Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lego, nagyon cuki a kiscsaj! A napszemüveges kép csúcs! Kép Kép
Táblázatot majd kibővítem az adatokkal, köszi!
Neked meg jó karácsonyi ajándékod volt tavaly (tavalyelőtt)! Kép Azért szenteste még otthon voltál? Sógornőm izgult nagyon most karácsonykor, nehogy a kórházban töltse. Õ 28-ra volt kiírva, aztán végül csak kivárta a baba 2006-ot, és január 1-jén született. Kép

Nyuszko, Ákos is nagyon sármos! Azok a kis gödrök az arcán!!! Kép Kép

Tamesz, majd megírod a meglepit, ha apa már megkapta? Kép

Hétvégén mentek vhova? Mi most sajna szobafogságban vagyunk. Kép Persze ha jó idő lenne, kimennénk azért egyet sétálni Marcival, de úgy tűnik, nem kell ettől tartani... Kép

Ma este chat-parti??? Kép

Babus, hogy vagytok?

Flames??? Hol vagy? Remélem, jól vagytok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Fanka, látom, beelőztél! Kép

Marci tényleg felveszi a nyakláncot, ha meglátja. Egyszer-kétszer megmutattam neki, és nagyon megtetszett. Ma reggel is az volt az első, ahogy felöltöztettem, leraktam a földre, meglátta a kanapén a láncot, uzsgyi, szaladt, fölkapta, és úgy mászkált tovább... Anyukám, ahogy meglátta tegnap, mondta, hogy inkább vesz egy fakardot neki... Kép Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!!
Elszállt amit írtam!!Kép
JUC!!!
Örülök,hogy jobban vagytok!!Nálunk is vannak ilyen nyakláncos storyk csak sajna nálunk mindig szakitással végzödik!!Pont tegnap vettünk Kírának a fésülködö asztala főlé egy tartot amibe belerakja az ékszereit és a piperecuccaít mert Míron folyamatosan leharapta a ruzsaít,eltépte a láncaít!!Most állandoan ott áll és mutogat felfelé,hogy adjunk már neki valamit abbol a tartobol!!Kép
Lego,Kriszta!!
Üdv itt közöttünk,nagyon édesek a csajok!!Lassan kiegyenlitödik a nemek harca,mert eddig több fiu volt!!Kép
Tamesz!!
Csodállak ezért a sok ide-oda hurcolkodásért mármint hogy így birod!!Én nem birnám!!KépMár attol sík ideg vagyok,ha egynap egyszer el kell mennünk valahova és fel kell öltőztetnem a két gyereket,és vinni is kell nekik valamit!!Kép
Keden ki megy az állatkertbe??Nem igérem biztosra,de ha tényleg jó idő lesz akkor lehet rola szó,hogy felavassuk az uj babakocsínkat a Budapesti smogba!!KépBár egy kicsít félek mert nem szoktam igy egyedül buszozni,meg villamosozni babakocsíval,de ha ti megbirkoztok vele akkor nekem is síkerülhet!!KépUgye???Csak kétszer kell végül is átszállnom!!KépÉs ott hol??És mi van ha nem ismerlek meg benneteket??Cíki lesz???
Na jó erre még vísszatérünk hétfőn!!Nem bizom mostanába az időjárásba!!KépMa ís íszonyatosan rossz idő volt itt,ki se mozdultunkKép De egyébként már pár napja tiszta zizi Míron,nem tudom mi baja remélem nem beteg lesz!!KépDélelött alszik eggyet,és utána márcsak este hajlando aludni,de ilyenkor már nem birunk vele!!Játszani se akar!!KépCsak nyafog!!Ez megy 3 napja!!Legalább jó idő lenne ki tudnánk mozdulni!!Kép

EVEKA!!
MARCINAK KIVÁNUNK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Kép

Tamesz!!
Utolag is boldog szülinapot az uradnak!!
Kép
Most megyek mert Apa se birja már!!Sztem kicsít elmegyünk kocsíkázni akkor legalább csöndbe van!!
Szép estét nektek!!
ANDI
Vendég
 

 
 

SZiasztok!

Nincs időm visszaolvasni, csak bekukkantottam. Köszönjük a jókívánságokat!

Delfinke!
Köszi, hogy gondoltál ránk! Boldog névnapod Neked, Marcipánnak pedig boldog születésnapot.

Délelőtt hármasban buliztunk, este jöttek Anyukámék, nálunk is maradnak hétfőig, vasárnap pedig anyósomék is jönnek, így egész hétvégén bulizunk Kép. Marci nagyon-nagyon élvezi Kép!

A kis Betegeknek gyors gyógyulást kívánok!

Hétfő este jövök.

