Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti!
Jártunk mi már,mindenféle vizsgálaton!
Rejo!
Nem lehet,hogy csak a méhed tágulgat,vagy kicsit tegnap túlhajtottad magad?Olyanoktól is szokott!Ha gond lenne,foly. véreznél.Nyugodj meg,csak a bébi ficánkol! Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Remélem Mindenkinek nagyon kellemesen telt a hétvégéje.
Tök jó volt, egész hétvégén húslevest ettemKép
Viszont ami rossz volt. Drága családunknak nem meséltünk a PCOról és most már hihetetlenül agresszív módon kampányolnak a baba mellett. Elég nehéz elviselni. Mikor visszajövök nagyon rosszul érzem magam. Ugyanez volt Karácsonykor is, és most megint megismétlődött. Lehet, hogy el kellene mondani, de úgy döntöttünk, hogy jobb nekik ha nem tudják, másodsorban nekünk is, mert akkor folyamatosan azon rágódnának, hogy NEM LESZ GYEREKÜNK.Kép Nehéz ez az egész. Na sebaj, remélem holnapra szépen lenyugodnak a kedélyeimKép És jól leszek. De most már annyit mopndtunk, hogy jövő ciklustól(? Milyen ciklus???KépKép) indul a baba program, de aztán ne faggassanak, hogy terhes vagyok e már. Mert akkor rettentően ideges leszek.
Komolyan az eszem megáll.
Alice te kérdezted a múltkor, hogy beszélünk e erről a családunknak. Csak az apám tudja, mert ő az egyetlen akinek ezt el lehet mondani, anélkül, hogy azt bármilyen formában hallanánkKép tehát csak ő tudja. Kép Ne ítélkezzetekKép Ez az egész nagyon elszomorítKép Mert nagyon szeretjük a férjem családjátKép Tök aranyosakKép csak...
Na de nyelem a sok gyógyítKép És jól vagyokKép

Norka legyszi nekem is küld el az összefoglalótKép

aranykavics(kukac)yahoo.com

Köszönöm szépen.

Lányok vigyázzatok arra a babóraKép Nagyon!!!! Kép

Mindenkinek kellemes estét. Kép Megyek lefekszem. Ezek a "pihenő" hétvégék mindig rendesen kifárasztanakKépKép

Holnap jelentkezemKép
Csóközön

Kavics
(61 cn.)
Vendég
 


Kavicska drága!
Küldök egy buksisimit!Kép
A szitu a családdal ismerős,bár minket nem "hajtanak" baba ügyben,de elmondani nem lehet nekik,mi a bajom.Ha szülőknél ebédelünk inkább titokban veszem be a gyógyimat,csak ne kelljen magyarázkodniKép
Látom 61 cn.Nem jönne jól vmi mensihozó tabi?
Én azt hiszem már megpróbálnám.

Andika
Akkor most már igazán reménykedem összejön a tesó mielőbb!Kép

Rejo
Hogy vagy?Vérzés volt még?

Norka
Keményedésekkel hányadán állsz?Bogi jól érzi magát pocaklakban?

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Sziasztok LányokKép

AndikaKép
Nem voltunk itthon,ezért nem voltam ma,bocsika!
Minden rendben nálad?Nati? Jó éccakát NektekKépKépKép

RejoKép
Biztossan jól érzi magát a babád,de a sok-sok pihi most tényleg kell!Kép

KrisztiKép
Szia!Mi újsi veled?

KavicskaKép
Kb nekem is erről szólt a hétvégém,családi banzáj..mikor jönn a baba??...kicsit besokaltam,de már kezdek lenyugodni!Kép Mi se mondtuk el senkinek a pco-t,úgy érzem h ez ránk tartozik,+sztem akkor mégjobban menne a kérdezősködés,+ a sajnálkozás,na meg persze remélem nem sokára összejön már a kölkeKép
Hogy dolgozól most?Melyik osztályon vagy?

