Új privát üzeneted érkezett!

Okr!Szia.Nálunk jó a folyosón van a szemetes,így nincs belőle baj.

Keditke!Én csak leírtam,de neked kell eldönteni.Egy próbát megér.Ha jól emlékszem 2000.-körül van.Nagy rózsaszínű dobozban.Lehet neked bejön egyből.Én még nem tudom.

Kép
breni
 
 


Bocsika,de nem is értem miért küldte el mégegyszer.

Kép
breni
 
 


Nagyi kicsit túlbuzgó! Kép De legalább segítőkész! Kép

A szembeszomszédnál ikergyerekek születtek, és egy időben ott gyülekezett a teli pelenka az ajtó előtt! Kép

Ancsa, szia! Kép

angel37
 
 

 
 

Szia Angel!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Rég beszéltünk!

Rokonok Kép

Most épp hogy állsz?

angel37
 
 


Bocsanat hogy eltuntem,csak...!!
Olvastam hogy a honap vegen mesz!Szoritok neked!
En holnap reggel tesztelek!Szeretnem megtudni hogy most is ugy jarok-e mint a mult honapban,hogy nem maradt meg!Mar mensisen faj a hasam ugy hogy megfog jonni holnap vagy holnap utanKép
Felsz a vizsgalattol???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Odett!
Biztos hogy meg 6 napot varni akarsz??????Nagyon-nagyon drukkolok hogy pozitiv legyen majd!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lara!
Te mikor fogsz tesztelni????Neked is drukkolok nagyon+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Nagy drukk a reggeli teszthez++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Tesztelők,ilyet lássatok a kazettán:Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ancsa
Nagy drukk a reggeli teszthez++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++Tesztelők,ilyet lássatok a kazettán:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jajj,a második nem ér!!!!!!!!Nehogy már egy nagy semmi látszódjon!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Koszi Kriszti!!!!Aranyos vagy!KépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa! Kép

Én még várok pár napot. mindig megszivat! Kép
De azért köszi!!

Én is drukkolk neked és mindenkinek!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
lara26
 
 


Most mar hanyadik napon vagy?????Mult honapban milyen hosszu volt a ciklusod?
Koszonom!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


VISSZAJOTT A BABANET!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Van meg itt valaki????????
Julcsi miert nem volt ma??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok! Kép

Kamilla! Kép
Húú minket most nagyon érdekelne az a festő ismerős! Amikor tavasszal a festésekre került sor az új házikóban a gyermeknek szánt szobát fehéren hagytuk, hogy ki tudja.. Most nagyon jó lenne valami mesefigurásr kifestetni. Nyáron asszem belevágunk.
NEm akarlak noszogatni, reményt kelteni vgy ilyesmi, de a görbéd kezd kisértetiesen hasonlítani az én utolsómra, és a bőgés hormonváltozás miatt is lehet Kép halkan nagyon drukkolok!!!!

Móni! Kép
Kedden mész! Húha! nagyon gondolok rád, és majd Vicától várjuk az infókat!

Ancsa! Kép
NAGYON DRUKKOLOK holnapra!!!

Voltam UH-n. 7 mm-es babóca, és dobog a szíve!!!
A doki még további pihenést javasolt, úgyhogy maraok itthon Kép
JA igen, képet sajna nem kaptam, mert az új UH-géphez nincs még nyomtató Kép

JÓ ÉJT!!!

Bea 7+1

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Gratulalok a kis babocadhoz!!!!Vigyazz nagyon magadra!!

Negativ lett a tesztem!Annyira elegem van mar ebbol az egesz h_lye helyzetbol!30 sikertelen honap!Ezt mar nem lehet ep esszel kibirni!Megint kezdeni mindent elolrol!
Megyek,vissza fekszem!Addig sem gondolkodom!
Koszonom mindenkinek a drukkokat!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Okr!
Szerinted mi lehet a bánatom,szabi alatt tul sokat gondolkodtam Kép.Meg van a lakás ennek nagyon örülök,csak a baba miatt kicsit kivagyok ,már egyszer sikerült és "tudod most megint" nagyon akarom és ez nem jóKép.Na meg ez a hülye idö is kikészit még mindig fuj a szél.Ma megkezdem a hetet,megyek 10:30-ra,és ugy kell vásrásrolnom hogy holnap ünnep leszKép!

Beu!

Vigyázz magatokraKép!!

Ancsa!
Kép mi most azt hiszem egy cipöben járunkKép!!Én alig várom h dolgozhassak h kicsit elfelejtsem a dolgokat!
Lehet kevesebet kellenne a témával foglalkozni!