Eveka

Kép
eveka
 
 


Juc!
Köszönjük szépen a jókívánságokat!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Eveka!
Köszi neked is; már olvastam hogy írtál a tavasziakhoz is! Kép

delfinke
 
 


Sziasztok4
Régjártam már erre.
közben zajlott az7életünk.
Úgy éz ki eladtuk a lakást, és most nagy keresésben vagyunk. Családi házat akarunk valahol a környéken.
Mondjuk először a vevőnek is meg kell kapni a hitelt..
Betegek is vagyunk. Atinak vasárnap 39.7volt a láza. vittem is a dokihoz. Írta neki antibiotikumot. Adtam is ,de nem igen csökkent a hőmérsékletet. no, szerdán csupa pötty lett.Kihívtam a dokit. Most vagy a 3 napos lázvolt, vagy pedig az antibiotikumra volt érzékeny. Nem tudni. Én penicilinérzékeny vagyok, tehát ő is lehet az akár. lázasnak már nem lázas, de a pöttyök masszívan maradtak. hát nem tudom.
Le is fogyott kicsit. sajan, pedig 12 kg felett volt már a kiskrapek.
Petrus is elégbetegeske.Neki aphta volt a szájában. no persze ő se evett semmit, ecsetelni se engedte.
Ma megén ébredtem úgy ,hogy borzalmasan fája pisilés. totál rosszul voltam, végül már véres is volt a pár csepp ...
Nem volt itthon a férjem, borzalmas fájdalamk közt hívtam azügyeletet, de nem jöttek ki ,mert ,hogy tudok járni stb... menjek be. Ne számít, hogy egyedül vagyok két kicsivel, és szenvedek.
no behívtam végül a nagynéniméket, és a nagybácsim elvitt azorvoshoz. Gyulladás...Kaptam gyógyszert, meg erős fájsalomcsillapítót.
jó kis nap volt....
Látom mások is betegek! jobbulást!
Próbálok majd többetjönni.
SZülinaposoknak szintén sok boldogságot kívánunk!
rusovszky
 
 


Jó reggelt!

Rus, Attilának meg Petrának is mielőbbi gyógyulást!!! Hú, hólyaghurut... Kép Látom, sorstárs vagy... Kép Az nagyon rossz tud lenni. Bár én már ált. meg sem bírom várni, hogy ennyire fájjon, mint neked, én már az első jelre (pl. csíp egy kicsit a pisilés) sipítozok az orvosért... Igyál nagyon-nagyon sokat!!! És persze gyógyulj!

Merrefelé vesztek házat?

Andi, remélem, Miron nem beteg, csak nyafimanó. Kép

Szép hétvégét!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!!
Rus!!!
Javasolom a pilisi hegyeket!!!Nagyon jó itt a levegő és jo itt lakni!!1/2 ora Budapest!!Jokat lehet kirándulni!!
Juc!!!
Végül is elaludt kora este egy kicsít Míron és utána már jo kedve volt!!1/4 6-ig aludt és este 8-kor már megint aludt egészen reggel 1/2 7-ig!!
Valoszinű csak nem aludja ki magát az ur akkor ilyen hisztís!!
Na rohanok mert felmosnom kell,a család elment addig sétálni,ugyhogy bömbölhet az EDDA!!Imádom de sajna a család nem rajong érte,ugyhogy csak akkor hallgatom ha teljesen egyedül vagyok!!Mint most!!
Na jo tényleg megyek!!
Itt hétágra sűt a nap!!!Ha ilyen ídő lesz kedden megyünk!!KépKépKép
Szép napot mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok.Szép napot.
KÖRKÉRDÉS:Van még 1 olyan rosszcsont gyermek mint az én Dorkám?????Reggel 6 óta csibészkedik...A szemetesből sikeresen kimentettem az irataimat,pénztárcával együtt...Most egy fotóalbumot tettem elé,2 percre leköti remélem.

Fanka.
Becsvölgye zala megyében(mindenkitől sajna nagyon messze) van,Zalaegerszegtől pár km-re.Imádok itt élni,nyugodt,tiszta és közel mindenhez.Sokat járunk Ausztriába,közel van tenger is(vagyis inkább nem olyan messzeKép)
Dorkám haját születése óta növesztem,még csak frufruját vágtam le,legutóbb ép a napokban.De azt is csak azért mert rájött hogyan kell kiszedni a csatot,gumit...

Nagyvonalakban visszaolvastalak titeket.De még nagyon le vagyok maradva.KépKölesgolyó nekünk is sláger,igaz a kukoricapelyhet jobban csípí.Fluor tablettát nem kaptunk,majd rákérdezek.

Juc.
Sajna december 10-től kórházban voltam a toxémia miatt,szentestére hazaengedtek,de 25én este már 5 perces fájásokkal mentünk vissza.De akkor is ez volt életem legszebb karácsonya!!!Szilveszter napján mentünk haza DorkávalKépKép
Féltem hogy mindkét ünnepet benttöltjük,de szerencsére Dorka 2 nap alatt visszaállt a születési súlyára,vagyis 2,5kg fölé került.Amikor megszületett mondta a doki hogy ha lehet pelenkával együtt mérjék le....így nem kerültünk a korára.Kép

Kriszta
Mintha csak Dorkám látnám...3 fogunk van,az is nemrég bújt ki,13hónaposan indult el,január közepén....De azóta mint akit kergetnek..KépKép

Jobbulást a betegeknek,együttérzek velük.Nekem a fülem gyullad be minden hónapban....1 hétig szenvedek vele.

Szép hétvégét mindenkinek
Viki
Vendég
 


CSajok, látom, megy a megasztár-rajongás... Kép Kép Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Szia Juc!!!

