Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Hogyan lehet új topikot nyitni?
Kémia terhesség címmel

Előre is köszi a választ!
crys74
 
 


Szia Crys!
Először ki kell választani, hogy melyik gyűjtőtopicban szeretnéd látni az elindítandó topicot. Szerintem a címe alapján a Fogamzás, várandósság, szülésen belül a Várandóság cím alatt kéne...Kép
Tehát, belépsz oda és a topiclista alatt a kék sávban találod az Új beszélgetés létrehozása feliratot... Arra kell klikkelned, a többi már egyszerű...
apa
apa
 
 


Kedves Apa!

A fogyis topikból eltűntek a tegnapi és a ma kora délutánig beérkezett hozzászólások. Visszakaphatnánk őket?

Előre is köszi!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Kedves Apa!
Hol tudok annak utánanézni,hogy mit irnak a Rókus kórházban Dr.Dobos szülész -nőgyógyról?
Bea

Kép
bea27
 
 


Szia Bea!
A keresőbe írd be, hogy Dobos... Ha írtak róla, vagy valaki hasonló nevűről, akkor a találatok között ott lesz, ha nem lesz ilyen, akkor el kéne indítani egy Rókus topikot (bár a regisztráltas topikok között van már egy...)
apaKép
apa
 
 


Szia Szirom, megnézzük...
apa
apa
 
 


Szia Apa Kép

Eltűnt a "Gyermekek magzatok kor szerint" című topicról a "Friss kismamák" altopic! Mi történt?

Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szia ApaKép

Most akkor át tudod írni a felhasználó nevemet sima Haga-ra???
Haga 28 ugyanis lassan 29 leszKép
haga_28
 
 


Szia Apa!

Nem tudok képet feltenni,mert ha a feltöltésre kattintok nem történik semmi.Kérlek segíts.
Köszi:Erika
szherika
 
 


Szia Apa,

Nekem a szülészetek, kórházak alatt a K betű-től egy fórum sem jön be, az utolsó a Kútvölgyis... Mások nem jeleztek ilyet ? Mindig a mi gépünkkel van a probléma????

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Apa!
Nekem is hasonló a problémám mint Krisztának nem látok semmit a K betűtől lefelé. Kép
HELPPPPPPP!

ZsebiKép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Apa,
Csatlakoznék az előttem szólókhoz!
Légyszi, légyszi...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


S.O.S.!!Apa!!
Miért nemtudok irni a megint megjött topikba???
Kérlek SEGITS!!!!!!!Kép
Bea

Kép
bea27
 
 


Bocs!Nem is az a topic,hanem BABAPROJECT ELÕTT ÁLLÓK!SEGITS,KÉRLEK!!Bea

Kép
bea27
 
 


Apa,
az utóbbi időben rengeteg gond van a babanettel.Kép Nagyon lassan, vagy egyáltalán nem jön be, nem látszanak a topikok, órákig nem küldi el a hsz-t, aztán meg többször is (egyszeri küldés ellenére). Nagyon szeretem a bnetet, és nagyon bosszantó, hogy ha nagy ritkán le tudok ülni a gép elé, az esetek többségében nem tudok feljönni stb.
Csinájjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj valamit lécccccccccccccccccccccccccci!Kép
Köszönöm!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Apa
Nem sikerül megnyitni a Gyermekek, magzatok kor szerint topikot, így nem jutok el a 2004, nyári kisbabákba sem.KépKépKép
Légyszi csináld meg gyorsan, ha tudod!!!Kép

Szilasról írok, gondolom látod milyen förtelmes idő van odakint én meg nem tudok írogatni a kedves barátnéimnak.KépKép

Előre is köszi!Kép

Orsi

avocado
 
 


Szia!

A szuleszetek,korhazakon belul csak a J-betuig vannak meg a topikok!
En is mar szerettem volna jelezni amit Gabuska irt!En meg annyit tennek hozza hogy ha kepet toltenek fel a lanyok akkor azt is 2x adja be!
Remelem sikerul megoldani a problemat!!!!
Elore is koszi!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia!

Mi van a szülészetek,kórházak topikkal????????
fanny01
 
 


Szia!

Mi van a szülészetek,kórházak topikkal????????
fanny01
 
 


Szia!
A magzatok kor szerint topik nem nyílik meg.

????????
tgm
 
 


Szia Szerkesztő!
A magzatok kor szerint topik nekem sem nyílik meg. Remélem sikerül mielőbb rendbehozni!

Köszönöm!
gerita00
 
 


Szia!

Csatlakozom az előttem szólókhoz!! Én is a szülészetek, korházakba szeretnék bejutni, de egész délután nem lehet!!

légyszi segíts!

KépKép
mandula35
 
 


hélo!

Sem a szülészetek/korhazak topik sem a magzatok kor szerint nem müködik mar x oraja....
Reméljük sikerül vmit intézni...