NorkaKép
Pihengess a kis BOgival!!Remélem jobban vagytok márKép

jó éjszakát Mindenkinek!
Gabi
Vendég
 


Sziasztok Lanyok!
Remelem mindenkinek jol telt a hetvege.:-)Mi jokat pihiztunk, ami rank is fert...
A csalad temaban ugylatszik megoszlanak a velemenyek...Nalunk meg a "tagabb" csalad is tudja, hogy bajok vannak, de persze nem mindenki a reszletek erejeig. Az, hogy glucophage-t (metformin) szedek nalunk nem nagy hir, mert nagymamam, sot mar a dedanyam is cukorbeteg volt,...es meg joparan a csaladban. Mi eleinte nem mondtunk semmit, de utana olyan szinten jott elo, hol lazabban, hol eroszakosabban a tema, hogy vegul ugy dontottuk, jobb ha vilagos a dolog mindenki szamara. Es azota nekunk jobb is...nincsenek idetlen, szamunkra nyomaszto hozzaszolasok, celzasok es persze a kerdezoskodes is elegge leallt...Ami kulon jo, hogy sajnalkozas sincs...legalabbis nem nyiltan (a hatam mogott nem tudhatom mi megy???) Aggodas szerintem igen...de ez is inkabb burkoltan.
Hat nalunk ez van....es ez most szamunkra jobb is igy... gond van, ez teny, es valahol ezt a szulok is erezhetik, annak ellenere, hogy egy szot sem beszelunk rola,(mert sokszor ok is nagyon varjak az unoka erkezeset, es persze remenykednek)es a feszultseg csak egyre no ilyenkor. Mondjuk ha belegondolok foditott esetben, ha az en gyerekem lenne ebben a szituban, mondjuk a lanyom, igen rosszul esne hogy nem mondja el.
Masreszt megertem Ella2 allaspontjat is, hogy ez annyira szemelyes tema...nehez rola beszelni. Meg persze embere valogatja, nagyon fugg a szulok, rokonok hozzaallasatol is....
Kavicska, a HSG-vel kapcsolatban...nekem a nodokim irta fel. Ha jol emlekszem a hatodik cn-on volt a vizsgalat. A kontrasztanyagot nekem kelett vinnem, tehat arra is kulon receptet adott. Amit ajanlok, a vizsgalat elott en bevettem ket gorcsoldot (szerencsere...)..A masik, hogy mivel igen sok penzbe kerul, ha van ra idod meg energiad erdemes utanajarni, hogy hol csinaljak sztk-ra...En nem jartam utana, es fogalmam sem volt mennyibe fog kerulni a vizsgalat (en 15 korulira szamitottam nagy naivan) es ott helyben ert a meglepetes....
Mindenkinek jo ejszakat!
alice27
 
 


Lányok!
Kiütöttem magam a hétvégén. Két napja fáj a torkom, egyre intenzivebben, ma reggel a hőm is megugrott, fáj a bőröm, olyan döglődési syndromam van, de kivételesen nem a MetformintólKép

Alice!
Köszönöm az infokat. Ezen a héten eljutok nőgyógyászhoz és kifaggatom hátha tud egy ingyen helyetKép Már szeretnék túllenni ezen a vizsgálaton. Tehát görcsoldó ...Kép ViszekKép
Az utánnajárással csak az a gond, hogy nem BPen lakom. És nem tudok személyesen eljárogatni érdeklődni. Ezért nekem muszáj telefonon előre lebeszélni és egy konkrét időpontra érkezni. Bár ha csak egy fél órás elintézni valóm van Bpén, akkor az nekem már egy nap, mivel nem ott lakomKép
Alice ide írok egy email cimet, ha nem gond neked, légyszi írj, mert még lenne néhány kérdésem.
aranykavics(kukac)yahoo.com

Kriszta!
Ma már 62 cn. Ezen a héten megpróbálok eljutni a nődokihoz, hogy megkuksoljon, mert egy kissé zavar, hogy nincs havi. De kb ilyen lehet, mikor a nő babásKép Nem fogy a betétKépKépKép Ennek is megvan a maga előnye. De már szeretném látni, hogy mi zajlik bennemKép Vagy legalább is tudniKép Na jó, inkább csak sejteniKép

Gabika!!
Köszönöm kérdésed, elvagyok a melóban mint a befőttKépKép Nagyon várom a tavaszt éshogy kigyógyúljak ebből a nyavalyábólKép Utálom, ha nem érzem jól magamKép A hétvégén csirke húst ettem, lehet, hogy tüsszögős volt????? KépKépKép

Rambóka, Norka!!
Hogy vannak a babók????
Bogibaba? ???
Mütyűrke????

Pussz Mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

tegnap EGÉSZ nap ágyban voltam, csak egy kis főzésre keltem fel, (túrógombóc)apa tök rendes volt, minden mást megcsinált. Vér azóta sincs egy csepp sem, ma délben megyek dokihoz.

Érdekes dolog ez a család téma, nálunk ugye nem jött elő, de furcsa, hogy én, aki isteni viszonyban vagyok az anyukámmal, tényleg mindent megbeszélünk, mintha a barátnőm lenne, szóval ennek ellenére én is csak megemlítettem neki anno pár szóval a PCO-t, de nem részleteztem. Azt is csak épp megemlítettem neki, mikor abbahagytam a gyógyszert, de a vizsgálatokról nem mondtam semmit. Azért nem akartam róla beszélni neki, mert csökkentértékűnek éreztem magam, nekem nem jön össze hipp-hopp a gyerek, mint kéne.

Sajnálom amiket írtál Kavicska, nem lenne jobb, ha annyit tennél, mint Alice, épp megemlítenéd, hogy valami van, kivizsgálnak, de nem részleteznéd? Hátha akkor nem lennének olyan aggresszív kampányolások... mert tudod, így biztos arra gondolnak, na ennek is még karrier kell, ahelyett, hogy szülne, milyen önző stb. stb. Szóval lehet, hogy egy csomó kellemetlenségtől megszabadulnál, ha tényleg jóban vagy velük. Ugyanakkor, ha belegondolok, a férjem családjának, akikkel nagyon rosszban vagyok, nemhogy a PCO-t, még a babaprojekt kezdetét se mondtam el, ne csámcsogjanak kárörvendően, ha nem jön össze, vagy hogy van valami bajom. Még a terhességet se tudják, SZIGORÚAN a 13. hét után mondjuk el, ezért még Dominak se mondtuk el a kistesót, mert ő meg elszólná magát ott. Asszem ez még szomorúbb.