Én spec nem megasztározokKépKépKép

Itt sasolok,de senkiKép

Kép
Vendég
 


Lego, hát igen, ilyenkor amúgy is hétvégi üzemmód van Kép , de szombat este meg kihalunk... Kép Kép Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!!
Én sem igazán megasztározom!!Most éppen Kírának probálom megmagyarázni,hogy nincsenek boszorkányok csak a mesében!!KépKépKépDe most feladom!!KépKépEgyszerüen hajthatatlan,azt állitja,hogy mostanábaugy érzi a szobájába van egy boszorkány és nagyon fél ott aludni!!KépÉs kijönni is fél szolni éjjel,és én szenya anya állitolag ugy alszom éjjel,hogy nem hallom ha ő bentröl kiábál nekem,hogy menjek be!!KépSzal én szenya vagyok mert alszom éjjel!!!KépKépHát ez van!!KépEgyébként nem tudom mi történt mert 6 éves és eddíg nem volt ilyen gond vele!!Tudtommal olyan filmet se nézett ami esetleg ezt kihozhatja belöle!!KépMárcsak a féltékenységre tudok gondolni,hogy így akarja magára vonni a figyelmünket,meg többet a közelünkbe lenni!!Szegény nagyon sajnálom mert tényleg néha háttérbe szorul Míron miatt!!KépUgyhogy most hagyjuk őt és itt alszik velünk!!KépKépKépApa nagyon örűlt nekiKépKépKépDe ezenkivül még az is gondot okoz,hogy össze-vissza rugdos,és hab a tortán,hogy Míron is ha nem alszik víssza hajnalba a kiságyba akkor íde szoktam rakni magam mellé és itt alszik!!KépKépHát most majd jol nem fér ide!!KépUgyhogy mehetek vándorolni én is éjszaka!!Sebaj mondtam Apának ne aggodjon valahol megtalál reggel!!Hát ez van!!
Nem tetszett az esküvő,iszonyatosan hideg volt a templomba és ráadásul tul giccses volt a tempolom is!!A pap alig tudott beszélni!!Miront ki kellett vinnie apának mert elég hangosan berreget!!Képkárpotlásként esküvő után bekajáltunk a MC-be!!KépAz már jobban tetszett,de csak amig megettem utána belegondoltam,hogy ez nem kellett volna a kiloimnak!!
Na megyek bebujok az uj szobatársam mellé!!KépKép
Szép estét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Jóreggelt!
És igen, meghoztuk pénteken a tavaszt, tegnap és ma is süt a nap!!! Irány a kert, igaz ott még mindig hó van nálunk, de már csak foltokban!!!

Pénteken valami undorító szakadó esőben jöttünk 5 és fél órát, kinéztük a szemünket, mert annyira esett! A lényeg azaértünk. Tegnap voltunk Győrben, apa megkapta a meglepit, egy GPS-t kapott, mert tájékozódási képessége nulla, mindig engem hív ha elakad. Így összefogott a család, én leleveleztem a céggel és megvan. És mindt egy kisgyerek, azóta is játszik vele, tegnap én vezettem győrből vissza, hogy ő addig nyomkodhassa!Kép Mondanom sem kell, hogy már egy órája megint azzal játszik!Kép

Andi,
nálunk is gyakori a tömeg az ágyban, főleg, hogy MArci keresztben szeret aludni kettőnk között, így én alul, kanyarban alszom!Kép

Lego,
aranyos a kislányod, micsoda frizura!!!Kép
"ganajkodás" nálunk is megy, a kedvenc a konnektor és a dugók, szerintem fogunk csinálni neki egy sámlit konnektorokkal, kábelekkel és dugókkal, mint unokaöcsémnek, mert neki is ez volt a mániája, de miután csináltak neki egy ilyet, a fali már nem érdekelte. Viszont ő lett MArci keresztapja!Kép Lehet, hogy itt rontottuk el??Kép

Juc,
akkor meggyógyultatok? Akkor kedden megyünk, remélem!!!Kép

Pelus,
tényleg ki kér, mert végük is akkor hozott apa 4 csomaggal, tehát tudok vinni ha kér valaki, de el is tudjuk használni, mert a hosszú utakra, indig sensitivet adok rá!

Rus,
jobbulást a gyerkőcöknek és Neked is, remélem gyorsan meggyógyultok!!!

Eveka,
beszámolót várju a maratoni buliról!!!Kép

Na emgyek, MArci is felébredt és most emgyünk Árkádolunk egy kicsit, meg kaját is kell vennünk, mert nincs itthon semmi!!!
Szép napot!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Szép napot!!!

Dorkám tekintettel volt vasárnapra ,kivételesen 7ig aludt.ez nálunk ritkaság!!!!Hajnali ébredés a mániája.

Tegnap autómobil kiállításon voltunk,kiscsajóm bedobta magát.A megyei újság fotósa előtt pózolt,vagy 80 képet csinált róla a pasas.Hétfőn viszontlátom az újságban...KépKép

Amugy a tegnapi 20 fokhozKép képest ma már 3 centi hó esett és szakad megállás nélkül.....Sose lesz tavaszKépKép

Tamesz
szerencsére Dorkát nem érdeklik a dugók,konektorok...Bár a dvd-t,tv-t,stb előszeretettel kapcsolgatja.Kiváncsi vagyok meddig bírják a gmbok...Kép

Jók legyetek,szép napot.
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Hát csajok, mi asszem, lemondjuk a keddi talit Kép , Marci ugyanis elkezdett köhögni, éjjel kicsit föl is ment a láza, úgyhogy lekezdtem neki adni az antibiotikumot, amit biztonsági okokból írt föl a dokinéni csüt-ön. Szóval nagyon szomorúak vagyunk Kép Kép Kép , de nem megyünk. A pelus viszont kellene nekünk, majd a legközelebbi talin, amire eljutunk, és ez remélem, nem a gyerkőcök 18. szülinapján lesz... Kép De persze ha vkinek most kell a pelus, vigye el nyugodtan, majd hoznak még az exportőreink... Kép

Szép (???) napot, anyukáméknál, Győrben megint esik a hó... sose lesz már tavasz???!!! Ja, viszont New Yorkban, öcséméknél 20 (!!!) fok van, lehet, hogy jól választottak?

