Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szia Zsu!
Örülök, hogy minden rendben volt, kár, hogy nem tudtunk találkozni, de biztos jössz még és akkor majd bepótoljuk.

Timi
Tényleg jó a cipő. Én mindig magas sarkúban jártam, amíg nem lettem terhes, azóta én is a laposabbakat szeretem.

Heni
Nagyon édes, sajnos a mi ágyunknak sincs kivehető rácsa, amikor vettük eszünkbe sem jutott, hogy az jó lehet.

Anikó
Attila is mindig enni akar, ha meglát valakit, hogy eszik és úgy csinál, mint aki napok óta nem evett.

Mégegyszer Heni
Tegyél fel képet az új babakocsiról.
Zsu
Ez neked is szól!
Babakocsi mániás vagyok. Mindig újat vennék. Ez már a harmadik, amit most használunk.

Nóri
Örülök, hogy minden rendben volt az oltásnál. Mi 27-én kapjuk.

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szép estét

Zsuu,de jó hallani látni téged,titeket.Remélem jól teltek napjaitok,és a fránya betegség nem rontott el mindent...
Giuliano jól van?Hogy bírta utat?

Timi.
Nekem is tetszik a cipő,bár így keveset látni belőle.Barna?Szürkés?

Csjok,imént asszem Marcsit láttam babanet chaten,sajna nem tudtam vele beszélni,pedig 2x is üzentem neki.Nem válaszolt.Szomi vagyok...KépKépKépRemélem jól vannak.

További szép estét
Vendég
 


Attila ma esti fürdése:

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 

 
 

Nóri

Majdnem elfelejtettem.Igen cumizunk,kezdetektől fogva.Most már csak alváshoz...Ami a képen a szájában van az egy játékcumi,épp megtalálta,azóta az a kedvenc....Látod el is aludt vele...Kép
Te Dorkád mióta cumizik?Alváshoz használjátok??

Még vmit elfelejtettem:Ma csavarogni voltunk,Dorka kitett magáért...Egy megyei lap fotósa előtt produkálta magát,hétfőn lehet viszontlátom....KépKépKép
Vendég
 


Éva

Tutti jó a kép.
Attila a habok köztKépKépKépKépKépNagyon édes.
Látom cumi nálatok is kell.....Kép
Vendég
 


Viki

Igen, van legalább 25 cumija és mindig váltogatja, de leginkább az alváshoz kell, nappal is csak akkor keres egy cumit, amikor álmos.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva
Legalább ebben nem vagyunk egyedül....Dorkának igaz "csak" 3-4 van,de mindegyiket szopizza,nincs kedvenc szerencsére,így ha újat veszek azt is elfogadja.
Vendég
 


Viki

Nálunk sincs kedvenc, egy a lényeg, hogy a fogszabályzós cumi, mindig fordítva legyen a szájába, ha megfordítom, akkor visszafordítja. Remélem nem szabályozza annyira a fogakat, különben érdekesen nőnek majd.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


ÉvaKépKépKépKépKép

Dorka nuk-os cumit mindig fordítva szopizta,de aventet használunk,ennél teljesen mindegy hogy van a szájában.Fogszabályzós ez is...
Vendég
 


Viki
Nekünk olyan nincs, majd most veszünk, nyilván. Mindent megveszünk.

Amúgy jól vagyok.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Jelentem:meggyógyultunk!!!
Viszont ma reggel ismét szakad a hó nálunk.Pedig tegnap még a tóparton sétáltunk.
Lego:nekünk is avent cumink van.
Dorka újszülött korától cumizik,megnyugtatja.Csak alváshoz használja,illetve ha nagyon fáradt vagy nyűgös.
Roli:nekünk is kivehető a rács,de nem merem megmutatni a Dorkának,mert néha tekergeti is.Észre vette,hogy csak ez a kettő mozdul meg.
Éva:nagyon jó a fürdős kép,jó sok habot csináltok!Dorka az utolsó "falatot" is megeszi belőle.A babakocsit ne is mond......3 darab áll az előszobában.Kettőt már felraktam a babanetes piactérre.

Tegnap voltam megint bicós edzésen,nagyon jó volt.Remélem fogok fogyni a heti kettőtől.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Szép reggelt!!