Egyszerűen különben nem értem a rokonokat, ez nem egy pár személyes magánügye?? Iszonyú bunkóságnak tartom a kérdezősködést, meg a nyomulást.

na megyek hányok egyet Kép

rejo
(9)

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavicska, gyógyulj meg! Mi moet tántorgunk ki ebből a torokfájós-náthás izéből a gyerekkel.

Szerdáig meggyógyulsz?

Kép

Kép
rejo
 
 


Az előbb elfelejtettem mondani, hogy

JÓ REGGELT!

Valószínű még én is aludtamKépKép

MÉÉÉzes, citromos, FORRRRRRÓ teaKép Ez kell a beteg lényemnek.

Képzeljétek, a hétvégén elmentem kozmetikushoz és csórrikám azt hitte, hogy a szép, szinte pattanás nélküli arcocskám az ő múltkori (6 hónapja voltam nála) munkájának eredménye. Kép
Viszont kissé megriadt az arcomon leledző szőröktől. Aztán kiszőkítette Kép Most már nagyon szép lettem.KépKépKép Bizom a Metforminban, hogy eltünteti ezeket rólamKép A hajam sem hull márKép

Rejóka!
Ebben igazad lehet, hogy jó lenne legalább megemlíteni, valamilyen formában, mert tényleg azt nem értik, hogy mi MIRE VÁRUNK??? De amikor azt mondtuk, hogy jövő hónaptól indul a program és hogy gyűjtheti a babakelenygét... anyósom kivirult. (Van egy szomszéd aki túrkálós boltot vezet, de vadi új, cimkés babacuccokat hoz és anyósnak szinte bagóért odaadja.) Képzeljétek már beszerzett egy új baba paplant... KépKépKépKép
Akkor sem kéne így készülődni, ha már a pocakomban lenne....Kép De lehet, hogy a "babánk" pont erre vár???? Na mindegy, a párommal megbeszéltük, hogy hadd gyűjtse a cuccokat. Végül is ez tök aranyos dologKép És előbb utóbb úgyis kelleni fogKép Kép

Kavics
(62 cn.)
Vendég
 


Kavics, örülni fogsz azoknak a cuccoknak, mikor mindent egyszerre kéne megvenni...
Egyébként a babonáról meg annyit, hogy decemberben, mikor még híre-hamva sem volt a babának, megláttam egy turiban egy babajátszót, de ez is vadi új, origi csomagolás, több is volt, németországi maradék. Dominál nem vettünk ilyent, mert iszonyú drága, 12-18 ezer forint, ez 3000 forint volt, nem bírtam ki, megvettem. Azt mondtam férjemmel, majd ajándékba visszük, valahova, annyi gyerek születik a baráti körben. Amikor meglátta, azt mondta, ez nekünk is jó lesz... Következő hónapban terhes lettem...

Én állítom, ezért költözött be a pocaklakó, azt mondta fennt, ha ezek így várnak engem, hogy már előre ilyen szép babajátszót vesznek...KépKépKép

megyünk dokihoz!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejóka!

Kép Nagyon aranyos, amit írtál.Kép Erre csak annyit mondhatok, hogy: Ámen!
Egyébként egyáltalán nem vagyok babonás. Semmilyen babonában nem hiszek.Kép Ha kell 2szer is visszafordulok, ha otthonfelejtettem valamit, maximum szidom magam, mert a 3ik emeletre kell fölkapaszkodniKép

Najó! Akkor hajrá babakelengye!

A poén az, hogy a baráti körben, kb fél éve kezdenek születni a babák. És hát illik ajándékot venni. Volt nagy pofaleszakadás a párommal, hogy milyen árak vannak. Persze első nekifutásban azt sem tudtuk mit vegyünk. Csak néztük azt a hihetetlen mennyiségű cuccot, ezer féle babadolgot és hűledeztünk az árakon. Kép Nálunk a családban sehol sincs még baba (ezt már régebb írtam) így valóban sok mindent nekünk kell majd beszerezni, mert örökölni nem fogunkKép KépKép
Kép

A hőm elkezdett emelkedni, ilyenkor úgy tudom magam sajnálniKép Kép

Ez a babanet megint nagyon lassú.

Rejóka nődokis UHra készülsz???


Rambóka!
Arra gondoltam, hogy baba lehet érezte, hogy nem túl előnyös róla a felvétel, ezért most nem akar pózolni, majd legközelebb...Kép
Minden esetre ellenőrizzétek le, hogy rendben van e a felvétel. Bár fogalmam sincs h ez hogy müködik. Kép
A 4,7 cm már egy nagyon komoly méretKép
Gratula!!!
Vendég
 


Sziasztok, lenne egy kérésem - megköszönném, ha valaki értelmezné ezt nekem:

A vérvételem eredményei (ennek a maratoni ciklusnak az elején készültek - most 54. nap, 36,1-es átlaghővel)

3. nap:
FSH:5,0
LH:5,3
E2:19
PRL:18,7
TSH:1,6
Teszt.:1,5
SHBG:74
DHEAS:2,4
FAI:2,1

18. nap:
E2:61
Prog.:0,3

21. nap:
E2:41
PRL:12,3
Prog.:0,3

24. nap:
E2:83
Prog:0,4

Normálértékek:
FSH:<10
LH:<10
Prolaktin:1,4-24,2
TSH:0,49-4,67
Tesztoszteron:0,9-4,5
SHBG:20-118
DHEAS:0,7-3,9
FAI (átlag): 2,9