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok Lányok!

Még nem tudtam visszaolvasni, rég voltam, valahogy nem volt időm leülni a gép elé, úgyhogy elnézést, hogy ilyen sokára, de szeretném pótolni a lemaradásokat:

Fanni, Panni, Marci Kép!
Nagyon-nagyon boldog első szülinapot kívánunk Nektek, és Fanninak még boldog névnapot is(ha most tartottad)!

Muki és Lizi

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!

Na, Luca egyre betegebb, bár láza még szerencsére mindig nincsen, de egyfolytában ilyesztően köhög és folyik az orra. Egész nap zsepivel kergetem, ő meg menekül, úgyhogy a hétvégi program megvan. Érdekes módon a kézi orrszívó még jobban kikészíti mint a porszívós, ha csak meglátja a kezemben már ordít és annyira fél, hogy az elképzelhetetlen, szinte retteg. Nálatok is ez van?

Juc! Nem 32 éves vagyok hanem kis híján 30, de nem Te írtad rosszul a táblázatban, hanem én írtam félre, ne kérdezd, hogy miért nem tudok rá válaszolni. Azóta se hagy nyugodni a gondolat, hogy már ennyire szenilis vagyok. Nem tudom a saját koromatKép

Lego! A kislányod frizuja nagyon szuper, Lucának a születésekor nem nagyon volt haja, és a helyzet azóta sem sokat változottKép Már alig várom a copfos korszakot.

Andi! A helyzet ágyügyileg nálunk is hasonló, azzal a különbséggel, hogy a Luca az óra járásával megegyező köröket ír le egész éjszaka. Egyszer arra ébredek, hogy a lábával rugdos máskor meg arra, hogy a fejével akar letúrni az ágyról. Amíg légzésfigyelőt használtunk mindig visszaraktam a helyére, de azóta nincs erőm ingázni az ágyak között.
Kriszta
kriszta07
 
 


Sziasztok!!
Hát ez a tali tényleg nem akarodzik össze jönni nekünk se!!A tegnapi templomi cidri nekünk is meghozta a hatását!!Egyenlöre mégcsak taknyolunk,de nem hiszem,hogy ennyível megusszuk!!Pedig ma mentünk volna babázni a b.nömhöz is dehát sajna azt is az imént mondtam le!!Ráadásul Kíra ís elégé gubbaszt ma egész délelött,pedig már két hete nem volt oviba és holnapra már jelentettem,hogy megy!!KépKépKépSzegény már várja,remélem nem jön közbe semmi!
Ami azt illeti sztem én is megfáztam tegnap mert fáj alul a hasam!KépKépApa birta ugylátszik egyedül ő edzett!!
Szal akkor inkább mi sem megyünk nem akarok senkit összebacízni!!Azt hiszem már nem is tervezek semmit csak ha már biztosra jőn a tavasz,mert mostanába elég sok programot le kellett mondaunk betegség miatt!!Kijár nekünk erre az utolsó honapokra!!Kép
Megyek mert odaég az ebédem!!
Remélem azért nektek összejön!!KépKépKép
Szép napot mindenkinek!!
ANDI

Ja megnéztem tegnap a Megasztár végét,sajnáltam a villamosvezetöt!!Megérdemelte volna,hogy tovább mehessen,viszont akivel párbajozott az egy majom!!Kép
Vendég
 


sziasztok

már egyszer írtam,de elszállt,babanetKép

Juc
Marci édes a nyakláncbaKépRemélem jobbaan van a kis kópé.


Eveka
utólag boldog szülinapot Marcinak
Jól telt a bulihétvége?

Rusovszky
remélem már jobban vagytok.Nekem is volt egyszer egy ilyen felfázásom,könyörögtem az ügyelete patuikába hogy adjanak valamit,mert ott halok meg,mire bekerültem dokihoz,már elég jól voltam.

Szia Lego
én egy szintén ördögfióka anyukája vagyokKép
Maja is nagyon picike volt amikor született,ráadásul 41. hétre 2600 gramm volt,de nekem nem mondtak semmit miért.Számoltam egy nagy ,dundi,kopasz babával,aztán kijött egy kis hajababa,mint egy madárka.

valaki kérdezte Tunéziát,hát mi ott voltunk nászúton,egyszer jó volt,de mégegyszer nem mennék oda.Ami kint 5 csillagos az itt kb. 2nek felel meg.A szállodák ált. messze vannak a központtól és ami szolgáltatásnak le va írva annak fle sem igaz,persze lehet mi fogtuk ki,de én így vettem le.A kaja borzasztó volt,kivéve a sütik,csak salátán éltem meg sütin az uccsó pár napot így is végig f....m.Pár kép van a honalpukon.