Köszii! Kép

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Köszönöm, hogy szóltatok... Reményeink szerint hamarosan, talán kb. a jövő héten lecseréljük a Társalgót működtető programot. Ez minden jel szerint egy egész éjszakás leállással járó munka, de ha sikerül, akkor a szakemberek igérete szerint megszünnek a leállások, topic-eltünések, lassulások. Az átállásról mindenkit értesítünk előre hírlevélben.
Köszönöm a türelmeteket,
apa Kép
apa
 
 


Szia Apa!
En irtam e-mailt!De latom mar megoldodott a problema!KOSZONJUK SZEPEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Apa!

Még mindig nem tudok képet felrakni,mert ha a melléklet feltöltésre kattintok,semmi nem történik.Kérlek segíts!!
Köszi.
Erika
szherika
 
 


Szia APA!!!
Ma megint nics "GYermekek magzatok kor szerint" topik!!
Légyszi csínáljátok meg!!Fontos lenne!!!
Olvastam hogy program csere lesz jővő héten ,reméljük megszünnek ezek agondok!!
ANDI
Vendég
 


Már megint nincs meg a szülészetek vége!!!Mondjuk a közepe sem....
angelheart
 
 


Már megint gond van a szülészetek, kórházak topikkal

köszi

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


APA!
NAGYON GÁZ A BABANET!!!EGY CSOMO TOPIK NEM JÖN BE!!!!!
LÉCCI CSINÁLJATOK VALAMIT!!!!!

KINGAKép
Ja?!Most olvasom,hogy lesz valami átalakulás!Már nagyon várjuk,mert ez tarthatatlan állapot!!!Kép

Kinga
skinga
 
 


Most már semmelyik topik nem látható a szülészetek, kórházak alatt...KépKépKép

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Nem látni a Szülészetek topic-ok végét. Kép
Tegnap pedig egy jó darabig egyiket sem láttam Kép
Névtelen
 


Nem látni a Gyermekek / magzatok kor szerint topic zömét...

Kép
Ákata
 
 


Köszi, már javítjuk...
apa
apa
 
 


Miért nem tudok képet ferakni?
Nem történik semmi,ha a melléklet feltöltésre kattintok???
Kérlek segíts!
Köszi.
szherika
 
 


Szia Szherika!

A melléklet feltöltése gomb valamely, a JavaScriptre vonatkozó biztonsági beállítás miatt nem működhet.

Ha pl. 6-os internet explorert használsz, az " eszközök/internet beállítások/biztonság" menüben találod ezeket a beállítási lehetőségeket.
Itt megadhatsz egy általános biztonsági szintet, melyből a legmagasabb alatti "közepes" választásakor már általában nincs akadályozva a mellékletfeltöltés. A speciálisabb beállításokat, a ugyanitt, az "Egyéni szint.." gomb alatt érheted el, ahol az active scriptinget kell engedélyezni.

Ezeken felül, esetleg más programok is okozhatják a problémát, mint Tcis-nál.
lásd itt

Ha úgy érzed a fentiekkel nem boldogulsz kérlek kérj meg valakit, aki be tudja állítani.
Ata
 


Köszi Ata!

Megpróbálom.
szherika
 
 


Szia

Valamiért a Gyerekek/magzatok kor szerint topikban csak nagy fehérséget látokkKép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Hello!
Gyermekek/magzatok kor szerint topik nem működik!!!
piciza
 
 


2006 őszi babák nem jelent meg!
piciza
 
 


Csatlakozom Izához - kora délután óta fehér lap jön be, ha erre a topikra kattintok...

Kép
Ákata
 
 


Szia Kata!
???Te érted ezt???
piciza
 
 


Apa!

Szia!
Kérnék egy archiválást a "gyermekek/magzatok kor szerint" "2004 nyári babák" topikban.
Esetleg be lehet állítani, hogy x hozzászólás után automatikusan archiváljon a rendszer?

Köszönöm!

eszter

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
ironram
 
 


Szia!

Szeretnék kérni egy archiválást a 'Lakóhely szerint/Cegléd és környéki anyukák, kismamák' topikba.
Előre is köszönjük!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia!

Eltünt a topikunk Kép

2003 TELÉN SZÜLETETT ELSÕ BABÁSOK

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Szia Apa!
Ha lesz egy kis időd légyszíves a Szülészetek kórházak/Kaális párok babásai topikban egy arhíválást végezzél el.

Köszike!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hova lehet a panaszomat beírni ahol szakembertől választ kaphatok rá?(hüvelyi fertőzés)
Köszönöm
Névtelen
 


HaHó Apa!

Még mindig nincs meg a topikunk!!!! Kép
2003 telén született első babások beszélgessünk!

Tégy valamit légyszi!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
 
 


Szia Apa!
Sajnos a fogamzás,várandósság ,szülés topikok helyén egy üres,fehér lapot látokKépKépLégyszi' javítsátok ki!!!!
Előre is köszi!
Kriszta

KépKép

KépKép
okr
 
 


Én se jutok be!KépKép
Vendég
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?