(mindez az előző ciklus peteérése és kb. 1-1,5 havi kecskerutafűtea után... Metformint a 21. naptól szedek. Amit nem értek: ha akecskeruta az előző ciklusban működött, akkor most a Metformin miért nem? PÉ-m a hőm alapján nem volt, megjönni nem akar, pattanások alig vannak - max. 1-2 darab)

(az előző mérésen az FSH 8,5 volt, az LH pedig 18,5)
csakegysokadnick
 
 


Ja. A progeszteronhoz nincsenek normál értékek a táblázatban, de a mértékegységng/ml
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok, majd írok bővebben. (Jól vagyunk, néha időszakosan még van keménység. Kandi, megdöbbentett a szüléstörténeted! )

Nick, egyértelműen normalizálódnak a hormonok, de tudni kell: a metformin nagyon ritkán csinál pé-t 1-2 hónap alatt. TÜRELEM. Majd nyáron kiabálj, ha továbbra sincs semmi! Kép

Norka (26+4)
s_norka
 
 


Sziasztok!!!

Lányok, ezt nem hiszem el, a tegnapi hsz.-om óta senki sem írt!!!Kép Mi történt veletek???
Nos velem csak annyi, hogy ma elmentem nődokihoz, másfél órát vártam rá, de még mindig nem volt sehol. Ekkor már vettem a bátorságot és felhívtam a mobilján. Egész héten nincs a kórházban Kép
Ígyhát csak jövő héten hétfőn tudok találkozni vele. Addig is nyugi vanKép Jó ez ígyKép Ma is annyi kismamát láttamKépKép
Viszont mi ebben a jó, hogy ma nem volt a nődoki???
Így a Norcoluttal úgy tudom időzíteni a havimat, hogy a 7 napos szedés után április 3.-a legyen a következő ciklus 3. napja (hétfő és meg tudom csináltatni újból az összes labort). És az már a Metformin szedés 70 napja leszKép És esetleg megpróbálkozhatunk egy Closty kúrávalKép Kép Nem is alakulhatott volna jobbanKép Úgy örülökKép KépKép
Ja és kezdek kimászni a takonykórbólKép Az algopyrin csodákat művelKép
Kb. ennyit rólam.Kép

Rejóka!
Mi volt UH-án??? Nagyon kiváncsi vagyok? Jobban vagytok már?

Kriszta!
Hogy alakul a ciklus??? Van domináns tűsző gyanú??? Légyszi írj a fejleményekről!!! Kép

Espero!
Merre vagy? Rég nem írtál!

Gabika!
Hogy áll nálad a bacis helyzet??? Mennyi mg Metforminnál tartasz naponta??? És a ciklus?

Norkácska, Rambóka!
Keveset írtok, ez a kismamaság álmosító lehet. Kép(Én most is képes vagyok versenyt aludni egy mormotával, mi lesz ha babás leszek???Kép)

Kiskincs!
Veled mi van?

Pusszancs lányok!

Kavics
(63 cn.)
Vendég
 


Sziasztok,
CSakegy, csak Norkat tudom megerositeni... tenyleg, turelem...ezek nagyon jo ertekek az elozo meresed adataihoz kepest (pl. LH/FSH arany 1:1) szoval turelem es turelem.Kép
Valoszinuleg ebben a honapban nem volt meg peteeresed...Csak osszehasonlitaskeppen, nekem a 24. napi prog. ebben a honapban 21 ng/ml volt, ami a biztos peteeres jele a doki szerint. Az E2 is alacsonyan maradt...nekem a 13. napi ketszaz korul volt (most nem tudom egesz pontosan mennyi, mert nincs nalam a papir)...
Kavicska, latom nalad is haladnak a dolgok...Kép
Tovabbi jo napot mindenkinek!!!
alice27
 
 


Sziasztok,
CSakegy, Norkat tudom megerositeni... tenyleg, turelem...ezek nagyon jo ertekek az elozo meresed adataihoz kepest (pl. LH/FSH arany 1:1) szoval turelem es turelem.Kép
Valoszinuleg ebben a honapban nem volt meg peteeresed...Csak osszehasonlitaskeppen, nekem a 24. napi prog. ebben a honapban 21 ng/ml volt, ami a biztos peteeres jele a doki szerint. Az E2 is alacsonyan maradt...nekem a 13. napi ketszaz korul volt (most nem tudom egesz pontosan mennyi, mert nincs nalam a papir)...
Kavicska, latom nalad is haladnak a dolgok...Kép
Tovabbi jo napot mindenkinek!!!
alice27
 
 


Szia Cs... Nicki!!!Kép

Gratulálok a hormonokhozKép Kivétel a progi, de a LH/FSH arányod irigylésre méltó. Legalább ilyen szép arányban reménykedek én is a következő ciklusban.(3 napon) Kép
E2 ciklusfüggő. Nem tom a tesztoszteronod milyen volt a múltkori ciklusban, vagy amikor a PCOt diagnosztizálták, de ez szép érték. Inkább az alsó tartományban vanKép A TSH mellé kellene a fT3 fT4 is. Összességében kedvezőek.
A PÉ miatt ne izgulj. Lesz az, ha nem spontán (de miért ne lenne spontán, mert neked már volt spontán is) akkor Clostyval megspékelveKép A Metformint csak rövid ideje szeded, idő kell neki.
Cs...Nicki!! A sorsát senki sem kerülheti el, ahogy Rambóka mondta: Neked is lesz ordító csomagodKépKépKép