Timurr
KépKépKép
Vendég
 


Jó estét!

A többi kis betegnek is gyors gyógyulást!!! Szörnyű ez az idei tavasz, hallom, jövő héten jön az ítéletidő, hát nem tudom, mi van, itt a világvége???!!! Naggyon-naggyon elegem van!!! Kép Kép Kép

Ja, és nem jól írtam reggel, természetesen a pelenka-importőreinkre gondoltam exportőr helyett... Kép Bár attól függ, honnan nézzük... Kép

Majd este jövök még.

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Kicsit mi is elüntünzünk, valahogy soha nem jött össze az írás.

Eveka,
utólag is boldog szülinapot Marcinak! Kép

Kriszta, Lego
Üdv a csapatban, örülök hogy erősítitek a lányos anyukák táborát!
Nagyon cukik a fotók, főleg a napszemüveges nagyon állat! és micsoda haja van Dorkának?! én is növesztem Fanni haját születése óta, de még a közelébe se járunk a copfnak!
Kriszta, Lucának jobbulást. Nállunk a köhögésre, taknyolásra a Baby Loof nevű kenőcs jött ba, nem kell bevenni, csak a hátát kell reggel és este bekenni vele. Kérdezd meg a gyerekdokit róla, tényleg nagyon jó!

Csajok, akkor lesz kedden tali?
Mi nagyon mennénk, ki jön még! Tamesz, Fanka?-remélem ti nem betegedtek le!

Timur
Nekünk nagyon jó emlékieink vannak Tunéziáról, szívesen visszamennék oda pihizni. Sivatag tevetúrára már nem mennék el, de a tengerpart és a szálloda nagyon szuper volt. Ti hol voltatok?
Copfos Maja nagyon édi a szekrénybe kuksolva! Kép

Mi néztük a Megasztárt és mondjuk úgy, nem bánkódok, hogy kiesett a villamosvezető, mert szerintem nem volt odavaló és hangja se nagyon volt. Kíváncsi vagyok ki lesz a következő?

Ma voltunk Fannival a Kolibri színházban egy gyerkőcöknek szóló előadáson. Nem tudom hallottatok-e már a Glitterbird-programmról?(Csillámmadár) Én az egyik Kismamában vagy Anyák lapjában olvastam róla és nagy nehezen sikerült jegyet szerezzünk rá. A Bozsik Yvett féle Négy évszakot néztünk meg, kb. 25 perces zenés-táncos előadás volt és Fanni nagyon-nagyon élvezte. Az első pár percben nagyon megszeppent, sírt is egy kicsit, de aztán mozgott ő is a zenére. lőadás után pedig odamehettek a gyerkőcök a díszletekhez. Volt ám közelharc a strandlabdáért...

Na megyek mert nemsokára ébredezik a lány.
Még jövök később képekkel.

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Hahó!

Timurr, nagyon helyes a kiscsajod! Kép

Andi tesó, remélem, nem lesz komoly bajotok! Gyorsan kúráljátok ki magatokat!

Timka, én nem hallottam még ezt a glitterbird-öt, izgalmasan hangzik! Bár én legközelebb akkor merek Marcival olyan helyre menni, ahol 2 embernél több van kis helyen, ha elmúlt ez a fránya tél!!!

Megasztár: én sem a villamosvezetőnek szurkoltam. Szerintem azért hamarosan a feketehajú csaj (Anikó) is ki fog esni, állandóan benne van a 3-ban. Szerintem a Magdi a király! Kép (+ Eszter + Angéla) Ja, és nem is újságoltam még: a férjem szerzett jegyet az április 1-jei megasztárra, úgyhogy ha minden igaz, meghallgatom őket élőben is!!! Kép Kép Majd nézzétek, hátha minket is mutatnak a tévében... Kép

Kriszta, akkor majd kijavítalak a táblázatban, látom, te is azon ritka nők közé tartozol, akik szeretik öregíteni magukat... Kép Gyógyuljatok minél hamarabb! Kép

Ágy: nálunk szerencsére tök egyenesen alszik Marci, ha magunk közé vesszük. Kép Bár ez inkább csak reggeltájt szokott lenni még egy órácska visszaalvásra, ill. délután, akkor is rövid időre. A saját ágyában ő is körbeforog. Kép

Sziasztok, jó éjt, kitartást, előbb-utóbb csak jön a jóidő...

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Beköszönök,elköszönök mára.Husszu,unalmas napunk volt,nem tudtunk kimenni,Dorka pedig ilyenkor nagyon nyafi...

Sajna várnunk kell még a jóidőre,pedig nagyon elegem van,de szerintem rajtam kívül még kb10millió embernek ebben az országbanKépKép

Puszka és jó éjszakát
Vendég
 


Tamesz
Megkaptad az üzenetem?

Csilla & Adri
flames
 
 


Sziasztok!

Juc,
de jó nektek, élő mega koncert, sirály. Úgy hallottam hogy élőben sokkal-sokkal jobb mint Tv-n keresztül. Nálam is Magdi a király! a pasik közül pedig a fogdoki vagy mi.

Glitterbird-ről majd holnap, most itt sürget az uram, hogy lépjek ki.