Jelentem Dorka tekintettel volt a vasárnapra és este 3/4 8-reggel 7ig aludt!!!Igaz tegnap nagyon elfáradt.

Nóri
Időjárás detto,tegnap majdnem 20 fokban egy vékony pulcsiban,Dorka mellényben sétáltunk,ma meg már 3 centis hó van és esik...
Biztos bevállik a biciklis edzés.Én szülés előtt egy wellness studioban dolgoztam masszőrként,minden nap bicóztam,mellette futottam,simán lement 2-3 kiló még ugyis hogy nem figyeltem oda a kajára...
Jók legyetek
Vendég
 


Sziasztok!

Meggyógyultunk!!!
Lego:mi is avent cumit használunk.
Dorka újszülött korától kezdve alváshoz használja,illetve ha nyűgös.

Roli:jók a képek.Nekünk is kivehető a rács,de nem merem megmutatni a Dorkának,mert azt már észre vette,hogy kettő mozog és szokta tekergetni.Nekünk sincs esernyőkocsink,sportkocsi van helyette.

Éva:jó sok habot csináltok a fürdéshez,Dorka is imádja,csak mindig megeszi.A babakocsit ne is mond...3 darab áll az előszobában,de kettőt már felraktam a babanetes piactérre.

Megint esik a hó nálunk...utálom.
Tegnap voltam megint bicós edzésen,nagyon jó.Már fel is iratkoztam 4 hétre előre,heti kétszer.Remélem lemegy a hasam tőle valamennyire.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Hol az üzim,imént még itt volt??????????????????
Vendég
 


Megvan!!!Látom,csak Nóri újra üzije becsapott...KépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Már reggel írtam,akkor meg is jelent,most meg nincsen sehol!!!És még a hó is esik!!!
vnora
 
 


Látom nem csak engem szivat...most persze meg van az üzim..kétszer is!!!

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


KépKépKépKépKépKép
Szia Nóri
Vendég
 


Apropóóóóóó!

Szilvi hova tűntééééééééééééééééél????????????
Vendég
 


Huuuuu csajok,nagyon aktívak vagytok!!!!!!
Nem semmi...KépKépKépKép

Dorka elaludt én is hamarosan követem,apa is már durmol.

Remélem holnap jobban pörög majd a kezetek

Jó éjt mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Jobb reggelt. Ez az örült szél megőrit.
Tegnap nem is mentünk sétálni, szerintem simán elvitte volna Kristófot.
Cumink nekünk is van, de csak alváshoz használjuk. Nukos a miénk és tényleg sokszor fordítva veszi be Krizsi.
Éva
Mennyi hab! Már nagy kádban fürödtök? Mi még a kicsibe, de már 1x próbáltam a nagyot, de nem tetszett neki. Majd nyártól.
Kocsink nekünk összesen volt. Egy kölcsön mélykocsi. Van egy 3 kerekű, amit após vett. Meg egy tili-toli buszos utazáshoz. Ezek beváltak nálunk. Bár kezdenek lestrapálódni.
Lego
Gratula Dorka sikeres alvásához.
Zsu
Majd jelentkezz ám. Várunk!
További szép napotKép
Bár nap szerintem nem sok lesz.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Timi:nálunk is rossz idő van,nagyon fúj a szél,tegnap kimentünk az udvarra,de csak 20 percig bírtuk.

Tegnap tartottuk anyu szülinapját egy közeli étteremben,Dorka folyamatosan rohangált be a konyhába és produkálta magát a személyzetnek.Aztán rátalált egy bödönre,amiben kenyér volt.Először kijött egy vékony héjjal..aztán egy szelettel...majd egy negyed kilós darabbal.Haláli volt.Majd megpróbálok később feltenni képet.

Lego:gondolom jól esett az alvás,ügyes a Dorkád.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Jo reggelt mamik!!!

Délutän viszi az ember a gépet ,ezért gyorsan irok pär sort.