Bocsi megint hangulatronto lettem,megyek vásrárolni,és ma már nem jövök!!További szép napot!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Editke
A gondolataidat úgysem tudod befolyásolni,és sztem jobb ha egyedül szépen átgondolsz mindent.Én ilyenkor terveket szoktam kreálni,bizonyos helyzetekre.A férjem imádjaKépKép
Meglátod fog jönni a baba,csak a szervezeted még lehet még nem készült fel rá.Adj még egy pár hónapot a dolognak!

Ancsa
SajnálomKépKépKépKép
Írtam neekd a másikba!

Beuka
Nagy gratula a babócához!!!KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt!
Bár sajnos nem az.
Ancsa!Sajnálom!!!Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok.
Még félig alszom. Reggel már 4-kor fenn voltam és nem tudtam visszaaludni. Bár fél órára nem is lett volna értelme.

Ancsa, nagyon sajnálom. Azt hiszem át tudom érezni a helyzeted. Én is mindig nagyon kiakadok, mikor szembesülök azzal, hogy megint nem sikerült.

Beuka köszi a bíztatást, de nagyon úgy érzem, hogy most se jött össze. Kicsit fáj is a hasam. Meg a hőm is csak 36,9. A kis 7mm-esednek viszont nagyon örülök! Pihenj sokat!

Tegnap este megint majdnem elbőgtem magam. Napközben húzták a falat a kőművesek a hálórészben. Már kb. vállmagasságig megvan és láttam, ahogy sorakozik egymás mellett a három pici kis szobácska a gyerekeinknek. Gyerek meg sehol. Szóval kénytelen leszek berendezni a szobákat valami más helységnek (pl. varrószoba, dolgozószoba, vendégszoba stb...) mert különben be fogok dilizni. Hú, most szar hangulatom lett úgyhogy húzok dolgozni.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Beugrottam a fornettiba egy kis péksütiért,kicsit jobban vagyok!!Kamilla láttom te is ki vagyKép szerintem front van és mindenki bánatosKép!
Képzeljétek itt meg esik a hóKép,ez nem az én napom lesz!
Vendég
 


Kamilla
Tényleg sírós vagy mostanában!Lehet ez egy babás tünet?A hormonok csinálnak ilyet!Kép

Editke
Örülök,hogy jobban vagy!Kép

Ma megyek tüszőnézőbe,úgyhogy irányulok tusolni.Majd jövök a hírekkel délután.

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr!!

Drukkolok !!
Holnap lehet pihizniKép!!
Vendég
 


Köszi!Holnap megyek a szemöldökömet áthúzatni,mert egy-két helyen lyukasKépPihi nem lesz.
A vásárlást,jó,hogy említetted,mert teljesen elfelejtettem,hogy holnap minden zárva lesz.
No már tényleg megyek!Sziasztok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia-szia!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Azért nem jöttem mert én is nagyon sz@r hangulatban voltam. Vasárnap bőgtem mint a záporeső. Kilátástalannak éreztem az egész életet. Hibát kerestem mindenben amit a párom csinált, vagy mondott. Egyedül akartam lenni és mégsem. Legszívesebben elmentem volna a szüleimhez. Vagy a barátnőmhöz, vagy indegy csak el otthonról, el a férjemtől. Úgy éreztem nem szeret eléggé, nem foglalkozik velem amennyit kellene, stb...( Pedig nem csinált semmi rosszat, sőt..)
Szóval depis voltam és nem akartam tegnap jönni, hogy elrontsam a hangulatot. De látom nem csak én voltam így ezzel.
Úgy éreztem, hogy a baba project sem érdekel, sőt nem is akarom. És nem is tudom. Félek, hogy átment már ez a dolog sikerességi kérdésbe.
Jó lenne tisztába tenni magam.

Beuka, gratulálok Kép és úgy tűnik megnyugodhatsz! De vigyázz nagyon Magatokra és tényleg pihenj!Kép

Ancsa Kép
Julcsi2
 


Editke, ne aggódj, szerintem nekünk is a lakásvásárlás, felújítás volt sok. Múlt héten a dugulás volt az utolsó csepp a pohárban. Szerencsétlennek és boldogtalannak éreztem magam.
Julcsi2
 


Okr, jó nagy tüszőket és szép szempillát kívánok Neked!

Haga teszteltél aztán mégegyet? Csütörtökön megyek a fagyasztós dokihoz! Kép
Julcsi2
 


Julcsi!
Remélem igazad van a lakásdolog volt egy kicsit sok!
Nem is tudom mit mondjakKép!!
Majd eljön egyszer a mi idönk is hidd el,csak ki kell várni!!
Vendég
 


SziasztokKép

Ez a tegnapi nap kikészítette a babanetet, meg engem isKép
Talán ma nem fog szórakozni...


AncsaKép
nagyon sajnálom! Ém is átéltem egy időben ezt, megértelekKép

BeukaKép
hogy vagy ma?
gratula a picihezKép

Tegnap elhatároztam, hogy ma tesztelek. Már reggel 5kor majdnem bepisiltemKép De még meg el kellett mennem tesztért is a gyógyszertárba, ez alkalommal Gabrielt vettem. 8ra haza is értem, már alig tudtam menni is, annyira kellett pisilnemKép
Csak a kiváncsiság hajtott amúgy. Decemberben is Gabrielt vettem első 2 alkalommal, és volt 2 csík, de nem olyan erős.
Pénteken megyek dokihoz, húúúúúúú már úúúúúúúgy várom! Remélem most látni is fog vmit/ vkit az UH...
Persze tünetek nuku, még szédülés sincs tegnap délután 3 ótaKép
nem mintha hiányozna, csak érdekes

Nálunk el kezdett esni a hó, persze csak nagyon apró szemekben. De olan hideg is van, hogy még kedve sincs az embernek kimozdulni itthonrólKép

Kamilla,
meglásd előbb vagy utóbb (bíttunk benne minél előbb) be fog népesülni a 3 gyerekszobaKép
Mióta próbálkoztok?

A remény hal meg utoljára, ezt sose felejtsétek!!!
Vendég
 


Egyébként a lakásfelújítás/berendezkedés jó, mert picit eltereli a figyelmet. Amikor a nappalit, konyhát, ebédlőt csináltuk karácsony előtt, tiszta lelkes voltam és nem volt a baba központi téma. Remélem most is sikerül kicsit elvonatkoztatni, nem tudom.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Tényleg jó, plána a berendezkedés. Merthát vásárolni jó!!!! Kép De a felújítás, az kicsit idegörlő, fársztó és kimerítő. Persze a végeredményt látva, megérte.
Julcsi2
 


Kamilla!

Nálam eddig terelte el a figyelmemet Kép!Vmit ki kell találnom,vagy ide nem jövök olyan gyakran(de azt ugy se birom ki)!Mert érdekel h kivel mi van!!
A környezetembe mindenki azt kérdi mikor lesz baba? Én meg azt mondom (most még nem)majd,mert anyagillag a padlon vagyunk!Ha tudnák h szeretném már de nem akarom h sajnáljanak!szegény anyukámat is becsapom,egy bnöm tudja h mi van senki más!Most még a párom se tudja h ennyire akaromKép!!Huu csajok mindjárt bögök ,mi van mostanába velem,csak nem depis leszek??
Vendég
 


Editke, nekem anyósom kérdezte meg, ráadásul vendégek előtt. Ennyit az ő tapintatosságáról. Mást nem is lehet várni tőle. Mondtam neki, hogy majd ha befejeztem a sulit. Aztán most hétvégén is megkérdezte. Most meg azt mondtam, hogy nem tudom, lehet, hogy nem is lesz, majd meglátjuk.

De van egy barátopm is, akivel 2 sulit végig együtt jártunk és a tanulnivalót most is egymástól tudjul Mostanában nem hívom, mert utálom, hogy mindig az azu első kérdése, hogy gyerek???

Nagyon tapintatlanok tudnak lenni az emberek. Bezzeg, ha ők élnék ezt át, akkor megértenék.
Julcsi2
 


Csajok!Én mindenkit megértek,mert nekem is foss kedvem van.Már én is kezdek belefáradni,mindig új és új remény minden hónap,de meddig?Pedig én még be is foghatnám,de nekem is szar így 6 hónap után is.A felújítás tényleg jó gond űző,de meddig?Utánna úgyis kezdődik előről.Nem igaz?
De azért annak örülök hogy vannak néhányan akiknek már sikerült és ez ispirál egy kicsit.Kép
Nálunk nagyon szépen süt a napocska!

Kép
breni
 
 


Julcsi!
Sajna ilyennek az emberekKép!!Annyira rosz ,azért is gondoltam h kiprobálom a Babymarkot(de lehet h csak a következö ciklusba),a megfázás miatt most nem akarom!Hogy van-e egyántalán pém,mikor höméröztem tudtam h van,csak akor is tiszta ideg voltam.Szeretnék biztosra menni!Anyu mesélte neki akor sikerült mikor mensizett(lehet nálam is ez a helyzet)ki tudja!A párom a vizsgálatról hallani se akar én meg nem eröltettem!Inkább legyünk boldogok!Képna nem nyafizok ennyit,csak jo leirni !
Vendég
 


Breni!!

De jó neked,itt egyre fehéreb mindenKépjaj de utálom mikor lesz már tavasz!!Lehet h mehetek gyalog dolgozni ha még iy esik tovább!!
Vendég
 


Lehet, hogy én is kipróbálom. De én érzem a PÉ-t ezért nem akaratam. De kiváncsi vagyok, hogy egyezik e.
Julcsi2
 


Egyre nagyobb szemekben esik a hóKép Kár, hogy nem marad meg, sajna az a Balaton átkaKép

Én csak annyit tudok hozzáfűzni a témához, hogy figyeljétek csak meg csajok, hogy a baba akkor jön, amikor nem is számítotok rá, amikor a legnagyobb sz.rban vagytok. Amíg nálunk is minden oké volt, hiába szerettük volna, nem kopogtatott.Most, hogy munkanélküli lettem, és nincs új melóra kilátásom sem, hát egyből jelzettKép DE, azt mondjuk a párommal, hogy majd vhogy megleszünk, már nem érdekel minket, hogy csak egy fizetés van, mert már annyira belefáradtunk a sok sikertelen próbálkozásba, hogy örülünk, hogy van vmi/vki... Persze, még korai az öröm, de nagyon reménykedünk!
Februárban csak azzal voltunk elfoglalva, hogy új munkám legyen, meg elmenjünk albérletbe.Csak ekörül mozgott a gondolatunk. Persze munka nem lett. De azért reméánykedem, hogy ha letelik a munkanélküli segélyem, majd a régi helyemre visszamehetek. Ez eddig is így volt, remélem, most is így lesz. Visszavárnak, csak még nem tudják, hogy a munkaügyi kiközvetít e. Ez bonyolult egy történet, de remélem jól fog végződni.
Szóval, Lányok csak annyit akartam mondani, hogy a baba tényleg akkor fog jönni, amikor abszolút nem számítotok rá!!!
Higgyétek el, hogy így lesz!!! Kép

Ma ilyen vagyok

Kép
Vendég
 


Csajok én lépek készölödöm azt indulok melozniKép jaj semmi kedvem,mindjárt elalszom itt ülve!
Holnap mindenki pihenjen sokat,én pizzát akarok sütni(tehát fél napom biztos elmegy)!!
Mindenkinek mielöbbi babásodástKépNem tum mikor jövök legközelebb!!!!
Puszi!Sziasztok!
Vendég
 


Szia EditkeKép
Vendég
 


Beuka,
gratulálok a dobogó szívű 7 mmeshez.

Móni,
szorítok, tudósíts minket, ha tudsz majd, mi volt.

Csajok,
mi ez a fos kedv mindenkinél? Hisz tavasz van! Kép

Ancsa,
emilcím hp76bp@lycos.com
potter_76
 
 


Potter!Ez neked tavasz?Bár nálunk süt a nap,de attól még téli kabát kell.Majd akkor lesz tavasz ha elég egy pulcsi.
Mi újság veled?

Kép
breni
 
 


Leléptem
Vendég
 


Sziasztok!
Látom elöntött mindenkit a sz@r, engem is, úgyhogy ma (is) hanyagolom a topikot, meg dolgom is van.

Csók!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Agi!
Mar megoldodott kozben!Azert koszonom!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Ne,már mindenki szomorkodik,meg behavazódik!Én meg megjöttem UH-ról,igaz sokáig tartott,mert Ada mindenkivel haverkodott útközbenKép
eredmény:11 .cn
Endo:5,5 mm
Jobb ovarium.egy 13 mm-s,három 8 mm-es ,és több apró folliculus látható.
Bal ovarium:egy 10 mm-es, három-négy 8 mm-es folliculus látható.

(Elmúlt ciklusban 7-7 7-8 mm-es tüszőim voltak,domináns nélkül.)
Csütörtökön controll.

Ja,és végre északon is süt a nap!HURRÁ!!!kár,hogy apa pont ma dolgozik,sebaj,reggel hazajönKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Ne,már mindenki szomorkodik,meg bevazódik!Én meg megjöttem UH-ról,igaz sokáig tartott,mert Ada mindenkivel haverkodott útközbenKép
eredmény:11 .cn
Endo:5,5 mm
Jobb ovarium.egy 13 mm-s,három 8 mm-es ,és több apró folliculus látható.
Bal ovarium:egy 10 mm-es, három-négy 8 mm-es folliculus látható.

(Elmúlt ciklusban 7-7 7-8 mm-es tüszőim voltak,domináns nélkül.)
Csütörtökön controll.

Ja,és végre északon is süt a nap!HURRÁ!!!kár,hogy apa pont ma dolgozik,sebaj,reggel hazajönKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hol vagytok?Még mindig szomorúak vagytok? Kép Nekem egy kicsit jobb lett a kedvem,kint is olyan szép idő van.

Kép
breni
 
 


Mindenki eltűnt???????
Egy kis kedvcsináló:
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?