Tamesz,
mit kapott apa szülinapjára?
Tali? szervezed? Kép

Gyógyuljon meg mindenki hamar!
Jó éjt!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Halihó!

Gyertek, pezsdítsük föl a fóruméletet Kép , ilyen időben úgysem lehet odakint andalogni... Kép

Az antibigyótól lehet hasmenés? Vagy visszatért a fosivírus Marcinál? Kép Kép

Többi betegek hogy vannak?

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Timurr,
Én kérdeztem Tunéziát, nagyon szépen köszönöm a választ. Nem is tudom mi tévő legyek, pláné, hogy mi úgy terveztük Ákost is vinnénk magunkkal. Melyik utazási irodával voltatok? Hát ti Timka? Látom neked meg pozitiv véleményed van rólaKép.
Timurr, aranyos a kiscsaj.

Megasztár:
Juc, nagyon irigyellek, biztos jó buli lesz majd élőben végignézni a műsort.
A villamosvezető miatt én sem bánkódom, szerintem sem volt oda való, de végül is én így voltam tavaly Caramellel is, és mégis ő nyerte meg. Na ez van. Magdi viszont fantasztikus volt.

A betegeknek jó gyógyulást!!

Rosszcsont korszak:
Ez nálunk is megvan, sőt mostanában elkezdett hisztizni is az úrfi. Ha valamit nem kap oda vagy nem az történik, amit ő akar. Ti hogy reagáltok a hisztire? Vagy nálatok nincs ilyen?

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!

Akkor jövök én is az "off" megasztár témával: már írtam, hogy nekem Magdi a leginkább kedvencem Kép , de nagyon-nagyon jó még Eszter és Angéla is. Viszont nekem a pasik közül nem jön be senki igazán, még talán a Kontor Tamás leginkább, de hát az meg bunda, mert a Pély haverja, legalábbis a rossznyelvek szerint. A Varga Feri nekem mint érző szívű apa-mackó nagyon szimpatikus, de a produkciója nem jön át, na, hátha majd élőben!!!

Nyuszko, hiszti nálunk is kezd kialakulni, de egyelőre még le tudom csillapítani azzal, hogy valami mást adok a kezébe, elterelem a figyelmét, elviszem onnan, ahol a hőn áhított tárgy van Kép , vagy csak megölelegetem a kis méregzsákot. De ha az én természetemet örökölte, akkor bizony még edzenem kell, én az utcán visítva vágtam magam a földhöz, ha valami nem tetszett, és belilult a fejem, úgy üvöltöttem... Kép Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Mega-téma: férjem hallotta, hogy állítólag egy külső cég kezeli a szavazatszámláló dolgokat, a közjegyző csak az adatokat kapja. Azt meg tudjuk, hogy nagyon jól lehet ezeket a dolgokat manipulálni. Hát ennyit az igazságos szavazásról.
Remélem Magdi lesz a befutó!

Hiszti, na az nálunk is van rendesen, ha valami nem kap meg vagy nem úgy történik, ahogy ő szeretné egyből sírás-nyafogás van. Ekkor jön a férjem azzal, hogy olyan mint én, csak kicsiben! Hát nemtom... Kép

Na asszem ennyi volt a hozzászólásom, mert megint a billentyűzet bedugóját piszkálja, már párszor kihúzta ma.

Holnapi tali????? hogy készüljünk?

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Nem vesztünk el, csak ma nem tudtam még a géphez jönni!

Flames,
megkaptam, válaszoltam!

Találkozó,
akkor megyünk holnap? Mi készülünk, Flamesék is jönnek, Timka? Fanka? Még valaki????

TImka,
apa GPS-t kapott, és olyan boldog vele mint egy kisgyerek valami játékkal, most töltöget hozzá softvereket, programozza, .....Kép

Most rohannom kell, de majd 6 után még jövök és mesélek!
tamezs

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz
ismerem az örömteli arcot amit egy kütyü okoz embereinknek.

Megasztár:villamosvezető szerintem ssem illet oda,szegény elhitte ,hogy ő is lehet megasztár,de lássuk be nagyon gyenge volt a többiekhez képest.

Hiszti:oroszlánüvöltés,rondanézés,majd sírás.

Nyuszkó
kösziKép
Áh nem azért mondom ,hogy egyszer nem volt érdemes elmenni oda.DEhát ez vérmérséklet,szálloda függő.Nem volt rossz a szállásunk sem,csak idegesítettek a legyek.Nekem nagyon erőszakosak oltak az animátorok,én napozni akartam,meg fürdeni,erre mindig jöttek,hogy vóllibóll,vóllibóll,ne aludj,volt akit bedobtak a medencébe.A gyerekeket imádják amúgy,nem tudnak úgy elmenni melletük,hogy ne szóljanak vagy tegyenek valamit.Nekem ez sokk volt.experience utazási iroda volt,jól megvolt szervezve minden,a szálloda is jó volt.És akkor eszembe se jutott,hogy nem jó ott nekünk,csak így visszagondolva,egyszer elég volt.Mi Monastirban voltunk,ahol téyleg nagyon messze volt a medina-városközpont a szállodaláncokhoz.DE szerintem az a baj velem,hogy szívesebben mentem volna, mondjuk a Maldív-szigetekre egy bungalóba,ahol nincsenek animátorok,kis kedves vendéglőbe ettünk volna mindig,nem láttam volna nyomorúságot,unott takarítónőket.Az még rányomta a bélyegét a dologra,hogy velünk szembe jött egy alkesz nő egy 3 éves és egy 8-9 hónapos gyerekkel akiket kék-zöldre vert minden éjjel és csak sírtak én meg majd megőrültem.
Na befejezem tényleg.Én most szíveseben mennék Horváthba vagy olaszországba,deidén egy ksi kehidai kiruccanásunk lesz.