Ahogy elnézem magunkat - a nem babások - mind ebben az évben kezdtük el a Metformint nyelni. Kép Hehe mennyi babás nő lesz ebben a topikban pár hónapon belülKép 2007ben a szűlészet RÓLUNK fog szólniKép KépKép
Kisbabát világrahozó PCOsokrólKép Kép Kép
Vendég
 


Úgy legyenKép)))

Tesztoszteron a diagnóziskor (pont nálam van az összes doksimKép):1,64 (normál tartomány: 0,2-1). Gondolom most máshogy nézték... vagy akkor...

A progeszteronról meg valaki bepakolt normálértékeket és kiderült, hogy PÉ nélkül teljesen OK. (0,15-1,0 a normál tartomány... bár tény, hogy az enyém eléggé az alján van)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek el,kezd hatni a metforminKépPedig még nincs egy hónapja sem,hogy szedem(igaz előtte már kecskerutáztam)
Mai UH eredménye:11 .cn
Endo:5,5 mm
Jobb ovarium.egy 13 mm-s,három 8 mm-es ,és több apró folliculus látható.
Bal ovarium:egy 10 mm-es, három-négy 8 mm-es folliculus látható.

(Elmúlt ciklusban 7-7 7-8 mm-es tüszőim voltak,domináns nélkül.)
Csütörtökön controll.

Kavicska
akkor 1-én 1cn.Így időzíteszKépEz jó,mert könnyű számolni a napokatKép

Csakegy
Sztem ha megjön végre,utánna elindul a p.é. dolog is.Talán neked is jó lenne egy Norcolut kúra,így a végén.Vagy nem akarod?

Alice
Veled mi újság?

Norka
Úgy látszik a pihi,és a gyógyik megtették a hatásukat.Csökkentettétek a gyógyiadagot?
Vagy ezeket szülésig kell szedned uolyan adagban,mint kezdtétek?

KincsKép,AndikaKép,EllaKép,RejoKép,EsperoKép tessék jelentkezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr: én még bízom a vasárnapi Aviva tornában... ha utána se jön meg, akkor Norcolut... (tegnap chateltem egy nőgyógyásszal - a Schering oldalán van hétfőnként ilyen lehetőség- aztán nem volt hajlandó megindokolni miért, csak azt hajtogatta, hogy doki + konzultáció nélkül ne vegyem be a Norcolutot... még akkor sem, ha azt pont egy doki írta fel az előző ciklusban... csak azt hajtogatta, hogy nagy bajt csinálhat... csak tudnám, milyet...)Arra nem válaszolt, hogy a Norcolut egyenértékű-e a menstruációval a petefészek lepucolása szempontjából... (ld. tiszta lap)
csakegysokadnick
 
 


Nicki!!

Ezek szerint a tesztoszteron szinted csökkent. Teljesen mindegy, hogy most más mértékegységben adták meg. Csökkent!!! Ez jó! Innen a pattanástalanságKépKép
Eddig kétszer néztünk nekem 23. napos Progi szintet. Az első a megadott legkisebb érték alatt volt, a második már a normál tartomány alsó határa fölött (nem sokkal). De PÉ az nem volt!!! Kép

Velem csak az baj, hogy én annyira nyugodt vagyok az egész baba ügy miatt, hogy már ez idegesít. Kép Tudom, hogy lesz. Én nagyon bízok ebben a gyógyszerben, azóta méginkább, amióta az IR-em is bebizonyosodott. És nem beszélve arról, hogy folyamatosan "hallunk" Metformin melletti babásodásrólKép
Jó lesz lányok, csak adjunk időt a gyógyszernek. Ajánlom Mindenki figyelmébe, hogy tervezzetek egy jó mozgalmas nyaratKépKép Hegyi túrákkal (akár a Tátrában, akár a Kárpátokban), esetleg egy kemény forró tengerparti nyaralást.
DE!!!!! Csak óvatosan az előleg befizetésselKépKépKép Mert még ott marad a pénzetekKépKép
Vendég
 


SziasztokKép
Bocsi h nem voltam tegnap de nagyon beteg voltam/vagyok!Egésznap hánytam,ment a hasam,mára már jobb,igaz a sok rókától fáj a torkom,+ a gyomrom,de már türhető!Ja és a Férjemmel együtt sikerült ezt a borzadájt elkapniKép

KavicskaKép
BAci ügyileg,jól vagyok,de majd vissza kell mennem,kenet levételre vmikorKép
A gyógyszerből 2*1-et szedek 850mg-t egyelőre,és a 30 cn. vagyokKép
Akkor jól megjártad az orvost!Kép

OkrisztiKép
Jaj,de jó!!!!Gratula a sok tüszödhöz!!CSak ÜgyinKépKép

AndikaKép
Mizú nálad??Du. próbálok lenni!Kép

Most megyek pihizni,Mindenkinek:
PusszKép
GAbi
Vendég
 


SziasztokKép
Bocsi h nem voltam tegnap de nagyon beteg voltam/vagyok!Egésznap hánytam,ment a hasam,mára már jobb,igaz a sok rókától fáj a torkom,+ a gyomrom,de már türhető!Ja és a Férjemmel együtt sikerült ezt a borzadájt elkapniKép