Tehät mi szerencsésen megérkeztünk,jol utaztunk ,csak egy picit megnäthäsodtam,de nem vészes.
Tegnap a fekete erdöben kirändultunk közel 1 méteres hoban.Nagyon hideg volt.
Giuliano jol van,majdnem 2 hete teljesen meggyogyult,jol alszik,kibujt 2 foga miota elmentünk.De negyon megelevenedett.Igazi kis ördögfioka,és nagyon érthetetlen.
Röviden ennyi.Most itt van egy barätnöm nälunk az 1 éves kisfiäval.Jol elszorakoznak a babok.

Majd késöbb még benézek és ahogy tudok visszaolvasok.Puszilok mindenkit.Zsu
zsuu74
 
 


Halika!!!

KépekKépKépKépannyira jók lettek,muszáj feltennem.

Én és a baba...
Kép
Kép

Az új pólómban...
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Szisztok!

Csak gyorsan.
Dorka gyönyörű a képeken és nagyon tetszik a narancssárga poloja. Milyen hosszú a haja.
Zsu örülök, hogy jobban vagytok.
Ez sajnos most ránk nem mondható el. Tegnap délben már volt hőemelkedse Kristófnak, kapott Nurofent. Lement. Este6-kor nagyon nyűgi, láz 39,1. Hívtam a dokinőt, este átvittük hozzá. A lázon kivül ő sem tudott mást megállapítani. Lefektettem. Este mielőtt mi is lefeküdtünk volna benéztem hozzá, csupa hányás minden. Teljes átruházkodás, kiságy pucolás. A kiságyat átvittük a szobánkba éjszakára. Szerencsére jól aludt. Reggel 38-cal inditottunk és elég nyűgös. Nagyon emlékeztet Zsu-ék esetére. Remélem nem tart sokáig. Bújna, de ott sem marad meg. Ez a legrosszabb nem tudom mit csináljak vele néha. Az oltás kb. 2 héttel csúszik, de ez izgat legkevésbbé. Bocs, hogy csak panaszkodtam.
Ha tudok benézek még.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi

Sajnálom,szegényem nagyon gyenge lehet.Mielőbbi gyógyulást.Jöhetne már a jobb idő,talán a betegségek is elrepülnének.
Lekopogom Dorka jól bírja ezt a telet.Olyan igazi beteg decemberben volt,akkor én is izgultam.Néha folyik a nózi,de 1-2 nap alatt vége.Kép
Most pipa vagyok védőnőmre...Multkor volt itt(amikor én fodrásznál),de anyuméknak nem mondott semmit oltással kapcsolatban...kb 2 hét és 15hós Dorka....

Na most mennem kell,sziasztokKép
Vendég
 


Timi

Sajnálom,szegényem nagyon gyenge lehet.Mielőbbi gyógyulást.Jöhetne már a jobb idő,talán a betegségek is elrepülnének.
Lekopogom Dorka jól bírja ezt a telet.Olyan igazi beteg decemberben volt,akkor én is izgultam.Néha folyik a nózi,de 1-2 nap alatt vége.Kép
Most pipa vagyok védőnőmre...Multkor volt itt(amikor én fodrásznál),de anyuméknak nem mondott semmit oltással kapcsolatban...kb 2 hét és 15hós Dorka....

Na most mennem kell,sziasztokKép
Vendég
 


Sziasztok!

Timi:jobbulást Kristófnak,reméljük,hogy nem komoly és hamar túl lesztek rajta.

Lego:hozzátok még jár a védőnő?Nálunk össze-vissza háromszor volt.

Hozzánk is ma jön a doktornéni,megnézi,hogy teljesen meggyógyult-e a Dorka.Szerintem igen.Nálunk megint van hó az udvarban...ezt már tényleg nem lehet kibírni.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Rossz volt a gépem, tönkrement benne vmi aksi, most már talán oké.
Nem írtatok sokat.
Akik betegek remélem már gyógyulóban vannak.
Tomi is beteg volt, szerda este belázasodott és másnap reggel is 39 fokos volt neki, mandula gyulladás és ráhúzódott a bal fülére is.
Már egész jól van, bár a nátha még nem múlt el teljesen. Én is náthás vagyok tisztességesen az arcüregem azonnal belobbant, nem vagyok formában.
úgyhogy rohadtul várom a tavaszt.
Itt apósnál ismét volt egy-két cirkusz a változatosság kedvéért, így ismét nagyon számolom a napokat.
Mindenkinek puszi!