http://www.g-portal.hu/portal/mehecske/

pár kép van itt a szállodáról

Juc
kösziKép
szerencsés vagy ,hogy egyenesen alszik Marci,Maja mint a ringlispil pörög még álmában is.Maja is rggel fosizott párzsor,azóta nem,remélem nem lesznek betegek a gyerkőcök.

Timka
kösziKép
Monastirban voltunk,jobban jártunk volna Sousse-al nem?Ti merre voltatok?Milyen élményeitek volak?

Ki,hova megy?nem megy nyaralni?

Timurr
Vendég
 


Most gyorsan, aztán majd még jövök.

Holnap ha nem szakad le az ég, mi megyük az állatkeretes játszóházba. 11 körül szerintem jó nekünk, mert Mazsi ma is 9 előtt ébredt, úgyhogy 11-re orda tudunk érni.
Ki jön még? Tamesz ti akkor tutira jöttök?

Nyaralás...de jó lenne! most azon vagyok hogy a 30. szülinapomra (májusban lesz) összehozzak egy kis kiruccanást esetleg a Tamesz féle Kolping hotelbe, akár közösen veletek. Már most próbálom apának beadagolni, ilyenkor általában el szoktunk valahová menni.
Nyaralni utoljára a nászutunkon voltunk, azóta tavalyelőtt 4 napot töltöttünk Londonban, tavaly pedig 2 napot Lengyelországban U2 koncerttel egybekötve. Előtte többet utaztunk, minden évben elmentünk valahová (Ciprus, Tunézia, Velence, Bali). MOst kicsit nehezebb lesz összehozni, de idén mindenképpen el akarok utazni valahová, ha nem is a nyár közepén, legkésőbb szeptemberben.
Bár repülőre a Lost miatt most rettegnék felülni, de egy kis Bacardi vagy valami hasonló biztos oldana a feszkón.

Na eddig tudtam írni, rámtámnadott a cicizabáló-...

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Na megérkeztünk, és szeretnék nektek bemutatni valakit:
Kép
Õ "ketteske", Marci kistesója, 8 hetes és 17mm és már dobog a szivecskéje, elvileg október 20 körül kellene majd megszületnie, reméljük, hogy minden renben lesz vele!

Találkozó:
mi mindenképpen megyünk, kb 10 után el kell indulnunk, tehát az állatkert és a nagycikrusz között lehet közvetlenül bemenni, ahogy az időjárást nézem, az álltakertet még kihagyhatjuk.
Akkor kik jönnek?
Flames, Timka, többiek?

Timka,
mi megpróbálunk május utolsó hétvégéjén menni a Kolpingba, mert akkor lesz gyereknap, biztosan jó kis programok lesznek. A sógornőm fogja lefoglalni, így még nem tudom van-e akkor szabad helyük, de gyertek!!!

Juc,
Ti hogy vagytok? Nem vállaljátok még?
Többiek? Betegek? Javulgattok?
tamesz, aki nagyon boldog!!!Kép

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hú, Tamesz, ez csudajó!!!!! Kép Kép Kép Nagyon örülök!!! Kép Kép Remélem, minden rendben lesz veletek!!! Akkor azért voltál mostanában olyan álomszuszék... Kép Gondoltam ám, csak nem mertem rákérdezni... Kép

Majd jövök még, csak ezt elküldöm.

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jajj Tamesz,úgy örülökKép
Vendég
 


Na, és akkor a többit is:

Talira nem megyünk továbbra sem, sajnos még mindig köhög a gyermek, láza már nincs hálistennek, meg a köhögés is oldódik, de nem merem még elvinni sehova. Tisztára penészvirágok leszünk hamarosan... Kép

Viszont a májusi kolpingban benne lennénk (egyelőre ugye, bár addigra már csak nem lesz ennyi baci...), az utolsó hétvége akkor?

Timka, repülőtől én a lost nélkül is félek... Kép Már repültem 1-2-szer, de mindig olyan stressz volt, nem maga az út (mert ott már ott volt a pezsgő, bacardi stb. Kép), hanem a rákészülés előtte... De kénytelen leszek erőt venni magamon, ha meg akarom látogatni az öcséméket New Yorkban...

Hát akkor jó talizást nektek holnapra, brühühü... csináljatok ám képeket!!! Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Tamesz!
Gratulálok!!!! Már én is nagyon vágyom "Ketteskére", de nálunk ez még odébb lesz. Vigyázz nagyon Magatokra!

Mára csak ennyi, mert nagyon fáradt vagyok, mert még este is jöttek marcit köszönteni. Szegénykém a végére már nagyon unta a sok vendéget...

Talán holnap már tudok írni és képeket felrakni, ha Marci hagyja Kép.

Jó talizást az állatkertben!

Jó éjt!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Tamesz és Apa
GRATULÁLUNK! Komolyan mondom a hideg is kirázott a jó hírtől!

Holnap akkor felébredéstől függően indulunk el, szerintem fél 11 körül
Tamesz, rádcsörgök amikor már közel járunk a célállomáshoz.
KOlpinget pedig élőben megbeszéljük.

Jó éjt!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jóreggelt!
NAgyon aranyosak vagytok, hogy így örültök ketteskének!!!! köszönöm!!!
Most éppen nem tudok aludni, mert fáj a fejem, de remélem gyorsan elmúlik, mert apa nemsokára kel és segítek csomagolni neki, mert ma megy vissza Zágrábba, mi pedig készülünk a játszójázba!!!Kép
Remélem jobb idő lesz, mint tegnap, mert az undorító volt!!!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Jóreggelt!
NAgyon aranyosak vagytok, hogy így örültök ketteskének!!!! köszönöm!!!
Most éppen nem tudok aludni, mert fáj a fejem, de remélem gyorsan elmúlik, mert apa nemsokára kel és segítek csomagolni neki, mert ma megy vissza Zágrábba, mi pedig készülünk a játszójázba!!!Kép
Remélem jobb idő lesz, mint tegnap, mert az undorító volt!!!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!

Először is:Tamesz nagy nagy GRATULA.Vigyázz magatokra.KépKépKép

Ilyen éjszakánk még nem volt,vagyis éjszakánk volt,de olyan nem,hogy fél 8ig aludt volna kisördoög.Még arra se ébredt fel,hogy apa reggel elment...Kép

Lányok jó szórakozást a játszóházban.Csudajó lesz Nektek.Kép

Nyaralás:
Nálunk Horvátország a menő,minden évben 1-2x kiruccanunk 1-1 hétre.Már 6éve...Tavaly Dorkát is vittük,szupi voltKépKép
De idén Spanyolba is készülünk,autóval...tesómékkal.Remélem összejön.

De jóóó.Kehidára készültök???Az tőlünk kb 50km.De még sose voltunk...KépKép
Alsópáhokon nem voltatok???

Tegnap bátyám megérkezett Malajziából,10napig volt kint,úgy irigykedtem...35fok,itt meg a világvége...Nagyon elegem vanKépKép

Szép napot
Viki
Vendég
 


Sziasztok!!

Először is:Tamesz nagy nagy GRATULA.Vigyázz magatokra.KépKépKép

Ilyen éjszakánk még nem volt,vagyis éjszakánk volt,de olyan nem,hogy fél 8ig aludt volna kisördoög.Még arra se ébredt fel,hogy apa reggel elment...Kép

Lányok jó szórakozást a játszóházban.Csudajó lesz Nektek.Kép

Nyaralás:
Nálunk Horvátország a menő,minden évben 1-2x kiruccanunk 1-1 hétre.Már 6éve...Tavaly Dorkát is vittük,szupi voltKépKép
De idén Spanyolba is készülünk,autóval...tesómékkal.Remélem összejön.

De jóóó.Kehidára készültök???Az tőlünk kb 50km.De még sose voltunk...KépKép
Alsópáhokon nem voltatok???

Tegnap bátyám megérkezett Malajziából,10napig volt kint,úgy irigykedtem...35fok,itt meg a világvége...Nagyon elegem vanKépKép

Szép napot
Viki
Vendég
 


Jó reggelt!

Jó talizást, csajok!!! Kép Aztán majd kérjük a beszámolót!!! Kolping-ügyben is! Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jó reggelt!

Jó talizást, csajok!!! Kép Aztán majd kérjük a beszámolót!!! Kolping-ügyben is! Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Fanka,
Ti jöttök ugye?

Juc,
ha nem hagyom itthon a fotomasinát, akkor csinálok majd képeket!Kép

Lego,
merre nyaraltatok a horvátoknál?
Mi még nem voltunk kehidán, alsópáhokra most készülünk májusban.

na megyünk eszünk, mert mindenki éhes!!!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Fanka,
Ti jöttök ugye?

Juc,
ha nem hagyom itthon a fotomasinát, akkor csinálok majd képeket!Kép

Lego,
merre nyaraltatok a horvátoknál?
Mi még nem voltunk kehidán, alsópáhokra most készülünk májusban.

na megyünk eszünk, mert mindenki éhes!!!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz

Ne hagyd otthon a masinátKépKépKép

Horvátország:Vodice,Split,Dubrovnik,Trogir,Rab,Umag(ez pocsék volt).A dalmát rész sokkal szebb és ott is van olyan hely ahol homokos a part(gyerekek miatt).Amíg nem volt Dorka sziklás partokra mentünk,búvárkodni.Rengeteg mütyüröm van...KépKép

Most úgy felcsigáztatok,hogy ráveszem apát egy hétvégére Kehidára vagy PáhokraKépKép
Vendég
 


Tamesz

Ne hagyd otthon a masinátKépKépKép

Horvátország:Vodice,Split,Dubrovnik,Trogir,Rab,Umag(ez pocsék volt).A dalmát rész sokkal szebb és ott is van olyan hely ahol homokos a part(gyerekek miatt).Amíg nem volt Dorka sziklás partokra mentünk,búvárkodni.Rengeteg mütyüröm van...KépKép

Most úgy felcsigáztatok,hogy ráveszem apát egy hétvégére Kehidára vagy PáhokraKépKép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?