!
Májusba szertenék minden elkészíteni,sose lehet tudni.Hátha előbb meggondolja magát a drágám.
Derekam egész jó,tornázok.

Mindenkinek jó pihemést mára!!!

Beu!!!
Olvastam voltál dokinál!!!!Sokat gondoltam rátok,de látom minden ok!!!!Írtam priviben!!!!

Anita&Regina baba (25)!!!!!!!!!!!!!!!!
csanita
 
 


Sziasztok!

Kép

Csak bekukkantottam, hogy elmondjam:
KORAI VOLT AZ ÖRÖMKép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép ...
Ma van pont 4éve, hogy először találkoztam a férjemmel, ennél nagyobb ajándékot el sem tudtunk volna képzelniKép
Először karácsony tájéka, majd évforduló + szülinap. Nem tudom melyik lesz a következő jeles nap, amikor pofára esünk baba ügyben. Nagyon magam alatt vagyok, főleg hogy pénteken mentem volna dokihozKép

Julcsi, javíts a táblázatban, ma van az 1.cnKép

Jó pihenést mára!
Vendég
 


sziasztok.

Haga Nagyon sajnalomKéptehat siman lehet teves pozitiv is a tesztKéprendesen megjott vagy csak kicsit.?azert gratulalok a 4 eves evfordulohoz.

csanita.Biztos nagyon szep kisagyt neztetk ki es a kocsi is meglesz hamarosan.Nagyon jo hogy enyi mindenkitol osszekapjatok a cucokat,en nem jkapok majd senkitol.

ancsa.Sajnalom.Talan majd a kovetkezo honapban.

breni.normalis hogy turelmetlen vagy egy kicsit.Neked is osszejon ne feljKép

lara. a 37 az azert jo,nem?

lanyok.Probaljatok meg egy picit optimistabbak lenni.meg az iden mindenki bebabasodikKép

Kép
monyoka
 
 


Haga!

Szerintem menj el orvoshoz! Lehet,hogy nem is 1cn. Nem?

Monyoka! Kép
A 37.0 fokkal nincs semmi gond,(az még jó) de nekem ez után szokott 36,8 lenni (ahogy jegyzeteimből kivetem).

Kép
lara26
 
 


Haga,
sajnálom. Kép
Nagyon vérzel? Ha nem olyan, mint szokott, akkor lehet, hogy nincs nagy baj. Szerintem hívd fel a dokidat telefonon, vagy a kórházat, ahol dolgozik.
Azért szorítok még, ha lehet. Kép

Tegnap férjemék elutaztak síelni, de összetörték a kocsit (a barátjáét) félúton. Szerencsére nem lett senkinek baja. Még nem tudom, hogy maradnak-e, vagy hazajönnek. Egy másik sípálya mellett robbantak le. Kép
Olyan furát álmodtam. Azt álmodtam, hogy bent vagyok én is egy méhben, és egy kisbabát nézek, aki játszik a köldökzsinórral, meg az ujjaival. Remélem az én bébim is olyan jól érzi magát odabent, mint az álombeli. Kép Az álmomban rózsaszínes fény világította meg a "helységet". Főleg azért fura, mert sosem emlékszem az álmaimra. Kép

Monyó,
én is azt hittem, hogy nem kapok majd gyerekcuccot, aztán mégis.
potter_76
 
 


Csak pici sárgás, világos barnás, mint mielőt meg szokott jönni. Meg néha fáj. Épp nincs konkrét doki, most mentem volna hozzá először.Õ nem is tud róla, hogy hozzá készülökKép Ráadásul nemis a közeli kórházban dolgozik, hanem a megye túlvégén. Holnap reggel 7kor bemegyek a kórházba, előbb nincs rá lehetőségem. Addig meg pihengetek. Annyira félek, nem tudom mire számíthatokKép Bent feküdni nem akarok, még egy műtétet sem!!!
Lehet, hogy csak figyelmeztetés a szervezetemtől, hogy pihenjek többet? (nem mintha agyon hajtanám magamKép )
Felteszem a tegnap reggeli tesztemet:


Ilyen erős még egyszer sem volt.Nem értem mi lehet a gond velem? Kép Azt nem hiszem, hogy ezek a tesztek is hibásak, mint az előző 4...
Azért volt furcsa, azért féltem tesztelni, mert most sem éreztem semmi terhességi tünetet. Csak szédölögtem néha, de azt amúgy is szoktam, mert alacsony a nyomásom.
KépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Jaj,Haga!Annnyira sajnalom!!!!KépKépHa elmulik a verzes feltetlenul menj el orvoshoz!Lehet hogy szedned kene valami gyogyszert hogy megmaradjon a baba!Azt meg a foganas elott el kell kezdeni!Remelem sikerul most olyan orvoshoz menned aki komolyan veszi a problemadat!

Agi!
Szerencse hogy igy megusztak!!!Meg jo hogy te nem mentel!!!

Monyoka!
Kertel idopontot????

Koszonom lanyok,de nem teszteltem koran!Meg pont idoben,mert este mar meg is jott!Azt hittem ahogy elindult hogy most megjott rendesen,de meg mindig csak par csepp van!Inkabb kivarom hogy beinduljon rendesen es majd onnantol szamolom az elso napot!

Lara!
Drukkolok hogy vissza menjen a hod++++++++++++++!!!

Odett!
Szerintem a Clostytol rendszeres kene hogy legyen a mensid!Nem mond semmit az orvosod hogy miert nem all be 28napra??

Anita!
Jo keszulodest nektek!KépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


lara.Azert ha holnap nem esik lejebb akkor drukkolokKép

potter.Sajnalom ami a ferjedekkel tortentKépazert szerencse hogy senkinek nem esett baja.
Erdekes de en meg soha nem almodtam olyat ami a babaval kapcsolatos.Itt mar szinte mindenki irta hogy hogy almodott olyat hogy terhes vagy hogy szul,en meg nem.Na de sebaj ami kesik nem mulikKép

haga.Ez igen eros pozitiv.Nem ertem mi tortenhetet.Barnazas mas kismamiknal is elofordult mar es megis megmaradt a baba.
mindenesetre kuldok egy csomo drukot++++++++++++++++++++++++++++++++++++.

Kép
monyoka
 
 


Monyoka, köszi a gratulátKép

PotterKép

Szép álom lehetettKép Biztos valami belső sugallat volt, hogy meg is jegyeztedKép
Biztos jól érzi magát a Te kisbabád is odabentKép

Én még a múltkor álmodtam egy nagy hüleséget:
Valaki rokonnal beszélgettem, nem emlékszem ki volt az pontosanKép Az inszemináció volt a témánk. Rokoncsaj mesélte, hogy miután megvannak a kiskatonák, a nőt beszórják porcukorral odalent, majd belülről a méhébe tesznek több kisebb plakátot, hogy a babának legyen mit nézegetnie, hogy ne unatkozzon...
Ennyi. Nem néztem előtte semmi különleges filmet, nem tudom hogy a nyavajában hoztam össze mégis ezt a badarságotKép Kép Kép

A most éjjeli álmom érdekes volt, le is írtam a kémiai terhesség topicba...

BegolyóztamKép
Vendég
 


Haga!
Targytalan amit irtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tenyleg pihenj nagyon sokat!!!
En is drukkolok hogy rendben legyen minden:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ancsa.meg nem kertem.Most raerek mert errol a honaprol mar siman lecsusztam.A vervetelre gondolok.
msot egy kicsit kiszamithatatlan a dolog.
a heten kezdjuk a konyhat(ha ez a franya ido jobbra fordul)akkor itt kell lenem a mesterekkel.
aposom korhazban van infarktus gyanus volt,na most azt elvetetek de nem tudjak mi a baja.
kicsit besurusodtek a dolgok.
meg ebben a ciklusban elmegyek.szerintem mindegy hogy mikor a lenyeg hogy menzi elott hogy utanna megcsinaljak a hormont.