Kép,
Kép
sahi
 
 


Hellóóóóóó!

Nóra 1 éves kora óta nem volt,úgy gondoltam jön majd megmondani,hogy mikor kell mennünk az oltásra.Nálunk úgy müködik,hogy minden hónapban 1x jön a gyerekorvos,ekkor kapják az oltásokat,akiknek épp jár...1 évig minden hónapban(néha nem) jött a vnő és megmondta mikor kell menni,mikor jön a dokinő...

Szilvi
Sajnálom Tomit,meg persze téged is.KépKép
Apóst nem...........KépKép

Jaaaaa,itt szakad a hó,már nem látni a talajt.....
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés: A Nurofen 2 óra alatt össz-vissz 1 tizeddel csökkentette a lázát. Most alszik, remélem az lejebb viszi. Olyan ijesztő, hogy nem tudni mitől van. A torka sem volt tegnap piros. Remélem tényleg hamar elmúlik.
Nálunk is esik a hó, én már tiszta depi vagyok tőle. Még kinézni sincs kedvem.
A védőnő hozzánk 1 korig minden hónapban jött. Most csak 1x volt azóta kb. 10 percet. Én sem szeretem, hogy be sem jelentkezik, csak jön.
Sahi
Remélem nálunk szövödmény nem lesz, de a biztonság kedvéért van itthon már köptető is. Az a furi, hogy semmi nátha vagy ilyesmi.
Más. Rémlik, hogy vki kérdezte: a cipő drapp, csak nagyon beleolvadt a járólapba. Ha ilyen marad az idő, nem tudom mikor hordhatom végre.
Az új babakocsiról nem láttunk képet.
Szép napot!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Most fedeztem fel a topikot, és nagyon megörültem... főleg mikor beleolvasgattam a hozzászólásokba. Nagyon szimpatikus a társaság, a babók meg egyszerűen gyönyörűek! Kép Ha nem bánnátok, szívesen csatlakoznék hozzátok...

Röviden bemutatom kis családomat:
Enikő babám 2004.12.04-én született Veszprémben. Mostanság, mint a Ti babóitok is, a 15 hónaposok mindennapjait éli elég vidáman Kép. Járni elég későn tanult meg (január végén), egy-két szót mond, de ezt sem viszi túlzásba... Szeret aludni, napközben még mindig kétszer alszik, és az éjszakákkal sincs gond. Ez valószínűleg annak köszönhető, hogy szopizza az ujját, és éjjel ha felébred, könnyen visszaaltatja magát. Az evéssel sincs gondunk, ha nem beteg, mindent megeszik, amit nagyon nem szeret, az a banán. Alapvetően nagyon könnyű vele, főként elsőszülöttem után, aki teljesen az ellentéte volt babaként.
Õ Ákos, 2000. április 9-én született, tehát 6 éves nagyfiú. Óvodába jár, nagyon eleven, mozgékony és irtó okos fiúcska. Iskolába még idén nem megy, márcsak azért sem, mert ez év október végéig Németországban élünk. A férjem dolgozik itt egy évet (építészként), és mi is elkísértük. Úgy tűnik nem lesz haszontalan az egy év, mert Ákos is szépen halad a nyelvtanulással, és nekem is jó a nyelvgyakorlás, iskolai keretek közt teljesen más volt...
Otthon Veszprémben élünk, nekem ott van munkahelyem (ha minden igaz), és ott az egész család, a barátok. Szóval jó itt nagyon, de a szívünk már nagyon hazahúz... Kép

Egyenlőre ennyi, a többi majd kicsinyenként!

Szép, hó- és szélmentes napot kívánok!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szia Kriszta!!!

Üdv köztünk.Nagyon aranyosak a gyerekek.Ez a kép a szülinapon készült???
Ügyi kicsilányod van,Dorkám is ilyen jó alvó volt egészen márciusig...azóta no comment.
Nyelvtanulással tényleg szerencséd van,irigyellek is.KépKép
Ha tudsz tegyél képeket ide is,mindenki kiváncsi a gyerekekre.KépKépIgaz csajok??????????