KavicskaKép
BAci ügyileg,jól vagyok,de majd vissza kell mennem,kenet levételre vmikorKép
A gyógyszerből 2*1-et szedek 850mg-t egyelőre,és a 30 cn. vagyokKép
Akkor jól megjártad az orvost!Kép

OkrisztiKép
Jaj,de jó!!!!Gratula a sok tüszödhöz!!CSak ÜgyinKépKép

AndikaKép
Mizú nálad??Du. próbálok lenni!Kép

Most megyek pihizni,Mindenkinek:
PusszKép
GAbi
Vendég
 


Kriszta!!!

Ez a figura valami fergetegesKép Kép Tiszta őrület, ha ránézek, már röhögnöm kellKépKépKép

Ez nagyon jó hírKépKép Hajrá Kriszta! Te leszel a márciusi kismamánkKép Kép
Ha nem vigyázol, még a 10mm is jól megnő és ikerbabád leszKép ADA melléKép
Az a bűvős csütörtökKép A párodat "rángasd" haza az esetleges képzéséről, nem ér annyit az egész rezidens képzés. Ezeket a napokat nagyon KI KELL HASZNÁLNI!!!!! KépKép
Vendég
 


Ó. Mi kempingezni megyünk. Babás nem vagyok, így simán belefér egy kis Svájc - Olaszország - stb. körútKép Majd viszünk melegvizes palackot a hideg éjszakák ellenKép (izé.. egy hátránya van csak a sátornak... sejtitek Kép de azért megoldható a dologKép) Svájc ráadásul tele van jobbnál jobb bio kajákkal... nyamiKép Olaszországot is végigzabáljukKép Szóval én 2,5 hét mozgalmas nyaralást tervezekKép

(Ui: sajna tegnap kijött rajtam néhány ragya... de szurkolok, hogy ez a közelgő menzesz előjele legyen... ideje lenne...)
csakegysokadnick
 
 


Ella
Kép
Annyi jó van ebben a vírusban,hogy gyorsan eltűnik.Mi is kifogtuk,bár szerencsére "csak" hasmenéssel járt.

Kavicska
A nyugalom meghozza gyümölcsét meglátod!Kép

Csakegy
A norcolut max. annyit csinál,ha babás lennél megszakad a terhesség tőle(mármint amint abbahagyod)De mivel ismerjük a helyzetedet,sztem beveheted.
Na,persze biztosan vannak mellékhatásai mint minden másnak is,de nekem ezt a tulajdonnságát említette anno a dokim.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr: érdekes... akkor miért nem ezt használják abortusztablettaként? (bocsi a felvetésért)...

Egyébként egyszer már felírták nekem a Norcolutot... elégedett is voltam, hogy vagy 3-4 hónap után végre megjött tőle... ráadásul végig se kellett szednem az egészet, elég volt bevennem az első szemet Kép Kép (a doki jól szórakozott amikor elújságoltam neki, milyen jó kis gyógyszert adott nekem, mert azonnal megjött tőleKép) (placebo hatás rulezKép)
csakegysokadnick
 
 


Csakegy
Mert gondolom nem lesz teljes az abortusz minden esetben,főleg ha már nagyobb a terhesség.
Na meg persze a százalékos aránya a vetélésnek lehet ,hogy nem 100%.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok csajok!

Már nincs semmi vérzés, viszont két-három napja nagyon görcsöl a hasam, sztem nem bírja a baba ezt az iszonyú hidegfrontot (meg én sem). Ezért nem írtam eddig sűrűn, meg keddenként hosszú napozok, 9-5-ig tanítok lukas óra nélkül. ma szerencsém volt, csak délig voltak órák, aztán ünnepély (ahonnan ellógtam)akkor hazajöttem aludni, és csak 3-tól 5-ig mentem vissza a levelezősöket tanítani. Így délutáni alvással kibírtam, de jövő héten nem tudom mit csinálok, nem bírom a strapát.

Rambóka te jól vagy? bírod a hidegfrontot meg a melót, utazást?

Kavics, tegnap nem UH-n voltam, csak gyógyszert feliratni, és ugye már mivel a 10. héten vagyok, a dokim kezdi komolyan venni a terhességemet!! Hurrá!! csütörtökön megyek laborba, rengeteg vért fognak venni, kismillió dolgot néznek, aztán EKG, és mondta utána menjek védőnőhöz is! Végre.

Csakegy, én csak az LH/FSH számaidhoz értek, azok nagyon szépek!! Mintha nem is PCO-s lennél!!KépKép Pláne a múlt havi értékekhez képest!

Okr! Gratula a szép tüszőidhez!!!KépKép Ebből ebben a hónapban még baba lesz!!KépKépMikor mész legközelebb UH-ra?