Kép
monyoka
 
 


AncsaKép MonyokaKép
köszönöm a drukkokat, most csak ez tartja bennem a lelket. Tök egyedül vagyok itthon, nagyon jó érzés.
Milyen nevű bogyókat szedethetnek ilyen esetben?
Vendég
 


Haga
Kitartás!Nincs még baj,amíg "csak " pecsételgetsz!Holnap irány a kórház,addig meg nyugi,és pihi!
Én is barnáztam Adával,Rutascorbint szedtem.(erősíti az erek falát,megszünteti a a hajszálerek töredezését)egyébként P vitamin asszem,C vitaminnal kombinálva.

Ancsa
Te sem add fel,míg meg nem jön rendesen!Tessék bízni!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Azt en nem tudom sajnos!De holnap reggel biztos adnak valamit!!!!!!Megy veled a parod holnap??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kriszti!
Ari vagy!KépEn most biztos hogy nem vagyok babas!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyó,
remélem apósoddal nem lesz komoly baj.
És te is eljutsz talán dokihoz. Kép
Amíg nem voltam terhes én sem álmodtam babásat. Azóta is csak 2-3x.

Haga,
így már nem is hangzik olyan rosszul ez a vérezgetés. Pihenjél sokat, lehet, hogy semmmi komoly. Betti és vérezgetett, most meg már a 3. trimeszterben van.
A plakátos álom nagyon tetszett. Kép

Ancsa,
Kép
Én nem tudok síelni sajnos, ha nem várnék babót se mentem volna. Most, hogy babát várok sokkal aggódósabb lettem, amikor elutazik.
potter_76
 
 


Sziasztok!
...csak bekukkantottam...
Haga!!!Írtam a ma megint-be...olvasd el légyszi!
Andi
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Haga,
sajnálom, hogy vérezni kezdtél Kép Kép De ez nem úgy hangzik, mint egy igazi mensi! Az a teszt annyira pozitív!
Drukkolok a dokihoz!

Potter,
szép ez az álom! Kép
biztos nagyon "Zsófinak" odabent! Kép

Haga,
a te álmodat inkább érdekesnek mondanám! Kép

Atyám, hogy én is mekkora hülyeségeket szoktam! Kép

Monyó,
apósodnak jobbulást!

angel37
 
 


AncsaKép
sajna tök egyedül megyek, párom 12 órázik, reggel 6tól este 6igKép szabit nem kérhetKép
Be vagyok tojva, de azért reménykedek...

OkrisztiKép
ismerem a rutascorbint, sokszor szedették velem.

AngelKép
köszi, majd meglátjuk a holnapi napot. Veled mizu?

KandiKép
köszi, elolvastam, meg válaszoltam is.

Most ebédeltem pár falatot, lehet, hogy viszont látomKép (bocsi)
Vendég
 


Semmi, csak leültem kicsit netezni! Kép
Mégcsak célegyenesben sem vagyok (20.nap), és most nagyon azon drukkolok, hogy jöjjön meg időben, mert ha képes megjátszani a szervezetem, hogy most az egyszer késik, akkor nem lehet megejteni HSG-t, és akkor a doki biztos kinyír! Kép

Nagyon szorítok a dokihoz, hogy igazoltan ketten gyertek ki tőle! Kép

angel37
 
 


Angyal, háj!
Jó, hogy jöttél, nagy újság van! Totál egyedül csináltam palacsintát!!! Kép Biztos ez a hormontöbblet az oka. KépKépKép

Képzeljétek, érzehetően nagyobb becsben vagyok itthon, mióta "Zsófika" fütyis lett! KépKépKép

Haga,
látod, rókakoma veled van azért! Kép
potter_76
 
 


Angyal
Milyen érdekes is lenne,ha most késne,te meg bosszankodnál,és zsupsz jönne a pozitív teszt!Kép
Ugye akkor a doki is megenyhülne?