Mentem altatni....Majd bekukucs
Viki
Vendég
 


Szia Viki!

Köszönöm a kedves fogadtatást! Dorka babád nagyon édes, és micsoda hajkoronája van!!! Kép Én Enikőt egyenlőre még elképzelni sem tudom hajjal (ami van, az nem is nevezhető annak Kép)... talán majd két év múlva? Pedig a múltkoriban nem bírtam ellenállni, és vettem egy halom édes kis hajcsatot meg hajgumit. Kép

Alvás: Hogyhogy mostanság nem alszik jól Dorka? Gondolom nem a fogai, mert akkor már korábban is előjött volna... bár ha az őrlők jönnek...
Egy ismerősömnek most bújnak a bölcsesség fogai, és körülírta, milyen érzés. Hát ezek után megértem a babókat, amikor nyafisak, nem alszanak, nem esznek stb.

Igenis...szót fogadok Kép. Friss képek a lurkóimról:
KépKép

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Üdvözöllek közöttünk, ha visszaolvasod az eddigi termést akkor biztos észreveszed majd hogy én kilógok kicsit sorból, mármint az én kisebbik fiam 3 hóval idősebb a többieknél. A nagyfiam 1 évvel idősebb Ákosodnál ő 99. április 7-én született. Tegyél ide is képeket, aranyosak a gyerkőcök.

Timi!
Hogy van Kristóf? Kiderült már mi volt a baj?
Jobbulást neki és gyógypuszi!!!
Mi van a házatokkal? Nem volt érdeklődő?

A védőnő hozzánk is havonta jött 1 éves koráig, azóta pedig 1x volt, de felhívott hogy vigyem mérni, nálunk nincs vele gond. Mondjuk sokat nem foglalkoztam vele, mert van egy barátnőm aki védőnő és őt kérdeztem ha vmit tudni akartam.

Nóri!
Dorka meggyógyult? Nekünk a Szalai Margit a dokinénink, a tiétek váltótársa.

Zsuu!
Már nagyon vártunk. Remélem jól vagytok!

Heni!
Mi újság?

Éva!
Nagyon jó ez a pancsizós kép. Tomi a nagykádban az első 5 percben csak áll nem hajlandó leülni, de utána nagyon szereti verni a vizet.

Anikó!
Hogy vagytok? Bírod a tempót? Én nagyon tisztelem azt aki még tanulni is tud a gyerköcök mellett.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Itt vagy még Kriszta?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Timi

Hogy van kicsifiad????Remélem javult a helyzet.

Kriszta
Nagggggggyon szép gyerekek.Kislányod nagyon emlékeztet egyik ismim lányáraKépDe ő pestiKép
A csatokból,gumikból(!!!) rengeteg van nekünk is,de Dorka nem igazán engedi hogy használjam.Bár hajgumiból ha minden igaz eggyel kevesebb....KépKépMég mindig nem jött ki...KépKép

Hát nem hiszem,hogy az őrlő fogak miatt lenne Dorkám rosszalvóKépKépCsak 2,5foga van........Most talán kibújik a 3.4.talán...de erre még 1 hónapot várni kell.Enikőnek mennyi foga van???

Hol vagytok csajok?????3 napja csak Nórit,Timit,Szilvit meg magamat látomKépKépKép
Bizzo?
Heni?
Éva?
Anikó?
Zsuu?
kihagytam valakit??????

Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta:üdvözlünk mi is,innen Tatáról!Nagyon édesek a gyerekek.

Délután felmentünk az Auchanba anyuval,onnan meg átmentünk a Dechatlonba.Már nem bírtam a Dorkával,"szabadon" engedtem...elrohant és a kijáraton kiszaladt,még jó,hogy két ajtó van...utána rohantam,mert megijedtem,hogy rácsukódik az ajtó(olyan alacsony,hogy nem érzi az érzékelő),estleg kimegy a hidegbe,ott meg rögtön a parkoló van...jön egy autó...utána szaladtam,de a veszkóm eleje elakadt egy szőnyegben és mint a filmekben,hasra vágódtam,mire Dorka oda sétált mellém és kinevetett...tök égő volt!!!!!!