Kavicska, nálam is ez volt a biztonsági szelep!! A nyár tervezése. Azzal vigasztaltam magam, ha nem leszek babás, szuperjó helyekre fogunk elmenni, már le volt zsírozva Svédország, barátnőm férje kapott ott ösztöndíjat 4 hónapra, nagy lakást bérelnek, egy hétre vendégül láttak volna minket, ezért az útért, mint földrajzosnak most megszakad a szívem...na jó, azért nem cserélném el a babát érte Kép, de még gondolkodom, elrepülhetünk-e így babásan is. Aztán le volt zsírozva London, másik barátnő látott volna vendégül, és Erdélyi körút, szintén helyi barátnővel (milyen jó, ha kiterjedt baráti köre van valakinek Kép Kép)Ezekből most nem lesz semmi, max. Svédország, ha úgy leszek, és doki is megengedi, de inkább nem erőltetem, azért mert ez a barátnőm a 6. sikertelen inszemen van túl, most készítik elő a nyárra a lombikját, nem biztos, hogy az én nagy hasamat akarja majd nyáron látni...Kép

Ella jobbulást, ez nekem is volt ez a vírus, tényleg hanmar lefut Kép

Tök jó, hogy holnap szünet és pihi, a sors is kegyes most hozzám, hogy nem kell dolgozni, és ez egy laza hét! Remélem a tavasz is megjön!
ja, és képzeljétek, ugye hasháj miatt már MOST nem tudom begombolni a régi nadrágokat (Domival még 20. héten letagadhattam a terhességet, dehát fiatalabb és feszesebb volt minden izmom, + 10 kiloval kevesebb voltamKép)na szóval tegnap férjecském vett nekem elegáns kismama nadrágot, de kicsi pocakra valót, nem látszik semmi rajta, csak gumibetétes a dereka, meg kismama farmerszoknyát! Úgy örültem. Mondtuk is, most már ne menjen el ez a baba, beruháztunk a terhességbe Kép Kép

rejo
(9+2)

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!!!!

Örülök a jó híreknek!!!!!!!!!!!!!!Kép
Hajrá Kriszti!
Kismamik pihizzetek sokat!Klassz ez a holnapi szünnap.

Velem semmi érdekes nem történt,a 23.cn vagyok,hétvégén volt két rózsaszín pötyim.Várom az április 27-ét és nagyon akarnám szedni a metformint,hogy ez a két várakozós hónap ne potyára teljen.Iszom a kecskerutát és nyelem a premenst addig is.
Mindenkinek szép estét!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kavicska!

Tegnap karbantartották az oldalt, de csak akkor közölte a gép h. hozzáférés megtagadva amikor már begépeltem a hsz-emet!!!! Kép Kép Kép
A guta akart megütni, úgyhogy kikapcsoltam a gépet és elhúztam alukálni!!!

Csakegy!

Gratula a hormonokhoz!!
Légy egy kicsit türelmesebb, lesz itt még PÉ is!! Kép
Remélem a pár patti a mensi előjele és véget ér ez a maratoni ciklus is!
(Szerintem ez csak a metforminra való átállás miatt van)
A sátrazáshoz meg annyit h. kicsit messzebb kell felverni a sátrat, meg nem célszerű bekapcsolva hagyni az elemlámpát!!! Kép

Alice!Kriszta!

HAJRÁ!!! Kép

Gabi!

Látom te már terhességi hányásra gyúrsz! Kép
Na de apuci???? Kép

REJO!

MARADJ A S.GGEDEN!!!!
Senki, de senki nem fogja megköszönni neked h. túlhajtottad magad miattuk és esetleg elmegy a babád!!!!!IRGUMBURGUM!!!! Kép
Van táppénz is a világon! Elmégy két hétre, hidd el, mire visszajössz meg fogják szervezni a helyettesítésedet!!!!
Ne akarjál du 5-kor még tanítani! Ráadásul gondolom állva!!!
Én is túlvállalom néha magamat, de ma lemondtam az utolsó betegemet és eljöttem haza időben!
A fene fog túlórázni terhesen!
( Ma balabbik lábammal keltem és munkaundorral, morcos voltam és utálatos!!! Kitört rajtam az ET komplexus: Haza!!!! Kép )
Ja a munkahelyi gatyám nekem is már csak nagy biztosítótűvel "gombolható össze"! Kép
A téli kedvenc nadrágom viszont hálistennek tágulékony, bár már csak az jön rám meg az otthoni melegítőm. Nem tom mi lesz ha kitavaszodik!?
Ja, kantáros nacit ne vegyél!
Előbb-utóbb sűrűn fogsz járni pisilni, azt meg nem olyan könnyű levenni!!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!
Azt tudom mondani, ha látod, hogy a babanet sz.rozik mentsd le a hsz.-od wordba. És így sosem "száll el". Én már ezt rendesen kitapasztaltamKépKépKép

Rejóka!
Szorzom Rambóka véleményét. Vigyázz a kistesóra!!!! OK? Táppénz. Jogod van végig otthon ülni, ha ahoz van kedved.
Hogy a te párod milyen tündér, hogy neked nadrágot meg szoknyát vesz...Kép Nagyon figyelmesKép

A holnapi munkaszünetnek én is nagyon örülök. Kép Alszom, alszom, alszom Kép 11-ig még a lábujjaimat sem dugom ki a paplan alólKépKépKép Sajnos hétvégén meló.

Kiskincs!
Csütörtökön megyek diabetológushoz, megkérdem a nőt ismer e valakit DebrecenbenKép
Nagyon szurkolok, hogy végre már kezd el ezt a gyógyit.
Vendég
 


Aranykavics!
Ezer köszönet és hála!!!!