KépKép

KépKép
okr
 
 


AngelKép
köszi, majd holnap tudósítok.Feltéve, ha hazajöhetek. Bár, van egy rossz sejtésem, hogy egyedül jövök haza.
Drukkolok Neked, hogy ne szórakozzon most a szervezeted, és meg tudják csinálni a hsg-t!!!

Lányok, akkor mit tegyek, ha jobban megjönne?
Vendég
 


Angyal, háj!
Jó, hogy jöttél, nagy újság van! Totál egyedül csináltam palacsintát!!! Kép Biztos ez a hormontöbblet az oka. KépKépKép

Képzeljétek, érezhetően nagyobb becsben vagyok itthon, mióta "Zsófika" fütyis lett! KépKépKép

Haga,
látod, rókakoma veled van azért! Kép
potter_76
 
 


PotterKép
hirtelen ettem éhgyomorra.
De azért küldhetnél egy kis palacsintátKép
mondjuk, én másnaposan szeretem, úgy értem, hogy nem frissen, hanem mikor másnapra egy kicsit megszárad. Sok dióval, vagy mákkalKép
Amúgy jó étvágyat hozzáKép
Fütyis Zsófinak kitaláltatok már nevet?Kép

Mi már akkor kitaláltuk a neveket, amikor el kezdtünk próbálkozni, csakhát... Kép
Vendég
 


Haga,
sztem akkor keríts egy dokit telefonon, pl hívd a kórház szülészeti osztályát. (A pihenésen kívül sztem nem sokat tehetsz ennyire az elején.)
Próbálj megnyugodni, biztos nem vérzel jobban! Tök gyakori ez ilyenkor.
potter_76
 
 


Haga
Ha netán jobban véreznél nem tudsz tenni ellene semmitKépNa de nem fogsz!!!!!Nyugi!
A kórházban biztosan nem kell bennmaradnod!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Potter
Vacsira én is palacsintát tervezek!KépJó édeset,csak fogyózóknakKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Haga,
küldenék szívesen, de sajnos nálunk a "másnapos palacsinta" ismeretlen fogalom. Olyan, mint a másnapos felbontott csoki. Kép Erről az 5 db lekvárosról is csak múlt időben tudok beszélni.
De pl másnapos tea még csak akad. Kép
Nem találtuk még ki, de egy naptárban már aláhúztuk az esélyeseket:
Balázs, Ákos, Gergely, Sándor, Péter, Bálint,
Norbert, Róbert, Vilmos, Dániel, Szabolcs, István, Bence, Máté, András, Miklós.
Na, ebből kell szűkíteni.
potter_76
 
 


Potter
Apa nem akar egy ifj. nevezetűt?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hi Potter! Kép
Hű, és milyet? Túrósat vaníliaönettetel vagy diósat csokiöntettel? Kép Melegszendvicssütőben? Kép
Én egyszer csináltam palacsintát (még jó régen) szakácskönyvből. Minden dekában volt megadva, a cukor grammban - de ez nekem nem tűnt föl... Kép

Melyik név hangzik jól a vezetéknévvel együtt?

Kriszta,
erre is a variációra is adok fél százalék esélyt Kép
Annyi ilyet halllani, hogy vkinek már a kezében volt a beutaló és akkor összejött, de én mindig kimaradok az ilyen csodákból Kép

Haga,
ha jobban megjönne (DE NEM FOG!) akkoris menj dokihoz!
Palacsintát csak másnaposan? Hát, ha tegnap nem ittál akkor ma nem jár... Kép

angel37
 
 


hu milyen jo tema.Palacsinta.most en is ennek,eurokremesetKépvagy pudingosat.

potter hat ez jo sok nev,nehez lesz ennyi kozul egyet kivalasztani.

angel.ha kesni fog akkor nagyon(9honap)vagy megjon idoben ne agodjKép

lanyok a heten szuletet az uncsitesomnak babaja,olyan furi nevet adtak neki hogy majd elajultam.
Nettina,apunak a net-rol jutot eszebe amikor mondta.O
a masik lanyukat Ninetanak hivjak.jo fura nevek.

lanyok hol lehet megnezni hogy a vezeteknevhez paszol-e a keresztnev.?a mi nevein 100% hogy nem passzolnak de azert megneznem.

Kép
monyoka
 
 


hu milyen jo tema.Palacsinta.most en is ennek,eurokremesetKépvagy pudingosat.

potter hat ez jo sok nev,nehez lesz ennyi kozul egyet kivalasztani.

angel.ha kesni fog akkor nagyon(9honap)vagy megjon idoben ne agodjKép

lanyok a heten szuletet az uncsitesomnak babaja,olyan furi nevet adtak neki hogy majd elajultam.
Nettina,apunak a net-rol jutot eszebe amikor mondta.O
a masik lanyukat Ninetanak hivjak.jo fura nevek.

lanyok hol lehet megnezni hogy a vezeteknevhez paszol-e a keresztnev.?a mi nevein 100% hogy nem passzolnak de azert megneznem.

Kép
monyoka
 
 


Okr,
egyik név a férjemé, de annyira nem befutó. Legesélyesebbek: András, Bálint, Miklós, István...kb ebben a sorrendben.

Angyal,
mindegyik passzol a vezetéknévvel.
Kép Sárgabaracklekváros.
Én egy műanyagedényben csináltam, ahol csak az van megadva, hogy egy kupak liszt, 2 kupak tej, 1 tojás, csipet cukor és só, 2 ek olaj. Ebben az edényben jól összerázva kis lukon már önthetem is a serpenyőbe. Szóval nagyon felhasználóbarát. Kép

Monyó,
nemtom, hol lehet megnézni. Ha kimondom, érződik. Érdekes nevek. Kép
potter_76
 
 


potter. akkor ebbol mi erzodik?
Orcsity Mark

Orcsity Noemi.

Szerintem ezek nem nagyon passzolnak.Képszerintetek?

Kép
monyoka
 
 


Potter,
Sárgabaracklekvár? Az se rossz! Kép És tetszik ez a felhasználóbarát cucc! Kép
A név meg csak kiforrja magát!
Tényleg ezt mikorra kell kitalálni? Amint kicsusszant a gyerek rákérdeznek, vagy ráér egy kicsit később?

Monyó,
Asszem szerencsésnek érezhetem magam ebben a hónapban, mert bármelyik alternatívával megelégszem! Na jó, nem bánnám, ha nem a HSG-s lenne...Kép
sztem mindkét név passzol! Kép

angel37
 
 


Monyó,
Kép Sztem is jók. Úgyis a ti dolgotok.

Angyal,
asszem a szül.any.kivonatot a kórházban írják, de biztos nem az 1. nap. A szülőszobán amikor én voltam a babát csomagoló csecsemősnővérek megkérdezték. Mondjuk nem árt, ha van vmi a baba karszalagjára írva, hogy ne egy másik Kist vagy Szabót, Kovácsot...vigyetek haza. Egy Szabó X már jó lehet. Kép Ancsa vagy Okriszta biztos szakértőbb.
potter_76
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem voltam két napig. Engem is utolért a fos hangulat, nem is akárhogyan. Kép Azt hiszem, hogy már javulok. Kép Jó itthon lenni, de nehéz a megszokott pörgésről leszokni.

Próbáltam visszaolvasni.

Haga!

Várunk majd a hírekkel. Nekem az első időszak vérezgetésekkel volt tarkítva, aztán ma 28 hetes a kis kukac.

Okr!

Drukkolok a tüszőcskéidnek nagyon!

Ági!

Gratulálok a palacsintához. Imádom és szerencsére türelmem is van hozzá, hogy megcsináljam. Klasszak a nevek. Nálunk a családban az András nagyon elterjedt. A jelentése is nagyon klassz.

Anita!

1 hónap mire lesz kiságy??? Nem gondoltam volna, akkor össze kell kapni magunkat. Így is állandóan azon aggódom, hogy mi lesz, ha korábban jön a bébi és még semmi sem lesz meg. Májusra már én is szeretnék mindent összerakni.

Lehet, hogy még jövök ma.

Betti
28+0

Betti
betti73
 
 


Haga, nagyon sajnálom!Kép de szerintem még ne légy szomorú, mi drukkolunk+++++

Mi is palacsintát csináltunk tegnap, meg pizzát sütöttünk, de inkább a párom , nekem ehhez nincs affinitásom...ő csinálta a tésztát is meg a szószt is...nagyon jó lettKép

nekem ma kéne megjönni, de cseszik, mint mindig de tuti nem vagyok terhes...ez van...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Ma csuda sz.r kedvem van,úgyhogy két mondat,és eltűztem.
Tegnap a gyerek 23-ig ébren volt.Közben összevesztünk apával is,így sex 0.Ma ügyel,így sex 0.Hát semmi értelme tüszőnézés,meg closty,mert akció nélkül max a szentlélek szállhat meg. Kép
Aztán tegnap voltam a szemöldöktetkómat korrigáltatni,hát éjszaka a gyerek egy darabot lecsípett a még pörkös részből.KépAzt hiszem ott egy fehér folt lesz,most meg szép piros.
Következtetés,amit levontam:Akinek kis gyereke van,üljön a seggén,és hagyjon fel minden reménnyel,akár babáról,akár kozmetikusról van szó.Kép
Ma tüszőnézés,majd benézek még,de inkább lvasó üzemmódban.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Haga!Szerintem is van remény,de az lenne a legjobb ha minél hamarabb elmennél dokihoz.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Ha hiszitek ha nem, én tegnap almás-fahéjjas palacsintát sütöttem. Kép

Julcsi! Javíts 2cn-re, tegnap igazi piros betűs napot ünnepeltem. Kép

Na most egyelőre ennyi. Majd még jövök, de most mennem kell.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Jó sokat kelett visszaolvasnom, de elfelejtettem jegyzetelni.

Haga!
Ne légy pesszimista, még ilyet, hogy egyedül jössz haza a dokitól...Ejnye...ilyen teszt után? Ne csináld már, tessék bízni, és minden rendben lesz!Kép

Palacsintások!
Annyit beszéltetek róla, hogy holnap azt fogok sütni.Kép

Kriszta!
ne légy szomorú, küldök egy vicces képet:
Kép

Betti!
Jó, hogy jössz, örülök, hogy nem felejtesz el minket!Kép
Egy babásnak is lehet rossz a hangulata? Nem gondoltam volna. Már lehet hogy túlságosan misztifikálódott bennem a terhesség. Na majd lesz valahogy. Jövöhét ilyenkorra kiderül.Kép

Kamilla!
Sajnálom.Kép Fel a fejjel. De ne tünj el, mint ahogy szoktál, maradj itt és felvidítunk.Kép

Ha valakit kifelejtettem, bocsi.
Még majd írok.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Szia.Ez a kép igazi,vagyis tiéd a cica?Édes.Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Hát nem túl fényes hírekkel kezdődik a topic napja...Kép

Legalább a palacsinták jól sikerültek! Kép Nálunk cukrászdai süti volt. Kép

Kamilla,
a franc essen ebbe az ilyenfajta ünnepbe! Kép

Kriszta, Kép
fáj is az a lecsípett rész?
azért drukkolok a dominához!

Haga,
ugye dokinál vagy?? drukk!

Potter,
aha! valóban nem árt, ha a karszalagon már a neve van! Kép Az pedig azonnal rákerül (gondolom)... Szóval jobb, ha addigra megvan a név! Kép

angel37
 
 


Vica,
jó a macs! Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?