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Itt vagyok. Köszi, hogy hiányoltok. Néha jövök olvasgatni de nem mindig van időm írni.

Ma voltunk délelőtt játszóházba. Nagyon jól elvolt a babám egész de. észre esem vettem, hogy létezik. Úgy elfoglalta magát.

Erről jut eszembe lesz tali? Csajok. Valaki szervezze már meg.

Kriszta üdv kösztünk. Nagyon örülünk neketek. Szépek a gyerkők. Adatokat kérek majd a táblázatba.

Ezek vagyunk mi:</font>

<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24. 4000 53
Lego Viki 25 Becsvölgye Dorka 2004.12.26. 2580 48
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07. 3000 51
Sahi Szilvi 34 Szomód Tomi 2004.09.23. 3310 58
Patrik 1999.04.07. 2470 48
Timi30 Timi 31 Ebergőc Kristóf 2004.12.09. 2850 49
Vnora Nóra 24 Tata Dorka 2004.12.01. 4130 53
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>


Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Üdv. Kriszta!
Tündériek a gyerkőcök. Szerinted Enikő későn indult el? (Január vége), Attila még mindig nem megy egyedül.
Irígyellek a jó alvásért is, sajnos A. sosem aludt túl jól.

Nóri
El tudom képzelni, hogy mit éltél át hasra esve (Látom magam előtt a képet), ilyeneket én is tudok.

Timi
Jobbulást Kristófnak!

A védőnő nálunk utóljára júliusban volt és azt mondta, hogy most egy hónapig nem fog jönni, na azóta sem láttuk. Nem mintha hiányozna.

Szilvi
Jobbulást neked is és Tominak is. Ja és további kitartást az apóshoz. Nemsokára már csak rossz emlék lesz.

Viki
Tényleg nagyon szép "hosszú" haja van Dorkának. A többi ennyi idős babának fele ekkora sincs.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok
Mi is itt vagyunk,csak sok a dolgom mostanában.
Kicsi fiam naprol-napra elvenebb,ujabban a konyhaasztal tetején szeret üldögélni,engem meg kerülget a szivbaj olyankorKépElég ha egy pillanatig nem figyelek és már fent van.
Apa 3hétre utazik el,engem pedig befogott a meloba...valakinek tartani kell a frontotKépKépKép

Hardik
Üdv köztünk,aranyos gyerekeid vannak,gyönyörü szemekkelKépKépKép

Aniko,Sahi
hogy vannak a babok?Remélem gyogyulnak.
Nagy szerencsénk volt,minket elkerült a betegség,igaz november végén korházban voltunkKépde azota minden rendben.Remélem igy is marad.

Nora
Igazi filmbe illö jelenet lehetettKépSokan voltak?

Lego
Látod mennyire különböznek a gyerekek?Tominak...uhhhh már nem is tudom követni hány foga van...asszem 14Kép

Zsuu,Roli
Veletek mi ujság?

Puszi:Betty
Kép
Tomi az asztal tetejénKép
Kép
Tominak folyt az orraKép
Kép
Tomi keresgélKép
Kép
Tomi a dobozbanKép
bizzo
 
 


Találtam egy képet ahol nyugi vanKép
Persze csak ilyenkor,vagy amikor reklám van...
Kép
bizzo
 
 


Sziasztok!

Vissza se tudok olvasni annyit írtatok.Ég is a pofám rendesen,de egyszerűen nincs energiám.Semmihez sincs kedvem,Dominó teljessen lefáraszt.mostanában egész embert kíván.Tiszta dili,nem alszik,nembírok vele.elkezdtem adni neki a Viburcol kúpot.Úgy tűnik használ.Mert azóta csak 2xkelünk éjszaka.nem szívesen adok neki ilyen dolgokat,de már nem bírom.ráadásul amit a múltkor láűttam fogat az most eltünt.Hogy hogy van ez azt nem tudom.Pedig biizti azt láttam ennyire hülye és vak nem lehetek.KépKépKép
Éva
te kérted aképet a kocsiról,Íme
KépKép

Nóra
Azt a hasraeseést megnéztem volnaKépÖrülök,hogy Dorkád meggyógyult.

Kriszta
Légy üdvözölve nálunk.KépKép
Nagyon aranyosak a gyermekeid.Kép

Sahi
Kitartás!!!!!!

Timi
Kristóf hogy van?Mit mond doki?

Anikó
Ez a tali nem nagyon akar összejönni.Kép
Melyik játszóházba voltatok.Mert ott pl., talizhatnánk legközelebb.Kép

Viki
Délelött mire észre vettelek addigra ki voltál kapcsolva.KépKépKép
Délután meg végig Dani haverjai lógtak a gépen.nem gyöztem rendetrakni a gépbe,mindent elnyomkodtak.Kép

Remélem nem hagytam ki senki a most jelenlévők közül.

Próbálok sűrübben jönni,mert baromi nehéz utólag potólni!

Puszi jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Bizzo
Csak most vettelek észre amikor bement az üzim.
Szia neked is.
Ismerős képek..........KépKépKépKép
Mintha csak mangunkat látnám.

Kovács Roland
roli
 
 


Jóóóó reggelt.

Na megjöttek az elveszett báránykákKépKépKép
Én tegnap 3/4 10kor kidőltem...Dorka reggel fél6kor ébredt...,hulla vagyok már most,és még hol a nap vége.

Csajok it csináltok ma???Valami program?Mi Ausztriába akartunk menni,de elég hideg van,nem vállaltuk beKépKépBár a szél szerencsére nem fúj.Kép

Bizzo.Jajj de édes TomiKépKépAnnyi gyönyörű vagány kissrácot láttam mostanában,hogy már dönteni se tudok kié legyen Dorka.De Heni Dodója volt az első...ugyhogy Heni kösd fel a gatyód!!!!
Tényleg hihetetlen,hogy ennyi különbség lehet azonos korú gyerekek közt.De majd bepótoljuk...remélem.KépKép

Éva.
Dorka január végén indult el,én is aggódtam,hogy miért ilyen "későn",de 1 nap alatt tökéletesítette a tudását.Számomra is hihetetlen volt.Attila is biztos ügyi lesz és meglásd egyik pillanatról a másikra szaladni fogKépKép

Nóri
Hát mit is írjak????KépKépKép
Ne hari,apával jót nevettünk,ahogy elképzeltük.De félre ne érts,nem az esésen,hanem hogy Dorka kinevetett.KépNagyon ari lehetett.

Timi
Hogy van kicsifiad???

Heni!!!!!!!!
Na megvagy!Végre hallok rólatokKépKépKép
Szupi a kocsiKépTegnap Vészhelyzeteztél???Gondolom...De már olyan álmi voltam,nem bírtam várni.Kép
Örülök,hogy bevállt a kúp,látod nem egyformák a gyerkőcök...Még szerencse

Anikó
Tali????Háááát.Szerintem ezt jól meg kéne szervezni...Nem hinném hogy van olyan,hogy mindenkinek egyformán jó legyen.Én nehezen jutok fel Pestig,sajna...KépPersze ti pestiek bármikor összefuthattokKépKép

Na ennyi voltam,nem rizsálok,mert meguntok.KépKép
Pusszancs
Viki
Vendég
 


Krisztától még akartam kérdezni,hogy a 15hós oltást megkapta-e Enikő?????

Nóri nálatok semmi nem jelentkezett még?
Vendég
 


Sziasztok!

Bizzo:nagyon jók a képek!!!
Nem voltak túl sokan,amikor "produkáltam" magam,de azért elegen a beégéshez!

Roli:kitartás,lehet,hogy jön a fogatok?

Lego:mi semmi különöset nem csinálunk ma,átmegyünk a bátyámékhoz,hogy játszanak a gyerekek.Kirándulni szerettünk volna,de elég hideg van.Nem jelentkezett semmi az oltás miatt nálunk,szerencsére.

Azt hallottam tegnap a tv-ben,hogy jövőhét szerdára már 20 fok lesz!Alig várom!!!

Valakinek nincs felfázásra bevált módszere?

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors felfázásra: Nóri! Én sós forró fürdőt tudok ajánlani. Nálam bevált. Annyi forró vizet kell engedni a kádba, hogy ha beleülsz, derékig érjen. Annyira forró legyen, amennyit el bírsz viselni. Bele kell önteni 3 kg konyhasót, és ülni a lötyiben negyed órát. Utána iszkiri be a pihe-puha ágyba... Kép És tenti reggelig.

Pussz, délután jövök bővebben!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Hogy s mint vagytok ma?
Tomi már egész jól van, és én is javulóban, már néha 5 perc is eltelik anélkül, hogy orrot fujjak.

Nóri!
Bár igazad lenne a 20 fokot illetően, már nagyon elegem van a télből, én még 10-15 fokkal is beérem kezdetnek.

Bizzo!
Nagyon aranyos Tomi. A helyzet ismerős az én Tomim is mindenre felmászik, jó lenne időnként ha hátul is lenne szemem és még egy belőlem, hogy utol is érjem, nagyon nehéz mellette bármit is csinálni.

A találkozóról lányok, ha kibírjátok nyárig, akkor Viki is jön a közelbe rokonokhoz, akkor talizhatnánk az új házunkban bőven van benne hely, nagy udvara van. Tudom Pesttől 60 km, de nem olyan nagy távolság.

Heni!
Most már remélem összefutunk valamikor. Látom most is be van kapcsolva a gépetek, de bizti nem te vagy a gépnél. Majd csak véget ér nálatok ez az időszak, tudom mit érzel, nálunk ez volt kb. 10 hós korától 3 hónapig.

Bizzo, Kriszta, Nóri, Timi nincs msn-etek?

Éva!
Köszi! Remélem úgy lesz!

Puszi a többieknek is!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm az érdeklődést. Lázunk még van, egyéb tünet nincs. Most reggel 38,1-cel kezdtünk, de-i alvás után nem volt. Tegnap nagyon nyűgös volt, meg du-n nem jöttek be a topikok. Nem értem mostanában nagyon gyakori.

Kriszta
Üdv körünkben. Én sem olyan rég óta vagyok itt. Szép kis családod vanKép Jó, hogy erősíted a lánycsapatot is.Kép

Jó sokat írtatok, olyan jó ilyenkor olvasni. Ezért elnézést, ha vki vagy vmit kihagyok.

Sahi
Sajnos érdeklődés egyenlő a nullával. Nem tudom így egyáltalán sikerül-e az idén.
Nora
EsésKép De édesen reagált rá Dorka. Olyan okosak tudnak lenni néha, kinevetik az embert ha hibázik. A meleget már mi is nagyon várjuk. Csak úgy is legyen.
Aniko
Nem csodálom, hogy nem sok időd van. Én nem tanulok mégis néha besokallok.
Éva
Nekünk is nagyon elhúzodott a járni tanulás. Kb. másfél vagy két hónapig. Sokáig ragaszkodott legalább 1 kézhez. Megijedt, ha nem kapaszkodhatott. Most bezzeg....
Bizzo
MeloKép Nem semmi mennyi foga van Tominak. Mi még mindig 7-nél tartunk. Eddig pont 5 nap különbséggel jöttek a párok, de most a 8. nem akarodzik kibújni. Nagyon rágja a cumisüveget, a nyálfolyamról már nem is szólva.
Roli
Én is voltam úgy, hogy már láttam a fogat utána meg nem. Szerintem ilyenkor még nem tör át rendesen és az íny felduzzad. A kocsi szuper.Kép
Lego
Au-n én is gondolkoztam, hogy milyen jó lett volna, ráadásul mi 25 km-re vagyunk csak a határtól. De hát Krizsi még nem az igazi, meg nincs neki útlevele.

Most betettem a járókába, mégha nem is tetszik neki nagyon. De ha állandóan futkos, akkor nem igazán csökken a láz. Ha még pár napig tart, majd értekezem újra a dokival, de amíg nincs más tünet ő sem tud mondani semmit. Én pánikolok be mindig a láztól. A hányás meg anyukám szerint attól volt, hogy tejet adtam neki. Nekik nem javasolták lázas betegnek a tejet. Igaza lehet, mert róka-koma azóta nem jelentkezett és hasmenés sem volt.
Én meg befejezem a szófosást.
Mindenkinek szép napot!Kép
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?