Rejó! igen igen pihenés!!

Tegnap az iszonyatos szélviharban majdnem tönkrement a gépünk,egész d.u. azon fáradoztunk,hogy visszahozzuk az adatokat,ha nem sikerült volna egész héten nem tudtam volna netezni.De ügyi volt a férjem!Az egy hetes vérvételem helye még mindíg színpompás, a csuklóm felett tudtak csak venni,mindenki kérdi mi történt,kicsit ciki.A minapi témához:nekünk senki nem tud a próbálkozásainkról,se anyu se anyós( pedig jóban vagyunk,nincs vele gond).

Andi a szülésed történetét én is szeretném elolvasni,lehet?

Norka a cikked pco-ról hol lehet olvasni?KépKépKépKépBocsi nem tudom őket odapakolni ahová szeretném,hogy kell?
Vendég
 


Rejo
Én is azt tudom mondani,főleg Norka példáján okulva-PIHI!

Kincs
Kivágás-beillesztés
A cikk:
http://www.csaladinet.hu/hirek/babavarok/ha_nem_sikerul/7571/

Rambóka
Te is csak módjával dolgozz,és tényleg ne vállalj túlórát!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kincsecske!!!

Hát elég nehéz nem azt gondolni, hogy: "szegény őt is szorongatja az ura" Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Két nehéz és hosszú napom volt,de holnaptól sürübben tudok jönni!Férjem tegnap foci közben megsérült...gondolom nem kell ecsetelnem...hány gyereket tesz ki!KépKép+Nati!=sok gyerekem van!Kép
Olvastam a mai-tegnapi napot...
Kriszti:mindent bele...ikrek-re hajtassz ?,apát kapd el!!!
Rejo: pihizz inkább többet!Megfizethetetlen a sok pihi-hidd el!
Gabi:-,nagyon sajnálom,hogy elkapott a nyavajás vírus...másfélét,nem érzel esetleg?Képmsn Kép?Kép
7kincs:-nem találtam mail címet a profilodban,pedig elküldtem volna már most....Képmért ne olvashatnád el Te is!
Norka: pihizz Te is sokat,látod akkor kevesebbet keményedsz!Kép
Kavicska...bár Neked lenne igazad a nyaralási pénzzel kapcsolatban!Kép
Cs.e.s.adnick:,tök jó,hogy ennyit változotta vérképed!Kiváncsi leszek Nekem mennyi változás lesz!?
Rambóka:-Te is pihizz,ha van rá lehetőséged!Kép
Norka írását el tudom küldeni,ha adtok mail címet!-gondolom nem bánja majd!
....na megyek pancsizni!...
Szép álmokat!
AndiKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andika
Apa ma dolgozik,de holnap elkapom!Kép Szerencsére reggel jön haza az ünnep miatt,nem délután.
A férjednek jobbulást,neked jó fürcsizést kívánok.A legkisebb családtagnak pedig szép álmokat!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Andi! csináltam mail címet ,köszönöm!
Vendég
 


Szia Rambóka!

Hajnali rókakomák?
Hát nálam is bejátszik, most dobtam ki a taccsot, fel kellett kelnem meleg ágyból. Nem tudok visszaaludni se.olvasgatok, legalább nyugi van Kép
De hányás, hányinger azt jelenti, babó fejlődik, hormonok rendben, ugyhogy halleluja!

kösz, hogy aggódsz értem, de remélem TE is megkíméled magad!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Senki nincs még fönt, csak én?Kép

Éjjel kettőkor lezavartam még egy menetet, aztán végre szunyáltam egy jót! Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia Rejo!
Biztos,hogy minden a legnagyobb rendben van odabennt...csak rendezgeti a vackorát a bébid!Kép-ezért csinál a gyomrodban felfordulást!KépKépHányás után tilos fogat mosni,,,1 óra múlva csak!!!!
7kincs -küldöm akkor!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi, miért tilos hányás után fogat mosni?

Gondolkodom hogyan csináljam meg az ebédet. talán befogott orral...Kép

rejo
(9+2)

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!
Nekem valami olyat mondott a dokim,hogy a hányadék.....bocsika a kifejezésért...keveredik a gyomorban lévő összes,emésztő nedvvel,ami megpuhitja a zománcréteget a fogon...ha akkor sikálja valaki...esetleg ledörzsöl nagyobb réteget + érzékennyé válhat a fog! stb. szóval Nekem csak száj öblögetést ajánlottak,és 1óra múlva csak a sika-mikát!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andika
A fogmosós dolgot én sem tudtam eddig!Jó,hogy írod,bár remélem nem kell alkalmazni a gyakorlatban!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 




Sziasztok!

Kellemes pihenést Mindenkinek! Kép
Csak tudjatok éjszaka is aludniKép

Kandika!
Itt az email cimem, légyszi nekem is küld el a történeted. aranykavics@yahoo.com
köszönöm szépenKép
Vendég
 


Kavicska!
Elküldtem,de bocsika...nem írtam tárgyat...remélem a géped azért engedélyezi !
kandi72...a küldő mail cím,töltsd le nyugodtan!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andiiiii gyere msn-re!!!!!!Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: